Oogst wordt met de dag kleiner Mr. Geertsema heeft nog geen haast met aftreden West-Berlijn - stervende stad? 7^' Groningen: Graan en bieten slecht Drente: Hooi- en kuilvoer gehalveerd Noord-Holland'.Opbrengst vlas lager West-Brabant: Wintervoeding in gevaar Voor verkiezingen burgemeester af Lijsttrekker fxy [F' Festival- uitzendingen in vele landen Avondje met goede bekenden ,.:V iïi: Dickens' invloed op zijn tijd VANAVOND MORGEN Heer Bommel en de BhjJ scbapper Kleine boeren krijgen straks moeilijkheden Documentair klankbeeld programmaos STROPPEN RESERVES TELEVISIE y''. TELEVISIE RADIO DINSDAG 23 JUNI 1970 LANGDURIGE DROOGTE WURGT DE LANDBOUW GOES De langdurige droogte maakt dit jaar de kans op een behoorlijke oogst met de dag kleiner. Rijkslandbouwconsulenten in alle delen van ons land verwachten, dat de op brengsten van sommige landbouwgewassen 40 tot 50 procent minder zullen zijn dan andere jaren. De boeren, die over het algemeen toch al de nodige proble men hebben, zitten diep in de zorgen. Gaat het binnen tien of veertien dagen regenen, dan kan de groei in de ge wassen zich nog herstellen. Vandaar dat voorlopig erg moeilijk schaderamingen kunnen worden gemaakt. Omdat heel West-Europa last heeft van droogte zullen volgens deskundigen de prijzen van de landbouwprodukten sterk oplopen. „Wanneer alleen de Nederlandse ak kerbouw geplaagd werd door het war me weer, dan zag het er voor onze boe ren niet best uit. Maar nu ook het bui tenland moeilijk zit, kunnen de prijzen een hoop goed maken", aldus het rtfks- landbouwconsulentschap in het Noord hollandse Schagen. In Drenthe kan het grasland maar de helft van vorig jaar aan hooi- en kuil voer leveren. „Dat heb ik nog niet eerder meege maakt", zei ons een voorlichter van het landbouwconsulentschap in Assen. Verscheidene bedrijven in deze pro vincie kampen al met grastekort. Bo vendien is er te weinig drinkwater voor het vee. Het graan en de aardappelen hebben bijzonder veel te lijden. Als de droogte nog veertien dagen aanhoudt, zal slechts veertig procent van het pootgoed kunnen worden geoogst. In Groningen liet de landbouwvoor- lichtingsdienst weten, dat het met de granen, de pootaardappelen en de sui kerbieten slecht gesteld is. Men durfde zich niet aan schattingen van de schade te wagen, omdat een regenbui binnen twee weken een totaal ander beeld kan geven. In Noord-Holland houden de bieten zich vrij goed. Maar de totale opbrengst in de akkerbouw, zo wordt verwacht, zal zeker twintig procent lager liggen, dan vorig jaar. In een normaal jaar wordt tenminste 9000 kg vlas per hecta re geoogst. Dit jaar waarschijnlijk maar 6.500 kg. Voor de aardappelen geldt doorgaans een resultaat van 33.000 kg per hectare. Nu wordt gerekend op 8.000 kg minder. Ook in West-Brabant loopt de voe derwinning voor de winter ernstig ge vaar. De plaatgronden in de omgeving van de Biesbosch hebben het zwaarst van de droogte te lijden. In Midden- Brabant wordt meer geklaagd over het late voorjaar dan over de droogte van thans. Alleen op de zandgronden is de toe stand bitter slecht. De aardappelen op de akkerbouwbedrijven in Midden-Bra bant houden zich over het algemeen goed, terwijl de suikerbiet er op de zandgronden voortreffelijk bijstaat. In Zeeland rekent men niet meer op een goede oogst van erwten, aardappe len, uien, vlas en graszaad. In de omge ving van het Zeeuwse kustplaatsje Wcstkapelle, aan de westkust van Walcheren, hebben de akkers nu al ze ven weken lang geen druppel regen ge had. „Als de droogte doorzet, zullen veel kleine bedrijven kapot gaan. Die kun nen dergelijke stroppen niet verdragen. De groten kunnen de schade over het algemeen nog wel opvangen, maar ook zij krijgen het steeds moeilijker. Ik wil mezelf niet direct beklagen, want ons bedrijf komt er misschien nog vrij redelijk af. Van nature ben ik trou wens een optimist. Ik hoop dat er gauw nog wat regen valt. De schade is dan waarschijnlijk niet zo groot als zich nu laat aanzien", zegt de 49-jarige land bouwer Chris Minderhoud in Westka- pelle. Samen met zijn 21-jarige zoon Jacob staat hij met zijn schouders onder een van de grootste akkerbouwbedrijven in de streek. Of Jacob het roer mettertijd van zijn vader zal overnemen, is nog pelde open naar twee richtingen. zeer de vraag. „Het zal toch eerst wel een betere richting uit moeten met onze land bouw", zegt Minderhoud sr., „anders zie ik voor hem geen beste toekomst". Een droogte als de laatste maanden heeft hij nog nooit meegemaakt. „De zomers van de jaren 1957 en 1959 waren droog, maar dit jaar spant wer kelijk de kroon. Het is meer dan erg. Nu regent het over het algemeen in de westhoek van Walcheren weinig in de zomer". „Dat komt waarschijnlijk door de lig ging van het gebied. Een donkere lucht uit zee breekt meestal boven Westka- Wij blijven doorgaans buiten schot. En merkwaardig genoeg is het hier in het natte jaargetijde vaak bijzonder nat". Volgens de heer Minderhoud strooit niet alleen de droogte roet in het eten van de boer. „De problemen zijn al begonnen met het zaaien. Het was vreselijk nat. Ge volg: geen structuur in de grond. Die is er nu trouwens nog steeds niet. Als het zaaibed goed was geweest, zou de droogte niet zo fataal zijn". „Een flinke vorstperiode in de winter was beter geweest. De grond valt niet uit elkaar. Daardoor ontstaan grote kale plekken in hèt gewas. Op verschillende PARIJS „De datum is enigszins voorbarig". Dit is het antwoord, dat mr. W. J. Geertsema (52) ons geeft op de vraag, of h(j vóór 1 oktober van dit jaar bekend zal maken af te treden als burgemeester van Wassenaar. H(j zou volgens de geruchten zich geheel willen vrijmaken voor het lijsttrekker schap van de VVD bjj de algemene verkiezingen volgend jaar. Wij zitten in de hal van een groot Parijs hotel, waar de heer Geertsema en zijn zoon met vakantie in Parijs om te bekomen van twee vermoeiende ver kiezingscampagnes (voor de Staten en gemeenteraden) zich opmaakten voor hun galgemaal in de Franse hoofd stad. „Inderdaad heeft het hoofdbestuur van de WD mij verzocht om als lijst trekker op te treden bij de ko mende Kamerverkiezingen in 1971. Een desbetreffend advies is nu doorge zonden aan de afdelingen. Wanneer deze hiermee instemmen, stel ik mij hiervoor inderdaad beschikbaar. In dat geval wil ik aftreden." Mr. Geertsema, die burgemeester van Wassenaar is sinds 1960, werd in 1967 benoemd voor een periode van zes jaar. Zijn huidige ambtstermijn loopt dus af in 1973. „Wanneer zuilen de leden van de WD beslissen wie hun lijsttrekker gaat worden?" „Och, dat zal wel voor oktober zijn. Misschien is daardoor de datum van oktober wel wel in omloop gekomen. Maar de definitieve kandidatenlijsten behoeven pas voor 12 december te wor den ingediend. Dus hebben wij nog de tijd. In ieder geval zal ik mijn burge- meestersketen afleggen voor de verkie zingscampagne van 1971." Nu U zelf voor de keus staat, voelt U nu niet veel meer voor het Franse sys teem, waar burgemeesterschap in de praktijk wel verenigd kan worden met het lidmaatschap van de Kamer? „Laat ik U eerlijk bekennen dat het burgemeester wordt gekozen, bezit hjj weinig oin het lijf heeft. Omdat de burgemeester wordt gekozen, biedt hij weinig bevoegdheden, althans minder dan wanneer hij door een regering wordt benoemd. Deze benoeming met de daaruit voortvloeiende opdrachten en bevoegd heden, geven de Nederlandse burge meester een allure die de Franse burge meester nooit kan bezitten." „Ik geef de voorkeur aan de benoem de burgemeester. Inspraak van gemeen teraden moet er echter zijn en wettelijk worden vastgelegd." plaatsen is hef zaad niet eens opgeko men". Westkapelle telt maar enkele grote boeren. Er zijn veel kleine grondeigena ren. Door het bewerken van enkele hectaren land kunnen zij met moeite het hoofd boven water houden. De heer Minderhoud ziet de toekomst voor deze mensen erg somber. „Het ergste is", meent hij, „dat zij zich zo gebonden voelen aan hun grond. Veel liever nemen ze genoegen met een lager inkomen in de akkerbouw dan met meer geld in een ander bedrijf. >fc kunt ze niet blij maken met iets anders, ook al worden ze er beter van. Dat is nu eenmaal de mentaliteit". Minderhoud: „Een boer, die dit jaar slechte opbrengsten heeft, beschikt over te weinig reserves om nieuwe in vesteringen te doen, ook al zijn ze nog zo hard nodig. Een traktor zal niet dit jaar en misschien ook niet volgend jaar, maar pas veel later kUnnen worden aangeschaft, of helemaal niet. Voor een landbouwmechanisatiebedrijf is dat een strop". De boerderij van Minderhoud werd in 1944 plat' gebombardeerd. Daar kwam nog bij, dat Walcheren onder water werd gezet. Deze tegenslag kwam hij door hard werken te boven. Een periode van sterke bloei volgde. De omvang van het bedrijf werd zelfs verdrievoudigd tot enkele jaren geleden een stilstand optrad. „Bij die stilstand bleef het niet. Het gaat nu zelfs bergafwaarts. En het ergste is: de belasting komt steeds ach teraan. Het wordt hoog tijd dat de re gering wat meer aandacht aan onze problemen gaat schenken. Anders kost het onze nek". „Close-up van oen eiland" is de naam van een radiodocumentaire die Bob Uschi maakte over West- Berlijn. Woensdag wordt dit klank beeld om 21.30 uur via Hilversum 2 uitgezonden. De luisteraars zullen enigszins verbaasd kunnen horen dat Kees Buurman spreekt over een mistig en besneeuwd West-Berlijn. Hij was er namelijk samen met Bob Uschi, in het hartje van de winter. De uitzen ding van het klankbeeld was in het voorjaar gepland, maar moest door diverse voetbalreportages steeds uit gesteld worden. Bob Uschi wilde nagaan of de bewering dat West-Berlijn uitsterft wel juist is. „In diverse tijdschriften kun je lezen dat de metropool Ber lijn gedoemd is een dorp te worden. Is dat mogelijk in deze stad met ruim twee miljoen inwoners, 380.000 auto's, 270.000 weduwen, 62.000 hon den en zevenduizend cafés?" Bob Uschi en Kees Buurman heb ben geen wetenschappelijk onder zoek naar de levensvatbaarheid van West-Berlijn gedaan. „Het is slechts een momentopname geworden", al dus Bob Uschi. „Wij hebben geen ten dode opgeschreven stad gevon den. Zij behoort nog steeds tot de wereldsteden. Het centrum is een slechte imitatie van Las Vegas. West-Berlijn is daarmee Ameri- kaanser dan menige Berlijner en Europeaan kan verkroppen. De meeste mensen, die in de ra dio-documentaire aan het woord ko men voelen zich eilandbewoners. Al worden er door de Duitse Bondsre publiek miljarden marken in de stad gepompt. Met vele beloftes lokt men werk nemers voor de industrie uit heel West-Duitsland. Voor de Berlijners zijn dit „gast"-arbeiders. De opnamen in en van het West- Veel buitenlandse omroeporgani saties hebben belangstelling voor de uitzendingen die de Nederlandse Om roep Stichting via de radio van het Holland Festival uitzendt. In totaal zijn er aanvragen van 65 stations. Ze komen uit: West-Duits- land (drie stations). Engeland, Frankrijk, Joegoslavië Taiwan, Hongkong, Israël, Australië, Nieuw- Zeeland, Canda, Verenigde Staten (vijftig stations), Ethiopië, Ecuador en Mexico. Berlijn van nu, waarbij uiteraard „de muur" niet ontbreekt, worden in de documentaire steeds afgewisseld met flash-backs uit het Berlijn van de Tweede Wereldoorlog en daarna. De tierende stem van Freisler bij voorbeeld, de gevreesde president van het Volksgericht; reacties van piloten, die na de oorlog deelnamen aan de gigantische luchtbrug op West-Berlijn; impressies van de on lusten op 17 juni 1957 bij de Bran denburger Tor en enkele gedeelten van toespraken van burgemeester Willy Brandt. Voor deze opnamen konden Buurman en Uschi gebruik maken van het historisch archief van de Sender. FYeies Berlin. Om de echtheid van de impressies in West-Berlijn te versterken heeft Bob Uschi het duidelijk verstaanba re Duits in de radio-documentaire „Close up van een eiland" niet ver taald. In de televisiestudio's is het ook zo mer, dat wil zeggen dat er weinig nieuws wordt aangesneden wat niet zeggen wil dat men zich niet kan vermaken met de bekende se ries. Via Nederland 1 begint de KRO met Daktari toch altijd weer een boeiende uitzending en verder om negen uur de Andy Williams-show met onder meer de zangeres Dusty Springfield en de komiek Bob Hope als medewerkers echt wel klasse! en om tien voor tien de zevende afleving van „Wy, heren van Zichem", naar veler oordeel te Vlaamse zodat de serie in Ne derland niet aanslaat. De AVRO gaat op het tweede net verder met Mister Deeds en met Peyton Place en begint dan om tien over negen aan een vierdelige BBC-serie ..Resurrection", de Opstanding, naar de gelijknamige roman van graaf Tolstoi. Wel goed maar geen lichte kost! Het eigen werk komt op beide net ten van de nieuwsredacties: om twintig over acht Brandpunt en om vijf over tien AVRO's Televi- zier-Magazine. S& '5' Fjutte ff - A '7 t' V .*4- M 'i 4 Op 9 juni was het honderd jaar gele den dat Charles Dickens stierf, niet alleen een van de grootste schrijvers die Engeland (en de wereld) ooit heeft gekend maar boven dien een man die door zijn werk grote invloed heeft gehad op zijn tijdgenoten. Daarover gaat het voornamelijk in de documentaire, die de KRO-radio vanavond uitzendt van negen tot tien via Hilver sum 2). Godfried Bomans, dr. J. Sta rink, Willy Brill, An- dré van den Heuvel en Lex Schorèl zul len door woord en uitbeelding laten zien hoezeer Charles Dickens vorm heeft gegeven aan de tweede helft van de negentiende eeuw in Groot-Brittannië, het zogenaamde Victo riaanse tijdperk. NEDERLAND I 18.45 NOS: Pipo de Cown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 KRO: (K) Daktari, TV-film. 20.0 ONOS: (K) Journaal. 20.20 KRO: Brandpunt. 21.00 (K) De Andy Williams Show. 21.50 Wij, Heren van Zichem, feuil leton van Vlaamse televisie. 22.30-2235 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Holland Festival 1970: infor matief programma. AVRO: 19.30 (K) Wat nu, Mr. Deeds? 20.0 ONOS: (K) Journaal. 20.20 AVRO: Peyton Place, feuille ton. 21.20 (K) De Opstanding filmfeuille ton (1). 22.00 Intern. Zwemmarathon Utrecht 1970: laatste nieuws wedstrijd op zaterdag. 22.05 AVRO's Televizier-Magazine. 22.55-23.00 NOS: (K) Journaal. DUITSLAND I (Reg. progr.: NDR: 18.00 (K) Alle Töhe dieser Welt ,film. 18.30 (K) Ac tualiteiten. 18.45 (K Zandmannetje. 18.55 Nordschau-magazin .19.26 (K) Boekbespreking. 19.59 Programma overzicht. WDR: 8.20-8.45, 10-20-10.45 en (K) 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Polizeifunk ruft..., tv-se- rie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Nieuws. 19.25 (K) Zigeunerdan sen) 20.0 0(K) Journaal en weerbe richt. 20.15 (K) Beroepen raden. 21.00 Toneelachtige demonstratie, met ge bruikmaking van de roman: Eine Deutsche Revolution. 22.00 (K) Jour- naa, commentaar en weerbericht. 22.20 Pianosonate van Beethoven. DUITSLAN DII 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 Mensch bleiben, sagt Tegt- meier ,tv-serie. 19.10 (K) Pistolen und Petticoats, tv-serie. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 (K) Reportage uit Noord-Korea. Aansl.: Nieuws. 21.00 (K) Invasion ven der Wega, tv-film. 21.50 Repor tage v. d. Partijdag v. d. FDP. 22.05 Informaties en meningen uit het culturele leven. 22.50 (K) Nieuws en weerbericht. mmm MMm 'YJYÜ MARTFN lOONULR S I RIP 6929 Heer Bommel ging moeilijk zitten in zijn natte jas en schudde zijn porte feuille. Er kwam echter niets uit dan wa ter. „Leeg", mompelde hij. „Ik heb die vissers alles gegeven wat ik bij me had. Meer kon ik toch niet doen?" „Het was genoeg", sprak de heer Zwadder, die nu ook aan land gekomen was. „Hebt u niet gezien hoe gelukkig deze eenvoudige lie den waren? Vol verheuging zijn ze der waarts gegaan, en u hebt nu met eigen ogen kunnen vaststellen, dat mijn inzich ten de juiste zijn!" ..Welke inzichten?" vroeg heer Ollie mat. „De inzichten, die ik door vasten en meditatie gekregen heb!" verklaarde dc ander. „Neem iemand zijn bezittingen af cn geef ze daarna rijkeijk terug, dat geeft verlustiging en behagen! Het bewijs is ge leverd". „O ja", gaf de heer Bommel bedrukt toe. „Maar nu is mijn bezit weg. De Oude Schicht is weg, mijn geld is weg en mijn goeie jas is naar de maan omdat die vis- geur en nooit meer uitgaat, als u begrijpt wat ik bedoel. Hoe komen we trouwens weer thuis" „Foei, broeder!" vermaande Cornelis Zwadder, zijn hoed uitwringend. „Neem liever deze mooie les ter harte! We waren bijna verdronken en zijn net op tijd gered. Bovendien bezitten we nu een bootlading vis die we hiervoor niet hadden. We hebben alle redenen om ge lukkig te zijn; zie dat toch in voordat uw winderigheid u opnieuw verblindt!" DUITSLAND II 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gis teravond. 10.30 Licht muziekpro gramma. 11.20 Die Umschau. 12.05 De Zeven Zeeën, tv-serie. 12.50 Per soverzicht. 13.00-13.30 Journaal. 14.40 (K) Nieuws. 14.45 Voor de kinderen. 15.15 (K) Quiz. 16.00 (K) Convours hippique 17.55 (K) Nieuws. DUITSLAND II 17.10 Voor de kinderen 17.30 (K) Nieuws en weerber. 17.35 Progr. voor oudere kijkers. HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Socialistisch strijd lied. 7.23 Stereo: Lichte grammo- foonmuziek. (7.33-7.38 Van de voor pagina). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.22 Stereo: Lichte grammofoonmu- ziek. (8.35-8.40 Van alle markten thuis .praatje voor de huisvrouw). 9.05 Stereo: Uit eigen huis: Studio opnamen. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte grammo- foonmuziek. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.03 Voor de vrouw. 12.00 Stereo: Hallo... Volluk! licht amuse mentsprogramma met muziek. 12.54 Voor het platteland. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 Stereo: Klassiek pianoconcert, (gr.). 13.45 Gesproken portret. 14.00 Stereo: Lichte gram- mofoonmuziek. 14.10 Een spelletje voor speurders, hoorspel. 15.15 In de Toonzaal: muziek door en voor de jeugd. 16.00 Nws. 16.03 Sociëteit: Zestig minuten voor boven de zestig. NOS: 17.02 Onder de groene linde: oude liedjes. 17.20 Toerismo: toeristi sche informatie uit binnen- en bui tenland. VARA: 17.40 Stereo: Ra dio-Mannenkoor: klassieke - en volksliederen. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. Poli tieke Partijen: 18.20 Uitzending van de Pacifistisch Socialistische Partij. VARA :18.30 Stereo: Klink Klaar zonder Nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands weekoverzicht. 19.45 Stereo: Licht vocaal en instrumen taal ensemble met zangsolisten. 20.10 Stereo: VARA-Dansorkest en solis ten: Metropole-orkest: amusements muziek. 21.45 Country and Western muziek (opn.). 22.00 Praten met Mies. 22.30 Nws. 22.28 Mededelingen. 22.43 Actualiteiten. 22.55 Stereo: Viool en piano: klassieke en moderne muziek. 23.20 Stereo: Tenor en piano: moder- ne liederen. 22.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klassieke muziek (gr.). (7.30 Nws.; 7.32 Hier en Nu: actualiteiten). TROS: 8.00 Nws. 8.11 Als dat zou kunnenverzoekplatenprogramma (8.30-8.32 Nws.: 9.00-9.10 Gymnastiek voor de vrouw). 9.30 Voor de kleu ters. 9.45 Stereo: Geschikt... voor U!: Promenade-orkest: populair klassie ke muziek. 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Aktua: magazine met nieuws, reportages, commenta ren en veel muziek. 11.55 Mededelin gen. KRO: 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee: gevarieerd programma. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nws.; 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden m^ar..., quiz). NCRV: 14.10 Stereo: Radio-Kamerorkest: semi- klassieke en klassieke muziek. 15.00 In 't zilver: programma voor oudere luisteraars. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Voor de jeugd. 17.00 Stereo: Twian- Popradio voor t(w)ieners. Overheids voorlichting: 17.50 O en W Zeg 1 maar in het Nederlands. Henk van Stipriaan in gesprek met drs. A. J. A. van Zoest, leider van de zomer cursus voor jonge buitenlanders. NCRV: 18.00 Country en Western rubriek. 18.30 Nws. 18.41 Hier en Nu: actualiteiten. NOS: 19.00 Openbaar Kunstbezit. Orde van Vrijmetsela ren: 19.10 Kamermuziek. NOS: 19.30 Lichte grammofoonmuziek. 19.35 Geen onderdaan maar burger: uit zending over de staatkundige vor ming van de Nederlander. 19.50 Pro gramma voor blinden en slechtzien den. 20.00 Stereo: Holland Festival 1970: 20.00 Magazine met reportages, interviews, discussies en perscritie- ken; 20.15 Portret van Luigi Nono. 21.30 Close-Up van een eiland: docu mentaire over West-Berlijn. 22.30 Nws. 22.38 Cosa Nostra ook uw zaak: licht muziekprogramma met reportages en berichten. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Zing, zing, zing!: lichte vocale muziek. 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze: nieuwe langspeelplaten met kritisch com mentaar. E. O. 11.00 Nws. 11.03 Gos pelsound: muziekprogramma voor jonge mensen. AVRO: 12.00 Nws. 12.03 Zet 'm op: vrolijk platenpro- gramma. (13.00 Nws.; 13.03 Radio journaal). 14.00 Nws. 14.03 Gimmick, platenprogramma. 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.03- 18.00 Licht platenprogramma. (17.00 Nws.; 17.02-17.05 Radiojournaal).

De Vallei | 1970 | | pagina 9