ZUID-FRANKRIJK 40 cent per m! 'BL0EMENDAAL' IS HET IETS VOOR JOU leerling verpleegster/verpleger leerling ziekenverzorgster/verzorger Rccidemie Schriftelijk Onderuijj/ s Weer leverbaar: Fiat's meest verkochte auto- is er een sterker argument? SPECIALE VAKANTIEREIZEN Kennismaking, huwelijk, vriendschap, correspondentie. TER RIET'S A.N.V.R. REISBUREAU TER RIET N.V. SEXBOEK Huwelijk jongedame, 22 jaar heer, 25 - 35 jaar Vakantiewerk in het buitenland TWEE NETTE MEISJES CURSUS MAKELAAR-TAXATEUR O.T.E.M. O u Fiat 850 is de vitale favoriet. Vele duizenden kozen déze auto na grondig vergelijk om z'n prijs, capaciteit en comfort. Behalve de prijs van f. 5.012- is er namelijk niets gering aan deze wagen. Een felle 37 pk motor stuwt de 850 met een top van ruim 125 km/u over de weg met een rustgevende weg-verknochtheid. Drif tig optrekken en pittig inhalen zijn karakteristiek voor deze vitale Italiaan. Vier personen hebben ruim de ruimte. Hun bagage ook. En aan de nappaflex bekleding en aan de accesoires ziet men de punt gave afwerking.Bovendien is de Fiat 850 zuinig met benzine, belasting en beurten. Waarom dacht udat dit de meest verkochte Fiat is? En waarom zou ook u niet die bewijsleverende proefrit maken? Wenst u een van deze dingen Wij kunnen iedereen helpen. Wist u. dat ca. 40.000 vrienden en vriendinnen ook op uw komst wachten? Selectie geschiedt per com puter. Vraag gratis inlichtingen en u ontvangt uitge breid documentatiemateriaal. Brieven aan „Vriendschapsdienst", Postbus 37. Wezep OGHd.). ▼oor alleenstaanden, ouderen en gepensioneerden vanaf 55 jaar 5 d. Ryn v.a. 135,—; 7 d. Har* v.a. 175,—; 7 d. Zuid-Lim burg va. 149,—; 10 d. Oostenrijk, Tirol of Karlnthië v.a. 255,Geheel verzorgd, incl. excursies. Vertrek wekelijks vanuit APELDOORN. Vraag vandaag nog even 'n gratis kleurenprogramma bij ENSCHEDE - Deurningerstraat 12 A Telefoon 05420-10757 en 22468 a Moet tegen uiterst lage prijs enkele zeer rustiek gelegen percelen grond nabij Béziers verkopen, sommige aan beekje en riant vergezicht, fraai begroeid, vele faciliteiten, 300 dagen zon per jaar. Opp. va. 5000 m2. Beschik over uitste kende documentatie en goede referenties. Uit sluitend kopers met contant geld. De prijs is slechts I.vjn. snelle ontwikkeling zeer solide geldbe legging. Inlichtingen uitsluitend gedurende dit gehele weekeinde: tel. 070-323091. Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis ADen Haag - Loosduinen Even bulten Den Haag aan de rand van de duinen ligt ons ziekenhuis, waar 750 patiënten worden verpleegd. bfl dit boeiende werk te worden betrokken Daarvoor heb je nodig hartelijkheid en vakbekwaamheid. Het eerste moet je meebrengen het tweede kun je verwerven als of in onze opleiding voor de officiële diploma's ziekenverpleging B (voor opleiding: bij voorkeur MULO, INAS of daarmee gelijk te stellen op leiding) en ziekenverzorging (vooropleiding: enkele jaren voortgezet onderwijs). De praktische en theoretische scholing wordt voorafgegaan door een introductiecursus. Op 17 augustus a.s. begint weer zo'n cursus. Vraag nadere informaties bij het hoofd personeelszaken, Monsterseweg 93, Den Haag - Loosduinen. Telefoon 070-687270. U ontvangt een grandioos als u 2,75 stort op girono. 1679903 t.n.v. Kouer, Post bus 69, Leeuwarden. Wij zoeken een goed contact voor een werkelijk bijzonder charmante, vrolijke, roman tische Door haar werkkring heeft ze weinig gelegenh. tot ken nismaking. Wij denken aan een flinke vlotte, dominerende, goed uitziende goede middenklasse, 1 iefst vrijgezel. Br. van ser. refl. gaarne aan: A.P.A.B. no. 770, Post bus 1830, Den Haag. nTbjTudicd. voor een fantastische vakantie per luxe autocar. jongerenreizen vrije groepsreizen speciale reizen voor boven 55-jarigen. U hebt het maar voor het uitzoeken en er zijn tientallen instapplaatsen in geheel Nederland. Wacht niet langer en vraag de gratis kleurrijke reisgids bij Uw reisbureau of het hoofdkantoor van de Int. Reisorganisatie Mondial n.v. Groningen, Poelestraat 44, Postbus 4006 .Tel. 050 - 35660 Voor ons Rijnpassagiersschip „Mr. Jan Elshout" vragen wij voor de huishoudelijke dienst voor direct Bij voorkeur niet beneden 20 jaar en voor het ge hele seizoen. Watertransport, Eendrachtsweg 54, Rotterdam-2. Tel. 010 - 11 86 60. Vanaf heden staat inschrijving open voor de cursus makelaardij, welke te Zwolle wordt ge houden, ingaande augustus 1970 (één les-avond per week). Opgave/inlichtingen Dir.: F. Zijlstra en M. Zijlstra-Garsen Tel. 05665 - 448. „Martha-Hoeve", Akkrum of postbus 335, Zwolle Waarom houdt u uw creativiteit gevangen? De Academie Schriftelijk Onderwijs maakt uw talenten waardevol ledereen heeft talent. Het probleem is alleen, wilt u ook werken om dat talent te ontwikkelen. Er zijn tientallen goed betalende beroepen, waarin u uw creativiteit kunt uitleven. Maar neem van ons aan, dat u eerst de techniek zult moeten beheersen. De Academie Schriftelijk Onderwijs kan uw creatieve talenten helpen ontwikkelen. Maar eerst moet u bereid zijn om de benodigde technische, theoretische en praktische kennis met hard werken te leren. Hebt u nu nog moed genoeg om te beginnen? Kies dan hier de opleiding die het best bij uw talent past. Fotografie De snelste en meest moderne opleiding tot het verhogen van uw technische kennis en het ontwikkelen van uw artistiek inzicht. Binnenhuisarchitectuur De binnenhuisarchitect zorgt voor een goed woon- en werkklimaat door een ver antwoorde creatieve vorm geving. Op basis van de technische eisen van de binnenhuisarchitectuur in de jaren zeventig wordt uw creatief vermogen snel ontwikkeld. Etaleren Met vele praktijkvoorbeelden. Uitgebreide behandeling van de onmisbare, moderne reclametheorie. Grafologie Steeds meer instanties doen een beroep op de kennis van een grafoloog. Onmisbaar bij het bepalen van kwaliteiten van sollicitanten. Aan te raden voor iedereen met een intuïtieve karakterkennis. Levenskunst en persoonlijkheidsvorming De ideale ontwikkeling van het individu gaat niet vanzelf. U moet eerst uzelf ontdekken, voordat u uw kwaliteiten ten volle kunt ontplooien. Deze opleiding helpt u het leven meer inhoud te geven. Belangrijk: Alle opleidingen van de Academie Schriftelijk Onderwijs hebben examen garantie. Behaalt u na 12 maanden niet uw diploma, dan blijft u op onze kosten door studeren. Net zo lang tot u het diploma haalt. Alle opleidingen duren 12 maanden en kunnen steeds op de eerste van elke maand worden begonnen. Geeft u mij meer informatie over Naam* de volgende opleidingen: fotografie Adres: binnenhuisarchitectuur etaleren grafologie Plaatse- levenskunst en persoonlijkheidsvorming Zenden aan Academie Schriftelijk Onderwijs doorhalen wat niet wordt verlangd Machtiging 222, 's-Hertogenbosch voor 5 mille, ruim 125 km/u... Fiat 850 prijzen af Bot Als u nog méér Fiat-850 rijplezier wilt, nóg méér kracht en temperament, kies dan de Fiat- 850 Special! Dan krijgt u voor zo'n f500,— méér, 10 pk's meer en 10 km per uur meer, èn 'n tweetrapscarburateur èn schijfremmen vóór èn speciale vering en brede sportvelgen met radlaalbanden en speciale 'easy seats' en een sportstuur en kaartenbakje en sierstrips opzij en en...oef! Fiat 850 E Special 14.475inclusief BTW f5.012,— Fiat 850 E Special f 4.950,-, inclusief BTW f5.544,— E3013 Imp. Leonard Lang N.V., Stadhouderskade 113, Amsterdam. Telefoon (020)730867.

De Vallei | 1970 | | pagina 8