Wurgmoord is nu opgelost Verhoogd minimum toon zal vandaag ingaan Politie vangt beruchte hoteldief Betuwse kerkrover gepakt Mysterieuze verdwijning halve ton uit auto Wurging volgde op schietpartij WITTEVEEN BELOOFT GEMEENTEN WAT MEFTI ARMSLAG Ook tweede ontsnapte gepakt LANGE REIS EINDIGDE IN DELFT 3 kruisorganisaties gaan fusie bespreken Nederland voor stichten „voedsel- bank" Toestand ui Vijftien kinderen uit Peru hier voor genezing redelijk A Propaedeutisch examen voor eerstejaars in medische faculteit Voor wurging jaiu- ee I communicatie op hoog niveau... SPAAR- PLANNEN SAMENWERKING SPONTAAN GEGROEID gewone gemengde verzekering Eersle-Kamerleden heslissen: Uitwas Meisjes 11 en 1.3) onder trein Nederland zoekl nog oorlogsmisdadigers Voorbehoedmiddelen in cafés thans toegestaan NOG MEER WOENSDAG I JULi iv,u CHINEES MAAKTE HET TE BONT BIJ LANDGENOTEN DEN HAAG Het, minimumloon zal met ingang van vandaag worden ver hoogd van 147 naar 157,59 gulden. Dit kan als vaststaand worden aange nomen, hoewel het kabinet overmorgen nog zijn toestemming moet geven voor dit besluit van minister B. Roolvink (sociale zaken). Bovendien zal de Twee de Kamer het nieuwe wetsontwerp dan tijdens het reces moeten behande len. Het minimumloon zou vandaag in ie der geval toch al zijn verhoogd van 147 naar 153,70 gulden. Minister Roolvink volgt echter het advies van een groot aantal kroonleden in de SER (So ciaal-Economische Raad). Dezen willen het minimumloon koppelen aan de ge middelde loonstijging (welvaartsvast maken). De werkgevers willen dit pas op 1 juli 1971 invoeren. De werknemers (vakbonden) hadden 157,50 met onmid dellijke ingang geëist. AMSTERDAM De Amsterdam se politie heeft een internationale hoteldief gearresteerd. Het is de dertigjarige Duitser H. D., die in de afgelopen maanden in vele tiental len Europese hotels heeft geope reerd. e man werd op heterdaad be trapt toen hij in hotel De Rode Leeuw in de hoofdstad zijn zoveel ste slag wilde slaan. Bij zijn aan houding was hij in het bezit van ruim 35.000 gulden. Hij beschikte over een sleutel, die paste op alle kamers van het hotel. Uit een kluis van het Centraal Station, die verdachte had gehuurd, haalde de politie nog een honderdtal sleutels van hotels uit heel Europa. De grote uitgestrektheid van het werkterrein van H. D. bemoeilijkt het onderzoek van de Amsterdamse recherche. De Duitser heeft inmid dels al wel een groot aantal dief stallen bekend. NIJMEGEN De rijkspolitie heeft gisteren de 22-jarige G. J. J. uit Nijme gen gearresteerd, die samen met een vriend op twaalf plaatsen in het Gel derse rivierengebied kerkdiefstallen heeft gepleegd. De vriend .de 26-jarige H. Ch. P. H., eveneens uit Nijmegen vluchtte vlak voor de komst van de po litie. Het tweetal werd soms vergezeld door de vrouw van J. De politie kon het drietal vrij snel opsporen doordat de signalementen en het autnummer bekend waren. De vrouw van J. is niet gearresteerd, aan gezien haar aandeel in de zaak nog on duidelijk is. Naar H. wordt gezocht. J AMSTERDAM Een chauffeur en een bijrijder van de textielfabriek N.V. Tiel en Zn. zijn gisterochtend in Am sterdam op mysterieu wijze beroofd van 50.000 gulden. De mannen waren van de bank, waar zij het geld hadden opgehaald, op weg naar het bedrijf toen zij plotseling een lekke band kregen. Een nog onbekende wielrijder had hen op het mankement attent gemaakt. Terwijl de chauffeur en zijn bijrijder de auto verlieten om het reservewiel te monteren moet de tas met. het geld zijn weggenomen. Nog geen vijf minuten later ontdekten beide mannen de vermissing. De lekke band was veroorzaakt door een klein krammetje, dat moeilijk aan opzet doet denken. De wielrijder, die op de lekke band had gewezen, kan, vol gens de politie de auto met zijn fiets niet hebben gevolgd. De mogelijkheid, dat hij van de aanwezigheid van het geld in de auto op de hoogte was, is daarom erg klein. De politie noemt de geldroof een duistere zaak. AMSTERDAM De moord op de 21-jarige Chinees Chew Cheo Pow is rond. De Amsterdamse politie heeft vier van de acht verdachten gearresteerd. Een van hen heeft bekend. De sectie die de A'danise recherche heeft laten uit voeren op het lijk van de Chinees, die 19 juni in het water van het IJ in Amsterdam werd gevonden, heeft uitgewezen dat het slachtoffer in de buik en het hoofd is geschoten en daarna pas is gewurgd. Aanvankelijk werd aan genomen dat de Chinees was gewurgd en een steekwond in de buik had opge lopen. maar röntgenfoto's toonden aan dat de man een schotwond in zijn buik en bij zijn slaap had. De moord moet reeds veel eerder zijn gepleegd, omdat het lijk in een vergaande staat van ontbinding verkeerde. De Amsterdamse recherche is er thans van overtuigd, dat de moord op de 21- jarige Chew Cheo Pow, door meer mensen (zeven of acht) is gepleegd. Het slacht offer, dat vele gokhuizen bezocht, had de irritatie opgewekt bij de daders, die enkele weken geleden de Chinees uit Singapore na een bezoek aan een van de gokhuizen hadden meegenomen naar het hotel aan de Geldersekade. Hier werd hij eerst in de buik en daarna door het hoofd geschoten. Toen hij nog tekenen van leven gaf heeft men hem ten slotte met stropdassen gewurgd. Daarna is hij in een deken gewikkeld en in de Geldersekade te water gelaten. De Amsterdamse recherche heeft in de afgelopen week inmiddels vier eveneens uit Singapore afkomstige Chinezen aangehouden. Zij vertoefden hier illegaal. Het zijn de 26-jarige kok C. S. J.. zijn 22-jarige collega H. C. S., en de 22-jarige zeeman T. C. H. De 33- jarige zeeman C. L. werd in Antwerpen aangehouden en naar Amsterdam over gebracht. De andere drie mensen die 19 juni plotseling uit Amsterdam waren ver trokken en waarschijnlijk met deze zaak te maken hebben, is de politie nog steeds niet op het spoor. Het is nog niet geheel duidelijk, wie de eigenlijke da ders zijn, mar het staat wel vast dat de aangehoudenen meer van deze affaire afweten. De moord op de uit Singapore af komstige Chinees is weer een van de gewelddadige uitwassen van de ongrijp bare toestanden en de ondoorgrondelij ke verhoudingen in de Chinese gokwe reld. In Amsterdam vormen de Chinese gokhuizen een wereld apart, waar op een b"'ten- aand&r weinig vat heeft. De illegale aanwezigheid van een be- hol'Gk aantal Chinezen (n Nederland maakt het voor de politie extra moeilijk om in gevallen als deze aanknopings punten te vinden. Voor de Amsterdam se recherche is het een krachttoer om een juist beeld te krijgen van wat er precies is gebeurd, omdat de Chinees per definitie ondoorgrondelijk is. Toch is de groep ernstige delicten van de Amsterdamse Centrale Recherche erin geslaagd een vopy-lopige recon structie van de moord te geven. Op de avond van 12 juni had een groepje Chinezen de chef van de re- cherchegroep, commissaris T. C. J. San ders, schat hun aantal op 7 a 8 mensen de jonge landgenoot uit een van de gokhuizen in Amsterdam meegenomen naar een hotelletje aan de Gelderseka de. Daar is de moord gepleegd. Over het motief heeft de recherche nog geen volledige zekerheid. Vast staat dat de daders zich hebben geërgerd aan Chew Cheo Pow. Hij bezocht de Am sterdamse gokhuizen regelmatig en leefde van het geld dat hij kreeg van landgenoten, die een grote som in de wacht hadden gesleept, en van winsten die hij af en toe zelf opstreek. Die irritatie is echter zo hoog opgelo pen, dat zi.i tenslotte besloten om de jongeman, die geen baan had en in hun ogen teveel op de zak van anderen teerde, uit de weg te ruimen. Het slachtoffer kwam vorig jaar uit Singapore naar Nederland. Hij werd meegenomen door de - 26-jarige hier werkzame kok C. S. J., die door de Am sterdamse recherche in verband met deze moord vorige week werd aange houden. De politie is nu nog op zoek naar drie andere Singapore-Chine/.en. die in de vroege ochtend van zaterdag 13 juni de moord werd gepleegd in de nacht van vrijdag op zaterdag onverwachts het hotel aan de Geldersekade verlieten en zich in een taxi naar Antwerpen lie ten rijden. De taxichauffeur heeft 'de Chinezen daar aan het station afgele verd. Van hen ontbreekt nog elk spoor. Er blijft nog een groot aantal vraag tekens voor de Amsterdamse recherche over. UTRECHT Dinsdag zijn op twee plaatsen meisjes onder een trein geko men. In beide gevallen gebeurde dit op een overweg. Op een met automatische knipper lichten beveiligde overweg in Baeksem bij Weert is de 13-jarige Gertruda Berghs ujt Baeksem met haar fiets on der de reizigerstrein Maastricht-Zand- voort gekomen. Zij was op slag dood. Verder is op een niet beveiligde over weg in Nuland (NBr) de 11-jarige Geer- truda ,T. M. van Bergen uit Nuland met haar fiets door een trein geschept. Ook zij kwam om. Is er bijvoorbeeld niemand die de twee schoten heeft gehoord? Getuigen heeft men tot nu toe niet gevonden. DEN HAAG Minister Witteveen heeft gisteren in de Eerste Kamer de gemeenten wat meer armslag beloofd. Hij kondigde aan, dat in de Miljoe nennota voorstellen zullen worden ge daan om de financieringstekorten van het Rijk verder terug te dringen. Welke voorstellen dat zullen zijn, liet hij in het midden. De gemeenten zullen kunnen profiteren van de ruimte die dan op de kapitaalmarkt onstaat, aldus de minis ter in het debet over de kapitaaluitga ven van de publiekrechtelijke lichamen. Verschillende senatoren hadden ge wezen op de slechte financiële positie van tal van gemeenten. Zij waren het echter rriet minister Witteveen eens dat voorlopig het systeem van de centrale financiering gehandhaafd moet worden, met het oog op de kapitaalschaarste. Minister Witteveen verweet sommige gemeentebesturen dat zij er onvoldoen de op uit zijn om tekorten op de gewo ne dienst van de begroting weg te we ren. In antwoord op vragen van het Eerst.e-Kamerlid mr. Van Hall (PvdA) sprak de minister zijn teleurstelling uit over het financiële beleid van de ge meente Amsterdam. Hij wees erop dat Amsterdam, on danks steunmaatregelen van het Rijk, nog steeds een begrotingstekort van honderd miljoen gulden heeft. DEN HAAG Voor zover bekend, worden nog tenminste 63 personen ver dacht van tijdens de bezetting in ons land begane oorlogsmisdrijven en mis drijven tegen de menselijkheid, gezocht alsmede een zestal dat reeds is veroor deeld. Minister mr. C. H. F. Polak (justitie) heeft dit aan de Tweede Kamer meege deeld. Het is hem niet bekend, of in andere landen thans nog Nederlanders een straf ondergaan wegens het plegen van oorlogsmisdrijven. Onder de 69 reeds genoemde personen bevinden zich bij name bekende buiten landers, wier uitlevering niet kon wor den verkregen, maar die bij aankomst in ons land stellig zouden worden ver volgd. Tot hen behoren de indertijd uit ile gevangenis te Breda ontvluchte oor logsmisdadigers. ADVERTENTIE Bekijk het evenement "Communi catie 70" vanuit de C 70 atoeltjeslift Maak die unieke tocht hoog boven het feestelijke Rotterdam. Geniet van het uitzicht op Havodam. de ge weldige maquette van de Rotter damse havens Zweef over de Coolsingel vol fleurige pavil|oens gezellige terrasjes en feestvierende mensen. Een zeldzame tocht door de lucht van bijna 2 km lang. Er is vaal meer te doen tijdens C 70. Doltirodam, het drijvende dolfinarium. De tot 170 m verhoogde Euromast. C 70, een feest midden in de stad. Met een overdekte winkelpromenade langs uitbundige etalages. Met spon tane wijkfeesten, vrolijke straatconcerten, sportactiviteiten, dansfestijnen. ladere dag iets anders, iets nieuws. programma verkrijgbaar bl| C 70 (tol. 010-147237) an bij alia V.V.V. kantoren. Rotterdam Communicatie 70 Feestelijke ontmoeting van mens en stad LEEUWARDEN De beide gedeti neerden ,die zondagmiddag uit het Huis van Bewaring te Leeuwarden ontsnap ten, zijn weer opgepakt. Maandag werd de 27-jarige ijzervlechter Eedze D. reeds in Holwerd op de pier slapend in een auto aangetroffen en dinsdag om kwart voor elf werd de 27-jarige chauffeur Klaas M. in Oosterlittens in een huis bij kennissen aangehouden. Beide mannen boden geen verzet bij de arrestatie. De recherche van de gemeentepolitie te Leeuwarden kreeg de mededeling, dat Klaas M. wel eens in Oosterlittens kon zijn. Klaas M. moet evenals zijn lotgenoot Eedze D. nog tot september 1971 zitten. DEN HAAG De Eerste Kamer heeft dinsdagmiddag zonder hoofdelij ke stemming een wetsontwerp goedge keurd dat de verkoop van voorbehoed middelen door automaten in cafés mo gelijk maakt. De fractie van de Boerenpartij kreeg aantekening geacht te worden tegen het ontwerp te hebben gestemd. ir De gewonde Peruviaanse kinderen op brancards in de Friendship van Martinair. Het groepje was in Madrid overgenomen uit een Peruviaans toestel. UTRECHT Op initiatief van de nationale federatie het Wit-Gele.-TCruis zullen de flftfe' landelijke kruisorganisaties het Wit-Gele. het Groene en hel Oranje-Groene Kruis de mogelijkheid van een fusie gaan bespreken. Op plaatselijk en provinciaal niveau zijn de laatste jaren spontaan al vele samenwerkingsvormen gegroeid. Deze ontwikkeling bracht het Wit-Gele Kruis er in 1968 toe. voor te stellen een gezamenlijke gedragslijn voor samenwerking tussen plaatselijke verenigingen uit te stippelen op basis van een gezamenlijk landelijk advies. Men wilde nog niet direkt op volle kracht, naar een fusie streven, maar wel bijvoorbeeld het gezamenlijk ge bruik van wijkgeboüwen en magazijnen en het gezamenlijk aanstellen van per soneel bevorderen. Het advies kwam evenwel niet tot stand, aangezien een deel van het bestuur van het Groene Kruis vond dat de voorstellen niet ver genoeg gingen. Het Wit-Geje Kruis stelde daarop een structuurcommissie in, die zich moest bezinnen op het toekomstig karakter van het kruiswerk, met het oog op de mogelijkheid dat de huidige tendenzen tot samenwerken zouden uitlopen op een fusie. De commissie kwam tot de slotsom, dat een fusie zowel voor- als nadelen heeft .Een samengaan zou bijvoorbeeld betere voorwaarden kunnen scheppen voor de zorgverlening. Men zou gemak kelijker deskundigen kunnen aantrek ken (psychologen, sociologen, psychia ters e.d.) en men zou een betere bijdra ge kunnen leveren aan een gesloten sy steem van gezondsheidszorg. Een nadeel kan zijn, dat het compe titieelement wegvalt, dat de eigen stijl van werken door nivellering ver dwijnt, en dat men waardevolle contac ten in de (al of niet levensbeschouwe lijke gekleurde) achterban kwijt raakt, al was het alleen maar doordat de uit onbetaalde vrijwilligers bestaande besturen zouden worden ingekrompen. Ook bestaat, een gevaar voör verambté- lijking ten gevolge van de schaalver groting. De nieuwe organisatie zou 10.000 werknemers tellen. Het Groene Kruis en het Oranje- Groene Kruis hebben beide positief ge reageerd, zij het dan dat. de reactie van het Oranje-Groene Kruis iets voor zichtiger" was dan die van het Groene, en zich bereid verklaard, verder van gedachten te wisselen over deze zaak. De eerste bespreking wordt na de va kanties gehouden. Bij het Groene Kruis (algemeen) zijn 1,6 miljoen gezinnen aangesloten, bij het Wit-Gele (rooms-katholiek) 950.000 en bij het Oranje-Groene (protestants- christelijk) ongeveer 450.000. DEN HAAG Nederland heeft zich als eerste land bereid verklaard een be hoorlijke bijdrage te leveren in de stichting van een internationale voed- selbank. Minister ir. P. .1. Lardinois deelde dit gisteren nice tijdens de slot zitting van het Wereldvoedsel Congres. Minister Lardinois zei. dat door middel van dit project voedselvoorraden stra tegisch kunnen worden opgebouwd, zo dat zij in noodsituaties kunnen worden gebruikt. „Nederland zal graag een aandeel in de verantwoord"'"kheid op zich nemen in het kader van de ge dragscode, die zal worden opgesteld". Tot vreugde van de FA O-staf bleef de minister met beloftes strooien. Op een tot dr. ir. A. H. Boerma, directeur van de FAO, gerichte vraag wie dat al les moet betalen, zei minister Lardinois, dat Nederland bereid is volgend jaar nog meer geld voor de Landbouw- en Voedselorganisatie van de Verenigde Naties op tafel te zullen leggen. Neder land is na de Verenigde Staten en Ca nada de hoogste contribuant van de FAO. Hij zegde tevens toe. dat hi- de toe treding van de EEG-landen tot de In ternationale Suikerovereenkomst op zeer korte termijn als agendanunt van de EEG-vergadering zal laten noteren. Minister Lardinois beloofde boven dien de in Nederland aanwezige kennis van biologische bestrijding te delen met de andere bij de Verenigde Naties aan gesloten landen. VI SCHIPHOL Voor vijftien ernstig gewonde kinderen uit Peru eindigde gisteren een maand van rampen, kwel lingen en eindeloze transporten in zo verre goed. dat ze onder het toeziend oog van medische specialisten werden ondergebracht in drie Delftse zieken huizen. De kinderenva* één tot achttien jaar zijn op drie na slachtoffer van de catastrofale aardbeving die vorige maand in Peru tienduizenden slachtoffers maakte. De meeste kinderen werden bij de aardbeving bedolven waarbij ze ern stige fracturen of verminkingen op liepen. Ze zullen hier ondermeer plastisch chirurgisch worden behan deld. Van Schiphol werden ze met ambulan ces van het Rode Kruis naar Delft vervoerd, nadat ze door Martin Air Charter uit Madrid waren opgehaald. Op hun lange reis uit het rampgebied zijn ze begeleid door een arts uit Pe ru en de twee dochters van een Peru viaanse generaal, die waren ingezet voor de hulp aan de gewonden. Via de stichting „Terre des hommes" zijn de patiëntjes naar Nederland ge komen. De bedoeling van de stichting is nog meer ernstig gewonde kinderen naar Europese landen over te brengen. Als behandeling ter plaatse niet mogelijk is. Veertien dagen geleden vertrok de heer J. Brijl hoofdbestuurslid van „Terre des Hommes" naar Peru om de dien sten van de daar onbekende stichting aan te bieden. Aanvankelijk stuitte hij daarbij op moeilijkheden van ou ders en overheidsinstanties. Veel ou ders bleken ernstige morele bezwaren te hebben tegen het tijdelijk afstand te doen van hun kinderen die de ramp wél overleefden. Als de ouders van gewonde kinderen overleden ble ken. moesten vele administratieve moeilijkheden worden overwonnen, voordat d emedisch gewenste reis kon beginnen. Er is nu een regeling getroffen waar door alle patiënten via één ziekenhuis in Lima worden geselecteerd, zodat eventueel transport naar het buiten land vlotter, kan verlopen. De zes roeij5j.es en negen jongens dig gisteren op Schiphol aankwamen, zullen waarschijnlijk vele maanden hier verpleegd moeten worden. ADVERTENTIE DEN HAAG Volgens de regering ten dienste staande gegevens is de toe stand in het voormalige Riafra redelijk. De ministers Luns en Udink hebben dit dinsdagavond aan de Tweede Kamer meegedeeld in antwoord op schriftelij ke vragen van de kamerleden Van der Spek (PSP), Imkamp (D'66) en Aarden (groep-Aarden). In het antwoord wijzen beide be windslieden er op, dat met nume in de zwaarst getroffen gebieden de situatie, zoals die voor het uitbreken van de burgeroorlog bestond, no" niet is be reikt. Beide ministers zeggen, dat geen re den tot ernstige ongerustheid met be trekking tot de situatie in Nigeria be hoeft te bestaan. In dit licht ziet de re gering geen aanleiding om stappen te ondernemen. Kamerleden hadden er bij de rege ring op aangedrongen om bij de rege ring van Nigeria te bepleiten dat het Nigeriaanse Rode Kruis zijn werk ook na 30 juni zou kunnen voortzetten. Bi] D« Wa«rdy« all* rentebaten piwe koerswinsten aan de verzekerden, mlnue voor onze bemoeiingen. BI] Stad Rotterdam Leven alle rente baten boven eveneene. BR een gemiddelde marktrente van et een gemiddeld dividend piot koersstijging van op Robeco- anndelen, stijgt, zowel bl| Sted Rot terdam Leven ais bi) de Wserdye. een afgesloten spaerpian In een onge ëvenaarde mogelijkheid ven f 90.000.- na 30 Jaar tot f 115.000.-: ettjgtng 130'/*. Verkoop utt»kittend via aeaurentie- bamlddelaars. Assurantiecoocem Stad Rotterdam anno1720 O o DEN HAAG D<= 28-jarige chauf feur-verhuizer K. P. N. uit Den Haag is gisteren veroordeeld tot een gevange nisstraf van een jaar met aftrek van voorarrest, waarven twee maanden voorwaardelijk. Hij had 3 april de zestigjarige pen sionhouder J. M. van Proosdij gewurgd N. was met de pensionhouder mee naar huis gegaan. Beide mannen hadden te veel gedronken. Toen Van Proosdij handtastelijk werd en honende opmer kingen maakte over N.'s vrouw, greep de verhuizer zijn slachtoffer bij de keel en schudde hem door elkaar tot de man dood was. Maandag is de 19-jarige J. Plan ting uit Oudwoude in de Stertilfabriek te Kootstertille (Fr.) onder een plaat ij zer van 1500 kg. verpletterd. DEN HAAG De Eerste Kamer heeft dinsdagmiddag een wetsontwerp aangenomen, dat de mogelijkheid opent gedurende drie jaar bij de medische fa culteiten aan het einde van het eerste studiejaar een propedeutisch examen af te nemen. Indien het aantal studen ten dat het examen niet goed gevolg heelt afgelegd de capaciteit van de fa culteit overtreft, wordt aan de hand van de examencijfers bepaald wie zon der onderbreking kan doorstuderen. Het wetsontwerp werd aangenomen zonder hoofdelijke stemming. Vier af gevaardigden nl. H. J. Lankhorst (PSP), dr. A. Querido en mevrouw m. I. Vor- rink (heide PvdA) en C. A. IJmkers (CPN) kregen aantekening geacht te wor den tegen het ontwerp te hebben ge stemd. De minister van onderwijs, dr. Verin- ga, verklaarde nog niet te kunnen zeg gen wanneer de wet van kracht zal worden. Ook achtte hij het nog te vroeg zich vast te leggen op een andere selec tiemethode. Indien het propedeutisch examen wordt uitgebouwd tot een werkelijk prognostisch instrument, wordt een grote groep studenten minder onrechtvaar digheid aangedaan, zo meende hij. Minister Veringa deelde mee dat wel licht volgend jaar een plaatsingscom missie psychologie zal worden gevormd. Indien hieraan behoefte bestaat zal een nieuwe subfaculteit psychologie wor den gevormd. Namens de ARP en CHU verklaarde prof. mr. W. F. de Gaay Fortman zich bereid het voorstel als een noodmaatre gel te aanvaarden, omdat geen andere en betere oplossingen mogelijk zijn, doch uitsluitend voor de medische stu die. Hij voorzag echter dat tal van andere studierichtingen binnen niet al te lange tijd met dezelfde problemen te kampen zullen hebben. Minister Veringa antwoordde hierop, dat het ontstaan van knelpunten onver mijdelijk is wanneer de toename van het aantal studenten groter blijkt dan aanvankelijk werd verwacht. De VS hebben India 20 miljoen dollar geschonken als bijdrage tot de uitvoering van'het veelomvattende In dische program voor geboorteregeling in het kader van het vierde vijfjaren plan. dat loopt van 1969 tot 1974. De schenking zal door India ook ge bruikt worden om grondstoffen voor industrie en landbouw in te voeren.

De Vallei | 1970 | | pagina 7