Pas getrouwd echtpaar gaat les geven in eria Beiden benoemd aan Nederlandse school Populaire Af, onso zingt uit protest De burgemeester is tegen Hippe oud-generaal wil popfestival Leider HOT. benoemd Documentaire over angst als therapie Veel bekende artiesien met de muziek mee RONOtitie „Hier kunnen we niet op één school aan de slag komen" La Courtine Heer Bommel en de Slijtmijt Honden Aa n de slag Vanavond op Nederland 2: „Radiorama" over „Het boek als wasmiddel" programmaos VANAVOND V Discussie over massamedia „ZIN-TUIG" MAARTEN TOONDER STRIP k MAANDAG 10 AUGUSTUS 1970 YfTaarschijnlijk is deze week de spannendste in hun hele leven. Maandag zijn ze getrouwd, woensdag stapten ze in een vliegtuig en nog weer twee dagen later geven ze alle twee les op een Nederlandse school in Nigeria. Het zijn Jos Schnitzler uit Nijmegen en zijn vrouw Marianne, beiden drieëntwintig jaar oud. Ba Apapa (Lagos) staat een schooltje voor Nederlandse kinderen in Nigeria. Een ■chool, die helemaal door particulieren wordt gefinancierd en dat vindt de heer Schnitzler eigenlijk niet reëel. „Het z(Jn toch ook gewoon Nederlandse kinderen waarom kan er dan geen subsidie voor die school ztfn?" Je hebt natuurlijk altijd mensen die door het avontuur worden getrokken en daarom ver weg willen. Je hebt ook mensen, die om idealistische redenen naar een ver land gaan. Bij Jos Schnitzler en zijn vrouw speelden ze alle twee wel een rol, maar de door slaggevende oorzaak lag ergens anders. „Je kunt in Nederland als onderwij zersechtpaar heel moeilijk op één school aan de slag komen", zegt de heer Schnitzler. „Ik zal het u anders vertellen", aldus de heer Schnitzler voor zijn vertrek. „Eén schoolhoofd zei tegen me: Jou wil ik wel hebben, maar je vrouw niet, want ik wens dat gezeur met getrouwde vrouwen niet aan m'n hoofd." En omdat mevrouw Marianne Schnitzler-Kotman (uit Losser bij En schede) niet meteen de echte huisvrouw wilde zijn, tussen de potten en de LISSABON Een leraar van 41 jaar heeft zich, ondanks tegenstand van de autoriteiten, opgewekt tot Por tugal® populairste protestzanger. Jose Afonso, die een graad in geschiedenis en filosofie heeft gehaald, kan alleen maar op het allerlaatste ogenblik ver schijnen op festivals van populaire mu ziek. Wordt zijn komst van tevoren door de organisatoren bekendgemaakt, dan is de kans groot dat de politie of de burgerlijke autoriteiten de hele show afgelasten. Ondanks de officiële tegenwerking zijn vorig jaar in Portugal 10.000 exem plaren van een van Af onso's grammo foonplaten verkocht, een prestatie die in eigen land slechts geëvenaard wordt door de beroemde zangeres Amalia Ro ti rigues. Sommige van zijn meer onschuldige liedjes Afonso verzorgt zowel de tekst als de compositie beginnen langzamerhand door de onder censuur staande radiostations gespeeld te wor den, maar het is dagbladen en tijd schriften nog steeds verboden hem te interviewen of een foto van hem te publiceren. Afonso, die met zijn bebrild, intel lectueel uiterlijk weinig weg heeft van de stereotiepe protestzanger, keert zich in zijn composities fel tegen de geves tigde orde. Onder begeleiding van mid deleeuws aandoende muziek waagt hij 't de lof te zingen van personen die door de geheime politie zijn gearresteerd, of gedood zijn in confrontaties met de au toriteiten. Ook valt hij de rijken aan op hun gierigheid of roept hij de armen op niet langer genoegen te nemen met hun toestand, In een onlangs gecomponeerd lied, dat alleen bekend is aan zijn intiemste vrienden die hem opzoeken in zijn be scheiden woning dichtbij de middelbare school waar hij geschiedenis doceert, vergelijkt hij de politieke politie met honden „die de laarzen van hun mees ters likken". Ook heeft hij een lied ge componeerd voor Catarina, een vrouw uit Baleizao met een revolutionaire geest, die jaren geleden gedood werd in een schietpartij met leden van de repu blikeinse garde. Zijn grammofoonplaten zijn minder geëngageerd, maar oefenen toch grote aantrekkingskracht uit op de jongeren aan de universiteiten, die in Afonso de muzikale vertolker zien van hun strijd tegen de regering. Deze steun roept bij Afonso gemeng de gevoelens op. „Soms, als ik gitaar speel en zing voor een kleurig stel stu denten of jonge arbeiers, rijst bij mij onwillekeurig de vraag op of ik wel juist handel", zo geeft hij toe. „Aan hun gezichten kan ik aflezen dat als zij naar mij luisteren, hun impuls tot op standigheid gedistilleerd wordt." Hoewel regeringsaanhangers hem er van betichten Marxistische sympa thieën te hebben, bestaat Afonso's be kende politieke activiteit slechts uit muzikale omlijsting van bijeenkomsten van de politieke oppositie. „Hij heeft een portret van Che Gue vara aan de muur hangen in zijn woon vertrek, maar denk niet dat dat bete kent dat hij een communist is", zo ver zekert een vriend, „daarvoor mist hij de discipline". strijkplank, daarom kwam ineens Nige ria om de hoek kijken. Daar werden onderwijzers en onder wijzeressen gezocht voor die Neder landse school en daar kon het kersverse echtpaar meteen aan de slag. De heer Schnitzler- Kothman (uit Losser bij En- de tweede klas. Ze mogen geen les geven aan Nige- riaanse kinderen en op de ambassade van Nigeria in Den Haag moesten ze zelfs een papier ondertekenen, waar dat allemaal op stond. „Nigeria is een ontwikkelingsland en het onderwijs aan de eigen kinderen moet ook door eigen krachten gebeu ren", aldus de heer Schnitzler. „Maar het zal natuurlijk wel eens gebeuren, dat de Nigeriaanse onderwijzers bij ons hun licht komen opsteken". Over de zaak Nigeria-Biafra hebben de heer en mevrouw Schnitzler natuur lijk wel een mening, maar de onderwij zer zegt: „Het lijkt me verstandig die mening eerst eens ter plekke aan de werkelijkheid te toetsen voor ik er iets over zeg. Dat kan ook voor de objecti viteit geen kwaad". Wat hen precies te wachten staat in Nigeria, weten de jonge leerkrachten nog niet. Ze hebben wel wat lectuur over het land gelezen en een filmpje gezien, „maar allemaal nogal verouderd materiaal", zegt de heer Schnitzler. „We zien het wel. Als het ons over een jaar niet meer bevalt, komen we terug: anders blijven we". Het probleem van de ouderparen van het jonge echtpaar hun kinderen een jaar niet te zien is ook opgelost: filmcamera en bandrecorder zijn mee naar Nigeria. De resultaten kunnen in Nijmegen en Losser worden afgedraaid. PARIJS In het Franse Aix-en- Provence is een mooi gevecht aan de gang. De inzet is een popfestival, in of bij die stad. De tegenstandersde socialistische burgemeester Felix Ciccolini, die tegen en de oud-generaal der parachutisten Claude Clement, die vóór is. De generaal, een man van 65 jaar, is voor omdat hij een groot bedrag in het festival heeft gestoken, en omdat hij gek is op het muziekgedreun. De burgemeester heeft het festival verboden en de generaal heeft een brief naar president Pompidou ge schreven waarin hij hem verzoekt de beslissing ongedaan te maken. v Generaal Clement noemt zich „een reuze pop-aanhanger" wiens bagage, als hij in Indochina of de Sahara was, al tijd zo'n 1.000 popplaten bevatte. De hippe ijzervreter had gerekend op een publiek van 100.000 mensen onder meer afkomstig uit Zweden, Denemar ken en Duitsland. Hij wil Leonard Co- hen, Johnny Winter, The Flock, Mungo Jerry en deep Purple laten optreden. De generaal wil zijn feest in ieder geval laten doorgaan. De muzikanten zijn gehuurd, daar zit hij aan vast. Voor het eerst sinds 1964 zijn onder delen van het Nederlands leger vorige maand weer met oefeningen begonnen op het oefenterrein van La Courtine in Frankrijk. Hoe het daar toegaat is te horen in een reportage, die de NOS-radio dins dagmorgen van 9.00 tot 9.35 uur via Hilversum 1 uitzendt. Het programma bevat gesprekken met militairen en im pressies van de oefeningen. Nog maar een week geleden getrouwd en nu al voor de klas in Nigeria: Jos Schnitzler en zijn vrouw Marianne. Ze mogen er overigens alleen les geven aan Nederlandse kinderen. DEN HAAG De Roemeen Ricardo Nastasi is benoemd tot leider van het H.O.T. (Haags Ontmoetingscentrum voor Theaterkunsten). Hij zal zijn taak onder supervisie van de Haagse Come- die uitvoeren. De 32-jarige Nastasi ging op school in Salzburg en studeerde aan de Universi teit van Freiburg. Hij hoopt binnenkort te promoveren bij prof. Klas Günther Just in Bochum op een onderwerp over marionetten. De heer Nastasi deed, sedert hij in 1958 een marionettentheater had, ook ervaringen op als organisator van eve nementen, leider van een experimentele toneelgroep, regisseur en acteur. Sinds vorig jaar is hij als dramaturg, regis seur en acteur werkzaam geweest bij het Stedelijk Theater in Constanz-Bo- densee. Een vrij nieuwe vorm van behan deling van neurotische klachten is de gedragstherapie. Tot nu toe zijn de beste resultaten geboekt bij pa tiënten die lijden aan allerlei soorten angsten en dwanghandelingen. Daarbij zal de psycholoog of psy chiater niet uitgaan van de vraag naar het waarom, maar veeleer naar het hoe van het gedrag. Stap voor stap zal de therapeut de bepaalde onaangename sensaties waaronder de patiëntgebukt gaat proberen op te roepen, om hem die dan tevens langzaam aan af te leren door de methode van de z.g. „de-conditione- ring". Die gedragstherapie waar nog veel psychiaters wantrouwend te genover staan is ontwikkeld bin nen de experimentele psychologie en steunt op de leertheorie. Deze zegt dat het gedrag van mensen groten deels is aangeleerd. In de behande ling wordt gepoogd het gedrag van de patiënt dat hijzelf als onaange naam ervaart weer af te leren. De grote voorgangers van deze therapie zijn de psychiaters-psychologen Wolpe en Eysenck. Ook in Neder land wordt de methode toegepast, waarbij bijvoorbeeld bij stotteraars door ontspanningstechnieken die deel uitmaken van de de-conditione ring waardevolle resultaten zijn be reikt. Meer over deze therapie kan men zien in de aflevering „Angst als the rapie" uit de serie „De 21-ste eeuw" die de NOS-televisie vanavond van „Het boek als wasmiddel" is de ti tel van de aflevering van het veer tiendaagse mini-magazine „Radiora ma", die de NOS-radio vanavond van 23.25 tot 23.55 uur via Hilversum I uitzendt. Het gaat in deze uitzen ding onder meer om vragen als „Zijn de Nederlandse uitgevers commercieel genoeg ingesteld?", „Maken deze uitgevers voldoende gebruik van de moderne verkoopbe- vorderde methoden?" en „Moet het boek in nog grotere mate dan nu het geval is in supermarkten worden verkocht?" Op deze vragen worden in het ra dioprogramma zeer uiteenlopende antwoorden gegeven door uitgevers, schrijvers, boekverkopers en -ko pers. Onder anderen komen in het programma voor de uitgevers Geert Lubberhuizen, Rob van Gennep, Bert Bakker, de schrijvers Toon Kortooms, Heere Heeresma, J. Ber- lef, Hans Plomp en George Kool. De opnamen voor deze aflevering van „Radiorama" werden gemaakt door Ed Peereboom. Samenstelling: Bob Uschi. 6947 „Wilt u dit wrak op laten knap pen?" vroeg dhr. Steenbreek schamper. Denkt u er dan niet aan, dat u consump- tiebewust moet zijn en dat u uw behoefte pakket moet vergroten, om de conjunc tuur te helpen?" Heer Bommel keerde zich onthutst om, maar toen hij de spre ker herkende maakte verontwaardiging zich van hem meester. „Wrak?" riep hij uit. „Bedenk, dat u over de Oude Schicht spreekt! En bovendien wil ik mijn pakket helemaal niet vergroten. Trouwens, waar om zou ik de consumptuur helpen, als heer zijnde?" „Uw standpunt is weerzinwekkend", hernam de ander wrevelig. A-sociaal zou ik willen zeggen. Denkt u dan hele maal niet aan anderen? Wat doet u ei genlijk voor nuttigs? Helpt u mee, om uw land tot groei en bloei te brengen?" Hij zweeg om zijn woorden in te laten zinken en heer Ollie keek wat bedremmeld naar de dreigende wijsvinger. „Ja, natuurlijk"! zei hij onzeker. „Ik eh.. ik betaal op tijd mijn belastingen. Ik bedoelik doe in stilte heel veel goed, als u begrijpt wat ik bedoel. Ik bestrijd het orirecht; dat is be kend. En ik eh...." „Niets doet u", vervolgde de secretaris walgend. „Ik loop hier rond, boordevol zorgen. Ik breek mij het hoofd hoe de welvaart bestendigd kan worden door meer slijtage en meer produktie. En u? U parasiteert tussen schroot en oude dingen. U staat stil, onbewust van de nieuwe, on stuimige trend die door de wereld vaart. U bent een blok aan het been van de vooruitgang, en u wordt met de vinger nagewezen!" Na deze woorden keerde hij om en liep driftig weg, terwijl heer Bommel heb in gezakt nakeek. „Word ik met de vinger nagewezen?" vroeg hij zich tobberig af. „Zou dat zo zijn?". Hij wierp een wan trouwige blik op de kraanwagenbestuur der. Maar die was druk bezig om de Oude Schicht naar de garage te slepen en wijzen deed hij niet. 19.04-19.30 uur via Nederland 2 ii kleur uitzendt. Men kan hierin mo menten zien uit de behandeling var. een 23-jarige secretaresse die lijdt aan dwangvoorstellingen waarbij zij in haar verbeelding wordt belaagc' door insekten. De psychologen Thomas Stampfl en Donald Levis probeerden de angsten van het meisje te bestrijden door die eerst in hevige mate bij haar op te roepen. SJAK1E SCHRAM Vanuit gebouw ,,Het Turfschip" wordt vanavond rechtstreeks het veertiendaagse televisieprogramma ,,Met de muziek mee" uitgezonden. Aan deze uitzending werkt weer een stoet van bekende artiesten mee, zoals Los Inca's (El Condor Pasa), de Engelse zanger Marty, het komisch duo The Dassie Bro thers, Sjakie Schram (Glaasje op) en als altijd het VAR A-Dans orkest onder leiding van Charlie Neder- pelt. Na afloop van deze directe tele visiereportage wordt bovendien een radio-opname gemaakt voor 't pro gramma VAR A's populaire Mu- ziekshow". Aan deze opname, die op 23 augustus wordt uitgezonden, werken o.a. mee de solisten Peter Wiedemeijer, Rita Hovink, het duo Saskia Serge, Joke Bruis, Sja kie Schram en wederom het VARA- Dansorkest onder leiding van Char lie Nederpelt. Zowel het televisie-programma In het Gelders programma van de RONO wordt op dinsdag in de ru briek „Door Taal tot leven", aan dacht geschonken aan het dialect van Dinxperlo. Dr. H. Entjes heeft daartoe een vraaggesprek met de heer Keuper, hoofd van een school in Bredenbroek. Gesproken zal hier bij worden over de begrenzing van dit dialect en het eventuele gebruik ervan op school. In de rubriek „Van Wiedaf en dichterbi'j" vertelt Johan Vos over de oude kapel in Vragender, die reeds tijdens de Hervormingsdagen werd verwoest, maar waarvan de ruïne nog aanwezig is. In hetzelfde programma kan wor den geluisterd naar een Betuwse brief van Henny Derksen en in de Minimarathon naar een gesprek over de provinciale trimweek, die in Win terswijk gehouden wordt. Street, mee, veel (pro- TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 NOS: Pijio de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 VARA: Coronation TV-feuilleton. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VARA: Met de muziek een afwisselend progr. met muziek. 21.20 Contramoord, TV-spel. duktie van Anglia Televisie.) 22.35 NOS: (K) Journaal. 22.40-23.10 (K) Wereldkampioen schappen Wielrennen te Leicester. NEDERLAND II 18.45 NOS: Fipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 (K) De 21e eeuw: Angst als therapie, documentaire. (CBS-prO- duktie). 19.30 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverhaal. 91.36 (K) De wetten van de wilder nis: serie over het dierenleven in de wildernis van Centraal-Afrika. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 NCRV: Transworld Top Team: quiz tussen Engelse en Nederland se middelbare scholieren. TELEVISIE NEDERLAND I 15.30-16.35 VARA (K): Vakantie- progr-. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gis teravond10.30 Geïmproviseerde rechtszitting. 12.00 Actuele reporta ges. 12.50 Internationaal persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 (K) Nws. 16.40 (K) Voor de kinderen. 17.00 (K) Voor de kinderen. 17.25 (K) Idem. 17.35 Ein französisches Dorf, tv-film. 17.55 (K) Nws. DUITSLAND II 17.30 (K) Nws. en weerber. 17.35 „Ich heirate (k)einen Millionar (tv- serie). RADIO HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte gr. muz. 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte gr. muz. (8.30-8.33 De groenteman). 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide reportage of herhaling NOS-progr. 9.35 Water standen. 9.40 Muziek uit de Middel eeuwen en Renaissance. 10.00 AVRO: Voor de kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen (gr.). (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Rondom 12: progr. voor de vrouw. (11.55 Beursber.). Over- heidsvoorl.: 12.30 Nu Sparen?: vraaggesprek van Claude Belloni met Jan Jager van het Ministerie als de radio-opnamen wordt gepre senteerd door Jan Blaaser. (20.20-21.20 uur, Nederland 1). De NOS-radio zendt woensdag van 19.10 tot 19.35 uur via Hilversum 2 een discussie uit over de massocom- municatiemedia. De discussie wordt gevoerd door een aantal deelnemers van een cursus over dit onderwerp die werd gegeven in het vormings centrum „Kijk en Wereld" in Drie bergen. Punten waarover wordt gesproken zijn onder meer de objectiviteit in de nieuwsgaring en -voorziening en de functie van zogenaamde alterna tieve nieuwsdiensten. De discussie wordt geleid door Sjef Huijbregts, die als cursusleider verbonden is aan het vormingscen trum. De produktie heeft Jan Rood- bol. In de 23-ste aflevering van het programma „Zin-tuig" dat de NOS- radio op dinsdag 11 augustus van 22.55 tot 23.55 uur via Hilversum 1 uitzendt, komen de volgende onder werpen voor: Gesprek van Philip Freriks met Brigitte Fontaine, een jonge zange res die zich toelegt op het maken van teksten bij Oosters geïnspireer de muziek, in dit geval van hét Art Ensemble of Chicago; Han Peekei vertelt iets over Joan Manuel Serrat, een jong Cata laans zanger met taalproblemen. „Zin-tuig" is een programma met gewaarwordingen van en over men sen die zich uiten op podium en doek, in atelier en boek, buiten het Nederlands taalgebied. Redactie, vormgeving en presenta tie zijn in handen van Leo Nelissen. 20.45 Yonitsj, gefilmd TV-spel naar Tsjeohof. 22.10 (K) Bareniboim over Beethoven: klass. pianomuz. met toelichting. 22.35 (K) Een hemel op aarde: Be roemde Duitse kerken: De O.L. Vrouwenkerk van Trier. 22.45-22.50 NOS: (K) Journaal. DUITSLAND I (Reg. progr.: NDR: 18.00 (K) Land- arzt Dr. Broek, tv-serie. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45 (K) Zandmanne tje. 18.55 Sportjournaal. 19.25 (K) Ju lia, tv-serie. 19.59 Progr. overzicht. WDR: 18.00 (K) Progr. overzicht. Aansl.: Doris Day in tv-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Hier und heute, met nieuws. 19.25 (K) Hafen am Rhein, tv-serie. 20.00 (K) Journaal en weerber. 20.15 (K) Actuele reportages. 21.00 (K) Amus. progr. 21.45 (K) Culturele magazine. 22.30 (K) Journaal, commentaar en weerber. 22.50 (K) Reportages. 23.35 (K) Journaal. DUITSLAND II 18.05 (K) Act. en muz. 18.40 (K) Trucfilm-show. 19.10 (K) Keine Zeit für Abenteuer, t.v.-serie. 19.45 (K) Nws., act. en weerber. 20.15 (K) Do cumentaire over vaat-chlrurgie. Aansl.: nws. 21.00 (K) Schimmernde Winde, speelfilm. 22.20 (K) Nws. en weerber. 22.30 (K) Korte films. van Sociale Zaken en Volksgezond heid. AVRO: 12.40 Toppers van toen (gr.). 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: Mu ziek en nws. van onze zuiderburen. 14.00 Promenade-Matinee: Om roeporkest Bayerischer Rundfunk met solisten (opn.). AVRO: 15.10 In ternationale Muziekspiegel: Interna tionaal Jeugd-muziekfestival Pur- merade 1970. 16.00 Nws. 16.03 Kwi- spel, quiz. 16.10 Stereo: progr. van klass. en mod. mini-muziekjes. 16.35 Muzikaal gesprek. 17.13 Klass. or- kestmuz. (gr.). 17.30 Trefpunt: dis cussierubriek over actuele zaken. 17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radio journaal. 18.25 Gevar. progr. t.g.v. 20-jarig bestaan Stichting Moveo. 18.55 Stereo: Jazz Spectrum: oude en mod. jazz. 19.30 Nws. 19.35 Van avond: gevar. progr. (21.0021.10 W.K. Wielrennen te Leicester). 22.00 Jeugdprogr. 22.55 W.K. Wlierennen te Leicester. 22.30 Nws. 22.38 Med. 22.40 Radiojournaal. NOS: 22.55 Zin - Tuig nr. 23, kunstrubriek. 23.55- 24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klass. muz. (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws; 7.32-7.50 Act.). 8.00 Nws. 8.11 Te Deum laudamus: klass. gew. muz. 8.30 Nws. 8.32 Touring- club: vakantietips en informaties. 8.45 Stereo: klass. ork.muz. (gr.). 9.00 Gymnastiek voor de huisvrouw. 9.10 Stereo: Lichte gr. muz. 9.35 Stereo: Muz. voor blaasorkest (gr.). 10.00 Het blijvende Israël: bijbelse verken ning. 10.15 Klass. Duitse operafrag- menten. 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Viool en piano (gr.): semi-klass. muz. 11.25 Voor de zieken. 11.55 Med. KRO: 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 Wij van het land, progr. voor de landbou wers: 12.26 Med. t.b.v. land- en tuin bouw; 12.30 Nws.; 12.41 Act. 13.00- 13.05 Raden maar...) 14.00 Stereo: Musiësta: licht muz. progr. (opn.). 14.30 Pizzicato: muzikaal middagma gazine. (16.00-6.012 Nws.). 17.00 Overheidsvoorl.: De Methodisten- kerk op de Bovenwindse Eilanden. Spreker: Freek van Wel. 17.10 Voor de kinderen. 17.51 Hai!: jeugdprogr. (Om 17.45-18.55 Wereldkampioen schappen wielrennen te Leicester). 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Sfereo: Eigen fabrikaat: lichte muz (opn.). 20.00 Schwetzuiger Festspiele 1970: Operamuziek (opn.). 21.30 Babel: kunstkroniek. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.38 Parle- mentsoverzicht. 22.50 De zingende kerk: muz. in de liturgie. 23.05 Ste reo: Jazz in Den Bosch. (opn.). 23.30 Stereo: Lichte gr. muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes /oor de pep. (10.00-10.02 Nws.). 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite: licht pl. progr. (12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 Ek- spres: licht pl. progr. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Becker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix: 120 minuten rijp en groen op alle toeren. (17.00-17.02 Nws.).

De Vallei | 1970 | | pagina 6