assistent- verplegenden josephstfchting b VERTEGENWOORDIGER NVB unica unica cursus hydrauliek en pneumatiek SECRETARESSE PEDICURECURSUS „PEDICURE YOETKUNDE" C. HEIL cursus-en conferentie- agenda 2e helft 1970 MINISTERIE VAN DEFENSIE a) TELEFONISTEN (mnl. en vrl.) b) TYPISTE c) MAGAZIJNBEDIENDEN BEDRIJFSELECTROMONTEUR ELEKTRONISCHE H.T.S.-er EEN LENING verwarmingstechnici sanitairtechnicus luchttechnicus (adjunct)consulent voor de bijzondere bemiddeling THOMASSEN DRIJVER-VERBÜFA N.V. verpakkingsindustrie Speciale vakantiereizen voor alleenstaanden, ouderen en gepensioneerden vanaf 55 jaar Radio-astronomisch Laboratorium nv nv voer alles wat CENTRAAL warm moet zijn regionaal opleldings- en vormingscentrum voor het bedrijfsleven CHRISTELIJK PEDAGOGISCH STUDIECENTRUM regionaal opleldings- en vormingscentrum voor het bedrijfsleven Met psychiatrisch ziekenhuis St. Josephstlchting te Apeldoorn vraagt mede in verband met uitbreiding van het patiëntenb»- stand voor spoedige indiensttreding (mnl. zowel als vrl.) Gedacht wordt aan personen in de leeftijd van 21 tot 35 jaar, die om welke reden dan ook niet in de gelegenheid zijn of geweest zijn het diploma Ziekenverpleging B te behalen, maar zich toch willen inzetten in het kader van de zorg voor de psychisch gestoorde medemens. Er zal aan gegadigden een voor deze funktie noodzakelijke opleiding gegeven worden. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn aantrekke lijk. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties m te dienen bij het hoofd personeelszaken van bovenge noemd ziekenhuis, Deventerstraat 459, Apeldoorn. GOODYEAR (Nederland) N.V., de Nederlandse vestiging van 's werelds grootste banden- en rubbermaatschappij, zoekt voor het rayon Veluwe/Achterhoek een jonge, representatieve voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. de Gewestelijke Arbeidsbureaus te Veenendaal en Utrecht Taak: arbeidsbemiddeling van geestelijk en/of lichamelijk gehandicapten, hierbij samenwerkend met instanties op sociaal- medisch terrein. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding e,n het diploma van een der volgende opleidingen: Hogere Sociale Arbeid, Sociale Academie, Kweekschool (incl. 3e leerkring) Beroepskeuze- Adviseur, Hogere School voor Verplegenden, MO-akte of opleiding in sociale wetenschappen. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1543,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vacaturenummer 9-3290/0110 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering en 2,78% nacalculatie. Bij de Territoriaal Bevelhebber Oost kunnen worden geplaatst ter standplaats Arnhem, Ede, Barneveld, Harskamp, Apel doorn en Nieuw Milligen Bij voorkeur met enige jaren (M)ULO/MAVO of gelijkwaar dige opleiding en bereidheid tot het verrichten van onregel matige diensten. ter standplaats Arnhem. Bij voorkeur met enige jaren MULO-opleiding en in het bezit van een type-diploma. ter standplaats Ede, Barneveld en Harskamp. Salaris volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleidingen, leeftijd en er varing, voor de functies genoemd onder a) op 29-jarige leeftijd maximaal 779,per maand, terwijl bij gebleken geschiktheid uiteindelijk een maximum salaris van 877,per maand kan worden bereikt. Deze bedragen zijn exclusief eventuele toeslag voor het verrichten van onregelmatige diensten. b) maximaal 779,per maand c) op 24-jarige leeftijd en ouder maximaal 760,96 per maand. Voor alle functies geldt premie AOW voor rijksrekening tenminste ruim 3 weken vakantie per jaar met 6% vakantie-uitkering. Sollicitaties te richten aan: hoofd sectie burgerpersoneel II, Territoriaal Bevelhebber Oost, Onder de Linden 101 te Arnhem, op welk adres ook gaarne inlichtingen worden verstrekt (085) - 42 64 41, toestel 192). Persoonlijk bezoek uitsluitend na telefonische afspraak. Wij vragen voor onze technische werkplaatsen, gele gen aan de Parallelweg te Deventer een bedrijfselec- tromonteur in 't bezit van het diploma V.E.V. sterk stroom en belangstelling voor electronica. Min. leeftijd 25 jaar. Zijn taak zal bestaan uit de bouw en aanleg van electrische besturingsinstailaties aan machines en produktieapparatuur, het onderhoud hiervan en het opsporen van storingen. Eveneens het samenstellen van paneelkasten voor automatisch» lijnen. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan het bureau Personeelsvoorziening, Paral lelweg 6 Deventer, tel (05700) 82265. Het bureau is dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en bovendien iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur. met commerciële ervaring en een uitgesproken belang stelling voor autotechniek. Een belangrijk onderdeel van deze zelfstandige en boeiende functie is het onderhouden van contact met en het adviseren van transportbedrijven. Een middelbare of gelijkwaardige opleiding, liefst aange vuld met een autovakdiploma en/of enige technische ervaring op het gebied van vrachtwagens, is noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties met gedetailleerde inlichtingen en vergezeld van een recente pasfoto, worden met belang stelling tegemoet gezien door de directie van Goodyear (Nederland) N.V., Binckhorstlaan 180, Den Haag. Ook in de maanden augustus en september kunt u nog volop genieten van onze geheel verzorgde autocarreizen naarZd. Limburg, Harzgebergte, Rijn, Tirol en Karintië. Reeds vanaf slechts 135.- een geheel verzorgde reis. Vertrek wekelijks van uit Apeldoorn. Vraag vandaag nog even een gratis kleurenpro- gramma bij uw A.N.V.R. reisbureau ter plaatse of bij N.V. REISBUREAU TER REET, Enschede. Deurningerstraat 12a. Tel. 05420-10757 en 22468. IDei Boekingen Reisbureau „De Veluwe", Cor van Werven. Raadhuisplein 4, Apeldoorn. Telefoon 1308213416. Bij het te Kootwijk bestaat een vacature voor een of gelijkwaardig niveau. Zijn taak zal 'bestaan *it het assisteren bij de ontwikkeling van elektronische apparatuur voor onderzoek van radiostraling van de zon. Het laboratorium wordt circa januari overgeplaatst naar Dwingeloo. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. 1972 Sollicitatiebrieven (liefst met recente pasfoto) te richten aan de personeelsafdeling van het Sterre- kundig Instituut, Zonnenburg 2 te Utrecht. Over enkele weken begint in ARNHEM weer onze (Algehele voetverzorging onder medisch toezicht) Grootste opleiding voor voet- en schoenkundig pedicureMet 50 ervaren leraren. Wekelijkse avondlessen van 3 uren. Diploma met de meeste waarde Meest bekende diploma in Nederland Prospectus op aanvraag bij Stichting Vakopleiding, Corn. Jolstraat 91, Scheveningen, telefoon 070-552510. O.N.A.CH. - Oost Nederlandse Academie voor Chiropody Opleiding voor het vakdiploma onder toezicht van de Ned. Ver. voor Voetverzorging. Koninklijk goedgekeurd. Inlichtingen over deze kunt u krijgen bij opleiding Roggestraat .18 te Var s se veld, Telefoon 08852-1575. De opleidingen worden gehouden te Apeldoorn, Enschede en Varsseveld en beginnen medio oktober. van de NVB betekent Binnen enkele dagen con tant geld. Bedragen van f 500,- tot f 9000,-. Aflossing in max. 3 jaar. Geheel schriftelijke behandeling mogelijk. B.v.: f 2500,20 in handen, aflossing in 30 x f 100,- per maand. Nationale Volksbank: Amsterdam Arnhem Eindhoven Enschede 's-Gravenhage Nijmegen Rotterdam Utrecht Westeinde 10 Mariënburgstr. 10 Kerkstraat 17 Langestraat 11 Riviervismarkt 4 v. Welderenstr. 127 Mauritsweg 45 Maliebaan 67 020 085 040 05420 070 08800 010 030 •237271 ■427561 63146 24398 643925 26200 135743 14636 - *»- i,.- J.. centrale verwarming - luchtbehandeling - sanitair - en elektrotechniek Wegens voortdurende groei van ons bedrijf en het steeds groter aantal aanvragen en opdrachten dat wij ontvangen is op onze technische afdeling te Zwolle plaats voor: liefst met een opleiding op H.T.S.-niveau en enige jaren ervaring. Zij zullen worden be last met het ontwerpen en voor uitvoering gereedmaken van middelgrote installaties. voor het ontwerpen en uitvoeringsgereedma- ken van sanitair-technische en gasinstallaties. Enige jaren ervaring en een opleiding op H.T.S.-niveau met Gawalo-studie zijn gewenst. deze zal worden belast met het ontwerpen van alle voorkomende luchtbehandelingsinstal laties. Ook hier is een opleiding op H.T.S.- niveau en enige jaren ervaring gewenst. Bij gebleken geschiktheid is aanstelling tot chef van de luchttechnische afdeling mogelijk. Alle bovengenoemde medewerkers krijgen een ruime zelfstandigheid met alle daarbij nodige contacten, zowel in- als extern. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de af deling personeelszaken van N.V. Unica, Brink 10a te Zwolle. Hydrauliek en pneumatiek wordt steeds meer toegepast. De mensen die de zaak zo efficient mogelijk draaiend moeten houden, worden voor steeds grotere problemen gesteld. Vak kundige technici schieten op dit gebied veelal in kennis en ervaring tekort - want wat weet men eigenlijk van hydrauliek en pneumatiek? Zelfs symbolen op werktekeningen hebben dikwijls weinig of geen betekenis voor hen. Daarom organi seert het Regionaal Centrum deze winter te Arnhem don- derdag'savonds en zaterdagsmorgens 2 grotendeels op de praktijk gerichte mondelinge cursussen. Een vooropleiding op tenminste Lts. niveau wordt aanbevolen. Onnodig te zeggen, dat m.t.s.-ers en wellicht ook vele h.t.s.-ers van technische diensten e.d. hun voordeel met deze cursus kunnen doen. Duur van de cursus 20 avonden. Bij voldoende belangstelling kan de serie met twee avonden worden uit gebreid om het voor de toekomst zo belangrijke onderwerp logische schakelingen extra te kunnen belichten. Voor nadere infor maties dient u de coupon zo spoedig mogelijk doch ui terlijk 10 sept. a.s. In te zenden, margrietlaan 31 postbus 117 - ede Z Gaarne ontvang(en) ik (wij) de gegevens van O de cursus Hydrauliek en Pneumatiek. Q- 3 Naam: O O Straat: Woonplaats:Tel. Coupon opsturen in een ongefrankeerde enveloppe aan: Het Regionaal Centrum, antwoordnr 85, Ede. D tel. 08380- „j) Het vraagt t.b.v. de werkzaamheden der Centraio Commissie Begeleiding Mavo Wiskunde een Voor deze funktie is het bezit van diploma H.B.S. of H.A.V.O. (bij voorkeur wiskunde) vereist. Tot haar taak behoort: het notuleren van ver gaderingen, het maken van afspraken, typen van rapporten, verslagen, werkstukken enz. Sollicitaties te richten aan Bureau C.P.S., Postbus 30. Hoevelaken (tel. 03495-2214). De grootste Amerikaanse onderneming (GM) maakt een jaar winst 2 mld) die groter is, dan de winst van de tien grootste ondernemingen uit Duitsland, Frankrijk en Engeland tesamen, terwijl die winst gerealiseerd wordt met minder dan de helft van het aantal werknemers. De doorsnee Amerikaan is prak tischer en besluitvaardiger, bezit een ruimere visie, is trotser op zijn bedrijf, is veel sneller bereid tot teamvorming, bezit een grotere technische know-how en verdient bijna het dubbele van zijn Europese collega. Aldus o.a. Servan Schreiber. Hoe is dit allemaal mogelijk? Volgens alle deskundigen (topmanagers en bedrijfsweten schapsmensen) is dat in de allereerste plaats te danken aan de vorming en opleiding van het personeel, hoog en laag. Deze deskundigen zijn ervan overtuigd, dat kennis - mensenkennis, zelfkennis, bedrijfskennis, technische kennis, algemene ont wikkeling - voor de bezitter ervan - zowel bedrijf, instelling als individu - ongekende koopkracht bezit. Het Regionaal Opleidings- en Vormingscentrum deelt deze overtuiging en wil er alles aan doen ook de koopkracht van uw onderneming, instelling of persoon te heipen vergroten. Binnenkort starten in verschillende plaatsen de volgende cursussen/conferenties waarvan u door middel van het in zenden van onderstaande coupon nadere gegevens kunt ver krijgen. Heeft u inschrijfplannen, dan wordt u verzocht zo spoedig mogelijk - doch uiterlijk 12 september - te reageren. LG* Leidinggeven (8)#* (e Arnhem, Apeldoorn en Nijmegen I MO Mens en organisatie (15) te Arnhem KO Kennisoverdracht (6) te Arnhem en Nijmegen GT Vergader- en gesprekstechniek (8) ie Apeldoorn, Arnhem en Nijmegen I Gl Geld en inflatie (8) te Arnhem en Deventer/VB Verkooptralnlng (5) te Ede en Arnhem, HP Hy. drauliek en pneumatiek (20) voor monteurs, legeren middenkader te Arnhem VT Verwarmingstechniek(20) voor monteurs e.d. te Arnhem. Codeletters Aantal studie bijéénkomsten, van 2f uur. postbus 117 margrietlaan 31 ede I ontvang(en) Ik (wij) nadere gegevens serie studiebijéénkomsten met cod.e- Gaarne van de serie letters-.te Naam: Straat: Woonplaats: Coupon opsturen in enveloppe aan: Het antwoordnr. 85, Ede. Tel een ongefrankeerde Regionaal Centrum. tel. 08380-13369

De Vallei | 1970 | | pagina 14