Overleg strandt op negatief antwoord van schoolhoofd B. EN W. ADVISEREN RAAD WEIGERING VAN SPEELLEERMATERIAAL „Raad kan t niet beoordelen" Bouw stuwstation vordert 48 woningen voor bejaarden „Met een atoombom heeft 't niets te maken KERKD De Instuif Panden niet geschikt als monumenten In RhenenEist en Achterberg „Jehovahs Getuigen worden alleen gered..." Geen vliegers hij strooinleidingen BEROEPEN GREET LEEMSTRA WAARSCHUWT DE MENSEN VOOR T EINDE DER TIJDEN Overtuigd Kerkmensen Afwijzend Genuanceerd ONVOLDOENDE PRINCIPE NAUWLETTEND BURGERLIJKE STAND RHENEN VRIJDAG 31 JULI 1970 ELST De leden van P.V. De Instuif hebben zondag jl. deelgenomen aan de wedvlucht Bergerac. 875 km en vanaf St. Ghislain Homu van Bergerac was de uitslag als volgt: W. E. van Laar 1; P. J. A. v. Geel 2, 4; G. Drost 3; K. v. Viegen 5; B. Vervat 6; J. v. Swetselaar 7. St. Ghislain 210 km gaf de volgende uitslag te zien: J. v. Aalten 1, 51; P. J. A. v. Geel 2, 3, 33, 56, 71, 72, 80; Gebr. Veenhof 4. 9, 23, 31, 39, 61; A. C. v. Zetten 5, 14, 15, 35, 48, 70; W. E. v. Laar 6, 42, 77, 82; A. Veenhof 7, 16, 19, 34, 79; J. v. Bergen 8, 28, 41; W. C. v. Ewijk 10; T. v. Laar 11, 65; M. Brouwer 12, 21, 36; W. v. Zetten 13, 25, 58, 59; K. v. Viegen 17, 53; M. v. Mourik 18, 49. 52; H. v. Burken 20, 38, 47, 54; G. v. Viegen 22, 44, 64; G. Drost 24, 37, 40; G. Brienesse 26; M. Riemsdijk 27, 62, 78; R. v. Swetselaar 29, 30, 55; Gebr. Brienesse 32, 45, 57, 60, 69, 75, 81, 83; J. v. Swetselaar 43, 63; A. Weyman 46, 50; T. v. Mourik 66, 73; B. Vervat 67; A. J. Bos 68, 76; J. v. Kooten 74. LEERSUM Het zier er naar uit dat de School met de Bijbel in Leersum ver stoken zal blijven van „speelleermateriaal" voor het eerste leerjaar. Dat is dan volgens burgemeester en wethouders voornamelijk te wijten aan een gebrek aan activiteit van het hoofd der school. B. en W. hebben indertijd het schoolbestuur gevraagd te omschrij ven welk materiaal men wil hebben. „Het hoofd antwoordde op dusdanige wijze, dat wij niet in staat zijn het ver zoek in behandeling te nemen", zo schrijft het college aan de raad in een voorstel om de medewerking te wei geren. Het schoolhoofd zou zijn „negatieve informatie" hebben gegrond op het feit dat het samenstellen van een lijst een tijdrovend werk is, en zou verder zon dermeer hebben verwezen naar de in spectie, om nadere inlichtingen te krij gen. Overigens acht het college de aan vraag niet voldoende gemotiveerd. Een speelleerklas heeft de bedoeling een brug te slaan tussen kleuteronderwijs en lager onderwijs. Uitgaande van een grote mate van vrijheid tracht men op speelse wijze het systematisch lezen en rekenen voor te bereiden. De belang stelling voor de speelleerklas, die al vijftien jaar door een aantal didactici wordt gepropageerd, is in Nederland niet groot aldus B. en W. De verwezenlijking van het systeem vraagt naast een intense begeleiding, een meer dan normale energie van de onderwijzeres der klas, en een meer dan normale vakbekwaamheid, voegt het college er aan toen. „Kans op slagen is slechts aanwezig in klassen die klei ner zijn dan dertig leerlingen in scholen waar het hoofd met de onderwijzeres een speciale opleidingscursus heeft ge volgd". Verder wordt de verwijzing van het schoolhoofd naar de inspectie om hi- lichtingen te krijgen in een enkele zin in een ander daglicht gesteld: „Nog afgezien van het feit dat het vragen van advies omtrent een verzoek op grond van artikel 72 der Lager Onder wijswet van 1920, niet tot onze taak behoort (het schoolbestuur is op grond van artikel 77 verplicht een dergelijk advies aan te vragen), is het zo dat de cursusleiders van het C.P.S. op verzoek lijsten van het nodige materiaal ver strekken.' De pogingen van B. en W, om tot overleg te komen zijn aldus op negatief antwoord gestrand. De raad kan dus niet beoordelen of de normale eisen, aan het onderwijs te stellen, al of niet worden overschreden .zeggen zij. Schoolhoofd de heer Kroon vat het advies van B. en W. voorlopig nogal la coniek op: „De raad heeft nog niet be slist, laten we dat eerst maar eens af wachten." Hij is het overigens niet eens De ambtsdragers van de ge reformeerde kerk te Veenen- daal mogen in het vervolg in een iets genuanceerder kostuum in de ,,bank" verschijnen. Een besluit van de kerkeraad dat de verplichting inhield om in het zwart in de kerke raadsb ank plaats te nemen werd ingetrok ken. De broeders is nu toege staan om, iets anders aan te trekken, maar het moet wel .stemmig" blijven. Alle kleuren van de regenboog zullen dus voorshands nog niet in het gere formeerde voorgestoelte ver enigd zijn. met de stelling dat het verzoek op speelmateriaal onvoldoende gemoti veerd zou zijn. „Het gaat ons alleen maar om een principe-besluit", zie hij gistermiddag dus de raad werkt mee. of ze werkt niet mee. Maar men schijnt te denken dat de zaken anders liggen, en dat wij direct al kunnen zeggen welk materiaal er precies nodig is, en hoeveel dat moet gaan kosten. Het enige dat we ver wachten is een principe-uitspraak. Als die negatief uitvalt, laat de raad dat dan maar eens motiveren". De heer Kroon is momenteel bezig met de door B. en W. bedoelde cursus aan het Christelijk Pedagogisch Studie centrum te Ede, samen met een onder wijzeres. Ook de klas waarvoor het speelleermateriaal bedoeld is, blijft on der de dertig leerlingen. Wat dat be treft zou er dus geen bezwaar zijn, vindt hij. De tekst van het voorstel aan de raad ademt een enigszins geïrriteerde sfeer, zelfs in de ogen van een objectieve le zer. Formeel staan B. en W. echter vrij sterk. In hoeverre de gemeenteraad dat in de dagelijkse praktijk woensdag avond 5 augustus in zijn vergadering een rol zal laten spelen, kan alleen maar worden afgewacht, 't Is in elk ge val reden genoeg voor een goed bezette publieke tribune zelfs in deze vakan- tietijd al gaat het dan niet om de op lossing van een wereldomspannend pro bleem. LEERSUM Als de Leersumse ge meenteraad zich aansluit bij een advies van B. en W. moet de Vereniging voor Dorpskarakter en* Natuurschoon ter plaatse worden teleurgesteld. Dan wor den twee door haar aangewezen panden niet aanbevolen als kandidaten voor de Monumentenlijst. Het gaat om de panden Burgemeester van den Boschlaan 2, en Rijksstraatweg 136. Advies van een deskundige heeft B. en W. tot de overtuiging gebracht dat de panden van niet voldoende waarde zijn om voor plaatsing op de lijst van beschermde monumenten te worden geplaatst. Beide zijn al min of meer verminkt. De kans dat het minis terie wél bereid zou zijn wordt uiterst gering geacht. VEENENDAAL Hoewel de werkzaamheden aan het in aanbouw zijnde stuwstation voor het grootste gedeelte aan het oog worden onttrok ken, vordert de bouw gestaag. Op een afstand van circa 1400 meter ligt het complex van de rioolwaterzuivering, die in directe verbinding staat met het rioolgemaal bij het Panhuis. Het stuwstation is een voornamelijk ondergronds bouwwerk. Al in het voorjaar van 1971 hoopt men het gemaal in werking te kunnen stellen. De functie van het station is het rioolwater oppompen en naar de zui veringsinstallaties aan de Slaperdijk stuwen. RHENEN Burgemeester en wethouders van Rhenen hebben een plan in portefeuille om in Rhenen, Eist en Achterberg bejaardenwoningen te gaan bouwen. Voor het dorp Eist worden dat er achttien op het pleintje, dat om sloten wordt door de Irenestraat, Schoolweg, Beatrixstraat en Margrietstraat, in Achterberg komen er zes, die gesitueerd kunnen worden aan het oostelijk deel van het Ruiterpad, op de plaats waar dit aansluit op de Cuneraweg en in Rhe nen is het oog voor 24 bejaardenwoningen gevallen op een terrein aan de Oude Veenendaalseweg nabij de uitmonding van de Platanenlaan. Het gaat dus in totaal om 48 woningen. Al geruime tijd is het college bezig om deze plannen te ontwikkelen. Na de totstandkoming van het bejaardencen trum „De Tollenkamp" werd de ont wikkeling op het punt van de bejaar denhuisvesting nauwlettend gevolgd. B. en W. zijn van mening, dat de volks huisvesting in het algemeen wordt ge diend met een zo goed mogelijke aan passing van de woondccommodatie aan de besoeften van de woningzoekenden. Veel bejaarde echtparen zijn er volgens B. en W. mee gediend, wanneer zij een voor hun behoefte en krachten te grote woning kunnen verlatei# Bovendien kunnen andere gezinnen weer worden geholpen met de vrijkomende woon ruimte. De woningen zullen worden gebouwd door de fa. T. Nieboer in 'Veenendaal. De centrale verwarming wordt geïn stalleerd door de fa. Schans in Veenen daal en het ontwerp is van de Rhenense architect S. Heijn. De woning bevat een woonkamer van plm. 18 m2 met een aangrenzende slaapkamer van plm. 12 m2. Vanuit de slaapkamer is de badka mer bereikbaar. De centrale hal geeft toegang tot de keuken en een berging. In de berging bevindt zich een vaste trap naar de verdieping, waar nog slaapgelegenheid kan worden ingericht. Vooral voor bejaarden kan het van be lang zijn, dat zij huishoudelijke hulp, Geboren: Julia Nicolette, d. v. J. Hofman en N. Voorman, Lienden; Ja cob Willem Mijndert, zv H. J. du Pré en M. Stomphorst; Jeroen, zv W. de Jager en M. van den Broeke; Bianca Barbara, dv G. Bos en W. van Ewijk; Bernardi- na. dv M. Geven en B. Adriaans; Hen- drikje, dv J. E. Bunt en M. Verwoert, Opheusden; Angélique Florence, dv I. F. van Balen en P. J.Agterberg; Dirk Jan, z. v. D. Norder en B. K. Prins; Mat- thieu, z. v. C. v. Ingen en A. C Kooien, Veenendaal. Ondertrouwd: H. Klomp, 22 j., te Haarlem en A. Wijkniet, 19 j., te Eist. Gehuwd: W. F. C. Michels, te Tiel en H. Scheeres, 24 j., wonende te Beekber gen; G. W. van Manen, te Veenendaal en C. J. E. J. Diepeveen. 21 j., te Rhe nen; H. G. A. Wijnen, 21 j.. en W. J. Snijders, 20 j.; O. J. Otter, 31 j. te Hil versum en Chr. Rijsemus te Rhenen; A. H. van Dijk 23 j. en J. W. Westerveld 22 jr. Overleden: J. Hovestad, 62 j.. echt. v. M. Hovestad; W. de Ridder, 89 jr., geh. gew. met D. C. van Baak. Elders geboren: te Wageningen; Simon Marijn, zv G. W. Verhaar en J. R. W. Jansen. Elders overleden: te Alassio (Italië): M. de Haan, 48 jr., echt. v. K. Hendriks. bijvoorbeeld in tijden van ziekte, kun nen huisvesten. Nu de woningen niet zijn gekoppeld aan een bejaardencen trum of dienstcentrum, zullen de wo ningen in eerste instantie worden be stemd voor die bejaarden, die nog zelf standig hun huishouding kunnen voe ren. Voor Eist komt de prijs op 527.078,- (daar wordt de huur 106,80 p.m.) en voor Achterberg komen de kosten op 179.865,- (huur 112,10 p.m). De 24 woningen in Rhenen zullen in een later stadium worden gebouwd, nadat over leg over de plaats en de inpassing in het bestemmingsplan heeft plaatsge vonden. De raad wordt voorgesteld de nodige kredieten beschikbaar te stellen en de bouw van de 18 woningen in Eist en 6 in Achterberg te gunnen aan dè fa. Nieboer. VEENENDAAL De burgemeester van Veenendaal vestigt de aandacht van de ingezetenen op het navolgende: Het komt nog steeds voor, dat vliegers in de 150 KV-lijn geraken. Dit kan tot zeer ernstige gevolgen leiden. Immers, behalve dat het verward ra ken van een vlieger in de geleidings draden een storing in de stroomleve- ring kan veroorzaken, is levensgevaar voor degene, die de vlieger oplaat niet uitgesloten. In dit verband zij gewezen op het be paalde in artikel 429 van het Wetboek van Strafrecht, waarbij strafbaar is gesteld hij die een vlieger oplaat of in de lucht heeft aan de lijn, die zich ge heel of ten dele bevindt binnen een af stand van vijfhonderd meter van een bovengrondse elektrische hoogspan ningsleiding. Op overtreding van dit verbod is een straf gesteld van maxi maal 14 dagen hechtenis of honderd gulden boete. Aangezien ook in deze gemeente een dergelijke hoogspanningsleiding aanwe zig is. mag een ernstige waarschuwing niet achterwege blijven. Met het oog op de grote gevaren aan dergelijke handelingen verbonden, wordt dan ook allen, die oj. enigerlei wijze met de jeugd in aanraking ko men, hierbij verzocht hun medewerking te verlenen aan het voorkomen van de hierboven bedoelde voorvallen. Bovendien zal hierop van de zijde der politie worden toegezien en streng wor den opgetreden. De burgemeester voornoemd: Ant. de Ruiter l.b. VEENENDAAL De predikant S. P. van Assenberg heeft een toezegging van beroep ontvangen naar de Her vormde gemeente van Zegveld. VEENENDAAL „lk waar schuw de mensen dat er nog maar een zeer korte tijd is. Het duurt geen tien jaar meer, daar ben ik ze ker van. Maar het is beslist niet zo dat wij verkondigen dat er in het najaar van 1975 iets bijzonder valt waar te nemen. Wel binnen zeer korte tijd, daarvóór of daarna", zegt de 22-jarige Greet Lemstra. Bijna dagelijks trekt de ex-Amster damse aLs Jehova's Getuige door de Veenendaalse straten om haar boodschap te verkondigen. Om, zo als ze zegt, „mensen te redden", al blijken die mensen er in de prak tijk meestal niets van te willen we ten. Daarom gaat de deur heel vaak weer snel dicht met de opmerking „lk heb er geen tijd voor". Deson danks voert mevrouw Lemstra een verbeten strijd tegen die tijd, want over vijf jaar, meent ze, komt het einde der tijden. „Ik wil de mensen niet bang ma ken hoor. Hoewel wij nadrukkelijk wijzen op het einde van deze tijd vertellen we juist ook van de hoop die er is en op de belofte van Jezus. Er is niets geheimzinnigs aan en ik wil graag aan iedereen vertellen wat hem of haar te wachten staat. Niet door middel van fabeltjes, maar met de bijbel in de hand. Want daar kun je in vinden dat in 1975 de periode van zes eeuwen menselijke geschie denis is volgemaakt. Dan is het Ar mageddon zeer dichtbij, de verwoes ting van de aarde en de vervulling /an alle profetieën. M n ouders waren Jehova's Getui gen en vanzelfsprekend ging ik met hen mee. Daarna heb ik er een poos niets aan gedaan maar toch ben ik later alles weer gaan onderzoeken. Nu ben ik er vast van overtuigd dat alleen Jehova's Getuigen zullen wor den gered*. Door steeds mensen te bezoeken en allerlei tegenwerpingen te horen raak je zelfs nog meer overtuigd. Ik heb veel steun aan m'n geloof. Als het erg moeilijk voor me wordt of er Ls narigheid dan ga ik in gebed en dat geeft me dan troost. Ik weet dan dat ik in m'n moeilijkhe den word geholpen. Bang om te sterven ben ik niet. Natuurlijk ga je niet graag dood, maar omdat er de belofte is van Je hova (dat de doden worden opge wekt) hoef je er niet echt bang voor te zijn. Het verschil tussen de oude en de nieuwe wijken in Veenendaal is bij zonder groot. Soms kun je met „kerkmensen" heel goed praten. Vaak willen ze niet, maar je merkt wel dat, als je de bijbel toont, men daarvoor wel respect heeft. En bo- Mevrouw Greet Lemstra (links) samen met een vriendin tijdens één van de vele tochten door Veenendaal. De Jehova's Getuigen wachten tot er wordt opengedaan en dan volgt al gauw de waarschuwing voor het einde der tijden vendien zien de mensen het zelf ook steeds meer dat alles wijst op het eind van de tijden. Er zullen gruwe lijke dingen gaan gebeuren, maair ik mag ook wijzen op de belofte van Jezus die zelf gezegd heeft, nadat Hij gesproken heeft over alle vrese lijke dingen aan het einde der tij den: „Heft uw hoofd omhoog omdat uw bevrijding naderbij komt". Toen ik pas zag, dat we vloerbe dekking hadden gekocht waarop „20 jaar garantie" stond' heb ik gedacht „dat is niet nodig". Ik geloof echter niet dat het Armageddon iets te ma ken heeft met een atoombom of zo... Jehova zal dat zelf wel regelen. Het gaat niet om een prediking van hel en verdoemenis, maar wel hopen we dat de mensen'gaan nadenken en onderzoeken". „Ik had gisteren nog een fijn ge sprek met iemand. Maar toen ik sprak over een bijbelstudie kwam er de reactie: „Ik geloof dat ik daar nog niet rijp voor ben". Bij alle af wijzende argumenten die je hoort op je tocht langs de deuren zou je ont moedigd raken als je niet wist dat het om Gods naam gaat. Uiteraard is onder de categorie „kerkmensen" het meest voorkomend dat men zich gaat verdedigen. Opvallend is hel dan altijd dat men niet met steek houdende argumenten komt. Dat zou men van „kerkmensen" juist moger. verwachten dacht ik. En als je dan bij een predikant aan de deur komt. hoor je bijna altijd „Ik heb geen tijd". Ook op een later tijdstip niel. Je zou toeh het verschil tussen een predikant en andere mensen moeten kunnen merken. Was het maar waar dat een predikant ons uitnodigde om te zeggen d'at we het verkeerd heb ben. Een predikant is een blinde leids man die een blinde leidt. In de bijbel staat: ze zullen beiden in een kuil vallen. Als hij anders zou weten dan hij preekt zou het een valse profeet zijn". Wanneer de augustusmaand aan breekt gaat mevrouw Lemstra op pad met het „waarheidsboekje", een nieuwe uitgave van het Wachttoren genootschap. Ze heeft er zich met haar geloofsgenoten al terdege op voorbereid om daarbij een toelich ting te geven. Ze ziet het als een op dracht vanuit de bijbel en be schouwt hetgeen ze te bieden heeft als iets, wat ze zelf gekregen heeft en niet voor zich mag houden. En ze nodigt iedereen uit om naar de Ko ninkrijkszaal (het NW-gebouw aan de Tuinstraat) te komen of trekt langs de deurert om te verkondigen hoezeer de tijd dringt. VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk Oude kerk, 9.30 uur: ds. Kortleve te Rotterdam; 17.00 uur: ds. Kleijne te Gent (België). Julianakerk, 9.30 uur: ds. Schuurman te Putten en 17.00 uur: ds. Van de Pol te Ede. Vredes- kerk, 9.00 uur en 10.30 uur: ds. Koe man te Wezep en 17.00 uur: ds. Van de Peut te Renswoude. Sionskerk, 9.30 uur: ds. Spilt te Ede en 17.00 uur: kand. Kieskamp te Utrecht. Poort- kerk. 10.30 uur: ds. Den Boer te Zeist en 18.30 uur: ds. Kleijne. I|e j aardencentrum. 9.00 uur: kand. Kieskamp. Veeneind, 15.00 uur: oud. Jonker. Dijkstraat, 14.45 uur: ds. Van Viegen te Amerongen. Herv. Gemeente „Sola Fide" 10.00 uur: ds. Vijzelaar en 17.30 uur: ds. Groenenberg te Utrecht. Geref. Kerk Brugkerk, 9.30 uur: ds. Blanken en 17.00 uur: ds. Bos van Scherpenzeel. Petrakerk, 9.30 uur: ds. Sybrandi van Epe en 17.00 uur: ds. Blanken. Geref. Kerk (Vrijgemaakt). Poortkerk, 9.00 uur: leesdienst en 14.30 uur: ds. Keegstra te Ermelo. Chr. Geref. Kerk Bethelkerk, 9.30 en 17.00 uur: ds. Biesma. Pniëlkerk, 9.30 en 17.00 uur: ds. Den Bleker te Mijdrecht. Geref. Gemeenten (Ned.) 9.30 en 18.30 uur: leesdienst. Geref. Gemeente Syn.) 9.30 en 17.00 uur: leesdienst; 5 aug. 19.30 uur: ds. Van Kooten (Emmel- oord). Ned. Prot. Bond 10.30 uur: mevr. Scholten-Van Itter- son te Driebergen. R.K-Kerk Salvatorkerk, zaterdag 18.45 uur en zondag 9.00 en 11.00 uur: H. Mis. Willibrorduskerk, 8.00 en 10.00 uur: H. Mis. Leger des Heils 10.00 uur: Heiligingssamenkomst en 19.30 uur: Verlossingssamenkomst Jehovah's Getuigen zo. 9.30 uur Openbare vergadering 10.30 uur: Wachttorenstudie, di. 19.30 uur: Theocr. bedieningsschool. 20.30 uur: Dienstvergadering. Bijeenkomsten worden gehouden in NW-gebouw in Tuinstraat. RHENEN Herv. Kerk 9.00 u. ds. C. den Boer. Geref. Kerk 9.30 u. ds. J. Goldschmedding. 17.00 u. ds. A. M. de^Hoogh, te Ameron gen. Geref. Gem. Syn. 10.00 en 17.30 u. leesdienst. wo. 5 aug. 19.30 u. ds. De Gier, te Den Haag. Oud Geref. Gem. 10.00 en 18.00 u. Leesdienst. Geref. Gem. in Ned. 10.00 en 17.30 uur leesdienst; 4 aug. 19.30 u: ds. De Groot (Rijssen). Ned. Prot. Bond. Geen dienst. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. H. v. d. Pol uit Wouden berg. 6.30 uur ds. Vroegindeweij uit Katwijk aan de Zee. Ger. Kerk: 9.30 uur cis. G. van Duinen uit Den Haag. 6.30 uur ds. P. v. Strien uit Woudenberg. Vrije Evangelische Gem. 10.30 uur de evangelist C. de Geer uit Woudenberg. Deze dienst wordt ge houden in het Veren, gebouw aan de Holevoetlaan. Ger. Gem. 10 uur en 6.30 uur de heer B. Roest. Ger. gem. Uitgetreden 10 uur en 6.30 uur leesdienst in het noodgebouw aan de Holevoetlaan. R.K. Kerk Bed. H. Mis 9.15 uur in het vereni gingsgebouw aan de Holevoetlaan. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk 10.00 u. ds. G. Kaastra. 18.30 u. ds. S. Andringa. De Uithof. geen jeugdkapel. Geref. Kerk. 10.00 en 18.30 u. ds. A. M. de Hoogh. Ned. Prot. Bond. 10.30 u. mej. dr. J. J. Wijle, te Arn hem. OVERBERG Herv. Kerk. 10.00 u. ds. S. Andringa. 18.30 u. eerw. hr. C. H. W. Kuiperl, te Leersum. Oud Geref. Gem. 10.00 en 18.30 u. Leesdienst. ELST. Herv. Kerk 9.30 en 18.00 u. ds. J. van Malenstein. RENSWOUDE Herv. Kerk. 9.30 u. ds. P. Zijlstra, em. pred. te Scherpenzeel. 18.30 ds. Van de Peut. Geref. Kerk. 9.45 en 18.30 u. ds. De Feyter, te Ede. Camping „de Lucht". 11.30 uur. (omtrent dienst nog geen opgave) R.K. Kerk (in Geref. Kerk) za. 6.45 u. Eucharis tieviering. EDERVEEN Herv. Kerk. 9.30 u. ds. Verburg, te Wageningen. 18.30 u. ds. Van Dijk. Geref. Gem. in Ned. 9.30 en 18.45 u. ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gem. 9.30 en 19.00 u. Leesdienst. ma. 3 aug. 19.30 u. dhr. Schenkelshoak, te Kampen. EDE Oud Geref. Gem. 10.00 en 19.00 u. ds. Van de PoaL KESTEREN Herv. Kerk. 10.00 u. geen opgave. 18.30 u. geen opgave. OPHEUSDEN Herv. Kerk. 10.00 en 18.30 u. ds. Muilwijk. Geref. Gem. Syn. 10.00 en 18.30 u. leesdienst. Geref. Gem. in Ned. 10.00 en 18.30 u. ds. Van Beak.

De Vallei | 1970 | | pagina 5