Kom praten over uw nieuwe baan en bekijk meteen uw nieuwe huis tj LEER EEN TAAL! TALENPRAKTIKUM Rotterdam in hoogezand bij silenka er ligt vast werk opu te wachten Instituut Schoevers automation-consultant Silenka Een héél goede toekomst bij boekhoudkundig assistent meisje Voor het te laat is HET BURGERZIEKENHUIS IS WERKELIJK ANDERS S.W.O.T.-CURSUSSEN Al aar leer deze goed door Schoevers' MORET LIMPERG ACCOUNTANTS i g7l"d"nÏn"en': automatisering SYSTEEM ANALIST PROGRAMMEURS N.V. Lovable Holland Zutphen voor de verkoopafdeling Bij Thomassen Drijver-Verblifa N.V. in Deventer is volop werk voor vaktechnici. Bovendien kunnen wij u aan goede, moderne huisvesting helpen. Op zaterdag 5 september van 10.00 tot 12.00 uur houden wij "open huis" THOMASSEN DRIJVER-VERBLIFA N.V. verpakkingsindustrie a. Wetenschappelijk Rekenen A (3 jaar) b. Dot a log ie A (3 jaar) c. Statistisch Assistent I jaar) d. Statistisch Analist (I jaar) (aansluitend op c.) 6r Van der Vleuten Van der Werff fmmmmm DOM silenka is een glasharde zekerheid MARTENS CARAVANS mannelijk personeel Riedel is volledig gemoderniseerd. De fabriekshal Is vernieuwd. Alle machines werken volautomatisch. En de zaken gaan goed. Dat betekent uitbreiding op alle fronten. Nieuwe produkten. nieuwe verpakkingen. Kortom een nieuw leven. Momenteel wordt uitgekeken naar een Hij moet jong zijn. En actief zijn. Want hij gaat helemaal zelfstandig de debiteuren-administratie bijhouden. Hij is dan ook hoogstwaarschijnlijk in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden. Bij Riedel zal hij het best naar z'n zin krijgen. Ook financieel. Ze krijgt 'n boeiende, afwisselende baan. Ze noteert orders die haar per telefoon worden doorgegeven. En ze helpt enthousiast mee aan de verwerking ervan. Daarbij heeft ze bovendien vrijwel dagelijks contact met de vertegenwoordigers. In feite is ze dan ook het thuisfront van de verkoopafdeling. Haar opleiding op Mulo/Mavo-niveau wordt erg op prijs gesteld. Met haar salaris zal ze dik tevreden zijn Snelle reacties zijn erg welkom. Ook per telefoon. Riedel, Frankeneng 12, telefoon 08380 -1 43 53, Ede. Onze werkplaatsen en onderhouds dienst aan de Parallelweg 6 staan dan open en u kunt u vrij rondkijken en alle inlichtingen krijgen over de (uitstekende!) arbeidsvoorwaarden, over huisvesting en -- als u niet van plan bent in Deventer te komen wonen - over het personeels- vervoer. Voor de volgende vaktechnici is het zeer de moeite waard op 5 september te komen kijken: bankwerkers frezers draaiers slijpers constructie-bankwerkers gereedschapsmakers en onderhoudsmonteurs Neem gerust uw vrouw of verloofde mee. Dan kan zij alvast haar nieuwe huis gaan bekijken. Uw reiskosten (trein-tarief) worden natuurlijk vergoed. Tussen 10.00 en 12.00 rijden er regelmatig eigen personeelsbussen vanaf het Station Deventer naar onze technische werkplaatsen, Parallelweg 6, Deventer. Zet uw eerste stap naar een nieuwe baan en een fijn huis. Stuur meteen de bon op. Geen postzegel nodig. Thomassen Drijver-Verblifa N.V. is een der belangrijkste Europese fabrikanten van verpakkingen. Volg de waardevaste opleiding tot verpleeg ster of verpleger bij het Burgerziekenhiiis te Amsterdam. Op 1 september begint de nieuwe cursus. Ben je dan 17 jaar en 7 maanden (of ouder!) en heb je HAVO(4), MAVO(4), INAS, AW2 of gelijkwaardig diploma, meld je dan nu. Heb je niet de vereiste schooldiploma's of getuigschriften, maar wel b.v. 3 jaar HAVO of MAVO, volg dan onze eigen opleiding. Je bent dan adspirant-leerling(e). Salaris voor beide groepen f. 376,75 bruto per maand, plus vrije kost en inwoning. Schrijf aan de geneesheer-directeur of meld je bij de adjunct-directrice, Linnaeusstraat 89, Amsterdam-Oost, tel. (020) 94 26 74. De Stichting Wetenschappelijke Opleidingen Twente zal by voldoende belangstelling donderdag 1 okto ber 1970 beginnen met de cursussen Bij het volgen van de cursussen wordt een wis kunde kennis als benodigd voor het eindexamen Atheneum, H.B.S.-B, enz. verondersteld. CURSUSAVONDEN maandag en donderdag 18.00-21.30 uur CURvSUSPLAATSEN Enschede en/of Apeldoorn Voor belangstellenden wordt op donderdag 3 sep tember 1970 te 19.30 uur in collegezaal VI van het gebouw voor Bestuur en Beheer van de Technische Hogeschool Twente een voorlichtingsavond gehou den. Inlichtingen en aanmeldingen: Studentenadminis tratie S.W.O.T., p/a Rekencentrum T.H.T., Postbus 217, Enschede. U kunt dagelijks (behalve zaterdags) van 8.30- 21.00 uur Inlichtingen krijgen en zich doen inschrijven voor de eerstvolgende cursus bij Door deze moderne methode via hoofdtelefoon, bandrecorder en diaprojectie kunt u vlug en vlot in een moderne taal meespreken. De ideale manier om talen te leren met Individueel contact tussen leerling en docent. Weinig taalproblemen als u met vakantie in het buitenland bent: Schoevers' Talenpraktikum leert u goed én snel FRANS, DUITS, ENGELS en SPAANS. Stationsplein 29 - Arnhem - tel. 085-45.36.41* Van maandag t/m vrijdag geopend van 8.30 tot 21.00 uur. Voor ons team van Organisatie-deskundigen zoeken wij voor verschillende kantoren een Voor deze boeiende werkkring, die o.m. omvat het ontwerpen van nieuwe administratieve systemen en het adviseren bij de invoering daarvan, is ervaring op het gebied van de administratieve orga nisatie, in het bijzonder opdat van de administratieve automatisering, onontbeerlijk. Kandidaten dienen te beschikken over een adequate vorming, zo mogelijk een voltooide accoun tantsopleiding. Grote waarde wordt gehecht aan goede „kontaktuele" eigenschappen, waarbü het belangrijk is, dat met personen van verschillend niveau vlot kan worden samengewerkt. Wat voorwaarden betreft bieden wjj alles, wat een automation-consultant van het hierboven omschreven niveau kan en mag verwachten. Sollicitaties en verzoeken om informaties te richten aan onze Organisatie-Afdeling op onderstaand adres, 's Avonds worden informaties verstrekt onder nr. 01730 - 32390. Sollicitaties, schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak, aan ons kantoor Rotterdam, Vissersdijk 91, tel. 010-140266. Amsterdam, Apeldoorn, Utrecht, Venlo, Assen, Breda. Zwolle. Antwerpen, Dordrecht, Eindhoven, Brussel, Parijs, 's-Gravenhage, Groningen, Willemstad (Curasao), Heerlen, 's-Hertogenbosch, Oranjestad (Aruba), Leeuwarden, Maastricht, Paramaribo (Suriname), Nijmegen, Rotterdam, Caracas (Venezuela), Terneuzen, Tilburg, Bogota (Columbia). voor iederoen on elk doel. Geen informatie bij uw werkgever. Kwijtschelding bij overlijden. Geen rente- aftrek vooraf. Eventuele sanering van lopende Ie- ningen. Enige voorbeelden 48 mnd f 12 mnd 24 mnd 38 mnd f 1.000 f 94 f 51 - u 2.500 229 124 •f •9 5.000 450 240 174 ff 7.500 675 360 260 t» 10.000 899 „480 „347 ff 15.000 „1.348 „720 H 521 ff 20.000 „1.798 959 694 150 „224 10.000 899 480 347 290 15.000 1.348 720 „521 „435 20.000 1.798 959 694 „580 Schrijf of bel 040-22132 of 65387. U kunt ook onderstaande bon invullen, uitknippen en opsturen. Mecklenburgstraat 21, Eindhoven. I Ook 's zaterdags geopend van 12.00 tot 14.00 uur. Stuur mij a.u.b. dokumentatie over geldienen. Naam Straat.- Q Plaats: g wenst te lenen: Aantal maanden: pr Als u veel voelt voor vast werken bij Silenka stuurt u een briefje met enige informatie over uzelf naar Silenka Personeelzaken, Postbus 50, Hoogezand. Ook als u alleen maar meer wilt weten overwerken bij Silenka, stuurt u een berichtje. Koop rechtstreeks van fabriek, en verdien hiermede zelf de dealerskorting. Vanaf heden Is de verkoop weer begonnen van onze nieuwste modellen 1970-1971. WH zyn elke zaterdag en zondag geopend tot 17.00 uur. Vraag folder met roadtest ANWB by ons aan, of kom persoonlijk eens praten in overdekte hal. Elke gewenste indeling mogelijk. Ook inruil occasions en financiering mogeiyk. MARTENS CARAVANBOUW - BRUMMEN Voorsterweg 75 - Telefoon 05756 - 1486 (Let op het juiste adres achter Beckson-fabriek Onze toekomst staat in het teken van de Om onze visie versneld te realiseren hebben wy le klas mensen nodig. Daarom is in onze organisatie plaats voor een iie in het bezit is van middelbare schoolopleiding goede theoretische vakopleiding ruime automatiseringservaring zyn activiteiten zuilen worden aangewend in de uitbreidingsfase van ons computercentrum met een BGE 120 met banden en schyven, waarmee een geavanceerde orderverwerking en productiebesturing mogeiyk wordt. Tevens vragen wij die ervaren en vertrouwd zijn met de moderne computertalen en met banden en schyven toe passingen. By eventuele huisvestingsproblemen kunnen wjj voor bemiddeling zorgen. Heeft u interesse Dan is ons adres Industrieweg 84-90, telefoon 05750-2241. Bruto aanvangssalaris voor gehuwden is: f246,-per week inklusief ploegendiensttoeslag Inderdaad er ligt vast werk op u te wachten. Voor altijd weten dat men u nodig heeft. In Hoogezand bij Silenka; waar u kunt rekenen op een goed vast inkomen; waar u zowel een vakantietoeslag als een extra uitkering krijgt die elk gelijk zijn aan 4 weken salaris (dus 8 weken); waar u direkt wordt opgenomen in een uitstekend bedrijfspensioenfonds, waarvan de premie voor rekening van Silenka is. Nee, dit is geen opschepperij. U moet er namelijk hard voorwerken. In een ploegendienst, waar toch ook weer veel vrije tijd aan vast zit. Deze vrije tijd kunt u doorbrengen in eengezinswoningen die Silenka u biedt in Hoogezand. Veel ruimte in een plezierige omgeving. Silenka in Hoogezand maakt glasgarens en glasvezel. In heel Europa leveren wij de halffabrikaten voor de industrie van versterkte kunststoffen, voor weverijen en de rubberindustrie. Glasgaren wordt verwerkt in materiaal dat niet zwaar mag zijn, weinig onderhoud vergt en oersterk moet zijn. Om maar iets te noemen: autocarrosseriëën, ski's, gordijnen en vliegtuigen. Elke dag worden er weer nieuwe toepassingen gevonden, daarom zoeken wij: in de leeftijd van 20-40 jaar

De Vallei | 1970 | | pagina 10