Ondanks verlamming fietst Gerard mee in wedstrijden „A Is kun je 't per se ver komen Veel aandacht voor Proms Europa heeft festivals voor bijna iedere smaak De dokters Tuiden dat hij t nooit zou kunnen maar de wil om te slagen was er en dus: Portugese behoedt waterhond voor uitsterven BBC start tv-serie Na gevechten met stieren Poedel Racefiets Wedstrijden Op radio en televisie VARA brengt „Wozzeck" Vijfde aflevering van „Spel zonder grenzen" programmaos Cannes Sergio Mendes Vernieuwing Eurovisie- Songfestival MORGEN Nieuw kerkelijk wetboek DINSDAG 4 AUGUSTUS 1970 'Drecies vertellen wat Gerard Hosman in zijn 21-jarige leven gepresteerd heeft, zal niemand lukken. Hij was van zijn geboorte af praktisch geheel ver lamd. Op dit moment hangt in zijn kamer een prijzenkastje vol met medailles, gewonnen met wielrennen. Maar dat geeft op geen stukken na een juist beeld. Misschien is zijn eigen uitspraak duidelijker„Ik wil met dit fietsen eigenlijk aan jongens, zoals ik, laten zien dat je een heel eind kunt komen, als ie per se wHt". HU was een couveusekindje. HU begon op tijn vUfde heel voorzichtig met twee krukjes te lopen en hy zat later op een Mytylschool. „Ik lachte iedereen uit, want ik moest gewoon keihard voor mezelf zijn", zegt Gerard Hosman. Gerard Hosman loopt nog wat moei lijk. „Als ik ergens kom gebeurt het dikwijls dat iemand zegt: Moet jij fiet sen met die poten? Ik grijns dan alleen maar en stap op. Soms zou ik wel eens iets terug willen zeggen, maar dan ben ik bang dat ik iemand honderd meter weg scheld, dus houd ik steeds mijn mond". Hij heeft zijn hele leven dikwijls zijn LISSABON Een van de zeld zaamste hondenrassen, de Portugese waterhond, dreigt uit te sterven wegens het ontbreken van het juiste leefkli maat. De waterhond heeft een voorge slacht van verscheidene eeuwen en van de duizenden koolzwarte poedel achtige dieren die voorheen aan de Portugese stranden in het wild leefden zijn er nu nog maar negentien over. Hun verblijfplaats is een boerderij van vijftien hectare waar ze verzorgd worden door Conchita Citron Castelo- Rranco. „De zuiverheid van het ras te behouden en te zorgen dat ze niet uit sterven is een ontzaglijke opgave, maar ik probeer het toch", vindt mevrouw Branco. Mevrouw Branco. thans getrouwd met een rijke Portugese landeigenaar was voorheen bekend als Conchita „Consuelo" Citron, de vrouw uit Peru die in alle grote arena's ter wereld stie ren doodde met de kracht en de moed van een man. „Mijn belangstelling voor waterhon den kreeg ik door een kennis van me", vertelde mevrouw Branco, terwijl ze ondertussen haar hondengezin een spe ciaal mengsel van tarwe en melk te eten gaf. „Jaren geleden vertelde dr. Vasco Bensaude me over deze prachtige honden en het was liefde op het eerste gezicht". De waterhond lijkt min of meer op een poedel. Gitzwart en nog geen 60 centimeter hoog vertegenwoordigt hij echter een unieke soort. Als trouwe vriend van de Portugese vissers leverde de waterhond ongelofe lijke prestaties. Hij kon twee meter diep duiken voelde zich uitstekend thuis op zee, ging vissen achterna die probeerden buiten de netten te blijven en was bijzonder goed in het opsporen van een zwervende scholen vis. Zo'n vijftig jaar geleden was de wa terhond nog van onschatbare waarde voor de vissers van de Algarve (de zon nige zuidkust van Portugal) die met hard werken een karig bestaan op zee verdienden. Door nieuwe visserij-methoden en de noodzaak van grote vangsten, wat weer langere reizen naar diepere wateren tot gevolg had, werd de betekenis van de waternond voor de visserij geleidelijk minder totdat hij helemaal overbodig was geworden. „Dr. Bensaude, die de laatste in het wild levende waterhonden had gebracht vroeg mij kort voor zijn dood voor zijn kinderen te willen zorgen", vertelde mevrouw Castelo-Branco. „Het bleek ©en net zo moeilijke taak als stieren- vechten". De dieren werden overgebracht naar een boerderij, omgeven door een hoge omheining zodat andere honden niet binnen kunnen komen en verder voorzien van een ruim zwembad. „Om het ras onvermengd in stand te houden ls het vooral van belang dat de dieren niet met honden van andere soorten in contact komen. Ze hebben verder een goede verzorging nodig en moeten geoe fend worden in de oude gewoonten zoals duiken en zwemmen". mond gehouden. Toen hij als kleine jongen telkens probeerde uit bed te ko men en te gaan staan. „Negenennegen tig Keer val je, maar die honderdste keer blijf je staan", zegt hij. „En als het pijn deed zei ik niks. Ze zagen het wel aan me, als ik wit werd". In de gang staat Gerards racefiets, licht als een veertje en een tijd geleden gekocht voor achthonderd gulden, zelf bi j elkaar gespaard. „Racen kost erg veel geld, omdat ik niet in een ploeg zit en alles zelf moet betalen, mijn trainingspak, mijn ban den, alles", zegt Hosman. Trainen doet hij dikwijls 's avonds even op en neer naar Oostvoorne zestig kilometer. Voor de echte course moet hij warm weer hebben. „Voor de spie ren", legt hij uit. „Maar ik rijd alles uit, ook als de an dere afstappen en ook als ik zeker weet dat ik geen prijs meer kan halen. Ze hebben wel eens van me gezegd: Die goser moet je van de fiets aftrappen, anders gaat hij er niet af". Doorzetten, volhouden, steeds weer opnieuw dat is het leven van Gerand Hosman. „Ik zit altijd gesoigneerd op de fiets", zegt hij. „Ik wil niet bij de massa horen, ik heb ook geen lange ha ren". Zijn grote wens is: „Als ik maar eens in een ploeg zat". En toen iemans dezer dagen tegen hem zei: „Ik wi'lde dat ik jouw karakter had", toen antwoordde Gerand Hosman: „En ik wilde, dat ik jouw benen had". Op zijn veertiende kwam de grote ommekeer. „Ik wil fietsen", had Gerard Hosman gezegd, maar de artsen ant woordden: Gerand, jammer jongen, dat kan niet en dat zal ook nooit kunnen. „Maar met tWee ooms ging ik naar het Kralingse Bos in Rotterdam", ver telt Gerard. „Ik tussen de ooms in en na een uur fietste ik". In zijn kamer in Rotterdam-Zuid hangen heel wat foto's van wielrenners langs de muur. Ook een foto van Ge rard zelf, op zijn racefiets. Dat racen, daar begon hij meteen mee toen hij fietsen kon. Zijn eerste wed strijd reed hij bij de Hoeksche Renners. „Ik werd negende", zegt hij. Honderd wedstrijden heeft Gerard Hosman intussen gereden. Hij deed mee aan de Ronde van Lambardijen, aan de Ronde van Feijenoord, aan de Ronde van Schiedam en aan wedstrijden in Brabant De medailles in de prijzenkast zijn goed voor eerste tot en met vijfde plaatsen. Verdient hij ook iets met zijn fiet sen? Gerard lacht. „Neen", zegt hij, „sinds twee jaar rijd ik als amateur de grote wedstrijden mee, maar ik kan moeilijk zeggen: „Geef maar vijftig gulden dan kom ik fietsen", want dan zeggen ze: Wie ben je nou helemaal?" Verdienen doet Gerard Hosman na tuurlijk wel, want hij begon op zijn veertiende niet alleen met fietsen, maar ook met de driejarige grafische school. En toen hij het diploma had, werd hij drie jaar leerling. Die tijd is nu voorbij en Gerard is dus typograaf. .Twaalf keer ben ik nu aan mijn be nen geopereerd, vorig jaar nog twee Gerard. Dat is ook geen merkt de toehoorder al keer", zegt kleinigheid gauw op. „Als ik dat ga zeggen, kom ik niet verder reageert Hosman onmiddellijk. LONDEN De BBC heeft aange kondigd, dat zy een 15 uur durende te levisiebewerking zal uitzenden van Tol stoi's roman Oorlog en Vrede. Het ver haal zal in 20 afleveringen worden uit gezonden. Het wordt een dure produktie. De slag bij Austerlitz zal bijvoorbeeld in Austerlitz worden opgenomen en de spelers zullen voor de verfilming van de slag bij Borodino naar de Sowjet- Unie gaan. De opnamen beginnen juli 1971 en men hoopt het hele werk klaar te heb ben tegen eind 1972. HAMBURG In een grondwet die lijkt op die van staten, de „lex funda- mentalis", zullen de bepalingen en de creten van het tweede Vaticaanse Con cilie worden samengevat tot een nieuw kerkelijk wetboek. Een derde ontwerp is eind juli door de commissie voor her ziening van het canonieke recht onder voorzitterschap van curie-kardinaal Pericle Felici in Rome besproken. Tot november van dit jaar kunnen de bis schoppen over deze tekst hun zienswij ze indienen. In het voorwoord wordt gedefinieerd dat de katholieke kerk van Goddelijke afkomst is en tot zending heeft door haar wetten de eenheid van het geloof te bewaren en de door God opgelegde wetten ongerept te bewaren en te be schermen. Het legt de nadruk op de reeds door Christus voorziene hiërar chische structuur. Radio en televisie zullen uitvoerig aandacht besteden aan „The Proms", die van 17 juli tot en met 12 septem ber in de Royal Alberthall In Lon den worden gehouden. Zes van de promenadeconcerten zendt de NOS rechtstreeks vla Hilversum uit; op 5, 19. 22 en 26 augustus en op 2 en 4 september. De VARA is van plan op 12 sep tember de tweede helft van „The last night of the Proms" recht streeks voor de radio te brengen. De NCRV stuurt een televisieploeg naar The last night. Het schema van de radio-uitzen dingen ziet er als volgt uit: Woensdag 5 augustus om 19.30 uur via Hilversum 2: het Engels Ka- De VARA zendt vrijdag 7 augus tus de opera „Wozzeck" uit. Compo nist Alban Berg schreef deze opera tussen 1914 en 1921. Hij vond zijn inspiratie in het gelijknamige to neelstuk van George Büchner. De opera di© uit drie delen bestaat, wordt uitgevoerd door de Parijse Opera. De bas Walter Berry speelt soldaat Wozzeck. De opera is 7 au gustus om 21.00 uur op Hilversum I te beluisteren. De vijfde uitzending van het in ternationale „Spel zonder grenzen" wordt door de NCRV woensdag om 21.05 uur weer rechtstreeks op het scherm gebracht.. De plaats van han deling is ditmaal het Engelse Car diff. Na Dronten. Assen. Genemui- den en Bolsward is het nu de beurt aan het team van Hoogland voor Nederland te trachten enig succes te behalen. Tot nog toe werden geen ereplaatsen in de wacht gesleept. Nog steeds is Genemulden, dat tot nu toe het beste resultaat behaalde, gerechtigd deel te nemen aan de fi nale, die op 18 september in Verona wordt gespeeld. Na de uitzending in Cardiff staan nog op het programma: Groningen, waar Nederland wordt vertegen woordigd door Aalten, en West-Ber- ldjn, waar de ploeg van Alphen aan de Rijn, winnaar van het Zeskamp- winterseizoen, gaat deelnemen. Ba rend Barendse zorgt als steeds voor het Nederlandse commentaar. TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 Pipo de Clown. 18.55 (K) Journ. 19.:4 AVRO: (K) Vaders tegen wil en dank (Family Affair), TV-serie. 19.30 (K) Wat nu, mr. Deeds? (Mr. Deeds goes to town.) TV-serie. 20.00 NOS: (K) Journ. 20.20AVRO: Peyton Place, TV-feuid- leton. 21.05 (K) Wereld Muziekconcours te 21.15 (K) De Familie tylarkurell uit Wadköping (The Markurells of Wadköping), TV-feulleton. 21.55 AVRO's Televizier-Magazine. 22.45-22.50: NOS (K) Journ. NEDERLAND 2 18.45 Pipo de Clown. 18.55 (K) Journ. 19.04 Kunstrubriek. 19.30 KRO: Muziek in vrije tijd: De Harmonie Crescendo uit 's-Hee- renberg. 20.00 NOS: (K) Journ. 20.20 KRO: Brandpunt. 21.00 (K) De Andy Williams-Show. 21.50 Naakt door de hel, Japanse TV-feuilleton (22.55-23.00 no 3) (K) Journ. BAYREUTH Europa is een wan delend feest van festivals geworden, die van alles opdienen, van de klassie ken tot het smijten met pudding. Voor de cultuurhongerigen, de ver moeide toeristen en de curiositeitenja gers zijn er festivals voor bijna elke snuiak Wagner, Mozart, Shakespeare, klassieke en moderne muziek, dans en toneel, korte documentaires en lange speelfilms, vuurwerk, een festival voor heilige kunst en een passiespel Wie ziek is van festivals begeve zich naar Coxheath in Kent (Engeland), de zetel van het wereldfestival voor het puddingkampioenschap. Ploegen uit En geland tooien zich in Victoriaanse kos tuums en houden wedstrijden in het gooien van puddingen naar elkaar. Op de grote festivals zijn de plaats- kaarten dikwijls moeilijk te krijgen en duur. Maar soms is het succes van de voorstellingen beter af te lezen aan het aantal keren dat het doek gehaald wordt dan aan het kasregister. Drie van de populairste bekendste muziekfesti vals - het Richard Wagnerfestival van Bayreuth, en de festivals van Salzburg en Wenen in Oostenrijk - kampen met tekorten. Sinds het einde van de Tweede We reldoorlog zijn honderden festivals her leefd of nieuw geboren in Engeland en op het Europese vasteland. Elk jaar groeit hun aantal. Onder de 20 grootste internationale festivals van Groot-Brittannië bevindt zich het oudste muziekfestival van Eu ropa, het Drie Korenfestival, dat voor het eerst in 1715 in Hereford werd ge houden. Traditionele festivals, zoals het 94- jaar oude Wagnerfestival, hebben wei nig van hun glans verloren. Iemand die de openingsvoorstelling bijwoont krijgt de indruk dat de meeste liefhebbers van Wagner smokings of avondjurken en mink stola's dragen en in grote li mousines rijden. Het eens zo spectaculaire levendige filmfestival van Cannes, begonnen in 1946, is wat kalmer geworden. De pret- kant is bijna verdwenen. Fotografen, die vroeger een ruime keuze hadden moesten dit jaar naarstig zoeken naar sterretjes die op het strand wilden po seren. Wegens bezuiniging hebben de filmmaatschappijen zwaar besnoeid op cocktailparties en recepties. Een geschil rond de Vietnamese oor log heeft dit jaar geleid tot mislukking van het 20ste filmfestival van West- Berlijn. De jury trad af zonder prijzen toe te kennen na een geschil over de Duitse uitzending „O.K.". welke films de verkrachting en moord vertoonde van een Vietnamees meisje door vier Amerikaanse soldaten. De festivals trekken miljoenen men sen, grotendeels uit West-Europa en Noord-Amerika. De Noordamerikaanse toeristen die menen dat ze wat cultuur moeten opdoen worden verlokt met reis- aanbiedingen waarin festivalkaartjes zijn begrepen. Gastvrouwen in de tradi tionele Beierse dirndlkostuums wachten de Amerikaanse toeristen op het vlieg veld van Frankfort op en brengen hun per bus rechtstreeks naar het 337 jaar oude passiespel, dat om de tien jaar in het Alpendorp Oberammergau wordt vertoond. De organisatoren wijten de terugzen ding van drie a vijf procent van de 5200 plaatsbewijzen voor elke voorstel ling aan de kritiek, die beweert dat de tekst van het passiespel anti-semieti- sche uitlatingen bevat. Niettemin ver wachten zij meer dan een half miljoen bezoekers voor de 98 openbare voorstel lingen die 16 mei zijn begonnen. Het Franse ministerie van cultuur schat dat elk jaar 700.000 mensen de 30 topfestivals in Frankrijk bijwonen. merorkest en het BBC-koor; Woensdag 19 augustus, 19.30 uur, Hilversum 2: ook het Engels Kamerorkest en het BBC-koor: 9 Zaterdag 22 augustus: 19.30 uur op Hilversum 2: het BBC-orkest met dirigent Stanford Robinson Woensdag 26 augustus om 19.30 uur op Hilversum 2: het BBC-Sym- phomy Orchestra o.l.v. John Prit- chard en diverse Engelse koren Woensdag 2 september, 19.30 uur op Hilversum 2: Concertgebouw Orkest o.l.v. Bernard Haitink en pia nist Clifford Curzon; Vrijdag 4 september om 19.30 uur op Hilversum 1: het BBC Sym phony Orchestra met dirigent Pierre Boulez en het vrouwenkoor van de BBC; Zaterdag 12 september zendt de VARA via Hilversum 1 rechtstreeks het tweede deel uit van The last might of the Proms (21.00 uur). Liefhebbers van vurige Zuid- Amerikaanse zang en muziek kunnen vanavond tijdens de Andy Wil- liaims-show (KRO, Nederland 2, ne gen uur) aan hun trekken komen, want dan treden daarin Sergio Men des en Brasil '66 op. Als de programmacommissie van de Europese Radio Unie (EBU) er mee akkoord gaat, zal het Eurovisie Songfestival volgend jaar in Dublin een heel nieuw gezicht krUgen. Een studiecommissie, bestaande uit mensen van de EBU, heeft de afgelopen maanden in Montfeux en Londen voorstellen geopperd waar door het festival veranderd zou kunnen worden. Deze voorstellen, die door de plan ning-groep van de Europese Radio Unie zijn overgenomen, houden on der meer het volgende in: Het aantal deelnemers per land uitbreiden tot een groep van maxi maal zes, waardoor het mogelijk zal zijn duo's, trio's en nog grotere groe pen te laten optreden. De jurering zodanig veranderen, dat wordt afgestapt van het systeem met een jury in de hoofdstad van ieder deelnemend land, en dat wordt overgegaan op een internationale jury die ter plaatse de punten geeft. Niet meer één medaille voor de winnaar of winnares beschikbaar stellen, maar drie prijzen: voor de eerste, de tweede en de derde. Deze voorstellen en nog enkele minder ingrijpende zullen door de programmacommissie van de EBU in oktober pas worden bekeken. Dan zal das ook de definitieve beslissing over de vorm van het festival pas vallen. De NCRV zendt woens dagavond om 20.20 uur op Nederland 2 een pro- gramma uit rond José Feliciano. Het programma bestaat uit opnamen die zijn gemaakt tijdens het openlucht concert dat deze zanger op 2 mei van dit jaar gaf in het Olympisch Stadion in Amsterdam. DUITSLAND 1 (Reg. progr.: NDR: 18.00 (K) lm Haf en sind moch Platze frei, TV-se rie. 18.30 (K) Act. 18.45 (k) Zandman netje. 18.55 Nordschau-Magazin. 19.26 (K) Der Mann, den es nicht gibt, TV-serie. 19.59 progr. overzicht. WDR: 18.00 (K) Polizeifunk ruft..., TV-serie. 18.30 (K) Voor de kinderen. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Amusementsprogr. 21.00 Stille und Schrei, Hongaarse speelfilm. 22.15 (K) Journ., commen taar en weerber. 22.35 (K) Filmre- Dorfcage. 23.20 Journ. DUITSLAND 2 18.05 (K) Act. en muz. 18.40 Film reportage. 19.10 (K) Bezaubernde Jeannie: Unsichtbares Haus zu ver- kaufen, TV-film. 19.45 (K) Nws. act. en weerber. 20.15 Documentaire film. Aansluitend: Nws. 21.00 (K) Invasion van der Wega: Die Gehei makte, TV-film. 21.50 (K) Infor maties en meningen uit het culture le leven. 22.35 (K) Nws. en weerber. 22.45-23.35 Filmkroniek. I TELEVISIE NEDERLAND 1. 17.00-17.35 NCRV: Voor de kinde ren. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Nachbarn im Osten, filmreportage. 11.15 Die Umschau 12.00 Muzikaal amusementsprogr. 12.50 Internationaal persoverzicht. 13.00-13.30 Journ. 16.35 (K) jnws. 16.40 Voor de kinderen. 17.05 Ge sprekken over schoolproblemen. 17.55-18.00 Nws. DUITSLAND 2 17.10 (K) Voor de 'kleuters. 17.30 (K) Nws. en weerber. 17.35 (K) Voor de oudere generatie. Aansluitend: liefdadigheidsgroep. RADIO HILVERSUM I VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend- gymnas. 7.20 Socialistisch strijdlied. <.23 Stero: Lichte grammofoonmuz. en informatie. (7.33-7.38 Van de ^oorpag). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.11 Act. 8.22 Ste reo: Lichte grammofoonmuz. en in formatie. (8.35-8.40 Van alle mark ten thuis, praatje voor de huis vrouw; 9.05 Stereo: Uit eigen huis. studio-opnamen) 9.35 Waterstanden. .9.40 Jeugduitzending. 10.00 Lichte grammofoonmuziek. 10.50 Voor dt kleuters. 11.00 Nws. 11.03 Voor de vrouw. 12.00 Stereo: Hallo...Volluk! ücht amusementsprogr. met muz. 12.54 Voor het platteland. 13.00 Nws 13.11 Act.' 13.25 Een avond aan zee net Paul van Vliet, cabaretprogr 13.45 Gesproken portret. 14.00 Stero Licht instrumentaal octet met zang soliste. 14.40 Stereo: De maan, hoor spel. 15.15 Way-out: teksten, muziek en andere geluiden van generzijds. 16.00 Nws. 16:03 Sociëteit: Zestig mi nuten voor boven de zestig. NOS: 17.02 Onder de groene linde: oude liedjes. 17.20 Toerismo: toeristische informatie uit binnen- en buiten land. VARA: 17.40 Stereo: Viool en piano: moderne muz. 17.55 Medede lingen. 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 Stereo: Klink Klaar zonder nonsens 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands week overzicht 19.45 Stereo: Licht,vocaal en instrumentaal ensemble met zangsolisten. 20.10 Stero: VARA- Dansorkest en solisten. 20.40 Ko mag het zeggen, gesprekken. 21.15 Stereo: Metropole Orkest: amusementsmuz. 21.45 Country en Western muz. 22.00 Literaire herinneringen. 22.30 Nws. 22.38 Mededelingen. 22.43 Actualitei ten 22.55 Stereo: Mod. muz. (gr.) 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klass. muz. (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws.; 7.32 Act.) TROS: 8.00 Nws. 8.11 Luister uit... én thuis: ver- zoekplatenprogr voor de militairen (8.30-8.32 Nws.; 9.00-910 Gymnastiek voor de huisvrouw) 9.30 Voor de kleutèrs. 9.45 Geschikt... voor u!: klass. muz. (gr.). 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Act. 11.55 Mededelingen. KRO: 12.00 Stero: Van twaalf tot twee: gevarieerd progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuin bouw; 12.30 Nws.; 12.41-12.50 Act.; 13.00-13.05 Raden maar...) 14.00 Zon der drempelvrees: gesprekken met kinderen. NCRV: 14.10 Klass. orkest- muz. (gr.). 15.00 In 't zilver: progr. voor oudere luisteraars. 16.00 Nws. 16.03 Voor de jeugd. 17.00 Stereo: Twien-Popradio voor t(w)ieners. 17.50 Overheidsvoorlichting: Onder weg: verkeerstechnische maatrege len bij ongevallen. Samenstelling en presentatie: Kees van Maasdam. 18.00 Stereo. Strictly Country Style: country and western rubr. 18.30 Nws. 18.41 Act. NOS: 19.00 Stereo: Lichte grammofoonmuz. Morele her bewapening: 19.10 Mevrouw Van Beuningen 90 jaar. lezing. NOS: 19.20 Progr. voor blinden en slecht zienden: 19.30 Henry Wood Pro menade Concert: Engels kamer orkest, BBC-koor en solisten: klass. en mod. muz. In de pauze plm 20.25 Het omroepschap, reportage. 22.15 Geen onderdaan maar burger: een reeks uitzendingen over de staat kundige vorming. 22.30 Nws. 22.38 Cosa Nostra - ook uw zaak. 23.55- 24.00 Nws. HILVERSUM 111 NCRV: 9.00 Nws 9.02 Zing, zing zing lichte vocale muziekjes. 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze: nieuw versche nen langspeelplaten, voorzien van kritisch commentaar. EO: 11.00 Nws 11.03 Gospelsound: een progr. boordevol muz. speciaal voor jonge .ïensen. AVRO: 12.00 Nwé. 12.03 Zet m op met vakantie: vrolijk platen- >rogr. (13.00 Nws.; 13.03-13.06 Ra dio-journaal.) 14.00 Nws. 14.03 Gim mick: platenprogramma. 15.00 Nws 15.03 Arbeidsvitaminen: populair vcrzoekplatenprogr. 16.00 Nws 16.03-18.00 Licht platenprogr. (17.00 Nws.; 17.02-17.05 Raddojourn.)

De Vallei | 1970 | | pagina 4