r L Schrale troost voor hen die geloven dat Zandvoort en Scheveningen wel het ergste zijn zó gaat het ook aan de stranden bij Tokio. Toen de avond viel, waren er vijftig doden en werden zeventien mensen vermist Filmster Sophia Loren arriveerde met zoon Carlo op Sicilië, om daar het filmfestival bij te wonen. Bewoners van omringende panden moesten middenin de nacht geëva cueerd worden, toen in de Bilderdijkstraat te Amsterdam een felle brand uitbrak. Een taart met 400 kaarsjes voor Fons Jansen, die in het Nieuwe de la Martheater te Amsterdam voor de vierhonderdste keer zijn eenmansshow „Driemaal ander maalbracht. Een zware week voor de spoorwegen. In één week werd het treinverkeer ont wricht door een brand in het relaishuis te Arnhem en brak een brand uit in een trein stel op het station van Alkmaar. Voor de tweede keer viel van een flatge bouw in Soest een bij na twee ton zware ge ^/elplaat naar beneden. Ditmaal van de vijfde verdieping. Vlakbij wa ren kinderen aan het spelen, maar het liep ook deze keer nog goed af. Mosselkoningin mevr. P Juwelet-de Koning was t middelpunt van het jaar lijkse mosselfeest in het Zeeuwse Bruinisse Een vredig toneeltje bieden Mao Tse Toeng en Tshank Kai Sjek, die van felle bestrijders vrienden geworden lijken te zijn Maar 't is helaas een wassen neus zo staan ze alleen maar in het wassenbeeldenmuseum van Tokio. Cora Schouten (rechts), kampioen 100 meter vrije slag meisjes onder de 16 jaar. vestigde een nieuw Nederlands as pirantenrecord.

De Vallei | 1970 | | pagina 11