BBB Fiat's meest verkochte auto- is er een sterker argument? meisjes voor kantoor technische medewerkers jonge hs.ers medewerkers voor de produktie Het is ai weer wat jaartjes geleden, dat de naam van onze onderneming "Nefit" (voor Deventer "de Fittingfabriek") in Crane" veranderde. Sedertdien maakt Crane deel uit van de gelijknamige organisatie bestaande uit 50 fabrieken met totaal 30.000 werknemers/waarvan 850 in Deventer. Dat is aanzienlijk meer dan een paar jaar geleden. De reden van de groei zit in de samenstelling van het produktieprogramma, dat gericht is op een groot aantal verschillende aktiviteiten. Op het gebied van fittings en afsluiters is Crane - Deventer nog steeds de belangrijkste fabrikant. Daarnaast heeft de produktie van centrale verwarmingsketels een zodanige vlucht genomen, dat Crane ook op dit gebied tot de leidinggevende producenten behoort Voor de toekomst zijn er nog veel meer plannen die op uitvoering wachten. Daarvoor zijn echter medewerkers nodig. Kundige medewerkers voor vrijwel allé afdelingen, zowel in de fabriek als op kantoor. Daarom moet u eens komen praten op één van de hiernaast genoemde avonden of, na telefonische afspraak, in ons bedrijf. Er is werk voor u bij Crane. Werk voor nu en de toekomst dat goed betaald wordt Werk waar u voldoening van zult hebben. hebben de keus uit veel mogelijkheden.Werk je graag nauwgezet? Dan is onze loonadministratie uit de zorgen. De afdeling Publiciteit vraagt improvisatietalent, terwijl Administratie en Verkoop weer andere eigen schappen verwachten. Kortom, als je eèn opleiding opMAVO- niveau hebt, en een baan in een leuke werksfeer zoekt dan nu even een afspraak maken. die in het bezit zijn van vakdiploma's vinden bij Crane talrijke mogelijk heden en sterk afwisse lende werkzaamheden. Zo zijn er plaatsen vrij voor gereedschapsfrezers, draaiers, bankwerkers, onderhoudsbankwerkers en machinestellers. De laatste twee funkties in 2-ploegendienst. Ervaring strekt tot aanbeveling maar is niet vereist die in het bezit zijn van een diploma, kunnen geplaatst worden op verschillende technische afdelingen ter opleiding voor de beroepen, als genoemd bij de "technische mede werkers". De opleiding omvat de Bemetel- en een aanvullende bedrijfs opleiding. (4 dagen werken, 1 dag leren) Als je niet ouder dan 18 jaar bent is dit een zeer goede kans om opgeleid te worden tot een vakbekwaam technicus. kunnen bij Crane op vele plaatsen terecht Zowel bij de assemblage van c.v.-ketels, als in de kernmakerij, vormerij, gieterij en tapperij zijn deze medewerkers welkom. Er is geen vakkennis vereist, daar de nodige vaardigheid snel aan te leren is. Er wordt in 2-ploegendienst gewerkt (m.u.v. de assemblage afdeling en de kernmakerij) In de gloeierij vragen wij nog medewerkers voor continu-dienst. Ook voor jonge mannen ligt hier een aantrekkelijk werkterrein De arbeidsvoorwaarden zijn bij Crane uitstekend. Hoog loon, goede werksfeer, winstdeiingsregeling, reiskostenvergoeding en eigen vervoerdienst tussen vele plaatsen in de omgeving, 17 vakantiedagen (5 extra voor jeugdigen) etc. Crane Nederland N.V. Postbus 3 Zweedsestraat 1 Deventer Tel.(05700)-10888, toestel 218 of 134 Fiat 850 is de vitale favoriet. Vele duizenden kozen déze auto na grondig vergelijk om z'n prijs, capaciteit en comfort. Behalve de prijs van f. 5.012,- is er namelijk niets gering aan deze wagen. Een felle 37 pk motor stuwt de 850 met een top van ruim 125 km/u over de weg meteen rustgevende weg-verknochtheid. Drif tig optrekken en pittig inhalen zijn karakteristiek voor deze vitale Italiaan. Vier personen hebben ruim de ruimte. Hun bagage ook. En aan de nappaflex bekleding en aan de accesoires ziet men de punt gave afwerking.Bovendien is de Fiat 850 zuinig met benzine, belasting en beurten. Waarom dacht udat dit de meest verkochte Fiat is? En waarom zou ook niet die bewijsleverende proefrit maken? MAANDAG 24 AUGUSTUS 1970 bouw met Crane aan de toekomst In onderstaande plaatsen zullen onze heren Keijzer en Scherpenzeel u op de aangegeven avonden gaarne vrijblijvend alle gewenste informatie verstrekken. ALMELO donderdag van 20.00 tot 21.00 uur in café Rönnenboom, Grote Straat 152. Vragen naar de heer Keijzer. APELDOORN dinsdag van 19.30 tot 21.00 uur in café Sportzicht Orderparkweg 5 Vragen naar de heer Scherpenzeel. DEVENTER iedere maandag en dinsdag van 17.30 tot 19.00 uur in ons bedrijf (zie adres). Vragen naar de heer Keijzer. WESTERHAAR vrijdag van 20.00 tot 21.00 uur in café Fokko v.d. Veen. Vragen naar de heer Keijzer. ZUTPHEN maandag van 19.30 tot 21.00 uur in hotel De Kroon, Turfstraat 7 Vragen naar de heer Scherpenzeel. voor 5 mille, ruim 125 km/u.. Fiat 850 Als u nog méér Fiat-850 rijplezier wilt, nóg méér kracht en temperament, kies dan de Fiat- 850 Speciall Dan krijgt u voor zo'n 1500,- méér, 10 pk's meer èn 10 km per uur meer, èn 'n tweetrapscarburateur èn schijfremmen vóór èn speciale vering en brede sportvelgen met radiaalbanden en speciale 'easy seats' en een sportstuur en kaartenbakje en sierstrips opzij en en...oef! f 4.475,- inclusief BTW 15.012,- Fiat 850 E Special f4.950,—, inclusief BTW f5.544,- Fiat 850 E Special prijzen af Born Imp. Leonard Lang N.V., Stadhouderskade 113, Amsterdam. Telefoon (020) 730867.

De Vallei | 1970 | | pagina 14