er zijn vele mogelijkheden op onze levensverzekeringsafdeling! opleiding tot socio-therapeutisch medewerkster lo er ligt vast werk op u te wachten in hoogezand bij silenka ADVERTEREN DOET VERKOPEN 9 Silenka Uitnodiging Welke moge lijkheden? Voor Wie? Interesse? centraal beheer voorlichtingsbijeenkomst mannelijk personeel De bloei van Je toekomst bepaal je voor't grootste deel toch zel£ Wij nodigen allen uit die nog geen duidelijke beroepskeuze hebben gedaan of in hun huidige beroep of funktie onvoldoende toekomst mogelijkheden zien. Zij allen zijn welkom op onze voorlichtings bijeenkomsten op woensdag 26 en donderdag 27 augustus a.s. 's avonds tussen 18.30 - 21.00 uur op ons kantoor in de Deventer - straat 35 te Apeldoorn In onze levensverzekeringsafdeling wordt u opgeleid tot Rekenkundig medewerker (ster) Pensioenkor- respondent(e). Die (interne) opleiding is na tuurlijk gratis. Daarnaast stimu leren wij u tot het volgen van vak opleidingen „buiten de deur" (wel in Apeldoorn). Ook deze kosten nemen wij graag voor onze reke ning. U wordt geplaatst in een klein team waarbinnen u zelfstandig werk krijgt. Een Mulo- of Mavo-opleiding is in het algemeen wel vereist, hoewel voor enkele funkties een paar jaar Mulo voldoende is. Maar belangrijker dan de voorop leiding vinden wij de wil om iets van uw toekomst te maken. Hebt u interesse en wilt u meer weten dan bent u van harte wel kom op onze voorlichtingsbijeen komsten. Natuurlijk bent u op genoemde dagen overdag tussen 9 - 4 uur ook welkom op ons kantoor in de Deventerstraat 35, afdeling Ar beidszaken. Levensverzekeringen Schadeverzekeringen Computerdienstbureau 6 ZATERDAG 22 AUGUSTUS 1970 Tot ziens I „•WOW Het Rijksasiel „Veldzicht'' te Avereest, waar ter beschikking van de Regering gestelde delinquenten worden verpleegd, vraagt medewerk[st]ers met MULO-opleiding voor de Deze opleiding is een circa 3-jarige part-time opleiding, die grotendeels in diensttijd wordt gegeven. Ook zij die een A of B verplegings- opleiding hebben genoten, alsmede zij die ervaring hebben op het terrein van de kinderbescherming, maatschap pelijk werk of groepswerk in de ruimste zin, kunnen in aanmerking komen. Leeftijd 25 tot 40 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring f 845,- tot f1202,- per maand. Na de opleiding is een max. salaris van f 1338,- per maand bereikbaar. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Voor de onregelmatige diensten wordt een toelage gegeven, welke gemiddeld f 70- per maand bedraagt. Premie AOW voor Rijksrekening, vakantie-uitkering 6%. Inlichtingen over de functie van socio-therapeutisch medewerkfstjer worden gegeven op een op 5 september 1970 te Avereest. Een uitnodiging voor het bijwonen van deze bijeenkomst kunt u aanvragen door onderstaande coupon te zenden aan het Bureau Voorlichting en Werving, Pompstationsweg 34 te 's-Gravenhage. Reiskosten openbaar vervoer 2e klasse worden vergoed. De lunch wordt door de inrichting te Avereest aangeboden. Ondergetekende, Naam Straat Woonplaats Leeftijd Vac. nr. 9-0126/0101 Opleiding zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de bijeenkomst te Avereest op 5 september 1970. Ihandtekefténgi Silenka in Hoogezand maakt glasgarens en glasvezel. In heel Europa leveren wij de halffabrikaten voor de industrie van versterkte kunststoffen, voor weverijen en de rubberindustrie. Glasgaren wordt verwerkt in materiaal dat niet zwaar mag zijn, weinig onderhoud vergt en oersterk moet zijn. Om maar iets te noemen: autocarrosseriëën, ski's, gordijnen en vliegtuigen. Elke dag worden er weer nieuwe toepassingen gevonden, daarom zoeken wij: in de leeftijd van 20-40 jaar Bruto aanvangssalaris voor gehuwden is: f246,-per week inklusief ploegendiensttoeslag Inderdaad er ligt vast werk op u te wachten. Voor altijd weten dat men u nodig heeft. In Hoogezand bij Silenka; waar u kunt rekenen op een goed vast inkomen; waar u zowel een vakantietoeslag als een extra uitkering krijgt die elk gelijk zijn aan 4 weken salaris (dus 8 weken); waar u direkt wordt opgenomen in een uitstekend bedrijfspensioenfonds, waarvan de premie voor rekening van Silenka is. Nee, dit is geen opschepperij. U moet er namelijk hard voorwerken. In een ploegendienst, waar toch ook weer veel vrije tijd aan vast zit. Deze vrije tijd kunt u doorbrengen in eengezinswoningen die Silenka u biedt in Hoogezand. Veel ruimte in een plezierige omgeving. silenka is een glasharde zekerheid Als u veel voelt voor vast werken bij Silenka stuurt u een briefje met enige informatie over uzelf naar Silenka Personeelzaken, Postbus 50, Hoogezand. Ook als u alleen riiaar meer wilt weten overwerken bij Silenka, stuurt u een berichtje. -V

De Vallei | 1970 | | pagina 16