B. en W. straks in rol van Salomo Stank hangt Rensivoude de keel uit Verzinkenj blijft „bron van ellende" Toch geen schade voor gezondheid j „Tegengif" Belt ,7.»T* 10550 11078 Overvallers NS-station ook verdacht van inbraken in Gelderland Feestelijke prijsuitreiking in NW-gebouw (.BIB ontevreden over regeling waterschade Beter te laat in huis, dan te vroeg in 't ziekenhuis VEILING GELOERMALSEN Bingo-dansant Moord zonder slachtoffer Kabouters dienen klacht in bij politie 15 renners in zondagril DAMPEN ONJUIST ADVIES DlNiUAV^ JULI IV/Ü Bijna tachtig zaken voortaan open op woensdagmiddag VEENENDAAL De volgende winkeliers hebben verklaard in de pe riode van 1 juli tot en niet 30 juli hun winkel voor het publiek gesloten te hebben op maandag vóór 13.00 uur en geopend te hebben op woensdag na 13.00 uur. d«n ivm «.u.b Z*#r« 14.10.17.30 u. Voor Rhofton 3328 Nwo VooooedeelHwog IS9 Fa. J. Huiber.s W. Rosendaal en Zn. E. F. Vergeijlen C. Rosendaal N. Pauk Fa. Alberti- Ravenhorst N.V. Bata Fa. Intervlees Fa. J. Joustra Simon de Wit Fa. Stegehuis Fa. Nic. Bakker Fa. T. Hiensch KIM. N.V. Wibra Fa. Donkelaar Fa. Weijers Fa. A. Middel- hoven Boekh. Davelaar Fa. L. Hey Fa. D. van de Medjden Modemagazijn „Jeanette" Fa. E. A. van de Broek Fa. Melis Optiek Versteeg's Schoen handel Fa. C. Diepeveen Fa. Jac. van Hardeveld Fa. Moldo J. Anbeek Fa. „Libelle" ..Lizzy Look" Fa. G. Jansen en Zn. Van Haren N. V. Fa. Van de Zee Hootsen N.V. Albert Heijn N.V. Artifoto N.V. Jam in N.V. Fa. Hein van Schuppen Fa. J. H. van Schuppen Fa. S. Bos Schocnhandel J. van Keulen Fa. J. van de Pol en Zn. Fa. Klumpenaar Fa. W. Rebergen en Zn. Veieranentoernooi '70 VEENENDAAL In het NVV-ge- bouw in Veenendaal worden zaterdag avond a.s. op feestelijke wijze de prij zen uitgereikt van het veteranentoer- nooi 1970. De commissie vetcranenvoet- bal heeft hiervoor uitgenodigd wethou der A. de Ruiter, die als loco-burge meester Veenendaals eerste burger (met vakantie) zal vervangen. Voor deze slotavond heeft de com missie alle veteranen en hun introdu- cées uitgenodigd. De wethouder van sportzaken reikt deze avond vijf bekers uit. Vier boka len gaan naar de oldtimers van DOVO, SKF, VRC en Veenendaal respectie velijk geëindigd op de eerste tot en met vierde plaats terwijl de winnaar van de vijfde beker, de burgemeester P. Bo de-bokaal, nog niet bekend is. Dit eremetaal gaat naar de sportief ste ploeg uit het veteranentoernooi 1970, welke formatie nog niet is aangewezen. De scheidsrechterscommissie van het toernooi moet zich hierover deze week nog beraden. De penningmeester van de commissie, de heer J. Slotboom zal zaterdagavond bovendien een cheque overhandigen aan een vertegenwoordiger van Oranje dag. Om de kosten van deze avond zo veel mogelijk te drukken wordt op het eind van de avond een verloting gehou den. De organisatoren verwachten alle deelnemers met hun echtgenote bij deze feestelijke prijsuitreiking. ARNHEM De Gelderse Christelijke Boeren- en Tuindersbond is teleurge steld dat door een calamiteit van een omvang als de op tien miljoen gulden begrote waterschade in de provincie Gelderland, geen speciale schaderege ling in het leven is geroepen voor de getroffen landbouwers. Weliswaar geeft, aldus de secretaris van de Gel derse CBTB, drs. E. Broekhuis, de alge mene bijstandwet recht op hulp. Dit recht moet nu echter worden beoor deeld naar de mate waarin de aanvra ger in behoeftige omstandigheden is geraakt, of dreigt te raken, en niet naar de geleden schade. Vanwege de moeilijkheden in de agrarische sector voldoen steeds meer boeren en tuinders aan de normen van de bijstandswet. Het zou echter volgens de CBTB onver antwoord zijn de financieel nog ge zonde bedrijven zolang abnormaal risi co te laten dragen dat ook zij aan het criterium van de wet voldoen. Fa. G. van Schuppen Hoofdstraat 101 Fa. W. van Schuppen en Zn. Hoofdstraat 102 Bruidshuis ..La Mode" Hoofdstraat 104 Schoenhandel H. Vroon Hoofdstraat 105 Fa. J. F. Tak Hoofdstraat 106 Schoenhandel Fa. Bovendeert Hoofdstraat 110 Fa. Th. Zents Hoofdstraat 113 Fa. B. van den Bosch Hoogstraat 11 Fa. Ant. de Ruiter Hoogstraat 12 Fa. Matser Hoogstraat 16 Fa. W. v. Manen Hoogstraat 17 Fa. Henk de Ruiter Hoogstraat 20 Fa. J. Turkesteen Hoogstraat 26 H. de Graaf Kerkewijk 15 Fa. Prummel Kerkewijk 17a Fa. A. P. van Ginkel Kerkewijk 27 Fa. Eikendal Kerkewijk 31a Fa. Vebotex Kerkewijk 37 Fa. B. van Hees Markt 3 Warenhuis B. Bos (Henia) Markt 4 Fa. L. C. Geluk Markt 19 Favetex Nieuweweg 155 Fa. B. van Prins Bernhard- Engelenburg laan 103 M. Klumpenaar Prins Willem Alexanderpark 465a Braber's J. G. Sand- Drogisterij brinckstraat 43 W. Rosendaal De Savornin Lohmanstr. 58 J. W. Broos Valleistraat 105 Boekhandel Kleefsman Zandstraat 3 Pa. J. H. van Hardeveld Zandstraat 5 Drogisterij Henny Jansen Zandstraat 7 Fa. D. Quint Zandstraat 19 Charter v*n .de f Weerd Zandstraat 37 Fa. G. J, HiensGh zandstraat 10^ H. de Koning Verlaat 2 Een exemplaar van deze lijst ligt voor iedereen ter inzage ter ge meentesecretarie. VEENENDAAL Met de bouw van de sporthal is men al ver gevorderd. Hoewel het uiterlijk de aanblik geeft van een nog lang niet voltooid complex, bespeurt men bij nadere inspectie al een duidelijke indeling van deze sportaccommoda tie. Dat mag ook wel, gezien het feit dat het streven is om in sep tember met de bouw klaar te zijn. Men heeft de ruimten zo efficient mogelijk ingedeeld. In het souterrain-gedeelte heeft men gedacht aan de volgende ver- RIDDERKERK Twee Rotterdam mers, de 23-jarige Wladimir R. J. en zijn evenoudc kameraad Hans E, die onlangs voor de rechter zijn verschenen wegens een gewapende overval op het NS-station Feijenoord in Rotterdam- Zuid, worden nu ook verdacht van een lange lijst inbraken. Het tweetal blijkt aan geld en goederen voor tienduizen den guldens te hebben gestolen in Den Haag, Rotterdam, Utrecht, Etten-Leur, Terneuzen, Zwolle, Tiel, Zwijndreclit, Harderwijk. Gorinchem. Breda en Rid derkerk. Dit bleek na een gecoördineerde actie van de verschillende recherches uit die plaatsen, nadat de verdachten al achter de tralies zaten. Zij konden onder meer verdacht worden van deze serie inbra ken op grond van sporen die in Ridder kerk zijn gevonden. De twee sloegen daar hun slag die tot de grootste acties behoort die zij ondernamen. Zij bezoch ten daar het industrieterrein enkele ke ren en maakten er voor meer dan 20.000 buit. Coop. Veilingsvereniging „Geldermal- sen en Omstreken" G. A. Noteringen van maandag 6 juli 1970. APPELEN: Goudreinet EI 65/75 40-44 75/85 54-60 85/95 55. Jonathan EI 60/65 24-31 65/70 32-46 70/75 47-57 75/80 48 EII 60/70 27-29 70/80 43. G. Delicious EI 60/65 30-35 65/70 45- 49, 70/75 58-59 75/80 58-60 80/85 59-64 60/70 42-43 70/80 58-63 EII 60/65 27 65/70 38-39 70/75 50-56 75/80 55-59 60/70 32-41 70/80 46-57. Aardbeien per doosje van 250 gram: Red Cauntlet II 23-46, I 50-63 EI 71- 75. BESSEN: Rode bes per doosje van 250 gram I 20-29, EI 34-36, KERSEN: Duitsers rood 5457, I 117-150 EO 170. Mei rood 48-55, II 85-95 I 105-125. Variks Zwart rood 52-64 I 98-128. 141-146. Mierlo Zwart rood 54-56, I 100-114, EI 141-146. Wijnkers rood 55 I 150-157, EI 161. deling: kleedkamers voor de sport- leerkrachten. kleedcabines, douches en toiletten. De losse cabines zul len in de wintertijd worden wegge haald, waardoor men een ruimte kan creëren voor het houden van o.a. vergaderingen of exposities. Men heeft ook aan de kegellief hebbers gedacht, door achter dc kleedkamers een kegelbaan aan te leggen. De grote sporthal, boven voornoemde ruimte liggend beslaat een oppervlakte, die aan vele spor ten genoeg mogelijkheden zal bie lvan een onzer verslaggevers) OENSWOUDE Als de wind uit het noorden waait is een deel van Renswoude's bevolking in alle staten. Ramen worden ijlings dicht gedaan, en kinderen worden van straat gehaald. Binnenshuis wordt gescholden op, en buitenshuis gaal men onderling tekeer tegen het bedrijf, dat men sinds bijna twee jaar als bron van alle ellende be schouwt: de Verzinkerij Renswoude aan de Molenstraat. De verzinkerij verspreidt dagelijks stank, die onlosmakelijk verbonden is aan de aard van het werk dat er wordt gedaan. Het bedrijf staat weliswaar op een terrein dan binnen het gemeentelij ke industriegebied ligt, maar de parti culiere bebouwing is zo dichtbij, dat dit in de praktijk geen houdbaar contra argument is. Niet alleen de bewoners van de Mo lenstraat klagen bij noordenwind. Zelfs in Renswoude's zuidelijker sferen, rond Meidoorn- en Eikenlaan wordt men vaak via neus en volgende ademha lingswegen geconfronteerd met een doordringende geur van salmiak. Ofschoon ditzelfde produkt (mooi ge zegd: anomonium-chloride) in de far macie wordt gebruikt als bestanddeel van bijvoorbeeld hoestdrankjes voelen de Renswoudenaren zich allesbehalve prettig als de dampen zich in de straten verspreiden. Gretig vertellen de buurtbewoners dan ook hun ervaringen, waarbi j echter als voorwaarde wordt gesteld cUtt hun naam niet wordt vermeld. Een der naaste buurvrouwen van de verzinkerij meldt: „Het is af en toe zo erg dat je 's morgens vroeg je bed uit moet om de ramen op de slaapkamers dicht te doen, en zelfs dat helpt niet, want de stank komt ook dan nog het huis binnen. Het is onbegrijpelijk dat er na zoveel tijd nog altijd niets aan gedaan wordt. Als de wind ongunstig staat, zien we ge woon de overkant van de straat niet meer door die vieze dampen heen. Als het weer eens zover is, moet ik mijn twee invalide kinderen van de straat halen. Ik kan me niet voorstellen dat die viezigheid gezond is voor een mens. Het slaat op je keel en je krijgt er hoofdpijn van..." In de Molenstraat schijnt iedereen el kaar te kennen, want van het ene adres den. Onder de tribunes, die plaats kunnen bieden aan een 350 toe schouwers, is er een ruimte voor de toestellen. Voor de spelers heeft men een aparte ingang weten te maken. Het aanwezige restaurant met een ter ras, heeft men aan de achterzijde van het complex gepland. Alle koortsachtigheid van werk in ogen schouw nemend, zal dit fraaie sport complex een goede aanwinst voor sportminnend Veenendaal worden. wordt al naar een volgend verwezen, waar nog meer nare dingen kunnen worden opgesomd. Een andere buur vrouw dus, tijdens het bonen doppen: „Je kunt gerust zeggen dat het hier een rotzooi is. Met goed fatsoen kan je de was niet buiten hangen, want als je de lakens dan op het bed legt, ruik je het 's avonds nog. 't Is om kotsmisselijk vap te worden. Sommigen van ons zijn al keer op keer op het gemeentehuis we zen klagen, maar het lijkt wel of er niets aan gedaan wordt. Laat de burgemeester nu eens zelf hier komen ruiken, maar je ziet hem nooit. Wat dat betreft wil ik hem wel gratis veetien dagen in huis nemen. Dan zal hij merken dat we hier geen praatjes verkopen". Een vriendin weet aan te vullen: „We hebben al eens het plan gehad om een handtekeningenactie te organiseren, om zelf iets te ondernemen. Maar daar komt niets van, omdat je niet weet bij wie je de klachten het best kunt depo- neren, 't Is wel schandalig, als we ten eeuwige dage zo moeten verder tob ben..." Even naast de verzinkerij begint de tuin van een der buurtbewoners. Hier heeft zich ondanks volgende gerust stellende feiten duidelijk afgetekend dat de afvalprodukten van het bedrijf schadelijk kunnen zijn. De eigenares ervan laat weten: „Een tijdje gelden hebben ze een of andere vloeistof laten weglopen die in onze tuin terecht kwam. Daar wil nu nauwelijks nog iets groeien. En kijk nu de bonenstaken eens: normaal zitten de planten om deze tijd in de top en nu maar halver wege." Sommigen gaan nog verder met ver onderstellingen, die echter vooralsnog slechts als zodanig mogen worden be- VEENENDAAL De ontspannings commissie van de scheidsrechtersver- eniging groep Veenendaal en omstreken organiseert zaterdagavond a.s. in de grote kantine van het Panhuis-complex een bingo-dansant, welke avond voor iedereen toegankelijk is. De muzikale medewerking op deze avond die om acht uur begint zal worden verleend door „The Vallei- siders". De organisatoren hebben leuke sport- prijzen beschikbaar gesteld voor de winnaars van het bingospel. schouwd: de salmiakdamp zou de ogen prikkelen,en men wordt er misselijk van. Het woord „vergiftiging" wordt ook genoemd. Hoewel officieel commentaar van de directie der verzinkerij moet ontbreken omdat directeur v.d. Loosdrecht in het ziekenhuis verblijft, gaf een naaste medewerker gisteren de volgende reac tie: „Wij begrijpen best dat het van tijd tot tijd lastig is voor de mensen in de buurt om de geur van het ammonium chloride te ruiken, maar de gedachte dat de dampen schadelijk zouden zijn voor de gezondheid, is pertinent onjuist. Onze directie beschikt over een schrij ven van het ministerie van Sociale Za ken en Volksgezondheid, waarin dit wordt bevestigd. Wat de braakneigin gen betreft, die heeft mijn kleine dochtertje ook als het extreem warm weer is. Bovendien hebben we juist de laatste tijd nauwelijks meer klachten vanuit de buurt gehad. En wat de stank aangaat, als die hierachter een boer aan 't gieren is. is het eigenlijk ook niet om uit te houden, en die lucht blijft veel langer hangen. Maar daarover hoor je niemand klagen. Alles draait om de stank, en minder om de schadelijke invloed van de dam pen. Het ammonium-chloride heeft bij sterke verhitting inderdaad de eigen schap zich in dampvorm aan te dienen, maar zodra de zaak afkoelt, slaat het neer, aldus een deskundige. Die neer slag kan inderdaad de plantengroei in sommige gevallen nadelig beïnvloeden. Ook kan inademing een prikkeling van luchtwegen en de bijbehorende slijm vliezen teweeg brengen, maar uitge sproken nadelig voor de gezondheid is salmiak niet. laat staan dat sprake zou zijn van vergiftiging Zelfs met deze wetenschap neemt de buurt geen genoegen. Giftig of niet: het stinkt, en dat is al meer dan genoeg. Wat is daaraan te doen? Een vraag die vele maanden geleden officieel is ge steld door Renswoude's gemeentebe stuur. Nog altijd wacht men op een ad vies uit de hogere ambtelijke regionen. In eerste instantie werd de hulp inge roepen van de Inspectie van volksge zondheid en hygiëne voor het milieu. Deze verwees naar de Arbeidsinspectie, die de zaak op .17 juni j.l. doorspeelde naar de afdeling technische zaken van het Directoraat Generaal v.d. Arbeid in Voorburg. Het wachten is op dit advies, alvorens B. en W. een stap in de rich ting van een oplossing kunnen doen. Bij dit alles speelt, zoals het plaatse lijke middenstandsorgaan „De Heraut" in december 1969 al schreef, dat een gedeeltelijk verbetering van de situatie weliswaar binnen het bereik ligt, maar dat dit voor het bedrijf een drastische investering moet betekenen. Er zijn sys temen bekend om afgezogen lucht te zuiveren van damp (en stank). Los daarvan moet rekening worden gehouden met de onzekere positie waarin het als boosaardig afgeschilder de bedrijf aan de Molenstraat zich be vindt. Zelfs al zou men bij wijze van spreken morgen al beginnen met de in stallatie van een zuiveringssysteem, dan nog kan men niet prat gaan op de over tuiging, dat op den duur geen ambtelij ke bezwaren tegen de verzinkerij op borrelen: B. en W. kunnen domweg die garantie niet geven. En dat kan gevoeg lijk worden beschouwd als een goede reden voor de directie om geen over haaste stappen te doen. Toch, zo schreef het blad onder re dactie van de heer C. Taal, die pal naast de verzinkerij woont alleen Salomo zou een uitspraak kunnen doen die beide partijen tevreden stelt. Die is echter niet beschikbaar, dus het college van B. en W. zal hem moeten vervan gen. En wel op korte termijn, want nie mand is gediend met onzekerheid en uitstel". Een cri de coeur die eind vorig jaar werd afgedrukt. De heer Taal („zelf VEENENDAAL ..Er is hier een moord gebeurd". Deze niet al ledaagse mededeling hoorde in het afgelopen weekeinde een dienst doende agent van politie 'toen hij de hoorn van het telefoontoestel opnam. Het alarm werd gegeven door een opgewondwen vrouw die onmiddellijke assistente verzocht. Omdat een moordmelding in Vee nendaal geen alledaags verschijn sel is noteerde de agent haastig het adres ergens in Veenendaal- Zuid, zonder te vragen naar de naam van de vrouw aan de andere kant van de lijn. Op het gemelde adres was men nogal verwonderd de politie te zien voorrijden. Men wist van de prins geen kwaad, laat staan van een slachtoffer. De poli tie probeert er nu achter te komen wie de anonieme tipgeefster is. RENSWOUDE Melk is nu ook 4 weer niet goed voor elk. Dat geldt 4 speciaal voor de werknemers bij 4 Verzinkerij Renswoude, die van be- 4 drijfswege geen druppel krijgen verstrekt, aldus verklaarde gisteren i een woordvoederder. Omdat in het bedrijf ook met zoutzuur wordt ge- 4 werkt, kan melk juist schadelijke 4 gevolgen in de hand werken. 4 Deze opmerking was bedoeld als 4 reactie op het in de Molenstraat ver- 4 spreide gerucht, dat een mclkleve- 4 rancier „stiekem" 's morgens in alle vroegte relatief enorme hoeveelhc- 4 den van het kalk- en eiwitrijke J goedje aflevert, bij wijze van „te- 4 gengif" voor de arbeiders die dag in 4 dag uit met in leke-ogen onheilspel- lende dampen en vloeistoffen in 4 aanraking komen. Het gerucht vond een nieuwe voe- 4 dingsbodem. in een onlangs gepubli- J ceerd bericht over een bedrijf in 4 dezelfde sector, waar een opvallend 4 aantal werknemers voortijdig zou i zijn overleden als gevolg van het 4 nauwe contact met dc chemicaliën. „Geen druppel", aldus de woord- 4 voerder van de verzinkerij. „Wat die melkboer brengt is yoghurt, die be- 4 stemd is voor de Marokkanen die bij ons werken. Ze eten die graag na een paar sneetjes brood 4 heb ik in 't algemeen weinig last van de stank, omdat de wind voor mij meestal juist uit een goede hoek komt") heeft, ook na een half jaar nog een uitgesproken mening: „Dit bedrijf had hier nooit moeten komen. Natuurlijk, het is hier industrie terrein, maar B. en W. hadden kunnen weten wat de gevolgen zouden zijn, zeker omdat zoveel woonhuizen vlak in de buurt staan. Overigens, mijn eigen ingenieursbureau hier heb ik gebouwd in de veronderstelling dat er bepaald geen verzinkerij zou komen. Ik heb de grond indertijd van die meneer gekocht, omdat hij me verzekerde dat er een champignonkwekerij en een bungalow zouden komen ARNHEM De Arnhemse kabouters die zaterdagavond uit het door hen ge kraakte pand zijn geslagen hebben te gen de Arnhemse politie twee klachten ingediend. Zij konden niet veel waarde ring opbrengen voor het optreden van de Arnhemse sterke arm. Vooral niet omdat een man die niets met de actie te maken had de bril van het hoofd werd geslagen. Hij vroeg een van de kaboutermeisjes hoe het met haar ging nadat zij aan haar haar uit het huis was gesleept. Een tweede klacht dienden zij in omdat een van de jongens bedreigd zou zijn met: „Meegaan anders ga je van het balkon af." In verband met de zaterdagse rit in de Midden-Neerland-competitie. verreden in Giessendam-Hardinxveld, maar waaraan niet door „Amersfoort"-ren- ners werd deelgenomen, was er op Moorst geen competitie zodat dit week einde alleen de nationale koersen en de zondagmorgen-competitie overbleven. Maar ook voor de zondagsrit was dc be- 'angstelling niet zo groot, slechts 15 ren ners gaven acte de presence. Dick Willigenburg was bij de A- Jeugd zeer actief. Hij ontsnapte, samen met Wout Lensing, maar liet deze ter plaatse om aan een mooie solo te gaan beginnen, die hij tot het einde zou vol houden. Lansing bleef, toen hij het ge zelschap van Wim Dekker jr. moest toestaan, in de spurt winnaar, terwijl van het tweetal Dirk-Jan Kuijpers en Bert van Schaik, Dirk-Jan de snelste was. Evert van 't Hazeveld was alleen bij de B-jeugd, evenals W. Dekker sr. bij de veteranen. Peter Kuijpers wist zich bij de nieu welingen los te maken uit een groep van 5 renners en op eigen kracht naar de overwinning te rijden, al wist Cor Nijhoff hem lange tijd te bedreigen. Een lekke band verstoorde echter Cor'i illusies. Harry Brouwer en Bert Sand- brink zouden in een spurt om de 3e en 4e plaatsen uitmaken, wie de snelste was, maar de ketting van Sandbrink begaf het, zodat Brouwer makkelijk won. Van de 2 gestarte amateurs wist Jan Sandbrink tegen het einde Joop van Beek los te rijden en met voorsprong te winnen. Uitslagen: Amateurs: Jan Sandbrink (A'foort); Joop van Beek (Putten). Nieuwelingen: Peter Kuijpers (Leus den); Harry Brouwer (A'foort); Bert Sandbrink (A'foort); Joop Peschedag (A'foort). Adspriranlen: Hans Zadenbroek (A'foort), die zijn concurrent Cees Roe- lofs wist te lossen en makkelijk won, toen deze lek reed. A-jeugd: Dick Willigenburg (Leus den); Wout Lansing (Sch'zeel); Wim Dekker Jr. (A'foort); Dirk-Jan Kuijpers (Leusden); Bert van Schaik (Sch'zeel). In de ronde van Driel werd Jan van de Beek 4e bij de amateurs. Bergweg 5 Emmalaan 23 Gortstraat 11 Gortstraat 28 Hoofdstr. 7-11 Hoofdstraat 13 Hoofdstraat 10 Hoofdstraat 18 Hoofdstraat 21 Hoofdstraat 23 Hoofdstraat 25 Hoofdstraat 24 Hoofdstraat 27 Hoofdstraat 29 Hoofdstraat 31 Hoofdstraat 36 Hoofdstraat 38 Hoofdstraat 39 Hoofdstraat 41 Hoofdstraat 45 Hoofdstraat 46 Hoofdstraat 47 Hoofdstraat 52 Hoofdstraat 53 Hoofdstraat 54 Hoofdstr. 59-65 Hoofdstraat 60 Hoofdstraat 66 Hoofdstraat 66a Hoofdstraat 67 Hoofdstraat 68 Hoofdstraat 70 Hoofdstraat 71 Hoofdstraat 75 Hoofdstr. 72-77 Hoofdstraat 79 Hoofdstraat 84 Hoofdstraat 82 Hoofdstraat 89 Hoofdstraat 90 Hoofdstraat 91 Hoofdstraat 95 Hoofdstraat 98 Hoofdstraat 99 Hoofdstraat 100

De Vallei | 1970 | | pagina 3