Gunstige loting Sparta voor Okker gewipt VAN DOORN ZWAARST BELASTE RENNER Sterk rennersveld in Ronde van A ch tervolgingsploeg opnieuw zorgenkind Ickx getrouwd Beekbergen Echtgenote vroeg scheidsrechter gevecht te stoppen Timman trekt meeste aandacht 1 I iiiili li Sneekweek Ingeschreven voor sprint, tandem en tijdrace A Surinamer Bruinink toegelaten Slapstick van Heie 11$ w 'M Keetie Hage rijdt alleen achtervolging Volgend seizoen 25 profeourses Sparta schoot raak: 6-0 W.K. roeien voor junioren TWENTE LEICESTER De zwaarst belaste renner in de Nederlandse baanploeg is de Brabantse amateur Peter van Doorn (24), die is ingeschreven voor de sprint, tandemwedstrijd met Jan Jansen en de tijdrace over de duizend meter. GEEN BEZW AREN TAMELIJK SNEL UITZENDING SPORT IN 'T KORT EK tafeltennis voor de jeugd 98 KG DONDERDAG 6 AUGUSTUS 1970 sport X v v 'X wivlw v.X v.v.v.v.v.v.v.v.v ijijiji IËiË$ v"*ü -V\ v.;-v LUXEMBURG De loting voor het voetbaltoernooi om de Runners Up Cup heeft gisteren in Luxemburg voor de Nederlandse vertegenwoordigers Sparta en FC Twente een redelijk gun stig resultaat opgeleverd. Het Rotterdamse Sparta kwam er zelfs uitgesproken goed vanaf, want het krijgt in de eerste ronde te maken met Akranas uit IJsland, dat normaal gesproken geen enkel probleem zal op leveren. FC Twente trof een weliswaar niet onoverwinnelijke, maar toch wel aan zienlijk hardnekkiger rivaal: het Griek se AEK, dat vooral in Athene tot he roïsch verzet kan komen. Twee seizoe nen geleden bereikten de Grieken zelfs de kwartfinales van het toernooi om de Europa Cup I. De Spartanen spelen hun eerste wed strijd thuis, FC Twente begint met een reis naar Athene. Gelijke spelen zullen in de ontmoetingen voor de Runners Up Cup voortaan niet meer door het lot worden beslist, maar door het nemen van strafschoppen. Mocht de finale in een gelijke stand eindigen, dan wordt er een derde wedstrijd vastgesteld. Het Engelse Arsenal, die de beker verleden jaar won, mag zijn trofee ver- BOSTON In de eerste ronde van het proftennistoernooi in het Ameri kaanse Boston heeft Tom Okker op nieuw een verrassende nederlaag gele den. Voor de tweede keer in dit seizoen moest hij capituleren voor de massieve Egyptenaar Ismael el Shafei: 61, 46, 5—7. Wimbledonkampioen John Newcombe overleefde de eerste ronde ook niet. Hij verloor met 6-2, 6-4 van de Amerikaan Clark Graebner. Okkers tegenstander in de finale van „Hilversum", de Brit Roger Taylor, werd uitgeschakeld door de Australiër Ken Rosewall: 2-6, 4-6. LEICESTER „Vorig jaar in Brno heb ik voor het eerst de dames zien sprinten en als ik eerlijk moet zijn: ik vind het weinig vrouwelijk en ook niet interessant genoeg". Keetie Hage, die vlak na de wereldkampioenschappen haar 21e verjaardag zal vieren, was blij toen zij woensdag hoorde dat zij alleen voor de achtervolging was ingeschreven en dat zij dus niet ook op de sprint hoefde uit te komen. „Nu kan ik me helemaal op die ach tervolging concentreren, dat nummer is toch al zwaar genoeg", zei de pittige Zeeuwse, die enige weken geleden met groot vertoon van macht in de finale van het nationale kampioenschap haar zusje Bella had verslagen. Over haar kansen in de achtervolging heeft Kee tie een pertinente mening: „Ik ben al blij als ik bij de laatste vier kom. Een medaille zal er dan wel niet inzitten want je hebt altijd twee Russinnen en dan die Beryl Burton". De 32-jarige Engelse „vliegende huis moeder", in een lange wielerloopbaan ei genares geworden van zeven regen boogtruien, waarvan vijf in de achter volging en twee op de weg, is er inder daad weer bij. Vorig jaar in Brno moest zij verstek .laten gaan omdat Berly, moeder van twee kinderen, in een over moedige bui in een 24-uurs race op de weg alle mannen had geklopt maar zich daarbij wel zo had geforceerd dat ze in het wereldkampioenschap niet kon starten. Dit keer schijnt zij weer in grootse vorm te zijn. Vorige week zon dag verbeterde zij haar eigen record over 25 mijl (ruim 40 kilometer) en bracht het op 54 minuten. Het gemid delde dat Beryl Burton toen draaide halen de meeste achtervolgers niet op de baan over drie kilometer. dedigen, hoewel het zich volgens de oude reglementen niet heeft gekwa lificeerd. Er is echter besloten dat de winnaar van het toernooi in het volgen de seizoen voortaan in ieder geval mag meedoen, ongeacht het resultaat in de nationale competitie. Het resultaat van de loting was: GROEP I: AB Kopenhagen-Sliema Wanderers (Malta), Inter (Italië)-New castle (Engeland), Lausanne Sport (Zwitserland)-Victoria Setubal (Portu gal), Partisan Belgrado (Joegoslavië-Dy- namo Dresden (Oost-Duitsland). GROEP 2: Bayern München-Glasgow Rangers, AEK (Griekenland)-FC Twen te, Spartak Praag-Atletico Bilbao (Spanje), Portugal-Dynamo Zagreb (Joegoeslavië), Spartak Trnava (Tsje- cho-Slowakije)-01ympique Marseille, Li_ verpool-Ferencvaros (Hongarije), Ny- koebing Falster (Denemarken)-Hertha Berlin. GROEP 4: Hivernians (Schotland)- Malmo, lives Kissat (Finland)-Sturm Graz (Oostenrijk), Sparta-Akranes (IJs land), Saprsbourg (Noorwegen)-Leeds. GROEP 5: Victoria Guimaraes (Por- tugal)-Angouleme (Frankrijk), La Gan- toise (België)-Hamburger SV, Ruch Chorzof (Polen)-Fiorentina(Italië), Se- villa (Spanje)-Eskischirspor (Turkije). De termijnen waarbinnen de wed strijden moeten zijn gespeeld zijn: Eerste ronde: tussen 1 en 30 september; tweede ronde: tussen 1 oktober en 4 no vember; derde ronde: tussen 5 novem ber en 31 december; kwartfinales: tus sen 10 januari en 24 maart: halve fina les: tussen 25 maart én 28 april; finale: tussen 1 en 31 mei. SNEEK In de Sneekweek ver grootte het Nederlandse Regenboog team, in de traditionele ontmoeting Holland Friesland de voorsprong op de Friezen tot 8,2 punten. Holland be zette de eerste en de tweede plaats, als derde kwam de Fries Ulrik Jager door de ljjn voor de Hollander Jan Metze- laar. Holland heeft na twee races thans 59.2 punten en Friesland 51 punten. In de open Regenboogwedstrijd was er een adembenemende strijd tussen de Friese troef Jac. de Wilde en Bouw van Wijk. Van Wijk slaagde er tenslotte in met een scheepslengte van De Wilde te winnen. Dick Coster heeft woensdag op het IJsselmeer bij Medemblik de derde race gewonnen om het open kampioenschap zeilen in de Soloklasse. Coster nam te vens de leiding in het klassement. De flauwe wind speelde de deelnemers da nig parten. Max Behrend, die de eerste drie rakken de leiding had, raakte in het tweede kruisrak in een windstil ge deelte en moest met nog enkele kop lopers lijdzaam toezien hoe een do zijn concurrenten met gunstiger wind hem passeerden. APELDOORN Jan Derksen en Kees Pellenaars zijn voornemens het volgend jaar samen een 25-tal prof eourses te organiseren. Als hoofdspon sor zou dan Televizier optreden. Deze samenwerking is ingegaan met de prof ronde van Maarssen, die 15 augustus wordt verreden. Rustig draaien Jan Jansen (links) en Peter van Doorn hun trainings rondjes op de baan van Leicester. „Het is een hele opgave, maar veel zorgen heb ik mij er niet over gemaakt. Misschien komt dat wel door de sfeer die er altijd bij ons thuis heeft ge heerst". Als ik in een criterium eens flink was gevallen, werd er na thuiskomst nooit bezorgd geïnformeerd of ik mij wel pijn had gedaan". Toch heeft deze zaak de blonde Van Doorn, die vandaag al in actie moet ko men in de tijdrace, niet geheel onbe roerd gelaten. „Verbaasd was ik wel dat ik voor die wedstrijd was ingeschreven, want Klaas Balk had mij tenslotte in het Nederlandse kampioenschap van de eerste plaats afgehouden. Ik las de vol gende dag in de krant dat ze mij toch WARMOND De Rotterdamse eredivisieclub Sparta heeft woensdag in Warmond voor 2000 toeschouwers met 60 van het militaire elftal ge wonnen. De Rotterdamse doelpunten kwamen op naam van: Eykenbroek (18e min.), Heyerman (35), Kowalik (70), Kristensen (74), Van Staveren (80) en Venneker (85). PSV won in Eindhoven een vriend schappelijke wedstrijd tegen Ipswich Town, dat in de Engelse eerste divisie uitkomt, met 10. Het doelpunt kwam in de tachtigste minuut van de voet van Bengt Schmidt Hansen. De Belg Devrindt miste in die slotfase nog een strafschop. Er waren 14.000 toeschouwers. MVV heeft in Sprang met 51 ge wonnen van de tweede klas zaterdag voetbalclub SSC. Bij de rust leidden de Limburgers reeds met 31. De Maas trichtse doelpunten kwamen op naam van Mraz, Mares, Brokamp en Bonfrère. De vijfde trefferr voo MVV kwam op naam van een speler van SSC. In Tilburg versloeg NOAD met 43 FC. Den Bosch. Bij de rust was de stand nog gelijk: 1-1. Holland Sport heeft de eerste wed strijd van het nieuwe seizoen op Hout- rust met verlies afgesloten. De Hage naars moesten lijdelijk toezien dat de Engelse tweededivisieclub Birmingham City, dat het grootste gedeelte met tien man speelde aangezien Pendry vlak voor rust wegens vasthouden van het veld werd gestuurd, een regelmatige overwinning van 20 behaalde. De treffers kwamen op naam van Latch- ford (12e minuut) en Martin (58). Er waren 6000 toeschouwers. LEICESTER De Surinaamse baan renner Gerrie Bruinink huilde gister middag van opluchting, nadat hij had vernomen, dat hij mocht uitkomen op de sprint en de kilometer-tijdrace tij dens de wereldkampioenschappen. Hij was uitgezonden door zijn land, dat na de veranderde( betrekkingen tussen Nederland en Suriname volgens de re glementen geen renners meer kan on derbrengen in de Nederlandse afvaar diging. Aangezien Suriname nog geen lid is van de internationale wielrenunie (UCI) werd er gedreigd met uitsluiting van deze renner. Dokter P. van Dijk, voorzitter van de KNWU en gedelegeerde binnen de UCI, ging vervolgens aan het werk. >:.ij bemiddelde in een besloten vergaoferitig, waarin hij zijn medebestuurders ervan kon overtuigen, dat niet te zwaar moest worden getild aan het feit dat Surina me de statuten nog niet had ingestuurd naar de UCI. Bewezen kon worden dat het in schrijfgeld 350 reeds was over gemaakt naar het hoofdkwartier in Ge- nève, waarop besloten werd, dat Suri name tot de aangesloten landen moest worden gerekend. Daardoor werd Gerrie Bruinink, die in 1968 niet onverdienstelijk reed tij dens het Nederlandse kampioenschap, alsnog toegelaten tot de deelnemers aan de wereldkampioenschappen. APELDOORN De derde Ronde van Beekbergen belooft dit jaar een bijzondere krachtmeting te worden. De winkeliersvereniging BEMIVO is erin geslaagd om in samenwerking met de wielervereniging De Adelaar een bij zonder sterk rennersveld naar Beekber gen te trekken. Honderd amateurs starten heden avond om half zeven in de Dorpsstraat om na 80 kilometer de „pot" te verde len. Het parcours is gelijk gebleven aan vorig jaar en de ervaring heeft geleerd, dat dit voor de deelnemers geen een voudig traject is. Er zijn een paar „klimmetjes" in opgenomen. Aan toeschouwers zal het dit jaar beslist niet ontbreken temeer omdat de ronde nu middenin het vakantieseizoen wordt hadden gekozen. Ik kon mij dus best voorstellen dat Balk nogal kwaad was. Ik zou op dezelfde manier hebben ge reageerd". Peter van Doorn heeft zich vervol gens niet geroepen gevoeld van gedach ten te gaan wisselen met KNWU-offi- cials, die naar hij zegt er met geen woord met hem over hadden ge sproken. „Ik dacht: ik zie wel wat het wordt. Bezwaren heb ik er in elk geval iliet te gen dat ik nu op drie nummers uitkom. Het is een soort uitdaging". Zijn mogelijkheden bekijkend, inven tariseert Van Doorn: „Met Jansen ligt mijn grootste kans op de tandem. Wij hebben dit seizoen tot nu toe ruim tien wedstrijden gereden en wij zijn alleen geklopt door de Franse wereldkampioen Trentin en Morelon. Verder lijkt het mij dat ik op de kilometer meer kansen op een medaille heb dan op de sprint, omdat ik nog altijd een beetje sukkel met mijn demarrage". Peter van Doorn trainend gisteren op de baan van Leicester, die hem bij de eerste kennismaking „tamelijk snel" voorkwam geldt als een vrij laat ge komen baanrenner met niet geringe mogelijkheden. Twee jaar geleden mik kend op een plaats in de Olympische ploeg voor Mexico werd hij een kanslo- hij door, het jaar daarop eindigde hij in dens een criterium in België. Toen hij, vijf weken later, was her steld van een hersenschudding en hoofdwonden resteerde slechts de mo gelijkheid te starten op de kilometer. Hij kwam op dit slopende nummer vierde terecht. Aangemoedigd door dit succesje zette hij door, om het jaar daaroD in deze deze specialiteit als tweede. Op de4 sprint werd hij vierde en op de haan van Utrecht reikte hij vervolgens naar een hoogtepunt door met Wim Koop man tijdens de nationale titelstrijd in de finale het hooggewaardeerde koppel Jansen-Loevesijn te verslaan. Vooral die prestatie bracht Peter van Doorn in hoog aanzien bij de officials, die beslissen kunnen over mogelijkhe den tot uitzending. De Brabander blijft er voorlopig erg rustig onder. Zonder enige tegenspraak liet hij zich inviteren voor drie num mers nadat zijn optreden op de wereld kampioenschappen van vorig jaar toch niet tot daverende resultaten had ge leid: met Wim Koopman werd hij op de tandem al gewipt tijdens de series. De krachtig gebouwde Van Doorn wacht in Leicester bedaard op het startschot. Een zoon uit een vijf kinde ren tellend gezin van een aan keihard werken gewende Brabantse autoban denreparateur: „Het kwam bij ons thuis nooit voor dat wij er met de pet naar gooiden. We wisten wat wij moesten aanpakken als wij iets wilden bereiken. Dat wil ik nu ook gaan doen." LEICESTER Hij is klein van stuk49 jaar oud en heeft stekelige oogjes. Dat is de Amsterdammer Jan Heil, niet alleen een van de gewaardeerde soigneurs in de Ne derlandse ploeg maar ook een grappenmaker van formaat. Woensdag tijdens de lunch bracht hij de leden van de Nederlandse ploeg haast onder tafel toen hij kwasi Leijn Loevesijn met een vouwstoel te lijf wilde gaan. Dat feest ging uiteraard niet door om dat Heil met een doodernstig ge zicht steeds meer verward raakte in de raadselachtige mogelijkhe den van het vouwapparaat. Ten slotte zat Heil zelf gevangen in de vangarmen van de vouwstoel en moest hij door dezelfde bedreigde Loevesijn worden bevrijd. Het was maar een van de vele mogelijkhe den van de jolige Amsterdammer. Na de middag training ging hij met enkele renners de door hem zelf gecomponeerde ballade van een jonge stayer" instuderen. Het lukte niet. De acteurs stikten bijna van het lachen. ATHENE Twee van de vier Neder landse inschrijvingen aan de wereld kampioenschappen roeien jeugd hebben woensdag op het meer van Joannina in Griekenland zich uit de series geplaatst voor de halve finales. De vier zonder stuurman van Willem III (Flip Bethe, Bob de Weert, Andre Zaalberg en Klaas van Hasselt) en de vier met stuurman van Nautilus (Jeroen van Gorkum, Schelte Heerema, Maarten van Kleef, Hans Thijs en Alfred Roobol) wonnen hun series. De andere twee boten, De skif van De Laak (Harald Punt) en de gestuurde twee van Die Leythe (Henry de Reede, Tietze van Dorp en Martijn Peetsold) eindigden op de tweede plaats en moeten herkansingen roeien. LEICESTER Het gaat niet goed met de Nederlandse achtervolgingsploeg. Evenals de voorgaande jaren is deze formatie, die weer veel te laat tot stand kwam, het zorgenkind van de Nederlandse kolonie in het door bijzonder fraai weer begunstigde Leieester. Baancoach Frans Mahn moest woensdagochtend spijtig constateren dat de vorm van Nanno Bakker, die de afgelopen weken in het Olympisch Stadion veruit de beste man was geweest, zover was teruggelo pen. dat hij de Noordhollander moest gaan vervangen. Met Peter Nieuwenhuis, Henk Brand en Arie Hassink werd nu de geroutineerde Klaas Balk ingezet maar ook hij kon geen redding brengen. Balk namelijk was te sterk. Hij moest zelfs inhouden als hij op kop kwam. De formatie reed nu drie kilometer op tijd en kwam tot een matige 3 minu ten 38 seconden. Vooral de frêle A :e Hassink bleek ditmaal het zwakke p/ L in de ploeg te zijn. Elke keer als hij kop had gedaan en achteraan moest aan sluiten raakte Hassink te ver los en verspilde vervolgens veel van zijn kracht om weer bij te komen. Mahn zag het zo: „Hassink durft hier niet naar beneden te komen. In het Olympisch Stadion ging het best maar het is hier een heel andere baan". De baancoach wilde ook liever niet over de tijd pra ten. Hij probeerde de waarheid een beetje te verdoezelen met: „De tijd was niet belangrijk, het ging er om te kij ken of de aflossingen goed zjjn verlo pen". Het was een dooddoener. De oranje formatie had diep teleurgesteld. Bijna niemand wilde dat openlijk erkennen. Alleen unievoorzitter Van Dijk zei het ronduit. Hij immers had tevoren ook de tijd opgenomen van de eveneens weinig imponerende Zwitserse ploeg. Maai" die was over drie kilometer liefst 7 secon den sneller geweest dan Nederland. „We hebben gelukkig nog een paar da gen", meenden Frans Mahn nog te moe ten aanvoeren. Het ziet er somber uit voor de ploeg. Want zondagmiddag al zal zij moeten bewijzen dat het pessi misme niet gerechtvaardigd was. Een moeilijke opgave, want veel gelegen heid om op de baan te trainen is er niet meer Daarvoor zit het programma van de eerste dagen van deze wereldkam pioenschappen te vol. MIDDLESBOROUGH Het Neder landse jongens tafeltennisteam heeft woensdag bij de Europese jeugdkam pioenschappen in Middlesborough met 5-0 gewonnen van Denemarken. De meisjes verloren met 3-0 van West- Duitsland maar versloegen Engeland met 3-1. Later op de avond wonnen de jongens met 5-0 van Griekenland in de strijd om de negende plaats. gehouden. Bij de renners, die van avond om 18.30 u. starten bevinden zich talrijke prominente figuren: Jan Bloed, die enkele dagen geleden de Ronde van Gendringen op zijn naam bracht, de gebroeders Evert en Jan Dickhof, Harm en Willem Holstege uit Nunspeet. Henk Poppe uit Nijverdal komt eveneens naar Beekbergen en niet te vergeten Jan en Wiecher Vlot uit Wanneperveen. Gerard Broekhuis en Jan de Groot behoren tot de Apel- doornse favorieten. Bij de overige hon derd renners bevindt zich nog voldoen de talent om voor een verrassing te zorgen. De organisatoren stellen weer talrijke premies ter beschikking zodat er vele „sprintjes" van nabij te volgen zijn, NEW York De vrouw van de Canadese zwaargewicht George Chuvalo heeft voor een uniek en tragisch -gebeuren in de prof-boks- sport gezorgd. Na nauwelijks een minuut in de derde ronde van het gevecht tussen de Olympische zwaargewicht kampioen van Mexico, George Foreman (VS) en George Chuvalo, dat in de Madison Square Garden in New York werd gehou den, klom de vrouw van Chuvalo in de ring en vroeg de scheidsrechter Arthur Mercante de ongelijke strijd te staken. De 35-jarige Chuvalo, die in zijn veertienjarige carrière als prof zelfs tegen Joe Frazier en Cassius Clay overeind is gebleven, was vanaf de eerste gongslag tegen zijn veertien jaar jongere tegenstander voortdu rend in gevaar. De ongeslagen Fore man. die zijn tweeëntwintigste over winning als prof behaalde, joeg Chuvalo als een willoos slachtoffer door de ring. In de derde ronde kon de Canadees, nadat hij door een linkse hoek op de kaak was getrof fen, zich in het geheel niet meer verweren. Voordat mevrouw Chuva lo in de ring stapte om de scheids rechter te smeken het gevecht te stoppen had de Canadees in een tiental seconden tijd zeker veertig treffers moeten incasseren. Chuvalo zwaaide door de ring, kwam in zijn eigen en toen in een van de neutrale hoeken terecht terwijl het bloed hem uit de mond stroomde. Enkele secon den nadat Chuvalo's echtgenote in de ring was geklommen staakte de scheidsrechter het gevecht. De 98-kilogram wegende Foreman (21) krijgt nu waarschijnlijk de hoog genpteerde Jerry Quarrie als tegen stander. Wanneer hij dit gevecht tot een goed einde brengt staat niets een gevecht met wereldkampioen Joe Frazier in de weg. Deze partij zal overigens zeker niet voor het nieuwe jaar kunnen worden gehou den omdat Frazier nog herstellende is van een enkelbreuk, die hij opliep bij een optreden van zijn band in een nachtclub in Las Vegas. Jacky Ickx, de 25-jarige Belgische autocoureur, is woensdag in Brus sel in het huwelijk getreden met de 19-jarige brunette Catherine Blaton. Mevrouw Ickx vertelde op de receptie aan verslaggevers dat zij zal probe ren haar man te bewegen met racen te stoppen. DIEREN In de hoofdgroep van het Rijnbouwtoernooi te Dieren, waar het open Nederlands schaakkampioenschap op het spel staat, blijft Jan Timman de meeste aandacht trekken. Tegen de Haagse topspeler Smout offerde hij in de opening twee pionnen en bracht daarna een aantal aanvalscombinaties tevoorschijn, die Smout te machtig wa ren. Boehm en Bednarski handhaafden zich, maar veel minder overtuigend. Boehm wachtte in een remisestelling tegen Witt op een fout van zijn tegen stander. En zowaar, Witt deed een fou tieve koningszet en werd toen het slachtoffer van een doorbraakcombi- natie. Bednarski had helemaal het geluk aan zijn zijde. Tegen Van der Vliet had hij tot enkele minuten voor het ver strijken van de vijf uur speeltijd niets bereikt. Maar opgejaagd door de klok tastte Van der Vliet mis en kon meteen opgeven. De Pers Amirsawatkouhi moest na zijn succesvolle start tegen Hartoch bewijzen dat hij het spel ook tegen wat sterkere spelers beheerste. Hartoch bleek in uitstekende vorm en gaf de Pers geen kans. Van Scheltinga viel ook iets terug door zijn remise te gen Koevermans. Uitslagen vijfde ronde: Hogendoorn-Knipscheer 1-0, Van Scheltinga-Koevermans remise. E. v.d. Berg-A. v.d. Berg 0-1; Verholt-Soos (Roe) 0-1; Van Baarle-Crabbendam 1-0; Andersson (Zwe)-Van Dop 0-1; v.d. Schee-Andriessen 0-1; Slisser-Van Haastert 1-0; Smout-Timman 0-1; Vo gel-Van Oosten remise, v.d. JL,ijn-Akvist (Zwe) remise, Witt-Boehm 0-1; Jacobi (WDl)-Kerkmeester 0-1Plukker- Schouten 1-0; Bednarski (Pol)-v.d. Vliet 1-0; Bakker-De Wilde 1-0; Hartoch-Sa- wathouni (Per) 1-0; Faase-Etmans 1-0. De stand is nu: 1. Timman en Boehm 5 punten; 3. Bednarski 4 1/2; 4. Hartoch

De Vallei | 1970 | | pagina 11