laboratorium assistent in wisseldienst mé Onze nieuwe 1302 hééft nog iets weg van een Kever. r Antiekbeurs van het Oosten a. aankomende administr. krachten en administratieve krachten b. aankomende typistes en typistes Trapbekleding E TE KOOP a. een maatschappelijk werk(st)er b. een part-time maatschappelijk werk(st)er persen tot 300 ton en gespecialiseerd in het moeilijkste! melamine OMZET VERHOGEN ADVERTEREN CARTERS Üi I Zaterdag 5 september en zondag 6 september Tevens attraktie voor uw kinderen De Stichting "De Opbouw" F. van DOMMELEN MEPEX-LOCHEM (GLD.) GAK TRAGE STOELGANG? Voor ons chemisch laboratorium te Ede zoeken wij een Het basisdiploma Laborant is gewenst Degenen die langere tijd deze opleiding hebben gevolgd, kunnen ook in aanmerking komen. Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u zich van maandag t/m vrijdag van 8.00 - 10.00 uur wenden tot de afdeling Personeelzaken, ingang portier Dr. Hartogsweg 58, te Ede. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Enka N.V., afdeling Personeelzaken, Ede. TeL 08380-19003. 't Begon met een paar verbete ringen. 't Eindigde met een geheel nieuwe Kever. De 1302. Die op een paar punten heeft gebroken met Kever-tradities. Maar die op de belangrijkste punten... nog steeds een Kever is. Een échte. voorvering kreeg: twee stevige veer-poten met wijder spoor. Een unieke en solide constructie, die maakt dat de 1302 stevig op z'n benen staat. de zijruiten zitten luchtroosters, die het interieur als het ware leeg zuigen. Frisser klimaat, effectiever verwarming en ventilatie. Mede door een wat langere carrosserie en een gewelfd kotfer- deksel bergt de 1302 nu alle koffers, die u maar ooit zou willen mee nemen. 120 liter bagageruimte meer, dat is een stijging van bijna 50 procent. Al jaren hebben VW-construc- teurs verliefd gelonkt naar de mag nifieke Porsche-achterwielvering met dubbele, homokinetische kop- elingen. Welnu, bij de 1302 is de ogel door de kerk: Porsche achter wielvering. De Kever, die in 1970 helemaal „bij" is. En - let op onze woorden - in 1975 nóg. Zo zijn Kevers nu een maal. En de prijzen? VW1200 5387,20 VW1300 (nu óók met oortjes) 6260,80. VW 1302 (zie hierboven) 6574,40. VW 1302-S (de super-uitvoering, 'n hardloper met 1,6 liter-motor) ƒ6893,60 Die ruimte in de neus werd ge- De 1302 gaat de geschiedenis in •Alle prijzen af Amersfoort en schapen, toen de Kever z'n nieuwe als De Kever Met De Oortjes. Achter inclusief BTW. VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1970 in de Buitensociëteit te Deventer, van 11.00 uur v.m. tot 20.00 uur n.m.; zondags tot 17.00 uur. Met medewerking van 25 antiquairs uit het hele land. algemene instelling voor kinderbescherming JL X A X vraagt voor het rayonskantoor Utrecht voor de rayonkantoren Apeldoorn en Dordrecht De werkzaamheden zullen bestaan uit het onder houden van contacten met een ten behoeve van de kinderen voor wie „De Opbouw" de zorg heeft, verblijvende in pleeggezinnen en tehuizen. Het werk geschiedt in teamverband met de prak- tijkleid(st)er en de psycholo(o)ge van het rayon. Mogelijkheid tot supervisie is aanwezig. Voor ge bruik van eigen auto wordt .vergoeding gegeven. Voor de functie onder a. is het diploma van een sociale academie vereist. Voor de functie onder b. komen ook zij in aanmerking, die de urgentië- opleiding volgen. Eigenhandig geschreven sollicitaties met opgave van referenties te richten aan de directie van de stichting „De Opbouw", Burg. Reigerstraat 86 te Utrecht. Informaties worden telefonisch en na afspraak mondeling gaarne verstrekt door de praktijkleiders aan hetzelfde adres, telefoon 030-512231. houten garages - schuurtjes bungalows enz. Voor al uw houtbouw naar Nic. Beetsstraat 33 Vlijmen (N.-Br.) Tel. 04108-3195. al meer dan 20 jaar piaetic ervaring met o.a. de fabrtkage van mep al aervies wij kunnen nog enkele intereeeente opdrachten aanvaarden, u kunt voor een afspraak de heer wubben bellen 05730-2332 Gemeenschappelijk Administratiekantoor Het districtskantoor te Arnhem zoekt mede werkers voor de volgende functies met minstens MULO- (MAVO-)opleiding of een daarmede te vergelijken opleiding voor het zelf standig vaststellen van het recht op en de hoogte van uitkering bij arbeidsongeschiktheid en werk loosheid. Salaris 560,per maand bij 20 jaar, oplopend tot plm. 1175,— per maand. Salaris van 250,oplopend tot 1000,per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring. Leeftijd tot 35 jaar. Reiskosten boven 12,50 per maand tot een maximum van 75,per maand worden vergoed. Vakantietoeslag 6%. Kerstgratificatie 2%. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direc teur van het Gemeenschappelijk Administratie kantoor, Utrechtsestraat 46 te Arnhem. Wellicht is uw galtoevoer onvol doende - en die is onontbeerlijk voor een goede spijsvertering en het regelmatig functioneren van uw ingewanden. Te weinig gal. brengt de werking ervan in de war. U gaat zich loom en onprettig voelen, al of niet gepaard met hoofdpijn. Doe de kuur met zachte Carters Pilletjes. Zij wekken de gal op en zorgen voor een goede toevoer ervan in de darmen. U voelt zich dan weer prettig, opgelucht en in een beter humeur. PILLETJES Bekleed zelf uw trap en be spaar het loon v. d. stof feerder. Wij nemen de maat en leveren u de bekleding pasklaar gesneden af fa briek. Levering in geh. Ne derland. Ruime keuze Ba- latred, Nylonvilt en wolta pijt. Zend deze advertentie met uw naam en adres in voor vrijblijvende inlich tingen. DE TRAPPENSPECIALIST Postbus 315 ARNHEM Naam Plaats Adres Telefoon 211 EnkaEde Enka KV. maakt deel uit van de AKZO-groep, die de activiteiten van een groot aantal ondernemingen in binnenen buitenland bundelt. Deze fabriceren chemische vezels en andere chemische produkten, kunst stoffen,synthetisch leer, farma ceutische produkten» cosmetica, levensmiddelen, verven, lakken, was- en reinigingsmiddelen.

De Vallei | 1970 | | pagina 8