Roggebrood 28 25 Chocoladedrank 28 59 Komkommer j69 58 Appelmoes Ai 55 Spinazie 0Z 75 Boterhamworst49 39 Theepot Groentesoep m 79 t) boekhouder Kwaliteit te kust en te keur unox Kantoor opleiding Wat Voor wie? leer je? En verder? Welke funkties? Belang stelling? centraal beheer SPECIALE AANBIEDING BAAN VOL AFWISSELING Wij horen graag wat een goede waard is. Centra, licht of donker, pak 200 gram Keurko, hele literfles Schijfjes Frisco, extra fijn, zoetzuur. Pot 0,72 liter Frisco, van goudreinetten, Vi blik uit de diepvries, pak 600 gram in dunne of dikke olakken. 100 aram in dunne of dikke plakken, 100 gram centra per post koperverchroomd, inhoud 1 liter Uw prijs: 1 Centra Spaarkaart 4- ƒ6,- blik, 4 personen een assistente personeelsafdeling THOMASSEN DRIJVER-VERBUFA N.V. verpakkingsindustrie postbus 56, veenderweg 128, tei.08380 19119 Is die van Centraal Be heer. C.B. is een snel groeiend bedrijf dat ten behoeve van het be drijfsleven schade- en levensverzekeringen af sluit en op zijn com puters administraties verwerkt. Momenteel huizen wij nog in 4 voorvestigingen in Apeldoorn, maar een prachtig hoofdkantoor aan de Pr. Willem Alexanderlaan is in aanbouw. Een kantooropleiding voor jonge mensen, die enkele jaren voortgezet onderwijs. Nijverheids school, Mulo, HBS, MAVO, HAVO, LEAO, MEAO of HEAO heb ben gevolgd. Jongelui, die meer willen doen met hun schooloplei ding Naast de normale werkzaamheden is er een kantoorkursus die een leuke en interes sante inhoud heeft en zorgt dat men binnen de kortst mogelijke tijd met het bedrijf ver trouwd is. Wij noemen vakken zoals: organi satie - administratie - omgang met mensen - het gesprek - telefo neren - kantoormachi nes - kennis van belas ting en wetgeving. Aantrekkelijk of niet? En dat tijdens werktijd De kantooropleiding is nog maar de start, of men nu goed is in talen, wiskunde of boekhou ding. Verdere vak-op leidingen zijn er ge noeg - ook die starten in september - en voor rekening van Centraal Beheer. Bovendien wordt een suksesvolle opleiding met een gra- tifikatie beloond C.B. kent er vele rekenkundige mede werkers korrespondenten boekhoudkundige medewerkers administratieve medewerkers Kom eens praten over salaris, gratifikaties, werktijden en arbeids voorwaarden. Graag in de Deventer- straat 35 vanavond of morgenavond tussen 6 en 9 uur. Ook ouders zijn natuurlijk welkom. Ook kun je bellen om voor een andere dag een afspraak te maken. Telefoon 020-134971- toestel 1628 (Hoofd kantoor Amsterdam). Levensverzekeringen Schadeverzekeringen Computerdienstbureau Centra's Vriendenprijzen: ld A I I KI /"N A I A I I f A A Aanbiedingen geldig t/m 8 augustus, uitverkocht voorbehouden. Bestelnummer: C2306 X-w~ Wij vragen voor de afdeling Sociale Zaken van het hoofdkantoor ge legen aan de Zutphenseweg te Deventer De werkzaamheden zijn vaak van vertrouwelijke aard en omvatten on dermeer het regelen van afspraken, de ontvangst van sollicitanten en het verzorgen van correspondentie, rapporten en documentatie. Voor het goed uitoefenen van haar taak is het bezit van het MAVO- diploma (steno-typen) of gelijkwaardige opleiding en praktische erva ring vereist Minimum leeftijd 22 jaar. De penoneelsbus verzorgt het vervoer tussen station en hoofdkantoor. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan of con tact op te nemen met het bureau Personeelsvoorziening, Parallelweg 6 te Deventer, (tel. 05700-82265). Het bureau is dagelijks geopend van 9.00*12.00 uur en bovendien iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur. Bent u die man Kom u dan voorstellen. Bij voorkeur wanneer u M.B.A. hebt en leiding kunt geven aan onze administratieve staf. U bent natuurli|k integer en inventief. U denkt mee. Want zo'n man hebben wij nodig in ons bedrijf, waar 70 mensen werken en dat fijn centraal in ons land gelegen is. Schriftelijke sollicitaties aan de directie de CB. kantooropleiding- start in september!

De Vallei | 1970 | | pagina 10