verrekt goed /MET RAET Twee nieuwe Esso benzines voor schonere motoren. "SchoonRijden"code Esso) Esso senicé gaat steeds verder ALL-ROUND DIRECTIESECRETARESSE DIRECTIESECRETARESSE EEN STENOTYPISTE 25stuks meten zonder filter j Rekencentrum voor Administratie Efficiency en Techniek Rekencentrum voor Administratie Efficiency en Techniek Rekencentrum voor Administrotie Efficiency en Techniek Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Er is over dit belangrijke Esso nieuws (belangrijk voor iedereen!) al veel geschreven. De kernpunten ervan laten we nog even de revue passeren: Er zijn twee nieuwe Esso benzines: nieuwe Esso en nieuwe Esso Extra benzine. Beide bevatten een „polyamideamine": een speciale toevoe ging die vuil en gom-achtige afzettingen in het uitlaat systeem van de automotor tegengaat. Dat betekent: 1) De hoeveelheid schadelijke bestanddelen in de uitlaat gassen behoeft niet meer toe te nemen met het aantal gereden kilometers. 2. Beide nieuwe Esso benzines helpen een nieuwe motor schoonhouden en een al vervuilde motor terugbrengen in een bijna-als-nieuw-conditie. Schonere motoren presteren meer Voor een motor betekent „schoon" meer dan „niet vuil". Door een schone motor verkrijgt u het maximum rende ment van uw auto. Met een nieuwe Esso benzine zal vrijwel elke motor efficiënter lopen, omdat hij efficiënter is. Resultaten: betere prestaties en een beter vermogen, kilometer na kilometer. Hoe u kunt helpen Esso blijft zich bezighouden met het probleem luchtver ontreiniging, gebruikmakend van de omvangrijkste re- searchfaciliteiten - omvangrijker dan van welke andere maatschappij ook in de olie-industrie. Maar voor „schoner rijden" is er méér nodig dan onze nieuwe benzines. Uw medewerking! Hoe? Zie onze „Schoon Rijden" code. Ziehier hoe u zelf kunt meewerken: f nu over op A Columbus 1.40 Wij zijn een snelgroeiend rekencentrum met een bezetting van 150 medewerkers. Wij zoeken in verband met het huwelijk van onze secretaresse voor één van onze directeuren Wij vragen een middelbare schoolopleiding, een secretaresse-opleiding en enkele jaren bedrijfs ervaring. Wij bieden een zeer zelfstandige functie in een goede werkomgeving met aangepaste honorering. Sollicitaties te richten aan RAET, Sickeszplein 1 te Arnhem, ter attentie van de heer Van der Laan. Nadere inlichtingen omtrent de inhoud van de functie kunt u verkrijgen bij onze huidige sercetaresse, mejuffrouw C. van Leeuwen, die telefonisch is te bereiken onder telefoon no. 085420542, toestel 147. Wij zijn een snelgroeiend rekencentrum met een be zetting van 150 medewerkers. Wij zoeken een Wij vragen een middelbare schoolopleiding en secretaresse-opleiding Schoevers Ook zij, die nog geen of weinig ervaring hebben, kunnen in aanmerking komen. Wij bieden een zeer zelfstandige functie m een goede werkomgeving met aangepaste honorering. Sollicitaties te richten aan RAET, Sickeszplein 1 te Arnhem, ter attentie van de heer Van der Laan. Wij zijn een snelgroeiend rekencentrum met een be zetting van 150 medewerkers. Wij zoeken Wij vragen mulo- met een type, en steno-opleiding, alsmede enige jaren ervaring. Wij bieden een zelfstandige functie in een goede werkomgeving met een aangepaste honorering. Sollicitaties te richten aan RAET, Sickeszplein 1 te Arnhem, ter attentie van de heer Van der Laan. Telefoon 085420542. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisoh want die kunt u niet missen, geen dag. Schoner rijden begint bij Esso. J Houd uw motor in perfecte -1conditie In een goed onderhouden mo tor verbrandt benzine met het maximum rendement. En hoe efficiënter de verbranding, hoe geringer de hoeveelheid schade lijke bestanddelen in de uit laatgassen. Door een vakkun dige servicebeurt kan deze tot zelfs 50% worden gereduceerd. Laat uw motor daarom minstens twee keer per jaar inspecteren. 2 Vermijd overbelasting van uw motor Rijden in een te hoge versnelling betekent overbelasting van de motor. Daardoor functioneert de motor minder goed en ver brandt de benzine minder effi ciënt. Gevolgen: verspilling van brandstof en meer luchtveront reiniging. Houd u daarom aan uw instructieboekje en luister naar uw motor. U kunt horen wat het juiste snelheidsbereik is in een bepaalde versnelling. Vooral in de stad belangrijk. 5 Gebruik uw choke spora- disch De choke beïnvloedt de brand stof-lucht verhouding.Hoe meer u de choke hanteert, des te meer benzine u verbruikt met als gevolg sterkere luchtveront reiniging door inefficiënte ver branding. Gebruik de choke daarom alleen als het strikt noodzakelijk is. i Laat de uitlaat van uw auto T* regelmatig controleren Een lekke uitlaat is niet alleen gevaarlijk, maar kan boven dien de hoeveelheid schadelijke bestanddelen in de uitlaat gassen vergroten. Laat er daar om tweemaal per jaar naar kijken als onderdeel van elke servicebeurt. 5' Zet de motor af als uw auto stilstaat Belangrijk als u moet wachten in een file of voor een brug: een lopende motor veroorzaakt veel meer luchtverontreiniging als uw auto stilstaat dan wan neer hij rijdt. Indien u wat lang moet wdchten, zet de mo tor dan af. 't Is beter voor uw auto en voor de lucht.

De Vallei | 1970 | | pagina 10