Schouderkarbonade 149 500 gram A 939 500 gram 1 959 500 gram 2 kg. extra fijne Clapps favourite geen 1.09 maar bij f 15.- boodschappen KIJKGRIJP 3 STUDIERICHTINGEN ECONOMIE Ruiters sloegen op hol r Hoofdstraat 2-4, Veenendaal ■S3» Bejaarde dame aangereden Brandweer kan nu autowrakken opensnijden Auto sneed bromfietser Het enige merk met zovéél streepjes voor. C-ljF GROENWQUDTS SUPERMARKT Commerciële en Bedrijfseconomie Deze typische management-opleiding garandeert een sterk op de praktijk gerichte Allround Economische Scholing. Zij geeft een ideale combinatie van Marketing en Bedrijfseconomie. Deze 2-jarige opleiding wordt gegeven in 15 plaatsen. Aanvang in september. M.O. Economie Een rechtstreekse opleiding voor de Akte M.O. Economie, het hoogste offi ciële brevet van economische scholing na de academische studie, wordt ge geven in 7 plaatsen. Aanvang in september. Opleidingsduur 2 jaar één repetitie jaar. Academische Economische Studie Evenals de andere studies bij de R.R.R. kan ook deze opleiding naast een vol ledige werkkring worden gevolgd. In septembervangen in 7 plaatsen nieuwe studiegroepen aan voor het propae- deutische examen in mei 1972. De op leiding voor het kandidaatsexamen bedrijfseconomische studierichting vraagt daarna ruim 2 jaar. Prospectus voor deze actuele studie richtingen met veel perspectieven wordt gaarne toegezonden door het Secretariaat: Bezuidenhoutseweg 223, postbus 2125, Den Haag, telefoon 070- 855.700. RING VAN ROTTERDAMSE REPETITOREN JALOEZIEEN Immers: een goede nachtrust is onontbeerlijk na een dag van ravotten en hollen. 'Luxaflex' aluminium jaloezieën houden 's zomers té vroeg licht uit de kinderkamer, 's Winters helpen ze de kou buitenhouden. Let er dan wel op, dat het échte 'Luxaflex' jaloezieën zijn! Die perfect sluiten. (Wilt u éxtra lichtafsluiting dan is er de 'Luxaflex Twi-Nighter' jaloezie voor dezelfde Prijs). Automatische koordrem, krasvrije lak en onvermoeibare lamellen! Daardoor blijven ook in uw kinderkamer de 'Luxaflex' jaloezieën gaaf en mooi, jaar in jaar uit. Gegarandeerd. Ze worden dooruwvakm dealer mm-nauwkeurig opgemeten en gemonteerd. En voor de prijs hoeft u geen genoegen te nemen met namaak! Let dus altijd op het merk 'Luxaflex' op het koordknopje en op de onderlat! MAANDAG 31 AUGUSTUS 1970 Ribkarbonade K Haaskarbonade handperen m» Belangstellenden zijn vrijblijvend welkom op het introductiecollege van DINSDAG 1 SEP TEMBER te 18.45 uur in HOTEL SUISSE, Stationsplein 15, APELDOORN. SCHERPENZEEL Wat een spitse onderbreking van een treinreisje moest worden werd zaterdagmiddag een ordi naire goooi- en smijtpartij. De Neder landse Vereniging van belangstellenden in het Spoor- en tramwegwezen organi seerde weer de jaarlijkse „dieselronde", een treinreisje over normaal niet meer voor reizigersvervoer in gebuik zijnde trajecten, dat ditmaal de reizigers on der meer van Rhenen naar Amersfoort vervoerde. Bij „de Haar" werd de rit onderbroken Een twintigtal ruiters van de manege „De Leersumse Plas" had den wat spoorbiels op de rails gelegd en ensceneerden een roofoverval waar bij het bepaald niet zachtzinnig toeging. Onder veel geschreeuw en geknal uit pseudo pistolen werd een aantal reizi gers uit de trein gesleurd en toen de ..roofovervallers" zagen dat de overige inzittenden hierdoor geïmponeerd wa ren werden ze steeds driester in hun optreden. Persfotografen en journalis ten werden bedreigd, een toeschouwer hield geen hele draad meer aan zijn lijf en ontvoerde reizigers werden zonder veel scrupules in een huifkar gesmeten. Nadat men zich rijkelijk aan het bier had gelaafd trok de horde tierend weg, de ontkomen treinreizigers in de over tuiging achterlatend, dat men in deze streek het kanabalisme nog niet zo lang heeft afgezworen. RHENEN Op het kruispunt Ban- tuinweg. Molenstraat en Nieuwe Vee- nendaalseweg werd vrijdagavond de 80-jarige mevrouw A. A. v. B. uit Rhe nen, toen ze de drukke weg overstak, aangereden door de automobilist H. K. uit Gouda. Mevrouw Van B. werd ge schept en liep tengevolge van de bot sing een rware hersenschudding op en gekneusde ribben. Op de Rijnbrug slipte zaterdag een au tomobilist doordat hij moest afremmen voor een wagen die voor hem reed. De chauffeur belandde met zijn personen auto op het rijwielpad. Persoonlijke on gelukken deden zich hierbij niet voor. De auto liep lichte blikschade op. RHENEN De vrijwillige brand weer in de gemeente Rhenen krijgt binnenkort een welkome aanvulling op bet materieel. In het afgelopen week einde werd op het Engelse kerkhof geoefend met een autowrak, dat door middel van pneumatische beitels moest worden open gebrand. De veronderstelling luidde, dat er nog slachtoffers in zaten tengevolge van een verkeersongeval. De manschappen van de brandweer konden er na enig oefenen bijzonder goed mee overweg. Het nieuwe materiaal is besteld en zal binnenkort arriveren. Voor de vijfde maal worden de kringwedstrijden van de brandweer kring Doorn gehouden. De lustrumwed strijden vinden op zaterdag 26 septem ber in Ae gemeente Rhenen plaats. Vanwege het feestelijke tintje zal er ditmaal extra aandacht aan worden be steed. Hoeveel korpsen er deelnemen is nog niet bekend, maar de verwachting bestaat dat praktisch geen enkele ge meentelijke brandweer uit deze kring verstek zal laten gaan. ELST Zaterdagmiddag deed zich op de kruising Franse weg Veen endaal- sestraatweg een botsing voor tussen een personenauto en een bromfiets. De bromfietser de 28-jarige J. uit Maurik werd ter hoogte van de Franse- weg gegrepen door de personenauto, bestuurd door G. uit Veenendaal, toen deze geen voorrang verleende. J. werd met ondermeer een rug wervel fractuur en inwendige kneuzingen naar het Be- thesda ziekenhuis te Tiel overgebracht. O VEENENDAAL Een Rhenens meisje raakte zaterdag twee tanden kwijt toen de wagen van haar vader op het kruispunt Dr. De Visserstraat Klaas Katerstraat door een andere per sonenauto werd aangereden, toen deze geen voorrang verleende. Het meisje kreeg verder enige schaafwonden maar kon na door een dokter te zijn behandeld naar huis worden overgebracht. Beide wagens kregen aanzienlijke schade. Luxaflex-kin deren zijn bijzondere kinderen Immers.. Inlichtingen: (ook voor'Luxaflex' horren en rolgordijnen) Luxaflex Organisatie Nederland, Postbus 176. Zeist wettig gedeponeerd handelsmerk 70-1181

De Vallei | 1970 | | pagina 4