VZC verdedigt J de Ritmeester bokaal TERZAKE Dertienjarige Margot in Est schreef tweede boek r Papierprikken in parken en plantsoenen Reddingsbrigade wil alles doen om hoofd boven water te houden Politie greep groep Leo jeugdige rovers Openheid bij kiezen wethouders m ZATERDAG WATERPOL TOERNOOI IN BERGBAD „Advendc*" her vat training Marokkaan viel op machine Bestuurster van bromfiets reed door na ongeval Oriëntatierit van V.V.V. Burgerlijke Stand Kesteren Oni tutnbouwlioeh Reddingsvlet staat bovenaan verlanglijstje tm J fr" v HMMJBÉBp.,.., JL van D'66 Man brak heup Viswedstrijd van „De^Voorn" COMPLEET EX-INTERNATIONAL Pop JACHTHAVEN UURLOON SUBSIDIE I 9 I A v' X DENK OVERAL, EN ALTIJD WEER, AAN HET KIND IN 'T VERKEEK WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1970 VEENENDAAL Zaterdag wordt in het Bergbad het jaarlijks door VZC ge organiseerde Ritmeester-waterpolotoernooi gehouden. De organiserende vereni ging heeft kans gezien zeer sterke teams naar Veenendaal te krijgen, want het zijn louter hoofd- en eersteklassers die de strijd om de grote Ritmeester-bokaal met elkaar aanbinden. De hoofdklassers Polar Bears uit Ede, PSV uit Eind hoven en het uit die afdeling gedegradeerde VZC uit Veenendaal, Esca uit Arn hem, ZIJV uit 's-Hertogenbosch en ZCG uit Groningen. VZC gaat de cup verdedigen, want verleden jaar won de thuisclub na een tita nenstrijd met De Gouwe de finale in de verlenging. VZC treedt waarschijnlijk compleet aan en is erop gebrand om voor eipen publiek een reprise van verleden jaar te bewerkstelligen. Het milieu is echter anders samengesteld en nu liggen er diverse kandidaten op de loer om VZC van de bokaal af te houden. Hoofdklassespeler Bert Koetsier zal, ondanks het feit dat hij in een trai ningskamp van het nationale studen- EDERVEEN Hedenavond zal de training bij de v.v. Advendo op het terrein aan de Schras worden hervat. De training staat weer onder leiding van de heer De Hartog uit Veenendaal. Dit geldt alleen voor senioren. De junio ren beginnen volgende week met de training. De trainingsavonden zijn ge steld op maandag, dinsdag en donderdag. Als trainers fungeren de heer Van Hunen en Robbertsen. VEENENDAAL Geen gunstiger dag dan een dinsdag (marktdag) kon er door het echtpaar Van Engelenburg worden uitgekozen om zijn nieuwe zaak aan de Markt officieel open te stellen voor het publiek. Het baby- en kleuterkledinghuis ,,'t Kabouterke", gevestigd in het pand van een voormalige boetiek, hebben zij een vaste standplaats verkregen. On danks de?e vestiging, die voornamelijk door mevrouw Van Engelenburg wordt gedreven, blijft het niet alleen bij de winkelverkoop. Vele dagen in de week zorgt de heer Van Engelenburg voor het aanprijzen van zijn waar op diverse markten in de omtrek van Veenendaal. De eerste ochtend van openstelling trok ,,'t Kabouterke" al vele kijkers en kopers. VEENENDAAL Naast het al be staande schildersbedryf aan de Mulders- laan, zal de firma J. van Dijk en Zn. zfjn autospuiterij en moffelinrichting vrijdag 14 augustus a.s. officieel openen. In een tijdsduur van twee en een halve maand verrees een bouwwerk voor dit bedrijf aan de Laan der Tech niek. Het werkplaatsoppervlak bedraagt circa 350 m2, waarnaast nog een kan toor- en een kantineruimte is gebouwd. Niet alleen bestaat er de mogelijkheid om auto's te moffelen en te spuiten, maar tevens legt men zich toe op het spuiten van radiatoren. Na de opening, vrijdag om 3 uur, zul len de arbeidskrachten van de firma Van Dijk het nieuwe complex gaan be trekken. tenteam is ondergebracht toch bij VZC kunnen debuteren, hetgeen een geduch te versterking betekent. Voor oud-in ternational Van der Kolk c.s. staat er ditmaal veel op het spel want zij speelt onder grote druk voor eigen publiek. Het evenement begint om twee uur met de poulewedstrijden, om zes uur volgt de cross-finale, waarna om ze ven uur de strijd om de 3e en 4e plaats en de grote finale begint. Na afloop van dit sportieve festijn organiseert VZC op het badpaviljoen een feest avond (met dansen) voor deelnemers, leden en genodigden. Burgemeester P. Bode heeft reeds toegzegd de prijzen na afloop te zullen uitreiken. Als arbiters fungeren de internatio nale scheiderechter en oud-internatio nal Fred van Dorp uit Amersfoort en de heren B. Zweers uit Deventer en J. Veldman uit Amsterdam. Het programma ziet er vanaf twee uur als volgt uit: 14.00 uur VZC - Esca 14.20 uur Polar Bears - UZSC 14.40 uur De Zijl - PSV 15.00 uur ZIJV - ZCG 15.20 uur De Zijl - VZC VEENENDAAL Door tot nu toe on opgehelderde oorzaak kwam de 23-jarige Marokkaanse gastarbeider A. dinsdagmiddag in het bedrijf van de Boxal aan de Rozenstraat te vallen. Hij kwam daarbij in aanraking met een in werking zijnde machine en moest met inwendige kneuzingen per ambulance naar het Julianaziekenhuis worden ver voerd. VEENENDAAL De 54-jarige mevr. V. wonende aan de Vendelseweg moest gistermiddag in bewustloze toestand naar het Julianaziekenhuis worden overgebracht na een ongeval op de Markt. Aanvankelijk werd aangenomen dat zij door eigen voorzichtigheid kwam te vallen, maar toen zij bij haar positie ven kwam, vertelde ze dat ze was aan gereden door de bestuurster van een auto. Deze moet na het ongeval zijn door gereden. De politie verzoekt eventuele getuigen zich te melden. Mevr. V. kreeg o.m. een hersenschudding en diverse schaafwonden. 15.40 uur ZIJV - Polar Bears 16.00 uur Esca - PSV 16.20 uur UZSC - ZCG 16.40 uur De Zijl - Esca 17.00 uur UZSV - ZIJV 17.20 uur VZC - PSV 17.40 uur Polar Bears - ZCG 18.00 uur nr. 1 poule A - nr. 2.poule B 18.20 uur nr. 1 poule B - nr. 2 poule A 19.00 uur strijd om de 3e en 4e plaats 19.30 uur finale (winnaars cross-finale) 20.00 uur prijsuitreiking en aanvang feestavond. ZIJV en De Zyl zjjn pas enkele maanden geleden de eerste klasse bin nengestapt en komen nu in dit sterke milieu uit. Er wacht Veenendaal on getwijfeld een leuk sportevenement in het Bergbad, dat waarschijnlijk voor de laatste maal gastheer is van de Veenendaalse zwemclub. RHENEN Zaterdag 22 augustus or ganiseert de VVV Rhenen een oriënta tierit, die zal worden verreden in de prachtige omgeving van Rhenen. De lengte van de rit is ca. 35 km, met een laag gemiddelde. Deelnemers zonder enige rally-erva ring hebben evenveel kans als ervaren rijders, daar voor deze rit een speciaal reglement gemaakt is. Start 14.00 uur bij restaurant „Ko ningstafel" op de Grebbeberg. Vóórinschrijving tot 21 augustus bij het VW-kantoor (tel. 08376-2333). VZC-aanvoerder Evert van den Dikkenberg toonde vorig jaar vol trots de Ritmeester-bokaal aan het pu bliek. Of zijn formatie ook dit jaar het eremetaal zal kunnen bemachtigen staat nog te bezien. Geboren: Jannetje d.v. Meijering, J. en van Winkelman A., Ribesstraat 9a te Opheusden; Gerrit-Jan z.v. E. Torn Broers en van G. J. van Blijderveen, Pa rallelweg 13 te Opheusden. Huwelijksaangiften: J. Marinus Kruk wonende te Valburg en Jantje van Leijen, Hamsestraat 69, Opheusden; Teunis van de Pol, Dalwagenseweg 53, Opheusden en Lydia Arends, Kerklagn 18, Opheusden; Arie Romein, Gekvoort- seweg 10, Herveld en Maria Roelofse, Kastanjelaan 4, Opheusden. Getrouwd: H. Jochemsen Rijksweg 28. Ede en A. van Schaik, In 't Land 1, Opheusden; G. Ursinus wonende te Lienden en T. W. H. van Blijderveen, Dorpsplein 2, Kestereri; R. van Ingen, Broekdijk 23, Kesteren en A. van Enge lenhoven, Schampsteeg 9, Ede; T. Roe- lofsen, Tielsestraat 46, Opheusden en M. Tijssen, Parallelweg 73, Opheusden; P. S. v. d. Sluis, Tielsestraat 29, Op heusden en J. van der Garde, Tielse straat 29, Opheusden; A. C. W. Corver wonende te Amsterdam en R. S. R. Hak, wonende te Kesteren. Overleden: Marius B. de Wit oud 3 jaar, wonende te Kesteren, z.v. F. de Wit en van E. van de Wardt. EST Dertienjarige Margot Ker- saan uit het Betuwse Est heeft een nieuw boek geschreven en daarin is zij over de „poptoer" gegaan. In 180 pagina's vertelt zij over de verwik kelingen rond een popschip, een pi raat zo men wil, die voor de kust van Nederland losslaat en dan af drijft naar de Noorse wateren. IJ it ge vers Margot, dochter van ,t schoolhoofd in Est, kwam vorig jaar al in het nieuws, toen ze amper twaalf jaar oud een historische jeugdro man schreef, „Onrust om het Tol huis", Haar „liefde" voor het geschreven woord heeft rtu weer en een aanzienlijk lijviger boek opgeleverd, dat ze wil laten publiceren en waarvoor ze al enkele uitgevers aangeschreven heeft. De titel voor het nieuwe verhaal is het enige, dat nog ontbreekt. Ze denkt aan „Zeilschip gezocht" of „Radio-Telex". Zoals met haar vori ge verhaal, heeft Margot zich ook nu weer goed geïnformeerd. Om meer te weten te komen over het speciale piratenpopwereldje heeft ze Lex Harding, discjockey van Veronica, geschreven en via telefoongesprek ken honderduit gevraagd. „Noorwe gen", zegt ze, „kende ik niet zo goed, maar een leraar van me (Margotf is op de Rijksscholengemeenschap) ging altijd met vakantie daar naar toe en zodoende kon ik van hem ge noeg horen. Ook via de ambassade kwam ik veel van dat land aan de weet". Margot vertelt tot slot nog, dat de wereld van de popmuziek voor haar niet onbekend is. Ze bljjft op de hoogte van de meeste nieuwe „alarmschijven" en „hittips". Haar favoriete Hollandse groepen zijn Shocking Blue en Ekseption. We beleven echte zomerse dagen. Ik geef toe: de zomer gaat lang zaam maar zeker voorbij, de dag krimpt en wij voelen dat we weer een aanzienlijke afstand achter de rug hebben, maar er valt nog vol op te genieten van grootse bloe menweelde en -pracht. Flora's hoorn is nog verre van leeg. Hoe mooi zien de tuinen en plantsoenen er uit! Er bloeit nog veel schoons. We bekijken het leven van de vrolij ke kant en of het blad der lindebo men en kastanjebomen reeds een valere kleur aannemen en het groen van de bladeren minder glimmend wordt, mag ons nu nog allerminst deren. De Phloxen spelen weer hun vlam menspel, Dahlia's beginnen hun hoogtijfeest te vieren en de Zonne bloemen goud om zwart, zien don ker diep in hun harten en wie vroe ge en late herfstbloeiende planten in de tuin heeft staan, kan tot diep in het najaar de bloemenweelde nog behouden. Alles bloeit en alles blinkt nog even schoon als tevoren Daarbij worden ons om deze tijd de heerlijkste vruchten voor ogen geto verd. Zie de Begonia's, de Asters en Leeu webekken, Zinnia's, Salvia's, Agera- tums, Riddersporen, Petunia's, Zo- mer-azalea'setc. etc. Ze geven al le nog een weelderige bloei te zien. Onder de Phloxen (de volksmond zegt ,,herfstseringen"treffen we tegen woordig bijzonder mooie soorten aan. Heeft men misschien planten die al jaren in uw tuin staan? Dan moet men deze na de bloei maar eens opruimen. Er zijn de laatste jaren zoveel mooie soorten bijgeko men, dat men wel eens aan ver nieuwing mag gaan denen. Hier la ten we enige mooie bloeisters vol gen: Brigadier (amaranthrood), Aïda (rood), Simons jeune (rood), Blue eucon (violet), Cecil Hamburg (karmijn rose), Dode H anbury (donker rose), Graaf Zeppelin (wit met rood oog), Juli-gloed (kers rood), Pax (zuiver wit), Sommer- freude (donker rose met donker oog), etc. etc. De Phloxen behoren tot de meest dankbare tuinplanten en bloeien zeer langdurig. Plant ze op onder linge afstand van 20 cm. Ze groeien ook goed op plaatsen waar niet veel zon komt. Hun bloeitijd is van juli t/m september. Noteer ook nog de volgende mooie bloemplanten, die jaren achtereen grote voldoening geven: Chrysan themum maximum Beauraing, een fijnstralige, elegante losse bloem op stevige stengeleen goede snij bloem. Leontopodium alpinum Mig non is een mild bloeiende vorm van het Edelweis, ingevoerd uit Oosten rijk. Is overdekt met zuiver witte bloemen op korte stengels. Geef dit kind uit de Alpen een extra kalkbe- mesting en u zult ongetwijfeld veel plezier beleven van deze Oostenrijk se Edelweis. Ik vestig uw aandacht op een nieuw ras Lupinen, welke 6 tot 8 bloemtrossen per plant brengt. Het is een nieuw ras van lage Rus sell Lupinen. Het opbinden van deze soort is niet nodig. De hoogte is ruim een halve meter. Een zeld zaam prachtig soort! Eind augustus drogen we de bladeren van de kruidenplanten, er zitten bladeren genoeg aan. Droog de bla deren niet in de zon, doch op een koele, luchtige droge plaats. Let op, dat de bladeren niet gaan schimme len, is dit het geval dan liggen ze te vochtig. Eenmaal goed droog, kun nen ze tot poeder gewreven worden en in gesloten bussen worden be waard. Bij de kleinbloemige en enkelbloemi- ge Dahlia's is het ons om zoveel mogelijk bloemen te doen. Zorgt, dat ze geen zaad vormen, dus haal de zaadknoppen er minstens 2 x per week uit. Laat men deze zitten, dan is het met de bloei heel gauw afge lopen en krijgt het geheel een rom melig aanzien. Na de bloei van de klimrozen wordt er door velen niet meer of nauwe lijks naar omgekeken. Het is dan alsof er geen klimroos meer voor hen bestaat. De jonge scheuten moeten met zorg worden behandeld, zij houden een belofte in voor het volgend jaar. Deze jonge scheuten moet men geregeld aanbinden. Wanneer men aan de onderzijde der bladeren rode puistjes ziet verschij nen, plukt deze bladeren er dan spoedig af en verbrand deze om er ger te voorkomen. Zitten er bladluizen in de rozen, be strijdt deze met een parathionhou- dend bestrijdingsmiddel, waarmee ook rupsen worden gedood. Volg vooral de op de verpakking voorko mende aanwijzingen goed op. Houdt de verdelgingsmiddelen steeds op 'n plaats, waar kinderen niet bij kun nen komen. Ik zag in bloemenzaken het Koraal mosje (Nertera depressa) staan. Dit bescheiden plantje vertoont wel geen fraaie bloemen of gekleurde bladeren, doch het is een juweeltje door de fraaie oranjebessen ter grootte van een kleine erwt, waar mee het tot diep in het najaar pronkt. Het Koraalmosje mag niet in de zon staan, moet echter wel vol op licht hebben. Het water geven doen we op een schoteltje, op de potgrond gieten is funest, want de kleine tere blaadjes beginnen dan van onderen te smetten en het plant- e gaat wijnen. Handel zoals aan gegeven en u zult veel plezier heb ben met het Koraalmosje. E. J. GRIJSEN RHENEN RHENEN Als het maar een beetje goed weer is trekken de leden van de Rhenense reddingsbrigade er iedere zaterdag op uit gewapend met een prikstok om in de plantsoenen de welvaartsrestanten op te ruimen. Hun zuiveringsacties door de parken en plantsoenen van de Cunerastad hebben een tweeledig doel. Het met de gemeente overeengekomen uur loon komt in de kas van de brigade terwijl de gemeente er een fraaier aanzien door krijgt. Geestelijke va der van dit idee is de penningmees ter van de brigade, de heer H. Brou wer, die net als de meeste jonge le den van de reddingsbrigade iedere zaterdag enthousiast aan de slag ^aat. Wat is en wat wil de Rhenense reddingsbrigade. De heer Brouwer geeft het antwoord. „Vorig jaar no vember zijn we met de brigade van start gegaan. Inmiddels hebben we zestig leden in de leeftijd van 8-15 jaar. De jongens en meisjes brengen we het zwemmend redden bij. Dertig leden hebben inmiddels het zoge naamde jeugdbrevet nummer drie behaald, terwijl vijf leden het al tot jeugdinstructeur hebben gebracht. Wil men tot de'reddingsbrigade toe treden dan is het een vereiste dat men het A en B diploma zwemmen op zak heeft. Afgezien van de nabijheid van de Rijn is Rhenen niet zo waterrijk, dat het er op nahouden van een zo om vangrijke *redd ingsbrigade als een noodzaak wordt ervaren. Met de komst van de jachthaven wordt dat anders. Vandaar dat de reddingsbri gade tegen die tijd graag de beschik king wil hebben over een reddings- vlet om bij calamiteiten de helpende hand te kunnen bieden. Een dergelijke vlet met de noodza kelijke uitrusting kost evenwel bijna f 3.500,- en dat bedrag gaat de fi nanciële draagkracht van de brigade ver te boven. „Als penningmeester ben je vanzelfsprekend met deze zorgen ten nauwste betrokken", ver telt de heer Brouwer. „Dit voorjaar toen ik 's avonds eens op het balkon van mijn flat aan de Valleiweg zat zag ik de rommel die de mensen in de plantsoenen en parken achterla ten. Ook stond ik er versteld van hoe sommige mensen hun afval over de balkonrand lozen. Dat bracht me op het idee met de leden van de bri gade papier te prikken". De heer Brouwer stapte met zijn inval naar de burgemeester, die er direct enthousiast voor was. Na overleg met zijn wethouders kwam er een overeenkomst tot stand dat de brigadeleden tegen een bepaald uur loon het aanzien van parken en plantsoenen verzorgen. Sinds die itfd kan men de leden van de reddings brigade iedere zaterdag als Ijverige mieren in Rhenen aan het werk zien met prikstok en plastic zak. Het bestuur van de Reddingsbri gade krijgt ook van de ouders veel medewerking, omdat men er een stuk opvoedende waarde in ziet. De meisjes en jongens leren zodoende ook thuis de rommel op te ruimen en dat geldt ook voor de ouderen ge- tuige een ervaring van de heer Brouwer toen hij onlangs met zijn groep bij een van de Rhenense flats aan het werk ging. „We waren maar nauwelijks bezig of er kwam een dame naar buiten, die ijverig begon met links en rechts de rommel op te ruimen, die ze misschien zelf wel rond haar flat had laten slingeren". Het ideaal van de eigen reddings- vlet komt zodoende iedere zaterdag iets dichterbij maar de reddingsbri gade heeft nog meer wensen. De Rhenense brigade is aangesloten bij de Kon. Ned. Bond voor het redden van drenkelingen, die jaarlijks lan delijke wedstrijden organiseert. „Ook de Rhenense jeugd heeft al eens meegedaan", vertelt de heer Brouwer. „We komen dan in wed strijden uit tegen andere brigades en de leden daarvan dragen uniforme kledij. Onze Rhenense jeugd droeg zo haar eigen plunje en we staken in dat gezelschap wel wat schril af. Wat we met de papierprikkenj ook proberen te bekostigen zijn trai ningspakken, die we bijvoorbeeld tij dens wedstrijden en andere gebeur tenissen kunnen dragen. Misschien dat het in Rhenen nog eens zo ver komt dat we net zoals In andere grote plaatsen gebeurt, van de gemeente subsidie ontvangen", zo peinst de heer Brouwer,- „maar dan moeten we toch eerst ons bestaans recht min of meer hebben bewezen. Dat we er wat voor over hebben be wijst het schoonhouden vin de plantsoenen en parken wel. Mis schien zijn er wel boseigenaren of fabrieksdirecteuren die op zaterdag iets voor ons te doen hebben, want we zijn nergens te beroerd voor om onze reddingsbrigade het hoofd bo ven water te laten houden". es* ln IS» EgsSm? - ram RHP s,fX- K 'J:, --Y ARNHEM De Arnhemse politie heeft maandag een zevental jongens gearresteerd die betrokken zijn geweest bij het beroven van mannen in het park Sonsbeek. De berovingen werden door de groep gepleegd op vrijdag avond tegen het middernachtelijk uur. De jongelui hadden elkaar in een jeugdcafé in de binnenstad leren ken nen. Daar werd ook afgesproken de be rovingen in Sonsbeek te plegen. De ijoli- tie zijn vier gevallen bekend waarbij mannen die zich alleen in het park be vonden van hun geld zijn beroofd. Men is er echter van overtuigd dat de groep meer op haar geweten heeft. In het park treffen zich geregeld homofielen die een eventuele afpersing niet durven aan te geven op het politiebureau. De tactiek van de jongelui was vrij simpel. Zij zochten steeds een slachtoffer alleen op. Gingen er omheen staan met een man of tien en vroegen om een sigaret. Al snel trokken zij dan hun stiletto's of dolkmessen. Zo werden de slachtoffers gedwongen hun geld af te geven. In twee gevallen werd ook het horloge ge vraagd. Dit werd meteen weer terug gegeven. De buit was over het alge meen gering. Vaak niet meer dan enke le guldens. In een geval gooiden de jongens een van hun slachtoffers in een van de vijvers van het park. Aangehouden zijn de 18-jarige F. A. L. S. uit Arnhem die vorige week uit de Stichting Overberg 'te Amerongen bleek te zijn weggelopen en de 19-jarige S. G. de 19-jarige Th. D. W. de 18-jarige A. J. V. de 17-jarige G. J. van H. de 16-jarige G. H. en de 16-jarige A. B. Allen waren afkomstig uit Arnhem. In de komende paar dagen hoopt men nog enkele leden van deze bende te kunnen arresteren. VEENENDAAL De 56-jarige G. J. M. zal geen beste herinneringen over houden aan de tweede werkdag na zijn vakantie. Toen hij gistermorgen op het fietspad langs de Kerkewijk stond te wachten tot de weg vrij was om over te steken naar Ritmeester kwam hij tot dusver onbekende oorzaak te vallen. Hij moest met een gebroken heup naar het Julia naziekenhuis worden overgebracht. De politie acht het niet uitgesloten dat M. werd aangereden. RHENEN De Eerste Rhenense Hengelaarsvereniging „De Voorn" orga niseert zaterdag 15 augustus weer een onderlinge viswedstrijd voor haar le den. Het bestuur heeft prachtige prij zen beschikbaar gesteld voor deze wed strijd. y Belangstellenden ook junioren zijn welkom kunnen zich opgeven bij P. van Noort in de Koningsstraat, waar de visliefhebbers zaterdagmiddag om twee uur samenkomen. Het inleggeld is bepaald op ƒ1,50. „De Voorn" verwacht een grote deelne ming. VEENENDAAL Leo Coïni, hel nieuwe gemeenteraadslid voor I)'66, heeft de fractievoorzitters van alle Vee nendaalse politieke groeperingen een brief geschreven waarin hij openheid rond de wethouders verkiezingen be pleit. „Uitgangspunt voor de maandag avond 17 augustus te houden bespre king is voor mij het D'66-gemeentepro- gramma", aldus de heer Coïni. „Dit programma stelt dat de inwo ners van Veenendaal niet alleen in vloed uitoefenen op de verdeling van de raadszetels, maar ook op de verkie zing van de wethouders in de gemeen te, zodat hun verlangen door de daar voor meest geschikte personen kunnen worden behartigd. Door aan dit uit gangspunt vast te houden vermijdt men dat de wethoudersverkiezing een „on deronsje" wordt van' een zeer kleine groep. Ik neem dan ook vanzelfsprekend aan dat deze bespreking openbaar zal zijn. Openbaarheid is nl. voor D'66 een zodanig belangrijk punt, dat voor mij een besloten karakter van deze bespre king niet acceptabel is". Aldus Leo Coïni, die gisteren eigen handig zijn brief bij de fractievoorzit ters heeft bezorgd en nu met spanning de reacties afwacht

De Vallei | 1970 | | pagina 5