josephstiditing SECRETARESSE Josephstichting onlpidina tot bewaarder lo ziekenverzorgster Dit is de mening van adspirant W. Cost bedrijfsleider HERVORMDE STICHTING „DEN OOIMAN" afdelingshoofd Beslis voor je met vakantie gaat afdelingsassistent a. huisbediende (mnl.) b. huish. assistenten c. assistente in de linnenkamer verpleegster(er) gediplomeerde ziekenverzorgsters vail ooii (maai telefonische advertentie-verkopers telefoniste-facturiste jongste medewerker(ster) Het Christelijk Pedagogisch Studiecentrum HET BURGERZIEKENHUIS IS WERKELIJK ANDERS medewerkers w|jiviuliiy ivi voorlichtingsbijeenkomsten DAT IS PAS VAKANTIE Watertransport - Rotterdam-2 ra» Het protestants-christelijk Ij; verpleeghuis I ..Do Lichtenberg'-Amersfoort Een prima salaris Een interessante opleiding De sfeer is uitstekend Opleiding Aanstellingseisen Opleidingseisen Ook in aanmerking komen de bezit ters van het diploma: Salaris h verband met de Ingebruikname van het Lambertus- pavlljoen, bestemd voor de verpleging van vrouwelijke patiënten, zijn er in het psychiatrisch ziekenhuis St. Josephstichting te Apeldoorn vakatures voor de funktie van (mnl. of vrl.) Aanstelling geschiedt In de rang van 1e verplegende. Het hoofd van de verplegingsdienst is gaarne bereid verdere inlichtingen te verstrekken, tel. nr. (05760) 18011, toestel 95. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties Indienen bij het hoofd personeelszaken van bovengenoemd ziekenhuis, Deventerstraat 459. vraagt t.b.v. de werkzaamheden der Centrale Commissie Begeleiding Mavo Wiskunde een Voor deze functie is het bezit van diploma H.B.S.-B vereist. Leeftijd 22 jaar. Tot haar taak behoort het notuleren van vergaderingen, het maken van afspraken, typen van rapporten, verslagen, werkstukken enz. enz. Sollicitaties te richten aan Bureau C.P.S., Postbus 30, Hoevelaken (telefoon 03490-11482) Volg bij ons de opleiding tot verpleegster of verpleger, diploma Ziekenverpleging A. Eisen: leeftijd op 1 september tenminste 17 jaar en 7 maanden. Diploma HAVO, MAVO (4), INAS, Culemborg, AW 2 of gelijkwaar dige opleiding. Heb je niet het vereiste diploma: wij leiden ook op tot een geldige toelating. Daarvoor kun je volstaan met ongeveer 3 jaar ulo o.d. Je wordt dan adspirant-leerling(e). Salaris voor beide groepen f 524,25 bruto per maand (f 147,50 voor kost en inwoning). Leerlingen ontvangen na 3 maanden 14% onregelmatigheidstoeslag. Schrijf aan de geneesheer-directeur of meld je bij de adjunct-directrice: Linnaeusstraat 89, Amsterdam-Oost. Tel. (020) 9426 74. Het psychiatrisch ziekenhuis St. Josephstichting te Apeldoorn neemt binnenkort het Lambertus- paviljoen, dat bestemd is voor de verpleging van vrouwelijke patiënten, in gebruik. In verband met deze uitbreiding worden sollicitanten opgeroepen voor de funktie van (mnl. of vrl.) De aan te stellen krachten zullen worden gesalariëerd volgens de rang wnd. 1 e verplegende of verplegende. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verplegingsdienst, tel. nr. (05760) 18011toestel 95. Gegadigden kunnen hun sollicitaties indienen bij het hoofd personeelszaken van bovengenoemd ziekenhuis, Deventerstraat 459. Ministerie van Justitie t.b.v. het gevangeniswezen worden gevraagd voor de Bijzondere Gevangenis en het Huis van Bewaring te Zutphen die na de lagere school nog enig voortgezet onderwijs hebben genoten, voor de part-time die tijdens de diensturen gedeeltelijk mondeling en gedeeltelijk schriftelijk wordt gegeven. Aan deze opleiding zijn geen kosten verbonden. Leeftijd: 25-45 jaar. Salaris bij indiensttreding afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f 743,- en f 909,- per maand met een uitloop tot f 974,- per maand. Na voltooide opleiding en bij voldoende ervaring is een salaris van f 1 072,- per maand bereik baar, terwijl verdere promotie - naar kader rangen of andere hoger gesalarieerde functies - mogelijk is. In deze bedragen zijn niet opgenomen 6% vakantieuitkering en de toelage voor onregelmatige diensten, welke gemiddeld f 80- tot f 100 - per maand bedraagt. Premie AOW voor Rijksrekening; welvaartsvast pensioen. Inlichtingen over de functie van bewaarder zullen worden gegeven op welke op nader te bepalen zaterdagen zullen worden gehouden. Een uitnodiging voor het bijwonen van een voorlichtingsdag kunt u aanvragen door onderstaande coupon in te zenden aan het Bureau Voorlichting en Werving Gevangeniswezen en Psychopatenzorg, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. Naam Straat Leeftijd Woonplaat* Vacaturenummer 8-4921/2004 Opleiding zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de [Handtekeningl voorlichtingsbijeenkomst te Zutphen. 8 dagen varen van Arnhem naar Rüdesheim v.v. met het moderne Ned. passagiersschip „Mr. Jan Elshout". Matige prijzen voor maximaal genot en comfort: royale hutten met eigen douches en toiletten. Centrale verwarming. U reist al rustend en u »ust al reizend. VRAAG GRATIS PROSPECTUS NO. 15 Eendrachtsweg 54 Telefoon 010-11.86.60 STICHTING „HET HOOGELAND" BEEKBERGEN vraagt in verband met uitbreiding van het jongenshuis „DE BEELE" te VOORST Salaris volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties aan de algemeen directeur der Stichting, Loenenseweg 44, Beekbergen, telefoon 05766-1545. is plaats voor een (in het bezit van diploma A of B), die als hoofd van een afdeling een zelfstandige taak op zich wil nemen. Voor de gevraagde kracht is woonruimte aan wezig. Tevens kunnen wij plaatsen enige Ons tehuis is prachtig gelegen en biedt plaats aan 120 patiënten. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitaties te richten aan de adjunct directrice, Utrechtseweg 293, Amers foort. Telefoon: (03490) 16141. Voor actieve vakmensen uit de wyn- en gedistilleerd Wijnhandel Curio Cave is een begrip in Utrecht branche is by Curio Cave de functie vrij van en wijde omgeving. Niet alleen om de „stamkelder" aan de Drieharingenstraat. U weet al, dat er geen groter en rijker assortiment dranken te vinden is. Niet alleen om de prijsbewuste koers, die Curio Cave zo populair heeft ge maakt. Oók om hei groeiend aantal nieuwe Curio Cave filialen in Utrecht en het hele land. Wij blijven groeien en daarvoor zijn enthousiaste, vakkundige mensen nodig. Zoals u, die weet heeft van de snelle ontwikkeling in uw vak, maar er in uw baan nog zo weinig van merkt. Als u minstens 25 jaar bent en het Slijtersvak. diploma bezit, willen we graag eens met u praten. We verwachten gaarne uw brief aan: Wijnhandel „Curlo Cave", Postbus 37 - Zeist. Voor telefonische informatie (030 25648, de heer C. van Zon. HOLLAND ADVERTISING GROUP N.V. Brinkpoortstraat 2 - Deventer Telefoon 05700-12998 vraagt voor haar afdeling verkoop Voor deze functie ls geen speciale opleiding vereist, maar onze voor keur gaat uit naar iemand met commerciële ervaring. Deze functie biedt aan degene die over het nodige doorzettingsvermo gen beschikt en die bovendien goed bespraakt is ruime financiële moge lijkheden. De salariëring vindt plaats via een vast basissalaris verhoogd met pro visie. zy zal een duideiyke stem moeten hebben, want het bedienen van on ze telefoon vinden wy zeer belang- ryk. Verder zal zy zelfstandig moe ten kunnen factureren. (Goede type- vaardigheid is dus vereist). voor het controleren van de afne mersstanden en de daaruit verder voortvloeiende werkzaamheden. Sollicitaties zowel telefonisch als schriftelijk kunt u richten aan onze heer H. v. d. Burgt, toestel 102. reactiveringscentrum en verpleegtehuis te Doetinchem. Meisjes van 17 jaar en ouder, met tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs, die belangstelling hebben voor de verpleging, kunnen deelnemen aan een 2-jarige opleiding Voor de vooropleiding, die I september a.s. begint, kunnen zij nu reeds met ons in contact treden voor een gesprek om nadere inlich tingen en bezichtiging van het huis. Ook meisjes, die de 17-jarige leeftijd nog niet bereikt hebben, kunnen voor de opleiding in aanmerking komen. Gedurende de vooropleiding van 6 weken ontvangt men een zakgeld van f 10.per week, benevens vrije kost en inwoning. Daarna be draagt het salaris als Ie jaars leerling bruto f 553,17 per maand (netto in handen f 274,89), benevens vrije kost en inwoning. Als 2e jaars leerling bruto f 583,16 per maand (netto in handen f 294,54), benevens vrije kost en inwoning. Na het behalen van het diploma loopt het bruto salaris van minimaal f 638,36 tot maximaal f 972,62 p. mnd. (na 10 jaar). Boven de genoemde salarisbedragen wordt nog een toeslag gegeven voor on regelmatige diensten. Vijfdaagse werkweek van 42'/z uur, 18 vakantiedagen p. jaar, 6 vakantie toeslag. Voor leerlingen eerste aanschaf dienstkleding vrij en reiskostenvergoeding 2x per maand. Voor bezoek aan de ouderlijke woning voor zover de kosten een bedrag van f 2,50 per keer te boven gaan. Degenen die contact willen opnemen, kunnen dit doen hetzij telefonisch, hetzij schriftelijk met de directrice, mej. E. van Lochem, telefoon (08340) 4847. Eventuele reiskosten voor een bezoek worden vergoed. Ik ben 24 jaar en heb een MULO-opleiding ge volgd. Voor de opleiding 'agent van gemeente politie' was ik direct enthousiast. Ik heb dit vak gekozen omdat je zelfstandig werk krijgt en alle kans voor een goede toe komst. Persoonlijk contact met mensen en ver antwoordelijkheidsgevoel spelen ook een grote rol. Bovendien kun je later de gelegenheid krij gen je verder te specialiseren voor bijvoorbeeld de Verkeerspolitie, de Recherche of de Vreem delingenpolitie. In de opleiding verdien je ongetrouwd al zo'n f. 400.schoon per maand en getrouwd f. 650, per maand. Bovendien heb je meteen de zeker heid van prima sociale voorzieningen. Alle reis kosten die je tijdens je opleiding maakt worden vergoed. Ik kon zelf bepalen in welke gemeente ik wilde werken, en ik kan er van op aan dat ik daar zonder meer een huis krijg. Dat zijn, met de lange vakanties, voordelen die de moeite van het overwegen waard zijn! Wij krijgen een veelzijdige opleiding. Daar komt heel wat bij kijken: wetskennis, verkeerregelen en algemene vorming, maar ook veel conditietrai ning en. sport. We voeren opdrachten uit die ge baseerd zijn op gevallen uit de praktijk. Zo raak je snel vertrouwd met wat je later gaat doen. Onderling kunnen we prima met elkaar overweg en er heerst een goede sfeer. Je woont in een splinternieuw, modern gebouw en je hebt er je eigen kamer. Natuurlijk zijn er regels waar we ons aan moeten houden, maar daarnaast hebben we een grote persoonlijke vrijheid. We zijn zélf belangrijk en we moeten zélf meedenken. De Politieopleidingsschool Noordoost-Neder land in Lochem begint in oktober 1970 met een nieuwe opleidingscursus tot agent van gemeente politie. In een groot aantal gemeenten in de provincies Groningen, Friesland, Drente, Over ijssel en Gelderland zijn plaatsingsmogelijkheden. Met Uw persoonlijke wensen of voorkeur wordt bij Uw aanstelling rekening gehouden. DU is kasteel .De Cloese" in Lochem. hel hoofdgebouw van de school waar jonge mannen worden opgeleid tot agent van gemeentepolitie. De cursus duurt 1 jaar en omvat een theoretische opleiding gecombineerd meteen grote dosis sport en praktische scholing. Nederlandse nationaliteit Bij voorkeur niet brildragend Minimale lengte in het algemeen 1.75 Leeftijd 17-25 jaar Diploma MULO- of MAVO 4 Overgangsbewijs van III naar IV gymnasium, Atheneum, HAVO of HBS Diploma middelbare Handelsdagschool Diploma MEAO IVO-B-diploma (onder bepaalde voorwaarden) 3-jarige MAVO 3-jarige LEAO 4-jarige Lagere Landbouwschool 4-jarige Detailhandelsichool 4-jarige LTS T-TTO stroom Ook geïnteresseerden van 21-25 jaar zonder deze diploma's, maar van hetzelfde niveau kunnen zich aanmelden. Tijdens opleiding: f. 552,— voor minderjarigen en f. 740,voor meerderjarigen. Direct na de opleiding f.841,voor minder jarigen en f. 895,voor meerderjarigen. Het salaris is exclusief vakantietoeslag van 6%, kledingtoelage en onregelmatigheidstoeslag. Heeft U belangstelling? Stuur Uw sollicitatie met pasfoto aan de directeur van de school. Als U voordien uitvoerige inlichtingen wilt, stuur dan onderstaande bon in aan: Politieopleidingsschool Noordoost-Nederland Lochem. Ik stel er prijs op ingelicht te worden over |j/-^Tyrde opleiding tot agent van ge- DvJIN meentepoli tie nac 27-6 Naam Adres Plaats

De Vallei | 1970 | | pagina 12