De postgiro went ook zo makkelijk da's makkelijk! tl Voorlichtingsavond in Apeldoorn Woensdagavond 1 juli tussen zeven en acht uur in het Gewestelijk Arbeidsbureau,v.d.H.v.0ordtlaan8 I I likdoorns le Monteurs 2e Monteurs en Hulpmonteurs Kanalenmonteurs Vandaag werken aan het leefklimaat van morgen. projectleider voor airconditioning installaties Praat's gratis! BRONSWERK THOMASSEN DRIJVER-VERBLIFA N.V. verpakkingsindustrie M'n salaris krijg ik binnenkort niet meer in contanten. Dus wat doe ik? Ik lees hoe de Postgiro werkt en dat was me meteen glashelder. Voor mij hoeft dat gewichtige gedoe allemaal niet. Dus neem ik een postrekening. Bevalt me best. 't Loopt gesmeerd, je hebt van elke uitgave een bewijs (kan nog wel eens gemakkelijk zijn) en wat je niet zou verwachten: 't gaat allemaal voor niets. Er is trouwens een hele serie voordelen... Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Ons bedrijf groeit snel. Daarom hebben wij mensen nodig die aan deze groei willen meewerken en daar natuurlijk ook van willen profiteren. I l i v AC OMZET VERHOGEN- ADVERTEREN DINSDAG 30 JUNI 1970 10 grote voordelen van de Postgiro: snel: steeds precies op tijd uw salaris, loon, pensioen of ander inkomen ruim 2300 postkantoren om contant geld op te nemen, ook na 3 uur 's middags geen onnodig geloop en geen incasso- of stortingskosten meer. Al uw betalingen per Postgiro! geen omkijken meer naar periodieke betalingen (abonnementen, huur, gas, electra enz.) gratis verzending van uw girokaarten: geen kosten voor enveloppen en postzegels duidelijke overzichten van uw betalingen en ontvangsten gegarandeerde girobetaalkaarten in plaats van contant geld 4-7% rente op girospaarrekeningen bij de Rijkspostspaarbank of de 3 Vakbonds spaarbanken. het grootste gironet van Nederland: meer dan 2 miljoen rekeninghouders, nu al bijna de helft van alle gezinnen de Postgiro is van en voor ons allemaal Bei even 0017 (kost u niets) en vraag alles wat u weten wilt over de Postgiro. Wij sturen u graag het aanmeldings formulier én de handige folder "de Postgiro... da's makkelijk" thuis. "Overigens: ook bij het postkantoor liggen alle nodige inlichtingen voor u klaar. de postgiro Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Voor het bedienen van machines zoeken wij mannen die wi) een goedbetaalde baan kunnen aanbieden. Wij nodigen u uit voor een gesprek hierover op Kom eens praten over werken in ons bedrijf te Deventer, over de mogelijk heden tot het volgen van vaktechnische en speciale herscholingscursussen, over lonen, sociale voorzieningen, arbeids voorwaarden, pendelvervoer naar Deventer enz. Als u die avond verhinderd bent, stuur dan de onderstaande bon op. Dan nodi gen wij u uit voor een informatief gesprek buiten werktijd in de omgeving van uw woonplaats. U kunt natuurlijk ook rechtstreeks con tact opnemen met ons Bureau Perso neelsvoorziening Parallelweg 6 in Deven ter. Bel op (05700) 82265 of kom zelf langs (dagelijks tussen 9 en 12 en elke maandag tussen 19.00 en 20.00 uur). Bon invullen en in gesloten envelop versturen. Adresseer aan: Thomassen Drijver - Verblifa N.V., Antwoordnummer 25, Deventer. Géén postzegel nodig; porto wordt door ons betaald. Stuur mij nadere inlichtingen over een werkkring bij Thomassen Drijver-Verblifa N.V. Naam: Adres: Woonplaats: Leeftijd: lllMHtlKMIMIHlOlllllllllHIHIVMMII NIIKHMIIIII**" Beroep: SNELWEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik doornpleisters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en zo. Aanstippen met NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hy giënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend middel. NOXA CORN maakt direct een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel en al. NOXACORN antisep- tisoh likdoornmiddel. Snel, pij nloos,afdoend.l.85. Voor diverse belangrijke projecten in het Oosten van het land hebben wij op korte termijn nodig Bovendien zoeken wij voor de luchttechnische installaties voor montage in metaal en kunststof. U kunt rekenen op een hoog salaris en goede voorzie ningen. Dit is een mooie kans op verbetering. Solliciteren bij onze heer A. W. Winkenius, Stationsweg 19Oosterbeek, Tel. 08307-2900, na 20.00 u. N. V. lucht- en warmtetechniek Centrale verwarming en airconditioning gaan een steeds grotere rol spelen in onze woon- en werkgebouwen, in ontspanningsruimten en op schepen. De afdeling Verwarming Airconditioning van Bronswerk ontplooit dan ook sterk toenemende activiteiten op dit terrein en gaat vooraan bij het realiseren van belangrijke projecten. Bronswerk heeft 13 rayonkantoren door het gehele land, die zelfstandig warmte-technische, sanitair- technische en airconditioning installaties ontwerpen en uitvoeren. Het rayonkantoor ARNHEM gevestigd Parkstraat 42 vraagt een TECHNICUS op HTS-niveau, die in een boeiende veelzijdige funktie kan worden opgeleid tot Het vak zal hem nu hier dan daar brengen, waarbij het vooral aankomt op gedegen en praktische kennis van engineering van grote projecten. Daarbij hangt veel af van een goed contact met andere mensen, zowel in als buiten onze organisatie. Bij het verkrijgen van een woning kan hulp geboden worden. Sollicitaties met alle ter zake dienende gegevens zien wij gaarne tegemoet aan het adres van onze afdeling Personeelszaken, Postbus 28, Amersfoort.

De Vallei | 1970 | | pagina 12