De overheid moet helpen om garanties te kunnen bieden De consument zelf moet kritisch zijn „AL FLUITEND KUN JE HEERLIJK DENKEN' Acht uitzendingen Nordring H Arabier en Jood liggen zij aan zij in ziekenhuizen Voorzitter Vereniging van Reisbureaus na recente nare ervaringen van toeristen: De hobby van Jan Groos Voorkomen Noodzakelijk Samenwerking in lichte muziek programmaos Ondervoeding In wanorde UIT DE KERKEN I WOENSDAG 29 JULI 1970 Yf^ELKE garanties heeft de toerist dat /.ijn reisbureau hem niet in de steek laat?" Met die vraag hebben zich in deze dagen talloze Nederlanders bezig gehouden. De oorzaak: vorige week konden twee reisorganisaties, waar van er één zelfs niet in het telefoonboek voorkomt, hun verplichtingen nie' waar maken. Zo moest het jonge Amsterdamse reisbureau Flatcar surséance van betaling aanvragen, ten gevolge van oplichterspraktijken van een Duitser. Vele vakan- tiegangers dreigden er door te worden gedupeerd, maar hen werd van buitena' de reddende hand toegestoken. Voor 61 Indische Nederlanders daarentegen ljjkt de zaak hopeloos. Hun duur be taalde reis naar Indonesië kosten rond tweeduizend gulden ging niet door. Een illusie is kapot. De man die hen de reizen verkocht en daarvoor ruim hon derdtwintigduizend gulden incasseerde is inmiddels in Amsterdam op verdenking van oplichting aangehouden. De heer F. Benningen, voorzitter van de Algemene Nederlandse Vereniging van Reisbureaus in Amsterdam, de ANVR, zegt: „De overheid moet de reis bureaus helpen om garanties voor de vakantiegangers te scheppen". „Wij kunnen onze eigen boontjes wel doppen", zeggen zij. „We voelen er wei nig voor om de „last" van zwakkere or ganisaties mee te dragen". Gelukkig accepteren wèl al onze le den de uitspraken van de Nederlandse Reiskamer. Deze behandelt klachten van vakantiegangers, maar is niet be doeld om kwesties zoals die van Flatcar te behandelen". In de toekomst zullen dus nog meer vakantiegangers het kind van de rekening kunnen worden. Dat ligt, meent de heer Benningen, in de eerste plaats aan de Nederlandse consument zélf. Die moet bij de keuze van zijn reisbureau even kritisch zijn als bij de keuze van een ijskast, een huis of noem maar op. En verder: er zal natuurlijk een betere regeling moe ten komen. Het is nu eenmaal zo dat er in deze snel ontwikkelende markt steeds weer reisbureaus of eenlingen opduiken die ook een graantje willen meepikken. Aan de andere kant: hoe veel van al die miljoenen Nederlanders die de afgelopen jaren met vakantie gingen, werden gedupeerd? Enkele hon derden schat ik, meer niet! Maar ook dergelijke ontsporingen moeten in de toekomst worden voorko men. Dat kan alléén, als ook de over heid meehelpt". „De goeden moeten onder de kwaden lijden". De heer Benningen wil ermee zeggen dat de trieste gang van zaken met onder meer het reisbureau Flatcar („dat overigens te goeder trouw heeft F. Beuningen: vuist maken. Wij kunnen nu geen gehandeld,,) de naam van het Neder landse reisbureauwezen zeker geen goed heeft gedaan. „Ik geloof: ten onrechte. De 413 leden van de Algemene Nederlandse Vereni ging van Reisbureaus (ANVR), waarvan ik sinds mei 1967 voorzitter ben, vol doen aan een groot aantal redelijk hoge eisen, zoals van vakbekwaamheid". „Zij dekken ongeveer negentig pro cent van de markt, als ik tenminste ook een aantal reisbureaus mee tel, die as pirantlid zijn of maar dat is een zwak punt niet van samenwerking met onze leden worden uitgesloten. Dat is de groep die geen lid Is, maar dispen satie krijgt. En inderdaad, dan blijft er tenslotte nog tien procent over van organisaties, waarmee onze leden geen zakelijke contacten hebben en die bovendien geen lid zijn van de ANVR. Tot deze categorie behoren in een aantal geval- Zit u dikwijls te mediteren? Wil het soms niet lukken? Neem dan een fluit erbij, „want een fluit is een prach tig middel om meditatief bezig te zijn", zegt in Nijmegen de 23-jarige Jan Groos. bezitter van een collectie unie ke uitheemse fluiten. India, China en Japan zijn de landen waar de meeste fluiten uit de Nijmeeg se collectie vandaan komen. Pronkstuk? Een slangenbezweerdersfluit. Jan Groos: „Klinkt misschien wat gek. maar ik speel er gewoon Bach en Han del op". De jonge Nijmegenaar begrijpt niet dat de popgroepen deze fluiten nog niet ontdekt hebben. Nou heeft hij niet moeilijk praten, want het fluitspelen is hem met de paplepel ingegoten. Zes jaar oud kreeg hij zijn eerste fluit. „Op de lagere school hadden we al een eigen schoolband waarin ik speelde", zegt hij. Later was hij nog drie jaar dirigent van het kerkkoor. ..Maar fluiten in verenigingsverband, dat is niks voor mij. Op dit soort flui ten moet je voor je plezier spélen en niet op een avond je kunnen hoeven to nen. Ik speel liever wat in de ludieke sfeer." Ik kan er nooit genoeg van krijgen. Ook niet van die Chinese snavelfluit. waarvan de laatste toon niet gebruikt mag worden, want dat brengt ongeluk. Maar Jan Groos heeft het toch eens geprobperd, stiekum. „Laat het nou de mooiste toon van de hele fluit zijn", vindt hij. Hij bezit ook nog een Chinese fluit met twee aanblaasgaatjes. Een van die gaatjes rhoet worden afgesloten met een bloem of een uiencchilletje Dat de Chinezen de muziek hebben uitgevonden is tde stellige overtuiging van Jan Groos. '„Het oudste muziekin strument is ook in China gevonden; het deteert van zestigduizend jaar voor Christus", zegt hij. Bijna de hele fluitenverzarr.eling van Jan Groos is met de hand gemaakt. „Ie der stuk is uniek. Als een fluitenmaker een geschikt stuk hout of riet heeft liggen, maakt hij daar een fluit van. Zijn volgende instrument is net wat kleiner of groter. Ik bedoel maar: niet twee stuks die precies hetzelfde zijn." Londen is voor Jan Groos het fluit- paradijs. „Al die Indiërs en Chinezen, die daar wonen, hebben een stuk van hun eigen cultuur meegebracht. De Chinezen hebben daar niet allemaal eet huizen. zoals hier. Ze oefenen allerlei beroepen uit en je kunt er in een kroegje zomaar een man tegenkomen die op zo'n fluit zit te spelen. Ik heb daar voor een paar kwartjes en wat pilsjes verscheidene fluiten op de kop getikt". Het zoeken naar aparte misschien bizarre fluiten, is voor Jan Groos nog lang niet geëindigd. Londen, daar gaat hij zeker heen. Azië? Misschien. Zijn collectie staat pas aan het begin. s 'AN GROOS in Nijmegen staat aan het hoofd van een serie heel erg arte fluiten. Tot en met een exemplaar om slangen mee te bezweren. Maar hij speelt er, in het bijzijn van zijn hond, gewoon Handel op. len de zwakke broeders die niet in staat zijn om de tienduizend gulden garantie te betalen die wij van hen vragen". De heer Benningen betreurt het dat de overheid de betrekkelijk kleine groep van reisbureaus, die door de ANVR te licht is bevonden, haar gang laat gaan. „Wij hebben indertijd geprobeerd om het ministerie van Economische Zaken ervan te overtuigen dat het nodig is om bepaalde reisbureaus die niet aan rede lijke eisen van vakbekwaamheid en ka pitaalkrachtigheid voldoen, te isoleren. Hoe doe je dat? Door ANVR-leden te verbieden zakelijke contacten met hen te onderhouden. Economische Zaken wilde daar niet aan om kartelvorming tegen te gaan. Het ministerie heeft ons min of meer gedicteerd om elk reisbureau, dat maar die garantiesom van tienduizend gulden kan betalen, vooral niet te boycotten, ook als het volgens ons niet aan de ons gestelde eisen voldoet en dus geen lid is". Wordt het niet de hoogste tijd dat er een wettelijke regeling komt? De heer Benningen gelooft van niet. Bij zo'n wettelijke regeling krijg je iets van bovenaf opgelegd, zonder dat altijd voldoende inspraak mogelijk blijkt en ook zonder dat de zaak waterdicht is. Trouwens, Economische Zaken voelt er ook niet voor en heeft zich in gesprek ken met ons altijd op het standrmnt ge steld dat „de branche zich zelf maar moet organiseren ten genoegen van de overheid". „Dat is een heel mooi stand punt, als die branche dan ook maar voldoende vrijheid van handelen k^eeg en als die overheid niet op de bres bleef staan voor de kleine zwakkere reisbureaus". Was Flatcar lid van de ANVR? „Neen, kijk, als een lid van onze ver eniging ooit dergelijke moeilijkheden mocht krijgen als Flatcar nu heeft, dan zullen met name onze grote sterke le den onmiddellük hulp bieden. Daarvan ben ik zeker. Toegegeven, ze zijn het (jammer genoeg) nog niet verdicht, maar het. zou gebeuren". Het komt er dus op neer dat er ook in de ANVR nog geen fonds is voor geduneerde vakantieganger®? „Inderdaad. De garantiesom van "en- duizend gulden, die elk lid moet beta len, komt alleen van pas wanneer een lid zijn verplichtingen tegenover de vereniging of een van de leden niet zou nakomen. Daar zit overigens al een stuk waarborg voor de consument in opgesloten. Mocht een wederverkoner een aantal reizen niet (kunnen! be+alen dan kan de schade worden ingedamd door die garantiesom. Maar zou een garantiefonds voor de consument niet beter zijn? Jawel, en daar blijf ik voor vechten. Veel reisbureaus hebben er nog geen behoefte aan". Donderdag is van 12.00 tot 13.00 uur via Hilversum 3 de eerste in 'n reeks van 8 uitzendingen te horen, die de N.O.S.-radio wijdt aan „Ra dio Nordring Helgoland", een 3 we ken durende manifestatie van lich te muziek op het Duitse eiland Hel goland. De manifestatie wordt georgani seerd door de Nordring, een samen werkingsverband op het gebied van de lichte muziek tussen radio-om roepen uit een aantal Westeuro- pese landen. In „Radio Nordring Helgoland' werken de volgende omroepen sa men: NOS, BBC, BRT, Deense radio, Noorse Radio, Zweedse radio en de Norddeutscher Rundfunk (NDR). Disc-jockey's van deze omroepen zullen vanuit een glazen noodstudio, die op Helgoland is gebouwd, afwis selend muziekprogramma's verzor gen. De Nederlandse disc-jockey's, die vanuit Helgoland te horen zullen zijn, zijn Eddy Becker en Felix Meurders. Producer van de NOS- uitzendingen op Helgoland is George Tor. Eddy Becker presenteert de eersU 3 uitzendingen: donderdag 30 juli van 12.00 tot 13.00 uur, vrijdag 31 juli van 11.00 tot 12.00 uur, zaterdag 1 augustus van 12.00 tot 13.00 uur. steeds via Hilversum 3. Felix Meurders verzorgt de uit zendingen op donderdag 6 augustus van 12.00 tot 13.00 uur, vrijdag 7 au gustus van 11.00 tot 12.00 uur en za terdag 8 augustus van 12.00 tot 13.00 uur, eveneens via Hilversum 3. Eddy Becker presenteert de uit zendingen weer op donderdag 13 au gustus van 12.00 tot 13.00 en vrijdag 14 augustus van 11.00 tot 12.00 uur, ook weer via Hilversum 3. De NOS-programma's „Popslick". „Felix Meurder-show" en „Gevol machtigd" komen in die periode vervallen. De Nederlandse disc-jockey's zul len in hun programma's op Helgo land ook gesprekjes hebben met disc-jockey's uit de andere deelne mende landen. Omgekeerd zullen zij ook optreden in de programma's van de andere disc-jockey's. Op de zaterdagen 1, 8 en 15 augus tus worden in de Nordseehalle op Helgoland popconcerten gegeven, waaraan groepen uit de deelnemen de landen meewerken. Op 1 augustus treden op: .Frum py" uit Duitsland, „Aunt Mary" uit Denemarken en „Cuby and the Bliz- zards" uit Nederland. Op 8 augustus zijn te honen: „Niite People" uit Engeland, „Rank Stran gers" uit Zweden en „Jess and Ja- TELEVISIE NEDERLAND I ito.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 (K) Puffenstuf, TV-serie voc de jeugd. 19.30 CVK/IKOR RKKKenmerk De wekelijkse informatierubrie' over kerk en samenleving. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 Uitzending Stichting Socutera. 20.25 NOS: Rose Marie (Indian Love Call), speelfilm. (Rijkskeuring; Alle leeftijden). 22.15 Studio Sport. 23.00-23.05 (K) Journaal. NEDERLAND 2 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 (K) De Amerikaanse Bison, af levering uit de serie Survival 19.30 (K) De Debbie Reynolds-Show. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 KRO: (K) The George Mitchell Singers in Volendam, filmreporta ge- 20.50 Engeland: Oud en jong: Im pressie van Engelse schoolkinde ren en van bejaarden tijdens een TEL AVIV Arabier en Jood lig gen zij aan zij in Israëlische ziekenhui zen, een co-existentie, die niet in over eenstemming is met de vijandelijkhe den van het conflict in het nabije Oosten. De Arabische patiënten behoren tot de Islamitische en Christelijke gemeen schappen van Israël, of zijn afkom stig uit de in de zesdaagse oorlog van 1967 veroverde en bezette gebieden. Enkelen zijn zelfs het land ingesmok- keld uit de naburige Arabische sta ten. In het Hadassach-ziekenhuis te Jeru zalem zijn 40 van de 100 hartpatiënten Arabieren, en op de kinderzaal zijn meer dan een vierde van de patiëntjes Arabisch. De Israëlische Arabieren delen met de Israëli's in de medische voorzienin gen en gezondheidszorg. Zij die niet kunnen betalen voor hun behandeling worden kosteloos behandeld. De Arabieren in de bezette gebieden genieten kosteloze medische verzorging. Campagnes van de Israëli's voor de gezondheidszorg hebben ertoe geleid, dat in toenemende mate Arabische kin deren worden geboren in ziekenhuizen of klinieken. In het verleden werden verlossingen hoofdzakelijk door vroed vrouwen verricht ten huize van de moeders. Volgens Israëlische doktoren zijn vele van de Arabische kinderen die zij be handelen in de grond van de zaak niet van slechte gezondheid maar ziek ten gevolge van onjuiste verzorging of on wetendheid. In het Hadera-ziekenhuis van het rijk, tussen Tel Aviv en Haifa, zei dr. Mosje Berant dat daar vele Arabische baby's worden gebracht die sterk aan ondervoeding lijden. Berant, plaatsvervangend hoofd van de afdeling kindergeneeskunde, deelde mee, dat sommige Arabische moeders geloven, dat zij, indien zij een kind niet de borst blijven geven, nooit meer zwan ger worden. En dus blijven die moeders men ^at <je Egyptenaren zo goed haar baby's zogen zelfs als zij geen melk meer hebben, zei hij. Het kind °rfl letterlijk de hongerdood. Israëlische dokters krijgen ook een sroot aantal ongewone gevallen van kinderen, die ofwel onvoldoende me disch of door kwakzalvers behandeld zijn. Een van dergelijke gevallen was dat van een zevenjarige jongen, die door een leek in zijn woonplaats voor een ingewandsziekte was behandeld door hem een roodgloeiende pook in zijn endeldarm te steken. In de Sinaïwoestijn die door Israël in de oorlog op de Egyptenaren is ver overd hebben Israëlische dokters mo derne medische maatregelen getroffen voor woestijnbedoeïenen en Arabische vluchtelingen in een overbevolkte Ga za-streek. In El Arisj. een kustplaats in het noorden van de Sinaïwoestijn heeft de 32-jarige dokter Mordechai Sjani twee jaar geleden een ziekenhuis overgeno- als verlaten was. Het was vuil en in wanorde toen hij en enkele medewer kers er aankwamen. Thans worden er per jaar 30.000 patiënten behandeld voor het grootste deel bedoeienen die er komen per kameel, ambulance of in dringende gevallen per helikopter van het leger. In hel ziekenhuis, dat 50 bedden telt. werken vier doktoren en zes verpleeg sters. Behalve dat zij de zieken behan delen geven zij de Arabieren ter plaatse een cursus in eerstehulpverlening. Verder omvat de exploitatie een mo biele geneeskundige dienst, een ambu lance en een groep medisch personeel dat volgens een vast rooster verspreide Sinai-bedoeïenen bezoekt. Elders in de Sinaï heeft de Israëli sche militaire regering andere medische beschikkingen voor de woestijnbewo ners getroffen. Dr. Sjani heeft dit jaar voor zijn werk onder de bevolking van de Sinaï de Albert-Schweizer-prijs gekregen, een onderscheiding die elk jaar wordt verleend aan een dokter beneden de 35 jaar, die zijn werk wijdt aan de mens heid. mes" uit België Op 15 augustus spelen: „The Golden Earring" uit Nederland, „Gluntan" uit Noorwegen, „Carriage Company" uit België, „Slade" uit Engeland, „Pan" uit Denearken, „Knut Kiesewetter und seine "Kay Kays" uit Duitsland en „Made in Sweden" uit Zweden. Van de drie concerten worden radio-opnamen gemaakt die de NOS op korte termijn hoopt uit te zenden. PARIJS Lanvin heeft deze dracht in zigeunersilhouet in zijn nieuwe herfstiwintercollectieDe japon" is uitgevoerd in lichte wol, welke ge breid lijkt te zijn. De hoofdtooi valt over de rug. Uiteraard behoren lichte lederen laarzen tot deze creatie. uitstapje naar Brighton. 21.30 (K) Alleen voor leden (For members only), TV-serie. 22.20 HIRO: „Hiro-magazine". 22.40-22.45 NOS (K): Journaal. DUITSLAND 1 (Regionaal programma: NDR: 18.00 Cultuurspiegel. 18.30 (K) Actualitei ten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Nordschau-Magazin. 19.26 (K) Meine Schwiegersohne und ich, TV-serie. 19.59 Programma overzicht. WDR: 18.00 (K) Filmencyclopedie van de Alpen wereld. 18.30 (K) Voor de kleu ters. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Mein Freund Ben, TV-serie. 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 FilmreDortage. 21.00 (K) Die hand im Mund,\atire. 22.25 (K) Journaal, commentaar en weerbericht. 22.45 Reportages. DUITSLAND 2 18.05 Actualiteiten en muziek. 18.40 Westlich von Santa Fé, TV-se rie. 19.10 John Klings Abenteuer, TV-serie. 19.45 (K) Nieuws, actuali teiten en weerbericht. 20.15 (K) Ac tuele kroniek. Aansluitend: Nieuws. 21.00 (K) fndiskret, TV- film. (Niet geschikt voor jeugdige kijkers.) 22.20 Nieuws en weerbe richt. 22.30-23.15 Discussie. TELEVISIE DUITSLAND 1 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisterenavond. 10.30 Der Brief, de tective-film. 11.30 Actuele kroniek 12.15 Otto. der Klaverstimmer, T- serie. 13.50 Internationaal persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 (K Nieuws. 16.40 (K) Filmreportago 17.55-18.00 (K) Nieuws. DUITSLAND 2 17.30 (K) Nieuws en weerberici 17.25 (K) ZDF-Werkstatt. RADIO HILVERSUM 1 AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtenc gymnastiek. 7.20 Stereo: Licht grmmofoonmuziek 8.00 Radiojoui naai. 8.20 Stereo. Lichte grammo foonmuziek (8.30-8.33 De Groent* man). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stt reo: Klassieke kamermuziek (gr 9.35 Waterstanden. 9.40 Waar ziji onze kinderen gebleven: Programm; rondom jongeren en hun vakantie 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen (gr). (11.00-11.0 Nieuws). 11.30 Rondom 12: Progrm ma voor de vrouw. (11.55 Beursb* richten). 12.30 Sportrevue. 13.0' Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.3< Stereo: 't Muzikantenuur- 1 Steret Strijktrio (opn): 2. Mono: Gitaarreci tal: Klassieke muziek; 3. Sterec Viool en piano: Moderne muziek; 4 Gedeeltelijk Stereo: Amerikaanse studentertkoren. 14.30 't Is historisch Progrmma over geschiedenis. 15.0c Voor de zieken. 16.00 Nieuws. 16.03 Land der Muzen: Kunstkroniek 17.00 Sans Rancune: Platenprogram- ma. 17.30 „O" een rondje radio. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.30 Stereo: Licht ensemble met soliste. 19.00 Stereo: Studio Session: Licht orkest, trio en zangsoliste. 19.30 Nieuws. IKOR: 19.35 Mens en Bijbel: Ge sprekken over de liturgie. 19.45 Avondgebed. AVRO: 20.05: Radio Filharmonisch Orkest, blaaskwintet en solist: Moderne muziek. 21.15 'Fred is dood, hoorspel. 22.30 Nieuws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radiojour naal. 22.55 Een avondje uit: Lichte muziek. 23.20 Stereo: Uit het land van de rijzende zonHedendaagse Japanse muziek (opn). 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stero: Badinerie: klas sieke muz. (Gr.). 7.30 Nws.; 7.32 Act. 7.50 Overweging; 8.00 Nws. 8.11 Voor de jeugd. 8.30 Nws. 8.32 Touringclub: vakantietips en informatie. 8.45 Voor de huisvrouw. (9.00 Gymnas tiek voor de vrouw). NOS: 10.00 Wal heeft dat kind?, pedagogische lezing. 10.20 Stereo: Muziek uit de Barok (opn.). 11.00 Nws. KRO: 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. NCRV: 12.00 Los-Vast: gev progr. (12.26 Med. t.b.v. Land- en tuin bouw; 12.30 Nws.; 12.41 Act.). 1.50 Middagpauzedienst. 13.10 Los-Vast (vervolg). 14.00 Atereo: The Kilima Hawaiians Show. 14.0 Stereo: Fol klore en avantgarde: moderne ka mermuziek (opn.). 15.00 Middag- dienst. NOS: 15.0 .Skivatoon: infor matie over nieuwe langspeelschij- ven. (16.00-16.03 Nws.). 16.15 Meer over minder: informatie over men sen en dingen die minder op de voorgrond treden. NCRV: 17.45 Ste reo: Lichte gr.muz. 18.00 Tijd vrij voor muz. in vrije tijd: koorzang en (stereo); fanfare orkest. 18.30 Nws. 18.41 Hier en Nu: actualiteitenprogr.. onderbroken door IBM-schaaktoer- nooi. 19.00 Stereo: Lichte gr.muz. 19.5 Stereo: Leger des Heilskwartier. 19.30 Ontvoerd!: een radiospel voor de zomeravond. 20.45 De jeugd op ei gen wieken, seriehoorspel (deel 9). 21.13 Stereo: Lichte grammofoon- muziek. 11.28 Stereo: Amusements- muz. (gr.). 21.50 Stereo: Orgelconcert klassieke muziek. 22.20 Avondover- lenking. 22.0 Nws. 22.38 Parlemen- air dagoverzicht. 22.50 Vakantietor 'ag: actuele informatie over alle acetten van het toerisme 23.15 Ste x>: Jazztime. 23.55-24.00 Nws HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Terug van üggeweest: muziek van toen voor listeraars van nu. 9.30 Zzzoef...': chte instrumentale muziek 10.00 j'ws. 10.03 Muziek bij de koffie. 11.00 Nws.). NOS: 12.00 Nws. 12.03 'opsltck. KRO: 13.00 Nws. 13.03 V^arom niet?: licht pl.progr. 14.00 Jws. 14.03 Holster: pop- en countrv- nuz. (15.00 Nws.). 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrr pop-magazine. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Draaijijofdraaiik erzoekplaten GEREI*. KERKEN Beroepen: te Enschede: J. ter Horst te 's-Graveland; te Bentheim: (Alt Ref. Kirche) D. Averes te Leimuiden

De Vallei | 1970 | | pagina 8