Slechte start David Bruce \Raquel Welch naar Cyprus Vredesgesprek in Parijs nog zonder resultaten V.S.-voorstellen betere NAVO Robert Kennedy jr. en neef voor de kinderrechter Eilanden Over de grenzen Diplomaat verzon ontvoering Olievlek bij Oostende Slachthuis bij Parijs werd flop Pop-festival vroeger beëindigd POLANSKI ONTZET OVER VERLOOP ZAAK-MANSON Zaak jaar opgeschort Brown naar Hogerhuis Kunstdiefstallen in Zuid-Slavië Bruce aangera den te vertrekken Rog ers wil met China contact Water stijgt nog in Oost-Pakistan Laatste kernproef van Fransen ITALIË HEEFT KABINET Cholera in Astrakan WENSEN SLECHTS F 2.-ENTREEGELD GEBEURD Linda Kasabian „berouwvol VRIJDAG 7 AUGUSTUS 1970 LONDEN De Britse rechter Russel, die in opdracht van president Milton Obote van Oeganda een on derzoek heeft ingesteld naar de be weerde ontvoering van de Britse di plomaat Brian Lea, is tot de conclu sie gekomen, dat de hele zaak door de diplomaat zelf is verzonnen. De conclusie van Russell is don derdag gelijktijdig in Londen en Kampala bekendgemaakt. De zoge naamde ontvoering van de 49-jarige Lea, veroorzaakte destijds grote be roering in Engeland en in Oeganda. De toenmalige Britse minister van Buitenlandse Zaken Stewart legde er zelfs een verklaring in het Lagerhuis over af. Lea verdween op 2 mei in Kam pala, waar hij twee dagen later weer opdook. Hij beweerde toen dat hij in een auto was geduwd en in de bos sen was vastgehouden. Uit het onderzoek zou zijn geble ken, dat de diplomaat, die een on evenwichtig en emotioneel man wordt genoemd en die inmiddels naar Londen is teruggeroepen, zich met enkele vrienden in de bossen had verborgen. Hij onderhield bijzonder nauwe contacten met een aantal in Oeganda verblijvende Aziaten, die over een Brits paspoort beschikten en die in het rapport van Russell als figuren met een twijfelachtige repu tatie worden beschreven. Met zijn zogenaamde ontvoering, zou Lea de aandacht van de publieke opinie hebben willen vestigen op de slech te omstandigheden waaronder Azia ten in Oeganda zouden leven. PARIJS De eerste bijeenkomst van de Vietnamese vredesbesprekingen in Parijs, waaraan de nieuwe Amerikaanse onderhandelaar David Bruce deelnam, heeft niets opgeleverd. „Niet de man is belangrijk voor ons", hadden de Noordvietnamezen ge/egd, „maar de politieke lijn, die hij zal volgen". Daarnaar handelden zij. Zij sche nen Bruce nauwelijks te zien zitten. Bovendien is het duidelijk dat zij voor de politieke lijn van de Amerikaan pas dan belangstelling zullen hebben, wanneer die evenwijdig gaat lopen aan de hunne. De eerste redevoering van Bruce was zeer verzoenend. Zonder in te gaan op de fundamente le verschillen in benadering van de Vietnamese kwestie, klampte hij zich vast aan het enige positieve punt waar over de twee partijen het eens zijn ge worden in de 67 eerdere bijeenkomsten: voor alles dient er een regeling te wor den gevonden, die het gehele Zuidviet- namese volk in staat stelt zonder in menging van buiten zijn eigen lot te bepalen. Zonder enige toespeling te maken op de wijze waarop dit bereikt zou moeten BRUSSEL De Amerikaanse permanente NAVO-vertegenwoordiger in Brussel, Robert Ellsworth, heeft suggesties gedaan ter verbetering van de algehele weer baarheid van het Westelijk bondgenootschap in de jaren zeventig. Ook van de 14 andere NAVO-landen worden ljjsten met voorstellen over deze kwestie verwacht, die op de in december te houden vergadering van de ministers van Buitenlandse Zaken, Defensie en Financiën zullen worden besproken. De Amerikaanse regering wijst in de allereerste plaats op de noodzaak, de defensie op het huidige peil te houden. De Amerikaanse defensieuitgaven be droegen in 1969, 79.774.000.000 dollar, te gen 80.597.000.000 dallar het jaar daar voor. En de regering verwacht dat de uitgaven dit jaar nog verder zullen da len. Het Europese defensiebudget is iets gestegen: van 24.144 miljard dollar in 1968 tot 24.962 miljard vorig jaar, maar die verhoging is waarschijnlijk geheel tenietgedaan door de inflatie. ROTTERDAM De Liberiaanse erts- tanker „Ore Prince" (15.652 ton) heeft aan Ostende-radio gemeld, dat men voor de Belgische kust een grote olievlek met een breedte van 50 meter had waar genomen. BELGRADO De archimandriet (abt) van het beroemde orthodoxe klooster van Decani in Zuid-Servië heeft de Zuidslavische politie verzocht het klooster permanent te laten bewa ken, opdat er een einde komt aan de diefstallen van waardevolle kunstvoor werpen. Binnen een maand zijn in het klooster, dat uit de veertiende eeuw da teert en een zeer kostbare verzameling handschriften bezit, vier diefstallen ge pleegd. In verband hiermee heeft de Zuidsla vische pers erop gewezen dat de dief stallen in kerken, kloosters en musea juist nu in de vakantietijd sterk toene men. Zo is uit de kathedraal van Trogir bij Split de Tabernakeldeur een houtsnijwerk uit de veertiende eeuw verdwenen en uit een museum in Nis een beeldje uit de tijd van de Romeinse keizer Constantijn te Grote. Men meent dat de diefstallen het werk zijn van goedingelichte en georganiseerde ben den. worden, besloot Bruce met de woorden: „Ik vraag hiervoor uw medewerking en bied u daarvoor de mijne aan". De Noordvietnamezen namen niet eens de moeite Bruce te antwoorden. Daarop namen de Zuidvietnamezen het woord om de Amerikanen te waarschu wen vooral niet al te gemakkelijk te zijn tegenover de communisten uit Noord-Vietnam. Daarna had niemand meer iets te berde te brengen en men vond het zelfs niet nodig om samen koffie te gaan drinken zoals tot nu toe nog altijd was gebeurd. Daarom was deze bijeenkomst van twee en een half uur één van de kort ste die ooit zijn gehouden. Het was een moeilijk begin voor David Bruce. MOSKOU Van officiële zijde is meegedeeld,dat er in het gebied van Astrakan aan de Kaspische Zee cholera is uitgebroken. De nodige maatregelen zouden wor den. Meer is er niet bekendgemaakt. WASHINGTON Tien democrati sche leden van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden willen het ontslag van David Bruce, de nieuwe leider van de Amerikaanse onderhandelingsdele gatie op de vredesbesprekingen in Pa rijs, omdat president Nixon zich vorige week op een persconferentie tegen een coalitieregering in Zuid-Vietnam heeft uitgesproken. De Congresleden, geleid door Jona than Bingham, een lid van de commis sie voor buitenlandse betrekkingen en voormalig gedelegeerde bij de Verenig de Naties, zijn van mening, dat de ver klaring van president Nixon de deur voor onderhandelingen in Parijs heeft dichtgeslagen. Zij hebben Bruce een brief gestuurd, waarin zij verklaren „uw benoeming, die wij aanvankelijk hebben verwelkomd, blijkt nu slechts een simpel gebaar te zijn geweest, een zoethoudertje voor degenen die geloven dat vrede in Vietnam door onderhande lingen bereikt kan worden. Een man van uw aanzien, dient daarvoor niet te worden gebruikt". In het slot van hun brief raden de Congresleden Bruce aan, ontslag te ne men. PARIJS De Franse regering heeft zichzelf vandaag twee jaar de tijd ge gund, om het schandaal rond het reus achtige slachthuis van La Vilette bij Parijs op te lossen, waarvan de bouw kosten de ramingen zesmaal hebben overschreden, en dat niet rendabel zou kunnen werken. Naar mededeling van premier Jean Jacques Chaban-Delmas zal men het complex twee jaar op proef basis run nen, om te vekijken of men zonder ver lies kan draaien. Toen de regering in 1959 besloot alle slachthuizen in Parijs te La Vilette sa men te brengen, werden de kosten op 33 miljoen dollar geraamd, maar nu heeft men al 128 miljoen dollar uitge geven en is nog zeker nog 68 miljoen nodig om de installaties te completeren. Na het bekendworden van de enorme kosten van het slachthuiscomplex werd Chaban-Delmas van sommige zijden de raad gegeven alles maar weer af te breken, het slachthuis onder te brengen bij de nieuwe hallen te Rungis, en de vrijgekomen grond te bestemmen voor hoogbouw. Gelijktijdig met de bouw van het cen trale slachthuis voor geheel Frankrijk, heeft de regering veel geld uitgegeven om 233 andere slachterijen elders in het land te moderniseren. Ellsworth verklaarde, niet geheel de kritiek van Amerikaanse congresleden te delen dat Europa in verhouding tot Amerika te weinig van zijn bruto na tionaal inkomen aan defensie uitgeeft. In Europa bedraagt dit 4,5 procent. In de V.S. was het nagenoeg het dubbele maar is snel afgezakt tot naar ver wachting 7,5 procent. Eveneens van groot belang acht de Amerikaanse regering, modernisering van het bondgenootschap als geheel, in- plaats van naar nationale behoefte. Veel van deze modernisering kan, aldus Ellsworth, worden bereikt zonder de uitgaven op te voeren, bijvoorbeeld door een gemeenschappelijk aankoop beleid en standaardisatie. Verdere wensen op het Amerikaanse lijstje van suggesties zijn: - Uitbreiding van de kennis van alle bondgenoten met de plannen voor tac tische kernwapens in Europa. - Handhaving van de militaire sterk te in het Middellandse-Zee-gebied, waar de Russische kracht de laatste ja ren is toegenomen. - In het kader van de bezuinigingen, verbetering van de coöperatieve re search, de ontwikkeling en de produktie voor het defensieapparaat. - Ontwikkeling van de techniek van bestuur in crisistijd, opdat de NAVO snel en collectief het hoofd kan bieden aan veranderde situaties. - Regelmatig gezamenlijke oefenin gen op de flanken van het bondgenoot schappelijk gebied in het oosten van de Middellandse Zee en in Scandinavië waar geen permanente NAVO-strijd- machten bestaan. - Standaardisatie van de wapens. - De hoogste regeringsfunctionaris sen beter bekendmaken met NAVO- problemen, zoals de logistiek en stan daardisatie. WASHINGTON De Verenigde Sta ten zijn bereid verder dan halverwege te gaan om hun betrekkingen met China te verbeteren. Dit heeft de Amerikaan se minister van Buitenlandse Zaken, William Rogers, voor een subcommissie voor Buitenlandse Zaken van het Huis van Afgevaardigden verklaard. Rogers zei, dat de regering-Nixon daartoe de handels- en reisbeperkingen had verzocht, doch dat zij een dergelij ke tegenprestatie van China verwacht, ter verbetering van het wederzijds con tact. Washington is bereid de ambassa deursbesprekingen in Warschau te her vatten. Deze werden door China afge broken tijdens de Amerikaanse militai re actie in Cambodja. De minister voeg de hier aan toe, dat zijn regering zich echter wederom zal verzetten tegen po gingen China in de Verenigde Naties te krijgen wanneer de algemene vergade ring volgende maand wordt heropend. DACCA (Oost-Pakistan) Het water in de reeds overvolle rivieren van Oost-Pakistan stijgt nog voortdurend en nieuwe gebieden zijn aan het ramp gebied toegevoegd. De Pakistaanse minister van Verbin dingen, Wahed Choudhury, zei geheel ontdaan na een bezoek aan het over stroomde gebied, dat het „verschrikke lijk" was. „Het is thans niet mogelijk de verlie zen te becijferen, maar zij moeten ko lossaal zijn, zo zei hij. De reddingsT en hulpverleningsactie die op gang is gekomen staat onder persoonlijke leiding van president Mo- hamed Jahyka Khan. De luchtmacht vliegt voedsel over en binnenkort wor den per vliegtuig dekens en medica menten uit Turkije verwacht. Hoewel nog geen officiële verliescij fers beschikbaar zijn, wordt in de kranten gemeld dat het aantal dodelijke slachtoffers reeds 60 bedraagt. BIOT (Frankrijk) Een pop-festival aan de Franse Rivièra is een dag te vroeg beëindigd, omdat bijna alle bezoekers hun entreegeld niet hadden betaald en de groep de „Soft Machine" niet wilde optreden omdat ze haar geld niet had gekregen. Het festival, de „Popanalia" werd beëindigd na het optreden van Joan Baez en Country Joe. Ongeveer 20.000 jongelui hadden de voorstelling bijgewoond. Functionarissen zeiden dat de toeschouwers twee vrachtwagens met etenswaar hadden geplun derd, auto's hadden beschadigd en kleren hadden gestolen. Festivalleider Jean Jacques Karakos vertelde een gehoor van ongeveer 20.000 jongeren, dat de poorten niet na 24, maar reeds na 10 uur zouden worden ge sloten. De fout lag volgens hem juist bij de jongeren, van wie de meesetn zonder entreegeld te betalen toch een etmaal lang wilden genieten. „Ik zal het festival daarom moeten bekorten. Ik heb er meer dan f 375.000 ingestopt en die krijg ik er nooit meer uit", was zijn commentaar. Ongeveer 1000 pop-fans verschaften zich in de nacht van woensdag op donder dag illegaal toegang tot het festival-terrein en weigerden vervolgens gehoor te geven aan herhaalde oproepen de achttien gulden entreegeld te betalen. Vele fans volgden en bij een ingang was de totale som aan entreegeld nog geen twee gulden. •sif' i In de Londense Playboyclub is een receptie gehouden, waar bekend ge maakt werd dat binnenkort op Cyprus de opnamen zullen beginnen voor de film ,,The Beloved". In de hoofdrollen ,zien we Raquel Welch die de rol van een jonge getrouwde vrouw speelt, die zich opgesloten voelt in een klein vissersdorp en Richard Johnson die de rol van vriend van haar man, waar zij een verhouding mee heeft, speelt. 99 BERN De filmregisseur Roman Polanski heeft in een vraaggesprek met de Oostenrijkse televisie verklaard, dat zijn vrouw Sharon Tate „tweemaal is vermoord", eerst door de daders van het bloedbad in Los Angeles en daarna door de journalisten, die de hele zaak te uitvoerig en sensationeel zonder zicht baar mededogen met de slachtoffers weergaven. Hij zei zich beter te zullen voelen, als de moordenaars ter dood zouden worden veroordeeld, hoewel hij in beginsel tegen de doodstraf is ge kant. In antwoord op de vraag, of hij een film zou maken over de dood van Sha ron Tate, verklaarde Polanski, dat „het scenario te slecht is". Wel zou hij gaan werken aan een rolprent naar de roman HYANNISPORT (Massachusetts) Achter gesloten deuren is donderdag middag de zaak tegen de zestienjarige zoon van Robert Kennedy en zijn even oude neef Robert Sargent Shriver III behandeld. Zij waren beschuldigd van het in bezit hebben van marihuana. Rabert Kennedy werd vergezeld door zijn moeder Ethel Kennedy en zijn oom, senator Edward Kennedy, zijn neef had zijn vader, de vroegere Amerikaanse ambassadeur in Parijs R. Sargent Shri ver II en zijn moeder Eunice Sargent De kinderrechter te Barnstable heeft Achter gesloten deuren is don derdagmiddag de zaak tegen de zestienjarige zoon van wijlen Robert Kennedy, Robert Kennedy jr, en zijn even oude neef Shriver behandeld. Zij waren beschuldigd van het in be zit hebben van marihuana. Op de foto: Robert Kennedy jr arriveert in gezel schap van zijn moeder Ethel (l) en zijn oom, senator Edward Kennedy bij de rechtzaal. Uit het besluit van de rechter, de Shriver-Kennedy bij zich. de klacht wegens bezit van marihuana voor een jaar opgeschort. Verstrijkt die periode zonder „een of andere moeilijkheid" met de ver dachten, dan worden de klachten inge trokken, aldus kinderrechter Henry Murphy. zaak aan te houden, blijkt dat hij geen uitspraak heeft gedaan over de schuld of onschuld van de verdachten. De 63-jarige rechter weigerde verder commentaar te geven. Kennedy jr. en zijn neef Shriver kwamen samen met andere personen voor de kinderrechter, aldus de griffie van de rechtbank. Zij behoorden tot een vijftigtal jongeren, waarvan de meesten tot zeer gegoede families behoorden, die door de staatspolitie van Massachu setts werden opgepakt, tijdens een reeks razzia's tussen half april en half juli. Een woordvoerder van de politie ver klaarde, dat de meeste jongeren ge bruik hadden gemaakt van marihuana, slechts enkelen werden aangetroffen ter wijl zij in het bezit waren van lsd, he roïne en amfetaminen. „Papilon" van Henri Charrière. Linda Kasabian heeft gisteren ver klaard dat zij „berouwvol" was over de moordpartij in het huis van Sharon Tate, maar dat zij de volgende avond meeging op een tweede slachtpartij, en wel omdat zij onder de invloed van Charles Manson stond. „Ik wilde doen wat Charles me op droeg". „Stond u onder hypnotische invloed van de heer Manson?" „Ik weet het niet", zei Linda Kasa bian tot de vragensteller, de advocaat voor de verdediging Irving Kanarek, die Kasabian donderdag voor de derde achtereenvolgende dag aan een kruis verhoor onderwierp. „Ik weet niet of je het zo zou kunnen noemen" voegde zij eraan toe. Kanarek, de raadsman van Manson, trachtte het verhaal van Linda Kasa bian te ontzenuwen, dat zij bij de twee moordpartijen die op Sharon Tate c.s. en die op het echtpaar Labianca aanwezig was geweest maar er niet aan had meegedaan, en Slechts had dienst gedaan als „uitkijk". Uit zijn vragen bleek dat hij van oor deel was dat zij voor de staat en tegen Manson en de twee andere (vrouwelij ke) beklaagden was, om zichzelf eruit te draaien uit de verdenking dat zij bij de moorden rechtstreeks betrokken was geweest. Kasabian verklaarde nog dat zij de identiteit van de slachtoffers de vol gende dag te weten was gekomen toen er een televisie-uitzending aan was ge wijd, die zij had gevold in de verlaten (film)boerderij waar de „commune" van Manson uithing en waar ongeveer 20 mensen, voornamelijk meisjes, onder dak hadden gevonden. PARIJS Frankrijk heeft donderdag zijn serie bernproeven voor 1970 beslo ten, met een explosie van geringe kracht in het proefgebied van de atol Mururoa in de Stille Oceaan. In totaal zijn deze zomer acht Franse kernproeven gehouden waarvan de krachtigste een thermo-nucleaire bom van ongeveer een megaton was op 3 juli. Volgend jaar zal Frankrijk opnieuw een reeks kernproeven houden. Volgens de plannen moet Frankrijk in 1972 een waterstofbom voor operationele doelen hebben. ROME Na een kabinetscrisis van precies een maand heeft Italië weer een regering, de 32ste sinds de val van de fascisten in de Tweede Wereldoorlog. Gisteravond werd de nieuwe regering van de christen-democraat Emilio Co lombo beëdigd. Het kabinet bestaat uit zestien christen-democraten, zes linkse socialisten, vier sociaal—demo craten en een republikein. Oud-premier Rumor keert niet meer in de regering terug. De enige verande ring van betekenis in het kabinet is de benoeming van de christen-democraat Ferrari-Aggrari als minister van Finan ciën, een positie, die Colombo in het vorige kabinet zelf bekleedde. De nieuwe regering is dus weer een centrum-linkse coalitie, een coalitie die Italië de afgelopen zeven jaar geregeerd heeft. Premier Colombo krijgt het niet gemakkelijk. Hij zal de onderlinge na ijver van de coalitie-partners moeten bestrijden (de reden van premier Ru- mors val) en hij moet Italië's economie gezond maken temidden van grote so ciale moeilijkheden. zou kunnen leiden tot een confronts |~ke Sovjet-Unie voert op het ogen blik een riskante politiek in het grensgebied met China, die er op ge richt is de eilanden in de grens-rivie- ren in cultuur te brengen, maar die zou kunnen leiden tot een confronta tie tussen de twee grote communisti sche mogendheden. De rivieren Amoer en Oessoeri, die de 3200 km lange grens tussen het Chi nese Mantsjoerije en de Russische zeeprovincies vormen, zijn bezaaid met honderden kleine eilanden, die zeer vruchtbaar zijn. Een aantal van deze eilanden behoort tot het Russi sche gebied, een gedeelte is Chinees, terwijl een ander groot gedeelte van deze eilanden omstreden gebied is. De Russen willen nu juist op deze ei landen vee weiden en graan verbou wen, als bron van voedselvoorziening voor hun oostelijke provincies. Westelijke waarnemers hebben zich verbaasd afgevraagd of het Kremlin niet een minder omstreden gebied voor dit doel had kunnen uitzoeken. TYe beslissing tot de ontginning van de eilanden werd waarschijnlijk, genomen op de plenaire vergadering van het centraal comité van de com munistische partij, die in juli plaats had. Het blad Sovjetskaja Rossia be richtte dat „in de resoluties van de plenaire vergadering voorzien wordt in een uitbreiding van het ontgin- nings-werk in het oosten" en meer in het bijzonder „in een versterking van de rol van de eilanden bij de voedsel voorziening". Het blad beschreef een project in de Oessoeri, dat door de stad Chaba- rofsk is gepland voor de eilanden Ta- rabarof en Groot-Oessoeri. Chabarofsk ligt op enkele kilometers van de grens met Mantsjoerije en de eilanden liggen iets stroomopwaarts, nog dichter bij China. Sovjetskaja Rossia schreef, dat er op de twee eilanden drie collectieve boerderijen gevestigd zullen worden, die op een gebied van totaal 30.000 hectaren melk, vlees, aardappelen en groenten voor Chabarofsk zullen gaan produceren. Ongeveer 7000 hec taren zullen worden omgeploegd, ter wijl de rest van het gebied bestemd is tot weidegrond voor 5600 stuks vee. Fr bestaat geen twijfel over, dat Ta- rabarof en Groot Oessoeri in derdaad tot het Russische grondge bied behoren, maar de Chinese en Russische kaartenmakers zijn het niet zo eenvoudig eens over andere eilan den in de omgeving. De Chinezen zeggen dat zij de oude verdragen met de tsaren niet erken nen, waarbij de huidige grenzen wer den vastgesteld en China grote gebie den ontnomen werden. Bovendien wordt het grensgeschil bemoeilijk*, doordat de rivieren soms van loop veranderen en sommige eilanden on der water raken en er nieuwe ge vormd worden. Zelfs als de Russen zorgvuldig alle om streden gebied zouden vermijden, dan zouden de Chinezen, de Russische aanwezigheid op de voorheen onbe woonde eilanden toch als een provo catie beschouwen. De Russische landbouwers zouden ver- MAO TSE-TOENG provocatie der niet zonder bescherming naar het grensgebied gestuurd worden. Dit be tekent dat er troepenverplaatsingen zullen komen en dat er vlak by de grens nieuwe militaire installaties ge bouwd zullen worden. "leerleden jaar hebben zich vier grote gevechten voorgedaan tussen grenstroepen van de beide landen, drie van deze gevechten hadden plaats op een eiland dat de Russen „Damansky" en de Chinezen „Tsjin; Pao" noemen. Moskou en Peking hebben elkaar er van beschuldigd de vijandelijkheden te zijn begonnen. Over honderden kleinere incidenten hoort men in het Westen nooit iets. De Sovjet Unie heeft China er onlangs van beschuldigd, tussen juni en au gustus van het vorig jaar 488 keer een incident aan de grens te hebben geprovoceerd. De besprekingen ter oplossing van de grensgeschillen zijn in een impasse geraakt. Moskou en Peking zijn bereid om na drie jaar van onderhandelen op zaak gelastigdenniveau, nu ambassadeurs naar het overleg te sturen, om zo het gesprek weer op gang te brengen. De benoeming van een nieuwe Sovjet ambassadeur in Peking bewijst dat het ernst is. Maar zou wat op dit punt bereikt wordt, door de exploitatie van de ei landen niet weer teniet kunnen wor den gedaan? LONDEN De voormalige plaats vervangend leider van de Britse La- bour-partij en minister van Buiten landse Zaken George Brown wordt voor het leven in de adelstand verheven, waardoor hij lid van het Hogerhuis wordt Tot anderen die lid van het Ho gerhuis zullen worden door verheffing in de adelstand behoort de vroegere minister van kunstzaken Jennie Lee. De benoemingen geschieden op voor dracht van Harold Wilson, die als scheidende premier het recht had voor drachten bij de koningin te doen. Wil sons lijfarts Joseph Stone wordt Knight (ridder).

De Vallei | 1970 | | pagina 7