In 't Aole Compas herleeft het Nederland van 1900 Turf steken: vroeger harde noodzaak, nu vorm van recreatie Afrika heeft zijn eigen held: Speer „Het Buitenland" begint Drente te ontdekken De eeuwige velden Jonge paren in Rusland kennen problemen NOS-bestuur akkoord met uitbreiding van radio-zendtijd Heer Bommel en de Slijtmijt KRO worct doorgelicht Museumdorp Opgejaagd Zwarte versie van James Bond Indiase regering geeft materiaa aan BBC terug Nieuw Adviesraad voor nieuwe omroep programmaos VANAVOND RONOtities MAARTEN TOONDER STRIP TELEVISIE TELEVISIE RADIO MAANDAG 31 AUGUSTUS 19/0 Tarente is dichterbij gekomen. De door de eeuwen heen in een vergeten hoekje gemanoeuvreerde provincie heeft in de laatste jaren van zich laten horen. V erbaasde „buitenlanders" uit o.a. de Randstad ontdekten er hun paradijs en kwamen er in twee of drie weken vakantie tot complete rust Drente nu niet meer dan twee tot drie uur rijden van Amsterdam, Den Haag of Rotterdam is bezig een van de belangrijkste toeristische provincies te worden van ons land. Het presenteert zich als een gewest vol bossen, hei en droomdorpjes, waarin nu ai meer dan 230 kilometer fietspaden liggen, waar kunstenaars hun hebben en houden etaleren in stokoude Saksische boerderijen en waar sfeervolle eethuisjes („Het Hoes van Hol-An" in Oud-Aalden, „Het Oude Jachthuis" in Pesse bij Hoo- gevten) naar meer smaken. Dit Drente, waarover de provinciale VVV in Assen de verdere inlichtingen geeft, noodt uit om de komende dagen of in september eens te komen buurten. Er valt immers nog veel te doen en beleven in deze laatste zomerseweken. Achter de groene coulissen van de Drentse bossen en het beton van het moderne Emmen schuilt het veen. Stille wegen snijden hier door onafzienbare velden van vaal groen en grauw-zwart, waarin elk stapeltje turf een mijnpaal uitmaakt. In dat naakte land, waarvan een bi zarre aantrekkingskracht uitgaat, ligt het veenmuseumdorp ,,'t Aole Compas" in Barger Compascuum. Dat Aole Compas is op zichzelf al een bezoek waard. Het ligt verscholen in een klein oud eikenbos en geeft op ver kleinde schaal (1 op 4) weer, hoe de mensen van de negentiende eeuw het in dat land van veen en moeras moes ten rooien. Een menswaardig bestaan was dat niet. De woonkeet uit 1870 (compleet van plaggen) geeft er een triest beeld van, evenals enkele andere keten Ont roerend beeld in de schamele omge ving vormt onder meer de versleten protemonnee die boven een bedstee bungelt. Eén van de weinige houvasten, ook toen al. Het openluchtmuseum werd in 1966 geopend. Het bevat nu onder meer het voormalige dorpskerkje, van het oude Barger Compascuum uit 1874, 'n school Bij het veenmuseum 't Aole Com- pas liggen de eeuwige veenvelden. •Wie ze goed wil bekijken, rijdt naar Zwartemeer, gaat vervolgens richting Duitse grens en slaat nog voor de eerste brug rechtsaf, de Kamerlingswijk in. Erachter begint het Amsterdamse Veld. Waarschuwing: blijf op de ver- harde wegen! Het veen is, zeker bij regen, verraderlijk. ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••a* uit 1868, 'n molen uit 1880 en een oude klompenmakerij Bij de ingang van het terrein staat een grote grone lokomobiel. Wie daar over het haarfijne wil weten, moet even aankloppen bij Berend Gosevoort (68) die tot voor acht jaar in het veen heeft gewerkt. Hij staat nu aan de kas sa en verzorgt op verzoek rondleidin gen: gratis. Berend en zijn maats hebben geen beste herinneringen aan de lokomobiel. „We werden erdoor opgejaagd. Voor dat het ding kwam kon iedereen zijn NAIROBI (Kenia) Hij heeft niet de bliksemsnelheid van superman. Hij heeft geen toegewijde Indiaan als metgezel, zoals de Lone Ranger. Toch vervult hij zijn taak. Zijn naam luidt Lance Spearman, maar meer dan een half miljoen Afri kaanse fans kennen hem beter als De Speer, de held van een fotostrip die in elk Engels-sprekend Afrika wordt verspreid. Hij draagt geen cape of masker, maar een stropdas, een strooien hoed en een sportcolbertjedrinkt zijn whiskey met ijsblokjes en rijdt in snelle auto's. Vaak heeft hij gezelschap van een of meer aantrekkelijke jonge dames, die minstens evenveel tijd besteden aan het afslaan van, of toegeven aan zijn avan ces (afhankelijk van hun stemming op dat ogenblik) alè Speer met een welge mikte judogreep te helpen boosdoeners te overmeesteren. Een in de twee weken, op betaaldag, treedt hij op in een stripboekje, dat vaak genoeg juist als het spannend gaat worden eindigt met de zin: wordt vervolgd. Maandelijks worden zo'n 300.000 van deze blaadjes verkocht en er bestaat een levendige handel dn tweede-handsboekjes. gen de gevels van wolkenkrabers op klimt en de Duivel die met ingewikkel de apparatuur internationale raket proeven doet mislukken door de projec tielen uit hun koers te geleiden. Zijn vrienden zijn de schone dames in nood en een politieofficier. De verhalen worden in Zuid-Afrika geselecteerd, de foto-opnamen worden in het Protectoraat Swaziland gemaakt, en het drukwerk wordt door Drum Ma gazines uitgevoerd in Oost-, West- en Zuid-Afrika. „Speer is een Zwarte James Bond", zegt een vertegenwoordiger van Drum in Nairobi. Hij appelleert aan de avon tuurlijke gevoelen van de jonge Afrika nen en voorziet voor de prijs van 14 dollarcents in een behoefte aan ont spanningslectuur die andere bladen niet kunnen bieden. In Oost-Afrika is een tijdlang geëx perimenteerd met „Fearless Fang", een zwarte Tarzan, maar men staakte het project, toen ontdekt werd, dat waar de Afrikaanse lezers wel het minst be hoefte aanhebben, een terugkeer naar de jungle is. Steek zelf uij turfje in Barger- Compascuum. Er wonen daar genoeg mensen, die u precies kunnen vertel len, hoe het moet. eigen tempo bepalen. Je probeerde zo veel mogelijk turf te steken 12 of 13 duizend per week en daar kreeg je voor betaald. De machine maakte dat anders. We gingen nu in ploegen werken. We moesten zoveel mogelijk brokken turf op de lopende band gooien en voor de rest (afsnijden, perse(n), zorgde de ma chine". Nadelen? „Jawel. Als één van ons niet hard genoeg aanpakte of gewoon niét harder kon werken, voelden we dat allemaal in onze portemonnee. We werden immers uitbetaald naar presta tie van de hele ploeg. Jawel, daar kwam veel haat en nijd van." 't Aole Compas is gemakkelijk te vinden, al ligt het dan ook aan het eind van de wereld. Eerst Emmen (te berei ken via Ommen en Coevorden of via Hoogeveen) en dan een stukje snelweg naar Klazienaveen tot de afslag Nieuw-Dordrecht. Hier richting Barger Compascuum. Borden wijzen de weg. De Britse tv-maatschappij Thames heeft laten weten dat de Indische regering beloofd heeft dat zij het in- beslag genomen filmmateriaal voor een documentaire over de moeilijk heden in India zal teruggeven. De maatschappij zei dat de Indische re gering toestemming gegeven had voort te gaan met de opnamen voor de documentaire. Het materiaal was in beslag geno men nadat India de BBC beschul digd had een documentaire uitge zonden te hebben welke beledigend voor de Indische regering was. Op last van de Indische regering is het bureau van de BBC in New Delhi ge sloten moeten worden. De strip in foto's is allang populair in Italië en andere Europese landen, maar betrekkelijk nieuw voor Afrika. In alles kleding, eten, beminnen, vechten, drinken, roken, en praten ademt Speer zelfvertrouwen uit, maar zijn levenswijze staat wel heel ver af van zijn jonge, meestal niet geheel ge schoolde lezers. Speer is de baas in de stad die voor zijn lezers doorgaans koud en harteloos is en hun maar al te vaak geen werk kan bieden. Voor hen heeft hij de ma nieren en het succes waarvan zij alleen maar kunnen dromen. Voor „de Speer'.' staat model de Afri kaan Jore Mkwanazi, die in de Zuid- af rikaanse havenstad Durban voor 35 dollar per maand vloeren shrobde, en in een nachtclub piano speelde voor wat extra geld, voordat hij vijf jaar geleden door een blanke fotograaf werd „ontdekt". In Zuid-Afrika verschijnen zijn da den in het blad „Spear Magazine", en in Engelstalig Zwart Afrika onder de naam „African Film Magazine". In al zijn driesheid mijdt hij zorgvuldig de politiek en de rassenbetrekkingen, om vooral niet de gevoelige censors in Afrika op te schikken. Zijn vijanden zijn figuren als „de Kat", een inbreker die met gemak te- DEN HAAG Bijna driekwart van de jonggetrouwden in Leningrad woont in het eerste jaar van het huwelijk in bij de oudeps. Dit is volgens het week blad Literatoernaja Gazeta gebleken bij het Huwelijkspaleis, waar veel Lenin- gradse paartjes zich in de echt laten verbinden. Ongeveer de helft van de jongge trouwden ontvangt in het eerste jaar financiële steun van de familie. Dit en het inwonen bij de ouders bedreigt in veel gevallen het prille huwelijk. Bij een enquête bleek dat ongeveer een vijfde van de ondervraagde gescheiden echtelieden de scheiding aan woning problemen weet. Een bijna even groot percentage zag de oorzaak in „inmenging van de ou ders". Meer dan de helft verklaarde het uiteenvallen van jonge huwelijken uit lichtzinnigheid en een onverantwoorde lijke houding tegenover het stichten van een gezin. Volgens een onderzoek van een psy chiater in Odessa vloeien de meeste neurosen bij jonge echtparen voort uit afwezigheid van elementaire kennis over het geslachtsleven. Slechts twee van de ondervraagde jonge echtgenoten waren door hun ou ders voorgelicht. Drie hadden hun in lichtingen gekregen van leraren, twaalf uit speciale lectuur, en de meesten (72) uit gesprekken met vrienden. De infor matie was meestal verre van weten schappelijk en in elf gevallen zelfs ver keerd. Het bestuur van de NOS heeft in een brief aan de Minister van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk werk zijn instemming betuigd met de door de minister verleende radio- zendtijduitbreiding voor de NOS per 1 oktober a.s. De vaste zendtijd van de NOS zal van 57 uur 31 minuten Op zaterdag 24 oktober zal tijdens een in het Domhotel te Utrecht te houden bijeenkomst de adviesraad van de Nederlandse Radio- en Tele visiestichting worden genstalleerd. Deze raad zal achttien leden tel len, die worden gekozen uit het even grote aantal afdelingsbesturen van de NRT hier te lande. De raad zal adviezen moeten uitbrengen over het totale programmabeleid van de omroep in spe. Het ligt in d'e bedoeling van het NRT-bestuur om medio oktober als C-omroep zendmachtiging aan te vragen. Na verlenging daarvan zou dan in april van het volgend jaar begonnen kunnen worden met de uitzendin gen, waarvoor elke van de achttien afdelingen afzonderlijk een pro gramma samenstelt. De Nederlandse Radio- en Televi siestichting werd in februari 1969 opgericht door vier oud-dndiëstrij- ders uit Hogerheide, te weten de he ren M. Felterop, A. Foran, P. van Zundert en J. Ots, als reactie op de VARA-uitzendingen over in Indone sië begane oorlogsmisdaden. In de uitzendingen van de NRT zullen de steden Rotterdam en Am sterdam met eigen programma's op geregelde tijden in de ether via ra dio en televisie zijn te horen en te zien. Vooral in Rotterdam als eerste we reldhaven zal in een lang gevoelde behoefte worden voorzien, evenals in Amsterdam. Deze steden zullen zich dan scharen in de kleine rij van wereldsteden die eigen programma's brengen. De NRT zal verder programma's via radio en televisie brengen, ge richt op Nederland zelf, teneinde te geraken tot een evenwichtige, aan de Nederlandse kijker en luisteraar aangepaste en gewenste, samenstel ling van het totale programma. De NRT-uitzendingen worden uit gezonden zonder gebonden te zijn aan enige staatskundige partij, ker kelijke richting of belangengemeen schap. De NRT-programma's zullen een ontspannend karakter hebben, waarin alle achttien afdelingsbestu ren een eigen inbreng zullen hebben. Het stichtingsbestuur van de NRT meent hiermede aan de lang gewens te inspraak betreffende uitzendin gen van radio en televisie te vol doen. 6965 De bouwstof-magnaat Steinhacker sprong uit zijn fauteuil en begon opge wonden door zijn woning te ijsberen. „Mooi!" gromde hij. „Heel mooi! Een garage, die na twee dagen tot poeder ver gaat is een voorbeeld voor de bouwnijver heid. Dat zal vraag naar cement geven. Ik zie de aandelen al stijgen. Steenbreek! Waar was dat gebouwtje van gemaakt?" „Het was opgetrokken van gewone Stein- hacker-cement en holle Amos-blokken". verklaarde de secretaris, die naast hem opwandelde. „En dat zeg je zo rustig?" riep zijn werkgever in grote opwinding. „Je loopt daar te lummelen, terwijl er een omwenteling plaats grijpt? Je bent waar deloos, Steenbreek; waardeloos! Begrijp je dan niet, dat iemand het middel gevon den heeft om de markt nieuw leven in te blazen?" „Ja, meneer Steinhacker", zei de ander verblekend. „Aan het werk dan," schreeuwde de bouwkeizer. „Bel de beurs op! Verkoop de cement en de blok ken! Koop alle beton, die je krijgen kunt! Als de donder naar die garage en uitvoe rig rapport van wie, hoe en wat. Begre pen? En dan nog iets; noem me geen me neer, of je vliegt er uit! Ik ben geen bouwvakker!" De heer Steenbreek be greep wanneer er een crisis voor de deur stond. Transpirerend toog hij aan het werk, en niet lang daarna kon men hem per helikopter van het dak op zien stijgen om zich naar heer Bommel's garage te spoeden. worden gebracht op zestig uur per week. In de brief neemt het bestuur van de NOS een ander standpunt in dan dc Raad van Beheer. Deze had gead viseerd. in verband met de ingewik keldheid van de zendtijdindeling de minister te vragen, de zendtijduit breiding uit te stellen tot volgend jaar mei, als toch een nieuw schema moet worden opgesteld. Algemeen werd verwacht, dat het bestuur van dit advies zou opvolgen. Mr. W. J. A. Wagenaar, program ma-commissaris radio van de NOS, zei dat het bestuur bij zijn beslissing in overweging heeft genomen, dat aan de zendtijduitbreiding beleidsas pecten zijn verbonden, die zo zwaar wegen, dat de voorkeur moet wor den gegeven aan een uitbreiding per in beginsel 1 oktober. Het bestuur van de NOS heeft de minister echter gevraagd om enige soepelheid inza ke de invoeringsdatum te betrach ten. Gezien de ingewikkelde proce dure, kan de indeling volgens het bestuur mogelijk een of twee maan den later rond zijn. De zendtijduitbreiding voor de NOS betekent, dat op de radio zend tijd van de A-omroepen per week 25 minuten in mindering zal worden gebracht en op die van de C-omroe pen 5 minuten per week. In het Gelders programma van de RONO wordt dinsdag een orgelcon cert uitgezonden, dat is opgenomen in de St. Maartenskerk te Zaltbom- mel. De organist van deze kerk, de heer G. van Tuyl, speelt werken van Bach en d'Aquin. Het concert maakt deel uit van de serie over Gelderse kerkorgels. In hetzelfde programma wordt een uitgebreide reportage uitgezonden over de bloemensymfonie in Eiber gen en een Betuwse brief van Wil de Jong. Dit is PHILO BREGSTEIN. de maker van de in het buitenland bekroonde Nederlandse film ,.Het compromis", die U vanavond op de tv kunt zién en waarover in onze radio- en tv-rubriek van za terdag jl. abusievelijk reeds een verhaaltje werd gepubliceerd bij een foto van Rita Reys. NEDERLAND I 18.45 NOS: Pipo de clown. 18.55 (K) Journ. 19.04 NCRV: De Scheepsjongens van Bontekoe, vervolgverh. 19.13 (K) De wetten van de wilder nis, serie over het dierenleven in de wildernis van Centraal-Afrika. 19.30 (K) Transworld Top Team, quiz tussen Engelse en Nederland se middelbare scholieren. 20.00 NOS: (K) Journ. 20.20 NCRV: Hier en Nu, act. rubr. 20.45 Met liedjes het land in. 21.35 Ik zie, ik zie, quiz. 21.45 De Comedy-makers, documen taire over grote en kleine figuren in de Engelse humor-industrie. 22.30 Een hemel op aarde?, monu mentale kerken in Duitsland: ka pel van, het Benedietijnerklooster te Brauweiler. 22.40-22.45 (K) NOS: Journ. NEDERLAND II 18.45 NOS: Pipo de clown. Bij de K.R.O. zal een commissie worden ingesteld officieel heet het orgaan: „democratisch discussie platform" die zal moeten gaan bekijken, hoe de doelstellingen van de K.R.O. feitelijk in een program- mapolitiek moeten worden ver woord. Deze commissie zal ook tot taak krijgen het doel en de functie van de K.R.O. kritisch te toetsen aan nieuwe ontwikkelingen. Dat is besloten door het voltallige K.R.O.-personeel, dat zich twee da gen uitgebreid heeft beraden op de toekomst van deze omroepvereni ging en haar haar plaats in de om roepwereld. De conclusie van deze twee dagen 18.55 (K) Journ. 19.04 (K) De 21 eeuw: Ogen in de ruimte documentaire serie. 19.30 VARA: Coronation Street, TV- serie. 20.00 NOS (K) Journ. 20.20 VARA: (K) Hier is Lucy, TV-serie. 20.45 Het compromis speelfilm. 22.00 Achter het nieuws. 22.25-22.30 NOS: (K) Journ. DUITSLAND 1 (Region, progr.: NDR: 18.00 (K) Landarzt Dr. Bock, tv-serie. 18.30 (K) Act. 18.45 (K) Zandmannetje 18.55 Sportjourn. 19.26 (K) Julia, tv-serie. 19.59 Programmaoverz. WDR: 18.00 (K) Programmaoverz. Aansi.(K) Doris Day in..., tv-serie. 18.30 (K) vd kleuters. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Sie bauten ein Abbild des Himmels). 20.00 (K) Journaal en weer- ber. 20.15 (K) Panorama. 21.00 (K) Reisen in Deutschland, amusements- progr. 21.45 Balance-Akt. 22.30 (K) Journ. commentaar en weerber. 22.50 Documentaire over Amerika. DUITSLAND 2 18.05 (K) Act. en muz. 18.40 (K) Bunny und seine Kumpane, truc film. 19.10 (K) Keine Zeit für Aben- teuer, tv-film 19.45 (K) Nws. act. en weerber. 20.15 Aus Forschung und Technik, reportages. Aansluitend: Nws. 21.00 Hexenkessel, speelfilm. 22.30 (K) Nieuws en weerbericht. NEDERLAND 1 10.45-11.35 en 14.00-14.25 NOS NOT: schooltelevisie. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Amusementsprogr. 11.15 Geheimnisse des Meeres, documen taire 12.00 Panorama. 12.50 pers overzicht. 13.00-13.30 Journ. 16.35 (K) Nws. 16.40 v.d. kinderen. 17.00 v.d. kinderen. 17.25 Das Tonbandseminar, tv-serie 17.55 (K) Nws. DUITSLAND 2 17.30 (K) niws. en weerber. 17.35 „Ich heirate (k)einen millionar (tv-serie). HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Stereo: Lichte gram mofoonmuz. 8.00 Nws. 8.11 Radio journ. 8.20 Lichte gram mofoonmuz. (vervolg). (8.30-8.33 De groenteman.) 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uit gebreide reportage of herhaling NOS-progr. 9.35 Waterstanden. 9.40 muz. uit Middeleeuwen en Renais sance. AVRO: 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen: popu lair verzoekplatenprogr. (11.00-11.02 Nws.) 11.30 Rondom 12: progr. voor was dat de K.R.O. bij het realiseren van zijn doelstellingen zijn verbon denheid met het katholieke volks deel van Nederland beseft. De K. blijft dus in de K.R.O., want, zo con cludeert men verder, het behoort tot de taak van de K.R.O. een klank bord te zijn van, en een dialoog te stimuleren tussen, verschillende standpunten. In het bijzonder bin nen het katholieke volksdeel. Dat zal niet mogen leiden tot een achter wege blijven van een eigen stelling neming. Men gelooft dat dit in de praktijk gestalte kan worden gegeven in de programma's, door registreren, sig naleren, doorlichten, bekijken en commentariëren. de vrouw. 12.30 Overheidsvoorlich ting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Toppers van toen(gr.) 13.00 Nws. 13.11 Radiojourn. NOS: 13.30 Spiegel van België: muz. en nieuws van onze zuideruren. 14.00 Stereo: Promenade Matinee door het BBC Conceit Orchestra met solisten. AVRO: 15.10 Amerikaanse muz. van onze éeuw, muz. lezing. 15.35 Oude instrumenten uit het privé-bezit van tit klavecinist Gustav Leonhardt. 16.00 Nws. 16.03 Kwdspel, quiz. 16.10 Vamos a Eschuchar: serie program ma's over Spanje en zijn muz. 16.35 Stereo: Nieuws grammofoonplaten met toelichting 17.30 Trefpunt: discus sie-rubriek voor actuele zaken. 17.55 Mededelmgen.18.00 Nws. 18.11 Ra diojourn 18.25 Stereo: Promenade orkest: amusementsmuz. 19.00 Stereo Jszz Spectrum: oude en moderne jaizz. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond, ge varieerd progr. 22.00 een rondje ra dio. 22.30 Nws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radiojourn. NOS: 22.55 Stereo: Muziek van deze eeuw. 23.35 Hori zon: constrasten in de Japanse kunstmuziek. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klass. muz. (gr.). (7.25 Horen en zien; 7.30 Nws.; 7.32-7.50 Hier en nu: act.) 8.00 Nws. 8.11 Te Deum laudamus: klass. gewijde muziek. 8.30 Nws. 8.32 Stereo: Voor de huis vrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de vrouw). 9.35 Schoolradio. 10.00 Bijbelse verkenningen. 10.15 Stereo: Operaf ragmenten (gr.) 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Klass. ouvertures (gr.) 11.25 Voor de zieken.11.55 Medede lingen KRO: 12.00 Stereo: aVn twaalf tot twee: gevarieerd progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws. 12.41 Act.; 13.00-13.05 Raden maar...) 14.05 Schoolradio. 14.30 Piz zicato: muzikaal middagmagazine. (16.00 Nws.) 17.00 Overheidsvoorlich ting: Surinaamse Luchtpost. Afzen der Tjark Petzholdt, Paramaribo. 17.10 Voor de kinderen. 17.15 Hai!: jeugdprogr. 18.19 Uitzending van de Politieke Partij Radikalen. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Stereo: Eigen fabrikaat: lichte muziek uit de KRO-produkties. 19.40 Bloeien waar je gezaaid wordt: serie programma's over godsdienst-onderricht op scho len. 20.00 Stereo: In uitgesteld relais: Buitenlandse festivals - I Concerti di Lugano. 21.30 Babel: kunstkro niek. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.33 Parlementsoverz. 22.50 De zin gende kerk: muz. in de liturgie. 23.10 Stereo: Lichte grammofoonmuziek 23.55-24.00 Nws. HUILVERSUM III VARA: 9.00 Nws, 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00-10.03 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite: licht platenprogr. (12.00-12.03 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 Ekspres: licht platenprogr. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Becker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix: 120 minuten rijp en groen op alle toeren (17.00-17.02 Nws.).

De Vallei | 1970 | | pagina 13