Okker: „Je kunt geen punten gaan weggeven Taylor: Ik ben niet kwaad, maar teleurgesteld Oefen duels Mieke Jaapies veroverde zilver op W.K. kano Holland Week II Agostini opnieuw winnaar Rusland grote winnaar 99 Enny Siemons sterk Groot verlies tennisjeugd Hans Smeman won tienkamp NIET WEGGEVEN SNELLE ONTKNOPING Meeste geld voor Okker TERZIJDE GESCHOVEN GEEN CONCURRENTIE FD'S Intertoto Nederlaag FC Utrecht MAAND Aft I AUGUSTUS 1970 HILVERSUM Tom Okker en Roger Taylor hebben veel gemeen. Zij zijn beiden ervaren profs van min of meer vergelijk bare speelsterkte. Zij zijn aangesloten bij dezelfde prof groep, World Champions Tennis, zij zwerven praktisch vliegtuigstoel aan vliegtuigstoel de hele wereld over; hun volgende toernooi is Boston. Er zijn ook een paar verschilpunten. Okker is wat begaaf der, Taylor is lichamelijk veel sterker. Maar wat in Hilversum doorslaggevend is geweest, de in Zwitserland residerende Okker is in Nederland geboren en voor een groot aantal van de Neder landse tenrüsarbiters nog steeds „Tommetje" die zij van klein groot hebben zien worden en die zijnu hij zeer groot is, nog slechts een enkele keer in Nederland aan het werk zien. TAYLOR WILDE OKKER GEEN PARTIJ GEVEN HEEMSKERK PSV heeft zater- damiddag voor 8500 toeschouwers ln Heemskerk met 2-0 gewonnen van de Engelse eerste divisieclub Chelsea. Schmidt Hansen en v.d. Kuylen zorgden voor de doelpunten. ft In Rotterdam speelde Sparta voor 8.000 toeschouwers gelijk tegen Aber deen (Schotland). Beide doelpunten vielen na de rust. Heijermans maakte gelijk. Er waren 8.000 toeschouwers. ft In Alkmaar speelde AZ'67 met 11 gelijk tegen Charleroi, de ruststand was 0-0. Beender gaf AZ'67 in deze aan trekkelijke oefenwedstrijd de leiding. Böhmer maakte gelijk. Er waren 3.000 toeschouwers. In Deventer speelde Go Ahead voor 8.000 toeschouwers eveneens met 1-1 gelijk tegen de Engelse tweede divi- siechib Bristol City. Voor de rust werd niet gescoord. Geestman gaf de Deven- ternaren de leiding, tien minuten voor tijd scoorde linksbuiten Sharpe de ge lijkmaker. Al voor de ontmoeting voelde Veen- «tra de harde hand van de nieuwe trai ner Barry Hughes. Hij kwam vijf mi nuten na de voorgeschreven tijd op het lerrein en werd prompt vervangen door Oude Wesselink. De Engelsen vormden de betere ploeg, doch ze hadden te veel tijd nodig om tot een schot te komen. Na de her vatting verslapte Bristol danig, waar van Go Ahead gebruik maakte. Een prachtige solo van Geestman leverde in de 70e minuut de eerste treffer op. Linksbuiten Sharpe zorgde tien minu ten voor tijd voor de overigens verdien de gelijkmaker. Hij kreeg daarbij de assistentie van invaller-doelman Hout koper. De Haagse eredivisievereniging Holland Sport won in Tilburg een vriendschappelijke wedstrijd tegen wil- lem-II met 3-2. De ruststand was 1-0 in het voordeel van de Tilburgers. De doelpunten werden gemaakt door Hak- kens (30ste min.) 1-0; Muller (40e min.) 1-1; Timmermans (47e min.) 2-1; Roode (67e min.) 2-2; Roode (85e min) 2-3. Er waren duizend toeschouwers. ft De Bredase eredivisieclub NAC verloor voor 3500 toeschouwers de vriendschappelijke wedstrijd tegen de Tsjechische club Skoda Pelzen met 4-0. Het was de vierde oefenwedstrijd, die NAC in één week speelde. 'Scheidsrech- Prinses Beatrix, die de finale op het Melkhuisje met prins Claus bijwoonde, reikt Tom Okker de beker uit. ter Boogaerts gelastte wegens de druk kende hitte halverwege de tweede helft een extra pauze in van vijf minuten. Bij rust stond NAC met 2-0 achter door twee doelpunten van de Tsjechische in ternational Ziegler (in de 2e minuut uit een strafschop en in de zesde minuut). In de 57e minuut na rust scoorde Soss en in de 70e Kamir (04). ft De Haagse eredivisievereniging ADO won in Amersfoort met 21 van HVC (eerste divisie). Ruststand was 1-0 voor HVC. Doelpuntenmakers: Van de Berg (11e min.) 1-0; Mansveld (44e min.)l-l; Korevaar (60e min.) 1-2. Aan tal toeschouwers 2500. Overige uitslagen: Roda JC - Fortuna Keulen 1-4 (0-1); Eindhoven - Thor Waterschei 2-1 (1-1); Veendam - Bristol City 1-2 (1-1); DVS - SW 1-3 (0-2); PEC - SV Meppen (W.Dld) 4-1; Fort. VI. - Anderlecht 0-2 (0-1); Wageningen - DWS 0-2 (0-1); Vitesse - Müwall 0-3 (0-2); De Graafschap - Polonia Bytom 0-4 (0-2); Ede - NEC 1-3 (1-0). PSV-Chelsea: De Vriendt (PSV, links) in duel met een Engelse verdediger. KOPENHAGEN Rusland was zonder twijfel de grote winnaar van de 8c wereldkampioenschappen kano die het afgelopen weekeinde onder ideale weersomstandigheden op het Bagvaerdsmeer ten noorden van Kopenhagen werden gehouden. Van de zestien titels gingen er niet minder dan acht naar de Russische vertegenwoordigers. Opmerkelijk was de afwezigheid van Oost- duitse kanovaarders op de hoogste trede van het ereschavot. Nederland heeft in dit door Oosteuropeanen beheerste toernooi een goede pres tatie geleverd. Met 'n mini-ploeg van acht man bereikte coach Hein Runeman, sedert december van vorig jaar opvolger van Karei Muys. die nu West-Duits- land onder zijn hoede heeft, vijf finales. Hoogtepunt was uiteraard de race van de dames K 1-klasse 50() meter van zaterdag, waarin Mieke Jaapies de be faamde Russin Ludmila Pinaeva fel heeft bedreigd en in een adembenemende race het zilver opeiste. Daarnaast bereikten nog vier Nederlandse boten de fi nales. Dat het eremetaal verder onbereikbaar was stond eigenlijk al bij voor baat vast. Gezien de lang niet indrukwekkende resultaten van het voor-seizoen was de oogst aan finaleplaatsen aanmerkelijk rijker dan velen verwachtten. Daarbij komt nog, dat zowel zaterdag als zondag in de finales op negen banen de onderlinge verschillen vaak zeer klein waren. Zo misten Paul Hoekstra en Jan Wittenberg het brons op anderhalve seconde in de K 2 -klasse 500 meter. Geringer nog was het verschil tussen Mieke Jaapies en Maria Blijlevens vijf de op de 500 meter K 2 -klasse dames en de Oostduitse boot, die als derde over de streep ging. VUGHT Enny Siemons was het af gelopen weekeinde de succesvolste deelneemster aan het internationale jeugdtennistoernooi (tot en met 21 jaar) te Vught, waarin voorts de Spanjaarden sterk de aandacht trokken. Zij bereik te drie eindstrijden en behaalde twee titels. MAASSLUIS In Maassluis heeft de Nederlandse tennisjeugd (tot 16 jaar) een zware nederlaaag geleden tegen de Italiaanse junioren. De oorzaak van de eindstand 623 was vooral het ontstellende gebrek aan conditie van de Nederlandse meisjes en jongens, die wat inzet en techniek niet veel onderdelen voor hun zuide lijke rivalen. Het een en ander resul teerde in het feit, dat Nederland op de tweede dag slechts een overwinning wist te behalen. ARNHEM De Rotterdamse atleet Hans Smeman heeft dit weekeinde op het sportcentrum „Papendal" bij Arn hem een nationale selectietienkamp ge wonnen met het fraaie totaal van 7289 punten. Smeman verdrong daardoor Herman Timme (persoonlijk record 7213 punten) op de nationale ranglijst aller tijden en is nu derde achter Eef Kamer beek en Edward de Noorlander. Uitslag: 1. Smeman (AVR) 7289 punten (achter eenvolgens 100 meter 11,1, ver 6,98 m, kogel 12,93 m, hoog 1,83 m, 400 m 50,5 sec, 110 m horden 14,9 sec., discus 39,19 m, polshoog 4,20 m, speer 50,22 m, 1500 m 4,40,9); 2. Langemeyer (AAC) 6751 punten (11,1, 7,—, 12,95, 1,80. 50,9. 15,5, 56,60, 3,41, 45,88, 5.01,0); 3. Krijnen (GAC) 6668 punten (11,9, 6,61, 12,43, 1,83, 54,1, 15,0, 37,53, 4,00, 52,94, 5.02,0); 4. Klaas- sen (De Keien) 6554; 5. Keus (Fort VI.) 6505; 6. Krediet (DOS, Kampen) 6499; 7. Stam (Zaanland) 6419; 8. Scheffers (Fort VI.) 5788. Niemand in dat lijn- en scheidsrech- terskorps is bewust partijdig, maar zij allemaal staan zo positief ten opzichte van de grootste Nederlands, tennisser, dat zij hem, stellig meer onbewust dan bewust, voortdurend het voordeel van de twijfel geven. Die instelling heeft Okkers kwartfinale tegen Bob Maud verknoeid en de eindstrijd van Hilver sum vermoord. Okker won van Taylor, 4-6, 6-0, 6-1, 6-3 in 1 uur en 21 minuten, waarvan slechts 25 minuten uit de eer ste set interessant waren. Daarna, geër gerd door arbitrale fouten, liet Taylor zijn racket en zijn hoofd hangen, gaf twee sets zonder noemenswaardig ver weer uit handen en werd ook in de, laatste, toen hij het eigenlijk wel weer wilde, snel opgerold door Okker, die jjzersterk bleef spelen en zich niet steeds geroepen voelde de arbitrage te corrige ren door slagen moedwillig prijs te ge ven. Roger Taylor had zondagmiddag tij dens de deceptie van Hilversum veel tegen. Alles eigenlijk. Het eerlijke lot had hem gedwongen zaterdag zijn halve finale te spelen «n die strijd tegen John Alexander, een van de beste par tijen uit het toernooi, zo niet de beate, hield de twee combattanten drie uur en 24 minuten bezig. Het was de langste partij van Hilversum tijdens een slo pende hitte. Zo iets voel je in je benen, zeker tegenover een precies even sterke tegenstander (Okker won dit seizoen drie keer en Taylor even vaak), die vrijdag al had gespeeld en dus zaterdag lichamelijk en geestelijk rust had kun nen nemen. In zo'n geval wordt een foutje van de arbitrage geen irriterend prikje, maar een pijnlijke stoot onder de gordel. Taylor is explosiever dan de tot het uiterste beheerste Bob Maud en die had zich tegen Okker al uit zijn spel laten halen in een partij waarin ieder even fris aan de start was geko men. Roger Taylor werd er gek van. Taylor: ,,Het is natuurlijk mijn fout dat ik mij gek heb laten maken, maar ik kon er niet tegen. Voor dc vierde set, in de rust, heb ik mij zelf gedwongen er weer alles aan te doen. maar dat bleek een onmogelijkheid. De concen tratie was weg. die herinnering blijft doorzeuren en bij iedere volgende twij felbal komt het weer naar boven". Het slachtoffer van zondag was na tuurlijk niet alleen Roger Taylor, maar zeker ook Tom Okker. Winnen is leuk, maar zo'n zege na een dergelijke wed strijd is voor de triomfator bijna net zo'n straf als voor de verliezer en toe schouwers, net zo als op de voorgaande dagen waren de tribunes weer mudvol gepakt. Tom Okker: „Het is niet plezierig. Het eerste foutje is niet belangrijk als je echter, zoals Roger, nog moe bent van zaterdag ga je er steeds aan den ken. Maar wat moet ik doen. Je kunt geen punten gaan weggeven. Aan alle kanten, in alle landen worden fouten gemaakt. Je hebt overal goede en slech te lijnrechters en ik heb er wel slechte re gezien dan de Nederlandse. Zo'n wedstrijd gaat om geld, om tamelijk veel geld zelfs en dan wil je toch win nen. Ik ben door de arbitrage niet uit mijn spel gehaald, maar voor Taylor lag dat anders na een halve finale van meer dan drie uur. Er is natuurlijk eer- liik om geloot, maar het telt toch. Mis schien heeft Taylor wel de gedachte gehad op deze baan kan ik toch niet winnen". Een zelfde gedachte sprak Bob Maud, na zijn partij tegen Okker weloverdacht en rustig overwogen, uit. Roger Taylor: „Ik ben niet kwaad. Ik ben teleurgesteld. Lijnrechters hier zijn verschrikkelijk. Op gravel-banen kun je net als overal een fout maken als je op een stoel aan de rand van de baan zit, maar je hebt altijd een afdruk van de bal om je inzicht te toetsen. Hier weigeren de lijnrechters van hun hoge stoel af te komen. Zij hebben hun be slissing genomen en die blijft onwrik baar. De hele week is het al zo geweest Zaterdag heb ik om vervanging van een lijnrechter gevraagd, het werd mij ge weigerd. Het is natuurlijk mijn stom miteit dat ik mij tegen Tom heb laten beïnvloeden, maar zeg eerlijk, is het begrijpelijk of niet". Het was begrijpelijk, zoals het ook bijna vanzelfsprekend was dat onder deze omstandigheden dat wat de thril ler van Hilversum had moeten worden al na het eerste hoofdstuk zijn ontkno ping openbaarde. Die eerste set was leuk. Taylor brak in de derde game door de opslag van Okker en behield zijn voorsprong met goed tennis tot aan het eind van de reeks. In de tweede set kwam de doorbraak van Okker snel en op de voet gevolgd door eeu arbitrale fout en een gesprongen snaar in het racket van Taylor. De Brit verzette zich nauwelijks nog en deed het in de derde set helemaal niet meer nadat Okker op nieuw zijn service had veroverd in een spel waarin weer duidelijk tegen Taylor was gescoord. De rustperiode herstelde het moreel van Taylor nauwelijks en zo hij zich nog illusies had gemaakt, verdwenen die in de eerste slagenwisselingen. Ok ker bleef geweldig tennissen en door brak opnieuw, in het eerste spel al de opslag van de Brit. De strijd was ge streden, Taylor kon -zijn achterstand niet meer wegwerken en verdween even ontgoocheld als roemloos naar d^l kleedkamer. Voor Roger Taylor was er ook geen troostprijs, zoals Kerry Melville, verlie zer in de finale van het dames-enkel spel, nog wel kreeg door haar overwin ning in de dubbel. Taylor had zich te ruggetrokken voor het gemengd dubbel en samen met Tom Okker verloor hij in de halve finales van het heren-dubbel spel. Hun overwinnaars, Alexander en Dent kwamen er in de eindstrijd niet aan te pas tegen hun meer ervaren landge noten Bowrey en Davidson. Alexander moest zaterdag bovendien na zijn af mattende partij tegen Taylor vijf kwartier later weer aantreden voor die dubbel-finale. Zelfs voor een jonge krachtpatser als John Alexander was dat wat te veel, te meer omdat Phil Dent aanzienlijk minder sterk speelde HILVERSUM Tom Okker heeft byna een derde gedeelte van de 10.000 dollar (36.000 gulden) aan prij zengeld in Hilversum veroverd, na melijk 3125 dollar, zijnde 3000 mb winnaar van hei heren-enkelspel en 125 als verliezer in de halve finales van het herendubbel. Na Okker staat Taylor, verliezende finalist in het best betalende nummer, het heren enkelspel, op de tweede plaats. Pas na zeven heren komt de onbetwiste koningin van Hilversum, Margaret Court, op de achtste plaats, maar de dames worden in de tenniswereld voor hun inspanningen ..mager" be loond. De ljjst van prijswinnaars ziet er als volgt (alle prijzen in dollars) uit: Okker 3125, Taylor 1375, Alexander 1000, Bowrey 900, Davidson 875, Phillips Moore 625, Dent 525, Marga ret Court 325, Maud en Kerry Mel ville 225. Hattrick 150. Bartoni, Di Matteo en Winnie Shaw 125, Helga Niessen 100, Karen Krantzcke, Ste- fanie Johnson en Christine Sanberg 75. dan tegen Okker en Taylor 6-3, 6-4, 6-2, in een vlak duel voor Bowrey en Da vidson. Na de geweldige openingspartij van het weekeinde, die tussen Taylor en Alexander, werden de partijen toch steeds minder aantrekkelijk. Voor de finale herendubbel had Margaret Court in de halve eindstrijd van het dames enkelspel Helga Niessen kordaat ter zij de geschoven. De rijzige Duitse haalde nog wat punten binnen met haar scher pe backhand zij heeft een van de fraaiste achterhanden in het damesten nis maar tegen Margaret Court is geen kruid gewassen. Tegen Margaret Court alleen dan, in het dubbelspel, waarin zij noodzakelijkerwijs een zwakkere partner aan haar zijde heeft wil het nog wel eens lukken. Kerry Melville en Karen Krantzcke bewezen het. De kleine Melville, een graag la chende, beminlijke kabouter tussen de drie reuzinnen (Court had Niessen aan haar zijde, maar kon er zelden haar voordeel mee doen), toonde het aan. Krantzcke en Melville wonnen met 3-6, 9-7, 7-5. Het was een stukje overmoed waar Karry Melville zondag danig voor werd gestraft. Zelf was zij na die bijna twee MARGARET COURT geen concurrentie uur durende uiterst vervelende dames- dubbel niet tevreden en ging onmiddel lijk daarna met Krantzcke nog wat op de service oefenen. Maar wai zij daar mee won. verspeelde zij een goed uur later. Tijdens een „partij" op het Melk huisje, wilde Kerry Melville een glaasje sinasappelsap drinken, John Alexander bood aan het voor te halen^ en goot er een flinke scheut wodka in. Op de nuchtere maag van Melville, die, in te genstelling tot de meeste heren, geen alcohol gewend is, /iel het verkeerd. Vo r haar was het feestje afgelopen. Kerry Melville beschouwde het ech ter niet als een excuus vc haar ne derlaag van zondag in het enkelspel te gen de tennismachine Margaret Court 6-1, 6-1 in 44 minuten. „Margaret Court is gewoon een klasse sterker. Het was de tweede keer dat wij dit jaar tegen over elkaar stonden. De eerste keer was in Wellington op nieuw-Zeeland. Toen won zij ook, natuurlijk". Kerry Melville wandelde lachend weg om een glaasje sinasappelsap te gaan drinken, zonder wodka. Margaret Court heeft, nu Billie Jean King door een knieblessure is uitge schakeld, geen concurrentie. Zij beslool dan ook maar niet mee te doen aan het toernooi in Hamburg dat over een week begint. „Daar is helemaal niemand te gen wie ik mij moet inspannen". Het slotnummer van Hilversum, de sluitpost van ieder toernooi, het ge mengd dubbelspel werd na de teleur stellingen in de singles, nog vrij aan trekkelijk. Met een partner met iets meer macht begiftigd dan de vriende lijke frêle, Christina Sandberg zou Bob Maud een kans gehad hebben tegen Owen Davidson en Winnie Shaw. Nu niet. Na een goede eerste se" zakte de Zweedse terug en daarvan maakten Da vidson en Shaw een graag gebruik 1-6, 6-3- 7-5. MUIDEN Onverwacht heeft Pop- pc op het Einde van de internationale Holland Week II op het IJsselmeer voor Muiden de hoofdprijs in de Draken- klasse veroverd. Freeh, die vrijwel ze ker was van de eindzege, beging in de slotrace een overbodige overtreding te gen Keesom, die prompt protest aante kende. Frech werd uitgesloten en mari nezeiler Poppe kreeg de hoofdprijs ei genlijk in de schoot geworpen. In de overige klassen werden de hoofdprijzen verdeeld, overeenkomstig de voorspellingen, die na twee races al konden worden gedaan. Bij de F D's wankelde na de derde race de positie Blok danig bedreigd door Ten Herkei, Jan Verhagen zeilden toen sterk en Blok kwam daardoor niet verder dan een derde plaats. Ten Herkei won en Verhagen werd tweede. Daardoor werd Blok danig bedreig door Ten Herkei, die in de laatste race echter een teleur- steling te verwerken kreeg. Laverende kon hij maar moeizaam meekomen. Bierman won fraai en Blok ging als tweede door de lijn van aankomst. De vijfde plaats van Ten Herkei was on voldoende om de hoofdprijs aan de Ha genaar te ontnemen. Kees Douze, eerder al tweede en eer ste in de Finjollenklasse, zorgde in de slotraces nogmaals voor een overwin ning en een tweede plaats en eindigde met een zeer grote puntenvoorsprong op de concurrenten als eerste. Heel weinig speelruimte voor zijn te genstanders liet de befaamde Belg An- IMATRA Giancarlo Agostini. reeds wereldkampioen in de 350 en 500 cc- klasse, leeft zondag opnieuw twee overwinningen toegevoegd aan zyn lan ge reeks van triomfen Op het circuit van Imatra won de Italiaanse MV-Au- gustar^der de races in de beide zware klassen van de Grote Prijs van Fin land. In twee seizoenen heeft de donke re Italiaan geen nederlaag geleden in een wedstrijd tellend voor de wereld titel. Wereldkampioen Dave Simmonds, dit seizoen door pech achtervolgd, boekte een zege in de 125 cc-klasse. De Neder lander Aalt Toersen, die in deze klasse startte, haalde de finish niet. Rodney Gould maakte zijn positie bij de kwartliters vrijwel onaantastbaar door een nieuwe zege. Uitermate spannend wordt de strijd om het wereldkampioenschap bij de zij spannen. waar de Westduitsers Enders en Engelhardt zegevierden en de ach terstand in punten op hun landgenoten Auerbacher en Hahn verkleinden. Er stond geen race in de 50 cc-klasse op het programma. dre Nelis, winnaar van het Olympisch zilver van de Finnen in 1956 bij Mel bourne, bij de Solings over. Met vier grandioze overwinningen was hij de enige deelnemer in dit evenement die ongeslagen Muiden verliet. In de vijfde Olympische klasse, die van de Tempests, moest favoriet Ben Staartjes in de race van zaterdag we gens pech een voorsprong prijsgeven aan Mulder en Alberda. Hij eindigde als derde. Zondag herstelde hij zich echter voortreffelijk, zegevierde en eiste daardoor tevens de hoofdprijs op. Op de Gouwzee bij Monnikendam zijn zaterdagmiddag onder ideale om standigheden (gunstige wind) de 45 deelnemers aan de wedstrijden om het Nederlands kampioenschap zeilen in de klasse van de Flying Juniors van star! gegaan. Opvallend in de eerste van de in to taal zes wedstrijden was het zeilen van outsider Gijssen, die aanvankelijk rechtstreeks op de overwinning leek af te gaan. In het laatste rak wist Van der Vlugt, een van de kanshebbers op de ti tel, hem echter toch nog voorbij te va ren. Derde werd Lengton en vierde Heineke, die met Delsing ook zondag morgen de kopgroep vormden. Hoewel de andere deelnemers bij tijd en wijle ook hard gaan is het verschil tussen hen en de genoemde zeilers zo groot, dat Delsing, Lengton of Heineke kam pioen zal worden. Uitslagen: zaterdag: 1. Van der Vlugt; 2. Grijssen; 3. Leng ton; 4. Heineke; 5. Groeneveld. Zondag, 1ste wedstrijd: 1. Delsing; 2. Lengton; 3. Heineke; 4. Kramer 5. mevr. La. Grouw-Meester. Zondag, 2de wedstrijd: 1. Lengton; 2. Van der Vlugt; 3. Delsing; 4. Zwager man; 5. Heineke. Stand na drie wedstrijden.: 1. Leng ton 4484 pnt.; 2. Delsing 3744 pnt., 3. Heineke 3484 pnt. De Zweed Stig Wennerström is zondag te Sandham Europees kampioen in de Starklasse geworden. In de vijfde en laatste wedstrijd voor de Europese titel werd de Zweedse zeiler vierde. Hij vergaarde 191 punten. De Braziliaan Bruder en de Zweed Perrersson delen de tweede plaats in de eindrangschik king met 186 punten. KOPENHAGEN In een wedstrijd pioenschap, dat volgende week in Lei- Utrecht zaterdagavond in Kopenhagen met 12 verloren van Hvidovre. De ruststand was 11. De eindstand uit groep 5, de groep waar FC Utrecht in speelde, van de intertotocompetitie is: Wisla Krakau 6 5 - 1 10 11-3 Hvidovre Kopenh. 6 3 1 2 7 11-6 FC Utrecht 6 3 - 3 6 12-10 FC Winterthur 6-151 8-23

De Vallei | 1970 | | pagina 8