Europese bedrijven hebben in Brazilië goede kansen Land werkt bard aan zijn welvaart Bioscoop handhaaft zich in leefproces Nieuw licht op oudheid Concertenreeks in °p radi°en tv heel het land Mr. H P. H Nitschmann van Unilever: Pijlpunt van 15000 jaar in Jutland gevonden Lemen fluit gevonden RONOtitie Twee Engelse documentaires over er Heer Bommel en de Blijd- scbapper Oudste instrument 100 jaar achter Management WIMBLEDON programmaos Boeken van Elsschot als televisie-serie MORGEN Reportages over wereldvoedselcongres NOS-orkesten en -koor jubileren MARTFN lOONÜhR S1R1P MAANDAG 22 JUNI 1970 Brazilië staat op het ogenblik in het brandpunt van de belangstelling. Aller eerst door de ontvoering van de Westduitse ambassadeur in Rio de Janeiro. Ehrenfriedt von Holleben maar ook door de prestaties van het Braziliaanse voetbalelftal. Mr. H. P. N. Nitschmann van Unilever kent de economische ontwikkelingen van „het land van Pele" van nabij. Ongeveer acht en een half jaar heeft deze nieuwe directeur van Unilever Ne derland. voor Unilever in Brazilië gewerkt, waarvan de laatste vijf jaar als di recteur. Hij zegt: ..In het algemeen weet men van Brazilië, dat er zeer goed voetbal wordt gespeeld, dat de beroemde Santos koffie er vandaan komt en dat het een arm. door militairen geregeerd land is" „Men beseft vaak niet. dat het een enorm groot land is. zo groot als heel Europa zonder Rusland, dat er hijna honderd miljoen mensen leven, van wie de helft beneden de twintig jaar. dat het van nature zeer rijk is", aldus mr. Nitschmann. „In de afgelopen paar jaren is de ontwikkeling die van 1961 tot 1967 vrij wel heeft stilgestaan, op gang gekomen. In een Amerikaans tempo, dat men in een tropisch land niet zou verwachten. T»e welvaart en consumptie stijgen zeer sterk". „De vorige president, Kubitchek, KOPENHAGEN Een Jutse boer uit Jutland heeft onlangs in zijn land een stenen pijlpunt gevonden. Archeologen hebben thans vastge steld. dat deze punt afkomstig is ge weest van een Noordduitse jagersstam die 15.000 jaar geleden het huidige De nemarken was ingetrokken. De tot nu toe gevonden overblijfselen uit de oudheid waren geschat op 11.000 jaar oud. De stam beoefende de rendierenjacht en woonde langs de rivier de Elbe. De pijlpunt behoort tot de zogenaamde Hamburgse cultuur. BEIROET Russische oudheidkun digen hebben in Irak een lemen fluit opgegraven, waarvan vermoed wordt dat het het oudste muziekinstrument ter wereld is, zo blijkt uit persberichten uit Bagdad. Vermoed wordt, dat het instrument 7500 jaar oud is. Het was de eerste Rus sische vondst na twee jaar graven in Irak, zo wordt in de berichten gezegd. heeft de economie van het land gesti muleerd door veel industrie aan te trekken. Nu. onder Medici, staan de aanleg van wegen, spoorlijnen, de ener gievoorziening. kortom: de infrastruc tuur en de landbouw voorop in het ont wikkelingsprogramma. Daarna komen de scholen, gezond heidszorg en sociale voorzieningen aan de beurt". „Een ontwikkelingsland als Brazilië moet de welzijnszorg wel op de tweede plaats stellen", aldus mr. Nitschmann. ..want dat moet uit de welvaart worden betaald. De Zuidamerikaanse landen liggen toch al zo'n honderd jaar in ont wikkeling op ons achter en die afstand mag niet groter worden". „Het. karakter en de mentaliteit van een volk worden gevormd door het kli maat. In de tropen kun je eenvoudig le ven je hebt niet meer dan een hutje no dig. je draagt weinig kleding en voedsel is het hele jaar door gemakkelijk te krijgen. De invoer van draagbare radio's, tele visietoestellen. auto's en andere luxe zaken hebben de verleiding tot werken groter gemaakt, maar ook de leergierig heid is enorm. Soms lopen kinderen wel twintig kilometer om naar school te gaan. Er wordt nu hard gewerkt in Brazilië. Mr. Nitschmann praat met geestdrift over het land, dat hij enkele maanden geleden heeft verlaten. Om zijn finan ciële en economische stabiliteit staat het niet best bekend. Toch is het onder nemingsklimaat sterk verbeterd door het devaluatieprogramma van de cru zeiro, evenals de goed georganiseerde belastinginning op gang gekomen is na de machtsovername door de militairen in 1964. De heer Nitschmann zie goede kan sen voor Europese bedrijven in Brazilië. „Maar dan moet je niet Europees willen werken. Je moet heel bescheiden begin nen, want ik heb veel Amerikaanse en Europese bedrijven die op korte termijn succes willen boeken, daar zien struike len. Vooral omdat ze te groot begonnen. Vergeet niet, dat de rente daar 3 a 4 procent per maand bedraagt en dat men de inflatie dit jaar tot ongeveer 20 pro cent (in vorige jaren 30 a 40 procent en meer) wil trachten te bepeijcen. Dat vergt een heel scherp manage ment. Bovendien zijn de lonen in de geïndustrialiseerde gebieden rond Sao Paulo en Rio de Janeiro beslist niet laag. Nog onontwikkeld is het noord oosten bij Recife, maar daar is de olie winning nu op gang gekomen". „Alleen al om de inflatie, rente en loonkostenstijging op te vangen is een omzetvergroting van vijftig procent per jaar nodig. Dat kan gelukkig in dit zich AMSTERDAM Opruiming van be lemmeringen als extra belasting en censuur voor volwassenen, door de hui dige regering voorbereid, zal nu zij veelal door het buitenland Is achter haald onontkoombaar zijn. wil niet een element van concurrentieverval sing in het geheel van de media-ont wikkeling sluipen. Dit merkt de voor zitter van de Nederlandse Bioscoop bond, de heer J. G. J. Bosman op in het jaarverslag over 1969. In het afgelopen zowel als het daar aan voorafgaande jaar is het vernieu wingsproces van het bioscoopbedrijf op gang gekomen. De voorzitter verwacht dat de bioscoop zich zal handhaven in het leefpatroon, en dat Nederland geen uitzondering zal maken op andere lan den. Er zijn thans in ons land 434 biosco pen met 221.659 zitplaatsen in 222 ge meenten. Daar werden in het verslag jaar 2500 films uit 32 landen vertoond. De brutorecette bleef nagenoeg gelijk aan die van 1968, bij een stijging van de consumptieve besteding met ongeveer 9.5 procent. De kaartverkoop liep iets minder te rug, nl. mol 9,5 procent tegen 11,5 pro cent in 1968. Aan vermakelijkheidsbe lasting werd 18,5 procent van de ont vangsten ofwel 12.057.000 opgebracht. Hel totale bezoekcijfer was in 1969 24.755.000 tegen 27.428.000 in 1968. Met de 18 succesrijk-„e films dit is circa 5 procent van de totale import werd 27.4 procent (in 1968: 23,3 procent) van de totale recette gemaakt. De titels van deze films zijn in volgorde van de gemaakte - ontvangsten: Funny Girl, Jungle Book, Wonder der Liefde II, Wie 't laatst lacht, Gejaagd door de wind. De langste dag, Mrs. Robinson's minnaar, Rosemary s Baby, Techniek der Liefdeskunst. Als m'n wagentje eens kon praten, Slag om Engeland, dr. Zjivago. Op vrijersvoeten, Sound of music, The Wild bunch, In dienst van hare majesteit, Wonder der liefde I en Als adelaars vielen ze aan. Amerika boekte in Nederland een in- voerrecord (sinds 1960) met. 138 films. Mr. tl. P. H. Nitschmann de nieuwe directeur Nederland, van Unilever, in de oud-Hollandse kamer in het Unile- verqebouw in Rotterdam Op 1 september 1947 kwam hij bij Unilever. In Rotterdam en Londen kreeg hij zijn training in de market ing. die hij onder meer in Zweden nuttig ging maken. In 1956 werd hij benoemd tot direc teur van het Unileverbedrijf in Portu gal; in 1961 ging hij naar Brazilië, waar hij in 1964 benoemd werd tot di recteur. sterk ontwikkelende land. Maar elke fout tegen de economische wetten wordt hard afgestraft". „Een heel goed voorbeeld geven de vele Japanners die sinds enkele jaren naar Brazilië stromen. Zij werken een paar jaar keihard en pas als hun be drijf loopt gaan ze zich een huls bou wen. Een Europeaan begint te vaak met het bouwen van het huis", zegt de Uni- lever-directeur. De heer Nitschmann is in Brazilië ge slaagd met het Unileverbedrijf. Toen hij er kwam had het bedrijf niet veel te betekenen. Nu is het weer gezond en expansief. Binnenkort wordt het tradi tionele produktiepakket van wasmidde len en toiletartikelen met de voor Uni lever al even traditionele margarine uitgebreid. Dinsdag van 9.00 tot 9.35 uur zendt de NOS-radio via Hilversum 1 een programma uit over het Tweede We reldvoedselcongres in Den Haag, dat dan een week aan de gang is. In het programma zullen gesprekken te ho ren zijn met onder anderen Ir. S. Mansholt, dr. A. Boerma. da. A. van den Heuvel, minister ir. P. J. Lardi- nois van landbouw en visserij en de Ghanees John Danquan. Verder ko men in deze uitzending impressies voor uit het dorp bij Kijkduin, waar de jongeren, die aan het congres deelnemen, zijn ondergebracht. Het programma, dat wordt afgewisseld met muziek, is samengesteld door Hans Bijmans. ATHENE De ontdekking van twee graftomben in de vlakte van Marathon, het toneel van de historische slag tus sen de Atheners en de Perzen, die bijna 2500 jaar geleden heeft plaatsgevonden, werpt nieuw licht op de klassieke ge schiedenis. Een der graftomben bleek de stoffe lijke overschotten te bevatten van sol daten van Plataea, die zich met de man nen van generaal Miltiades verbonden hadden om de Perzische horden te be strijden in de beroemde slag bij ma rathon, die eindigde met een overwin ning voor Atheners. De tweede tombe, die ettelijke dagen later werd gevonden, zou de graven be vatten van „slaven" of „dienaren", die wegens de grote numerieke overmacht van de Perzen aan de zijde van hun Atheense meesters vochten. Oudheidkundigen ter plaatse zijn van mening, dat de ontdekking van een sla- vengraftombe op het slagveld voor het eerst bewijst dat „slaven" zij aan zij vochten met hun meesters. De oudheid kundigen merken op, dat de slaven- graftombe die zou kunnen zijn, welke is vermeld door de 'reizende schrijver Pausanias. De beide ontdekkingen werden ge daan gedurende opgravingen in de vlakte van Marathon, op ongeveer 42 km afstand van Athene, onder de lei ding van prof. Spyridon Marinatos, in specteur-generaal der oudheden, die ook heeft bijgedragen tot de opgravin gen op het eiland Santorini (Thera) ,dat wordt gehouden voor de plaats waar het verdwenen Atlantis zich heeft be vonden. De orkesten en het koor van de N.O.S., te weten het Radio Filharmonisch Orkest, het Omroeporkest, het Radio Kamerorkest, het Promenade Orkest en het Metropole Orkest en het Groot Omroepkoor, bestaan dit jaar 25 jaar. De viering van het jubileum zal in het najaar plaatshebben. Onder deel van deze viering is een serie concerten, waaraan alle N.O.S.-orkesten en het koor zullen meewerken. De serie bestaat uit 7 concerten, waarop uitsluitend werken van Nederlandse componisten zullen worden uitge voerd. variërend van de Renaissance-periode tot de Avant-garde. Het gaat om de volgende concerten, die geografisch zo ruim mogelijk over Nederland zijn verspreid: 16 november: Maastricht, Staargebouw. Promenade Orkest oi.v. Gijsbert Nieuwland. 19 november: Eindhoven. Philips Ontspannings Centrum, Radio Kamerorkest en Omroepkamerkoor o.l.v. Ernest Bour. 21 november: Doetinchem, Amphion, Metropole Orkest o.l.v. Dolf van der Linden. 26 november* Scheveningen, Kurhaus, Omroep Orkest en Groot Omroepkoor o.l.v. Henk Spruit. 28 november: Axel, De Halle. Radio Kamerorkest en Omroepkamerkoor o.l.v. Roelof Krol en Antoon Krelage. 2 december: Hoogeveen. De Tamboer, Omroeporkest en Omroepkoor o.l.v. Leo Driehuys. 4 december: Amsterdam; Concertgebouw. Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Jean Fournet, Jan van Vlijmen en Hans Kox. Het merendeel van deze concerten zal door radio en/of televisie worden uit gezonden. De NCRV, vanavond aan de beurt via Nederland 1, zendt om tien over tien de eerste twee documentaires uit die gemaakt zijn over het Leger des Heüs. Deze documentaires zijn afkomstig uit „The Philpott-File", een BBS-serie die wordt verzorgd door de Engelse tv-journalist Trevor Philpott. Hij vindt in Engeland veel waardering door de rustige en be scheiden manier waarop hij inter viewt en de kundigheid waarmee hij zijn programma's maakt. In het eerste programma dat van avond wordt uitgezonden en dat de titel draagt „Soldiers of Pity" laat Philpott door middel van foto's en krantenknipsels de vroegste geschie denis van het Heilsleger herleven. Aan Heilssoldaten en Heilsofficieren stelt hij bovendien de vraag „Waar tegen en waarvoor vecht het Leger des Heils nu" een vraag waarop hij enkele treffende antwoorden krijgt. De tweede documentaire wordt zondag 28 juni a.s. uitgezonden en deze kreeg de titel mee „The devil takes the youngest". Hierin kan de kijker kennismaken met de wijze waarop het Leger des Heils een ant woord tracht te geven aan de jeugd, onder anderen aan de aan drugs verslaafde jongeren. Beide documentaires worden in kleur uitgezonden. mmm wmmmm WMMï 6928 Het oude vissersbootje was op een rotspunt gevaren, en hing nu met doorboorde bodem voor de oever. „De oude tobbe is reddeloos", riep de jonge Boeter uit, terwijl hij zich aan lanJ in veiligheid bracht. „Dat komt er van wanneer je in zo'n wrak het meer op gaat". „Het was een goed schip." zei zijn va der streng. „Wat er is gebeurd is de straf voor je zuur gepraat en je ontevreden gedachten. Ik wil niets meer van je ho ren!" Nu klonk er een klotsend geluid, en een van de drenkelingen sleepte zich plassend naar de kant. Het was heer Bommel, die enigszins tot zichzelf gekomen was en die nu door visgeuren omwalmd en borrelend var. het binnengekregen water de opge wonden vissers naderde. „Heb dlank. g-goede liejden," sprak hij moeilijk. „Ik... ikkik wasj bijna vej- djonken maaj jullie hebben mij gejed!" „Mooie praatjes!" riep Peer. „Wat ko pen we daarvoor? Onze goeie boot is naai de gorrels!" „Een heejeen heer weet zijn dank baajheid te tonen," hernam heer OU ie terwijl hij in zijn volgelopen binnenzak tastte. „Ik zal u de schaajde betjalen." Met deze woorden nam hij een doorweek te prop bankbiljetten uit zijn portefeuille en overhandigde die aan de eenvoudige vissers. „Zo wordt goed werk beloond," riep Oele Boeter dankbaar. „Je had gelijk, ouwe!" gaf zijn zoon toe. „Nu kunnen we een motorvlet ko pen!" De beide gorrelvangers verdwenen opge ruimd over een heuveltje, en heer Bom mei bleef op de oever achter, terwijl hi bedrukt in zijn lege portefeuille staarde. Er wordt op het ogenblik hard gevlerkt aan een te levisieserie Lijmen en het Been", geïnspireerd op de hoeken van Willem Elsschot en bedoeld om dit najaar door de AVRO op het scherm te worden gebracht. Walter van der Kamp heeft de regie. Men ziet hier een scène waaraan Bob de Lange, Ton Lensink en Paul Deen meewerken. Vandaag beginnen de internatio nale tenniskampioenschappen van Engeland, beter bekend als Wimble don. Hoewel het niet erg waar schijnlijk is dat de Nederlandse deelneemsters en (enige) deelnemer Tom Okker er een grote rol zullen spelen al hoopt uiteraard iedereen dat Okker snel zijn oude vorm zal hervinden! besteed de NOS rui me aandacht aan dit toernooi Van vandaag af zullen via de radio het zij in programma „Hier en nu", hetzij in „Echo" of Sportkompas iedere avond de voornaamste nieuw tjes doorgegeven worden waarbij Jan, Kamlag als verslaggever fun geert. De tv-uitzendingen zijn beperkt tot twee samenvattingen en één rechtstreekse reportage van de fina les dames-dubbel en heren-enkel op zaterdag 4 juli van 2 tot pl.m. 5 uur. De samenvattingen kan men zien op woensdag 1 juli in Studio Sport van 21.40 tot 22.05 (halve finales dames enkel) en op vrijdag 3 juli van 18.00 tot 18.45 (finale dames-enkel en fi nale heren-dubbel). Ook voor de tv-uitzendingen is Jan Kamlag de verslaggever. In het Gelders programma van de Rono wordt morgenmiddag een op name uitgezonden van het orgel van de NH kerk te Westervoort. Dit or gel zal worden bespeeld door de heer J. Bolt uit Arnhem, organist. Deze uitzending betekent de eerste in een serie over Gelderse orgels die wordt uitgezonden door de RONO. In de loop van het zomer- en wintersei zoen worden in de rubriek „Te Deum cantamus", die onder redactie staat van de heer J. Ardesch uit Aalten, opnamen ten gehoren ge bracht van orgels uit de Calixtus- kerk in Groenlo, van de St.. Stevens- kerk in Nijmegen en van de NH Kerk in Zaltbommel. In de rubriek „Greui en Bleui" heeft Martien Haffmans deze keer een vraaggesprek met de heer Van Limbeek, schaapherder van de Rhe- dense kudde. TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journ. 19.04 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverhaal. 19.12 Please Sir, serie. 20.00 NOS: (K) Joum. 20.20 NCRV: De ongrijpbare Pimper nel, feuilleton. 21.0 Met liedjes het land in: licht gev. muz. progr. en wedstrijd. 22.00 Ik zie. ik zie, quiz. 22.10 (K) Documentaire over Het Le ger des Heils. 23.00-23.05 NOS: (K) Journ. NEDERLAND II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 NOD (K) Journ. 19.04 NOS (K) De 21e Eeuw: Auto's straks.documentaire. 19.30 VARA: Coronation Street, feuilleton. 20.00 NOS: (K) Journ. 20.20 VARA (k) Hier is Lucy, serie. 20.45 Analyse van een moord,'speel film van Otto Preminger. 23.20-23.25 (K) Journ. DUITSLAND 1 (Region, progr.: NDR: 18.00 Land- artz Dr. Bock, tv-serie. 18.30 (K) Act. 19,45 (K) Zandmannetje. 18.55 Sportjournaal. 19.26 (K) Lieber On kel Bill, tv-serie. 19.59 Progr. overz. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 en 12.10- 12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Pro gr. overz. Aansl.: (K) Doris Day m..., tv. serie. 18.30 (K) Seid lhr alie da? Voor de kinderen. 18.40 (K) Nws. 19.25 (K) Hafen am Rhein, tv-serie.) 20.0 (K) Journ. en weerber. 20.15 (K) Act. 21.00 (K Amusementsprogr. 21.45 (K) Reportage over 't conser vatieve Amerika. 23.30 (K) Journaal, commentaar en weerber. 22.50 (K Flucht, speelfilm. 23.40 (K) Journ. DUITSLAND II 18.05 (K) Act. en muz. 18.40 Otto, der Klavierstimmer. tv-serie. 19.10 (K) Teils heiter, teils wolkig, tv-se rie. 19.45 (K) Nws., act. en weerber. 20.15 Reportage over Hongarije. Aansl.: Nws. 21.00 Der Fall Mauri- zius, speelfilm. 22.35 (K) Nws. en weerber. 22.45-ca.23.35 Repor. over de onafhankelijke speelfilm in La- tijns-Amerika. i TELEVISIE DUITSLAND I 10.00 Journ. 10.05 Journ. van gis teravond. 10.30 Amusementsprogr. 11.15 Cabaret van Jirf Melisek. 12.00 Act. 12.50 Persoverz. 13.00-13.30 Journ. 16.40 Kinderprogr. 16.40 (K) Idem. 17.20 (K) Postzegelkroniek. 17.30 Duke Ellington. 17.55 (K) Journ. DUITSLAND II 17.30 (K) Nws. en weerber. 17.35 (K) Vrouwen in Japan, document serie. RADIO HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws 7.11 Ochtend gymnast. 7.20 Stereo: Li. grammo- foonmuz. 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuz. (8.30-8.33 De Groenteman). 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uitgebrei de reportage of herhaling NOS- progr. 9.35 Waterstanden. 9.40 Muz. udt de Middeleeuwen en Renaissan ce. (opn). AVRO: 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen (hr.) (11.00-11.02 Nws.) .11.30 Rondom 12: progr. voor de vrouw (11.55 Beurs- ber.) Overheidsvoorlichting: 12.30 Uitzending voor de landbouw. AVRO: 12.40 Toppers van Toen (gr). 13.00MNws. 13.11 Radiojourn. NOS: 13.30 Spiegel van België: muz. en nws. van onze zuiderburen. 14.00 Promenade Matinee: amusements- muz. AVRO: 15.10 Amerikaanse muz. van onze eeuw, mu. leing z (IV). 15.35 Oude instrumenten uit het pri- vé-bezit van Koen van Slogteren, muz. lezing. 16.00 Nws. 16.03 Kwi- spei, quiz. 16.10 Vamos a escuhar: progr. over Spanje en zijn muz. 16.35 Stereo: Nieuwe klass. en moderne grammofoonplaten met toelichting. 17.30 Trefpunt: discussie-rubr. voor actuele zaken. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal .18.25 Stero: Promenade Orkest met zang soliste: amusementsmuziek. 18.55 Paris vous parle. 19.00 Jazz Spec trum: Louis Armstrong 70 j aa (IV). 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: geva rieerd progr. 20.00 „O" -een rondje radio. 22.30 Nws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radiojourn. NOS: 22.55 Stereo: Muz. van deze eeuw (opn). 23.35 Ho rizon: Muz. uit India. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klass. muz. (gr). (7.30 Nws; 7.32 Hier en Nu: act.). 8.00 Nws. 8.11 Stereo: Te Deum Laudamus: gewijde muz. (gr.) 8.30 Nws. 8.32 Stereo: Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnas. voor de vrouw). 9.35 Schoolradio. 10.00 Bijbelse verkennirtgen. 10.15 Stereo: Operafragmenten van Wag ner (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Stereo; Ne derlands Kamerorkest en solist: klass. muz. 11.25 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 Ste reo: Van 1.waalt tot twee: gevar. progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12 41 Act.; 13.00 Raden maar.... quiz). 14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato: muz. middag-magazine. (16.00-16.01 Nws.). Overheidsvoorlichting: 17.00 Ter za ke. Informatie in kort bestek. KRO: 17.10 Voor de kleuters. 17.15 Hai!: jeugdprogr. Politieke Partijen: 18.19 Uitzending van het Gereformeerd Politiek Verbond. KRO: 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Stereo: Eigen Fabri kaat: lichte muz. (opn). 19.45 Wie is in Godsnaam Jezus Christus?, lezing. 20.00 Mixtuur: mod. en oude muz. (opn). 21.00 Charles Dickens, docu mentaire. 22.00 Moderne grammo foonmuz. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 Parlements-overzicht. 22.50 De zingende kerk, muz. lezing. 23.00 25 jaar Verenigde Naties, docu mentaire. 23.00 Stereo: Lichte gram mofoonmuz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes oor de pep: licht platenprogr. (10.00 Nws.). 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite. 1(12.00 Nws). 13.00 Nws. 13.03 Ekspres: licht platenprogr. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Becker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws 16.03-18.00 Mix; licht platenprogr. (17.00 Nws.)

De Vallei | 1970 | | pagina 7