Nu zijn er één miljoen Nederlanders die contant betalen met groene Betaalcheques. gast voordelig uit met NS SECRETARESSE tl Kans voor uw zoon! flinke jongens t) enige assistenten Weekendaanbiedmg 10 gulden per persoon VOORTGANGSCONTROLEUR - ASS. PLANNER ZIEKENFONDSRAAD De groeneBetaalcheque, het moderne betaalmiddel van de gezamenlijke Nederlandse banken.Ukunt zó bij elke bank binnenstappen voor inlichtingen.U bent niet de eerste. THOMASSEN DRIJVER-VERBLIFA N.V. verpakkingsindustrie THOMASSEN DRIJVER-VERBLIFA N.V. verpakkingsindustrie Eén miljoen Betaalpassen... en ruim twee jaar geleden was er nog geen één. Neem gratis een gast mee wanneer u op zaterdag of zondag in juni, juli of augustus op reis gaat met een dagabonnement of een 2-pluskaart. Het kost u dan nooit meer dan U kunt dan zo'n dagnetzo ver en zo lang reizen als u wilt Pasfoto voor gratis NS identiteitsbewijs meebrengen. de kunt U niet missen - geen dag'. HET CHRISTELIJK PEDAGOGISCH STUDIECENTRUM VRIJDAG 26 JUNI 1970 Eén van de miljoen: hij werkt bij een transportbedrijf.Opende onlangs een rekening bij een bank waarop hij nu zijn salaris ontvangt. Van die bank kreeg hij toen een Betaalpas en groene Betaalcheques om overal gemakkelijk te kunnen betalen. Met die Betaalcheques kan hij zelfs bij vrijwel alle banken in Europa contant geld opnemen. Eén van de miljoen: een huisvrouw. Zoals duizenden andere huisvrouwen maakt ze gebruik van de groene Betaalcheques. Ze doet immers regelmatig inkopen voorde huishouding, winkelt, betaalt er haar kapper mee, enz. Dank zij die Betaalcheques kan zij altijd betalen. Ook als ze geen geld in huis heeft - en dat is nog veilig ook. Eén van de miljoen: zakenman. Hij neemt geregeld Betaalcheques in ontvangst van klanten. Want hij weet dat hij groene Betaalcheques veilig kan accepteren, omdat de banken de uitbetaling tot f 100,- per Betaalcheque garanderen. Bovendien heeft hij nu mindercontant geld in huis. En natuurlijk maakt hij ook zelf gebruik van Betaalcheques. Elke maand worden er al miljoenen groene Betaalcheques gebruikt. Het ligt voor de hand: want de groene Betaalcheque is gemakkelijk en veilig. vraagt een met middelbare schoolopleiding, die zelf standig kan organiseren en corresponderen. Secretaresse-diploma gewenst. Zij zal speciaal ten dienste staan van de Commissie V.W.O - H.A.V.O. - M.A.V.O. Zij die voor deze zelfstandige functie be langstelling hebben, worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan het Bureau C.P.S., Postbus 30, Hoevelaken, (telefoon 03495- 2214). Voor de afdeling planning van onze technische afdelingen vragen wij een voortgangscontroleur - ass. planner. Tot zijn taken zullen onder meer behoren het volgen van de in produktie zijnde onderdelen en het verzorgen van de hieraan verbonden administratieve werkzaamheden. Wij nodigen belangstellenden in de leeftijd van ca. 21 jaar, die naast een opleiding op M.T.S.-niveau, beschikken over goede contactuele eigenschappen, uit hun schriftelijke of mondelinge sollicitatie te richten aan het bureau Personeelsvoorziening, Parallelweg 6 Deventer, tel. (05700) 82265. Het bureau is dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en bovendien iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur. In onze jeugdfabriek te Deventer hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor een aantal Er wordt gewerkt in een prettige sfeer terwijl zij samen met leeftijdgenoten een goed vak leren. ledereen kan overdag deelnemen aan cursussen van de Stichting Vorming Werkende Jeugd of van de R.K. Levensschool. Ook dan gaat het loon gewoon door. Ouders informeert u eens naar de mogelijkheden die dit jeugd- bedrijf van Thomassen Drijver-Verblifa te bieden heeft. Het bureau Personeelsvoorziening, Parallelweg 6, geeft u graag antwoord op al uw vragen. Tel. (05700) 82265. Het bureau is dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en boven dien iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur. De Bij de accountantsdienst worden voor standplaatsen in Zuid-West Nederland en in Midden-Neder land. alsmede ter standplaats Zwolle of omgeving gevraagd die zullen worden belast met controlewerkzaamheden ten kan tore van Ziekenfondsen en aan verwante instellingen. Vereist zijn een kritisch, analy tisch vermogen en een goede in het bijzonder schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. De voorkeur gaat uit naar per sonen tussen 25 en 35 jaar, met middelbare schoolopleiding en in het bezit van het diploma M.O. Boekhouden en/of S.P.D. Zij, die in het bezit zijn van het diploma M.B.A. of S.P.D. I en studeren voor S.P.D. II komen eveneens in aanmerking. Salaris afhankelijk van bekwaam heid en ervaring. Bevorderingsmogelijkheid is aan wezig. Premie AOW wordt niet in gehouden. Schriftelijke sollicitaties, gericht aan de al gemeen secretaris van de Ziekenfondsraad, te zenden aan het bureau Personeelszaken, P. C. Hooftstraat I62, Amsterdam.

De Vallei | 1970 | | pagina 18