„Wij zijn er om mensen in nood behulpzaam te zijn" Cliënten moeten vri bij ons komen Winterprogram van de KRO Na kritiek van prof. mr. W. F. C. van Hattum zeggen „dolgedraaide" reclasseringsambtenaren: Personenauto bepaalt beeld op wegen Werken van Mark Boyle in Haags museum Heer Bommel en de Reactie Verandering Geen computer Interview met kardinaal trok miljoen kijkers Geen cowboyserie meer, wel twee eigen kleurenprodukties programmaos MORGEN Frits v. d. Poel krijgt bij VPRO eigen rubriek ts Geen cowboys Detective MAARTEN TOONDER STRIP Eigen series Brandpunt TELEVISIE TELEVISIE RADIO VRIJDAG 14 AUGUSTUS 1970 DEN HAAG De Vereniging van Reclasseringsinstellingen betreurt en betwist de kritiek van de vice-presi dent van de Haagse rechtbank prof. mr. W. F. C. van Hattum op jonge reclasseringsambtenaren. Prof. Van Hattum noemde begin deze week „dol gedraaide" reclasseringsambtenaren „een blamage". De vereniging meent dat de gegrondheid van zijn verwijten „onwaarschijnlijk en zeker niet aange toond is". De vereniging zegt er niets van te weten dat er in brede kringen van de rechterlijke macht onvrede zou bestaan over voorlichtingsrapporten aan de rechtbank uitgebracht door jonge re classeringsambtenaren. Sinds jaren worden alleen nog maatschappelijk werkers als reclasseringsambtenaar aangesteld. Voor hen is het uitbrengen van een voorlichtingsrapport niet alleen het verstrekken van inlichtingen aan de rechterlijke macht, maar stellig ook een stuk hulpverlening aan mensen die in maatschappelijke nood in conflict met de justitie zijn geraakt. Het bestuur weet dat daarmee een probleem is ontstaan, waarvan men zich binnen de reclassering, en zeker niet uitsluitend bij de jongere ambte naren, bewust aan het worden is. Het is volgens het bestuur evenwel onjuist te stellen dat de kwaliteit en de betrouw baarheid van de voorlichtingsrapporten daaronder zouden lijden. De strafrechtspleging is volop in be weging, aldus de verklaring. Alle be trokkenen, ook de rechterlijke macht en de reclassering, zullen elkaar op den duur in een veranderde 'opzet moeten vinden. Aan het open gesprek dat daar toe noodzakelijk is, zal de vereniging alle bijdragen leveren. Uitlatingen als van prof. Van Hattum kunnen in dit overleg evenwel slechts frustrerend werken, aldus de Vereniging van re classeringsinstellingen. De leider van het Haagse bureau van de Katholieke Reclasseringsvereniging, de heer Cleem Poels, reageert kernach tig op de verwijten van de voorzitter van een van de twee strafkamers van de Haagse rechtbank. De drie maat schappelijk werkers van het bureau blikken instemmend. „Prof. Van Hattum verwijt ons elk overleg van tafel te vegen maar wij hebben van hem nooit enige directe DEN HAAG De groei van het vrachtautoverkeer op de rijkswegen is in 1969 sterk achtergebleven, conclu deert de Stichting Weg aan de hand van cijfers, verkregen uit regelmatige verkeerstellingen van Rijkswaterstaat. Uit deze tellingen becijferde de stich ting dat het verkeer met vracht- en bestelauto's het vorig jaar slechts met 1,7 procent toenam ten opzichte van 1968. Het jaar daarvoor bedroeg de stijging nog 6,9 procent. Het personenautover keer daarentegen gaf een relatief sterke stijging te zien, namelijk 9.8 procent (7 procent in 1968). Het gevolg van deze ontwikkeling is, dat het verkeer op de rijkswegen voor bijna 82 procent bestaat uit personen auto's, voor ruim 16,5 procent uit vracht- en bestelauto's en voor ruim één procent uit autobussen. De NOB-Wegtransport tekent hierbij aan, dat ondanks bovengenoemde cij fers er steeds meer vrachtauto's op de weg komen, maar dat genoemde ver houding is ontstaan door de nog steeds groeiende aankopen van personenau to's. Als de prognose van de RAI voor 1980 zal uitkomen, zal de verhouding voor het vrachtverkeer nog slechter uitvallen, ondanks het ook steeds stij gende aantal Nederlandse vrachtwa gens. De Stichting Weg zegt tenslotte nog, dat het verkeer met motorfietsen en scooters vrijwel te verwaarlozen is (0,4 procent). Tien jaar geleden, in 1959, was het aandeel van het vrachtautover keer en van motorfietsen en scooters hoger. nl. respectievelijk 23,6 en 4,8 procent en van het personenautover keer lager, nl. 68,6 procent. Op het Haagse bureau van de Rooms-Katholieke Reclasserings vereniging reageerden (van links naar rechts) de maatschappelijk werkers John Hafkenscheid, Marjola Hesselr bach, Eddy Poels en Cleem Poels (leider van het bureau) in een gesprek met onze rechtbankverslaggever op de kritiek van de Haagse rechter prof. mr. W. F. C. van Hattem. reactie gehoord over wat er onjuist zou zijn in onze rapporten. Ook de officie ren van justitie hebben noodt na Ont vangst van een rapport eens opgebeld over iets wat niet goed zou zijn in een rapport; wel kritiseren zij later in hun requisitoir soms ons werk maar dat zal wel bij het rollenspel horen dat een terechtzitting eigenlijk is. Prof. Van Hattum zegt immers wel dat de reclassering en het gevangenis wezen niet volmaakt zijn, maar hij ver geet de onvolmaaktheid van de recht spraak". De heer John Hafkenscheid. jeugd - maatschappelijk werker, meent: „Voor zover er contact tussen de justitie en de reclassering is speelt zich dat te veel op hoog niveau af". „Met de officieren van justitie en de rechterscommissarissen hebben we in dividueel wel betere contacten dan met de strafkamers van de rechtbanken", vult de heer Eddy Tjinalien aan, maar zijn vrouwelijke collega mevrouw Mar jola Hesselbach vindt: „Toch vinden w> dat we tegenover elkaar staan". De heer Poels: „Er is langzamerhand wel iets aan het veranderen. Het tussen de regels door mee-veroordelen, het aanbevelen in de trant van: Dat is goed voor hem, is veel meer geworden een beschrijven van de consequenties die de verschillende soorten straffen voor de betrokkene zullen hebben". De heer Hafkenscheid: „Wij advi seerden vroeger veel meer tot een ver plicht rcclasseringscontact, maar tegen woordig hebben we liever een vrijwil lig contact". De heer Poels maakt van de gelegen heid gebruik een oude irritatie bij de reclassering aan te roeren: „Als er bij een voorwaardelijke staf contact met de reclassering wordt opgelegd, is dat niet „toezicht", hoewel die term vaak wordt gebruikt, maar „hulp en steun". De heer Tjinalien: „Wij gaan er meer van uit dat de cliënt de vrijheid moet hebben zijn eigen leven in te richten zonodig met onze steun, maar niet zo dat wij hem wel even zullen vertellen hoe het allemaal moet". „De rechtbank verpest soms wat wij proberen op te bouwen", aldus me vrouw Hesselbach. „Als ze zegt: Denk erom dat je naar de reclassering blijft gaan, hoewel wij het juist liever zien dat men vrijwillig komt". De heer Tjinalien noemt nog een nieuwe ontwikkeling in het reclasse ring s werk: „Wij geven ook meer aan dacht aan het slachtoffer, want anders blijft dat het slachtoffer". „Het herstel van de relatie tussen de dader en de maatschappij is veel be langrijker dan de straf, want de straf verhardt alleen maar", meent mevrouw Hesselbach. Is het verwijt dat de reclasserings ambtenaar zich soms te veel met de verdachte identificeert geheel onge grond? „De reclassering doet dat niet", zegt de heer Poels. „Al is het incidenteel mis schien wel eens voorgekomen. Maar neutraliteit bestaat natuurlijk niet, wij zijn geen computer". „De laatste tijd", vertelt de heer Haf kenscheid, „wordt er wel voor gepleit de rapportage los te maken van de re classering en de rapporten te laten ver zorgen door een ambtenaar van justitie, maar dat is onjuist want je moet voor het rapport al een vertrouwensrelatie opbouwen. Je moet niet alleen de kou de feiten noteren, maar ook hoe de cliënt tegen die feiten aankijkt en daar is vertrouwen voor nodig, het vertrou wen dat je later ook nodig hebt om |:e man hulp en steun te geven". Mevrouw Hesselbach zegt ronduit in een rapport wel eens partij te kie zen. „Maar alleen als je tot de con clusie komt dat de cliënt gelijk had toen hij het strafbaar feit pleegde, bijvoorbeeld als een man door de uit dagende houding van een agent tot verzet tegen de politie is gekomen". De heer Hafkenscheid noemt een an dere manier van partijdigheid: „Als een cliënt met een straflijst geen werk kan krijgen adviseer ik hem bij sollici taties over die straflijst te zwijgen, an ders krijgt die man nooit een baan". Is het door de kritiek van prof. Van Hattum nu oorlog tussen de reclasse ring en hem? „Nee, we zijn zulke opmerkingen van hem gewend", antwoordt de heer Poels. „Op de zitting gaat hij soms wel te keer, maar zijn vonnissen komen toch veelal overeen met onze adviezen". De heer Poels ziet trouwens nog een voordeel aan de scherpe kritiek van achter de rechterstafel. „Zij verbetert onze relatie met onze cliënten, want die waren nogal eens bang dat wij te veel een waren met de justitie". DEN HAAG Het Haagse Gemeente museum heeft twee werken gekocht van de Engelse kunstenaar Mark Boyle. Het zyn reliëfs, getiteld Garden Path 1968 en Plek in Den Haag 1970. De reliëfs zijn van polyester vervaar digde afdrukken van willekeurig ge kozen delen van het aardoppervlak. Plek in Den Haag 1970 heeft Mark Boyle gemaakt tijdens de tentoonstelling die van 14 mei tot .12 juli van zijn werken werd gehouden in het Gemeentemuseum in Den Haag. Het televisiè-interview dat Aad Langebent van de K.R.O.-actualitei tenrubriek Brandpunt enkele weken geleden met kardinaal Alfrink had, is door meer dan een miljoen mensen gevolgd. Dat blijkt uit een kijkonderzoek. Aad Langebent sprak met de kardi naal, nadat het Nederlands episco paat een communiqué had uitgege ven toen de kardinaal van zijn be zoek aan de Paus in Rome terug was gekeerd. ALS een van de eerste zendgemachtigden heeft de K.R.O. nu al een klein tipje opgelicht van de sluier die over het televisieprogramma voor het komende win terseizoen ligt. Het meest opvallende in het K.R.O.-win- terpakket is dat de tot dusver schijnbaar onuitroeibare western-serie Bonanza niet meer op het scherm komt. De KRO heeft Bonanza zeven jaar lang met grote regelmaat vertoond. Ir. het schema voor de komende winter was er geen plaats meer voor de Cartwrights. Tcoh zijn zij nog niet definitief verstoten. Want het is de bedoeling om de vertrouwde ge zichten van Paooh, Hoss en Joe in de zomermaanden van 1971 weer te rug te brengen. Aandere programma's die niet meer terugkomen bij de KRO zijn: Knotse Kneuzen Rally, Geen zee te hoog. Kapitein Harmsen, Politie New York, de Benny Hill-shows en de Debby Reijnolds-shows. Ook ver dwijnt Gunsmoke. Daarom zal de KRO het voor het eerst sinds jaren deze winter zonder schietende cow boys en terugvechtende Indianen gaan doen. Daarvoor in de plaats komt een heel pakket nieuwe serie- programma's: Dr. Marcus Welby. Een Ame rikaanse doktersserie met in de hoofdrol Robert Young, die de Ne derlandse televisiekijkers nog ken nen van zijn aandeel in de jaren geleden populaire serie „Vader weet het beter". Dit programma heeft in Amerika verschillende Emmy Awards gekregen, de hoogste Ame rikaanse onderscheiding voor televi sieprogramma's. Mod Sbuad. Een detective serie, waarin de hoofdrollen ge speeld worden door drie jonge men sen, die de tienerleeftijd nauwelijks te boven zijn. O, Brother. Een amusements serie met in de hoofdrol Derek Nim- mo. Deze serie begint in de eerste maanden van 1971. American West. Een natuur filmserie. O Paul Vlaanderen. Dertig we kelijkse, afleveringen rondom de on sterfelijke Paul Vlaanderen en zijn vrouw Ina. Het is een coproduktie van de BBC uit Engeland en de Duitse filmmaatschappij Beth a Films. De eerste aflevering gaat op dinsdag 29 september de lucht in. 6951 Toen heer Bommel in de afgrond viel dacht hij natuurlijk, dat zijn laatste ogenblikken gekomen waren. Hij zag de grond met grote snelheid op zich af schie ten; maar inplaats van de vreselijke klap die hij verwachtte, zakte hij diep in een zachte massa die hem op benauwende wijze omsloot. Na een afmattende wor steling slaagde hij er in de oppervlakte weer te bereiken en nu kroop hij op zijn buik uit het gat. Het viel echter niet mee: zijn handen en voeten vonden geen enkel houvast en slechts zijn groot volume weerhield hem er van geheel in de grond weg te zinken. „Wr bn K?" mompelde hij met verstikte stem. Toen viel zijn blik op twee kleine figuurtjes, die opgewonden om hem heen draafden en die met hoge stemmetjes tegen elkander praatten. Het waren Maaike Prut en Memel Parduin, op zoek naar iets eetbaars. „Een mooie jas", sprak de eerste, terwijl ze een punt van het kledings\uk begon te onderzoe ken. „Slechte kwaliteit", zei de ander te leurgesteld. „Het is een soort wollen stof. Daar hebben wij niets aan, en de kinde ren ook niet" Heer Ollie schonk geen aandacht aan dit gepraat. Hij begreep dat hij van deze nietige lieden geen hulp kon verwachten en ook begon het hem duidelijk te worden, dat hij in een stof; vlakte terecht was gekomen. Machteloos bleef hij in een poederachtige bodem lig gen, en terwijl de wolken hem verstik kend in de neus dwarrelden riep hij met dunne stem om hulp. Dit was echter niet nodig, want Tom Poes had natuurlijk niet stilgezeten. Uit de rugzak had hij een nylon-koord te voorschijn gehaald en dat aan een rotsblok bevestigd. En zo vlug als hij koi. was hij nu bezig langs de rots wand naar beneden te dalen... Will van Seist en Trudy Labij spe len de hoofdrol len in de serie van zes afleverin gen over de Ba ron van Munch- hausen, die de KRO de komende winter gaat uit zenden. De Klop op de Deur. Iedere dinsdagavond gedurende vijftig mi nuten episoden uit het leven van de Amsterdamse familie Craetz, naar de romankroniek van Ina Boudier-Bak- ker. De hoofdrollen in dit familie feuilleton worden gespeeld door Mieke Bos en Ton Kuyl. Baron van Münchhausen. Evenals de Klop op de Deur een eigen produktie van de KRO en ook in kleur. Zes afleveringen telt deze musicalserie. De hoofdrollen worden gespeeld door Will van Seist en Tru dy Labij. Programma's die 't afgelopen win terseizoen en de voorbije zomermaan den werden vertoond en die ook een plaasje in het nieuwe winterschema hebben gekregen zijn onder meer: The Outsider, The Andy Williams Show (begin 1971), Advocaat Judd, Tommy Cooper, Tot de dood ons scheidt (met Trudy Labij eveneens in een hoofd rol), de Wrekers, Daktari en de twee de serie van het Vlaamse feuilleton, Wij heren van Zichem. De actualiteitenrubriek Brandpunt zal de komende winter ook een wat andere opzet krijgen. Op de vaste NEDERLAND I. 18.45 NOS: Pipo de clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 (K) Fourteen Going Sixteen, tv-fil. 19.29 Reportage van het kampvuur aan het strand van Katwijk. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 AVRO: AVRO's Sportpanora- ma. 20.55 (K) High Chaparral, tv-film. 21.45 Voor de vuist weg. 22.50-22.55 NOS: (K) Journaal. NEDERLAND 2. 8.45 NOS Pipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 (K) Vrij-uit: programma over het wel en wee van de recreatie. 19.30 KRO: (K) De Debbie Rey nolds-show. 20.20 (K) Journaal. 20.20 KRO (K) Reportage Wereld songfestival Rio'69. 21.10 (K) Vier wonderkinderen in één gezin, documentaire (Yorkshire Television) Aansluitend com mentaar. 21.55 (K) Bonanza, tv-western. 22.45-22.50 NOS: (K) Journaal. DUITSLAND I. Region, progr.: NDR 18.00 Sport journaal. 18.30 (K) Actualiteiten. dinsdagavonden zal Brandpunt ver zorgd worden door de „oude ploeg", Aa Langebent, Ed van Westerloo, en Aad van den Heuvel. Deze uitzen dingen zullen ook vaak het karakter van een zogenaamde „special" krij gen. Als Brandpunt de komende winter vrijdags of zaterdags te zien is zal het programma verzorgd worden door de „jonge-Brandpuntploeg": Charl Schwietert, Fons Peeters, Fe lix Huizinga en Han van der Meer. Frits van der Poel gaat van okto ber af wekelijks een televisiepro gramma voor de V.P.R.O. presente ren. Hij blijft parlementair redac teur van Het Vrije Volk. De oud-K.R.O.-medewerker van de actualiteitenrubriek Brandpunt omschrijft zijn V.P.R.O.-programma als een journalistieke rubriek. Er zal niet alleen politiek nieuws in behandeld worden, maar onderwer pen van allerlei aard. 19.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Nord- schau Magazine. 19.26 (K) Raadsel- spel. 19.59 Programmaoverzicht. WDR 18.00 (K) Der Spieier, tv-se- rie. 18.30 (K) Voör de kleuters. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Belevenissen van een atoomonderzoekers-team tv-serie. 20.00 (K) Journaal, weerbericht en weerbericht voor vak. gangers. 20.15 Programma over studenten van nu. 21.00 (K) Reportage uit Bonn. 21.25 (K) Der 7. Sinn. 21.30 (K) Mord in Las Vegas, tv-film. 22.15 (K) Jour naal, weerbericht en weerbericht voor vak. gangers. 22.30 Schrott, tv- film. 23.55 (K) Journaal. DUITSLAND 2. 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 De wraak van de roofmoorde naars, tv-film 19.10 (K) Als men een ster wordt, tv-serie. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 Peenemünde, documentair spel. aanslNieuws. 21.45 (K) Kaltes Geld für fremder lander, film. 22.30 (K) Dagboek uit de katholieke kerk. 22.45 (K) Nieuws, weerbericht en weerber. voor vak. gangers. 23.00- 24.00 Das Gespenst van Cantervil- le, spel met muziek. DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Muzikale show. 11.30 Die Umschau. 12.15 Reportage over Leger des Heils soldaten. 12.50 Persoverzicht. 13.00-13.30 Journaal. 14.55 (K) Nieuws. 15.00 Gevarieerd programma over Beieren. 15.45 Film portret. DUITSLAND 2. 13.45 (K) Programmaoverzicht. 14.15 Amusementsprogramma voor Joegoslaven en Duitsers. 14.58 Nieuws. 15.00 Hallo Freunde, tv-se rie. 15.30 Russische documentaire. 15.50 (K) Chor der Welt: De Maas trichter Staar. HILVERSUM I. VARA 7.00 Nieuws. 7.11 Ochend- gymnastiek. 7.20 Socialistisch strijd lied. 7.23 Weekeind: jeugdprogram ma. VPRO: 7.54. Deze dag. VARA: 8.00 Nieuws. 8.11 Van de voorp. 8.15 Stereo: Z.O. 135: Gevarieerd pro gramma (9.35-9.40 Waterstanden) 10.30 Stereo: Licht instrumentaal kwartet. 10.50 Voor nu en later, praatje. 11.00 Nieuws. 11.03 Goede wijn behoeft geen krans: nieuwe op namen van jazz- en amusementsmu ziek. 11.25 Afrikaanse Kroniek. 11.45 Met naald en slinger: oude grammo foonplaten. 12.05 Nou en...!. Sati risch programma. 12.30 Tussen start en finish: Actueel sportnieuws. 13.00 Nieuws. 13.11 Vara Varia. 13.13 Ac tualiteiten 13123 Stereo: Dit is het begin...: Jongerenprogramma. 14.35 Radio Jazz Magazine. NOS: 15.00 Beethoven - 200 (opn.) 16.00 Nieuws. 16.03 Stereo: Scan: populair pro gramma over elektronica. VARA 16.15 Madrigaalkoor van Bergen op "Zoom met instrumentale begelei ding: oude gewijde muziek (opn.) 16.35 Artistieke staalkaart. 1740 Mo no/stereo: Feest der herkenning: verzoekprogramma van semi-klas- sieke muziek. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18.11 Ac- tialiteiten. 18.20 Stereo: Open Huis: Gevarieerd programma (19.30-19.35 Nieuws). 21.00 Stereo De Appel schimmels Hoorspel. 21.55 Radio Jazz Magazine. 22.30 Nieuws. 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelingen. 22.45 Stereo Nederlandse cabaretliedjes. 23.15 Stereo Lui de zaterdag uit licht gevarieerd platenprogramma. 23.55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM II. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het le vende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste gehoor: klassieke muziek. (7.25 Horen en zien 7.30 Nieuws; 7.32-7.50 Actualiteiten) 8.00 Nieuws. 8.11 Te Deum laudamus (opn.) ge wijde muziek. 8.30 Nieuws. 8.32 Touring club vakantietips en infor maties. 8.45 Lichte grammofoonmu- ziek. 9.00 Theologische Etherleer gang. 9.35 Gymnastiek voor de huis vrouw. 9.45 Grand Gala du Disque Classique (d.) 11.00 Nieuws. 11.03 Stereo klassieke orkestmuziek (gr.). 11.15 Solarium: Hoogtezonprogram- ma over iedereen. 11.55 Medelingen. KRO 12.00 Zonder grenzen: rubriek over missie en zending. 12.10 Uit ba lans uitzending in samenw. met het NKOV 12.14 Marktber. 12.16 Over heidsvoorlichting: Onderweg. Vuist regels - EHBO in het verkeer. Sa- menst. en present. Cees van Maas dam. 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualitei ten. 12.50 Buitenlands commentaar. NOS 13.00 Vliegende schijven, ver zoekprogramma voor onze militai ren. KRO: 14.00 Stereo: P.M. - een weekblad met veel praatjes. NOS: 16.30 Inzet een programma over amateuristische muziekbeoefening. HIRO: 17.00 HIRO-magazine. 17.15 Gasten van de Week. KRO: 17.30 Stereo: zesnegenplus: Lichte grapi- mofoonmuziek. 18.19 KRO: Kanjer Koning Kompetitie. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Stereo Radio Schoolkoor 1969. 19.30 Sjook where .the action is: jeugdprogramma. 20.00 In antwoord op uw schrijven. Ver- zoekplatenprogramma. 22.00 Trouba dour: Luisterliedjes. 22.25 Avondge bed. 22.30 Nieuws. 22.40 Stereo Goal... Muzikaal sportprogram ma met commentaren reportages en gekruide nieuwtjes. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III. KRO: 9.00 Nieuws. 9.02 Djinn, ge varieerd programma (10.00 en 11.00 Nieuws. Tussen 11.02-11.30 NOS: Wereldkampioenschap wielrennen te Leicester) NOS 12.00 Nws. 12.03 Ge volmachtigd: Een koning te rijk voor de door u gevraagde plaat. 13.00 Nws. NCRV: 13.03 Nee, we noemen geen namen, licht platenprogeamma met verzoeknummers (14.00 en 15.00 Nieuws. Tussen 14.00-17.30 We reldkampioenschappen wielrennen in Leicester (NOS) 16.00 Nieuws. 16.03 Four o'clok tea: Gevarieerd mu ziekprogramma 17.00 Nieuws. 17.02- 18.00 Hier en nu: Wekelijkse sport - show met lichte platen.

De Vallei | 1970 | | pagina 6