VOORHOEDE MISTE EEN SCHUTTER Overwicht van Candia op JSV mager beloond, 2-2 Nationale zwemkamp V.Z.C. kleumend naar tweede plaats Herstel Renswoude Titel weer voor René Lodder Soeks door Gouda in finale geklopt Veenendaal (zaterdag) Achterhoedes bleven baas AMATEURS ZATERDAGVOETBAL v MAANOAG 14 SEPTEMBER 1970 RHENEN Onder fraaie weersom standigheden speelde het eerste elftal van Candia'66 zondagmiddag de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie te gen J.S.V. uit Jutphaas. Het werd een 2-2 gelijk spel. De Candianen hebben praktisch de gehele wedstrijd op de helft van J.S.V geopereerd. Er gingen talrijke kansen voor de Rhenenaren verloren, doordat de voorhoede gebrek heeft aan een doortastende schutter. Het zit er echt wel in bij de Rhenena ren, maar gistermiddag kwam het er niet uit, ondanks het zware veldover- wicht. Met een sterke bries in de rug trok Candia ten aanval, maar een gevaarlij- Het eerste doelpunt dat Candia in de eerste competitiewed strijd moest incasseren. ke uitval van J.S.V. leverde in de acht ste minuut het eerste doelpunt op voor de gasten 0-1, gescoord door Van de Brink. Van de drie spelers die doorbraken stonden er minstens twee buitenspel, maar de scheids rechter én de grensrechter constateer den niets en Candia stond al direct te gen een achterstand aan te kijken, te gen de spel verhouding in. Even later gelukte het JJS.V. opnieuw gevaarlijk uit te breken, maar toen stond doelman Van Ingen pal door tij dig uit z'n kooi te komen en de bal te onderscheppen Candia probeerde gelijk te komen, maar voorlopig schoot John Eibers, na drie man te zijn gepasseerd, hoog over. Pas in de 25e minuut kon J.S.V. een corner forceren. Die leverde echter geen resultaat op, want ook nu stond doelman Van Ingen op de juiste plaats om d*e bal te keren. De Candianen verprutsten talrijke kaneen, ook een paar vrije trappen, vlak voor het J.S.V.-doel, werden niet benut In de 42e minuut trapte J.S.V. bijna in eigen doel, maar de keeper van de gasten kon de bal nog maar net op de doellijn pakken. Met een 0-1 voor sprong voor J.S.V. brak de rust aan. Na de rust verwachtte iedereen dat Candia last zou krijgen van de felle tegenwind, maar niets was minder waar. De Rhenenaren bleven op het J.S.V.-doel beuken en praktisch con stant op de helft vr»n de gasten opere ren. Eindelijk leverde dat in de 63e mi nuut dé gelijkmaker op 1-1, toen Frank Eibers van bijzonder grote afstand, een strak schot over de grond afgaf en in de uiterste rechter hoek van het Jd&V.-doel scoorde. Invaller In de 75e minunf liep Candia op nieuw een achterstand op. De hele ach terhoede bleef staan voor vermeend buitenspel, maar de scheidsrechter stoorde zich niet aan de appellerende spelers en zo kon invaller Kippersluis van J.S.V. gemakkelijk alleen doorlo pen en de bal naast doelman Van Ingen in het net deponeren 1-2. J.S.V. kwam hier gemakkelijk aan het tweede doel punt. Ook in het laatste kwartier van de wedstrijd en dat moet- gezegd worden bleef de jonge Candia-ploeg vechten als een leeuw om althans op nieuw op gelijke voet te kunnen komen met de ploeg uit Jutphaas. En dat gelukte wonderwel twee mi nuten voor het eindsignaal, toen Teme- rie de bal voor het JSV-doel plaatste op de schoen van John Eibers, die kei hard inschoot, waarna het leer door een JSV-speler van richting werd veran derd en in de touwen belandde (2-2). VEENENDAAL Opnieuw boekte Veencndaal-zaterdag een forse overwin ning, deze keer op het bezoekende Entre Nous uit Utrecht. Met 50 werden de gasten naar huis gezonden, hetgeen ove rigens nog niet eens ten volle tot uit drukking bracht hoezeer Veenendaal weer domineerde in dit duel. De nieuwe zaterdag-formatie bleek al een zekere faam te hebben als scorings- machine, want Éntre Nous trok zich na het beginsignaal onmiddellijk in de verdediging terug. Ondanks de zware verdedigingsmuur bleef Veenendaal het proberen maar pas in de 38ste minuut slaagde Tonny van de Berg erin de openingstreffer te scoren. De paniek in de Utrechtse verdediging werd zo groot dat men tenslotte nog voor rust de bal in eigen doel werkte. Na rust bracht Kroes de stand op 30, voordat Dick Jansen met twee treffers de eindstand op 50 kon vast stellen. VEENENDAAL Zaterdagavond vertrok een grote zwemploeg van VZC naar het zwembad „Den Hommel" te Utrecht om deel te nemen aan nationale zwem wedstrijden georganiseerd door Wilskracht. Het water in het bad mocht dan wel verwarmd zqn, maar de boventemperatuur en een gure wind zorgden er voor, dat vrUwel alle deelnemers en deelneemsters verkleumd aan de start versche nen. Over het algemeen werden er dan ook matige tijden genoteerd. De over wegend jonge VZC zwemploeg zag die avond toch kans om enkele persoonlijke en clubrecords aan flarden te zwemmen. De Devel uit Zwtfndrecht won tenslotte deze wedstrijd, waaraan door acht zwem- formaties werd deelgenomen. VZC werd heel fraai tweede en liet daardoor ge renommeerde zwemploegen als HZC uit Hilversum, Wilskracht uit Utrecht, Rijn mond uit Rotterdam en ZIOS uit Den Haag achter zich. Het programma bestond uit elf num mers, waarop door meestal vier series werd gestart. Henk Siepel werd op het onderdeel 100 meter schoolslag voor jongens onder 12 jaar derde in 1.35.7 min. Marius Methorst stelde zijn eigen record scherper op 1.40.5 min. Arie Brouwer zwom 1.45.9 min en Bert Bos 1.51.1 min. Bij de meisjes was het Ineke van den Bosch die zeer fraai tweede werd in een nieuw clubrecord van 1.19.6 min. Linda Faber zwom 1.28.2 min, Anita stam 1.35.7 min en Nelleke Brouwer 1.40.9 min. Op de 4 maal 50 meter wisselslag persoonlijk werd Chris van de Berg bij de jongens onder de 12 jaar heel mooi tweede in 3.22.4 min en dat was voor hem een persoonlijk record. Onder de 16 maakte Jan Bulsink geen beste tijd (3.24.3 min). Voor jon gens onder 16 jaar was het Cor Bou- man die tweede werd in 2.43.8 min. Wim Keman tenslotte maakte een tijd van 2.56.0 min bij de heren, waarbij hij zich moest sparen voor het volgende onderdeel. Op de 100 meter vrije slag voor da mes deden enkele zeer jonge VZC'sters mee. Geen ereplaatsen, maar wel een fraaie tijd van Louise van Viegen in 1.15.2 in en van Gerrie van de Pest in 1.13.8 min. Op de 100 meter schoolslag voor meis jes onder 16 jaar maakte Bettie Kroes een tijd van 1.45.1 in., Anita Stam 1.43.0 min. Els Lazet 1.43.4 min en Hanneke Karstens 1.33.5 min. Bert Bolderman werd op de 100 me ter vrije slag voor jongens onder 14 jaar heel mooi tweede in 1.08.4 min, terwijl de jonge Wout van Stempvoort in zijn leeftijdsklasse heel fraai 1.27.2 min. zwom. Op het onderdeel 4 maal 50 meter wisselslag persoonlijk finishten 901nnJe Faber bij de meisjes onder 12 jaar als eerste in 3.01.3 min. Onder de 16 jaar eveneens een derde plaats voor Marjan Bouman in 3.12.5 min, terwijl Gerrie van de Pest bij de dames eveneens voor een derde plaats zorgde in de tijd van 3.02.4 min. Op het nummer 100 meter vrije slag voor meisjes onder de 12 jaar grote VZC successen. Louise van Viegen won in de fraaie tijd van 1.15.0 min, terwijl Winnie Faber als tweede eindigde in 1.15.4 min. Nelleke van de Steeg zwom 1.30.8 min en Hanneke Karsten 1.36.1 min. Cor Bouman maakte op de 100 meter rugslag onder de 16 jaar een tijd van 1.19.5 min en Teunis van Binsbergen 1.23.6 min. De 100 meter vrije slag voor heren was weer helemaal voor VZC. Bert Koetsier zwom als enige onder de minuut, nl. 59.9 sec en werd daarmee eerste. Wim van der Meer werd derde in 1.07.0 min. De organiserende vereniging had een leuk nummer ingelast, namelijk 16 maal 50 meter vrije slag gemengd. VZC werd tweede in de totaaltijd van 8.58.6 min. De Devel uit Zwijndrecht werd eerste in 8.52.1 min. In het totaalklassement werd De De vel eerst met 46819 punten, VZC twee de met 48173 punten en Wilskracht uit Utrecht derde met 48993 punten. ■HENEN Zowel mevrouw De Kroon-Visch als René Lodder is het ge lukt om bij de clubkampioenschappen van de tennisclub „Rhenen" de titel in het enkelspel te veroveren. Mevrouw De Kroon wist behalve haar single ook het damesdubbel met haar zus Lucie Visch te winnen, terwijl René Lodder zijn titel van vorig jaar prolongeerde en tevens verrassend hetherendubbel met Berend Veenendaal op zijn naam kon zetten. Bij de junioren behaalde Barbara Zaat de eerste plaats bij de meisjes en Hans van Moorsel hij de jongens, terwijl laatstgenoemde tevens beslag legde op het dubbel samen met Leon Lagaay. Lucie Visch trad in het enkelspel evenals vorig jaar aan tegen haar zus Corrie (mevrouw De Kroon-Visch). Corrie, die vorig jaar met duidelijke cijfers verloor, bood dit jaar meer te genstand tegen de uitstekend spelende Lucie. Ze moest echter in de eerste set al gauw tegen een 2-5 achterstand aankij ken, doordat Lucie hard en aanvallend speelde. Daarna verviel zij echter in enkele slordigheidjes, waarvan Corrie handig gebruik maakte en een voor zichtig spel opdrong en de set zelfs nog met 9-7 wist te winnen. In de tweede set bewees Lucie beter te kunnen en zij won met 6-4. De derde ©n beslissende set van deze ruim twee uur durende finish bood een summum aan spanning. Corrie bleek echter de langste adem te hebben en won deze enerverende partij met een gering ver schil 6-4 en daarmee de finale. In het damesdubbel moesten de beide /.usters samen aantreden tegen het duo Ans van Rijn en Ron Livingston, die weliswaar met volledige inzet speelden, maar niet opgewassen waren tegen het afwisselende spel van de beide zusters en zij gingen met 6-2, 6-3 ten onder. Bij de heren heeft René Lodder op nieuw bewezen onbereikbaar te zijn voor zijn clubgenoten. Nadat hij in de halve finale Jan van de Pol, de fina list van vorig jaar genadeloos met 6-1, 6-1 van zich afgeschud had, wist hij ook in de finale Paul Stevens op af stand te houden. Paul Stevens, voor de eerste maal op verrassende wijze in de finale doorgedrongen, moest onmiddel lijk tegen een 0-4 achterstand optornen. Hij kon moeilijk in het juiste ritme ko men en kreeg weinig kans om z'n spel te spelen, temeer daar hij continu door René Lodder onder druk werd gezet. Zolang Paul Stevens op de baseline bleef, had René Lodder geen gevaar te duchten en anders bracht een goed ge plaatste lob hem uit de zorgen. Nadat UTRECHT In een zeer aantrekkelijke en op hoog peil staande wedstrijd hebben de Veenendaalse Blue Socks in de finale om de John Heytbeker (offi cieus kampioenschap van Nederland voor afdelingsteams) in Gouda hun meer dere moeten erkennen. René Lodder vrij snel op gemakkelijke wijze de eerste set met 6-1 had gewon nen verslapte hij in zijn concentratie en tegelijkertijd begon Stevens krachtiger te slaan. Hij plaatste beter en z'n servi ces en smashes gelukten vaker, hetgeen hem een perspectief biedende voor sprong opleverde (3-1). Maar Lodder nam opnieuw het initiatief in handen en met harde diepe ballen wist hij ge lijk te komen en dank zij vasthoudend heid door te stoten naar 6-3 en won daarmee de finale met 2-0. Het herendubbel was ook een span nende aangelegenheid. De gebrs. v. d. Pol moesten het opnemen tegen René Lodder en Berend Veenendaal. Cees en Jan van de Pol, die in de halve finale in een flitsende partij het duo Bert Kemperman/E. P. Roderkerk uitscha kelden, hadden tegen de verwachting in zeer veel moeite met de tactische Lod der en diens dubbel-partner Berend Veenendaal. Het werd een pannende, doch geen flitsende finalepartij, waarin René Lodder en Berend Veenendaal uiteindelijk met 6-3, 4-6 en 6-2 de overwinning behaalden. De gemengddubbelfinale van Paul Stevens/Lucie Visch tegen de heer B. en mevrouw K. Kemperman kon door slechte weersomstandigheden niet wor den gespeeld en dat zal nu zaterdag gebeuren. Ook de junioren hebben dit jaar om de hoogste tenniseer gestreden. Barbara Zaat won bij de meisjes zeer verdiend met 6-3, 6-0 van Marijke Janssen door haar betere plaatstechniek. Hans van Moorsel bleef door wat sneller spel de meerdere over Leon Lagaay. Hij won de eerste set met 6-3, 6-0 van Marijke Janssen door haar betere plaatstechniek. Hans van Moorsel bleef door wat snel ler spel de meerdere over Leon Lagaay. Hij won de le set met 6-3 en bouwde in de 2e een 3-0 voorsprong op. Leon gaf zich echter niet gewonnen en haalde op tot 3-3, waarna Hans van Moorsel het pleit beslechtte en met 6-3 de tweede set en daarmee de finale won. In het herendubbel speelden de beide finalisten samen tegen Rob Hofhuis en Hans v. d. Spoel en zegevierden hierin na een lange matige partij met 7-5, 6-8 en 6-1. Het damesdubbel en het ge- mengddubbel zijn bij de junioren we gens gebrek aan belangstelling niet ge speeld. De wedstrijden werden besloten met een zowel voor jong als oud zeer ge slaagde feestavond in restaurant „De Koningstafel" op de Grebbeberg, waar voorzitter S. A. M. Stevens met toepas selijke woorden de prijzen uitreikte. Heel lang hebben de Blauwkousen nog een goed uitzicht op de beker ge had doordat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren, ja .de Soeks zelf wat gevaarlijker. Helaas moesten de Vee- nendalers echter in de voorlaatste in nings afhaken toen de kop van de Goudse ploeg enkele „lucky-hits" plaatsten en het Veense binmveld even rommelde. De eerste innings bracht direct al de nodige spanning; werper Jurjen Bosga had geen imponerende start, waarvan de zeer gevaarlijke kop van de slag- ploeg dankbaar profiteerde. Eenmaal 4-wijd en 3 honkslagen leverde Gouda een 02 voorsprong op. In de gelijkmakende slagbeurt had den de Soeks echter direct hun ant woord klaar en leek de Goudse werper een moeilijke middag tegemoet te gaan. De eerste drie Blauwkousen sloegen de bal voor „zuivere" honkslagen het veld in, hetgeen de partijen weer op gelijke hoogte bracht (22). In de volgende innings bleek dat Jur jen Bosga wel degelijk in een formida bele vorm stak, driemaal 3 slag maak ten snel een einde aan de Goudse slag beurt. In de gelijk makende slagbeurt leken de Soeks opnieuw te gaan scoren, toen met slechts een man uit Herman Takken door een tweehonkslag op de kussens verscheen. Toen bleek echter dat de Gouda-pitcher niet hard, maar wel zeer zuiver kan gooien. Hiermede buitte hij de zwakke plekken van be paalde Veenendaalse hitters goed uit, zeer goed gesteund door zijn attent spelende binnenvelders. Het liep regelrecht uit op een wer persduel. waarbij beide partijen hoog staand honkbal vertoonden. Werper Jurjen Bosga wierp imponerend en schakelde regelmatig slagmensen op 3-slag uit. En wanneer hij zijn veld no dig had vond hij een potdichte verdedi ging achter zich. De Goudse werper had veel meer steun van zijn verdedigers nodig die hij dan ook kreeg zoals het „in de boeken staat''. Zoals bijvoorbeeld in de derde innings toen de midvelder door een for midabele vangbal een dubbelspel kon maken op een zich in scoringspositie bevindende Leo Vonk. Misgreep In de vijfde innings „pakten" de Goudenaren een punt na éénmaal 4-wijd en een „va-banque"-misgreep van Harry Beckers op een snoeiharde grondbal (2-3). Voor de Soeks-aanhang was dit „ene puntje" ge onrustbaren de achterstand, men verwachtte nog SGHERPENZEEL Scherpen zeel en Patria uit Zeist hebben de punten broe derlijk gedeeld; men eindigde zoals men begonnen was (0-0). Het was een stand waarmee beide partijen tevreden moch ten z\jn. Het was een sportieve wedstrijd die goed werd geleid door scheidsrechter J. M. Snijders. In de eerste helft werd aantrekkelijk gespeeld maar In de twee de helft werd het spel steeds slechter en het was vooral Scherpenzeel dat ge ducht afzakte. Er zat totaal geen op bouw meer in "en er werd zeer slecht ge plaatst. Zelfs de eenvoudigste ballen werden door de achterhoede niet goed afgegeven en hierdoor kreeg de Scher- penzeel-voorhoede te weinig steun om werkelijk gevaarlijk te worden voor de goed spelende doelman Slingerland. Ook doelman Rotte kreeg maar eenmaal moeilijk werk te doen. De beide doel- verdedigers moesten wel verschillende malen uit hun doel komen om het ge vaar te bezweren maar alleen Rotte kreeg een werkelijk gevaarlijk schot. In de eerste helft was Scherpen zeel de betere ploeg en in de tweede helft was dit Patria. Patria kreeg de beste doel rijpe kansen. steeds d explosie van slaggeweld van de Blauwkousen. Deze bleef chter uit. Dat geluk had Gouda wel, toen de kop van de slagploeg twee (gelukkige) honkslagen kon plaatsen en na een ver keerde in/uit beoordeling van de overi gens uitstekend leidende hoofdscheids- rechter De Groot één van de lopers op het derde honk mocht blijven. Toen Jurjen Bosga nog twee hot\ sla gen kreeg te incasseren en de Soeks tegen een 2-7 achterstand opkeken, diri geerde coach Vonk John van der Klift naar de werpheuvel, die met tweemaal 3-slag een eind maakte aan de innings. De gelijkmakende slagbeurt verliep voor de Soeks heel snel door tweemaal 3-slag en een prachtige vang bal van de eerste honkman van Gouda op een snoeiharde „line-drive". In de laatste innings voegden de „kaasstedelingen" nog een punt aan hun totaal toe na een mislukt dubbelspel op het derde honk (28). Toen de gelijk makende slagbeurt startte begon alles wat VHC heette de Soeks luid aan te moedigen. Plotseling lukte weer alles en ondanks het feit dat er reeds twee man uit waren liepen de Soeks drie punten in op Gouda. De marge van een resterende „nul" bleek echter toch te klein te zijn om de achterstand volledig in te lopen. De laatste man ging uit bij de stand 58 en daarmee ging de fel begeerde en bevochten John Heyt beker naar de ploeg uit de kaasstad. De Soeks waren de eersten, die hun tegenstanders gelukwensten met de overwinning en lieten dew* felicitatie vergezeld gaan van een grote bos bloe men. Hierna sprak de bonds vertegen woordiger nog enkele lovende woorden over het vertoonde spel en overhandig de onder luid applaus de John Heyt-be- ker aan de aanvoerder. Scoreverloop. Gouda 200010041 1s 8. VHC 2 0 0 0 0 0 0 0 3 is 5, Werpersresultaten A. Verdouw 7x3-sl, 0x4-w, 10 hsl tegen, J. Bosga 10x3-sl, 3x4-w, 7 hsl. tegen, J. v.d. Klift 3x3-sl, lx4-w, 0 hsl. tegen. LEXMOND Na de zware nederlaag op eigen terrein tegen SEC heeft Rens woude zich hersteld tegen Lekvogels, 2—0. Renswoude gaf ditmaal Lekvogels, weinig kans en wat inzet betreft ook tot het laatst toe gelijkwaardig. Een spannende wedstrijd onder goede lei ding van scheidsrechter Wiekenkamp. Lekvogels ging overigens fel van start. Renswoude ving dat offensief rustig op en wist de aanval gauw te verplaatsen. De deze middag op het laatste moment weer meespelende B. J. Vink, die zijn plaats waar wilde maken, was bijzonder actief en Lekvogels' spil De Jong kon op e enbepaald moment slechts door de bal met de hand te spe len voorkomen, dat Vink doorbrak. Renswoude drukte even door, maar Hensen schoot te gehaast. Aan de ande re kant was het v. Houten, die een goe de partij stond te verdedigen en de ge vaarlijke J. Rietbeld kreeg maar weinig ruimte. Steeds meer moeite kreeg Lekvolgs met de rood-witte aanvallen. Na een handige schijnbeweging glipte Aalbers langs zijn bewaker. Met een snelle reactie wist keeper v. Ieperen de bal het véld in te trappen, zodat de stand dubbel blank bleef. Lekvogels misten de kans van de dag doordat v. Remmerden zich op de doellijn de bal nog liet ontnemen door keeper v. Mourik. Tien minuten voor rust was het eerst B. J. Vink, die een van zijn befaamde kogels tot corner gestampt zag worden. Uit deze corner plaatste Vink zelf de bal scherp voor het doel, en Aalbers kopte in, 10. 0 Helemaal zonder moeite won SKF niet. Hier moet een aan val van ODIK afgeslagen worden. Renswoude nam na de rust het spel ook weer in handen. Lekvogels had geluk toen B. J. Vink via de vuisten van keeper Van Ieperen de bal net naast schoot. Daarna was het de Lekvogels doelman, die het gladde leer liet glippen bij een schot van De Jager, maar voor dat de toegestormde Hansen kon inschieten kon hij in twee de instantie redden. Uit een pass van de nog weinig opvallende C. Overeem, die weer meedeed na zijn blessure en te individueel speelde, was het C. Aal bers die keeper v. Ieperen liet vissen, 2—0. Winst voor SKF VEENENDAAL Onder het wakend oog van trainer Bosscher gelukte het het Veenendaalse SKF de eerste over winning te boeken. Het was weliswaar geen grootse wedstrijd, maar de over winning was toch wel verdiend. Reeds na 2 minuten had Breunis v.d. Pol suc- eens met een afstandsschot (10) en dat was een prettige ruggesteun. Daarna duurde het geruime tijd voordat aan voerder Cees Heikamp een tweede doelpunt voor SKF kon laten aanteke nen. Hij kon dit doen dank zij een wel erg zwaar bestrafte overtreding van de Barnevelders. Niettemin blijft het be nutten van een strafworp nog steeds een prestatie, wanneer men bedenkt dat ongeveer 40 pet. altijd nog gemist wordt. De tweede aanval van SKF kon ech ter de voorsprong niet vergroten, dank zij een stevige verdedigen van ODIK. Een misgreep van Mieke v. Doesburg trachtte Gert Leskens nog op te lossen, maar hij maakte daarbij een overtre ding die de goed leidende scheidsrech ter Van Munster wel met een strafworp moest bestraffen. Tom Bos greep deze gelegenheid dankbaar aan om de stand op 21 te brengen. Geert van Loosenoord bracht de par tijen zelfs op gelijke hoogte door van afstand 22 te scoren en dat was in de gegeven omstandigheden verdiend te noemen, omdat de Barnevelders lange tijd het beste van het spel hadden. De kansen keerden echter ten gunste van SKF toen al spoedig bleek dat de wel wat al te zwaarlijvige Van Loosen oord de rappe Van Rossen niet kon houden en op afstand ging verdedigen. Aanvankelijk gelukte het André v. Rossen niet deze grote vrijheid uit te buiten maar door zijn vakgenoten recht voor de paal gemanoeuvreerd had hij tenslotte vlak achter elkaar twee maal succes, waardoor de stand nog voor de rust 42 werd. Na de rust nam SKF langzaam maar zeker het heft in handen. De eerste aanval werd echter dit keer goed ge keerd. Speciaal de schietgrage Breunis v.d. Pol genoot een uitstekende bewa king van de taaie Ard Jacobs. Dank zij een goed ingrijpende SKF-verdediging en een vlot spelend middenvak werd de aanval van de Veenendalers steeds weer voorzien van nieuwe toevoer. De beide dames in dit vak, Tineke v. Beek en Hannie Consemulder, hadden een werkzaam aandeel in de pogingen de voorsprong te vergroten, maar ook zij hadden geen succes. SKF behield het beste van het spel en drukte stevig door. Uit een goed aangegeven bal van Hannie Consemul der gelukte het Cees Heikamp uit moeilijke positie fraai te doelpunten (52). waarmee de zege wel verzekerd leek. Ondanks het resolute afvangen van Hannie Consemulder die daardoor haar vakgenoten herhaaldelijk aan he' werk kon zetten, wilde het verder niet meer lukken. Joke Nijhoff moest in deze periode haar tegenstandster een schot van hal ve afstand gunnen, welke gelegenheid Martien Jansen benutte om de stand weer een redelijker aanzien te geven (53). Lettie Heikamp had onmiddellijk een antwoord, (6—3). Ie klasse H-West 1; EMS—Baarn 1-2; VeenendaalDe Meern 0-0; Candia '66JSV 2-2; MinervaMidlandia 2-4; MSV'19Saestum 1-2 FortitudoZwa luwen Vooruit 2-0. Afdeling Utrecht le klasse B: SoesterbergUtrecht 1-2; SCHBrederodes 1-1; Scherpenzeel— Patria 0-0; St. MaartenDSO (U) 3-1; PVC—KDS 0-2. St. Maarten 3-6 Patria 3-2 SCH 3-5 DVSA 2 1 Utrecht 2-4 Brederodes 3-1 Scherpenzeel 3-4 Soesterberg 2-0 KDS 3-4 DSO (U) 3-0 PVC 3-3 2e klasse B: Unitas '48Veense Boys 4-2; Faja LobiBameveld 2-4; Odin Actif 0-0; Roda '46VSK 0-0; RUC— Oranje-Wit uitgesteld. Barneveld 3-6 Veense Boys 3-2 Faja Lobi 3-4 Roda 46 3-2 Actif 3-4 Odin 3-1 VSK 3-4 Oranje-Wit 1-0 R,wijkers 2-3 RUC 2-0 Unitas '48 2-2 3e klasse A: SVMMHooglanderveen 3-2; Lelystad—ODI'58 3-2; p eKieviten— Bilthoven 0-2; DOSVAchterveld 2-3; ASVGooise Boys 6-0; Maluku Muda HDS 1-2. HDS ASV SVMM Bilthoven Achterveld Lelystad 3-6 DOSV 3-2 3-5 De Kieviten 3-2 3-4 Maluku Muda 3-4 Gooise Boys 3 3-3 ODI'58 3-' 2-2 Hooglveen 2-0 AFDELING UTRECHT le klasse: LopikHees 1—1; Cobu Boys—VVOO 3—3; WJ-SVM Boys 01LekvogelsRenswoude 02 SEC—CSW 4—1. 3 6 2 4 3 4 3 4 3 4 3 4 SEC Montfoort Hees VVOO SVM Boys Renswoude VVJ Lopik Cobu Boys Lekvogels CSW 0 2e klasse A. Rood-Wit—WZ *49 1—2: HoevelakenCandia '66 22; Veerse BoysUHSV 21; WoudenbergEem- nes 20; BaarnChef ana 30. Woudenberg 3 6 Candia *66 3 2 Veense Boys 3 5 Hoevelaken 2 1 VVZ '49 3 4 UHSV 3 1 Hulshorst 2 3 Rood-wit 2 0 Chefana 3 3 Eemnes 3 0 Baarn 3 2 3de klasse A; SVPLage Vuurscho 30; Zwart-WitEFC '58 31; Oranje LeeuwenPosthoorn 01SovaBar neveld 12 (7 min. voor einde gestaakt). Barneveld Zwart-Wit Posthoorn Or. Leeuwen EFC '58 6 SVP 6 SOVA 4 L. Vuurscha 3 Radiostad 3 3e klasse B: Beverw. BoysAdvendo 17; KulanScherpenzeel 22; Vallei- vogels—NSVS 3—2; Langbroek—DVSA 2—2. 6 NSVS 5 Scherpenzeel Val lei vogels Kulan Langbroek Advendo DVSA Beverw. B. DEV 3 1 3 1 2 0 2 0 4de klasse B: VeenendaalEntre Nous 50; DOFALFC Loosdrecht 15; ZeistSV Benschop 11; Dold. Boys—De Glind 1—3; CDNVCU 8— Veenendaal CDN Entre Nous De Glind LFC Loosdr. SV Benschop 6 Zeist 6 VCU 4 Dold. Boys 3 DOFA 2 UW 1

De Vallei | 1970 | | pagina 13