flNMÉ9RH REGEN VERSTOORDE WIMBLEDON Ada Bakker tussen buien door moeizaam naar volgende ronde Louis Ocana voornaamste slippendrager van Belg Merckx gaat zijn tweede „T our" winnen AGOW contracteert Arie Steenbergen en Joegoslaaf Drago Ongeluk schakelt Huberts uit DaniiuterlaHcl tegen Rusland Stand eerste dag: 83 79 69 1.00 guldens zijn harde guldens Goede tijden van Ellv Ernest en Wassenaar Marjan Vermaal no<» sneller Uitkomen met m'n huishoudgeld Estudiantes vraagt andere data INTERESSANT ONZEKERHEID Betty Stöve lootte legen Marijke Selutar PECH Record voor Ni jstadt s Derde plaat IIja Keizer Dat is nooit zo moeilijk bij de IFA. En het pret tige is dat U toch zoveel meer meeneemt. Want mijn IFA-guldens zijn ook harde guldens. U3M DONDERDAG 25 JUNI 1970 sport Er zat gisteren op Wimbledon niet al leen weinig vaart in, er waren ook vrij wel geen ontmoetingen, die tot de ver beelding spraken. De schaarse vedetten onder de da mes, die gisteren in actie kwamen, drongen moeiteloos door tot de volgen de ronde en in het herenenkelspel wer den alleen de resterende partijen uit de tweede ronde afgewerkt. Alleen het LIMOGES Er is dit jaar voor het eerst een boekje verschenen, waarin om standig de loop van elke etappe van de Tour de France wordt beschreven en dat bovendien ruimte biedt om de winnaar van de dag en van de vele klasse menten te noteren. Dit drukwerkje is een van de facetten van de toenemende commercie in de Ronde van Frankrijk, het werkstukje van de wat hooghartige heren Felix Levitan en Jacques Goddet. die enkele jaren geleden het hoofd moesten buigen voor de reclame makande gemeente. Op het titelblad prijkt een fraaie kleurenfoto van „good old" Raymond Poulidor. die op 34-jarige leeftijd in het land van Marianne nog altijd een grotere trekpleister is dan de in capaciteiten boven hem uitstekende Roger Pingeon. Daarom ook heerste er in de Franse publiciteit de laatste weken een zo'n koortsachtige activiteit om Poulidor, die »p slechts dertig kilometer afstand van de startplaats Limoges een gerieflijke ▼lila bewoont, over zijn voornamelijk morele inzinking heen te helpen. Het spel van „ik kom niet ik kom wel" van Poulidor, die een nerveuze aan doening in de buurt van het middenrif heette te hebben, eindigde tenslotte met zijn volledige overgave. Poulidor doet mee aan de Tour. Frankrijk herademt. Niet dat men zo veel sportief vertrouwen stelde in de man, die ook al in zijn glorietijd voort durend in de schaduw van Jacques An- quetil leefde. Want de prestaties van de ..Limousin'' gaven dit seizoen geen re den tot juichen. Een tweede plaats in de zwak bezette Catalaanse week achter de Italiaan Italo Zilioli was tot nu toe zijn opzienbarendste resultaat. Maar Poulidor was en is altijd goed voor een verhaal. Meer dan zwartkijker Roger Pingeon. Een goed verhaal over een landgenoot zal de publiciteit m het land van Marianne hard nodig hebben, nu het vast staat dat uok de komende Tour de France, evenals die van het vorig jaar, geheel zal worden beheerst door het Belgische wielerwonder Eddy Merckx, de 25-jarige kruidenierszoon uit een voorstadje van Brussel, die in steeds sterkere mate zijn wil aan de wie- krwereld is gaan opleggen. Wat Merckx betreft is er in het eve nement, dat vrijdagavond in de porse- leinstad Limoges met het nu overal in zwang zijnde korte tijdrit je (7,4 kilome ter) om het bezit van de leiderstrui be gint, nog slechts de vraag in hoeverre de Belg zal doorgaan met het vernede ren van zijn strijdmakkers. aVraagtekens De „Sfinx van Woluwe", de moeilijk te benaderen slanke atleet, die onze zuiderburen na Sylvere Maes in 1939, het vorig jaar weer een Tourwinnaar schonk, zal moeten kiezen. Zal Merckx net als in 1969, toen zijn voorsprong op nummer twee, de Fransman Roger Pin geon, op de eindstreep van het vlakke wielerbaantje in het „bois de Vincen- nes", 17 minuten en 54 seconden be droeg, zijn medestrijders wederom zo n smadelijke nederlaag toebrengen? Of heeft Merckx inmiddels ingezien dat die kameraden in de sport ook voor hem onontbeerlijke figuranten '.ijn? Het resultaat van de Giro, waarin Gi- mondi op nog geen vier minuten als tweede kon eindigen, doet in die rich ting denken. Maar Merckx is onbere kenbaar. Het zou wel eens kunnen dat hij nog grootser dan een jaar geleden, toen hij niet alleen zes etappes won, maar bovendien alle klassementen op *ijn naam bracht, uit de bus zou willen komen. Er zijn er, die het risico van een nieuwe vernedering niet hebben willen lopen. Zij zullen in de karavaan met 150 renners de grootste aller tijden node ontbreken. De Italianen Felice Gi- mondi, Gianni Motta, Vittorio Adorni, Franco Bitossi, Roberto Poggiali en Mi- chele Dancelli. Geen gering gezelschap, dat de veilige verdiensten van de crite ria in eigen land heeft verkozen boven de onzekerheid van de schaduwposities onder Merckx: Gimondi, winnaar van de Tour in 1965 en vorig jaar, nadat Merckx wegens een dopingaffaire was uitgesloten, zegevierend in de Giro, Motta, de man wiens talent noot hele maal tot uiting kwam maar toch een figuur in elke rennerskaravaan, Ador ni. wereldkampioen in 1968, het „wilde paard" Bitossi, winnaar van vier etap pes in de Italiaanse ronde en kampioen van zijn land. Poggiali, winnaar van de Ronde van Zwitserland en Dancelli, winnaar eveneens van vier ritten in de Giro, en vierde in het eindklasse ment. Poggliali was, nadat hij de Ronde van Zwitserland zegevierend had be sloten, de spreekbuis van de Italianen: „Ik zou wel gek zijn om me door Merckx te laten vernederen". Zij allen hadden geen zin om in de Ronde van Frankrijk, die met vijf per soonlijke tijdritten en aankomsten op de Mont Verdoux en de Tourmalet ge heel op het lijf van Merckx is geschre ven. om de tweede plaats te strijden. Daar immers komt het op neer. Merckx gaat de ronde winnen, tenzij hem een ongeval zou overkome. en alle andere mogen om de tweede plaats vechten. Wie dat dan wel zal zijn? De voor naamse kandidaat is zeker Roger Pin geon, die ook in 1969 na Merckx beslag le-gde op de ereplaats. Of de Fransman zich wederom in die positie zal kunnen manoeuvreren is echter de grote vraag. De afgelopen maanden immers kon Pingeon weinig overtuigend werk leve ren. Zijn poging om in de „Zes Provin ciën" (de vroegere Dauphine Libere) te KOBLENZ Tijdens atletiekwed strijden in Koblenz heeft Elly Ernest uit Roosendaal de 1500 meter gewonnen in de uitstekende tijd van 4 min. en 24,6 sec. Els Gommers uit Geleen werd tweede op 0,1 sec. Op de 100 meter horden finishte Miep van Beek uit Amsterdam in de persoonlijk beste tijd van 13,8 sec. als derde. Winnares werd de Australische Pamela Kilborn in 13.3 sec. De West- duitse Heide Rosendahl noteerde 13,4 sec. Een uitstekende prestatie verrichtte voorts de 26-jarige Bram Wassenaar. Hij eindigde op de 1500 meter in 3 mi nuten en 43.5 seconden. De Amsterdam mer bleef slechts 1 seconde verwijderd van het Nederlandse record, dat op naam staat van Henk Snepvangers. Wassenaar werd hiermee de tweede snelste op de Nederlandse ranglijst al ler tijden. De Westduitser Harald Nor- poth zegevierde in 3.40.0 vóór de Brit Peter Stewart, die 3.40.3 nodig had. BUENOS AIRES Het bestuur van Estudiantes, de Zuidamerikaanse voet balkampioen, heeft aan Feijenoord een voorstel gedaan voor de speeldata om de intercontinentale cup. Estudiantes wil de eerste wedstrijd, die in Buenos Aires zal worden gehouden, graag spe len in de eerste helft van september. De returnwedstrijd zal in principe wor den gespeeld in de eerste helft van ok tober. excelleren mislukte door het toedoen van de Spanjaard Luis Ocana. die eer der ook de Vuelta op zijn erelijst had bijgeschreven. Meer dan Pingeon lijkt dan ook Oca na voorbestemd slippendrager van Merckx te worden. Andere kandidaten zijn de Spanjaard Gandarias. vorig jaar mei Rini Wagtmans en de Italiaan Via- nelli de „revelatie" van de Tour. de Ita lianen Boifava en Polidori, de Belgen Roger de Vlaeminck en Herman van Springel, de Zweed Gustav Petfterson, van de vier broers het meest getalen teerd na de overgang naar de beroeps klasse. de Fransman Ricci, een jonge man. die mogelijk zou kunnen doorbre ken en dan onze landgenoten Jan Jans sen, Riaii Wagtmans, Reé Pijnen en Joop Zoetemelk. Maar het zijn even zo vele vragen, die pas op woensdag 12 juli nader tot de oplossing gebracht zulllen zijn wanneer de Tourkaravaan zich in de Alpen over de toppen van de Granier. de Cucheron en de Col de Por te, heeft geworsteld. Wat Nederland betreft kan de Tour ondanks alle sombere gedachten toch interessant worden door het ongetwij feld komende gevecht om do nationale heerschappij tussen de ploegen van Willem 2/Gazelle en Caballero. die naast het bestrijden van elkaar ook uit zijn op etappe-overwinningen. Daarbij zullen ook de in buitenlandse dienst rij dende Jan Janssen, Joop Zoetemelk en Eddy Beugels en mogelijk ook Harry Jansen en Gerben Karstens (hun komst was woensdag nog onzeker) zich niet onbetuigd laten. afscheid van de met Libelle-romantiek omgeven Australian Lew Hoad, die door de Egyptenaar Ismael Ei Shafei werd uitgeschakeld, deed de vrouwen rond Wimbledons centre-court steels een traan wegpinken. Om even over tweeën bond Ada Bak ker haar marathon-partij tegen de Westduitse blondine Heidi Orth aan. Het werd een monotone slijtageslag, die meer dan twee uur duurde en die bo vendien nog door een druilerig regentje werd onderbroken. Vrijwel meteen na dat de groene zeildoeken weer in een dynamisch Circus Renz-tempo van Wimbledons zorgvuldig gekoesterde gras waren verwijderd, haalde Heidi Orth de eerste set met 7-5 binnen. Dat had ze voornamelijk te danken aan de falende lob van Ada Bakker, die, zodra haar tegenstandster aan het net verscheen, de ballen met pijnlijke precisie aangaf. Ada Bakker en Heidi Orth hebben zich nauwelijks serieus op dit veeleisende tennisgebeuren voorbereid. Ada Bakker heeft zich. met uitzondering van een vrolijk getinte tournee van drie maan den door het Caraïbische gebied, vrij wel uitsluitend aan haar studie, peda gogie. gewijd en Heidi Orth. die vroeger als Heidi Schildknecht heel aardig uit de voeten kon, wordt nog slechts inci denteel op internationaal niveau gesig naleerd. Gisteren was dat duidelijk te merken. Aan beide kanten werden treurige fou ten gemaakt en vooral op kritieke mo menten werden de zwoegende dames overrompeld door een bijna ontroeren de onzekerheid. Bé Lijsen, captain van de Nederland se ploeg, probeerde Ada Bakker tot grotere doortastendheid te inspireren, maar dat zette nauwelijks zoden aan de dijk. Wel pakte ze, nadat ze in de acht ste game al twee setpunten had ver speeld, de tweede set met 64, maar wat daarna volgde was nogal deprime rend. De martelgang leek in een beslissend stadium te zijn gekomen, toen Heidi Orth moeizaam was uitgelopen tot 52, maar ze verloor daarna prompt haar ei gen service. Zo bijzonder was dat trou wens niet, want de uitgeputte Westduit se slaagde erin om zegge en schrijve een van haar laatste zeven service-ga mes te winnen. Het werd tenslotte 11ft voor Ada Bakker, die in de laatste set twee matchpunten overleefde en die in de slotfase werd geteisterd door kramp in haar enkel. „In ieder geval scheelt die overwin ning me vijftig pond", sprak het Haag se meisje na afloop monter. En dat was dan zo ongeveer het enige positieve punt, dat Nederlands welwillende ten- nisliefhebbers immer naarstig speu rend naar die kleine lichtpuntjes in de inktzwarte duisternis gisteren kon den ontdekken. Tenslotte zit ze dank zij een bye en de winst op Orth in de der de ronde en dat impliceert, dat ze in ie der geval kan rekenen op 'n bedrag van bijna elfhonderd gulden. Ook al ver liest ze straks van de pittige Ameri- APELDOORN AGOW heeft gis teren de 22-jarige linksverdediger Adrie Steenbergen van Go Ahead als mede de 24-jarige Joegoslaaf Drago Marisavljevic van SC Gooiland, die als tweede doelverdediger zal functione ren. gecontracteerd. Adrie Steenbergen is van oorsprong linksbuiten, maar ontpopte zich bij Go Ahead al snel als een waardevolle, op komende linksverdediger. Hij kwam verschillende malen uit voor het Ne derlands mil it air-elftal en het UEFA- elftal en heeft gedurende vier jaar bij Go Ahead onder contract gestaan. Steenbergen was vrijwel rond met DWS, maar het sluiten van een contract met de Amsterdamse eredivisieclub stuitte tenslotte af op moeilijkheden bij het verkrijgen van woonruimte in de hoofdstad. Ook Veendam en Heracles toonden veel belangstelling. De Joegoslaaf Drago Marisavljevic, in de wandeling Drago genoemd, heeft gedurende de laatste helft van de af gelopen competitie vrijwel constant in het eerste elftal van SC Gooiland ge speeld. Intussen is het vertrek van rechtsvei- dediger Johnny Wijiand van AGOW vrijwel zeker. Wijiand zal in het ro mende seizoen uitkomen voor Armenia Hannover. De Rotterdamse voetbalclub Spart a heeft gisteren Aad Koudijzer van SVV uit Schiedam gekocht. Het transferbe drag dat daarmee gemoeid is. zou 150.000 gulden groot zijn. De nieuwe eredivisieclub Excelsior uit Rotterdam nam doelman Eddy van der Roer van SVV over. Daarentegen stond het Hans Bassant aan de Schie dammers af. DWS is in onderhandeling met Feij- enoord over een transfer van Piet Vrauwdeunt. Holland Sport contracteerde Bennie Muller van Ajax. Verder kocht van Blauw Wit Bennie Roode, die al ems voor de Hagenaars uitkwam. Steenhuis van Velox zal geen con tract krijgen bij de nieuw te vormen FC Utrecht. Steenhuis tekende voor het Belgische St.-Niklaas. LONDEN Wimbledon, voortdurend bedreigd door hinderlijke depressies. beleefde gisteren een verre van enerverende dag. Voor een deel was dat te wij ten aan de regen, die in het holst \an de nacht de zeven van de zestien banen, die niet zijn afgeschermd, onbruikbaar had gemaakt, waardoor er weinig schot in het programma zat. Trudy Walhof, die haar eerste partij al achter de rug heeft, de jarige Betty Stöve en Marijke Schaar werden daar het ongeduldige slachtoffer van. want hun optreden moest tenslottte worden uitgesteld. Alleen Ada Bakker verscheen in de piste om in een eindeloos en pover duel de hijgende Heide Orth in drie sets te verslaan. kaanse Pamela Teeguarden. En dat is meegenomen. Nederland kan trouwens rekenen op nog een vertegenwoordigster in de der de ronde, omdat Betty Stöve en Marijke Schaar de nummers een en twee op de nationale ranglijst ook allebei een bye hebben en in hun eerste partij te gen elkaar moeten uitkomen. Nederlands kampioene Marijke Schaar daarover: „We hebben dit jaar wel verschrikkelijk veel pech. Het is al niet leuk dat je uitgerekend op Wim bledon ook nog tegen een landgenote moet spelen en wie van ons tweeën wint, moet tot overmaat van ramp met een tegen Billie Jean King uitkomen. En ploegleider Lijsen, wat zorgelijk: „Voor mij is het helemaal een moeilijke zaak. Die meisjes zijn doodnerveus na tuurlijk. maar wat moet ik nou als coach tegen ze zeggen? Ik hoef ze ten slotte niet te vertellen hoe ze moeten spelen. Het is de eerste keer, dat ze bij de lo ting geen rekening hebben gehouden met de nationaliteit van de speelsters, maar ik heb zo het idee, dat ze er vol gend jaar wel weer vanaf zullen stap pen. Dat lijkt me ook wel beter, want dit is toch wel een beetje zuur voor ons." De partij van Tom Okker met zijn partner de Amerikaan Marty Riessen in de tweede ronde van het herendubbel spel tegen de Amerikanen Gene Scott en Clark Grabner werd bij stand 26, 64. 46. 6—2 wegens de invallende duisternis afgebroken. De belangrijkste uitslagen waren: Herenenkelspel, tweede ronde: Rob Lutz ZVS) Phil Dent (Aus) 6—2 6—1 62 Martin Riessen (VS) Eugene Scott (VS) 6—4. 6—2. 6—3, Owen Da vidson (Aus) Ron Holmberg (VS) 6 —4, 62. 62 Lsmael el Shafei (Eg) Lew Had (Aus) 6—3. 6—3. 4—6. 4- 66—1 Edison Mandarino (Bra) Alex Metre- veli (Rus) 5—7. 6—4, 6—4, 6—4 Tim Gorman VS) Peter Curtis (GB) 6—2, 46, 64. 61 Jose Loyo Mayo (Mex) Viktor Korotkof (Rus.) 36, 61, 6 2. 2—6. 6—4 Makr Cox (GB) Andre Pattison (ZA) 6—3. 6—4. 9—7 Charles Pasarell (VS) Milan Holecek (Tsj.) 6 1, 62, 6—4 Tom Addison (Aus) Bill Bowrey (Aus) 6—8. 6—j. 6—3, 4—6. 63 Byron Bertram (ZA) Jacky Saul (ZA) 6-3, 6—1. 6—3. Damesenkelspel, tweede ronde: Ada Bakker (Ned.) Heide Orth Schild knecht (Wdl) 5—7. 6—4. 11—9. Gail Chanfreau (Fr) Joyce Williams (GB) 6—3 6—2. Lew Hoad tijdens zijn zwanenzang" op Wimbledon. ASSEN Jan Huberts zal niet kun nen deelnemen aan de 40e Asser TT. die zaterdag wordt gereden. Al voor het begin van de training werd de Haagse motorrenner uitgeschakeld door een verkeersongeluk waarbij hij een ge compliceerde breuk aan het rechteron- derbeen opliep. Woensdag rond het middaguur haalde de garagehouder op een bromfiets bij het TT-bureau in ho tel „de Moriaan" een kaart voor een helper op. Op de terugweg kwam hij in botsing met een auto. Huberts, die klaagde over erg veel pijn, is in het Wilhelminagasthuis van Assen opgeno men. waar hij in de loop van de dag is geopereerd. De Hagenaar, die met een ROTTERDAM In Rotterdam heeft de eerste dag van de daminterland Ne derland-Rusland een stand van 7-7 op geleverd. Voor keurige overwinningen zorgden De Ruiter - tegen Sjitkin - en Drost, die Sretenski versloeg. Koeperman bedwong echter Van Dijk volledig en Wiersma kon geen punt redden tegen Andreiko. Dit laatste was wel een wonderlijke partij dammen. Wiersma maakte zijn elementaire fout naast, maar niet op het bord. Hij nam zijn achterstand in zetnotatie over van Andreiko. De Nederlander raakte in tijdnood, rees tot grote hoogte en leek zich met zijn vijftigste zet juist voor de tijdcontrole gered te hebben. Maar toen het vlaggetje viel meldde Andreiko de arbiter, dat Wiersma maar 49 zetten had gedaan, al stonden er vijftig op zijn boekje. Tenslotte bleek, dat Andreiko een zet had opgeschreven, die niet was gespeeld. Dat kostte Wiers ma de partij. In remise eindigden de partijen Van der Sluis-Ganwarg. Sijbrands-Tsjego- lef en Pippel-Davidof. Kickers Offenbach is er na één jaar in geslaagd terug te keren naar de Westduitse Bundesliga. In de promotie competitie versloeg het op eigen veld Pirmasens met 41, waardoor het door de overige clubs in zijn promotie afdeling niet meer te achterhalen is. DEVENTER Egbert Nijstadt. van DOS Dwingelo heeft woensdag tijdens nationale wedstrijden op de atletiek baan Borgele te Deventer het Neder lands record 3000 meter gebracht op 8 minuten en 6,4 seconden. Het oude re cord stond sinds 1 juli 1959 met 8.07,8 op naam van de Limburger Joep Del- noye. Nijstadt bezorgde zichzelf daar mee op zijn verjaardag, hij werd 28 jaar, een fraai cadeau. Zijn clubgenoot Roelof Velt finishte als tweede in 8.18.3 en te Broke (Ciko '66) werd in 8,21.9 derde. VLAARDINGEN Gisteravond heeft Marjan Vermaal in Vlaardingen haar Nederlandse record op de 200 me ter rugslag met 0,1 sec. verbeterd en gebracht op 2.34,2. De meisjes-adspiranten van VZV ver beterden het record op de 4 x 100 m wisselslag dat met 4.56,1 op hun naam stond en brachten het op 4.55. MZ zou starten in de 125-cc klasse, vreest dat het ongeluk een einde maakt aan zijn rennersloopbaan. Het ongeval treft de Nederlandse kampioen ook in zijn maatschappelijk leven. Zijn autobedrijf wordt momen teel uitgebreid. Het ziet ernaar uit. dat Huberts gedurende een aantal maanden zal zijn uitgeschakeld, waardoor hij niet in staat zal zijn de leiding van het bedrijf uit te oefenen. Goede tijden heeft de eerste trai ningsdag van de TT-races niet opgele verd. Dal lag overigens in de lijn der verwachtingen. De druilerige regen ging in de loop van de middag over in een miezerbui. die de baan bijzonder glad maakte. Daarenboven .hadden de renners veel last van de harde zuidwes telijke wind. De snelste coureurs in de training van woensdag waren: (lengte circuit 7707 meter): 125 cc: 1. Angelo Bergamonti (It) met een Aermacchi 3.39.4 (gem. 126.417 km/u); 2. Aalt Toersen (Ned) Suzuki 3.40.7; 3. Angel Nieto (Sp) Derbi 3.41.7; 4. Wil Hartog (Ned) Yamaha 3.42.0. 250 cc: 1. Phil Read (G.Br) met Ya maha 3.23.4 (gem. 136,361 km/u); 2. Ken Andersson (Zwe) Yamaha 3.29.3; 3. Jar- no Saarinen (Fin) Yamaha 3.34.4; 4. Wi' Hartog (Ned) Yamaha 3.36.0; 5. Lec Commu (Ned) Yamaha 3.36.5. 350 cc: 1. Bill Nelson (G.Br) met Ya maha 3.25.6 (gem. 134,902 km'u); 2. Gia- como Agostini (It) MV Agusta 3.29.0; 3 Gilberto Milani (It) Aermacchi 3.31.7; 4 Kei Carruthers (Aus) Benelli 3.31.8; 10 Theo Bult (Ned) Yamaha 3.41.5. 50 cc: 1. Salvador Ganellas (Sp) Derb 3.55.1 (gem. 1.17.975 km'u): 2. Angel Nie to (Sp) Derbi 3.56; 3. Jos Schurger (Ned) 3.57.5. 500 cc: 1. Angelo Bergamonti (II) Aer macchi 3.29.9 (gem. 132.138 km'u); 2 Theo Louwes (Ned) Kawasaki 3.30.4; 3 Christian Ravel Kawasaki 3.34.4. Slechts enkele motoren met zijspan kwamen in actie. De Britten Tony Wa kefield en John Flaxman maakten me' hun BMW de beste tijd: 3.58.7, 116.195 km/u. PRAAG Tijdens internationale at letiekwedstrijden in Praag, de zoge noemde Rosicky Memorial, is de Neder landse Ilja Keizer-Laman dinsdagavond derde geworden op de 800 meter in een tijd van 2 minuten 08,9 seconden. De eerste plaats was voor de Roemeense Ilona Silai, die bij de Olympische Spe len in Mexico Stad van 1968 voor Mark- Gommers als tweede eindigde. Haar tijd was 2.04.2. Anneloes Bosmar. kwam als zevende binnen in 2.16.4. De beste prestatie kwam op naam van Antonia Lazareva-Okorokova, dk met een sprong van 1.86 meter het Rus sische record hoogspringen verbeterd' Haar landgenoot Igor ter Ovanesi? won het verspringen met 7.79 meter. 13 GULDEN GESPAARD- 15 GULDEN WAARD '25 PRIJSWIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN GELDIG T/M 27 JUNI IFA PILS 3 flesjes IFA THEEBUILTJES doosje 20 stuks van 89 cent voor IFA AFWASMIDDEL liter flacon handzacht van 89 cent voor IFA MARGARINE 2 kuipjes van 1.14 voor 4

De Vallei | 1970 | | pagina 14