z' Er werd in Griekenland een fikse straf geëist tegen twee Jordaniers, die een bomaanslag op het EI-AI-kantoor in Athene heb ben gepleegd maar het maakt weinig uit, want zij behoren tot de groep, die in vrijheid komt na de kaping van het Griekse lijntoestel. waarbij die invrijheidstelling werd afgedwongen. Met gebalde vuist achter het raampje van de arrestantenwagen: de 26-jarige James Anthony Roche, nadat de rechter in Londen had beslist, dat hij in hechtenis moest bHfven vanwege het gooien met traangasbommen in het Lagerhuis. Heintje in Londen, waar hij met voldoening twee gouden platen toonde die hij vanuit Australië en Nieuw-Zeeland kreeg. Een jaar nadat zij als eerste astronauten over de maan wandelden brachten Neil Armstrong, Edwin Aldrin en Michael Collins een bezoek aan Jefferson City, waar hun Apollo 11-cabine staat opgesteld. Tweede van links op de foto: gouverneur Warren Hearne van Missouri. Behalve een speelse geest blijkt Godfried Bomans ook nog aardig speelse benen te hebben: bij de opening van de eerste Nederlandse beurs voor tieners en twens haalde hij 75 seconden als kilometertijd op de home trainer. Zuster Adrian is een van de veertien nonnen in New Orleans (V.S.). die door de aartsbisschop zijn aangewezen om de Heilige Communie uit te reiken aan ziekenhuispatiënten. De maat regel werd genomen in verband met het tekort aan priesters. Altijd heeft de nu 60-jarige sultan Said Ben Taimoer van Muscat en Oman geweigerd, de inkomsten uit de olie te gebruiken voor zijn arm en onontwikkelde volk. Nu is hij afgezet door zijn 28-jarige zoon Kaboes. De .werkelijke koopjes waren kennelijk nog niet goedkoop genoeg voor de inbrekers, die uit deze juwelierszaak aan de Lange Poten in Den Haag voor een ton aan sieraden weghaalden. Arnold Rood op weg naar" de natiónale titel op de 200 m vlinderslag bij de Nederlandse zwemkampioenschappen in Leeuwarden. N V .Vv; -

De Vallei | 1970 | | pagina 9