Nachtelijke transporten naar winkels: rekening houden met vele puzzels Bevoorrading is groter probleem dan verkoop Nieuwe zwemclub in Amerongen opgericht Twee interessante sportevenementen HAAGSE LIJSTTREKKER IS HET NIET EENS MET STEMBUSUITSTLAC Overval op juwelier in Alkmaar mislukt DE DAG WORDT TE KORT VOOR LEVEN IN WELVAARTSSTAAT.... Karig programma met: Wassenaar weer snel Gijsbertje van Ginkel H. H. van Nellestijn AALTJE v. d. HAAR-v. Laar ziekenverzorgster KAMER(S) Verhuisd: verhuizing H. C. Buys geen praktijk Tandarts R. de Nooy AFWEZIG Het Grote Dorp Slapjen Nachtkluizen Reservesleutels Parkeerders WILSKRACHT '57 KOPJE Blauwe Schuur heeft 74 leden VZC en Het IJ in prestigeduel „Ik had meer stemmen moeten hebben Twee Duitsers in arrest Peperoogst door ziekte in gevaar JUBILEUM- WEDSTRIJD EINDE WATERPOLO OP GROTE SCHAAL Zondagelftal gelijk tegen Saarland: 1-1 Fam. D. J. van Nellestijn TAMARINDE VRIJDAG 26 JUNI 1970 fV dag wordt te kort voor het leven in een welvaartsstaat. Na de grote fabrieken, de nutsbedrijven en het internationale transport lijkt het erop, dat ook de gewone kruidenierswinkel de grote wel te verstaan zich dient te ontwikkelen tot een continu-bedrijf. De transportdeskundigen van de grote levensmiddelenbedrijven breken zich bijvoorbeeld al jaren het hoofd over de vraag hoe ze de steeds meer produkten eisende welvaartsmens op zijn wenken kunnen blijven bedienen. Dat is een ingewikkelde puzzel, waarbij de Hinderwet, de politie, de ge meenten, het chaotische verkeer, de modernste snufjes van transporttechniek en een hoog tempo zonder al te veel wrijving op elkaar afgestemd dienen te worden. Een voorbeeld: een supermarkt met een omzet van tachtigduizend gulden per week en dat zjjn er heel wat heeft negentig keer per week een vrachtwagen op de stoep om de snel leegstromende magazijnen aan te vul len. De heer Scholten van Albert Heijn vat dat aMes zo samen: „De distributie is een groter probleem geworden dan de verkoop". Die negentig vrachtwagens komen niet allemaal na elkaar, of op momen ten dat het rustig in de winkel is, ze hebben parkeerruimte nodig die vaak voor de klanten bedoeld is en ze komen zoveel mogelijk overdag, omdat er na en voor sluitingstijd niet in winkels ge werkt mag worden (al is de arbeidsin spectie over het algemeen vrij soepel met het verlenen van dispensatie die voor elk geval afzonderlijk moet wor den aangevraagd). De logische gevolgtrekking uitbrei ding van de bevoorrading tot de avond, de nacht, de vroege ochtend stuit dus al meteen op wettelijke bezwaren. Daar komt bij dat veel gemeenten met de Hinderwet in de hand bezwaar maken tegen nachtelijke bevoorrading van winkels die in de stadscentra liggen. Bovendien wil de winkelier net als een gewoon mens 's nachts slapen, ter wijl ook de fabrikanten en importeurs van de produkten waarom het gaat, zich bij nachtelijke bevoorrading van de kleinhandel zouden moeten aanpas sen: als vervoerder en winkelier bereid zijn 's nachts te werken moeten de be trokken artikelen uiteraard beschikbaar cjjn. Het lijkt een onoplosbare puzzel (dat ls het tot nog toe ook in de hele weste lijke wereld) waarvan de heer E. J. M. Trautwein, secretaris van de Vereniging van zelfbedieningsbedrijven zegt: „Het zffrriog helemaal in de sfeer van de ex perimenten. Het is een groeiproces, dat jaren kan vergen, alleen al om het per soneel te laten accepteren, dat er ook in deze branche periodiek nachtwerk zal dienen te worden verricht." Het grootste probleem van nachtelij ke bevoorrading is volgens hem de af levering van de goederen. Een experi ment in Londen heeft aangetoond, dat de meeste winkeliers niet bereid zijn uit hun bed te komen om voorraden in ontvangst te nemen. Dat ligt bij filiaalbedrijven gemak kelijker, hoewel ook filiaalchefs liever 's nachts geen vreemden in hun maga zijn hebben. Het Eindhovense levensmiddelenbe- drijf Etos heeft proeven genomen met afzonderlijke nachtkluizen in de op slagplaatsen, waar 's nachts goederen neergezet kunnen worden. Dat experi ment is niet van de grond gekomen door de enorme groei van het aantal artikelen en de omzet, waardoor de nachtruimte al gauw weer nodig was voor normale opslag. Albert Heijn vestigt nieuwe winkels zoveel mogelijk buiten de stadscentra en de woonwijken. „Een supermarkt onder een flatgebouw geeft voor be voorrading buiten de winkeluren teveel hinder voor de flatbewoners en wordt daarom aan banden gelegd", aldus de heer Scholten. „Wij zitten daarom liever buiten de bevolkingscentra, waar we geen par keer- en bevoorradingsmoeilijkheden hebben." „We streven niet naar nachtelijke be voorrading, maar het is onmogelijk om bedrijven van de omvang van onze gro te supermarkten te runnen binnen de uren, die de wet voorschrijft. We moe ten wel naar de nacht. Dat is gewoon een kwestie van uitsmeren van activi teiten", zo legt hij uit. Een bedrijf dat al jarenlang 's nachts zijn filialen van voorraden voorziet, is Jamin. „Wij verkeren in unieke om standigheden", aldus de heer A. E. Pe ters, chef van de afdeling vervoer, „wij hebben een eigen fabriek, eigen trans port en eigen winkels. Daardoor is het voor ons minder moeilijk dan voor an deren. Wij kunnen 's nachts in al onze zeshonderd winkels komen: de beheer ders kunnen gewoon doorslapen". De fabriek in Oosterhout heeft zes honderd duplicaatsleutels van de maga zijnen. De chauffeurs krijgen een bosje sleutels mee om hun spullen kwijt te kunnen. De nachtelijke leveringen wor den extra goed gecontroleerd. „Wij hebben vrijwel nooit moeilijk heden. Als er te einig of te veel is af geleverd volgens de betrokkenen, blijkt dat heel vaak op telfouten of andere vergissingen te berusten. Veel mensen vragen zich af hoe dat kan. Dat komt doordat wij Nederlanders elkaar zo moeilijk vertrouwen, wij willen alles perfect in orde hebben en zijn daar door soms wat overdreven controleer- derig". „In het buitenland, waar wij bevoor radingskwesties hebben bestudeerd, wordt bijvoorbeeld een lading nooit na geteld waar de chauffeur bij is". Jamin, die al voor de Tweede We reldoorlog tot laat in de avond bevoor raadde, is na de oorlog langzamerhand steeds meer 's nachts gaan transporte ren. „Toen de zaterdag nog de drukste koopdag was, viel de zaterdag af, om dat we de filialen lastig konden vallen". „Met de komst van de vrije zaterdag werd de vrijdag een drukke dag in de winkels, waardoor ook de vrijdag af viel. We hielden toen nog maar vier da gen over, en dat maakte alleen de ex ploitatie van de auto's al erg duur," al dus de heer Peters. Daar komt bij dat het bedrijf steeds vers banket in de filialen wilde heb ben, waarvoor meer ritten dan vroeger nodig werden. Tenslotte beïnvloedde natuurlijk ook de verkeersdrukte over dag de vlucht naar de nacht. Jamin heeft zich daarbij veel moeite getroost om de omwonenden van de fi lialen klanten tenslotte zo min mogelijk overlast te bezorgen. De laad ruimten van de vrachtauto's hebben zijn een soort liften, die de containers extra geluidsisolatie, de laadkleppen met dozen snoep en koekjes haast ge ruisloos op de grond zetten en de con tainers zelf hebben wieltjes die geen lawaai maken. De nacht lost overigens niet alle vet keersproblemen op. Veel expeditiestra ten en -hoven staan 's nachts vol met geparkeerde auto's, zodat de snoep- vrachtwagens niet dicht bij de magazij nen kunnen komen. „Daar hebben we nog niets aan kun nen doen", zegt de heer Peters, die ove rigens ook niet begrijpt waarom in zo veel flatgebouwen de slaapkamers aan de kant van de expeditieruimte moeten liggen. „We kunnen tenslotte niet helemaal geruisloos werken en bovendien zijn wij ook maar mensen, die wel eens iets om laten vallen". Troost voor degenen die wakker wor den van de vallende zoetigheden, kan zijn dat Jamin per filiaal maar een keer in de week 's nachts komt. Alleen met Pasen en Sinterklaas gebeurt het vaker (het bedrijf krijgt overigens maar zeer sporadisch kladhten). Een andere geheide nachttransporteur is bijvoorbeeld wasserij en linnenver huurbedrijf Burger Zeist nv, die zorgt voor schoon linnengoed van een aantal grote hotels in Amsterdam. Elke nacht rijdt een auto van het be drijf met schone was naar Amsterdam, die meteen de vuile was mee terug neemt. „Overdag zijn die hotels haast niet te bereiken", zo licht de heer T. A. de Bruin, adjunct-directeur van het be drijf, toe. „Het voordeel van hotels is, dat er 's nachts altijd wel iemand is, die de goederen kan aannemen en af geven. De hotels zijn er zelf ook blij mee, omdat wij ze nu niet meer over dag hoeven lastig te vallen." Karei van Wijk en de 16-jarige Harry v. d. Veen, bestuursleden en trainers van ,,De Blauwe Schuur". DJAKARTA Indonesische rege ringsfunctionarlssen hebben bekendge maakt, dat de Indonesische peperpro- duktie dit jaar ais gevolg van de gele ziekte, wellicht de helft van de omvang zal hereiken die werd verwacht. De Indonesische staatshandelsonder- neming verwacht dat de peperproduktie dit jaar op 10.000 ton zal uitkomen. Voordat de ziekte uitbrak werd de pro- duktie geraamd op 20.000 ton. Indonesië heeft in 1969 7.000 ton peper geprodu ceerd en in 1968 23.000 ton. Een woord voerder van het ministerie van Handél sprak berichten tegen, dat de oogst wel licht kleiner dan 6.000 ton zou zijn. AMERONGEN Zwemvereniging Wilskracht '57 uit Amerongen is niet meer. De club die tot 1962 vrij goed draaide ging in dat jaar „kopje onder" en zij verdween weliswaar pas definitief dit jaar van het sporttoneel, inaar in de tussenliggende periode werden er vrijwel geen activiteiten meer ontplooid door het bestuur. Karei van Wijk, dit jaar voor het tweede seizoen optredend als badmeester van „De Blauwe Schuur" in Amerongen, nam vorig jaar nog even de draad op en organiseerde enkele wedstrijden. Het bleek hem al spoedig dat er in Amerongen bijzonder veel animo bestond voor de zwemsport en samen met enkele vrienden startte hij dit seizoen opnieuw met enkele activiteiten. Dat resulteerde uiteindelijk in een nieuwe zwemvereniging „De Blauwe Schuur" genaamd welke 6 maart '70 als officiële oprichtingsdatum kreeg. De nieuwe sportclub in Amerongen telt momenteel 74 leden. Aangemoedigd door het succes van vorig jaar besloot de uit Achterberg af komstige Van Wijk aan het begin van dit jaar om met hulp van enkele vrienden een vergadering te beleggen voor leden van het nog niet „verdron ken" Wilskracht '57. Het oude bestuur ontving een uitnodiging van de initia tiefnemers, maar op maart kwam geen van deze mensen opdagen. Er werd toen besloten een nieuwe club op te richten zwemvereniging „De Blauwe Schuur" waarvan de 27-jarige Van Wijk voorzitter werd. Uit de groep initiatiefnemers bestaande uit onder meer Paul van Dijk, Harry v.d. Veer, W. Brouwer en mevrouw VEENENDAAL Het sportprogramma voor Veenendaal en omgeving is weliswaar niet zo uitgebreid voor dit weekend, maar toch zullen twee voetbal evenementen zaterdagmiddag en -avond sterk de aandacht trekken van de liefhebbers van deze sport. Zaterdagmiddag om een uur wordt op het terrein van De Merino's aan de Wa- geningselaan het laatste gedeelte van het Schecpjeswoltoernooi gehouden en 's avonds om zeven uur wordt op „De Burgwal" in Amerongen een duel ge speeld tussen een sterke Wageningcnselectie en 'n vertegenwoordigend Utrechts afdelingselftal. In het Scheepjeswol-jeugdvoetbal- toernooi gaan De Merino's, Veenendaal, VVOP en Lunteren strijden om de fraaie trofee. De Merino's plaatste zich voor de halve finales door een 7-0 zege op Advendo. Veenendaal kwam een ronde verder door een 1-0 overwinning op Huizen en VVOP en Lunteren dron gen tot de eindstrijd door middels triomfen over respectievelijk GWV (5-0) en Candia '66 (2-1). De Merino's krijgt (om 13 uur) WOP als opponent en Veenendaal neemt (om 14 uur) de wapens op tegen Lunteren. Nadat er een speciale vetera- nenstrijd is gespeeld begint om vijf uur de wedstrijd om de derde en vierde plaats, terwijl om half zeven de finale is gepland. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van voetbalvereniging DVSA wordt er morgenavond om zeven uur op „De Burgwal" een interessante wed strijd gespeeld tussen een sterke ploeg van eerste-divisieclub Wageningen en het vertegenwoordigende afdelingself tal van de afdeling Utrecht, een team dat onlangs het vierbondentoernooi in Heemskerk won. De baten van deze ontmoeting, waar voor de organiserende vereniging een zeer grote belangstelling verwacht, zijn bestemd voor het Koningin Wilhelmi- nafonds. Het eerste negental van de Veenen- daalse honkbalclub komt morgen in Naarden in een bekerwedstrijd uit te gen Chefana. De Blue Soeks moeten in deze eerste bekerronde een overwinning kunnen behalen. Chefana —een „klas genoot" van de Veenendaalse equipe won enige tijd geleden nogal gelukkig van VHC, dat echter onlangs revanche nam door de Naardense ploeg een 21-2 nederlaag toe te brengen. Ook nu zijn Leo Vonk c.s. favoriet in dit gevecht. HANNOVER De 26-jarige Bram Wassenaar heeft donderdagavond tij dens intern atletiekwedstrijden. in Hannover de 800 m gelopen in de zeer acceptabele tijd van l min. 49,6 sec. De atleet van AV '23 werd daarmee vierde achter de Duitsers Kemper (1.46,7), Föhrenbach 1.49,4) en Himstedt 1.49,6). Bob Boverman finisthe als zesde in 1.50,0. Martin Moser slaagde erin de 400 m in 48,9 sec. winnend te beëindigen. Theo Middelkoop werd in 49,5 sec. tweede. Bij de dames leverde Corrie Bakkr de beste prestaties: zij won zowel de 100 m (12,0) als het verspringen (6,12 m). Op dit laatste onderdeel werd vijfkampster Miep van Beek (ADA) tweede met een afstand van 5 m 83 cm. Schennach werden de andere be stuursleden benoemd. Van de Veer werd secretaris en mevrouw Schennach aanvaardde de functie van penning- meesteresse. Karei van Wijk: „We zitten momen teel nog in het beginstadium maar we hebben al leuke reacties gehad en vele nieuwe leden kunnen registreren. We wisten dat er voor de zwemsport veel belangstelling bestaat in Ameron gen". Het eigenlijke einde van Wilskracht'57 kwam toen het bad in de Rijn van Ame rongen werd gesloten. Het verenigings leven „verwaterde" en in de vier jaar dat het nieuwe complex „De Blauwe Schuur" open is deed het bestuur van de club geen nieuwe dingen. Van Wijk hield vorig jaar (onder de vlag van Wilskracht) enkele Rijn zwemtochten, wat onderlinge wed strijden en startte weer met een be scheiden training, activiteiten die in feite de fundering vormden voor de nieuwe vereniging die nu wat ledental betreft het topjaar van Wilskracht reeds heeft geëvenaard. Dit seizoen is „De Blauwe Schuur" gestart met propaganda wedstrijden op Koninginnedag, aan welke wedstrijden men een groot aantal nieuwe leden overhield. Ook heeft men reeds een zwemontmoeting met Doorn georgani seerd, een kamp die vermoedelijk half augustus zal worden herhaald. Volgens VEENENDAAL Vanavond reist de herenploeg van VZC naar Amsterdam om de laatste wedstrijd van dit seizoen te spelen. Tegenstander is Het IJ, welke ploeg juist boven VZC staat genoteerd. VZC kan de Amsterdamse formatie niet meer inlopen, maar via een zege wel heel dicht benaderen. De strijd van vanavond staat dan ook hoofdzakelijk in het teken van het prestige. In het begin van de competitie was Het IJ één der potentiële kandidaten voor de twee promotieplaatsen naar de hoofdklasse, maar toen international Wim Vriend door ziekte een tijd uitge schakeld was ging het mis. In Veenen daal leed men toen al een 7-6 nederlaag en daarna moest het nog meer punten weggeven. Een complete ploeg moet in eigen huis VZC een nederlaag toe kun nen toebrengen, maar als de hoofdstede lingen wederom niet volledig aan de start kunnen verschijnen dan moeten de Veenendalers hiervan kunnen profi teren. De vijfde plaats staat overigens vast voor VZC. Uit louter prestigeoverwe gingen moet VZC er vanavond hard te genaan om nog twee punten aan zijn totaal toe te voegen, waardoor het 't seizoen op eclatante wijze kan afslui ten. ASSEN Van de 130.000 woningen in Drenthe zijn 3500 krotten en komen voor onmiddellijke onbewoonbaarver klaring in aanmerking. 5500 woningen zijn zo slecht dat zij binnen vijf jaar eveneens onbewoonbaar moeten worden verklaard. de heren Van Wijk en Van de Veer loopt men ook met plannen rond om wanneer het ledental dat toelaat te beginnen met een waterpolovereniging. Binnenkort verwacht men de officiële inschrijving van de KNZB. In de komende maanden organiseert het bestuur op grote schaal onderlinge wedstrijden en wellicht worden er ook nog enkele zwemtochten in de Rijn ge houden. Dat laatste is echter nog niet zeker daar de watervervuiling nog steeds toeneemt. Karei van Wijk en hulpbadmeester Harry van de Veer verzorgen de training van z.v. „De Blauwe Schuur". Die beperkt zich niet tot het zomerseizoen, want in de winter wil men droogtrainingen gaan houden, terwijl men de mogelijkheden onder zoekt om eenmaal per week in het Val- leibad in Veenendaal te gaan zwemmen. De twee badmeesters van zwembad „De Blauwe Schuur" een complex dat dit seizoen reeds meer dan 73.000 bezoekers kreeg zjjn zeer enthousiast Tijdens ons gesprek komt een jong lid van „hun" nieuwe club vragen om een stopwatch om de tijden van enkele clubgenoten af te kunnen drukken. Van Wijk en Van de Veer kijken elkaar trots glimlachtend aan. Want er wordt hard gewerkt bij de vereniging. Niet alleen door het jonge bestuur, maar ook door de leden DEN HAAG „Er zijn op eeti raadselachtige manier stemmen ver dwenen. Ik heb 99.000 affiches in Den Haag verspreid, er waren talloze re acties, en dan blijken er volgens het hoofdstem bureau maar 390 stemmen op onze lijst te zijn uitgebracht. Er moeten fouten gemaakt zijn en er moet een nieuwe telling van de stemmen komen". Zo betoogde donderdagochtend voor vice-president mr. W. Th. D. A. van Eek van de rechtbank in Den Haag de lijst trekker van lijst 13 bij de gemeente raadsverkiezingen in de residentie, de heer F. J. A. van Dooren. Hij heeft burgemeester Marijnen in kort geding gedagvaard omdat zijn bezwaarschrift, waarin hij een nieuwe telling van de stemmen vroeg, door het hoofdbureau werd verworpen. De partij van de heer Van Dooren, De Unie, had in Den Haag ruim 4800 stem men moeten halen om voor een zetel in aanmerking te komen. De lijsttrekker lichtte toe, dat het er niet om gaat dat hij teleurgesteld zou zijn over het aantal van 390 stemmen, al had hij burgemeester Marijnen ge zegd tien zetels te verwachten, maar „omdat er naar zijn mening en ernstig vermoeden stemmen zijn verdwenen" In 1966 is dat volgens hem ook al ge beurd: toen had De Unie vermoedelijk 36.000 stemmen gekregen, maar de of ficiële uitslag gaf aan dat het er slechts 657 waren geweest. Namens burgemeester Marijnen noemde mr. J. L. W. Sillevis Smit alles een „wonderlijke verdraaiing van de PAPENDRECHT Het Nederlandse zondag amateurelftal heeft donderdag in Papendrecht gelijk gespeeld (1—1) tegen Saarland. Bij de rust leidden de Duitsers met 01. Scoreverloop: 6. P. Smidt 01, 2. Leissen 11; toeschouwers 1000, scheidsrechter: De Bruin. WASHINGTON Het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft donder dag een wetsontwerp aangenomen, waarin 1,25 miljard dollar ter beschik king wordt gesteld voor de bouw van ziekenhuizen, ofschoon president Nixon z(jn veto over het ontwerp had uitge sproken. Als de senaat het wetsontwerp nu met tweederde meerderheid goedkeurt, krijgt het kracht van wet, ondanks de bezwa ren van de president. Het was de eerste maal, dat het Huis een presidentieel veto wegstemde. feiten". „Iets dergelijks had de heer Wilson in Engeland ook wel kunnen doen op grond van het verschil tussen prognoses en werkelijke stemmenuit- slag", zo zei hij. Mr. Van Eek zal don derdag 1 juli uitspraak doen. ALKMAAR Ds. Jan Breusink uit Bergen heeft gisteren twee gewa pende overvallers die worden verdacht van een poging juwelier Ibink in Alk maar te willen beroven, in handen van de politie gepraat. Onbewust van wat de jongelui op hun geweten hadden hield hij hen aan. nadat zij hun in Maastricht gestolen wagen tijdens hun vlucht vlak voer de uitrit van zijn moeder hadden neerge zet. Twee van de vier overvallers bleven staan, de anderen trokken de duinen in om te proberen op deze wijze aan de achtervolgende politieschare te ont snappen. Drie minuten heeft de predikant met de twee Duitsers gesproken. Toen kwam de sterke arm, die hen in de kraag pakte en opsloot. Drie mannen kwamen kort na half twee de juwelierszaak binnen, waar zij alleen de eigenaar aantroffen. Zij wil den een greep doen in de voorraad sie raden. Een van de mannen heeft ge schoten. Door dit lawaai schrokken de overvallers zo hevig, dat zij de benen namen, nog voor zij buit hadden be machtigd. Zij verdwenen in de klaar staande auto. Omstreeks vf®" uur werd de auto aangetroffen - Bergen aan Zee. Korte tijd later wercen twee van de overvallers gearresteerd. Naar de derde en een vierde wordt nog gezocht in het duingebied. De politie heeft geconstateerd, dat het wapen waarmee de overvallers schoten, geen alarmpistool maar een echt wapen was. Ook hebben zij traan gas gebruikt. Voor uw medeleven en deelneming ondervonden t (jdens de ziekte en bij het overlijden van onze lieve Moeder, Be huwd- en Grootmoeder weduwe va* Piet Lourens eerder weduwe van Gijsbertus van den Bruinhorst betuigen wij u onze oprechte dank. Fam. H. van den Bruinhorst Far*. G. van der Horst Fam. J. van Ruiswijk Fam. C. van den Bovenkamp Veenendaal, juni 1970 Voor de vele blijken van deelneming die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder aan doktoren en verplegend personeel van het Julianaziekenhuis, de huisarts, direktie en per soneel van Ritmeester Sigarenfabriek, direktie en per soneel firma Van Kooten, divektie en personeel firma T. van Beek, de heer B. de Man, familie, buren en kennissen. Veenendaal, juni 1970 Gortstraat 136 GEVRAAGD: met kookgelegenheid voor jong echtpaar zonder kinderen. Man in militaire dienst, vrouw werkkring buitenshuis. Brieven letter V.P. 26 bureau van dR blad. Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en der kinderen zorgzame moeder betuigen wij u onze oprechte dank. Rhenen, 25 juni 1970 Cuneraweg 415 FAM. G. v. d. HAAR per 2 juli 1970 S. T. HEIJ ARTS van De Klomp 5, Ederveen naar Hoofdstraat 26 Veenendaal, tel. 10056 In verband met zullen de doktoren KETS en HEIJ op woensdag 1 juli en donderdag 2 juli UITSLUITEND van 8-9 uur spreekuur houden. HEILGYMNAST- MASSEUR 29 juni t.m. 11 juli van 29 juni tot 27 juli Spoedgevallen worden waargenomen door de andere aanwezige tandartsen. Verkooptent voor frites, ijs enz. te koop of te huur Of medewerker gevr. Voll. ingericht met koel en vrieskast en elektr. frituurfornuis Petit Restaurant Hoofdstraat 109, tel. 12258 VEENENDAAL te LEERSUM vraagt voor direct Sollicitaties aan de directeur, Scherpenzeelseweg 41 - Leersum, telefoon 03434 - 1329.

De Vallei | 1970 | | pagina 4