Statuut vastgesteld Europese vennootschap Kaper van Santa Maria overleden Grote betoging tegen „afgrendeling" Brussel BRAAT! voordeel in veelvoud: rs Glanspakket Opblaasbare tijger Veilige brandblusser stadsgids Autovakaritieboek Engeland weer voor de deur I Olie bedreigt j strand van Jutland VALS GELD WAS ECHT Staking bij Air France KEUKENS? Zwitser met explosieyen in Haifa aangehouden Noren voor teetreding tot EEG Lijfstraf verboden op de Beierse scholen Strafregister voor Franse automobilisten Ook Don Juan eist Spaanse troon Romantiek in Barnsley Eerherstel voor Stalin? STUUR CAPRI EN ESCORT MOGELIJK DEFECT Tsjechische druk op Denemarken om Vasek Britse vakbonden tegen E.E.G. Opstandelingen overvallen dorpshoofden 2» £SS01 Esso service gaat steeds verder NIET GENOEG KENNEDY DEN HAAG Oppositie Kasjmier gemuilkorfd Dit is het recept: Kaasfonduevan Nederlandsekaas. (Mi VRIJDAG 26 JUNI 1970 DINSDAG BEGINT E.E.G.-GESPREK DEN HAAG Als de zes landen van de Europese genieenschappen en de vier kandidaat-landen op dinsdag 30 juni te Luxemburg bijeenkomen voor de formele opening over toetreding tot de gemeenschappen, wordt een draad op genomen die men zeven jaar en vijf maanden tevoren had laten vallen. Het was een veto van Frankrijk, beter van president De Gaulle, dat in januari 1963 direct een einde maakte aan de onderhandelingen met Groot- Brittannië en daardoor indirect ook aan de nog nauwelijks begonnen bespre kingen met Ierland, Denemarken en Noorwegen, ook toen reeds kandidaat leden van de gemeenschappen. Groot-Brittannië moet zich langs het in de loop der tijd moeilijk gebleken pad der onderhandelingen, toegang ver schaffen tot de gemeenschappen, nadat het zowel bij de ondertekening van het verdrag van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal in 1951 als bij de verdragen van de Europese Economi sche Gemeeschap en Euratom in 1957 niet van de partij was. Van de aanvang af maken zes landen deel uit van de drie gemeenschappen: Frankrijk, West-Duitsland, Italië, Nederland, Bel gië en Luxemburg. Wel heeft Groot-Brittannië overeen komsten gesloten met twee van de ge meenschappen, nl. een associatie-over eenkomst met de EGKS, in 1954 en een samenwerkingsovereenkomst met Eura tom in 1959. De verdragen zelf openen uitdrukke lijk de mogelijkheid van aansluiting van andere landen. In het EEG-verdrag worden de overige Europese naties op geroepen zich aan te sluiten bij het streven naar eenwording van de zes. BRUSSEL Particulieren en winke liers in de streek rondom Leuven en Dendermonde in België hebben de laatste dagen de schrik van hun le ven gekregen, omdat ze dachten in forse bedragen vals geld geaccep teerd te hebben. De Belgische Na tionale Bank heeft de mensen ech ter gerustgesteld. Het geld is echt en iedereen rondom Leuven en Den dermonde kan weer rustig slapen. Aanleiding tot de kleine paniek was het scherpe oog van iemand die ont dekte dat op de bankbiljetten van 100 en 1000 frank, een van de twee handtekeningen (die van de gouver neur van de bank en die van de „schatbewaarder") niet meer 't oude vertrouwde beeld vertoonde. Daarop baseerde hij onmiddellijk de theorie, dat bet geld niet deugde. Zijn conclusie ging van mond tot mond en al gauw ontstond er een kleine psychose in de streek. Winke liers en warenhuizen weigerden de biljetten met de afwijkende handte kening en zelfs bij 'n bankfiliaal te Lèuven, accepteerde men ze niet, hoewel men daar toch beter had moeten weten. Wat is er namelijk aan de hand? Eind oktober 1968 had bij de Nationa le Bank een functiewisseling plaats, ga tot dat moment werkzaam ge weest zijnde schatbewaarder Mag- donelle, die al zoveel briefjes van 100 en 1000 franc van zijn handteke ning had voorzien, vertrok en werd opgevolgd door de nieuwe schatbe waarder, Jordens. Die deed wat zijn plicht was en voor zag nieuwe biljetten van zijn signa tuur. Omdat de geldomloop daar niet om vroeg, werden de nieuwe biljetten opgeslagen tot ze dezer da gen in circulatie gebracht werden. Toen was daar de Leuvenaar met het scherpe oog die vrienden en ge- buren een dienst bewees, door ze opmerkzaam te maken op het „val se geld". PARIJS Franse automobilisten krijgen een eigen „strafregister", waar op alle veroordelingen en bekeuringen wegens verkeersovertredingen zullen worden aangetekend. Een desbetref fende wet is donderdag in de Franse staatscourant gepubliceerd. Ook voor overtredingen in het bui tenland krijgen Franse verkeerszon- daars aantekeningen in hun dossier wanneer tenminste de strafmaatregelen overeenkomstig de internationale bepa lingen ter kennis worden gebracht van het ministerie van justitie. Aan de hand van deze aantekeningen zullen de auto mobilisten worden geclassificeerd. Het dossier blijft geheim en kan slechts de betrokkenen ter inzage wor den gegeven. In uitzonderingsgevallen kunnen echter uittreksels worden ver strekt aan anderen, met name verzeke ringsmaatschappijen. MADRID De Spaanse troonpreten dent in ballingschap, Don Juan van Bourbon, heeft voor het eerst sinds een jaar zijn stilwijgezn over de Spaanse troonopvolging verbroken en verklaard dat hij niet van de rechten op de Spaanse troon afziet, maar dat hij ook niet van plan is ervoor te vechten. Het was voor het eerst dat Don Juan weer over zijn ambities voor de Spaan se troon sprak, sinds vorig jaar juli zijn zoon prins Juan Carlos van Bourbon, officieel is aangewezen als de toekom stige koning van Spanje, wanneer gene raal Franco komt te overlijden of zich terugtrekt. De verklaring van Don Juan is gepu bliceerd in het koningsgezinde Spaanse blad ABC. Don Juan zou deze hebben afgelegd tijdens een lunch die te zijner ere werd gegeven in het Portugese Es- toril, waar de 57-jarige troonpretendent woont. Don Juan kreeg de rechten voor de troonopvolging van zijn vader ko ning Alfonso XIII en volgens Don Juan is hij hierdoor onherroepelijk het hoofd ran de dynastie geworden. Ten tijde van de voorbereiding van de EEG voelde Groot-Brittannië meer voor een grotere, maar minder vergaande „Europese economische associatie", die zou moeten bestaan uit de zes en de overige elf landen van de toenmalige organisatie voor Europese economische samenwerking, later verruimd tot de „organisatie voor economische samen werking en ontwikkeling" OESO. Aan vankelijk werden daarbij vorderingen gemaakt maar eind februari 1958 kwam er stagnatie door Franse bezwa ren en in november van datzelfde jaar liepen die besprekingen vast. Na de inwerkingtreding van het EEG-verdrag sloten Groot-Brittannië en zes niet-EEG-landen zich in 1959 aaneen tot de „Europese vrijhandels- sociatie". De doelstelling van die asso- associatie, waarvan ook Zweden, Noor wen, Denemarken, Zwitserland, Oosten rijk en Portugal toen deel gingen uit maken, was niet alleen de onderlinge vrijmaking van het handelsverkeer, maar ook het verkrijgen van een betere positie voor onderhandelingen met de EEG. In 1960 begon de Britse conservatieve regering van premier MacMillan toe nemende belangstelling te krijgen voor toetreding tot de Europese gemeen schappen. Dat streven kreeg in april 196J. een krachtige stimulans toen presi dent Kennedy van de Verenigde Staten, de Britse premier verzekerde dat zijn land toetreding van Groot-Brittannië tot de FBG zou toejuichen. Het officiële Britse verzoek om on derhandelingen over toetreding kwam op 9 augustus 1961. Op 10 oktober werd de eerste ministeriële conferentie van de zes en Groot-Brittannië te Parijs ge houden. De minister die Groot-Brittan nië vertegenwoordigde was Heath, toen grootzegelbewaarder, thans premier. In januari 1963 kwam het einde van de onderhandelingen, die toen vijftien maanden hadden geduurd. Medio ja nuari oefende generaal De Gaulle ern stige kritiek op Groot-Brittannië, onder meer omdat premier MacMillan in de cember in een bespreking met president Kennedy te Nassau op de Bahama-ei- landen een Amerikaans aanbod om po- larisraketten te leveren had aanvaard. Groot-Brittannië kwam zo op het ge bied van de nucleaire bewapening te veel tegen de Verenigde Staten aan te leunen, aldus generaal De Gaulle. Op 29 januari maakte een Frans veto een ein de aan de reeks onderhandelingen. De vijf andere landen van de EEG achtten gebruikmaking van het veto recht door Frankrijk ongemotiveerd. „Dit is een zwarte dag voor Europa", aldus was het commentaar van de Ne derlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns, na de fa tale vergadering. Minister Heath zei: „Wij zullen Europa niet de rug toeke ren". Nadat de inmiddels opgetreden socia listische premier Wilson herhaaldelijk had gezegd dat lidmaatschap van de EEG het doel van Groot-Brittannië blijft, maakte hij begin 1967 met zijn toenmalige minister van Buitenlandse Zaken Brown, een verkenningstocht naar de hoofdsteden van de zes EEG- landen. Daarna, op 10 mei 1967, diende hij een nieuw verzoek om onderhandelin gen over toetreding in. President De Gaulle reageerde koel. Hij zei een goede week na ontvangst van het Britse verzoek, dat Groot-Brit tannië alleen zou kunnen toetreden, na dat het politiek en economisch diep gaande wijzigingen zou hebben onder gaan. In die tijd had Groot-Brittannië grote moeilijkheden met zijn betalings balans. In december 1967 kwam het tot een nieuwe impasse. De topconferentie, die op 1 en 2 de cember 1969 in Den Haag werd gehou den, hechtte haar goedkeuring aan de opening van de onderhandelingen met de kandidaat-leden. De regeringsleiders zijn het erover eens dat de voorberei dende werkzaamheden voor de onder handelingen zo snel mogelijk kunnen worden verricht, aldus het slotcommu niqué. Reeds lang voordat premier Wilsons socialistische partij op 18 juni jl. een verkiezingsnederlaag leed, stond het vast dat de Britse minister van Buiten landse Zaken en de minister voor Euro pese Zaken op 30 juni te Luxemburg zouden deelnemen aan de formele ope ningsovereenkomst. Het zullen echter alleen niet Stewart en Thomson zijn maar Douglas-Home en Barber, die pas zijn aangewezen door de nieuwe conservatieve premier Heath. SRINAGAR (Kasjmier) Negen po litici van oppositiepartijen in Kasjmier zijn op last van de regering gearresteerd. Volgens een officiële woordvoerder is dit gebeurd „in het belang van de vrede en de rust" onder de bevolking. Hij voegde eraan toe: „De regering is er zeer op gesteld 'n politiek van libe ralisatie door te voeren en vrijheid van meningsuiting voor iedere burger te ver zekeren, maar activiteiten van extre mistische elementen, die bedoeld zijn om de nationale veiligheid te ondermij nen en onrust te zaaien onder de bevol king, kunnen niet getolereerd worden". AARHIJS Een groot olieveld dreigt de fraaie stranden van Noord-Jutland te vervuilen. Schepen en helikopters hebben ge rapporteerd dat de olie op enkele plaat sen de kust al op een paar mijl is ge naderd. Er is een kleine kans dat de olie langs Jutland in de richting van het Skager- rak zal drijven. De Deense marine deelde mee: „Als het mis gaat, staat de grootste oliever vuiling voor de deur die wij hier ooit hebben gekend". BRUSSEL De Europese Commissie (de feitelijke regering van de EEG) heeft een statuut voor een (gloednieu we) Europese vennootschap opgesteld. Over enkele dagen zal het aan de mi nisterraad van de Europese Gemeen schap worden voorgelegd. Op zijn vroegst over twee jaar zal het vooral kleinere maatschappijen gele genheid geven een plaats op de Europe se markt te veroveren. De belangrijkste punten uit het plan zijn: Een Europese vennootschap kan worden opgericht door ten minste twee ondernemingen uit de EEG-landen. In de raad van beheer krijgen de werknemers een derde van de zetels.. Een Europese ondernemingsraad krijgt o.a. medebeslissingsrecht bij be noeming, promotie en ontslag De arbeidsvoorwaarden kunnen worden geregeld bij een Europese CAO. De nieuwe rechtsvormen van de vennootschap moet de samenwer king tussen Europese bedrijven verge makkelijken. Het Europese Hof van Justitie, dat toezicht moet uitoefenen, zal een handelsregister voor het nieuwe type vennootschap openen. In iedere lid-staat zal een bijkantoor van dit re gister worden opgericht. De Europese Commissie meent dat het nieuwe statuut vooral voor drie si tuaties zal werken; bij fusie, bij vor ming van houstermaatschappijen en bij oprichting van dochtermaatschappijen. Het minimumkapitaal is gesteld op 1,8 miljoen gulden in geval van fusie of oprichting van een holding en op 900.000 gulden bij oprichting van een gemeenschappelijke dochter. PARIJS Air France heeft voor vandaag en morgen alle vluchten van Orly naar Nederland dit zijn er vier: België, Zwitserland, West- en Ooet- Duitsl. geannuleerd. De reden ervoor is een staking van het grondpersoneel. De Franse luchtvaartmaatschappij meent slechts in staat te zijn alle inter continentale vluchten en de helft van de uurverbinding Parijs-Londen in stand te houden. Daarentegen is geen enkele binnenlandse vlucht afgelast. Het treinverkeer tussen Haarlem en Halfweg is donderdagmiddag om 12.45 uur ruim een half uur stilgelegd in verband met het gevaar voor ontplof fingen. Naast de spoorbaan was bij graafwerkzaamheden een gasleiding ka pot getrokken. Het lek kon na een half uur worden gedicht. SAO PAULO Kapitein Henrique Galvao. leider van de Portugese opposi tie in ballingschap, die in januari 1961 in het nieuws was door zijn kaping van het Portugese passagiersschip Santa Maria, is donderdag na een langdurige ziekte in Sao Paulo in Brazilië overle den. Hij werd 74 jaar. Met het kapen van de „Santa Maria" wilde Galvao indertijd de aandacht vestigen op de politieke oppositie tegen het regime van premier Salazar. Hij bracht het schip met alle passagiers naar de haven van Recife, in ruil voor politiek asiel voor hem in februari 1961. Henrique Galvao werd in 1896 gebo ren. Als militair ging hij naar Afrika waar hij gouverneur werd van de An golese provincie Huila. In 1947 werd hij benoemd tot regeringsinspecteur om verslag uit te brengen over de economi sche toestand in Angola. De regering hield het verslag achter en Galvao bracht zelf de algemene vergadering op de hoogte van zijn bevindingen. In 1953 werd hij tot drie jaar veroor deel wegens „ondermijning" en in 1958 tot J6 jaar op soortgelijke beschuldigin gen. Hij ontsnapte in 1959 om pas in 1961 weer in het daglicht te treden met het kapen van het passagiersschip. In de nacht van 21 januari 1961 over vielen Galvao en 23 kameraden de brug van de Santa Maria, die van Curagao op weg was naar Port Everglades in Florida met meer dan 1000 passagiers aan boord. BRUSSEL Ongeveer 60.000 Brusse laars hebben donderdagavond in het centrum van de Belgische hoofdstad betoogd tegen wat ze noemen de „af grendeling" van hun stad. De stoet werd gevormd op het Brusselse IJzer- plein en trok vandaar naar de beurs waar ze werden toegesproken door de organisatoren. Vele tientallen vlaggen werden meegedragen van de verschil lende secties van de politieke partijen. Alle met een rouwlint. Ondanks het grote aantal mensen dat op de been was, zijn geen incidenten gemeld. Aanleiding tot de betoging was dat onderdeel vah het pakket van wets voorstellen én grondwetwijzigingsvoor stellen van de Belgische regering, dat de agglomeratie Brussel wil consolide ren op de huidige 19 gemeenten. Slechts dit gebied zal in de toekomst, aldus de voorstellen van de regering-Eyskens die onder meer dienen om de Belgische BARNSLEY (Engeland) Een jong paar, dat uit Nijmegen was weggelopen, is donderdag in de Engelse mijnstad Barnsley in het echt verbonden. Het paar, de 20-jarige verzekerings man Willem Visser en de 18-jarige Riet Romer gaat maandag terug naar Nij megen. „Het was heel romantisch in Bqrns- ley", zo verklaarden zij. ADVERTENTIE Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. Sinds gisteren prijkt in de muur van het Kremlin, achter 't mau soleum van Lenin, het nieuwe borst beeld van Stalin. Het gebalsemde lijk van de dictator werd negen jaar geleden gecremeerd, toen de actie in de Sovjet-Unie tegen de persoonsverheerlijking van Stalin en de zijnen haar hoogtepunt begon te naderen. De laatste tijd is het getij jegens de dode dictator ten goede gekeerd en nu is Stalin dan klaarblijkelijk geheel ge rehabiliteerd. De mensen die vandaag langs de muur van het oude Kremlin schuifel den, zagen de gloednieuwe buste van Stalin, die zonder enig ceremonieel is aangebracht, maar werden er blijk baar niet warm of koud onder. taalkwestie duurzaam te regelen, twee talig zijn, in tegenstelling tot de overige delen van het land waar of het Frans of het Nederlands de officiële taal is. In de Kamer van Volksvertegenwoor digers, waar het donderdagmiddag tot een stemming had moeten komen over juist dat grondwetsartikel dat het sta tuut voor de Brusselse agglomeratie re gelt, kon niet gestemd worden omdat het quorum van 142 leden niet aanwe zig was. Daarom heeft de Belgische premier Eyskens donderdag opnieuw opgeroe pen tot snel handelen. Het wetsontwerp is nu teruggegaan naar de commissie en zal dinsdag op nieuw ter stemming worden ingediend. De regering hoopt tegen die tijd een compromis gevonden te hebben. LONDEN De Britse Fordfabrieken hebben de bezitters van bijna tweehon derdduizend auto's van de modellen Escort en Capri opgeroepen, de stuurin richting van hun wagen te laten nak'jj- ken, omdat bij vier auto's mankementen in het ontwerp zqn aangetroffen. Het gaat om de modellen van vóór 1970. Een woordvoerder van Ford heeft me degedeeld, dat de onderneming ongeveer 150.000 Escorts en Capri's heeft uitge voerd, maar tot dusverre uit het buiten land nog geen klachten over de stuur inrichting heeft ontvangen. De dealers in het buitenland zijn inge licht over het mogelijke defect en zij zullen zonodig maatregelen treffen. PRAAG Het Tsjechoslowaakse mi nisterie van Buitenlandse Zaken heeft de Deense ambassade in Praag gewaar schuwd, dat verlening van politiek asiel aan de Tsjechoslowaakse ambassadeur in Kopenhagen zal worden opgevat als een „onvriendelijke daad", zo is donder dag in diplomatieke kringen in Praag vernomen. De Deense zaakgelastigde Kurt Ebert heeft nl. te horen gekregen dat ambas sadeur Anton Vasek geen reden had om asiel te vragen. Vasek vroeg kortgeleden met zijn ge zin politiek asiel, nadat hij bericht had ontvangen, dat hij naar Praag moest te rugkeren. Het gezin houdt zich nu er gens in Denemarken schuil in afwach ting van een beslissing op het verzoek. ADVERTENTIE TE KUST EN TE KEUR IN ONZE SHOWROOM: KAYERSDIJK 97 APELDOORN - TEL. 05760-31970 Ook 's zaterdags geopend v. 10-1 uur Twee officieren van de Santa Maria werden bij de overval gedood. Hij wilde door zijn daad het oog van de wereld richten op de politiestaat van Salazar en het dictatoriale regime van generaal Franco in Spanje. Galvao kwam met Amerikaanse ma rine-autoriteiten overeen voor anker te gaan voor de kust van het Noordbrazi- liaanse Recife. Na twee dagen onderhandelen be loofde Brazilië de kapers volledige vrijheid van beweging, waarop deze de Santa Maria de haven van Recife bin nenvoeren en Galvao het schip prijs gaf. Een rechtbank in Portugal heeft later Galvao tot 22 jaar gevangenisstraf ver oordeeld. Tijdens zijn ballingschap is Galvao een actief strijder in woord en ge schrift gebleven tegen Salazar en het Portugese kolonialisme. TEL AVIV De Israëlische autori teiten hebben volgens een politiewoord voerder een Zwitser aangehouden die explosieven en sabotagemateriaal in zijn bezit had. De spullen werden ontdekt, toen hij 23 juni per boot in Haifa arriveerde met een Italiaans schip. In een gordel had hij 10 stukken ex plosieven, in totaal twee kilo verborgen, die van Russische en Chinese makelij waren. Voorts vond de politie verborgen in zijn bagage, tijdontstekers, lonten en draad; alsrrtede drie "metalen plaatjes met de inscriptie „Volksfront voor de bevrijding van Palestina". De man zou in Libanon een opleiding in guerrilla-activiteiten hebben gekre gen en daarna via Europa naar Israël zijn gereisd. LONDEN Gedelegeerden van 25 Britse vakbonden, die in totaal drie mil joen leden tellen, hebben op hun jaar vergadering te Londen verklaard, sterk tegen het toetreden van Groot-Brittanië tot de Euromarkt te zijn. Er werd met grote meerderheid van stemmen een resolutie aangenomen, waarin werd gezegd dat de toetreding tot de EEG ertoe zou leiden, dat de Britse economie niet meer in eigen hand blijft, dat de Britse vakbeweging er nadelig door zou worden beïnvloed, dat zij de positie der grote internationale concerns zou versterken en doordat Groot Brittannië erdoor deel zou gaan vormen van een „politiek krachtenblik", de scheiding in Europa erdoor zou wor den bestendigd, en de wereldspanning toenemen. MANILLA Filippijnse opstandelin gen hebben een groep dorpshoofden overvallen, die terugkwamen van een conferentie over de bestrijding van de guerrilla-activiteit. Zeven dorpshoofden werden doodgeschoten. Volgens de politie bevinden zich in het gebied van de schietpartij, ongeveer 120 kilometer ten noorden van de hoofdstad, circa 3000 opstandelingen. OSLO Het Noorse parlement heeft zich donderdag met 132 stemmen voor en 17 tegen uitgesproken voor onder handelingen over een volledig lidmaat schap van de EEG. Aan de stemming was een twee dagen durend debat voor afgegaan. Het land heeft al een beroep gedaan op de EEG-landen, geen besluit te ne men over een gemeenschappelijke vis serij-politiek voordat er overleg is ge weest tussen Oslo en de zes. Noorwegen is nl. het grootste visse rij-land van Europa met een jaarlijkse vangst, die groter is dan die van de EEG-landen samen. Maandag zal in Brussel een EEG-mi- nisterraad gehouden worden, die een besluit zou kunnen nemen aangaande de gemeenschappelijke visserijpolitiek van de zes. Maar Noorwegens toetre ding als volwaardig lid tot de EEG zou problemen opwerpen voor de Noorse vis-industrie. 'i MÜNCHEN De Beierse minister van Cultuur, dr. Ludwig Huber, heeft ver- J ordend, dat lijfstraffen op de Beierse lagere scholen niet meer mogen worden toegepast. Deze maatregel geldt reeds voor het aanstaande schooljaar. Dit is de tweede keer, dat de lijfstraf in Beieren wordt afgeschaft. i L/u is ae xweeae Keer, aax ae iijisirai in oeieren worui aigeaciiaii. Nadat de socialistische minister Fendt in juni 1946 het toedienen van stoksla- gen op de scholen had afgeschaft, werd nauwelijks een jaar later dit verbod j C.D.U./C.S.U., weer opgeheven ADVERTENTIE bestaande uitchrome polish,car polish glas klecn, auto shampoo, poetswatten jk Tijdelijk van 11,90 voor 'UW Een levensgrote speelkameraad voor uw kinderen. Ideaal voor, strand, zwembad en camping. Slechts Veilig gevoel, zo'n brandblusser mee op vakantieOnmisbaar in uw autol Met klembeugel en interruptor. Van 18,90 tijdelijk vqor I Na gebruik in te ruilen. Prijs bij ruiling f6,50 Een unieke gids met plattegronden van vijftig Nederlandse steden, voorzien van heel veel informatie. Alleen verkrijgbaar in de Esso Shops. Slechts i mSO 64pagina's, met tientallen kinderspelletjes voor onderweg in de auto Slechts

De Vallei | 1970 | | pagina 7