En dus bent u welkom bij Noury. En dus zit de afdeling process en product research van ons Centrale Laboratorium te springen om analisten en laboranten en assistenten. En dus zouden wij graag een lieve typiste toevoegen aan ons Centrale Laboratorium en een lieve stenotypiste. En dus is een gediplomeerd chemicien zéér welkom. En willen we graag enkele mensen met interesse opleiden tot chemisch bedieningsvakman. En dus is er een goede job voor een expeditiemedewerker. En een veelbelovende baan voor een aankomend magazijn-bediende. En dus zit onze technische dienst op u te wachten. Als u bouwkundig opzichter wilt worden. Als u electricien bent. Als u bankwerker bent. En dus heeft onze bedrijfseconomische afdeling een steengoeie secretaresse nodig. En een minstens zo goeie assistente. En dus is er op onze consolidatie-afdeling plaats voor MBA-medewerkers. En dus moet er dringend een flexo-typiste komen op de afdeling physical distribution. Noury groeit nogal f s> En of ze nu volleerd zijn of aankomend, er is zo verschrikkelijk veel boeiend en verschillend werk, dat we zeker weten dat ze bij ons een zeer bevredigende job zuilen krijgen. Laboratorium assistenten zullen bij voorkeur HBO-B, II2 of IIb hebben, de chemisch analisten HBO-A, I2 of IIA, terwijl voor de laboranten geen specifieke opleiding wordt gevraagd. Het gaat daarbij om organisch- preparatieve werkzaamheden. Ook ons bedrijfslaboratorium zit om deze mensen te springen. Daar wordt net zulk interessant werk gedaan en bestaat de mogelijkheid om in ploegendienst te werken. Zowel intern als extern kunnen we bij verdere opleiding helpen. Als ze Mulo heeft of Mavo en een typediploma en redelijk op de hoogte is met de moderne talen, kan ze, èl naar interesse en ervaring, nog wel een beetje kiezen op welke afdeling ze zich het beste thuis zou voelen. Er wordt nl. ook om haar geroepen op het bedrijfs laboratorium en op de afdeling Physical Distribution. Als ze nog een verdere opleiding wil volgen zullen we haar daar graag bij helpen. Natuurlijk is hij in 't bezit van het chemisch vakman A en/of B diploma. Het zou prettig zijn als die man bijvoorbeeld LTS had. Technische feeling is natuurlijk zon der meer noodzakelijk. Er wordt zowel in 3- als in 4-ploegendienst gewerkt. Het gaat voornamelijk om de controle en regeling van chemische processen. Zijn werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het laden en lossen van goederen, grondstoffen en eindprodukten. 'v f t Waarbij we denken aan een jongen van een jaar of 17, die bij ons het magazijnvak helemaal kan leren. Met vaart en vaardigheid. En vooral: met enthousiasme. En daar krijgt u een hele prettige job aan en een hele zelfstandige. Het gaat om tekenen vóóf en toezicht óp alle mogelijke bouw werkzaamheden. Met het diploma sterkstroom-monteur V.E.V. Het gaat om onderhoud, reparatie en uitbreiding van onze elektrische installaties. Met het diploma LTS. Misschien ook met de voortgezette Bemetel-opleiding. Het gaat om onderhoud en reparatie van onze chemische apparatuur, leidingen, pompen en bordessen. Voorzien van alles wat een goeie secretaresse maar hebben moet. Schoevers dus en moderne talen. En zelfstandigheid. En handig heid. Die zo ongeveer op MULO-niveau staat. Voor het doen van schrijfwerk en rekenwerk. Voor administratieve assistentie en voor een vriendelijk gezicht. Die met een helder hoofd gaan meewerken aan het in de peiling houden van de bedrijfs resultaten. Maar wat moeten we een MBA-er meer vertellen? Welkom dus. Want daar valt veel te flexo-writen. En daar zouden we üw vaardige vingers heel best kunnen gebruiken. Wanneer komt u? Want Noury groeit nogal. Doet steeds meer in chemie. Ontwikkelt organische verbindingen, die als grond- en hulpstoffen gebruikt worden. Bijvoorbeeld in de kunststoffen- industrie. En in de coatingsindustrie. Ontwikkelt biochemische processen. En organische processen. Is een van de grootste citroenzuur-producenten ter wereld. Behoort tot de chemische divisie van AKZO. Daar bent ii dus welkom. Als u tenminste wilt werken bij een gezond bedrijf dat groeit en bloeit. Dat wèl groot is, maar niet onper soonlijk. Waar u géén nummertje zoveel bent aan de lopende band. Maar iemand die stóat voor zijn werk en voor dat ploegje met wie hij samenwerkt. Als dat zo is, zouden we graao zien dat u solliciteert. Schrijf aan de Dienst Personeelszaken van Noury Van der Lande,Teugseweg 2 te Deventer.Telefoon: 05700-73211, toestel 317. NOURY VAN DER LANDE k

De Vallei | 1970 | | pagina 6