Schouwburg Arnhem met veelzijdig program het nieuwe seizoen in „Geen paragnost, telepaat of oeeulist" WAARfóan we heen? Laatste optreden van VZC-ers in Leeuwarden HANS VAN. Z. RH POLITIE GETIPT ALS MOORDENAAR GENEZING VAN KANKER: GROOTSTE SUCCES ZAAK-VANPIG WORDT GAUW OPGELOST Ann gebroken bij Iiotsing Valpartij van bromfietsers Viswedstrijd TELEPATHIE DEMONSTRATIES ONONTBEERLIJK DE BESTE BOOS MYSTIEK VERBETERING ZATERDAG 25 JULI 1970 De Rhenenaar M. A. Stolk speurt nog steeds naar de moordenaar van Goos van Piggelen, dc bejaarde man die enkele jaren geleden in Eist werd vermoord. Hij werkt boven dien aan' een groot aantal andere moordzaken, is de „echte grafsehen- ner" op het spoor en gebruikt zijn speurderskwaliteiten hij is gedi plomeerd detective en zijn para normale gaven verder om enkele an dere criminele zaken tot een oplos sing te brengen. Dat verklaart Stolk in een interes sant interview met onze verslagge ver Gerard Trentelman, die deze week tegen middernacht op bezoek ging bij de „meester". In het snikhete kamertje waar Stolk zijn spreekuur houdt deed de yogaspecialist enkele zeer verrassen de uitspraken, die de bezoeker de penetrante geur van wierook, die zwaar in de kleine ruimte hangt, even doen vergeten. Stolk maakt een vermoeide indruk hij heeft aan de lopende band 'tot 's avonds halt twaalf patiënten ontvangen en formuleert traag. Eén'keer komt er een omineuze blik in zijn ogen. Dat is wanneer ik hem tracht te betitelen als een paragnost, telepaat en occultist. „Ik voel me niet aangesproken", roept de zware man met donkere, doordringende oogopslag uit. „Ik ben detective en krya-yogi. Anders wil ik niet worden genoemd..." De krya-yoga van „Meester" Stolk... i' (Van een on/.er verslaggevers) RH EIS EIS - Donderdagavond half twaalfEr zitten op vallend zwijgzame mensen in de wachtkamer van yoga- specialist en paranormaal genezer M. .4, Stolk in Rhenen Om de vijf d tien minuten worden de patiënten in dit geval velen uit Amsterdam) ontboden in de kleine ruimte waarin Stolk spreekuur houdt. Aan de wanden van de wachtkamer prijken ingelijste knipsels uit vaktijdschrif ten, alle handelend over paranormale geneeskunst. Een citaaVuit een vraagge sprek met de voorzitter van de Nederlandse Werkgroep van Paranormale Ge nezers en praeses van de commissie voor onderzoek naar paranormale be gaafdheid. dr. mr. A. van Doorninck ..Wat is paranormale geneeskunst Antwoord „Dat is de oudste vorm van genezen door begaafdheid, zonder ge neesmiddelen. eenvoudig door psychische invloed van de ene mens' op de an dere. Hieruit is de medische wetenschap voortgekomen die thans door niet- begaafden uitsluitend, op grond van kennis wordt toegepast". Een andere blikvanger in het vertrek een opsomming van gevallen die met veel succes door „magnetiseur" Stolk zijn behandeld, waaronder één genezing van kanker. „Mijn grootste succes lot op heden", zal de „meester" later stoïcijns verklaren... Stolk is vermoeid als hij fotograaf Cord Otting en mij ontvangt in zijn werkkamertje, waarin een temperatuur heerst die associaties oproept met een sauna. Stolk bevindt zich in een nogal ingewikkelde zit voor ons op de grond en we zijn omgeven door een scala van felgekleurde stenen (zijn verzameling) en een aantal exotische beeldjes. Puf fend vechten we tegen de zware wie rookgeur. („Dat is niet om een sfeertje te scheppen, maar eenvoudigweg om de lichaamsgeur van dè patiënten te ver drijven"). Stolk aankijken is denken aan telepa thie, occulte wetenschappen en hypnose, het beeld dat de buitenwereld overigens zo ongeveer van hem heeft. „Niets van dat alles", bromt Stolk echter, „Ik ben krya-yogi en detective. En laten we het vooral niet hebben over paranormale gaven of zo..." Er moeten veelvuldig explicaties worden gegeven over het „waarom" van dit vraaggesprek en een ferm aan tal beloften worden gedaan volstrekt niets van zijn geheimen te publiceren. VEENENDAAL Ter hoogte van de kruising Boompjesgoed Raadhuis straat Brouwersstraat vond gister morgen een aanrijding plaats tussen een automobiliste en een wielrijdster. Mevr. S. R. L. vgn B., bestuurdster van een auto, kreeg geen voorrang van de wielrijdster A. de V. Mevrouw A. de V. kwam in botsing met de auto, en liep hierbij een gebro ken arm op. Zij is naar het Julianazie- kenhuis vervoerd ter behandeling. VEENENDAAL Donderdagavond heeft een bromfietser kennis moeten maken met het wegdek, doordat er een verkeerde rij-techniek werd toegepast. Rijdend op de rijbaan van de Kerk wijk reed de bromfietser H. H. samen met zijn vriend W. van B. die wel op het fietspad reed. Toen H. weer met zijn brommer op het fietspad wilde, vergiste hij zich in de oprit en kwam door de verhoogde stoeprand ten val. Een botsing met zijn vriend was ook onvermijdelijk. Van B. liep hierbij di verse verwondingen op en moest ge wond naar het Julianaziekenhuis ver voerd worden. Ten tijde van het onge luk, heeft een bestuurder van een Fiat ter plaatse van het ongeval polshoogte genomen. Evenwel na enkele minuten verdween deze automobilist. De politie verzoekt deze bestuurder zich te mel den op het politiebureau. Wamt dat kon wel eens fataal worden voor de diverse betrokkenen... Uiteindelijk verleent de genezer iet wat pathetisch toestemming, zonder dat hij overigens de aanleiding tot het in terview ziet. Direct na de moord op de bejaarde Goos van Piggelen in Eist bent u be gonnen met intensief speurwerk om de moordenaar(s) te achterhalen. U had destijds aanknopingspunten; kunt u daar iets meer over vertellen? S.: „Ik werk nog steeds aan deze zaak. En ik heb nog grotere aankno pingspunten op dit moment." U beweerde dat u de moordenaar en kele malen hebt gezien en u stond op het punt de politie op de hoogte stellen van het areaal gegevens dat u had ver zameld. Is men sindsedien al gevorderd met het onderzoek? S.: „U? heb de moordenaar inderdaad gezien. Ik ken hem en heb de po litie ingelicht. Maar ik heb er wel voor opgepast dat ze niet op nieuw verklaren dat ik geen tip gever ben. Dat kan nu niet meer. Met de zaak Hans van Z. heeft de Utrechtse politie mij namelijk doodgezwegen." ces geweest in de tijd dat u zich bezig houdt met paragnostische activiteiten? S.: „Genezing van'kanker..." (Even stil te). „Het is een bewezen geval dat ik heb genezen via de speciale yoga-methode die ik gebruik, de zogenaamde krya-yoga. Ik ben ingewijd door mijn leermeester en verschillende methoden heb ik zelf verder toegepast in de prak tijk. Ik ben de enige in Nederland die op deze manier werkt." Maai de medische wetenschap heeft nog steeds geen geschikt wapen gevonden tegen kanker. S. (hoogdravend): „Een eend is een vogel, maar waarom zijn alle vo gels eenden? De medische weten schap weet hier niet veel van. Ik genee.. de mensen door het on derbewustzijn bewust te maken bij hen. Ik hanteer de krya-yoga met veel succes." Op verzoek van Stolk komt mevrouw nu in ons gezelschap vertoeven en zij citeert een passage uit een lijvig boek - werk: „Krya-yoga is een eenvoudige, psycho-fysiologische methode waardoor het bloed van de mensen wordt ontlast van koolzuur en aangevuld met zuur stof. De atomen van deze extra zuur stof worden in levensstroom omgezet met het doel de hersen- en ruggemerg- centra te hernieuwen. Door dè ophoping van aderlijk bloed tegen te gaan kan de yogi het verval van de weefsels ver minderen of zelfs voorkomen." Waar dat in de praktijk op neer komt wordt niet geheel duidelijk. Stolk zegt onder meer door het onderbewustzijn bewust te maken en door zijn genees krachtige handen. „Men is zelf baas over eigen hart", roept hij plotseling uit en staat erop dat ik dat aan de hand van zijn polsslag controleer. Voordat hij zijn hart zeer onregelmatig laat slaan verklaart hij met somber gelaat, dat hij -niet weet of het nu in ziin vermoeide toestand wel zal lukken, maar hij brengt het orgaan inderdaad tot stil stand Vermoedelijk aangemoedigd door dit succes wil hij vervolgens nog een be wijs leveren van zijn kunnen door de „zwaartekracht op te heffen". De foto graaf wordt het slachtoffer. Cord neemt plaats op een krukje, steekt een been gestrekt vooruit ongeveer der tig centimeter van de grond en Stolk bezweert het lichaamsdeel met een ge zicht alsof hij zijn boekhouding aan het bijhouden is. De fotograaf giechelt weinig spon taan, maar begint wat confuus te kij ken als Stolk zijn handen wegneemt en het been in dezelfde stand blijft staan. Zelfs wanneer Stolk zijn hand boven het houten zitvlak van een krukje houdt, op ongeveer veertig centimeter van de voet van Cord, voelt deze een sterke prikkeling in dit deel van zijn li chaam. U hebt ook wel eens vermiste perso nen opgespoord? j S.: „Dat komt regelmatig voor. Dat is heel gewoon voor mij, want hier in heb ik zeer dikwijls succes." U ontkent steeds over paranormale gaven te beschikken, althans u wilt het zo niet stellen. Maar hoe verklaart u dan dit succes op dit gebied, waarbij helderziendheid toch onontbeerlijk is? S.: „Door logisch te denken, ha-ha." Mevrouw Stolk vindt echter dat haar man iets dergelijks niet' kan verkopen. Zij expliceert: „Iedereen wordt met pa ranormale gaven geboren, maar het blijft in de meeste gevallen latent. Er zijn natuurlijk verschillende ontwikke lingsfasen en bij mijn man is „dat pa ranormale" sterk ontwikkeld." „Het is een kwestie van pure concen tratie en meditatie", vult de „meester" aan en hij stelt nog eens nadrukkelijk dat er geen „uitzonderlijke paranormale gaven voor nodig zijn". Kunt u in het kort uw levensgeschie denis vertellen en zeggen wanneer u zich aangetrokken ging voelen tot het occulte? S.: „Daar heb ik een hartgrondige Hekel aan. Laat mijn verleden met rust. Ooknhaat ik dat werk". Daarbij wijst hij op de fotograaf die zeer wens niet zo klein." En StoLk doelt daarbij niet (alleen) op zijn lichaamsbouw. Uw vrouw is ook detective. Helpt zij u ook bij uw andere werk. S.: „Nee. zij neemt niet actief deel aan mijn andere werk Hoe oordeelt u in het algemeen over mensen die uw paranormale vermogens miskennen? S.: „Ik betwijfel of er velen zijn die niet geloven in mijn kracht. Vol gens mij zijn er betrekkelijk wei nig. Tegenover mij zit overigens wél iemand die er niet in ge looft." Voordat ik echter tegen werpingen heb kunnen maken zegt hij: „Althans niet spontaan. U bent erin gaan geloven door de overtuiging van andere mensen." Er volgt mijnerzijds geen reactie op zoveel wijsheid. M. A. Stolk: geen telepaat („wel men senkenner"), geen paragnost („dat zie ik anders"), geen occultist („men r ng- schikt mijn werkzaamheden er vaak onder, maar ik voel me hiermee be paald niet aangesproken"), maar wel detective en krya-yogi. In een verklaring prijst de gemeente Kenkum hem om zijn grote paragnosti sche gaven en zijn fabuleuze recher- ARNHEM Het toneel, zo ervaart men en zo wil het aangetoond worden, vervult nog steeds een belangrijke culturele functie. Het Nederlandse toneel probeert zich zelfs een wat ander gezicht te geven, door zich te beraden over de samenstelling van de te spelen stukken in het komende toneelseizoen. Men constateerde, dat de publieke belangstelling terug liep en volle zalen tot zeldzame gebeurtenissen ging behoren. De Arnhemse Stadsschouwburg wil haar publiek het komende seizoen een veel zijdig programma aanbieden, door niet minder dan circa 80 toneelvoorstellingen, uit binnen- en buitenland, naar zich toe te halen. onschuldig het gesprek volgt en af en toe een opname maakt. Wat zeggen de begrippen spiritisme en necromantie u? S.: „Het oproepen van geesten veraf schuw ik. Dat is voor mij te allen tijde ethisch verboden en ik voel het ook als een bezwaar in mijn hart. Spiritisme is zwarte magie, yoga heeft witte magie in zich. Necromantie zegt mij niets." In Rhenen praat men over Stolk wel eens aTs een „Croiset-in-het-klein". Bent u het daarmee eens? S.: „ik ben niet ie vergelijken met Croiset. Wij begeven ons door gaans op totaal verschillende ter reinen. Ieder vindt zich op zijn gebied de beste. Croiset werkt veel samen met een bekend pro fessor die veel met hem experi menteert in binnen- en buiten land en is daardoor veel in de publiciteit. Ik vind mezelf trou- cheurskwaliteiten. Dal epistel laat zfjn eega niet zonder trots zien. Mevrouw Stolk tot slot: „Mijn man leeft in twee werelden. Allereerst in die van de mooie, schone dingen (an ders kon hij zijn patiënten nooit beter maken) en ten tweede in de wereld van vuile, gore. akelige toestanden. Hiermee worden hij en ik geconfronteerd bij voorbeeld' bij heH speuren naar moorde naars etc. etc." Diep in de nacht is het gesprek beëindigd. Als je buiten komt wapen je jezelf automatisch een beetje tegen een eventuele snoodaard die, om je aan het schrikken te maken, „boe" roept GERARD F. TRENTELMAN Dit alles blijkt uit een boekwerkje, uitgegeven door de Stadsschouwburg, waarin een ruim overzicht van de geda ne toneelkeuze voor 1970 en '71 wordt gegeven. Bij het, toneel opent toneel groep Theater het seizoen met Shakes- peares „De getemde feeks". De Neder landse Comedie heeft eveneens een voorkeur voor deze toneeldichter en opent met de komedie „Maat voor maat". Drie blijspelen heeft Het Nieuw Rotterdams Toneel op haar repertoire. Naast het Amerikaanse stuk „Play it again, Sam", wordt er de thriller „De speurhond" gespeeld. Het laatste blij spel is het Franse stuk „Tchao". Twee eenakters worden het seizoen door Globe gespeeld, nl. „Black Come dy" en „Private Ear". Uit het stof van de negentiende eeuw wordt door deze groep „De twee wezen" gehaald. De Haagse Comedie waagt zich naast twee eenakters, ook aan het blijspel „Je weet 't nooit". Er zijn vergevorderde plannen van de Theaterproduktie Combinatie om het blijspel „Nee schat, nu niet" uit te gaan brengen, met tevens het stuk „Vlinders' zijn vrij". Van dit impresariaat komt ook het plan om de nieuwste Ameri kaanse musical ..Salvation" (bewerking van Lennaert Nijgh) uit te gaan bren gen, Het nieuwste stuk van Dimitri Frenkel Frank „In de holte van je arm" zal ook uitgevoerd worden. Spe lers in dit stuk zijn de echtparen Van Duinhoven en Hermus. Verder staat er nog hedendaags en actueel toneel op het programma. Het Nederlands cabaret is goed verte genwoordigd in de Arnhemse Schouw burg. Een zevental cabaretiers vullen het nieuwste programma. Het ABC-cabaret van Wim Kan opent de rij, waarna volgen: Rients (iratema, Seth Gaaikema, Herman van Veen, Paul van Vliet met cabaret Pe pijn, Fons Jansen en Sieto Hoving. Bij het onderdeel revue, show en ope rette zijn het o.a. de Sleeswijk Revue, de hoofdstadoperette met „In einer kleinen Konditorei". Forum met de ope rette „Die Fledermaus" van Strauss. Corrie Brokken komt met haar Thea tershow. Het Nederlands Danstheater zal een belangrijk deel, samen met het Nationale Ballet, voor haar rekening nemen. Op het Arnhemse podium zal ook het Tsjechisch Folkloristisch En semble Broln te zien zijn. De schouwburg stelt iedereen in de gelegenheid van deze vele genoemde (en ongenoemde) gebeurtenissen te profiteren, door middel van coupons en abonnementen. Bij de abonnementen zijn vijf ver schillende series toneelavonden, twee operaseries, een balletserie en een serie cabaretavonden. Vanaf 7 september a.s. kan men te recht bij de kassa van de Stadsschouw burg voor het bestellen van coupons en abonnementen. Een vorm van reductie verkrijgen de houders van het Cultureel Jongeren Paspoort en het groepsbezoek. VEENENDAAL De viswedstrijd ie het personeel van de Leidsche wol spinnerij onlangs heeft gehouden is in alle opzichten geslaagd. 1. G. J. Godder; 2. R. V. Engelenburg; 3. T. Voorhout; 4. D. Test; 5. W. God der; 6. D. Godder; 7. R. Beukhof; 8. T. Methorst; 9. J. de Kamper; 10. R. Lep pers. Kunt u daar wat dieper op ingaan? S.: „Ja zeker. Ik ben boos op de Utrechtse politie omdat mijn naam bij de arrestatie niet is ge noemd, terwijl ik de tipgever ben. Ik heb de justitie vijf namen ge noemd van personen die iets met de moord te maken hadden en onder hen bevond zich inderdaad Van Z. Ik hen dan ook zeer ver ontwaardigd over het feit dat men mij niet heeft genoemd. Verschrikkelijk veel ben ik be dreigd door de Utrechtse onder wereld, die mannetjes naar mijn huis stuurde (zijn bijzonder intel ligente eega bevestigt dit. red.) om mij de wijze raad te geven mijn handen van deze zaak (en andere gevallen die ik onderzoek) af te houden, maar ik ga door. Ik werk aan verschillende moordza ken." Gelooft u er nog in dat u enig licht in de zaak-Van Piggelen zult kunnen brengen? S.: „Oh ja, dat komt .misschien al wel zeer binnenkort tot een op lossing. Een en ander zal wel im pliceren dat we hier aan ons huis weer een vloedgolf van onder we- reldtuig zullen krijgen, maar dat interesseert me niet. Ik kom voor het recht op." Stolk nog steeds onbeweeglijk op de grond zittend vouwt nu zijn han den. Het wat ireële beeld dat hij daar mee van zichzelf schept, straalt iets mystieks uit. Wat is tot op heden uw grootste sue- LEEUWARDEN Met een optreden van Ineke van de Bosch op de 200 nie ter vrije slag en twee races van de meisjes- en jongens-estafetteploeg (4 x 100: nieter vrije slag) is de deelneming van de VZC-zwemploeg aan de nationale kampioenschappen in bad Nvlanjn Leeuwarden beëindigd. Ook op de laatste dag geen eremetaal, maar wel weer forse verbeteringen van de respectieve persoonlijke records. De jongens-estafetteploeg van VZC had op de viermaal 100 meter vrije slag een tijd nodig van 4.21.6 min., waarmee de equipe een tiende plaats greep in de eindrangschikking. De meisjesploeg werd dertiende in het' klassement met een tijd van 4.47.- min. op dezelfde afstand. Deze tijden betekenen respectievelijk een verbete ring van 4 en 6 seconden van het VZC-record. Ineke van de Bosch kwam gisteren nog op de 200 meter vrije slag uit. Zij liet op deze afstand een tijd van 2.32.4 min. afdrukken en dat werd beloond met een twaalfde plaats. De beste tijd die Ineke tot op heden had gemaakt was 2.36.6 min. Oefenmeester Henk Uri is zeer tevre den met de resultaten die zijn ploeg heeft behaald in de Friese hoofdstad. „Weliswaar geen medailles, maar als je nagaat dat we voor het eerst op de Ne derlandse kampioenschappen zijn uitge komen dan kun je alleen maar optimis- ch zijn," aldus Uri. Hij is met zijn equipe nog steeds aan het bouwen en is ervan overtuigd dat. wanneer de ploeg bij elkaar blijft, men volgend jaar heel hoog zaï eindigen. Met name de zwemsters komen dan in een voor hen gunstiger leeftijdsgroep I uit en dat moet volgens hem tot succes- j sen - in vorm van medailles - leiden. UTRECHT Cabaret: Muzevalcabaret. Nieuwe Kamp 13. Za. 20.30 uur: „Dagboek van twee gekken", met Annemarie Konincks, Hennie Oliemuller en John de Groot, piano. Gast: Her man Berkien. TENTOONSTELLINGEN. Aartsbisschoppelijk Museum, Agnie- tenstraat 1. t/m 3 aug. ma t/m za.: van 10-17 u. Expositie van Middel eeuwse Kunst, uit Zweden. Hedendaagse Kunst, Achter de Dom 14. t/m 9 aug. Expositie „Start He dendaagse - Utrecht". \MERONGEN Rondleidingen naar Kasteel Ame- rongen. Iedere woensdag 10.30 en 14.30 uur, vanaf het WV-Ame- rongen. .EENEND AAL iinsdag 28 juli, van 5 tot 14 uur Grootste bijenmarkt van West- Europa. Sportpark Panhuys. TRECHT )e bioscoop-programma's 23 t/m 29 juli. AMERA. Oudegracht 156, dag. 14.30, 18.45 en 21.00 uur, zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: „Mash". 3TY, Voorstraat 89. dag. 14.30, 18.45, 21 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21 uur: „De terugkeer naar de apenplaneet". JLMAC, Vredenburg 29, dag. 12.30 14.30 en 16.30 uur; za. en zo. alleen 14.30 en 16.30 uur: Stad op stel ten". bYMPIA, Amsterdamsestraatweg 350, dag. 18.45 en 21 uur; wo. te vens 14.30; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: do./zo.: „De vier kil lers"; ma./wo.: „Elvis Paradise Hawaiian Style". bMBRANDT. Ou rit gracht 73. Dag. (ook zondag): 14.00 en 20.00 uur: ..West Side Story". PALACE, Vredenburg 29. dag. en zo. 18.45 en 21.00 uur: „Allemaal naar bed". SCALA', Potterstraat 16, dag. 14.30, 18.45 en 21.00 uur; zo. 14.15, 16.30, 18.45 en 21.00 uur: „Onkruidzaaiers in Fabeltjesland". Avondvoorstelling: dag. en zo. 18.45 en 21.00 uur: „Met jouw tan den in mijn nek". STUDIO, Oudegracht 154, dag. 14.45, 19.00 en 21.15 uur; zo. 14.30, 16.45, 19.00 en 21.15 uur: „The Comic". VREEBURG. Vredenburg 8 a, dag. 14.30 en 20.00 u.: „Woodstock". NACHTVOORSTELLINGEN CAMERA, Oude Gracht 156, vr. en za. 23.15 u.: „Secret Ceremony". PALACE, Vredenburg 29. vr. en za. 23.30 u.: „Death> of a gunfighter". STUDIO, Oude Gracht 154. /;i. 23.30 u.: ..Do dodenlijst van A. M.". VREEBURG, Vredenburg 8a. vr. en za. 23.15 u.: „Daar komen de Rus sen. daar komen ze aan". TENTOONSTELLINGEN ARNHEM Gemeentemuseum, Utrechtseweg 87 11 juli t/m 9 aug.: Collages, tapi.j ten, reliëfs, sculpturen, transpa ranten, zeefdrukken van Victor Vasarély. t/m 6 sept.: Collectie Hans en Alice de Jong. Schilderij en, beeldhouwwerken, tekeninger en gouaches. OPENLUCHTMUSEUM Gedurende 3 weken zullen er de monstraties gegeven worden van oude ambachten en volkskunst. De demonstraties vinden plaats in een aantal boerderijen en woonhuizen op het terrein, van 's morgens half tien tot half zes 's middar Van 20-24 juli: demonstraties van pottenbakken, mandenvlechten en spinnen en weven. Van 27-31 juli: demonstraties van midwinterhoorns maken, bijen- korfvlechten en klompen maken. Van 3-7 aug.: demonstraties van plantaardig verven, papierknippen. 1 eerbewerking en kantklossen. Gedurende de gehele demonstratie periode wordt er door de heer P. W. Barends in de Veluwse papier molen het met de hand scheppen van papier getoond. JEUGDLAND 1970 Op het terrein Hoek Onder- langs/Nieuwe Kraan, (bij de aan legsteiger boot naar Westerbou- wing) is de vakantie-speeltuin „Jeugdland 1970" tot 9 aug. voor kinderen van 5 t/m 15 jaar toegan kelijk. Behalve zondags is de speeltuin van 10.00 tot 16.00 uur geopend. Dagkaarten a ƒ1,en 1.50 verkrijgbaar. SASKIA, Looierstraat: dagelijks 2.30 uur: „Onkruidzaaiers in Fabeltjes- land"; dagelijks 6.45 en 9 uur: „Mijn vrouw wil wel, maar... STUDIO A, Langewal: aanvangstij den 6.45 en 9 uur: „More"; zater dag, zondag en woensdag 2.30 uur: „Niels Holgerssons wonderbare reis". LUXOR. Willemsplein: aanvangstij den 2.00 en 7.30 uur: „Mij fair lady"; zaterdag 23.30 uur nacht- voorstelling „De hel van Macao". PALACE, Bakkerstraat: dagelijks 2.30 uur: Jerry in de boot"; dage lijks 6.45 en 9 uur: „De heerser van Forge River". EMBRANDT, Velperplein: aan vangstijden 2.30, 6.45 en 9 uur: ..The love bug".

De Vallei | 1970 | | pagina 3