„Doorzetten, anders is het helemaal met ons gedaan" Vervoer ruilorganen sterk verbeterd Drie belangrijke popgroepen vanavond in VPRO-Piknik BBK schrijft Koningin Heer Bommel en de Slijtmijt STAKER ARIE HOEK: Van f154 schoon kan m n gezin niet rond komen Treinvertraging programmaos VANAVOND MORGEN Sal Tas komt maandelijks op tv Sporadisch Tempo Veel patiënten Bewaring Brand in bar TELEVISIE 5." :.-2*av MAARTEN IOONDER STRIP UIT DE KERKEN TELEVISIE RADIO DONDERDAG 10 SEPTEMBER 1970 Op de dag van de voetbalwedstrijd EstudiantesFeijenoord brak in de metaal industrie een staking uit. Oorzaak was een conflict over het verschil in belo ning tussen vaste werknemers en arbeiders van koppelbazen. De staking breid de zich uit tot de haven. Wat deze staking betekent in het huiselijk leven van een havenarbeider, wordt in onderstaand interview uiteengezet. ROTTERDAM Het broeide al ling in de Rotterdamse haven. Pas on langs is de bom gebarsten. De werklust is er nog wel. Men wil aan de gang, liever vandaag dan mor gen. Maar men heeft zich aan de ei.s tot een inkomensverbetering vastgebe ten. zonder ruzies of vechtpartijen, maar wel vastberaden. „Elke dag dal ik niet werk is voor mij armoedig, maar ik geloof dat wan neer wij niet doorzetten, het helemaal met ons is gedaan. Dan zetten we maai een poosje de tering naar de nering." Arie Hoek telt het allemaal op: 15n gulden schoon in de week. Daarvan gaat af: de huishuur van 134 gulden per maand, de brand- en inbraakverze kering, de wa-verzekering voor de kin deren, de ongevallenverzekering, kijk en luistergeld, schoolmelk, schoolfonds, het eigen vervoer naar en van het werk door middel van de brommer, zakgeld voor wat shag en het kopje koffie van dertig cent op het werk. „Kunt u zich voorstellen dat ik er gewoon niet van rond kom. Wij hebben 'n veertigurige werkweek, maar als ik zaterdag niet zou werken en zondag avond niet, dan zou ik mijzelf beschou wen als een dief van mijn gezin. Met dat extra werken kom ik dan op een tweehonderd gulden in de week. Dat extra werken is gewoon een noodzaak geworden. Men weet dat in de haven heel goed en men rekent er gewoon op." Arie Hoek (33), getrouwd en twee kinderenwerkt al zestien jaar in de Rotterdamse haven. Hij is ,,putgast", de man die in de ruimen van schepen werkt om de lading te stuwen. Zijn loon205,20 bruto per week. Daarvan gaat af aan loonbelasting 9,94. aan premie aow-aww 21,19, pre mie svw-ww f 5,19, ziekenfondspremie f 7,42, premie pensioenfonds f 7,18. Na aftrek van deze vaste bedragen blijft er netto 154,18 per week over. Daarbij komt voor elke week dat hij werkt tien gulden als zogenaamd mel- dingsgeld. Is het normaal dat er op zaterdag en zondag wordt gewerkt? „Een vakbondsman zei van de week op de televisie nog dat dit sporadisch voorkomt. Ik kon er wel een steen doorgooien. Ga maar kijken, dan zie je overal in de haven de kranen knikken. Ik kan me voorstellen dat dat nodig is. Een schip moet er zo snel mogelijk weer uit, maar ik vind het ongezond dat men extra moet werken om aan een beetje verdiensten te komen. Als ik zaterdagmiddag thuis kom, dan ben ik gewoon afgeknoedeld. Dat is toch geen normale situatie." „Ik werk gelukkig bij een gezond be drijf, waar je met de directeur uitste kend kunt praten. Ik kan goed met mijn collega's overweg. Het is een ech te stukgoedbaas. Ik ben bereid om hard te werken. Ook als ik wat meer zou verdienen, dan zou ik toch extra wer ken, want in plaats van één paar schoenen voor mijn zoontjes, zou ik er dan misschien twee paar kopen. Maar als ik extra moet werken om redelijk rond te komen, dan is dat toch een wantoestand." Denken uw collega's er ook zo over? X „Precies. Iedereen wil werken, liever vandaag dan morgen. Ik heb van het begin af die eis van 75 gulden per week meer onzin gevonden. Dat was eenvou dig niet haalbaar. Maar waar we wel achterstaan, en dat vind ik gewoon redelijk, is 37,50 gulden bruto of 25 gulden schoon per week meer. Ik geloof dat de vakbonden ons in de steek hebben gelaten. Zij hebben 25 gulden bruto geaccep teerd zonder dat zij de leden gevraagd hebben, zonder dat zij de stemming hebben gepeild. Toen het voorstel op tafel lag, hadden zij de leden bijeen moeten roepen. Daarom zijn we zo ge beten op de vakbonden." 3$ Is de werksituatie in de Rotter damse haven de laatste jaren verbe terd? „Ja, het werk is veel meer geautoma tiseerd, maar je blijft toch sjouwen. Vroeger behandelde je een schip met acht man binnenboord en zes man bui ten. Nu is die verhouding vier binnen en vier buiten, maar die acht hebben hun tempo aangepast aan de auto matisering. Je zet zo met minder mensen meer om, maar het werk zelf is onveranderd gebleven" Mevrouw HOEK: „Hij komt soms thuis met een kapotte rug van het sjou wen en als hij een boot met vismeel heeft gelost dan moet ik zijn kleren buiten leggen". Bent u niet bang dat de commu nistische Arbeidersmacht de zaken van de vakbonden heeft overgenomen? „De vakbonden hadden de kans, maar zij hebben die laten lopen. En vergeet niet: men zegt zo vaak dat als je voor je mening uitkomt je commu nist bent. Ik weet ook wel dat er in het DEN HAAG „Onder de tegen woordige omstandigheden zou ik niet opnieuw een orgaan van een chimpan see inplanten bij een mens", zei dr. K. Reemtsma, chirurg aan de universiteit \an Utah in Salt Lake City (V.S.), aan het einde van de eerste dag van de In ternationale Transplantatie Conferen tie in Den Haag. Dr. Reemtsma doelde op de nier van een chimpansee die hij ongeveer zes jaar geleden in New Orleans had inge plant bij een jonge onderwijzeres. „In die tijd waren onze mogelijkhe den zeer beperkt", zei hij. „Er waren zeer veel nierpatiënten die niet in leven zouden kunnen blijven, indien wij de toen beschikbare middelen niet hadden gebruikt. Menselijke donors konden wij niet of nauwelijks krijgen. Onder de zelfde omstandigheden zou ik ook nu weer inplanting van een nier van een chimpansee gerechtvaardigd achten." Dr. Reemtsma, die de uitvinder van de kunstnier, prof. Kolff. goed kent, zei dat 't onderwijzeresje met de chimpan- AMSTERDAM De BBK-werk- groep Sociale-belangenbehartiging Beeldende Kunstenaars heeft koningin Juliana een brief gezonden waarin haar wordt verzocht in de komende Troonre de „niet de waarheid op verzoek van de regeerders geweld aan te doen", maar „de noodsituatie waarin de Nederlandse beeldende kunstenaars verkeren duide lijk aan de kaak te stellen". Volgens de door beeldhouwer C. Kneulman, kunst schilder H. Willemse en graficus F. van der Burgt ondertekende brief is „de weelde waarmee museumdirecties me nen tentoonstellingen aan het Neder landse volk te moeten brengen in schrille tegenstelling met de situatie waarin moet worden gecreëerd". seenier na ontslag uit het ziekenhuis nog zes maanden in leven was geble ven. De chimpanseenier was tot het laatst toe goed blijven werken. In zijn voordracht wees dr. Reemt sma erop dat uit proeven in verscheide ne laboratoria was aangetoond dat overplanting van organen bij de mens van dieren die nauw aan de mens ver want zijn mogelijk is. De patiënten die zo'n transplantatie ondergaan, moeten dan eerst een be handeling ondergaan die de kans op af stoting van het dierlijk orgaan sterk zal verkleinen. Ook methoden voor bewaring en ver voer op vrij grote afstanden van orga nen werden uitvoerig behandeld. In de Verenigde Staten is in de praktijk aan getoond dat nieren, indien goed verpakt en gekoeld, per lijnvliegtuig kunnen worden vervoerd over grote afstanden. En dr. C. R. H. Wildevuur, van de afde ling therax-chirurgie, beschreef een me thode van vervoer van harten en lon gen in een soort draagbare koffer. Na afloop kon niemand een volledig overzicht geven van wat er allemaal op de eerste conferentiedag was medege deeld: er waren meer dan honderd voordrachten gehouden. stakingscomité geen havenarbeiders zit ten, maar ze hebben wel mensen ge peild. Als de bonden het stakingsparool hadden gegeven, dan zou van ons wor den verwacht dat wij er als koelies achteraan zouden lopen. Nu hebben wij onze wensen op tafel gelegd en nu la ten de bonden ons in het hemd staan". „De Rotterdamse havenarbeider is een man die gewend en bereid is hard te werken. Als het aan mij ligt gaan we morgen weer beginnen. We willen allemaal aan het werk, want we heb ben praktisch allemaal huisgezinnen met kinderen en de mensen zitten nu eenvoudig knijp. Maar is het veel ge vraagd als wij een inkomen krijgen waarvan je redelijk kan leven?" „Het is toch geen wonder dat duizen den mensen uit de haven weglopen en ergens anders werk zoeken dat veel be ter betaalt. En hoeveel mensen denkt u dat er nu weglopen? Er is toch bijna niemand die voor zo'n loon wil werken. En geloof maar dat er gesjouwd wordt. Maar ja, als je prettig bij een baas werkt en je hebt al zoveel jaar in de haven gezeten, dan is de stap naar ander werk wel heel groot. En daarom willen we allemaal weer aan de slag, ook omdat we weten welke schade er door de havenstaking wordt toegebracht." BERGEN OP ZOOM In de nacht van woensdag op donderdag is in Ber gen op Zoom brand uitgebroken in de Ritz-bar op de hoek van de Koren - beursstraat en de Kettingstraat. De bar en de erboven gelegen woning van de eigenaar, de heer H. Stam, gingen in vlammen op. De familie Stam was de avond tevo ren op vakantie gegaan. Het vuur werd door drie motorspuiten met in totaal twintig stralen bestreden. De schade wordt geraamd op één twee ton. UTRECHT Woensdagmorgen om streeks zeven uur is op een met auto matische knipperlichten beveiligde overweg tussen Assen en Hooghalen de Intercity-trein Groningen - Zwolle op een motorrijder gebotst. De motorrijder werd ernstig gewond. De locomotief werd bij de botsing be schadigd en moest van de baan worden gesleept, waardoor aanzienlijke vertra gingen voor het reizigersverkeer ont stonden. In de laatste aflevering van 8jjiiÉ| VPRO-Piknik (vanavond in kleur op Nederland I) komen drie belangrijke popgroepen op het scherm: Sly and the family Stone, Canned heat en Daddy Long Legs. Nadat Steve Hayton: zang en so logitaar, Kurt Palomaki: zang en bas en Cliff Carisson: zang en drums, in hun geboorteland Ameri ka twee jaar onder de naam „Buffo" hadden rondgezworven, optredend waar ze toevallig terecht waren ge komen, kwamen ze naar Engeland om helemaal opnieuw te beginnen. De naam van hun groep werd Dad dy Long Legs, ze stichtten een soort familie-commune en oogstten al vlug veel succes met optredens in clubs. Hun muziek is een mixture van „rock" en spontane „straatmu ziek". Het Amerikaanse muziekblad .Rolling Stone' noemde hun muziek: „van een uitstekende bekwaamheid". De (mede) oprichter, grote inspi rator en schrijver en zanger van en kele van de bekendste nummers van de groep Canned Heat, Al Wilson, is in de nacht van 3 op 4 september plotseling overleden. Al Wilson was afgestudeerd aan de muziekuniversiteit van Boston en stond bekend als een van de groot ste blues-kenners ter wereld. Tevens werd hij beschouwd als een van de meest virtuoze harmonicaspelers. Verder speelde hij 'sligt and rhythm guitar'. Hij was 27 jaar. De leider en andere oprichter van de groep, zijn vriend Bob Hite, heeft desondanks besloten naar Nederland te komen. Voor Al Wilson in de plaats is aangetrokken: Joe Scott Hill. De samenstelling is nu als volgt: Bob Hite: zang en harmonica. Joe Scott Hill: gitaar. Henri Vestine: gitaar, Antonio de la Barreda: bas, en Fito de la Parra: drums. Canned Heat wordt algemeen be schouwd als een van de beste blanke bluesgroepen en oogstte veel succes in Woodstock en Kralingen. De familie Stone (echte naam Stewart) komt uit San Fransisco. Ze zongen in hun jeugd al onder de naam 'The Stewart Four'. De groep bestaat uit 7 rnan plus vader Ste wart, die roadmanager is. Hun mu ziek kan het beste onder de noemer 'rhythm and blue' gebracht worden, maar omvat ook jazz-elementèn vol gens de goede traditie van Lester Young en Charlie Parker. Hun act onderscheidt zich door beweging en humor en veel van hun teksten hebben betrekking op het negerprobleem, maar dan meer geïnspireerd op Martin Luther King dan op the Black Power-ideologie. Door de Amerikaanse popcriticus David Henderson wordt Sly Stone op een lijn geplaatst met Jimi Hen- drix en Richie Havens. De groep is vooral bekend gewor den door 'Woodstock' en 'Wight'. Ze zijn in het bezit van 3 gouden platen (2 singles: 'Everyday People' en 'Thank You' en 1 lp: 'Stand'). Hun vijfde lp staat op stapel. De familie ziet er als volgt uit: Sly Stone: zang en orgel, brother Larry: NEDERLAND I 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 VPRO: (K) VPRO-piknik. 20.00 NOS: (K) Journaal. 22.30 NOS: (K) Journaal. 22.35-23.20 (K) Europese Zwemkam- pioenschappen in Barcelona. NEDERLAND II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.55 (K) Journaal. 19.04 Den Haag vandaag. 19.09 Van gewest tot gewest, regio naal journaal. 19.49 Tips van het Nationaal Bureau voor Toerisme. 20.00 (K) Journaal. 20.20 TROS: (K) Voyage to the bot tom of the sea, TV-serie: De klok des doods. 21.10 ABC van de accordeon, TV- serie: 1. Johnny Meyer. 21.3: (K) Vissers van Europa (2), do cumentaire film. 22.15-22.20 NOS: (K) Journaal. 6974 Kwetal en Pee Pastinakel kwa men uit de varens te voorschijn en be klommen voorzichtig de puinhoop. „Het ruikt hier raar", mompelde de laatste. „On bladgroenachtig. Meer grijs zou ik zeggen". „Bruin", verbeterde Kwetal. „Donker bruin. Ik herinner me de klank ergens van; maar dat moet heel wat zonomlo- pen geleden zijn". „Wacht eens eventjes!" zei Pee. „Dit stof leeft? Keverkinderen!" Hij had een handvol puin opgeraapt en staarde er aandachtig naar. „Beton- luis", vervolgde hij peinzend. „En een paar plasticncten! Waar komen die van daan?" ,,'k Weet het al!" riep de ander uit. „Het zijn slijtmijten! Ik heb ze zelf ge fokt, lang geleden. Toen werden er aller lei oliekraakgebouwen neergezet. In de vlakte tussen de Zwarte Bergen. En die moesten natuurlijk weg!" „Natuurlijk", beaamde Pastinakel. ..Maar hoe komt die slijtmijt nu hier? Dat zullen de beton bewoners niet leuk vinden!" Tom Poes had het gesprek vanuit de verte gevolgd, zonder een beweging te maken. Hij wilde de ventjes niet ver schrikken, maar nu kreeg zijn nieuws gierigheid de overhand. „Zijn die eh... slijtmijten gevaarlijk?" vroeg hij. „Kunnen ze geen ramp veroor zaken?" De kereltjes draalden zich verrast om, maar ze liepen niet weg. „Gevaarlijk?" herhaalde Kwetal. „He lemaal niet. Ze houden niet van groen of levende stof; dat is zelfs gevaarlijk voor ze. Nee, ze zijn heel nuttig, want ze eten alleen maar gemalen steen en ande re namaak! Maar hoe komen ze hier! ïk dacht, dat ze al lang uitgestorven waren". BOB HITE, lead-singer van Canned Heat". bas en zang, brother Freddy: solo gitaar en zang, sister Rosie: zang, Cynthia Robinson: trompet, Gerry Martini sax, Greg Errico: drums. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT (buiten verband) Beroepen te Sliedrecht: A. H. Al- gra te Wormer. Aangenomen naar Enschede-Zuid: C. Bakker te Oldenzaal. NED. PROT. BOND Aangenomen naar Heerde-Wapen veld: J. G. J. van Iterson, Remon strants predikant te Groningen. Gereformeerde Kerken Beroepen te Culemborg en te Dalf- sen kand. J. G. Meynen te IJssel- muiden, die geen verdere beroepen in overweging kan némen. Aangenomen naar Achlum R. de Vries te Neede; naar Surhuisterveen J. S. Hielkema te Victoria (Canada). Beroepbaarstelling kand. J. G. Meynen te IJsselmuiden. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Aangenomen naar Dalfsen J. Slot man le Urk, die bedankte voor Zuid- horn. DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 (K) Muzikaal programma. 18.30 (K) Actualiteiten. 18.45(K) Zandmanne tje. 18.55 Nordschau-Magazin. 19.26 (K) Graf Yoster gibt sich die Ehre, TV-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 18.00 (K) Air Taxi, TV-serie. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Hier und Heute, met nieuws. 19.25 (K) Filmreportage. 20.00 (K) Journaal en weerber. 20.15 Die Festung, Duitse speelfilm. 21.55 Discussie. 22.45 Jour naal, commentaar en weerbericht. 23.05 (K) Europese Kampioenschap pen Zwemmen. DUITSLAND II 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 Zeit des Flieders, speelfilm. 19.10 Mein Kapitan ist tot, TV-spel. 19.45 (K) Nieuws, actualiteiten en weerbericht. 20.15 (K) Show- cn spelprogramma. 21.45 (K) Liefda- digheidsoproep. Aansluitend Nieuws. 22.00 Portretten van mensen van onze tijd. 22.45 (K) Nieuws en weerbericht. NEDERLAND I 11.10-12.00 NOS/NOT. Schooltele visie. DUITSLAND I 10.00 Nieuws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Cultureel magazi ne. 11.15 Mein Freund Harvey, blij spel. 12.50 Internationaal persover zicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 (K) Nieuws. 16.40 Voor de kinderen. 17.25 Parijs in de modder, Engelse docu mentaire. 17.55- 18.00 (K) Nieuws. DUITSLAND II 16.55 Economie, tv-cursus. 17.25 (K) Weerbericht voor vakantiegangers. 17 30 (K) Nieuws en weerbericht 17.35 (K) Sportprogramma. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte grammo- loonmuziek en reportages. (8.00 Nieuws; 8.11 Radiojournaal; 8.30 Dc Groenteman.) NOS: 9.00 Internatio naal spectrum: klassieke en moderne muziek (opn.) AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: po pulair verzoekplatenprogramma (11.00 Nieuws.) 11.30 Nederland? Koorfestival 19.70: Klassieke en mo derne koorliederen. 11.55 Beursbe richten. NOS: 12.00 Blik op de we reld: populair programma over ont wikkelingshulp. 12.30 Overheids voorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Stereo: Lichte gram- mofoonmuziek. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nieuws. VARIA: 13.11 Actualiteiten. 13.20 Stereo/Mono: se- Sal Tas krijgt bij de TROS een vaste maandelijkse rubriek van twintig minuten, waarin hij com mentaar zal geven op actuele ge beurtenissen. De rubriek zal ver moedelijk „Waar het om gaat" als titel krijgen. De directeur van de TROS, mr. J. M. Landré zei woens dag op een persconferentie, dat de introductie van deze rubriek niet betekent, dat de TROS nu een poli tiek standpunt gaat innemen. „Zo lang er naar buiten niets gebeurt, zullen wij het met Tas eens zijn. Wanneer dat niet het geval is, zal dat wel blijken", aldus de TROS- directeur. De TROS heeft momenteel 270.000 leden, waarvan volgens een eigen onderzoek van de TROS 7 procent „zwartkijkers" zijn. Een door het ministerie van CRM gehouden on derzoek gaf een aanmerkelijk hoger percentage te zien. Volgens de TROS-leiding zijn door CRM andere methoden gevolgd, waardoor men ook tot andere en naar de mening van de heer Landré ook onjuiste in terpretaties is gekomen. mi-klassieke pianoconcerten (gr.). EO: 14.00 Ruimte: radiomagazine met gewijde muziek, lezingen, actua liteiten en overdenking. NOS: 15.00 Stereo: Aspekten van de kamermu ziek (opn.): moderne kamermuziek. 15.45 Toerismo: programma met toe ristische informatie uit binnen- en buitenland, VPRO: 16.00 VPRO-Vrij dag: commentaren, reportages, inter views, berichten, telefonische reak- ties en muziek. (Om 16.00 Nieuws: 17.55 Mededelingen; 18.00 en 19.30 Nieuws.) VARA: 21.00 The Academy of St. Martin-in-the-fields (opn.) klassieke en moderne muziek. 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelingen. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Lichte Grammo- loonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. NEDERLAND II KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.16 Stereo: Badinerie: klassieke muziek (gr.). (7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging: 8.00- 8.10 Nieuws.) 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00 Gymnastiek voor de vrouw.) 9.40 Schoolradio. 10 00 Klassieke muziek (gr.). 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee: gevarieerd progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten. 12.50 (NOS) De Europese zwemkam- pioenschappen in Barcelona. 13.00-13.06 Raden maar...) 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: licht in strumentaal kwartet met soliste. TROS: 14.55 Stereo: Concert a la carte: semiklassieke muziek (gr.). 16.00 Nieuws. 16.03 Stereo: Disco-dri ve-in: de showbusiness op de korrel genomen. 17.30 Sportkompas. NCRV: 18.00 Stereo: Kapel van de Konink lijke Luchtmacht: amusementsmu ziek. 18.30 Nieuws. 18.41 Hier en Nu: actualiteiten. 19.00 Wereldpanorama: wekelijkse beschouwing. 19.10 Veel gevraagde gewijde muziek, (gr.). 19.40 Wijd als de wereld: wekelijkse internationale oriëntatie in kerk, zending en oecumene. 19.50 Van vrij ers en vrijsters: Nederlandse folklo ristische muziek door Nederlands Kamerkoor en leden van het Con cert-gebouworkest. 20.05 Stereo: The Sound of Musical: musicalf ragmen - ten. 21.23 Stereo: Promenade orkest, radiokoor en zangsoliste. TROS: 22.00 Actualiteiten. 22.30 Nieuws. 22.40 De Beijaerd-Hier: cabaretprogramma. 23.10 Apollo XXI: een fantastisch ruimtevaart mysterie. 23.30 Stereo: Midnight Special: licht muziekpro gramma. 23.55-24.00 Nieuws. NEDERLAND III VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 De Eddy ecker Show. (10.00-10.02 Nieuws.) ..00 Nieuws. NOS: 11.00 Nieuws. 1.03 De Felix Meurders Show. PRO: 12.00 Nieuws. 12.03 Top 30 13.00-13.03 Nieuws.) TROS: 14.00 Nieuws. 14.03 Suzie Cream Cheese: licht platenprogramma. AVRO: 15.00 Nieuws. 15.03 Muziek Boetiek. (16.00-16.02 Nieuws.) 17.00 Nieuws. 17.05 Radiojournaal. 17.05-18.00 Zin gende Bougie: gevarieerd platenpro gramma voor automobilisten.

De Vallei | 1970 | | pagina 9