de nieuwe Your Sixth Sense moet u gezien hebben de knie is f ini 't steroverhemd mode in positie DIOLEN QUALITY 2 50 mmsm 't Is altijd de moeite waard om even langs de Your Sixth Sense kollektie van C A te lopen. Alleen al omdat het plezierig is mooie dingen te bekijken. Maar déze nieuwe Your Sixth Sense kollektie moet u gezien hebben. De nieuwe lengte, 't nieuwe modebeeld is op briljante wijze in zeer exclusieve en gaaf afgewerkte ideeën vertaald. Een lust voor 't oog en een exquis genoegen om zulke mode te dragen. Vrouwen die mode kunnen appreciëren die "bijna volmaakt" is (want wie zou durven zeggen: "volmaakt"), mogen de nieuwe Your Sixth Sense kollektie eigenlijk niet missen. 838$ 3ls -fe weer kouder wordt komteen col altijd van pas- Aanstaande moeders blijven nou eenmaal in de mode. Dus hebben de modeontwerpers hun best gedaan om zé er óók dan aantrekkelijk en modern uitte laten zien. En C&A heeft geprobeerd al die leuke en moderne kleren in één kollektie te verzamelen. Mode 1970 in positie. Bij C&A. En de prijzen zoals u kunt verwachten van C&A: heerlijk voordelig! 'n Weeklang vindt u bij C&A een extra grote kollektie jongensbroeken met de nieuwste mode-ideeën, -snufjes, -grapjes, -dessins. Alleen de prijzen hebben wij bij 't oude gelaten, dus nog steeds laag. De rokmode begint weer vrolijk naar de pijpen van de schotse doedelzak te dansen. En u ziet 't. Je kan er alle kanten mee uit. Lekker sportief ronddoedelen in 't kort. Of behaaglijk languit in 't lang voor een open haardvuur, geflambeerd met 'n schotse whisky. Over schots gesproken: we zijn extra zuinig met de prijsjes geweest. Slanke speelse truitjes die bij elke lengte passen maten 36-44 25.—23.-19.- Lang is mode. De knie is fini. Geweest, verleden tijd, passé. Wie met haar tijd meegaat bedekt de knie, bedekt haar met de mode. Het einde van de knie is het begin van een nieuw modetijdperk. Lang is mode. Helanca wollen broek met lakriem 116-146 Kamgarenbroek Prince-de-galles 152-167 22.75-24.75 29.75 Corduroy broek met riem 116-167 22.75-27.50 midi kleuren: zwart/wit, bruin/wit, marine/wit, paars/wit, aubergine/wit 34-42 24.- maxi kleuren: bruin/wit, paars/wit, aubergine/wit, zwart/wit 34-42 35.- mini kleuren: zwart/wit, bruin/wit, paars/wit, aubergine/wit 34-4218- C&A heeft een overhemd, gemaakt van een bijzonder goede kwaliteit stof: Diolen'n Overhemd met allure,'n overhemd met sterkwaliteiten. En omdat 't C A is betaalt u 'n sterprijs: 15.- keuze uit 3 mouwlengtes. jongensbroekenweek de schotse drie

De Vallei | 1970 | | pagina 14