Zwitsers in Elst Knabenmusik' bracht volwassen repertoire Vlastuin zegevierde bij de amateurs Herman Takken knock-out tegen Utrecht-Hitters Camira N.V. slaat de vleugels uit Geringe belangstelling voor eerste gedeelte W. van der Panne bespeelt orgel in Oude Kerk WIELRENNEN Oefenduel van Renswoude Meisje viel uit kabelbaantje HDS versloeg CDN-zaterdag BLAUWKOUSEN VERLOREN MET 2-0 Clubkampioenschappen Poseidon Veel schade bij slippartij Come-back van Teus van Dijk HOOP WIELRENNEN iviAAliUMO I u AUV3UJI UJ i/.w ELST Zaterdagavond jl. werd Eist verrast met een prachtig concert door het Zwitserse muziekkorps „Knabenmusik", afkomstig uit het plaatsje Wet tingen (tussen Zurich en Basel). De uitvoering vond plaats in de muziektent aan de Beatrixstraat. Hoewel door diverse omstandigheden het optreden van dit korps eerst zater dagmiddag per geluidswagen werd be kendgemaakt, was de belangstelling voor dit sublieme muzikale optreden van voornamelijk jeugdige personen overgroot. Het weer werkte dan ook in alle opzichten mee. Aan de gehele uitvoering was merk baar, dat er een intensieve training was voorafgegaan. Het repertoire bestond uit talrijke populaire nationale en internationale liedjes, musicals en marsen, waaronder My Fair Lady, Golden Line en Die Kla- rinettenpfeiffer. Dit laatste werd ge bracht door twee ca. 15 jarige meisjes, die daarvoor een daverende ovatie ont vingen. Rhenen's burgemeester Jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch ridder van Rosenthal, vergezeld van wethouder mr. J. Deen, sprak welgemeende woorden van waar dering tot het korps en woonde vrijwel de gehele uitvoering bij. Bfen/dorgelQkc muziekuitvoering had in Eist in geen jaren plaatsgevonden. „Ons korps bestaat reeds 35 jaar en het gebeurt maar zelden, dat iemand voor een repetitie verstek laat gaan", vertelde een der leiders. „Er is wel een stimulans. Zodra de leden een bepaald aantal jaren onafgebroken hebben ge repeteerd, hebben zij iets verdiend. Dat kan bestaan uit een bokaal, een beker, een lepeltje of een ring. Dit is afhan kelijk van het aantal jaren, dat zij lid zijn". Het vooruitstrevende muziekkorps betaalt vrijwel alles uit eigen middelen. Dit is zijn eerste reis naar Nederland, waarvoor het zeker vijf jaar gespaard heeft. EDE In do serie negen zomer avond-orgelbespelingen op elke woens dagavond in de maanden juli en augus tus, verzorgt Wim van der Panne uit Voorburg het zevende concert. Dit con cert is woensdagavond op het prachtige orgel van de gerestaureerde oude her vormde kerk aan de Grotestraat te Ede. Wim van der Panne werd op 22 juli 1930 in Bodegraven geboren. Al heel jong toonde hij grote belangstelling voor het orgel. Zijn eerste onderricht in het orgelspel kreeg hij van een onder wijzer de heer Hornsveld. Op 15-jarige leeftijd begon hij zijn studie aan de Goudse Muziekschool. Tot 1958 studeerde hij bij Feike Asme in Den Haag op het beroemde orgel van de Lutherse Kerk. Feike Asme maakte hem vooral vertrouwd met de Romanti sche Franse orgelmuziek. In 1959 stu deerde hij bij de bekende Belgische or ganist Flor Peeters en sinds 1965 bij de befaamde blinde Parijse organist Jean Langlais (Franse orgelmuziek) en bij de beroemde Duitse Arno Schönstedt in Herford (Duitse orgelmuziek). In 1952 werd hij benoemd tot organist van de hervormde Kerk aan de Brou werstraat te Rijnsburg, sinds 1955 is hij organist van de „Vast Burchtkerk" te Voorburg. Zijn eerste concerten gaf hij in 1952, nadien werden regelmatig concerten gespeeld in Nederland en sinds 1966 maakt hij regelmatig toernees naar Ca nada en de Verenigde Staten. Enige we ken geleden is hij nog weer op reis ge weest naar de USA. Naast zijn orgel praktijk en leerlingen is hij dirigent van een drietal koren. Voor Ede en wijde omgeving is Van der Panne geen onbekende, in 1967 heeft hij ook het orgel in de Oude Kerk bespeeld tijdens de ingebruikne ming van kerk en orgel. Het programma voor woensdagavond luidt als volgt: 1. Preludium, Fuge und Chaconne (Cdur) Dietrich Buxtenhude (1637-1707) 2. Twee Koraal voorspelen: A. „Er barm Dich mein, o Here Gott" B. „Ach Bleib bei uns, Herr Jesu Christ" Johann Sebastiaan Bach (1685-1750) 3. Offertoire sur les Varation César Francois Couperin (1668-1733) 4. Prelude, Fufue et Variation Césas Auguste Franck (1822-1890) 5. Carrillon de Westminster Berceu se Louis Vierne (1870-1937) 6. Toccata Hendrik Andriessen (geb. 1892). Het concert begin om 8 uur, de kerk is open om half acht. Hoewel de titel „Knabenmusik" erop wijst, dat het orkest alleen uit jongens bestaat, bleek er een belangrijk aantal vrouwelijke musici lid te zijn. Desge vraagd bleek, dat het in de begintijd niet gebruikelijk was meisjes toe te la ten, maar dat men hierover geleidelijk aan van gedachten veranderd is. De naam „Knabenmusik" blijft evenwel gehandhaafd. Vorige week donderdag is het gezel schap in Eist aangekomen, waar het in jeugdherberg „De Eikelkamp" is onder bracht, Vrijdag en zaterdagochtend hebben zij een concert gegeven in Rot terdam, Den Haag en Scheveningen waarbij tevens diverse bezienswaardig heden werden bezocht. Zondagmiddag is de thuisreis naar Zwitserland aanvaard Overigens wordt Eist momenteel druk bezocht door buitenlandse muziekgroe pen. Afgelopen week en tijdens het weekend hebben er maar liefst drie Duitse groepen in „De Eikelkamp" gelo geerd. Hun optreden is evenwel beperkt gebleven tot het openluchttheater in de jeugdherberg, dat alleen voor gasten toegankelijk is. WOUDENBERG Op het Moorster-trainingsparcours werd de avondcompetitie van r. en t.c. Amersfoort voortgezet met deelneming van 6 amateurs, 10 nieuwe lingen, 1 veteraan, 6 adspiranten en 3 A-jeugdrenners. Bij de amateurs was het een actieve Jan Vlastuin, die de rit maakte. Hjj verbleef enige tijd in de groep, maar ging er tussenuit en nam een kleine voorsprong, die hij geleidelik aan vergrootte. Daaraan kon de tegenstoot van Dick Vervloet en Jan Sandbrink (aangevuld met gastrenner Rijk Vink,) niets veran deren. Vlastuin was en bleef alleen vooruit, zodat hij belangstellend kon toekijken hoe Rijk Vink de spurt won van Sandbrink en Vervloet. Een duo, Gerrit Kroeze en Gerrit Heuveling, vormde ditmaal de achterhoede en hiervan bleef alleen Kroeze over, door dat Heuveling lek reed. De nieuwelingen maakten er een rit vol van vluchtpogingen van, met o.a. Peter Knijpers, Cor Nijhoff, Hans Marcus en Wim Pater in de aanval. Toch lukte het njemand om een beslis sende voorsprong te forceren, omdat men te waakzaam was. Wel verdwenen er renners naar de achterhoede, maar vooraan moest de eindsprint de beslis sing brengen. Wim Pater was de snel ste, op korte afstand gevolgd door ELSPEET De oefenpartij van Rens woude in Elspeet tegen de gelijknamige club, die het afgelopen seizoen uit de 4de klas KNVB degradeerde naar de lste klas afdeling Zwolle is vooral voor rust een grote teleurstelling geworden. Na de hervatting gaf niemand meer wat voor de kansen van Renswoude dat met 30 achterstond maar de ploeg kwam goed terug en de verdiende ge lijkmaker werd dooor Elspeet met enig geluk voorkomen. Vanaf de aftrap trok Renswoude ten aanval. Na enkele minuten had Elspeet geluk toen een kopbal van aanvalslei der Koetsier tegen de lat ketste. Rens woude had het beste van het spel in het eerste kwatier maar een doelpunt werd niet gemaakt. Keeper Van Mourik stopte aan de an dere kant enkele harde schoten bij snelle uitvallen van Elspeet. Na een half uur betekende een te zachte terug speelbal in de Renswoude-defensie een 1-0 achterstand en binnen 5 minuten moest keeper Van Mourik nog twee maal de bal uit de touwen halen. Een oerhard schot van de Elspeet-linksbin- nen bracht de stand op 20 en via een goed afgestrafte verdedigingsfout werd het 30. Direct na de hervatting vergroott Elspeet de voorsprong tot 4 0. Bij Renswoude werd C. Ooreem nu naar achteren gehaald en dat was een verbetering. H. v.d. Veer ging als rechtsbinnen spelen en Renswoude kwam na een kwartier op 41 toen B. J. Vink goed voortrok en A. de Jager deze kans benutte. Th. v. Leeuwen ver kleinde even later de achterstand tot 4X en Elspeet kreeg het nu moeilijk. Tien minuten voor tijd was het Van Leeuwen die uit een vrije trap de sprinter B. J. Vink bereikte en deze scoorde 43. Renswoude hoopte op een gelijk spel maar het bleef bij deze stand. Renswoude 2 won van het 2de elftal van Elspeet (43). C« Hensen en L. de Fluiter boden met goede voorzetten de Renswoude-voorwaartsen fraaie kansen in dit deel. De doelpunten werden ge scoord door L. de Ruiter (2x), W. Maa- nen en invaller J, v.d, Bovenkamp, Evert Smit; Hans Marcus; Peter Knij pers; Cor Nijhoff; Jan Zwaagman en gasitrenner Gert v.d. Heuvel. Joop Pa- schedag eindighe vóór Harry Brouwer. Gert Vink gaf op. Harry Jansen (Ped. r.), een van de twee gastrenners bij de adspiranten, bleef zich handhaven in de groep om vervolgens de toch niet zwak spurtende Fred Snabel achter zich te houden. Het werd dus een aagelegenheid voor de Ped.r.-renners, met Cees Berkhof als 3e Hans Badenbroek als 4e; Jonker als 5e en Cees Roeloffs als 6e. Bij de A-jeugd kwam men 2 ronden lang gedrieën door, maar toen tekende de kracht van Dick Willigeriburg zich af. Hij liet zich 2 metgezellen ter plaat se en begon aan een indrukwekkende opmars. Om de 2e plaats spurtte Dirk- Jan Kuijpers sneller dan de kleine Wim Dekker Jr. Uitslagen: Amateurs: Jan Vlastuin (Sch'zeel); Rijk Vink, gastrenner (Luu- teren); Jan Sandbrink (A'foort); Dick Vervloet (A'foort); Dick Vervloet (A'foort); Gerrit Kroeze (Sch'zeel). Adspiranten: Harry Jansen (Ped.r.); Fred Snabel (Ped.r.); Cees Berkhof (Barneveld); Hans Badenbroek (A'foort); H. Jonker (Hoogland); Cees Roeloffs (A'foort). Nieuwelingen: Wim Pater (Barne veld); Evert Smit (A'foort); Hans Mar cus (Ederveen); Peter Kuijpers (Leus den); Cor Nijhoff (Maarn); Jan Zwaag man (Barneveld); Gert v.d. Heuvel gastrenne (A'foort); Joop Paschedag (A'foort); Harry Brouwer (A'foort). A-jeugd: Dick Willigenburg (Leus den); Dirk-Jan Kuijpers (Leusden); Wim Dekker Jr. (A'foort). Veteranen: Dekker Sr. (A'foort). VEENENDAAL Het achtjarige dochtertje van de familie E. wonende aan de Driftweg viel vrijdagmiddag in de speeltuin aan de Buurtlaan-west uit het kabelbaantje. Zij moest met een hersenschudding en inwendige kneuzin gen per ambulance naar het Julianazie- kenhuis worden overgebracht. LEERSUM Het eerste elftal van HDS heeft het afgelopen weekend een goede oefenwedstrijd gespeeld tegen CDN (zaterdag) uit Driebergen. Beide ploegen verkeerden bepaald niet in een vakantiestemming want het werd een pittige partij voetbal. HDS, dat enkele prominente spelers miste, had enkele jeugdige spelers opge steld die in dit milieu goed mee konden komen. Vooral de jeugdspelers Eder veen en Takken speelden beiden een goede wedstrijd. HDS ging direct fel in de aanval met goed opgezette combina ties en CDN trok meteen een verdedi gingsmuur voor zijn doel op. Ondanks deze verdedigende houding wist Schui- lenburg na ongeveer 15 minuten met een pracht van een schot, na een even fraaie solo, 10 te maken. Invaller T. Takken zorgde enkele mi nuten daarna met een daverend schot voor 2-0. De meest opvallende speler van CDN was Van Olderen (rechtsbuiten) en deze scoorde dan ook vanaf de zijlijn 2-1. Na rust weer direct een aanvallend HDS, maar door het stugge verdedigen van de Driebergense ploeg werd er de eerste 20 minuten niet gedoelpunt. Toen Schuilenburg echter in de 11e minuut de bal na een goede een-twee-combina tie te pakken kreeg, was er voor de CDN-keeper geen houden aan (3-1). Wel kwam CDN nog dichterbij door een doelpunt van Vervat, maar daar stelde middenvoor Van Rhenen van HDS nog een vierde goal tegenover (4-2). Zondag speelt het eerste elftal van HDS in het SVMM-toernooi in Maam tegen DVSA uit Amerongen. Verwacht wordt dat HDS dan met het volledige eerste elftal kan uitkomen. UTRECHT Na vier achtereenvolgende overwinningen heelt een danig ver zwakt VHC-team geen kans gezien om ook in de uitwedstrijd tegen Utrecht- Hitters te triomferen. De Utrechtse vereniging die nog een kleine kans op pro motie heeft greep deze mogelijkheid met beide handen aan en stuurde de uit slechts acht man bestaande Veenendaalse ploeg met een 20 nederlaag huis waarts. Het Blue Soeks-team dat aantrad zonder coach Leo Vonk en de buiten- velders Jan van Hall en Frits Verhagen moet zijn nederlaag vooral wijten aan het zwakke slagwerk. De anders zo vaak sterk opererende slagploeg kon deze keer geen vuist maken en plaatste in deze matige wedstrijd, die een voor tijdig einde kreeg, slechts een honkslag. Herman Takken ging in dit duel knock-out. De VHC-aanval startte bijzonder zwak tegen de lang niet imponerende U.H.-werper. De eerste drie Soeks-spe lers wisten geen raad met de gevarieer de speelwijze van deze Amerikaanse werper en de ploeg ging voor nul aan de kant. Op hun beurt deden de Utrechtenaren het iets beter. Zij had den daarbij het geluk dat werper Ju- rien Bosga nog niet helemaal warmge- draaid was. De eerste twee slagmensen gaf hij vlot met twee keer vier-wijd, een vrije loop naar de honken en met een stonden de Utrechtenaren in een kansrijke scoringspositie. Even veerde Jurien Bosga op en hij stuurde de vol gende slagman met drie-slag naar de bank terug. Een honkslag én een fout in het Blue Soeks-binnenveld waren echter voldoende voor de twee U.H.- spelers om over de thuisplaat te snellen en 2-0 op het scorebord aan te tekenen. Een fantastische vangbal van eerste honkman Jan van der Leeden brak de vroege scoringsdrift van de Utrechtse ploeg af. Omgekeerd konden ook in de tweede inning de Blue Soeks spelers niet tot scoren komen. Harry Beckers en John van der Klift kwamen door vierwijd nog wel op de honken maar de daaropvolgende slagmensen werden een prooi voor de werper van Utrecht-Hit ters. Ook Jurien Bosga begon nu iets beter te draaien. Hij gaf in de tweede helft van de tweede en in de derde inning de Utrechtenaren geen schijn van kans. Even leek het erop dat de Blue Soeks in de eerste helft van de vierde inning toch punten zouden maken. Harry Bec kers en Gert Takken waren namelijk door vier-wijd op de honken gekomen. Twee ongelukkige korte tikken in het binnenveld van Jan van der Leeden en John van der Klift én de automatische nul velden echter de tegenstand van de Blauwkousen. Ook de vijfde inning verliep puntloos, maar in de zesde leef de de hoop bij de Veenendalers weer enigszins op. Harry Beckers en Gert Takken waren door vier-wijd opnieuw op de honken gekomen en Cees van Hall, die deze middag als coach fun geerde. wilde nu alles op een kaart zet ten. Hij gaf aan beide spelers het speelteken, maar ditmaal stond scheids rechter Hoogers een Socks-succesje in de weg. Hij gaf Harry Beckers uit op het derde honk, terwijl deze speler vol komen safe op het kussen was aange land Even later bereikte Gert Takken het derde honk en stond nu in een ideale scoringspositie. Maar de werper van Utrecht-Hitters onderkende het gevaar bijtijds en rond de volgende twee VHC- slagmensen radicaal voor drie-slag naar de kant. Werper Jurien Bosga had zich door dit gebeuren nogal opgewonden, want in de kortst mogelijke tijd wierp hij in de gelijkmakende slagbeurt drie maal drie-slag. Tien minuten voor het verstrijk®» van de normale speeltijd kwam geheel onverwachts het einde van deze matige wedstrijd. Met een enorme dreun hai& de eerste de beste slagman van Utrecht-Hitters zich op het tweede honk genesteld. Ook de daaropvolgende slagman gaf werper Jurien Bosga een juist antwoord op zijn iets te gemakke lijke aangooi en de bal verdween in het buitenveld. De Utrechtenaar die op het tweede honk stond stormde nu in de richting van de thuisplaat en leek het derde punt te gaan scoren. Maar John van der Klift gooide van uit het buitenveld de bal als een raket in de richting van de werpheuvel waar Jurien Bosga het ronde ding vliegeni- vlug door transporteerde naar catcher Herman Takken. Deze ving de bal op en stond al klaar om de U.H.-speler uit te tikken. Als een blind paard ramde deze speler de VHC-catcher echter te gen de grond, zodat de Veenendaler volkomen buiten westen bleef liggen. Met water werd Takken weer bijge bracht waarna hij voortdurend klaagde over hoofdpijn. Coach Cees van Hall vond het onverantwoord hem zo tot het einde van de wedstrijd te moeten laten wachten en staakte de wedstrijd om zijn catcher naar huis te brengen. In Veenendaal aangekomen bleek de hoofdpijn mee te vallen, zodat Herman Takken waarschijnlijk volgende week wel weer op het Blue Socksveld aan de Middellaan aan zal kunnen treden. De wedstrijd die bij de stand 2-0 werd afgebroken zal wel geldig worden verklaard omdat er reeds zeven en epn halve innings waren gespeeld. Score verloop: Utrecht-Hitters 2000000 2 VHC 0000000-0 De tweede uitgave van de Blue Soeks kwam afgelopen zaterdag goed voor de dag en deelde in Naarden de punten met Zuidvogels (6-6). De „M.C. Bakkertjes-' die hun laatste wedstrijd speelden de den het als nir. 2 van de ranglijst min der goed en moesten in Veenendaal met 1-2 hun meerdere erkennen in HCAW. De wedstrijd van de BRL-ploeg werd door het slechte weer afgelast. VEENENDAAL Camira N.V. heeft wat de huisvesting betreft einde lijk rust gevonden. Na jarenlange omzwervingen via een houten loods op het Carolan-terrein en inwoning bij Mopavi heeft men onlangs een ultra moderne fabriek betrokken in de (nog landelijke) Industriewijk II. Camira heeft nu voor de produktie de beschikking over een vloeroppervlakte van 2000 vierkante meter. Bij het bedrijf werken thans 24 mensen in een drie-ploegenstelsel. Op het nieuwe Industrieterrein is ook voor Camira nog ruimte voldoende aanwe zig om in de toekomst te kunnen uitbreiden. Het bedrijf, dat thans nog gespecialiseerd is in de produktie van wegwerp- bekers streeft naar een assortimentsuitbreiding. De fabricage van zoge naamde „food-containers" voor de levensmiddelenindustrie is al ter hand genomen, terwijl binnenkort ook begonnen wordt met de produktie van deksels. Verder is men bij Camira druk doende de export naar onder meer Duits land en Engeland op te voeren. De vooruitzichten hiervoor zijn gunstig, zo werd ons gisteren van de zijde van de directie verzekerd. De juiste datum van de officiële ingebruikstelling van de nieuwe febriek is nog niet bekend. SCHERPEN ZEEL De belangstel ling voor de clubkampioenschappen van zwemvereniging Poseidon is erg tegen gevallen. Zaterdagavond werd de helft van het programma afgewerkt in het gemeen telijke zwembad, terwijl het resterende gedeelte is gepland op zaterdag 5 sep tember, samen met de familie-estafet te. Verder heeft Poseidon voor dit sei zoen nog op het programma staan een bedrijfsestafette (22 augustus a.s.), een polowedstrijd tussen de gemeente en Poseidon en op 29 augustus een drie- kamp. In de seniorengroep is voor de zwemster of zwemmer die de beste prestaties levert een beker beschikbaar gesteld. Vorig jaar werd J. Hietbrink winnaar, maar na de eerste ronde heeft J. Voskuilen duidelijk de leiding door twee gewonnen afstanden. De uitslagen van de eerste ronde waren 100 meter schoolslag: 1. J. Voskuilen in 1 minuut 30 sec. 2. Mees Groeneveld 1.30,7; 3. J. Hietbrink 1.35; 4. H. Aarsen 141.2; 100 meter rugslag: 1. J. Voskuilen 1.33,8; M. Groeneveld 1.34,8; J. Groeneveld 1.35,2 en J. Hietbrink 1.35,4. Dames kwamen niet uit op de kam pioenschappen en in de groep meisjes van 14 en 15 jaar waren er ook geen deelneemsters. Bij de 12- en 13-jarigen was de uitslag als volgt: 50 meter schoolslag 1. Jannie Mandersloot 52,8; Wilma van de Werk 53,3; Marjan Vonk 55.7 Janny Vonk 57,2 sec. 50 meter vrije slag: Jannie Vonk 46; Marjan Vonk 50,2; Wilma van de Werk 50.3 en Janny Mandersloot 51,6. Bij de jongens was alleen Kees Renus aanwezig. Op de 50 m schoolslag was zijn tijd 54,7 en op de rugslag 57,6 sec. Meisjes 10 en 11 jaar 50 meter school slag: Almc v.d. Werk 58,5; Erica Blom 60,6; Willie Dorsman 64,5 en Willie van Rootselaar 68 sec. 50 meter vrije slag, Willie Dorsman 47.9; Ina Wagenveld 54; Willie van Rootselaar 56, 2. Erica Bom 60.8 sec. Erica Bom 27,5 en Alma van de Werk 30,5. Jongens 10 en 11 jaar 50 meter schoolslag: Martin Valkenburg 52,2; Sjoerd van de Werk 54,1; Marting van de Wetering 60,9 en Peter van Kampen 64.4 sec. 50 meter vrije slag: Peter van Kampen 46,2; Sjoerd van de Werk 48,7; Martin Valkenburg 49,7 en Martin van de Wetering 54,1 sec. 25 meter rugslag: Peter van Kampen 23,5; Martin Valkenburg 24,6; Martin van de Wetering 24,8 en Sjoerd van de Werk 25,2 sec. 8 en 9 jarige meisjes zwommen 25 meter. Alleen op het nummer school slag zwom men 50 m. Gerda Davelaar 69,2 en Wilma Renes 69,8 sec. Vrije slag: Gerda Davelaar 25,4; Wil ma Renes 35,6 en Ineke Davelaar 44,9 sec. 25 meter rugslag: Gerda Davelaar 28,4; Wilma Renes 46,5 en Inkele Dave laar 55 sec. VEENENDAAL De rijkunst van de Veenendaalse automobilist D. T. moet na zaterdag niet al te hoog meer wor den aangeslagen. Rond twee uur zater dagmiddag raakte hij de macht over het stuur kwijt bij het nemen van de bocht Hoogstraat-Brouwersstraat. Eerst ramde hij een aan de oostzijde van de Brouwersstraat geparkeerde auto van zijn plaatsgenoot B. om ver volgens via het trottoir aan de overzijde van de straat tegen de garagedeur van horlogerie Van M. tot stilstand te ko men. T. miste daarbij op een haar d* etalage van de horlogerie en had boven dien niet over geluk te klagen dat er zich op dat moment niemand op het trottoir bevond. De schade was aanzien lijk. SCHERPENZEEL In de zatermid- dag-competitie van wielervereniging „De Valleirenners" heeft de renner Teus van Dijk uit Veenendaal gezorgd voor een geweldige verrassing door als tweede te eindigen. In de eindsprint van een 3 man sterke kopgroep moest Van Dijk die zijn come back vierde het maar net afleggen tegen Jan Hoksber- uit Rhenen. De uitslag was: 1. Jan Hoksbergen Rhenen, 2. Teus van Dijk Veenendaal, 3. Teus van Doorn Rhe nen. De adspiranten en Jeugd van de Scherpenzeelse club kwamen elders in wedstrijden uit.

De Vallei | 1970 | | pagina 3