Receptie met aanval op D'66 E. P. van Dijk Ridder van Oranje-Nassau Grote belangstelling voor ruiterdemonstraties Geen straf wegens vluchtstrook-stop Renswoude wacht op nieuw complex Bromfietser gewond; dader reed door Gemeentehuis Renswoude in de steigers VALLEI? Belt den even IN SCHERPENZEEL EN LEERSUM Kantongerecht Wageningen Twee dames licht gewond Grote zeges van Valleivogels Weer verlies van (gehavend) Poseidon 1 „.„LI 10550 "Si'il 11979 Trim-fietstocht in Bennekom Onverlichte tractor oorzaak van ongeval Inbraak aan de Sandenburg Beter te laat in huis, dan te vroeg in 't ziekenhuis K.N.V.B. gaat weer arbiters opleiden MAANDA6 M JULI 1970 WATERPOLO BOKSEN STRIJD PRINCIPE BATH f SALDO GEEN ANTWOORD BEWONDERING „SPIRAAL" NU*. VEENENDAAL De bromfietser C. I. C. moest zaterdagmiddag met rug- en hoofdklachten in het Julianaziekenhuis worden opgenomen, nadat hij op de Valleistraat van achteren was aangere den door een automobilist, wiens iden titeit onbekend bleef, doordat hü na het ongeval doorreed. De bromfietser kwam bij de aanrijding ook nog tegen een geparkeerde auto terecht, waaraan enige schade ontstond. De Veenendaler C. S. was in de nacht van vrijdag op zaterdag doorgereden, nadat hij op de Middellaan tegen de achterzijde van een daar geparkeerde auto was gebotst, 's Zaterdagsmorgens kon de politie-hem achterhalen. In de Achterkerkstraat reed zater dagmorgen de Bennekomse mevr. Ter H. tegen het huis van de familie F. Ook zij verdween in eerste instantie. Later op de dag stelde ze zich evenwel telefo nisch met de fam. F. in verbinding. De afwikkeling van de schadevergoeding er was slechts een verwarmingsroos- ter vernield wead onderling geregeld. VEENENDAAL Twee dames raak ten zondagmiddag licht gewond bij de afrit van de rijksweg Utrecht-Arhem. B. v.d. L. uit Dordrecht verleende, ko mende van de afrit, geen voorrang aan de van links naderende personenauto, bestuurd door G. v.d. P. Bij de botsing raakten beide auto's zwaar beschadigd. De dames uit de tweede auto moesten rich onder doktersbehandeling stellen. SCHERPENZEEL Voetbalvereni ging Valleivogels trok zaterdag met een tweetal elftallen naar Lage Vuursche om enkele vriendschappelijke wedstrij den te spelen tegen de club van die naam. Het eerste team van Valleivogels was over alle linies beter dan zijn opponent en won met 6-2. De ruststand was 3-0. Toen het 5-0 was gingen de Sc herpen- zelers het wat kalmer aan doen en hiervan maakte de thuisclub dankbaar gebruik door tweemaal te scoren. Val leivogels doelpuntte ook nog een keer <6-2). Het tweede van de gasten won met 7-2. Valleivogels komt nu niet eer der in het veld dan op 13 augustus in een duel met Roda. De jeugd gaat in de week van 27 juli tot 1 augustus kampe ren. SCHERPENZEEL Slechts doordat men een zeer goede start heeft gehad in deze competitie, heeft het eerste ze vental van Poseidon degradatie kunnen ontlopen. De resultaten in de laatste competitiewedstrijden waren namelijk bijzonder slecht en ook in het laatste duel tegen het reeds gedegradeerde Tri ton 2 uit Putten, leden de Scherpenze- lers weer verlies (6-4). Met slechts drie spelers uit de eerste uitgave Bas Ritmeester, Mees Groe- neveld en J. Heitbrink trad Poseidon aan tegen de gastheren. Op de openge vallen plaatsen moest men reserves in zetten en men keek al gauw tegen een 3-0 achterstand aan. Voor rust scoorde Heitbrink 3-1, Triton liep na de hervatting uit tot 4-1, maar de gehavende Scherpenzeelse ploeg bleef terugknokken. Nadat res pectievelijk G. Herwaarde en B. Rit meester een aanval met succes hadden afgerond (4-3), kwam Poseidon toch nog op gelijke hoogte. Ritmeester plaatste uit een vrije worp op H. Aarsen en met een goed schot liet deze 4-4 aantekenen. Triton sloeg vlak voor het eindsignaal •chter terug en greep de zege door nog maals twee doelpunten te scoren (6-4), RHENEN Bij gelegenheid van zijn 45-jarig jubileum heeft Hare Majesteit de Koningin de heer E. P. van Dijk, lid van de - gemeenteraad en oud-wethouder van de gemeente Rhenen, bij besluit van 15 juli 1970 benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Dit heug lijke feit deelde burgemeester jhr. mr. L. H, N. F. M. Bosch ridder van Rosen thal zaterdagmiddag in hotel „De Stiehtse Oever" mede tijdens de jubi leumreceptie, die werd bezocht door de putaties van de raadsfracties van de PvdA, de WD, de CHU, de SGP, de Boeren Partij, en een afvaardiging van DS '70, de partij waarbij de vroegere Vrije Partij van de jubilaris vóór de laatste gehouden gemeenteraadsverkie zingen aansluiting zocht. De afgevaardigde van de ARP was verhinderd, maar had 's ochtends de heer Van Dijk thuis al gefeliciteerd. Zo hebben alle politieke groeperingen, die in de huidige raad van Rhenen verte genwoordigd zijn, de jubilerende colle ga de hand gedrukt. Ook een deputatie van de werkgroep D'66/PPR, die met één zetel In de nieuwe raad vertegen woordigd zal zijn, kwam de gelukwen sen aanbieden. Vanuit Veenendaal kwam wethouder A. de Ruiter de nieu we ridder feliciteren. Verder waren ter receptie aanwezig deputaties van plaat selijke verenigingen en organisaties, alsmede een afvaardiging van de vrij willige brandweer. Onder de gasten be vond zich ook een bestuurslid van de CHU-kiesverenlging. De burgemeester was vergezeld van zijn echtgenote, de beide wethouders en de gemeentesecretaris. Ook van de zijde van de gemeente-ambtenaren werd be langstelling getoond, met name door enkelen die de heer Van Dijk van 1936 tot 1947 als wethouder hadden meege maakt. Ook de oud-gemeenteontvanger, de heer W. Zanen, gaf acte de présence. In zijn feestrede zei burgemeester Bosch onder meer: „U viert een héél bijzonder jubileum. Het komt niet elke dag voor dat iemand 45 jaar raadslid is, dat iemand 45 jaar niet alleen de over heid heeft gediend, maar de hele Rhe- nense gemeenschap". De burgemeester memoreerde, dat de heer Van Dijk in het begin zelfs tegen die gemeenschap moest opboksen, hoe hij bijzonder moeilijke tijden door maakte met massa-werkloosheid, grote nood onder de bevolking, maar ook dat hij met een grote mate van objectiviteit handelde, óók ten opzichte van vrien den en partijgenoten. Burgemeester Bosch, in 1947 door de heer E. P. van Dijk tot burgmeester van Rhenen geïn stalleerd, sprak ook op het persoonlijke vlak, „We waren het heus niet altijd eens, dat is ook niet zo wenselijk. Eén ding hadden we gemeen: we leefden voor de mensen en de streek die ons was toe vertrouwd. De laatste jaren zijn we het meer eens dan vroeger. Misschien komt dat doordat we wat ouder zijn geworden, doordat de scherpe kantjes er wat af zijn gegaan of dat we de tijd niet meer begrijpen waarin we nu leven. Maar onze liefde voor de mens en de streek is door alles heen gebleven. Ik dank u voor alle steun die ik steeds van u heb magen ondervinden. De benoe ming tot ridder in de Orde van Oranje Nassau, een onderscheiding die niet dik gezaaid is, hebt u van harte verdiend". De jubilaris, intussen met de versier selen van het ridderschap op zijn borst, sprak geroerd een dankwoord tot allen die eraan hadden meegewerkt dat hem deze hoge onderscheiding ten deel was gevallen. De heer Van Dijk herstelde zich snel van zijn ontroering en hield een lange toespraak, die hij begon met te verkla ren dat het socialisme hem in 1918 had aangeraakt en gegrepen en dat hij er nooit spijt van had gekregen socialist te zijn, „Socialist wil zeggen mens zijn. Daarom moet je ook wel eens hard zijn. Ik kan geen onrecht zien, nog minder armoede. Spreker was ervan overtuigd, dat de strijd tussen kapitalisme en arbeid moet doorgaan. Hij drukte er zijn spijt over uit, dat in de huidige samenleving de verkapitalisering van de arbeiders klasse steeds meer toeneemt. „De arbeidersklasse zal de strijd steeds moeten blijven voeren, niet om dat het kapitaal ons de das om zal doen, want Oudegeest heeft ooit de gevleu gelde woorden gesproken: wanneer Uw machtige arm dat wil, staat heel het ra derwerk stil. Er is een andere hypothese gekomen in deze maatschappij. En dan ben ik het eens met de directeur van Daalderop in Tiel, die zei dat er te veel naar titels wordt gekeken en dat er te weinig naar de ongeschoolde arbeider, die nog altijd het werk doet vcor dat waarop de mensheid leeft". De heer Van Dijk vroeg zich voorts af hoe hij 45 jaar lang de politiek had kunnen dienen. Hij bracht in herinne ring zes burgemeester te hebben mee gemaakt. Hoeveel raadsleden hij had zien komen en gaan wist hij niet. „Ik heb niet de moeite genomen me daarin te verdiepen", zei hij, „maar hert: zijn er héél wat"." De jubilaris vroeg zich wel af of de raad van Rhenen er beter op is gewor den vergeleken by vroeger. Hy betwij felde dat. „Ik heb wel andere perioden gekend. Niet omdat wij vroeger „ja knikkers" waren of omdat de socialis ten het zo eens waren". Toen die socialisten voor het eerst in Rhenen's raad kwamen behaalden ze drie zetels. „Twee normale zetels," al dus de heer Van Dijk, „en één met een overschot. En dat overschot ziet u hier zitten". (De heer Van Dijk stond toen als nummer drie op de kandidatenlijst.) Na enkele oude herinneringen te heb ben opgehaald over het raadswerk in Rhenen, wees hij op de komst van de nieuwe gemeenteraad in september. „Dan staan we ook weer voor de ver kiezing van nieuwe wethouders. Die moeten naar mijn overtuiging op een vertrouwelijke manier worden gekozen en niet in het openbaar. Politiek ge sproken moeten dan alle partijprincipes aan de kant worden gezet. Voorlopig zie ik er alleen maar weer moeilijkheden van komen net als in 1966, Ik had gehoopt, dat de nieuwe raad op een menselijke manier zou kunnen gaan werken en dat de raadsleden el kaar niet op een minderwaardige ma nier zullen gaan afmaken. Anders gaat het precies als in de achterliggende zit tingsperiode. Ik zie het als een licht punt en in het belang van de gemeen schap dat men elkaar zal vinden". Scherpe kritiek leverde de jubilaris op de werkgroep D'66. „Die schrijft dat in het openbaar moet worden vergaderd over de keuze van wethouders. „Wordt het niet in het openbaar gedaan, dan trekken wij ons terug," aldus de heer Van Dijk. „Laten zij zich dan maar te rugtrekken en hun geld spenderen om zich te oriënteren op wat een raadslid maatschap betekent. Dan zullen ze ook niet meer komen met „ditjes en datjes", zoals er ook een rubriek is in één van de kranten die hier verschijnt. De heer Van Dijk dankte tenslotte al len die blijk van waardering hadden getoond voor zijn werk. De vele geluk wensen die hij mocht ontvangen gin gen vergezeld van bloemen en geschen ken. Op de foto: Burgemeester Bosch wenst de heer Van Dijk geluk. veof Veeaeedael Utovtf. v. I6.J0-I7.J0 Voor Ritono* 3328 Nwo Vooftoodookoweg tSV BENNEKOM Tourvereniging „Le Champion" uit Purmerend organiseert op woensdag 12 augustus in Bennekom een zogenaamde trim-fletstoeht over een afstand van 25 kilometer. Iedereen die hiervoor belangstelling heeft kan aan deze tocht deelnemen. Bij café-restaurant „Groenewoud" in Bennekom starten de deelnemers om zeven uur en half acht. Het inschrijfgeld bedraagt 75 cent voor personen tot en met zestien jaar, terwijl volwassenen 1,25 moeten beta len. SCHERPENZEELLEERSUM In Scherpenzeel en Leersum heeft men zaterdagavond kunnen genieten van en kele interessante paardesportevenemen- ten. De landelijke rijverenlging „De WAGENINGEN Op de vrydagzitting van het Wageningse Kantongercclvl bleek de vakantieperiode debet te zy» aan het geringe aantal zaken, dart in behandeling kon worden genomen. Hoewel er twaalf zaken op het gerechteiyke programma stonden, werd er Nlechts één behandeld. Het was de 27-jarige Oosterbeekse vertegenwoordiger W. A. C. van der B., die op de Ryksweg 12 (onder de gemeente Ede) zyn autosrtuur had afgewend om op de vluchtstrook tydeiyk halt te houden. Aanleiding hiertoe was gegeven door de achter hem rftdende metgezel, de 24-jarige boekhouder C. B. uit Nederberg. Beiden hadden in Amersfoort «en nieuwe auto bij een importeur opge haald en reden „en colonne" op de Rijksweg richting Arnhem. Door het plotseling geven van lichtsignalen door B., bestemd voor de voor hem rijdende Van der B. mooi gebruik te kunnen ger in de veronderstelling dat er zich moeilijkheden voordeden in de nieuwe wagen van de boekhouder. Denkend aan „safety first", meende Van der B, mooi gebruik te kunn...en maken van de langs de autobaan gele- RENSWOUDE Een onverlicht ge parkeerde tractor aan de Dorpsstraat in Renswoude werd vrijdagavond de Nlj- kerkse automobilist W. v. E. noodlottig. Komend uit de richting Scherpenzeel. botste hij op het obstakel, waarbij hij vele snij- en schaafwonden opliep. Na dat de arts Ter Velde hem had behan deld, werd hij overgebracht naar het ziekenhuis De Lichtenberg te Amers foort. Eigenaar van de tractor is de Edervener K. N. De politie heeft het geval nog in onderzoek. RENSWOUDE In gebouw „Reho- both" werd vrydagavond de jaariykse algemene ledenvergadering gehouden van voetbalvereniging Renswoude. Toen voorzitter Overeem ruim drie kwartier te laat de vergadering opende was de zaal langzaamaan volgelopen. Overeem ziet het komende jaar zeer moeilijk worden daar Renswoude nog steeds op het nieuwe sportcomplex zit te wachten waarvoor na een half jaar wachten nog geen spade in de grond is gestoken. De voetbalvereniging zal het deze competitie vermoedelijk weer met de oude accommodatie moeten doen. De voorzitter was dus niet optimistisch ge stemd en hij vroeg dan ook begrip van alle leden voor deze moeilijke situatie en hoopte dat allen dit seizoen hun ui terste best zullen biyven doen om met het bestuur deze zware periode door te komen. Hierna las secretaris Vermeu len het jaarverslag. Tegenover het ver trek van enkele spelers stond een aan tal voetballers dat de Renswoudegelede- ren komt versterken het komend sei zoen. In zijn verslag gaf hij ook een overzicht van de resultaten van de Renswoude-ploegen. Enkele leden die Renswoude ontvielen. R. Pol, H. Gys- bertse en A. IJsseldyk, werden her dacht. De penningmeester kon het boekjaar met een batig saldo afsluiten dank zij de toto die door de heer Diepe- veen weer uitstekend werd verzorgd Een begroting voor het komende sei zoen kon nog niet worden gemaakt. De kascommissie had alle waardering voor het werk door penningmeester Go- tink verricht. De nieuwe kascommissie bestaat uit de heren H. de Ruiter en W. v. Maanen. Het volgende agendapunt werd tot na de pauze verdaagd daar er onder de le den geen animo was om zitting te nemen in de elftallencommissies voor 2e en 3e en 4e elftallen. Na de pauze was het de voorzitter toch gelukt om enkele perso nen hiervoor te vinden. Gekozen werden na stemming G. J. Gijsbertse, G. Pol en J. Voorst. Trainer Van Soest zal dit seizoen het eerste elftal opstellen. De bestuursverkie zing had als uitslag dat gekozen werden J. v. Voorst en J, W. v.d. WaL J. Dite- wey en M. A. Burgers keren niet meer terug in het bestuur. Over de training was men het bepaald niet eens. De laat ste tijd is er teveel gedaan wat de spelers zelf willen en er zal dan ook strenger moeten worden aangepakt. Het terrein zal weer in orde worden gebracht. Als men door de aanleg van het nieuwe complex niet meer kan spelen gaat Renswoude naar het terrein van camping „De Lucht", aldus de voorzitter. De rondvraag leverde niet veel op. Het clubblad, dat al in geen halfjaar is uit gekomen verschijnt volgens eindredac teur G. v. Raay de komende competitie weer. VEENENDAAL Vermoedelijk in de nacht van zaterdag op zondag is er in gebroken in een perceel aan de Sanden burg in Veenendaal. Men verschafte zich toegan&tot het huis door een glas ruit in een deur te vernielen. Doordat de bewoners afgelopen vrij dag met vakantie zijn gegaan heeft de politie nog niet kunnen nagaan of er iets wordt vermist. Zij stelt een onderzoek in. gen vluchtstrook. Dezelfde handelswij ze gold ook voor de onraad-ruikende vriend. Het geldende parkeerverbod voor de vluchtstrook werd hierdoor ge negeerd. Een patrouillewagen van de Edese gemeentepolitie reed kennelijk achter het tweetal, gezien hot feit dat deze nagenoeg tegelijkertijd arriveerde. Nadat de beide automobilisten op de overtreding gewezen was, werd een transactie voorgesteld van 25,-, Van der B,, noch B. gingen hftermee ak koord. Kantonrechten mr. A. C. van de Brand vond het maar een vreemde zaak, dat er niet even was doorgereden naar de eerstvolgende parkeerplaats. Van der B. maakte tegen deze opmer king bezwaar. „Ondanks dat het een nieuwe wagen was, kan men er nooit helemaal zeker van zijn dat alles zon der storingen zal verlopen. Er kan net zo goed oliedruk wegvallen. Ik heb daarom onmiddellijk gereageerd op de lichtsignalen van B,. omdat Ik merkte dat er iets niet in de haak was. Ook omdat B. minder auto-technisch op de hoogte is, achtte ik het raadzaam om zo snel mogelijk te stoppen om een eventueel in elkaar draaien van de mo tor te voorkomen. De vluchtstrook was de enige mogelijkheid". De officier van justitie, mr. H. R. Laauwaart, vroeg zich af welk mankement nu precies de aanleiding was om te stoppen. De vertegenwoordiger voerde graag het woord. „Onder de motorkap werd een hevig gerammel waargeno men. Hieruit blijkt wel, dat een nieuwe auto nog geen garantie is van een goede staat. By de later gehouden nulcont&ile in een garage is het euvel verholpen". „U geeft nog geen antwoord op de vraag, die de officier u heeft gesteld. Wat mankeerde die auto nu precies?", vroeg een licht geïrriteerde mr. Van de Brand. „Ik heb pas mijn voorwoord gege ven", luidde het verweer van Van der B. Ondanks de daarna door hemge geven toelichting, bleek nog geen exacte aan duiding van de motorstoring te volgen. „Zegt u dan meteen, dat u het niet weet", zei mr. Van d« Brand verwij tend. De officier eiste van ieder 15,- boete of, indien hier niet aan voldaan zou worden, een dag hechtenis. Door mr. Van de Brand werd uiteindelijk een schuldigverklaring uitgesproken zonder oplegging van straf. RENSWOUDE Het gemeentehuis van Renswoude staat in de steigers. De firma Vermeer is bezig met het aan brengen van nieuwe bepleistering, in *t kader van restauratiewerkzaamhe den. Restauratie is hoog nodig, omdat al geruime tijd niets meer aan het gebouw is gedaan. Reden daarvan is geweest, dat Rens woude jarenlang heeft gehoopt een nieuw gemeentehuis te kunnen bouwen. Daarvoor was in de loop der tijd ruim zes ton gereserveerd. Eind vorig jaar lieten Gedeputeerde Staten weten, dat van een nieuw ge meentehuis in Renswoude geen sprake kon zijn, mede in verband met de op handen zijnde samenvoeging van de ge meente met Woudenberg en Scherpen zeel. Het uitstel van de restauratie heeft er inmiddels al toe geleid dat af en toe stukken steen uit de muren vielen. Valleiruiters" gaf in Scherpenzeel, sa men met haar pony-afdeling, een ge slaagde ruiterdemonstratie en eenzelfde programma werd in Leersum gebracht door de landelijke rijvereniging „De Heuvelruiters" in samenwerking met ponyclub „De Laar" uit Doorn. Het bleef overigens niet bij paarde - sport, want in eerstgenoemde gemeente hadden de organisatoren ook een optre den van een kampioensploeg trampoli nespringen uit Ermelo en een staaltje hondendressuur van de plaatselijke po- litiehondendressuurvereniging op het programma gezet. Na de grote parade in Scherpenzeel inspecteerde wethouder P. de Jonge sa men met de voorziter van „De Vallei- ruiters", de heer Van Straaten, de paar den en werd het programma vervolgd met het nummer paardspringen, dat aanvankelijk nogal wat te wensen overliet. Maar de programma-onderde len éénspan- en tweespan-tuigpaarden dwongen het publiek grote bewondering af, evenals de tweede serie paardsprin gen. In de demonstratie van de pony club, onder leiding van mej. A. Appel doorn, klasseerde Marjan van Leersum zich het hoogst. Het paardesportgedeel- te werd besloten met een sprong van ruiters en paard door een vlammenzee. De jury bestond deze avond uit de heren Van Rooyen en Vernooi, De uit slagen: éénspan-tuigpaarden: 1. A. v.d. Lagemaat; 2. M. Florijn 'en 3. H. v.d. Vliert. Springen: (na barrage) 1. G. v.d. Berg; 2. mej, A. Appeldoorn; 3. T. Haanschoten en 4. F. Haanschoten. Tijdens de verrichtingen van de poli tiehonden gaf microfonist W. van Ries- sen een uitgebreide uiteenzetting. De staaltjes dressuur vielen zeer in de smaak van het publiek. Ook de demonstratie van de Neder landse kampioensploeg trampolinesprin gen uit Ermelo (onder wie de kampioen van '69, H. Zoetbrood, en de titelhouder van "70, Van Diermen), vormden een welkome afwisseling in het ruitersport- programma. De kunst van deze groep, die net uit Zwitserland is teruggekomen met een vierde plaats in het wereldkam pioenschap dat indat land werd gehou den, werd beloond met een daverend ap plaus. De show die „De Heuvelruiters" en ponyclub „De Laar" in Leersum wegga ven is eveneens bijzonder beslaagd. De demonstratie begon met de „9piraal", een moeilijk nummer voor ruiter een paard. De ponyclub kwam daarna uit op een nummer springen dat het publiek zeer op prijs stelde. Hierbij kwamen drie ruiters zonder strafpunten over de hin dernissen. De heer Doornenbal maakte vervolgens een gewaagde sprong door een „levende muur" die bestond uit 5 ruiters. Onder leiding van de heer Van Bok horst kwam de ponyclub met een volti ge-nummer. Dit was een compleet cir cus. De kleine ruiters sprongen op een galopperend paard, om er aan de ande re kant weer af te springen. Soms wis ten drie ruiters zich op het paardje te werken. De „Tally Ho", een wild-westnummer werd het hoogtepunt van de avond. Er werd in 3 manches gereden. De drie winnaars van deze series kwam tegen elkaar uit, waarbij mej. Hetty Vrochten dit nummer voor zich opeiste. De vossenjacht door ponyclub „De Laar" was ook een leuk nummer. Het springnummer was een spannen de aanglegenheid, daar er niet minder dan vier deelnemers in de barrage moes ten uitmaken wie op de eerste plaats beslag zou leggen. Dit leverde geen be slissing op daar er drie ruiters met vier strafpunten eindigden, te weten de heer Wesseling met paard Banké, mej. Wilkes met paard Benko en de heer Doornenbal met paard Jonas. De jury werd gevormd door de heer en mevrouw De Wit uit Vleuten.. VEENENDAAL Het ligt ln het voornemen van de Scheidsrechterscom- missie van de Afdeling Utrecht van de Koninklijke Nederlandsche Voetbal bond om in de loop van de maand sep tember 1970 te beginnen met een nieu we opleidingscursus voor scheidsrech ter. Deze cursus zal wekelijks een avond worden gehouden en gedurende zeven achtereenvolgende weken plaatsvinden. Kosten zijn aan het volgen van deze cursus niet verbonden. Bij voldoende deelname zal de cursus in Amersfoort, Hilversum, Utrecht, Veenendaal en eventueel andere plaat sen worden gegeven. Voor het volgen van deze cursussen worden mannelijke kandidaten ge vraagd (waarbij vooral wordt gedacht aan oud-spelers) in de leeftijd van 18 jaar tot 35 jaar, die bereid zijn, bij voorkeur zondags wedstrijden te leiden Ook dames kunnen deze cursus volgen. Zij worden na een examen op zaterdag middag aangesteld voor de leiding van jeugdwedstrijden. Aanmeldingen voor deze cursussen kunnen tot 15 augustus 1970 worden ge daan bij de Afdelingsadministratie, Biltstraat 182 in Utrecht.

De Vallei | 1970 | | pagina 3