Heintje gaat nu z'n geluk in Engeland beproeven Optreden begint met een tv-sboiv R mgo is nu dertig Brit lust de politie met. De Russische Krokodil bijt zijn baas zelden of nooit Wellicht zondags toch tv-voetbal Bekroond hoorspel Beroemde acteurs in goede film Geld niet belangrijkals hij maar beroemd wordt Leerlingen bereiden hun meester erebanket Naar 't zin Mikpunten Contact NOS-KNVB Reportage van muziekconcours in Kerkrade programmaos Vanavond op Nederland 1: COOLOGNE TELEVISIE TELEVISIE RADIO UIT DE KERKEN MAANDAG 3 AUGUSTUS 1970 LONDEN Het opbouwen van de carrière van ons nationaal zangfeno- nieen Heintje in Engeland fc begonnen. Vorige week ontmoette hij in een be kende Londense nachtclub reeksen te levisie- en radiopioducenten, mensen uit de filmwereld, de platenindustrie en de pers. Hij liet het allemaal gelaten over zich heen gaan en gaf in dapper En gels antwoord op wat hem gevraagd werd. En passant sleepte Heintje ook nog ♦wee gouden grammofoonplaten in de wacht: één uit Australië, de ander uit Nieuw-Zeeland, omdat zijn platen daar de oplage van vijftigduizend exempla ren hebben overschreden. Eerder al waren de opnamen gemaakt voor het televisieprogramma dat hier volgende maand wordt uitgezonden, waarin Heintje zingt: I'm your little boy, speciaal gemaakt voor zijn debuut in Engeland. Een sentimenteel liedje, helemaal in de stijl die het zangertje goed ligt. Twee weken geleden kwam de plaat van dit liedje voor het eerst in de win kels in Engeland. Of het zal lukken Heintje ook hier beroemd te maken? Het blijft een enorme gok omdat de stijl van het Duits-Nederlandse amuse ment zo heel anders is dan wat de Brit ten gewend zijn. Popsterren en andere bekenden van de verstrooiingsindustrie op het conti nent krijgen hier meestal geen voet aan Voordat Heintje (rechts op de fo to) de Engelse platen-markt ging veroveren, speel de hij een dood gewoon partijtje voetbal in de Lon dense Kensington Gardens. de grond. Heintje amuseerde zich best tijdens zijn bliksembezoek aan Londen. „Het weer kon beter zijn", zei hij lachend, terwijl hij zijn weerbarstige blonde kuif wegstreek. Met zijn andere hand speelde hij onophoudelijk met een bier viltje. Hij droeg een keurig beige pak en een blauw overhemd met rolkraag. Zijn ouders bekeken het allemaal met gerechtvaardigde trots: „Tijd om te winkelen was er jammer genoeg niet", vertelde Heintjes moeder. Vond Heintje het werken voor de En gelse televisie anders dan wat hij in Duitsland gewend is? „Nee hoor, dat is overal hetzelfde". Hebben jullie lang gerepeteerd? SYDNEY In Sydney's Tattersall's Club hebben tien leerlingen een groot verjaardagsbanket aangeboden aan hun 82-jarige leraar Jules Wijnberg de in 2912 uit Nederland gekomen chef-kok die overal ter wereld in zijn lange loop baan velen op zijn gerechten heeft ont haald en tientallen beroemd geworden koks heeft gecoached. De in Parijs opgeleide Jules Wijnberg kwam als kok van het oude schip „Mooltan" in Australië aan. Hij kookte elf jaar lang in het inmiddels verdwe nen Adams Hotel, in de eveneens ter ziele gegane destijds beroemde nacht club Princes en Romanos, in Tatter sall's Club en de Masonic Club. Kort na de tweede wereldoorlog vroeg de regering van Nieuw Zuid-Wa les hem in Sydney's technical college een school voor koks te beginnen. Zijn leerplan is daar nog steeds in gebruik. „Vijf minuten, dat was alles". „Heintje doet er nooit langer over", vulde zijn manager aan. Hoeveel Heintje krijgt voor zijn op treden in Engeland wordt niet onthuld. „Geld is ook niet belangrijk", meent de manager, „als we hem hier maar be roemd kunnen maken". De maatschappij die Heintje naar Londen haalde heeft gevraagd, of hij over drie weken nog een televisiepro gramma wil komen maken, maar daar is geen tijd voor. Hij is in Duitsland druk bezig met een nieuwe film. Heintje mocht naar de aflossing van de wacht, de Tower en hij moest pose ren voor fotografen en reeksen inter views geven. „Eerst ga ik een paar dagen naar huis", zegt Heintje nog, „en dan naar München. I must a film", legt hij in gebroken Engels uit, ten behoeve van een zwaar besnorde Engelse televisie magnaat. Door de luidspreker schalt: „I'm your little boy". Heintjes zakelijke leiders houden hun vingers gekruist, zoals men in Engeland zegt. In Nederlandse be grippen vertaald: Ze duimen voor zijn succes in Engeland. LONDEN Iedereen, die wanhopig is omdat zijn 30ste verjaardag nadert, kan de les ter harte nemen van Ringo Starr, de drummer van de Beatles en een jeugdidool van de jaren zestig. Rin go zegt, dat het eigenlijk helemaal niet zo erg is om 30 jaar te worden. Ringo vierde die verjaardag op 7 juli. Bovendien, zo zegt de oudste Beatle, vertrouwen de andere drie hem nog steeds. Toen ik 19 was dacht ik dat 30 het einde van de wereld zou zijn, zo vertel de Ringo. Het is echter niets. Het is best zo. Ook met de andere Beatles is alles ADVERTENTIE Warm? Heerlijk verkoe lende Skice ijs-eau de cologne verkwikt a la minute! 'n Wondertje van koelte! In flakons,"" sprays, towelettes en handige mini-rollers. van BOLDOOT best, aldus Ringo. Hoewel de groep in meer dan twee jaar niet in het open baar is opgetreden. Zij blijven bijzon der succesvolle grammofoonplaten ma ken. Wij zijn nog steeds een hechte een heid, aldus Ringo. En niemand wil een scheuring. WOMBOURNE (Engeland) De dorpswinkelier van Wombourne, die bijzonder geïrriteerd is door het feit, dat hij voor een aantal verkeersover tredingen werd beboet, heeft sancties getroffen tegen de plaatselijke politie. De 40-jarige John Jordan weigert de vijf manschappen van de plaatselijke politie en hun gezinsleden in zijn win kel te bedienen. Joan Hurd, de echtgenote van de po litieman die tegen Jordan getuigde zei in tranen te zij nuitgebarsten toen zij voor de eerste maal uit de winkel werd geweerd. Later verklaarde zij„Ik ben woedend. Ik vind het verschrikke lijk onrechtvaardig dat ik als gewone huisvrouw het slachtoffer wordt van het feit dan mijn man zijn plicht deed." Jordan werd veroordeeld tot een boete van 40 pond en intrekking van zijn rij bewijs gedurende twee maanden omdat hij gevaarlijk had gereden en niet had voldaan aan het bevel van een politie man om te stoppen. Hij vindt, dat hij onrechtvaardig be handeld is. „Wij hadden onze eigen dorpsagenten, maar deze kerels komen allemaal van buiten. Ik hoop andere winkeliers te overreden mijn voorbeeld te volgen. Misschien vragen deze man nen dan overplaatsing aan." MOSKOU Het Russische satirische tijdschrift Krokodil, heeft scherpe tanden maar niet voor Sovjetbaas Leo nid Breznjef. Terwijl Nixon door Wes terse kaïlkatuurtekenaars wordt gehe keld, behoeft de leider van de commu nistische partij in de Sovjet-Unie nooit bang te zijn voor de beet van Krokodil. Dit Russische dier hapt alleen naar Westerse leiders en kleine Sovjet-functionarissen, die niet precies in het gelid van de partij lopen. Toch is zelfs zijn bescheiden kritiek in een maatschappij waar de meeste publika- ties het Sovjet-leven verheerlijken een zeldzaam verschijnsel. Krokodil houdt ervan te hakken op drinken, de moraal van de tieners, aan matigende bazen, omkoperij, bureau cratische vertragingen en de vele mis lukkingen in de economische ordening. De officiële propaganda juicht bij voorbeeld over de vooruitgang in de landbouw, maar kort geleden had Kro kodil een spotprent van een dorp dat nog niet eens sanitaire voorzieningen had. Reizigers uit het Westen zien dit vaak maar de gecensureerde pers zwijgt erover in alle talen. Op de spotprent zag men boeren die aan jukken emmers water door de sneeuw droegen en naar stukken van buizen keken die men had laten liggen. Er stond een bord bij met het op schrift: Hoofdbuis waterleiding, begon nen 1960. Enkele van de geliefde mikpunten van Krokodil werden onder vuur geno men in andere spotprenten van de laat ste tijd: Van een tienerechtpaar in Char treuse: En lavendelkleurige uni-sex kleding hebben het mannetje en het vrouwtje om ze van elkaar te on derscheiden van die figuurtjes om de hals waarmee „heren- en dames toilet worden aangeduid: Deze prent is gericht tegen buitenlandse mode grillen. Bedienden moeten in de kamer van hun baas pantoffels dragen om zijn marmeren vloer niet te bekrassen. Gericht tegen praalzieke bazen. Een dronken loodgieter, die aan een gootsteen zal gaan werken doet zijn gereedschapskist open en vindt die vol flesopeners. Mikpunt: de dronkenschap. Ons cultuurpaleis begint bij de biblio theek, zegt de directeur van een re creatieclub voor arbeiders, wijzend naar een nietig bibliotheekje, inge klemd onder de trap, die naar een lege kwistig versierde bovenzaal leidt. Gericht tegen onevenwichtige sociale diensten. Een man die er genoeg van heeft in een wachtkamer aan het lijntje te worden gehouden, dringt het kan toor van de chef binnen gezeten op een stier terwijl een toeschouwer zegt: „Dat is de enige manier om erin te komen", gericht tegen de bu reaucratie. Deze in Krokodil aan de kaak gestel de tekortkomingen in de Sovjet-Unie zijn betrekkelijk gering, vergeleken met de fundamentele politieke problemen in het Westen, die Krokodil aanvalt. In Anti-Amerikaanse artikelen worden Amerikaanse figuren zoals de directeur van de FBI (Federale Recherche) onder handen genomen, maar Krokodil zou er nooit aan denken een aanval te doen op de chef van de veiligheidsdienst der Sovjets, Joeri Andropof althans niet zolang hij aan de macht is. Het gaat er naar uitzien dat de vaderlandse televisiekijkers het ko mende seizoen toch hun zondagse portie voetbalflitsen krijgen. Hoewel niemand het eigenlijk wil toegeven, staat vast dat er hoogstwaar schijnlijk officieus weer contact is tussen de Nederlandse Omroep Stichting (NOS) en de Koninklijke Nederlandse voetbalbond (KNVB). Hot oude contract tussen beide in stellingen loopt op 9 augustus af. Luttele dagen daarna gaat Neder land weer voetballen en iedereen wil onderhand wel weten wat er dan gaat gebeuren. Dat het voorgoed voorbij zou zijn met het zondagse televisievoetbal, heeft niemand eigenlijk, ook toen de onderhandelingen tussen NOS en KNVB enkele weken geleden vast liepen, willen geloven. En in het te levisieprogramma „Zo maar een zo meravond" (Vara) heeft Koos Poste- rna zaterdagavond de knuppel in het hoenderhok gegooid. Hij zei toen dat hem officieus be kend was dat de NOS en de KNVB weer hadden onderhandeld en dat de NOS een bedrag van één miljoen gulden zou betalen aan de voetbal bond. In ruil daarvoor zou de televi sie gedurende drie jaar op zondag avond voetbalflitsen mogen uitzen den. Daarmee zou de eerste eis van de KNVB, die 750.000 gulden wilde voor één seizoen, komen te verval len. Woordvoerders bij de NOS en de KNVB, die tot gisteren bleven ont kennen dat er ook maar enig contact was, hebben daarna toegegeven dat door beide partijen weer aan een oplossing van de moeilijkheden ge werkt wordt. De heer Jos Coler, voorzitter be taald voetbal van de KNVB zei gis teren: „Er zijn weer toenaderingspo gingen. Misschien is er binnenkort weer een bespreking. Aan beide kanten bestaat de bereidheid tot praten". Bob Spaak, cshef sport bij de NOS-televisie ging in zijn commen taar zelfs nog verder. „Er zijn in Van het Wereld Muziek Concours, dat in de Limburgse stad Kerkrade wordt gehouden, zendt de VARA-te- levisie vanavond een reportage uit. Er zullen opnamen worden uitgezon den van het optreden van bv de be roemde National Band of New Zea land (meervoudig wereldkampioen), de Zweedse Lku Brass Band, The Young Tulsans Senior Band uit Amerika en het Symfonie-orkest Ljubljanski Sindikalni uit Joegosla vië. De reportage werd gemaakt onder leiding van regisseur Frans Boelen. (19-30-19.56 uur Nederland 1). heel Nederland vier mensen die iets over de zaak weten, dat hout snijdt. Ik ben een van die vier. Kijk, ik ben niet iemand die bij de pakken gaat neerzitten en dat heb ik dan ook niet gedaan. Ik zal zeggen: ik ver wacht wel dat er op korte termijn een positief resultaat uit de bus zal komen. Over de grootte van het bedrag zeg ik niets. Dan zou ik bepaalde po sities in gevaar brengen en dat doe ik liever niet". WILLY ALBERTI ziet er op de ze foto net uit alsof hij heel veel zin heeft om „Met liedjes het land in" te gaan. Dat doet hij vanavond dan ook, om tien voor half negen voor de NCRV-televisie, samen met onder anderen de Chico's, Rien van Nunen en Bert van Dongen. De NOS-radio zendt vanavond van 20.55 tot 22.00 uur via Hilversum I in stereo het hoorspel „Zeven miljoen moleculen" van Manuel van Loggem uit. Met dit hoorspel won Manuel van Loggem de derde prijs in de hoorspelschrijfwedstrijd, die door de Belgische Radio en Televisie (BRT) en de NOS in 1968 werd uitgeschre ven. De hoofdpersoon uit „Zeven mil joen moleculen", Hiram, is een ver eenzaamde vrijgezel met een duide lijk minderwaardigheidscomplex, 's Avonds kan hij het niet langer harden bij zijn t.v.-commercials en zijn sexboekjes. Hij vlucht naar het park, waar hij een man ontmoet, die veel met hem gemeen heeft, een man, die Hiram als zijn soortgenoot herkent. Tot werkelijk contact komt het niet. Hiram gaat naar een café, waar hij Mariët ontmoet. Zij wordt achtervolgt door angst, waarvoor zij vlucht in de drank. Ook zij herkent Hiram als een soortgenoot en zij lijft hem dadelijk in, maar Hiram blijkt niet tot normale liefde in staat. Voor hem is er een andere weg: het geweld. Howard, een andere bezoeker van het café, maakt hem lid van een on dergrondse organisatie, die met het pistool in de hand wil strijden tegen ondermijnende machten die de sa menleving bedreigen. Hiram wordt één van hen en hij voelt zich met een pistool in de zak tot grote daden in staat. De auteur van het hoorspel is naast roman- en toneelschrijver ook criticus en psycholoog. Bekendheid kreeg hij vooral door zijn toneel stukken „Lijmen" (naar het boek van Elsschot) en „Jeugdproces". Van Loggem schreef ook een aantal hoorspelen, waaronder „Thijl" en „De achtarmige inktvis". In „Zeven miljoen moleculen" wordt de rol van Hiram gespeeld door Henk van Ulsen, de man in het park is Hans Veerman, Eva Janssen speelt Mariët. Howard is Paul Deen. De regie heeft Harry de Garde. De Engelse schrijver Harold Pin ter schreef het draaiboek voor de zeer goede film die de VARA-televi- sie vanavond uitzendt en die tot titel heeft „En die man die kiest een vrouw" (The pumpkin»ater). De oorspronkelijke roman, waar naar Pinter zijn scenario schreef, is van Penelope Mortimer. Beroemde acteurs vertolken de rollen in dit spel: Anne Bancroft, die met haar rol in deze film op het festival in Cannes de prijs voor de beste vrouwelijke hoofdrol heeft verworven, Peter Finch, James Ma son, Sir Cedric Harwicke en Eric Porter (Soames uit The Forsythe Sage). Anne Bancroft en Peter Finch spelen in deze film het echtpaar Jo en Jake Armitage. Zij is eerder ge trouwd geweest en heeft kinderen uit vorige huwelijken. Haar verhou ding met Jake Armitage lijkt ideaal, hoewel hij een avontuurtje niet uit de weg gaat. Voor Jo Armitage bete kent echter het moederschap de rechtvaardiging van haar seksuele leven en als haar echtgenoot geen nieuwe kinderen wil, raakt zij in grote geestelijke nood. De regie van deze -film is van Jack Clayton. (20.45-22.35 uur Nederland 1). NEDERLAND I 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.04 VARA: (K) Hier is Lucy, TV- serie. 19.30 Wereld Muziekconcours te Kerkrade. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VARA: Achter het nieuws. 20.45 En die man die kiest een vrouw (The pumpkin Eater), speelfim. (Keuring: 18 jaar). 22.35-22.40 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND 2 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 (K) De 21e eeuw: Leven in de ruimte, documentaire van de Amerikaanse TV CBS. 19.30 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverhaal. 19.37 (K) De wetten van de wilder nis: serie over het dierenleven in de wildernis van Centraal Afrika. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 NCRV: Met liedjes het land in. 21.10 Ik zie, ik zie, quiz. 21.20 (K) Met speciale opdracht: De tective Jordan, TV-fiilm. 22.10 Hier en Nu: actualiteitenru briek. 22.25 Een hemel op aarde?: beroem de Duitse kerken: de hoofdkerk van het Westfaalse Soest. 22.35-22.40 NOS (K) Journaal. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 Landarzt Dr. Broek, TV-serie. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zand mannetje. 18.55 Sportjournaal. 19.26 (K) Julia, TV-serie. 19.59 Program maoverzicht. WDR: (K) Program maoverzicht. Aansluitend: (K) Doris Day in...., TV-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 :K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Muziekpro gramma.) 20.00 (K) Journaal en weerbericht. 20.15 (K) Reportages, analyses en meningen. 21.00 (K) Quiz. 21.45 Die Zeit der Generale, TV-serie. 22.30 (K) Journaal, com mentaar en weerbericht. 22.50 Con cert 23.45 (K) Journaal. DUITSLAND 2 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 Otto, der Klavierstimmer, TV- serie. 19.10 (K) Keine Zeit für Aben- teuer, TV-serie. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 (K) Fiilmreportage. Aansluitend Nieuws. 21.00 Die Wendeltreppe, Amerikaanse speelfilm. 22.25 (K) Nieuws en weerbericht. NEDERLAND I 15.00-16.25 KRO: (K) Vakantiepro gramma. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Muzikaal am. progr. 11.30 Filmreportage. 12.00 Reporta ges, analyses en meningen. 12.50 In ternationaal persoverz. 13.00-13.30 Journ. 16.35 (K) Nws. 16.40 Voor de kinderen. 17.00 Voor de kinderen. 17.25 Sie Kampfen ohne zu töten, TV-serie. 17.55-18.00 (K) Nws. DUITSLAND 2 17.30 (K) Nws. en weerbericht. 17.35 Ich heirate (K) einen Millionar (tv-serie). HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.1 Ochtend- gymn. 7.20 Stereo: 1. gram. muz. 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.20 Stereo: L. gram muz. (8.30-8.33 De groente man). 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide rep. of herh. NOS- progr. 9.35 Waterst. 9.40 Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance, (opn.) AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb. vit. (gr.). (11.00-11.02 Nws). 11.30 Rondom 12: progr. voor de vrouw. (11.55 Beursber.). Overh. voorl. 12.30 Natuurbeschermingsjaar 1970 is maar een begin. Sprekers: de heren J. J. Zweeres en J. Swart. AVRO: 12.40 Toppers van toen (gr). 13.00 Nws. 13.11 Radiojourn. NOS: 13.30 Spiegel van België: muz. en nws. van onze zuiderburen. 14.00 Prome nade Matinee: Pro Arte trio en Pro- menade-ork.am. muz. AVRO: 15.10 Amerikaanse muz. van onze eeuw (VII), muzikale lez. 15.35 Oude in strumenten uit het privé-bezit van de violist Jaap Schroder, muzikale lez. 16.00 Nws. 16.03 Kwispel, quiz. 16.10 Vamos a Escuchar (VII), serie progr. over Spanje en zijn muz. 16.35 Stereo: nieuwe gram. pl. met toe lichting. 17.30 Trefpunt: discussie- rubriek voor actuele zaken. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojourn 18.25 Stereo: Dansork. The Skymas- ters. 18.55 Paris vous parle. 19.00 Stereo Jazz Spectrum: oude en mod. jazz. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: gev. progr. 22.00 „O" een rondje radio. 22.30 Nws. 22.38 Med. 22.40 Radio journ. NOS: 22.55 Stereo: Muz. van deze eeuw (opn). 23.35. Horizon: Volksmuziek uit Turkijë. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor (gr.); klas. muz. (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws; 7.32 Act.) 8.00 Nws. 8.11 Klas. gew. muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Touringclub: Med., inform, en goede tips. 8.45 Stereo: Harprecital (gr.); klas. muz. 9.00 Gymn. voor de huisvrouw. 9.10 Stereo: Harmonie - ork. (gr.). 9.35 Schoolradio bij de tijd: een voorl. progr. voor ouders, onderwijsmedewerkers en andere opvoeders. 10.00 Het blijvende Is raël: bijbelse verkenningen. 10.15 Italiaanse operafragmenten (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Klas. ork. muz. (gr.). 11.25 Voor de zieken. 11.55 Med. KRO: 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee, gev. progr. (12.22 Wij van het land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Act.; 13.00-13.05 Raden maar...) 14.00 Ste reo: Musiësta: een li. muz. progr. 14.30 Pizzicato: muzikaal middag magazine. (16.00 Nws.) 17.00 Overh. voorl. De 10e zitting van de Advies raad voor Culturele Samenwerking tussen de landen van het Konink rijk. Spreker: drs. M. D. Thijs. 17.10 Voor de kinderen. 17.15 Hai!: jeugd- progr. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Stereo: Eigen fabrikaat: 1. muz. 20.00 Mixtuur; eigen opnamen van ork., koren, sol. en kamermuz. en sembles: klas. en mod. muz. 21.15 Albert en z'n brug, hoorspel. 22.10 Klas. kamermuz. (gr.). 22.25 Overw. 22.30 Nws. 22.38 Parlementair dago- verz. 22.50 De zingende kerk: muz. in le liturgie. 23.10 Stero: L. gram. muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00-10.02 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijke gev. visite. 12.00 Nws. 12.03 Een op vallend vrolijke gev. visite (ver volg.). 13.00 Nws. 13.03 Ekspres: 1. pl. progr. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Bec ker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie- draai. 16.00 Nws. 16.03 Mix: 120 mi nuten rijp en groen op alle toeren. (17.00 Nws.). Ned. Herv. Kerk Beroepen te Hollandscheveld H. A. van Slooten te Nijkerk. Geref. Kerken Beroepbaarsteling Kandidaat J. W. Huisman, D. Hogenraadstraat 19 te Scheveningen is per heden beroepbaar. Aangenomen naar Broeksterwouda J. Vree, kand. te Amsterdam, die bedankte voor Echten, Elim, Sel- lingen. Doopsg. Broederschap Beroepen te Haarlem L. Koopmans ie Texel te Broek op Langendijk D. v. d. Sluis, kand. te Alkmaar te Leeuwarden R. Gaaikema te Haarlemmermeer-Aalsmeer, die dit beroep heeft aangenomen.

De Vallei | 1970 | | pagina 7