1X66 slechts opgepoetste VVD" zegt werkgroep Prinses Christina geslaagd Vis houdt fit O Grote protestantse kerken vestigen zich in Driebergen FOUT IN GETIJTAFELS BRACHT WADLOPERS IN GEVAAR Besluit Beneluxoverleg GRENZEN OPEN PER I JAN. '71 Vals alarm over bom in Spaans vliegtuig Voor moord op stiefvader 8 jaar geëist L UCHTVAARTMAA TSCUAPPIJTJE OPENT PASSA GIERSDIENST Koffer vol hasjies lag 4 maanden op Schiphol Gezin woont in vrachtauto voor raadhuis Pannekoeken bakken in vakantie Landbouwschap roept Mansholt te hulp PROSTITUEE MET MES IN BUIK GESTOKEN Hervormde en Gereformeerde svnodes in één gebouw Met touwen aan elkaar tot de lippen door het water gewaad Kunstwerken in Assen beschadigd Van Schiphol via Rotterdam naar Rijssel Monopolie NLM doorbroken Utrechtse studenten maakten studie van partijprogramma's ZANGSTUDIE IN CANADA GEPANEERDE SCHOLFILETS IKIET AMANDELEN EN KAPPERTJES. FUSIE JEUGDRAAD Pendel Limburgse bouwvakkers naar hoogtepunt Geen Vara-klacht PRIJZEN AFSLACHTEN WEDUWE DINSDAG 7 JULI 19,0 UTRECHT Een werkgroep van Utrechtse studenten, die de partijpro gramma's van WD, PSP en D'66 heeft bestudeerd, is tot de conclusie geko men dat D'66 niet meer dan een „opgepoetste VVD" is. Volgens de werkgroep is D'66 veel minder fundamenteel vernieuwingsgezind dan de partij zelf be weert. In het parlement gaat D*66 ten onrechte door voor progressief, aldus de werkgroep. Het partijprogramma van de Democraten voor de vorige Kamer verkiezingen staat volgens de studenten zeer dicht bij dat van de VVD. SCHIPHOL Bij de afdeling ge vonden voorwerpen van de KLM op Schiphol is een koffer aangetroffen met 22 kg hasjiesj, verpakt in plastic zakken, die enkele tienduizenden guldens zou hebben opgebracht. Uit de labels bleek, dat de koffer af komstig was van 'n vlucht uit Bei roet. Vermoedelijk is de drager van de koffer na zijn aankomst in de doua nehal de moed in de schoenen ge zonken, toen hij de Nederlandse douane-beamten nauwgezet bij de uitgang de controle op andere baga ge zag uitoefenen. In ieder geval liet hij op 8 maart j.l. de koffer in de hal achter. Zoals met alle bagage die achter blijft gebeurt, belandde de koffer na enkele dagen bij de afdeling ver loren voorwerpen, die hem vier maanden lang zuinig bewaarde en er gisteren tenslotte toe overging om de inhoud te inventariseren, omdat niet opgehaalde voorwerpen na een half jaar worden geveild. De kostbare inhoud is thans afge geven aan de dienst luchtvaart van het korps rijkspolitie op Schiphol, die zal proberen de herkomst van de hasjiesj te achterhalen. Het onderzoek had tot, doel de positie van D'66 te bepalen. Daarom zijn de programma's van partijen die links en rechts van D'66 staan, PSP en VVD, vergeleken. De werkgroep concludeert dat D'66 niet tornt aan de bestaande maatschappelijke orde en alleen de fouten en gebreken wil hetstellen. ,,D'66-ers zijn", aldus de Utrechtse studenten, „de jonge Europeanen met lelijke eendjes en autohandschoenen, die in hun goedzittende kostuums van de Groninger Stijlgroep wel eens even kundig en praktisch orde op zaken zul len stellen in onze zo op drift geraakte maatschappij". De PSP komt uit het onderzoek te voorschijn als een van weinig werke lijkheidszin getuigende partij. Deze partij geeft niet duidelijk aan op welke manier de maatschappij moet worden hervormd, en bovendien verzuimt zij te zeggen hoe de - hogere - overheidsuitga ven moeten worden gefinancierd. Het partijprogramma van de VVD is van de drie het minst vage, aldus de werk groep. De liberalen zeggen duidelijk wat er wel en wat er niet moet gebeu ren en op welke manier. Het hoofdbestuurslidx van D'66 de heer H. Moerkerk, meent dat het Utrechtse onderzoek vervalt in de fout om de Democraten te willen indelen in een links of een rechts hokje. „So ciaal-economisch zullen wij dichter bij de VVD staan, maar wat de buitenland se politiek betreft zijn we het vaak eens met de PSP." DEN HAAG Prinses Christina heeft met succes het tweede jaar van haar zangstudie aan het Vincent d'In- dy-instituut in Montreal in Canada afgesloten. Zij slaagde met 27 1/2 van de dertig punten. De prinses is bezig aan haar studie voor bachelor of music. Deze graad is te vergelijken met een conservatori umopleiding in Nederland. Die oplei ding duurt vier jaar. De hoogst bereikbare graad in haar studie is die van master of music. De studie daarvoor duurt nog eens twee jaar. De prinses gaat in Montreal door voor een begaafde leerlinge. Prinses Christina komt binnenkort naar Nederland. Zij zal evenals de an dere leden van de koninklijke familie haar vakantie doorbrengen in Por te Ercole. Prinses Beatrix, prins Claus en hun kinderen zijn daar op het ogenblik al. DEN HAAG Het landbouwschap heeft Europees Commissaris Mansholt te hulp geroepen. Het bestuur van dit schap heeft hem uitgenodigd voor een bespreking van de problemen in de land- en tuinbouw. Het schap is teleurgesteld in de Euro pese ministerraad, die er niet in is ge slaagd de moeilijkheden op te lossen. AMSTERDAM De 25-jarigr Am sterdamse prostitüée Theodora K. is gisternacht door een onbekende man met een mes in de buik gestoken. Zij is ernstig gewond in het Binnen Gasthuis opgenomen. De aanleiding tot de steek partij is niet bekend omdat het slacht offer tot nu toe niet kon worden ge hoord. Omstreeks middernacht kregen Theo dora K. en de 23-jarige Elly A. in hun huis aan de Oude Nieuwstraat bezoek van twee mannen. Beide prostituées zonderden zich met hun klanten af. Ongeveer een kwartier daarna hoorde Elly A. haar collega luidkeels gillen. Zij snelde onmiddellijk te hulp en trof Theodora K. met een steekwond in de buik in het souterraoin van de woning aan. De man vluchtte het huis uit en verdween in het donker. Een korte ach tervolging had geen resultaat. ADVERTENTIE IDe scholfilets 500 gram) Iinwrijven met wat zout, door leen los geklopt ei en paneer- meel halen en in boter goudbruin bakken. Leg de filets opeen verwarmde schaal, j Bruin 1 a 2 eetlepels geschaaf de amandelen even in de braadboter en giet boter en amandelen over de vis. Voeg er wat kappertjes bij. Garneer de schotel met schijfjes citroen. Opdienen met rijst en een andijvie- salade. Vraag recepten bij uw vishandelaar of bij het Produktschap voor Vis en Visprodukten, Wassenaarseweg 20, Den Haag. UTRECHT - De elfjarige Johanna W. Smid uit Hoogezand is maandag middag in Klopswolde tegen een passe rende trein gelopen. Het meisje was op slag dood. (Van een onzer redacteuren) DRIEBERGEN Het ziet ernaar uit dat de fraaie Utrechtse gemeente Driebergen over enkele jaren mét de stad Utrecht het kerkelijk centrum van Nederland wordt; het wordt vrijwel zeker geacht dat zowel de Nederlands Hervormde Kerk als de Gerei ormeerde Kerken een (gemeenschappelijk) syno degebouw in Driebergen gaan stichten in de nabijheid van het instituut Kerk eu wereld en het centrum Hydepark aan de Hoofdstraat in de richting Doorn. Onlangs is al besloten het centrale apparaat van de Hervormde Jeugdraad van Den Haag naar Driebergen, waar o.m. al het landelijk centrum voor gerefor meerd jeugdwerk gevestigd is, te verplaatsen. Zoals wij al meldden zijn de hoogste kerkelijke organen in de Nederlandse Hervormde Kerk en de Gereformeerde Kerken met elkaar aan het praten over de stichting van een gemeenschappelijk synodegebouw in het centrum van het land. De Gereformeerde Kerken die nu een bureau in de stad Utrecht hebben, hebben het oog op Driebergenook voor de hervormden komt deze keuze erg goed uit. Zoals men weet vergadert de hervormde synode al verschillende ja ren op Hydepark en zijn de contacten tussen de hervormde synode en de op het terrein van Kerk en Wereld geves tigde instituten frequent. De hervorm de synode heeft haar apparaat in Den Haag over verscheidene gebouwen moeten spreiden en heeft jarenlang haar hoop gevestigd op de bouw van een groot synodekantoor op het land goed Oostduin bij de Wassenaarseweg in Den Haag. Minister Schut voelde daar om landschappelijke redenen ech ter niets voor en verbood de bouw van een groot kantoor op Oostduin. Omdat slechts weinigen eraan twijfe len dat de Ned. Herv. Kerk eerlang een fusie met de Gereformeerde Kerken zal aangaan (gedacht wordt aan een pe riode tussen de tien en twintig jaar) zou het bijzonder vreemd zijn geweest als de beide grote protestantse kerken van ons land gescheiden een groot centraal kantoor zouden gaan bouwen. Beide kerken kunnen niet van een florissante financiële positie spreken en daarom te meer lijkt gemeenschappelijke bouw noodzakelijk. Door Driebergen te kiezen komt men tegemoet aan het gereformeerde ver langen n'aar een gebouw in het centrum van het land. De Ned. Herv. Kerk bezit vele hectares grond in Driebergen (rond Kerk en Wereld en Hydepark) en voelt eveneens veel voor vestiging in deze gemeente. 'In Driebergen zijn verder het Oecumenisch Actiecentrum, de St. Wil- librordvereniging en (binnenkort) het r.k. instituut De Horstink gevestigd ter wijl op Hydepark het seminarie van de kerk te vinden is. Bovendien zit men dan dichtbij Utrecht, het centrum van de rooms-katholieke kerk en van de Raad van Kerken in Nederland, die, naar men verwacht, een steeds belangrijker rol in het kerkelijk leven van Nederland zal gaan spelen. De Hervormde Jeugdraad, die enkele jaren geleden van Amsterdam naar Den Haag verhuisde, heeft, zoals vermeld, besloten óók naar Driebergen te gaan zodat op het terrein van De Drieburg (tegenover Kerk en Wereld aan de Hoofdstraat) binnenkort het Landelijk Centrum Gereformeerd Jeugdwerk, de Stichting Evangelisch Herstel en Op bouw, het Christelijk Jongeren Ver bond, de Christelijke Jeugdraad en de Hervormde Jeugdraad gevestigd zullen zijn. Op het terrein van De Drieburg staat ook een jongerenvormingscen- trum. GRONINGEN Vijf groepen van in totaal 55 wadlopers zijn in moeilijkheden gemaakt door een drukfout in de officiële getijtafel van het ministerie van verkeer en waterstaat. De tafel gaf aan dat laag water zaterdag twee uur eerder zou val len dan in werkelijkheid gebeurde Daardoor stond het water in de geu len op het wad ongeveer een halve meter hoger dan de wadlopers had den verwacht. Met touwen aan elkaar gebonden waadden zij tot de lippen door het water op het moment dat het peil volgens hun berekeningen op zijn laagst moest zijn. Langer wachten durfden zij niet, omdat ze bang wa ren, dat ze door het water zouden worden achterhaald. In werkelijk heid stond het water twee uur later pas op zijn laagst. Het is een raadsel hoe deze fout, waardoor ook enkele schepen op het wad werden verrast in de uitga ve is terechtgekomen. Het was de wadgidsen niet opge vallen dat het tijdstip van laag wa ter volgens het boekje ineens twee uur verschilde met de vorige dag. Normaal is het verschil slechts een paar minuten. Zij namen aan dat de cijfers van het Rijk altijd klop ten. In het vervolg zullen de tabel len argwanend worden bekeken. LUXEMBURG De drie Benelux- regeringen hebben gisteren in Luxem burg besloten al het mogelijke te doen om per 1 januari aanstaande de forma liteiten aan de Beneluxbinnengrenzen op te heffen. De regeringsconferentie kwam tot de conclusie dat ratificatie van het verdrag tot eenmaking van het douanegebied per 1 november niet mo gelijk is. Zoals bekend was op de eerste Benelux-topconferentie, 29 april vorig jaar in Den Haag, besloten dat men zou trachten de grensformaliteiten voor met accijns belaste goederen per 1 no vember af te schaffen. De conferentie, die in een bijzonder plezierige sfeer wordt gehouden, heeft tevens besloten dat het grensverkeer zal worden vergemakkelijkt door een regeling waarbij slechts kopie-facturen voor de BTW-verrekening aan de grens zullen behoeven te worden afgegeven. Aanvankelijk zou deze regeling per 1 juli 1971 in werking treden, nu gebeurt dit op 1 januari. Particulieren zullen goederen tot een bedrag van 270 gulden of 3750 Belgische frank vrij mogen in voeren, doch geen zaken als sigaretten sterke drank enz. Het probleem van de in Nederland en UTRECHT Door de Margriet- hal trokken maandag de heerlijkste 1970" was voor de deelnemende kin- J i deren o.m. de mogelijkheid om pan- nekoeken te bakken. Het werd met S verve gedaan en de produkten was geen land leven beschoren! België sterk uiteenlopende accijns op sigaretten werd maandagmorgen be sproken in een afzonderlijke vergade ring van de ministers van Economische Zaken en Financiën, die bezagen over welke gelijkschakeling van de accijns tarieven overeenstemming bestaat. Ook bijvoorbeeld de huisbrandolie, die in Nederland is vrijgesteld, maar in Belgieë is belast, blijft een moeilijk probleem. Andere grensformaliteiten, die voort vloeien uit sanitaire bepalingen, zullen per 1 januari worden afgeschaft. De ministers hebben voorts gesproken over coördinatie van maatregelen op econo misch en sociaal gebied. Het betreft hier het conjunctuurbeleid, de sociale politiek, de volksgezondheid, de harmo nisatie wetgevingen, de industrievesti ging, de energiepolitiek, het zeehaven- beleid, de wegen, de ruimtelijke orde ning, het goederenvervoer, de lucht vaart en het toerisme. ASSEN In Assen hebben onbeken den enkele openbaar tentoongestelde kunstwerken beschadigd. Vooral vier plastic bollen van Bert Meinen uit Hen gelo moesten het ontgelden. De openluchtexpositie, die zaterdag werd geopend, is bedoeld om het stads centrum van Assen een levendige aan blik te geven. Het gemeentebestuur van Assen heeft 70.000 gulden uitgetrokken voor het aankopen van eigentijdse beeldhouwwerken en plastieken. Dë be volking van Assen kan door middel van enquêteformulieren aangeven welke beelden zij in Assen geplaatst wil zien. Er exposeren twaalf kunstenaars. MAASTRICHT De pendel van Limburgse bouwvakkers naar Duitsland is de afgelopen weken naar een hoogte punt gestegen. Volgens schattingen van het districtsbureau voor de arbeids voorziening verdienen thans vierdui zend Limburgers een dikbelegde boter ham in het Duitse grensgebied. Het to tale aantal pendelaars bedraagt onge veer 10.500. De Limburgse aannemers klagen steen en been. Ze hebben een tekort van ruim 1300 bouwvakkers. SCHIPHOL Terwijl een lijntoestel van de Spaanse luchtvaartmaatschappij Iberia zondagmiddag koers zette van Srhiphol naar Barcelona, werd op de Nederlandse luchthaven koortsachtig het alarm verwerkt waarin werd ge meld dat het toestel een bom aan boord had. Een Spaans sprekende man had dit per telefoon laten weten. Voordat het alarm effect had, was het toestel al vertrokken. Op het Franse Le Bourget werd een tussenlanding gemaakt, maar het onderzoek in het toestel leverde niets op. De speciale beveiliging op Schiphol van toestellen van El Al en Iberia duurt voort. Op het platform gebeurt dat door politiemannen met karabijn. De bagage voor deze toestellen wordt extra gecontroleerd. Reizigers naar Israël wordt op Schip hol per stencil verzocht geen bagage van anderen mee te nemen en goed op de eigen handbagage te letten voor het instappen. HILVERSUM Het hoofdbestuur van de VARA heeft, maandagochtend meegedeeld, dat de VARA geen klacht tegen burgemeester Thomassen zal in dienen naar aanleiding van diens hou ding en de houding van een politie ambtenaar tegenover een radiomede werker van deze omroep. AMSTERDAM De handen keurig op de rug van het tengere lichaam, uiter lijk volkomen kalm, zonder enige onnodige beweging of emotie stond Leo F. L. (31) gisteren voor het hekje van de Amsterdamse rechtbank. ,,U had toch alle gelegenheid zo'n man van 74 een pak slaag te geven; waarom gebruikte u dan die schaar?", vroeg de president, mr. B. van Waarden. „Waarschijnlijk om zijn schelden. Toen ik hem een klap had gegeven, riep hjj: Hou je pooierstreken bij je", was het rustige antwoord. „Toen bent u in woede gaan steken, als een wilde; u raakte hem 23 keer", ging de president verder, .,'s Is mogelijk." Het klopt© precies met wat de psy chiater had gerapporteerd: uiterlijk be heerst, maar innerlijk geladen. .:'ket slachtoffer heeft hét uw moeder niet gemakkelijk gemaakt, maar dit is toch onaanvaardbaar", merkte de offi cier op. „Inderdaa'd, ik vind het zelf ook on aanvaardbaar", was Leo direct bereid toe te geven. Hij betreurt de gevolgen, maar heeft geen berouw, zeiden ook de rapporten. De officier van justitie, mr. J. H. SCHIPHOL Onder de benaming „Seaport Commuter Service" opent de kleine Nederlandse luchtvaartmaat schappij „Nationaal Vliegtuigbeheer NV" uit Den Haag vandaag een lijn dienst op de voor ons land geheel nieu we route van Schiphol via Rotterdam en Zuid-Beveland naar Rijssel in Noord Frankrijk. Nederland heeft er dus naast de KLM en de NLM een derde maatschappij bij. die vergunning heeft ontvangen voor het uitvoeren van een geregelde lijndienst. De tussenlanding in Midden-Zeeland wordt gemaakt op een verharde gras- baan van het nieuwe geïnproviseerde vliegveldje bij Goes en Arnemuiden. In luchtvaartkringen wordt dit initiatief beschouwt als een moedig doch in fi nancieel opzicht riskant waagstuk. De nieuwe forensedienst op Noord- Frankrijk wordt door Nationaal Vlieg tuigbeheer uitgevoerd met drie kleine toestellen: een tweemotorige Dornier, die plaats biedt aan tien passagiers, een Britten-Norman hoogdekker, eveneens met twee motoren, die acht passagiers kan vervoeren en een kleine een-moto- rige Cessna voor vijf passagiers. Dagelijks hoopt de directie, bestaande uit de heren V. B. Feteris en K. A. La bree, vier retourvluchten te maken, waarvan twee op het traject Schiphol- Midden-Zeeland, een op het trajeect Rotterdam-Rijssel en een langs de ge hele route van Schiphol via Rotterdam en Zeeland naar Rijssel. „Het wordt de eerste luchtverbinding tussen ons land en Noord-Frakrijk," aldus de directie, „en aangezien er in dit Franse industriegebied met veel handel 2 tot 3 miljoen mensen wonen geloven wij dat er behoefte bestaat aan zo'n forensendienst." Nationaal Vliegtuigbeheer heeft voor de uitvoering van deze vluchten 4 Ne derlandse tn 3 Noorse piloten in dienst genomen. De directie vermeldde niet zonder trots dat zij het monopolie van de NLM, die tot nu toe als enige lucht vaartmaatschappij binnenlands verkeer in Nederland mocht verzorgen, heeft doorbroken. De nieuwe forensendienst vormt geen concurrentie voor de NLM, ook niet op het traject van Schiphol naar Rotterdam, omdat de NLM sinds vorig jaar niet meer op Zestienhoven vliegt. Met Nationaal Vliegtuigbeheer vlie gend kost een enkele reis van Schiphol naar Rotterdam 19 gulden, naar Zuid- Beveland 48 gulden en naar Rijssel in Frankrijk 94 gulden. De retourbiljetten kosten evenveel als twee enkele reizen. VINKEVEEN De expediteur J. van Gooien is met vrouw en kind in zijn vrachtauto gaan wonen, die hij de monstratief voor het raadhuis van Vinkeveen heeft geparkeerd. heer Van Gooien protesteert, omdat er geen geschikt huis voor hem is. Vorige week is hij uit de noodwoning in Ouder-Amstel gezet, die hij bewoonde. Dat gebeurde nadat de ei genaar, die het huisje moet afbreken, had gehoord dat de heer Van Gooien een huis had geweigerd dat de ge meente Vinkeveen hem had aangebo den. irgemeester van Vinkeveen, de heer Th. Eisen, ziet de vrachtauto met lede ogen staan. „Wij kunnen er niets aan doen. Wij hebben een lijst van twee honderd woningzoekenden, waarbij ettelijke noodgevallen zijn", zegt hij ..De moeilijkheid is dat de familie Van Gooien een huis wil hebben waarbij de vrachtwagen en nog wat ander materiaal neergezet moet kun nen worden". Bergsma, tilde, er ook zwaar aan. Hij eiste acht jaar gevangenisstraf met af trek, wegens moord, wSïït volgens hem zat de voorbedachte rade er dik in. Het slachtoffer, de 74-jarige „om© Karei" Rosielle, had immers al zo lang het leven van Leö's moeder zuur ge maakt. En zijn moeder was alles voor hem, want zij had hem vrijwel in haar eentje opgevoed in zijn geboortestad Bandung. Toen zij na overkomst naar Neder land de toen al bejaarde Karei trouwde, lag Leo direct overhoopt met zijn stief vader. Hij trok met een gescheiden vrouw naar Arnhem, maar vorig jaar kwam hij terug naar Amsterdam, om dat zijn moeder het aan de stok had ge kregen met haar man. Ook nadat zijn vrouw het was zijn derde van hem was gescheiden, bleef Karei haar lastig vallen. Hij wachtte haar op straat op als zij naar haar werk ging en schold haar dan uit. Ook stuurde hij scheidbriefjes naar haar werkgever en haar huis en plakte hij briefjes met teksten als „Hoerenkast te koop" aan haar woning. Op 13 okto ber liet hij haar 's ochtends op straat struikelen en daarmee was voor Leo de maat vol. Volgens getuigen in het café waar Leo stamgast was had hij die dag luid aangekondigd dat hij zijn stiefvader zou gaan „afslachten". Een koperslager verklaarde gisteren onder ede dat Leo hem zelfs een pistool had gevraagd. Toen hij dat nie* kreeg, zou Leo heb ben gezegd: „Dan maak ik hem wel met mijn eigen wapen van kant". Daarbij doelde hij volgens de getuige op de for se schaar die hij al weken in zijn bin nenzak droeg, om zoals Leo zelf zei zijn vrouw, die tippelde, zo nodig te kunnen bijstaan. Eerder op de dag had Leo de getuige gevraagd zijn moeder de volgende dag te escorteren, 's Avonds had hij volgens deze getuige al gezegd dat het niet meer hoefde. Even later had Leo zich met zijn vrouw door een kennis naar de Jordaan laten rijden, waar hij Karei in bed ver raste. Toen Leo terugkwam in de auto had hij volgens de chauffeur gezegd: „Het is gebeurd, mijn moeder is wedu we". De raadsman mr. J. A. van Waarden vond dat de uitlatingen in het café nog niet op voorbedachte rade hoefden te wijzen. „Alle getuigen zeggen dat mijn cliënt flink aangeschoten was én in die toestand gaan veel mensen bluffen. Zo kan hij afslachten hebben gezegd als hij alleen maar aframmelen bedoelde. Hij heeft immers ook gezegd: Sla maar een glas stuk in mijn gezicht, want ik doe aan karate. Van die karate was ook niets waar. Neen, als mijn cliënt inder daad in kalm beraad en rustig overleg het moordplan had gemaakt, had hij er de rapporten noemen hem immers „gesloten" wel over gezwegen". Dat hij zijn slachtoffer 23 steken (waarvan drie dodelijke) had toege bracht, duidde volgens de raadsman op een blinde woede, niet op het uitvoeren van een plan. Die woede zou zelfs zo blind zijn geweest, dat Leo zich niet had gerealiseerd dat hij iemand doodde. De rapporten verwachten uit oogpunt van het nieuwe aanpassing aan de maatschappij weinig heil van langduri ge gevangenisstraf. Kans op herhaling het ging hier immers om een per soonlijke vete achtte ook de officier afwezig. „Dus gaat het erom", pleitte mr. Van Waarden, „wat hij minimaal moet hebben en dat is veel minder dan de eis".

De Vallei | 1970 | | pagina 7