Grootmeester Ceulemans zegevierde in toernooi Bewondering voor „fantasie classique" Hoogste eer voor YLTC in tennis- marathon: 16-9 Blue Soeks achtste in finale Ronde van Scherpenzeel verdiende meer publiek Geweldig biljartevenenient in Rhenen Controlasco Om de John Heyt-beker winnaar toernooi 150 renners aan de start Candia kreeg een tribune- commissie Wedvlucht van zaterdagvliegers 'S NACHTS l ITSLAGEN Lindner anti kop in Midiond- ka m pi oen sch a p ACHTERSTAND MOEILIJKHEDEN JACHT Pover duel lussen Advendo en Veenendaal RHENEN In café ..De Driehoek".werd zaterdag van twaalf uur \s mid dags tot twaalf uur 's nachts een biljarttoernooi gehouden ter gelegenheid van het onlangs gevierde twintigjarig bestaan van biljartvereniging „De Driehoek". Het was al middernacht geweest, toen de heer Schrijvershof, voorzitter van het district eenendaal van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond de uit slag bekend kon maken. De prachtige trofee, beschikbaar gesteld door de heer (hiwehand van Ouwehands Dierenpark, kon hij uitreiken aan de Belg Ray mond Ceulemans. die met 18 matchpunten als overwinnaar uit de strijd op het groene laken te voorschijn was gekomen. Op de tweede plaats eindigde Tiny Wijnen met 14 matchpunten en de derde plaats was voor Yultink met 12 matchpunten. Het tournooi werd 's middags om twaalf uur geopend door burgemeester mr. L. Bosch ridder van Rosenthal. De burgemeester was verheugd, dat Rhe- nen zulke bekende biljarters binnen de stadspoorten kon begroeten. „Ik heb sinds mijn studententijd niet meer ge speeld, daarom zal ik maar symbolisch de aquit stoot weggeven." zei hij. Dat deed hij vervolgens waarbij het laken zelfs gespaard bleef. De burgemeester bleef geruime- tijd in „De Driehoek", waar hij kennelijk genoot van het meesterlijke spel dat de heren Ceule mans, Wijnen, Vultink, Steures, Van Bracht en Vink demonstreerden. Nadat, voorzitter J. van Baaren van de jubilerende vereniging en de heer Schvijvershof, voorzitter van het di strict Veenendaal van de KNBB, waar mee organisatorisch werd samenge werkt gedurende dit toernooi, eveneens de deelnemers en de belangstellenden hadden toegesproken, werd in twee za len tot 's nachts twaalf uur gespeeld. De belangstelling was bijzonder groot. De sfeer was zó uitstekend, dat de spelers verzochten het volgende jaar met dezelfde groep te mogen komen om de wisselprijs te verdedigen. In ho tel „Sonvilier" werd de spelers vóór de wedstrijd een diner aangeboden. Er werd kader 38/2 en driebanden ge speeld. Verschillende spelers maakten hun partij in één beurt uit. Hoewel Ceulemans in de eindstand op de eerste plaats belandde, was het Vultink. die in de driebandenwedstrijd met 13 caram boles de hoogste serie scoorde. Na de wedstrijden werd door de deel nemers nog een demonstratie weggege ven. 'n zogenaamde fantasie classique." Hel publiek raakte hierbij diep onder de indruk van het spel van de groot meesters. Men maakte onder meer zonder keu een earombole in het driebandenspel en de talrijke belangstellenden konden met volle teugen genieten van veel meer van dergelijke staaltjes. VEENENDAAL Begunstigd door fraai weer organiseerde VLTC zaterdag op de banen aan de Denne- laan een tennis-tweekamp tegen de TC Rhenen. Van 's morgens negen uur tot ver in de avond werden er niet minder dan 25 partijen afgewerkt- Men kon genieten van enkele spannende matches, ook tussen de zgn. ..eerste en tweede-jaars". VLTC besloot de tennis-marathon met een ruime 16 overwinning, hetgeen gezien de resul taten in tweekampen van vorige jaren, een verrassing mag heten Helaas moesten diverse sterke spelers en speelsters van beide tennisclubs hun partijen in de ochtenduren afwerken, want in de middaguren moest men haastig naar Arnhem of Zeist reizen waar men wederom moest aantreden op een toernooi. Het weer werkte ditmaal ook bij dit VLTC-evenement goed mee. In totaal werden er 3 dames-enkelspelen. 11 he ren-enkelspelen, 6 heren-dubbels. 2 da mes-dubbels en 3 gemengd-dubbelspe len afgewerkt. De 169 overwinning van de VLTC kwam als volgt tot stand: Dames-enkelspelen: mevr. Zonneveld- mej. Cornelisssen 62 en 61; Ma rijke van Stuyvenberg-mej. L. Visch fi2 en 63; Wilma de Haas-mevr. Mol ft—8 en 2—6. Gijs Vink in actie tijdens de ten nis-tweekamp. Heren-enkelspelen: H. Bekker-P. v.d. Schaaf 1210 en 6 2; L. v. Veldhuizen-L. Mulder 64. 46 en 75; W. de Kleuvêr-A. de Rooder 64, 46 en 46; B. de Ruyter-.J. La- gaay 61 en 60; J. Knevel- H. Kem perman 63 en 64; M. de Kleuver-B. Veenendaal 46 en 1—6; T. van Schup- pen-M. Timmermans 63 en 63; T. van Schuppen-G. Vink 36 en 26; J. Bekker-J. Timmermans 62 en 62; T Tuinstra-J. van de Pol 16, 63 en 6 1. Dames-dubbelspelen: Mevr. Zonneveld mej. Hazelhoff-A. v. Rijn/Livingstone 62 en 64; J. Slot- boom/VV. de Haas-A. v. Rijn R. Living stone 46 en 26. Heren-dubbelspelen: B. de Ruyter H. de Ruiter-J. Lagaay H. v. Moorsel 86 en 62; H. v. Schup- pen .J. Bekker-P. Stevens R. Lodder 1 —6 en 36; J. Knevel/B. de Ruyter-H. Kemperman'A. de Rooder 64 en 64; H. Bekker/M. de Kleuver- B. Veenen daal P. v.d. Schaaf' 26, 64 en 57; J. Moonen/E. Achten-G. Vink/A. de Rooder 26 en 26; T. Tuinstra/W. de Kleuver-Wanders/M. Timmermans 60 en 61; J. Moonen E. Achten-A. de Rooder H. Kemperman 46 en 06. Gemengd-dubbelspelen: Mej. Stuyvenber J. Bekker-mej. Living stone P. v.d. Schaaf 62 en 75: mej. Hazelhoff W. de Kleuver-mej. Corne- lissen L. Mulder 63 en 61; mej. M. Doek B. de Ruyter-mej. C. Visch/O. de Kroon 62 en 61. Het gehele bestuur van „De Drie hoek" komt een woord van lof toe voor de feilloze organisatie van dit jubi- leumtoernooi, hetgeen wel in het bij zonder geldt voor voorzitter J. van Baaren, secretaris J. van Geest en wed strijdleider D. Hovestad, om districts voorzitter Schrijvershof niet te verge ten, die er persoonlijk veel kosten aan heeft besteeds. De zaak was zodanig geregeld, dat het wedstrijdsecretariaat regelmatig gestencilde tussenstanden kon uitgeven. Naast de hoofdprijs van de heer Ouwehand, kreeg iedere deel nemer nog een miniatuurbiljart over handigd. De jeugdleden van de vereniging zul len profiteren van de gelden die uit het toernooi zijn overgebleven. Kader 88/2 1. T Wijnen 1000 13 76.92 10 2. R. Ceulemans 801 11 72.8.1 8 3. H. Vultink 731 12 60,91 6 4. W. Steures 705 21 33,57 4 5. R. v. Bracht 426 20 2i;3o i 6. G. Vink 345 27 12,63 0 Driebanden 1. Ceulemans 100 58 1,70 10 2. Van Bracht 88 78 1.12 8 3. Vultink 87 79 1.11 6 4. Wijnen 77 81 0,95 4 5. Steures 58 77 0,75 2 6. Vink 65 105 0.61 0 Eindstand 1. Ceulemans 18 matchpunten: 2. Wijnen Raymond Ceulemans. SCHERPENZEEL De ploeg van Controlasco is zaterdagmiddag winnaar geworden van het Scherpenzeclse be- drfjfsvoebaltoernooi. Controlasco zege vierde met 10 over Overeem door een puntgaaf doelpunt van Charlie v.d. Horst. Burgemeester Hev reikte na af loop behalve aan Controlasco ook prij zen uit aan de andere zeven bedrijfs- ploegen en sprak zijn dank uit tegen over het comité, dat zoals elk jaar ook nu weer voor een aantrekkelijk lokaal voetbalmenu had gezorgd. Zijn waarde rende woorden gingen eveneens naar de heren scheidsrechters A. van Bruggen, G. van Bruggen. A. ter Burg en A. Veldhuizen. Controlasco was tot de finale doorge drongen door in poule 2 de andere drie teams (Driekleur, EBM, C en S) achter zich te laten. Datzelfde gold voor Over eem in poule I (Van Heugten, Gemeen te, WSB). De beide kemphanen moesten daarom zaterdagmiddag het bezit van de bokaal uitvechten. Hoewel de sterkte van Overeem hoger aangeslagen werd, bleek toch al in de eerste minuten dat Controlasco door een grote inzet ver zou komen. Terwijl spil Prins achter alles resoluut oploste (en keeper Freek Nekeman bekwaam ingreep wanneer er gevaar dreigde) wist de voorhoede van Controlasco zich talrijke kansen te scheppen. Die bleven echter allemaal onbenut totdat zwoeger Visser na een fraaie solo Charlie v.d. Horst de bal schietklaar op de Voet legde. Van de Horst deed wat van hem gevraagd werd en schoot keihard raak. De doelman van Overeem was kansloos. Voor Controlasco was dat het win nende doelpunt, ook al kreeg de ploeg het tegen het einde toch nog wel be nauwd door een fel opdringend Over eem. Keeper .Nekeman. bijgestaan door een nooit falende Prins, zag echter kans zijn reputatie (tijdens het toernooi geen enkele keer gepasseerd) hoog te houden. Vóór de finale hadden Van Heugten en Driekleur om de derde en vierde plaats geduelleerd. Na een 22 eind stand moesten penalty's de beslissing brengen en doordat Van Heugten tref zekerder bleek, ging dit team met de derde prijs strijken. Drie biljartcoryfeeën in geani meerd gesprek: v.l.n.r.: Hans Vul tink. Raymond Ceulemans en Tiny Wijnen. VEENENDAAL Door een weliswaar verdiende, maar een ietwat „romme lige" overwinning op een met 5 invallers spelend Utrecht-Hitters, hebben de Blauwkousen zaterdag de achtste finale (landelijk) van de J.H.-bekercompe titie gehaald. Willen de Veenendalers echter een kans maken dan zullen ze teel wat geconcentreerder moeten gaan spelen. Nu werkte de tegenstander zaterdag niet bepaald inspirerend door als invallers jeugdspelers in te zetten, die qua postuur net in de BRL thuishoorden. Wellicht is dit een verklaring voor het feit dat werper Jurjen Bosga de wedstrijd zo zwak begon. De oppo nenten waren beslist geen slagmensen om eer tegen te behalen. 14 matchpunten; 4. Vultink 12 match punten; 4. Van Bracht 10 matchpunten; 5. Steures 6 matchpunten; 6 Vink 0 matchpunten. OPHEUSDEN De Opheusdense duivenver. „De Ordonnans" had voor de wedvlucht vanaf Survilliers Fosses 87 duiven meegegeven die een afstand moesten afleggen van ruim 383 km. De dieren werden om 7.10 uur met z.o. wind gelost. De Combinatie Roodbeen-Huibers werd ditmaal eerste. Haar duif kwam om 12.37.13 uur binnen (snelheid 1171,93 m)'v De laatste prijsduif was eveneens van deze combinaie (tijd 13.06.45 uur, snelheid 1047.96 m). In rayon 3 afdeling Oost werden goe de resultaten geboekt door de leden van „De Ordonnans", want de combinatie Roodbeen-Huibers wist beslag te leggen op een 2e plaats van de in totaal 402 duiven. De uitslag van de vereniging was als volgt: 1, 7, 11, 18. Combinatie Roodbeen-Huibers: 2, C. Verwoert; 3. 10, D.Lindner; 4^ 6, 12, 17 Combinatie Kerkstra-Schaap; 5. J. v. Neerbos; 8. M. v.d. Pol; 9 O. de Wit, 13, 15 G. de Wit; 14, 16, H. v. IJmeren. In het Midfond-kampioenschap is het Lindner net gelukt om de combinatie Kerkstra-Schaap van de eerste plaats te verdringen. Met nog een paar vluch ten is de spanning hier groot geworden. De stand in dit'kampioenschap luidt: le D. Lindner 275.42 punten; 2e Com binatie Kerkstra-Schaap 271.41 punten; 3e Combinatie Roodbeen-Huibers 200 punten; 4e M. v.d. Pol 196.82 punten; 5e C. Verwoert 190.57 punten; 6e J. v. Neer bos 176.94 punten; 7e O. de Wit 158.12 punten; 8e W. Vermeer 134.12 punten; 9e A. Aalbers 100 punten, en 10e H. J. Cornelissen 88.24 punten. VEENENDAAL De uitslag van de wedvlucht vanaf Survilliers Fosses van VPV „De zaterdagvliegers" was: 390 km, los 7.10 uur met z.o. wind; in concours 105 duiven. De eerstaanko- mende duif meldde zich om 12.52.00 uur bij de Gebr. Gijsbertsen met een snel heid van 1141.35 meter per minuut, ter wijl de laatste prijswinnende duif (van H. Schoeman) zich meldde om 13.24.51 uur met een snelheid van 1038.20 meter per minuut. Klassering: Gebr. Gijsbert sen: 1, 10, 15; G. Versteeg: 2,; R. Muller fl.: 3, 12; C. J. Stuivenberg: 4. 5, 14, 18; H. Schoeman: 6. 19, 21; P. Vink: 7.; C. W. de Koning: 8, 11; K. v.d. Velde: 9, 13; A. C. Koster: 16; W. Davelaar: 17; C. Bos: 20. In het rayon wisten de leden van ..De Zaterdagvliegers" zich niet bij de alier eersten te voegen. Een eervolle plaats behaalden: Gebr. Gijsbertsen: f5; G. Versteeg: 19: R. Muller Fl: 23; C. J. Stuivenberg: 25, 27; H. Schoeman: 29; P. Vink: 30. Wat ook de oorzaak heeft mogen zijn, Jurjen Bosga, die de laatste tijd zo for midabel op dreef was. had „het" niet. Voordat de eerste „nul" nog moest val len keek hij tegen een 03 achterstand op dooV tweemaal 4-wijd, twee honk- slagen en een veldfout van zichzelf bij een poging een dubbelspel te maken. Achtervanger Herman Takken deed dit even later beter op een te hoog gesla gen stootslag. Jurjen Bosga zorgde d.m.v. 3-slag voor de derde nul. Dat er van Utrecht-Hitters weinig overblijft wanneer zijn eerste werper Tillemans niet van de partij is bewezen de Soeks direct al in de gelijkmakende slagbeurt door met 5 honkslagen samen met drie maal 4-wijd de stand om te buigen tot 6—3. In de tweede innings wisselde Bosga driemaal 4-wijd af met tweemaal drie slag en „pikte" een loper van een honk af waardoor de Hitters weer snel naar de kant verdwenen. In dezelfde innings liepen de Veenendalers nog verder van hun tegenstanders weg ondanks het feit dat Hitters' coach Hiele een andere werper op de plaat zette (11-3). De der de innings verliep voor beide partijen puntloos door goed veldwerk van beide kanten. Het verschil was hierbij dat bij de Soeks het binnenveld voor de nullen zorgde terwijl zij op hun beurt in het buitenveld moesten worden uitgevan- gen. In de vierde innings kwam Jurjen Bosga in moeilijkheden tegen de zwak ke staart van de Stichtse slagploeg. Na driemaal 4-wijd vond coach Vonk het genoeg en dirigeerde John v.d. Klift naar de werpplaat. Deze kreeg welis waar nog een honkslag teken van een van de drie echt gevaarlijke slagmen sen van de Hitteds, waardoor een punt binnenkwam, maar hij schakelde ver der resoluut drie man op 3-slag uit (11-4). In de gelijkmakende slagbeurt wer den de eerste twee lopers die de Blauw kousen op de kussens kregen ten ge- gen: dom) honklopen uitgemaakt. Hier- volge van ontactiesch (om niet te zeg- door hadden ze niet genoeg „ruimte" meer over om daarna, ondanks sterk slagwerk, meer dan één punt te scoren (12—4). In de vijfde innings was John v.d. Klift ongenaakbaar voor de Hitters; driemaal 3-slag maakte snel een einde aan deze slagbeurt. De Soeks gingen echter in deze innings door met scoren doch opnieuw maakte onjuist honklo pen een voortijdig einde aan deze slag beurt SCHERPÉNZELL De ronde van Scherpenzeel. voor de tweede maal ge organiseerd door de Scherpenzeelse wielervereniging ..De Valleirenners", heeft niet die belangstelling gekregen die het evenement heeft verdiend. De ongeveer 150 renners maakten er in drie categorieën een aantrekke lijke strijd van. de organisatiewas per fect. het parcours in plan Wittenberg was /eer geschikt en bedrijven uit Scherpenzeel. Renswoude en Wouden berg hadden een groot aantal prijzen beschikbaar gesteld, maar toch viel het toeschouwersaantal zwaar tegen Hel adspirantenveld bestond uit 35 renners, de jeugd was met ruim 30 man vertegenwoordigd en bij de nieuwe lingen verschenen ruim 80 sportlieden aan de start Vooral bij de nieuwelingen werd er zeer hard gereden. Er waren vele uit looppogingen. maar een belissende voorsprong konden de vluchters niet opbouwen. Met nog 6 ronden te rijden leek een groep van zes een beslissende voorsprong te gaan nemen. Dat waren H. v. Putten (Rhenen), M. Tiebout (Wolfheze), R. Vink (Lunteren), J. Doe- leman (Slijk-Ewijk), T. v. d. Berk (Den Bsch) en J. Schaafsma (Maartensdijk). Het groepje wist een paar ronden enke le honderden meters voorsprong te hou den. A. Houwelingen uit Heesselt nes telde zich tussen het peloton en dek op- groep uit. Met nog drie ronden te rijden was de kopgroep tot drie man geslon ken en het was V. Smeets die toen toe sloeg. Hij haalde de kopgroep in en nam enkele tientallen meters voorsprong die hij niet meer afstond. Dit ondanks de felle jacht die het nu weer volledige peloton op hem maakte. Burgemeester J. Heij, die het startschot voor de nieu welingen loste, toonde de gehele middag belangstelling voor de wedststrijden. De uitslagen waren: Nieuwelingen (38 ron den, afstand 60 km) 1. V. Smeets, (Beek) 2. R. Smit (Haarlem), 3. F. Kreg- ting (Nijmegen). 4. J. Overweg (Amster dam): 5. G. Nederlof (Maarssen). 6. T. v.d. Berk (Den Bosch), 7. H. Berkelaar (Wilnis), 8. P. Laan (Amsterveen), 9. G. Bongers (Apeldoorn). 10. T. Kroeze (Al melo), 11. H. Kooy (Leiden), 12. G. Jan sen (Rhenen). 13. A. Houwelingen (Heesselt), 14. W. Pater (Barneveld) en Beeld van de strijd in de nieuwe lingenklasse. 15. T. de Vries (Diemen). Uitslag Aspiranten 16 ronden afstand 25 km). 1. L. Steur (Apeldoorn), 2. A. Bongers (Apeldoorn). 3. H. Bisseling (Babberich), 4. J. Feiken (Veendam), 5. W. Gommes (Amsterdam). 6. T. Ton- nensen (Noorwegen). 7. G. Vink (Wou denberg), 7. H. Pouw (Nederhorster- berg) 8. C. Berkhof (Barneveld), 9. R. Mulder (Groesbeek), 10. R. Otter (Arn hem) en 11. W. F. Snabel (Amersfoort). Bij de adspiranten en de jeugd had den op het laatste moment enkele jonge renners uit Noorwegen ingeschreven, die op een rondreis door Nederland aan verschillende wedstrijden deelnemen. Daardoor kreeg deze ronde van Scher penzeel een internationaal tintje. Bij de jeugd gingen de Noren met verschillende prijzen naar huis. Wim van Empelen behaalde in deze categorie een gemakkelijke overwinning. Met bij na een halve ronde voorsprong ging de A mérsfoorter over de eindstreep. De tweede prijs ging naar Per Arne En- holm (Noorwegen). De verdere uitslag was: 3. Erie (Harmeien). 4. L. Kriessels (Grave), 5. Rob Snabel Amersfoort), 6 Egiel Gonderen (Noorwegen) en 7. Anne Johanson (Noorwegen). De zesde U. H.-slagbeurt leek weer een snel verloop te krijgen toen John v, d. Kift de eerste slagman op 3-slag uit schakelde. Daarna kwam ook hij zo waar even in moeilijkheden waardoor de Hitters, na driemaal 4-wijd, nog een punt konden scoren. Het Socksveld zorgde daarna voor de laatste twee nul len waardoor de eindstand werd be paald op 155. De reglementaire speel tijd was n.l. verstreken en de Blauw kousen behoefden de gelijkmakende slagbeurt dus niet meer te spelen. Zaterdag a.s. kunnen de Soeks laten zien dat zij door een sterke tegenstan der worden geïnspireerd. Tegen HCAW III hebben ze daartoe de gelegenheid, hetgeen een goede „generale" kan zijn voor de achtste finale van de John Heyt-bekercompetitie op 18 juli. Scoreverloop: U. Hitters 3 0 0 1 0 1 is 5, VHC 6 5 0 1 3 x is 15 Werpersresultaten: J. Rijnsoever 2 x 3-sl, 5 x 4-w. 6 hsl tegen. T. v. Schaik 2 x 3-sl., 7 x 4-w, 5 hsl. tegen J. Bosga 3 x 3-sl. 8 x 4-w, 2 hsl tegen, J. v.d. Klift 7 x 3-sl„ 3 x 4-w, 1 hsl tegen. Buiten het eerste team van VHC speelde zaterdag de BRL-jeugd tegen UW in Utrecht. De BRL-ers schijnen zich langzamerhand van een inzinking te herstellen. Zij wonnen opnieuw (5 9) en staan nu nog slechts een punt achter op UW dat op de tweede plaats staat. De jongste uitgave van VHC, de MCB-jeugd, had in de naar donderdag avond verschoven wedstrijd tegen Utrecht Hitters reeds het goede voor beeld gegeven door met 70 te winnen. Nummer één van de ranglijst. HMS moet dus de twee achteropgeraakte wedstrijden winnen om de ene punt voorsprong op de „Soekjes" te behou den. VEENENDAAL Advendo heeft het zaterdag in het nederlaagloernooi van de vv Veenendaal niet verder kunnen brengen dan een 1-1 gelijk spel tegen de pas opgerichte zaterdag-afdeling van Veenendaal. Het was een matige wedstrijd van beide zijden, en de pun tenverdeling was dan ook de juiste uit- slag. Advendo combineerde .wel waL beter dan de Veenendalers maar bracht er aanvallend weinnig van terecht. De Ederveners traden met twee invallers aan voor E. v. Nieuwamerongen en L. Ruiswijk. Vlak voor het verstrijken van de eerste helft moest T. Veer wegens een knieblessure het veld verlaten waardoor Advendo danig gehandicapt was. In de eerste helft was Advendo iets sterker. In de 10de minuut kreeg J. Val een unieke kans om Advendo naar een voorsprong te schieten, maar het leer ging rakelings langs. De thuisclub nam na een kwartier de leiding, toen linksbuiten Hardeman een dekkingsfout in de Advendo-defensie goed afstrafte, en met een prachtig schot keeper v. Hal kansloos passeerde (1-—0), 5 min. later was de stand echter alweer gelijk toen J. Kab bij een goed opgezette aanval keeper v. d. Weide met een goed schot hat nakijicen gaf (1—1). Het spie speelde zich voorname lijk af op het middenveld, waardoor keeper v. Hal en zijn collega v. d. Wel de weinig in actie behoefden te komen. In de tweede helft was er helemaal geen krachtsverschil tussen beide teams maar van goed voetbal was geen spra ke. Advendo had nog de beste kansen op een overwinning maar met name J. v. Donkelaar had deze middag geen ge luk met zijn schoten. In de slotfase ging aanvoerder E. v. Ginkel mee in de aanval maar hij kon ivendo ook niet aan de volle winst helpen. Waardoor de 1—1 stand gehandhaafd bleef. Bij Advendo speelden de centrale ver dedigers E. v. Ginkel en G. Vink een uitstekende wedstrijd. RHENEN Tijdens de jaarlijkse al gemene ledenvergadering van sportver eniging Candia '66 werden de periodiek aftredende bestuursleden, C. J. de Jong, J. Spies, H. Baars, G. J. van Beek, allen herkozen. Van de in de loop van het jaar aan het bestuur toegevoegde leden, le weten de heren M. van Appel doorn en H. Albers, werd d. zetel „ge legaliseerd". Het lag in het voornemen hc-1 bestuur uit te breiden tot negen personen, maar er werd slechts één kan didaat gevonden, nameljk de heer G. Budding, die ook werd gekozen. Naar twee andere kandidaten wordt nog ver der gezocht. Candia heeft nu dus voor lopig nog zeven bestuursled n De vergadering besloot de contributie voor alle groepen le verhogen met twee kwartjes per maand. Verder besloot men de bouwcommis sie. die destijds het prachtige clubge bouw heeft verwezenlijkt, op te hef fen. Daarvoor in de plaats werd een tribunccommissie samengesteld. Daarin kregen zitting de heren G. J. van Beek, A. Baars, R. van Stokkum en A. Spies. Deze commissie zal nu acties gaan voe ren om te komen tot de bouw van een tribune. Wanneer er voldoende supporters kunnen worden gevonden, die de eer- ste-elftalspelers willen vervoeren bij uitwedstrijden, zal het eigen vervoer worden afgeschaft. De vergadering, die onder leiding stond van de heer C. J. de Jong, als voorzitter herkozen, werd pas na het middernachtelijk uur beëindigd.

De Vallei | 1970 | | pagina 8