SLUITENDE BEGROTING VOOR Straat- en rioolbelasting opcenten personele belasting en reinigingsrechten omhoog Nog ruim 1000 woning zoekenden Nu sparen in 1973 bouwen Hollandia-directie: Thoomes zeurf Schoolhoofd: „Mag ik na 34 jaar Bedrijf hult leraren en scholieren (nog) in herrie, stank en rook t Gemeente gaat sparen voor n ieuwe voorzien ingen On tmoetingscen trum MOOIE GRASZODEN CHEVROLET Rayonagent moet vertrouwensman van publiek zijn Bijeenkomst Humanistisch Verbond Rapport Geraas Wanhoop 0 P E L Communist op Philippijnen na 28 jaar gepakt D.C.E. ingedeeld Prijsklaver jassen in .Ouwe Grens' 9 s} |gj pü.TuQinkzL BURGERLIJKE STAND VAN WOUT BLAUWKOUS VEENENDAAL De gemeentelijke belasting in Veenen daal gaat in 1971 omhoog. Voorstellen daartoe kondigen burgemeester en wethouders aan in hun nota van aanbie ding van de begroting. Ook voor de volgende jaren wor den belastingverhogingen in het vooruitzicht gesteld. De opbrengst is bedoeld voor de dekking van een bedrag van f 174.000,- dat dit jaar extra voor uitgaven uit de ge meentelijke huishoudkas moet vloeien. 0 de reinigingsrechten; 0 de opcenten op de personele be lasting. SPAREN V.A.B. KIRPESTEIN LEERSUM VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1970 Regelmatig zijn wij doende om de leef- mogelijkheden van de mensheid te bezoedelen met een groot assortiment van ongerechtigheden dat wij als vuilnis overboord zetten. Maar de vuilnis is geen ouderwetse „vullis" meer. Vroeger bestond dat voor het merendeel uit afgedankte artikelen die langs natuurlijke weg hun be stemming naar de aarde terugvonden. Het meeste verteerde en dat leverde ons nog een zekere vruchtbaarheid op ook. Oude kranten werden vermalen tot nieuw onheilpapier en overcom plete metalen werden door de maat schappij teruggewonnen om er weer kanonnen van te maken. Vandaag de dag blijven we met veel zitten, dat zich alleen maar op kan hopen om de eenvoudige reden dat het verteringsproces er geen vat op heeft. Wat zou u denken van al die lege fles sen die aan de gemeentereimging worden meegegeven? De meeste gla zen emballage komt niet meer in roulatie. Het statiegeld is eraf en de produktie heeft er geen belangstelling meer voor. Het is goedkoper om een nieuwe azijnfles en een jampot aan te maken dan een oud exemplaar in te nemen en die na een reinigings procedure opnieuw te vullen. Ik ben bang dat onze nazaten straks niet meer met blote handen een gera nium kunnen poten zonder een snee van de door ons achtergelaten scher ven op te lopen. Om nog maar niet te spreken van een verpakkingsprodukt dat wel eens de ondergang van de aarde zou kunnen betekenen: het plastic. Je kunt er mee doen wat je wilt, de vlam er onder houden, het met chemie te lijf gaan, er blijft al tijd iets van over. Het zou wel eens kunnen gebeuren dat er binnen afzienbare tijd niet langer met een spa of een greep door het bovenste korstje van de aarde heen te komen is. Dat je waar je ook met de grond in aanraking komt stuit op een gemene laag die wel meegeeft maar waar geen doorkomen aan is. Schrijf dan de bonestaken maar voorgoed af. Natuurlijk, Philips zal er wel wat voor uitvinden. Het een of andere elektro nische kastje om de spinazie te laten ontkiemen en een bakje om de groen te boven de c.v. verder tot ontwikke ling te laten komen, maar het is de vraag of de aldus verkregen groene blaadjes de smaak van spinazie nog wel zullen hebben. Ik kan het me niet voorstellen. Ik geloof niet dat de smaak te benaderen is van iets wat uit de combinatie mest en grond aan de aarde is onttrokken. Nog afgezien van het plastic dat onze vruchtbare bodem bedreigt, zullen we op den duur nog wel de beschikking hebben over de zo nodige faecaliën? Zou de tijd nog ver zijn, dat we met één ruk aan de trekker een chemi sche lading over onze dagproduktie uitstorten in plaats van het natuur zuivere water dat zich nu nog in onze stortbakken bevindt? U kunt er gerust om lachen, maar het is mogelijk dat men ons in de onder ontwikkelde gebieden straks een stapje voor is. Omdat ze de sago en de sojabonen nog niet hebben kunnen betrekken in een plastieken builtje van de super. Omdat ze de grond on bewust zuiver hebben gehouden door het gemis van al die gemakzuchtige en zogenaamd ultra-hygiënische em ballage. Misschien denkt u, dat u zich bij gemis aan vegetatie nog altijd kunt om schakelen tot vleeseter, maar vergeet niet dat het gedierte ook weer afhan kelijk is van hetzelfde plantaardige voedsel dat wij met onze plastic manie om zeep hebben geholpen. Nee, we kunnen dan misschien overal zwemmen in afdoend gereinigd riool water en grote door computers be stuurde opsnuivers van verpeste lucht zullen zorgen dat we onschade lijk adem kunnen halen. Maar mogelijk moeten we naar Ouwe hand of naar Artis om de authentieke lucht van een varken op te snuiven. Neem nog maar 'es een neus vol mee als u langs een boerderij komt. Nu kan het nog. Wout Blauwkous ADVERTENTIE De belastingen die verhoogd worden zijn: 0 de straat- en rioolbelasting: De straat- en rioolbelasting moet 160.000,- meer gaan opbrengen. Dat betekent een verbreding van deze geld- procent. De reinigingsrechten worden 27,- in plaats van 25,-, wat een VEENENDAAL De politie gaat zo dra de korpssterkte dit toelaat in 1971 een rayondienst instellen. Deze dienst zal voorlopig bestaan uit drie rayon agenten. Deze meer ervaren hoofdagen ten zullen behalve met surveillance in algemeen zin meer speciaal worden be last met de bestrijding van de balda digheid, de controle op de naleving van een aantal bijzondere wetten en ge meentelijke verordeningen, het beslech ten van conflicten als burenruzies en huiselijke onenigheid, die bemoeienis van de politie vragen, het onderhouden van contacten met scholen, verenigin gen, enz. Zij verrichten deze taken in een hun toegewezen vast rayon en dienen zich daar ten opzichte van het publiek een vertrouwenspositie te verwerven. Met het instellen van een rayondienst wordt vooral ook beoogd een herstel van het in het kader van de verhouding poli- tie-burgerij zo nodige persoonlijke con tact tussen de politieman en de burger, dat door de ver doorgevoerde doch noodzakelijke mechanisatie voor een belangrijk deel verloren is gegaan. Een rayondienst is echter alleen te realiseren als de korpssterkte van 42 tot 45 man wordt verhoogd. Hierover is overleg gaande met het ministerie van Binnenlandse Zaken. 1971 wordt overigens een duur jaar voor de politie. Aan de raad zullen kre dieten worden gevraagd voor de aan schaffing c .q. vervanging van drie DAF's personenauto's, een DAF-sta- tioncar, een micro-bus, een één-assige aanhangwagen, een personenauto in de kleine middenklasse en een radar-snel heidscontrole-apparaat. VEENENDAAL Volgens cijfers van eind augustus telt Veenendaal 847 woningzoekenden. Bovendien wachten 222 niet-Veenendalers op woonruimte binnen zijn grenzen. Tot dusver kwa men dit jaar 197 premiewoningen ge reed, en 9 woningen in de vrije sector. Woningwetwoningen zijn dit jaar noch gereed gekomen, noch in aanbouw genomen. De huidige woningvoorraad bedraagt 8736 stuks. Het actueel geregistreerde woningte kort is 622. Voor 1971 worden 500 aan vragen verwacht. De helft daarvan zal afkomstig zuin van jonge paren, 100 zullen voortvloeien uit expansie van de industrie en de dienstensector, 60 uit sanering, en 50 aanvragen worden ver wacht van pendelaars die in Veenendaal willen wonen. Bij de 847 Veenendaalse woningzoe kenden gaat het in 241 gevallen om on- gehuwden met trouwplannen, in 158 om gehuwden zonder kinderen en in 138 om gehuwden met twee kinderen. On der de 222 niet-Veenendaalse woning zoekenden zijn 62 ongehuwden met trouwplannen, 71 gehuwden zonder kinderen en 33 gehuwden met één kind. Het reële woningtekort is 622, of schoon 1069 in Veenendaal een huls zoeken. Het getal ontstaat echter door het totaal van bewoners van een krot woning (35), degenen die geen woning bezitten (365), en &e niet-Veenendaalse ingeschrevenen (222). De ingeschrevenen vragen samen in totaal om: 587 eengezinswoningen, 269 etagewoningen, 92 bejaardenwoningen. Relatief weinig belangstelling is er voor vrij gezellen woningen en eigen wonin gen. In 38 gevallen wordt gevraagd om een eengezinswoning op medische indi catie. Het overgrote deel der ingeschre venen (656) zoekt een huis met 4 ka mers. Driekamerwoningen worden ge zocht door 205 ingeschrevenen. meeropbrengst geeft van 17.500,-. In de huidige opzet van de straat- en rioolbelasting is een bedrag van 35,- per perceel begrepen voor rioolheffing. B. en W. hebben een voorstel in de maak een verordening vast te stellen op de heffing van zuiveringsrechten, die van kracht wordt zodra in de nieu we rioolwaterzuiverings installatie in werking komt (januari 1971). In die verordening is dan een bedrag opgenomen van 54,- per perceel, dat door de bewoner moet worden betaald. B. en W. zijn er hierbij van uitgegaan, dat degene die vervuilt, de kosten van die vervuiling moet betalen. Veenendaal blijft met dit alles nog beneden de minimum-normen die de minister van Binnenlandse Zaken voor de genoemde belastingen aanhoudt. De minimum-norm voor de zuiverings rechten ligt op 107,-. Het verschil met de heffing die bewoners van percelen moeten betalen, en dat bedrag 53,-) moet volgens B. en W. ten laste van de eigenaren komen. Zij beschouwen dit als een bijdrage in de kosten van aan leg en onderhoud van riolen. De nieuwe begroting is sluitend. Er is rekening gehouden met een raming voor onvoorziene uitgaven van 4,50 per inwoner, een reservering van 1,65 per inwoner voor prijsstijgingen, een als matig beschreven reservering van ruim 342.200,- wegens kapitaalslasten van uit te voeren investeringen, en een reservering van 76.000,- die verband houdt met de gevolgen die voortvloeien uit de aankoop van het KVSW-complex aan de Zandstraat Bij deze wijze van ramingen wordt geen rekening gehouden met grote on rendabele Investeringen in de toekomst, die, als ze gereed komen in ee nbepaald jaar plotseling een zware financiële last geven. Als voorbeeld noemen B. en W. de rioolwater zuiverings installatie, met een jaarlijks exploitatie-tekort van 832.500,-. Het college wil in de toe komst vermijden dat door middel van forse aanslagen op de belastingscapaci teit en daarmee op de financiële kracht van de gemeente dergelijke tekorten moeten worden ondervangen. Zij willen dat voortaan naar een be paalde grote last „toeleven" door een exploitatiereserve te kweken. Er moet in de begrotingen systematisch ruimte voor worden ingebouwd: de gemeente moet ervoor sparen. Doorredenerend in deze lijn wordt in 1971 alvast anderhalve ton gespaard (vijf gulden per inwoner) voor het potje waaruit een gemeenschaps- en ontmoe tingscentrum kan worden gefinancierd, dat na realisering jaarlijks nog 400.000,- uit de gewone middelen zal vergen (zie hierover ook elders op deze pagina). De begroting voor 1971, die traditio neel is opgezet, wordt even traditioneel in de raadsvergadering van november behandeld. VEENENDAAL Het Humanistisch Verbond komt voor het eerst in de ge schiedenis naar Veenendaal op 9 okto ber. In De Korenbeurs wordt een open bare bijeenkomst gehouden. De vice- voorzitter van het Verbond, de heer P. Spigt, spreekt over „Het rechtvaardige humanisme". Het verbond telt in Vee nendaal momenteel zestien leden. VEENENDAAL In 1974 kan Veenendaal een gemeenschaps- en ontmoe tingscentrum in gebruik nemen. Deze verwachting spreken B. en W. uit in de aanbiedingsnota van de begroting. Het is de bedoeling dat in 1973 met de bouw wordt begonnen. Voorlopig gaat de gemeente sparen om in de toekomst de hoge lasten te kunnen dragen. B. en W. achten het dringend noodzakelijk dat Veenendaal zo'n centrum krijgt, in verband met een nog te ontwikkelen cultuurbeleid, en een toekomstig wel zijnsbeleid. De exploitatie van een ontmoetingscentrum betekent een zware last voor het gemeentelijke budget. Per jaar is zij voorshands begroot op f 400.000.Een verantwoord financieel beleid staat de gemeente niet toe een dergelijk bedrag (in 1980 bij 40.000 inwoners een tientje per hoofd), ineens uit de gewone mid delen te bestrijden. In de jaren 1971-1973 willen B. en W. een exploitatie-re- serve vormen voor het verlies in de jaren van 1974 tot 1979. (Van een onzer verslaggevers) VEENENDAAL Dr. J. G. Thoomes, hoofd van de Koningin Julianaschool, gelooft er niet meer in: „Wij verkeren in doffe wan hoop, we hebben de moed volledig opgegeven. In dertig jaar is er niets verbeterd". Het gaat over de Hol land ia Tricotagefabriek die pal naast zijn school aan de Kerke- wijk is gevestigd en die leraren korps en scholieren vergast op her rie, stank en rook. „Ik heb er niets op tegen dat de nijverheid bloeit", zegt dr. Thoo mes, „maar dat behoort niet ten koste te gaan van anderen, of zelfs van het onderwijs in dit geval. Al meer dan dertig jaar maak ik bezwaar tegen de overlast die deze school van de fabriek ondervindt. Alle denkbare instanties heb ik ingescha keld, en ik heb met Hollandia zelf gesproken, en bij de gemeente be zwaarschriften gedeponeerd; het heeft niets geholpen. Het heeft me wel een prima leerkracht gekost, die het hier niet meer kon uithouden en zijn ontslag nam. In die gesprekken werd steeds onmiddellijk van alles beloofd, maar niets is er tot dusver gerealiseerd." In de voorlaatste gemeenteraads vergadering attendeerde KVP-er M. G. H. Hendriks op de ongelukkige situatie. De heer Thoomes „Ja, de heer Hendriks belde mij voor die tijd op met de mededeling dat hij vanuit zijn flat aan 't Boompjesgoed telkens zag dat de tuin van de school, vlak naast de ramen van de lokalen, vol met rook stond, en vroeg hoe ik er tegenover stond. Toen heeft hij dat later in de raad naar voren gebracht." Een woordvoerder van Hollandia's technische dienst: „Ik begrijp niet dat de heer Thoomes nog steeds aan het klagen is. Hij weet net zo goed als ik dat er in samenwerking met hem om een TNO-onderzoek is ge vraagd. Dat is intussen gedaan, en ik heb het rapport in mijn bezit. De aanbevelingen die erin worden ge daan zal Hollandia opvolgen. Als Thoomes nog twee maanden geduld heeft, zal er geen reden tot klagen meer zijn. Intussen is ook bekend geworden dat Hollandia schriftelijk door de gemeente Veenendaal is benaderd met de mededeling dat een zogehe ten revisievergunning krachtens de Hinderwet voor het bedrijf moet ko men. Hollandia heeft, aldus een vergunningen voor afzonderlijke percelen in verband met voortdu rende uitbreidingen. Nu moet het gehele complex als 'tware in kaart worden gebracht, om B. en W, in staat te stellen zich een allesomvattend oordeel te vor men. Hollandia heeft, adus een woordvoerder van de gemeente, meegedeeld momenteel geen goede kracht in dienst te hebben die dat karwei kan opknappen. Het bedrijf vroeg en kreeg daarom uitstel tot het eind van dit jaar. In de nabije toekomst kan dus op twee manier aan het probleem wor den gesleuteld. Enerzijds zegt Hol landia toe de TNO-adviezen na te komen en anderzijds kunnen burge meester en wethouders bindende voorwaarden stellen, voordat een nieuwe hinderwetvergunning wordt afgegeven. Intussen kampt de Julianaschool verder met rook, herrie en stank. De heer Thoomes: „Het is eigenlijk allemaal al in 1936 begonnen. De school stond er toen al. Ernaast zou een breierijtje worden gevestigd. Voorwaarde was, dat er dubbele, matglazen ramen aan de kant van de school in zouden komen, die niet ge opend konden worden. Het is geble ken dat ze toch open kunnen en protesten hebben niets uitgehaald. Mijn bezwaren golden toen uit sluitend het gezang en de andere ge luiden die vanuit het toen nog klei ne fabriekje, de school zouden berei ken. Toen al werd steeds verbete ring toegezegd, maar van daden is niets gekomen. Zo is het steeds ver der gegaan met de uitbreiding van het fabriekscomplex. De laatste paar jaren is er die exhauster bijgeko men, die hier aan de kant van de school een enorm geraas veroor zaakt, die stinkt en die de hele zaak in rookwolken hult." De gevolgen zijn dat ook bij mooi weer de ramen van de school geslo ten moeten worden. Leerkrachten en scholieren ergeren zich aan het la waai (Thoomes: „Het is een geraas waar niemand ooit aan went..."), de begroeiing in de tuin sterft lang zaam maar zeker.af, volgens de heer Toomes door de rook: „het wordt fi naal weggespoten..." „Ik weet werkelijk niet meer wel ke instanties ik allemaal heb inge schakeld, en hoeveel malen ik bij de gemeente ben geweest om over deze situatie te praten", aldus de heer Thoomes. „Ik geloof er niet meer in. Het is een doffe wanhoop." De Hollandia-woordvoerder vindt het vreemd dat de heer Thoomes deze houding aanneemt, en verwijt hem in wezen zijn klagen, ofschoon hij meedeelt: „Wij kunnen ons best voorstellen dat het lastig is, maar nu wordt eraan gewerkt." De heer Thoomes: „Dat wordt al zo lang beloofd. En als men zegt dat ik zeur, dan zeg ik, mag dat dan eens een keer na vierendertig jaar....?" ADVERTENTIE VEENENDAAL orrv-MOTOB* - ede MANILLA De leider van de ver boden communistische beweging van de Hoeks op de Philippijnen, Faustino del Mundo, is woensdag aangehouden. Hij werd al 28 jaar gezocht. De 55-jarige Del Mundo werd bij een actie van 400 millitairen met twee le den van zijn lijfwacht volkomen ver rast in een woning nabij de Ameri kaanse basis Clark. In de provincie Pampanga. Enoge burgers die de schuilplaats van de Hoek-leider hadden meegedeeld, krijgen de beloning van 150.000 peso (135.000 gulden) die de minister van Defensie had uitgeloofd. Del Mundo werd naar Manilla over gebracht, waar president Marcos hem persoonlijk ondervroeg. Het staatshoofd deed een beroep op hem om de andere Hoek-leden tot overgave te bewegen. De beweging van de Hoeks is een over blijfsel van de Phillippijnse communis tische partij, aan het optreden waarvan de autoriteiten in 1950 grondig een ein de hebben gemaakt. Overigens verklaarde Del Mundo zelf, geen comunist, doch een natio nalist te zijn. Recreatieplan voor „binnenveld" klaar VEENENDAAL De gemeente Veenendaal zal er bij Rhenen, Wageningen en Ede op aandringen het recreatieplan voor het zogenaamde binnenveld ge legen tussen de kommen van de vier gemeenten in openbare discussie te bren gen. Het recreatieschap Veluwe is klaar met het plan en heeft het de vier ge meentebesturen dezer dagen toegezonden. Wat de recreatie in Veenendaal be treft werd een bedrag van 35.000,- op de begroting opgevoerd, 25.000,- is bestemd voor de aanleg van nieuwe speelterreinen en 10.000,- voor de uit breiding van bestaande speelterreinen. Zolang het sportpark „de Groene Vel den" nog niet gereed is zullen waar schijnlijk enige tijdelijke voetbalvelden voor jeugdelftallen worden aangelegd. Verder zal $r door het gemeentebe stuur naar worden gestreefd om tege lijk met de scholenbouw in Dragon- EDERVEEN De indeling van het eerste en tweede achttal van DCE in de bondscompetitie is bekend. Het eerste achttal komt uit in de tweede klas district West met de vol gende verenigingen: DJZ 1 (Slijk Ewijk), Kroonschijf 3 (Ede), BDSV 1 (B'veld), VRD 1 (Renkum), DLC 1 (Druten), DEZ 2 (Lunteren), DW 2 (V'huizen), VTD 2 (Tiel) en BDV 2 (Bennekom. Het tweede achttal is in de vierde klas district West ingedeeld met de volgen de clubs: DDC 1 (Driel), VRD 2 (Ren kum), Leones 1 en 2 (Beneden Leeuwen), Slagvaardig 2 (Wamel), ONASV 2 (Nun- speet) en Ons Genoegen 1 (Harskamp). der-Zuid twee gymnastieklokalen te bouwen. De financiële regeling met de vereni gingen, die van het sportpark gebruik maken zullen volgend jaar worden her zien. De gedachte speelt hierbij een rol dat het vooral indien van de gemeente op grote schaal verdere investeringen worden verlangd, wel een dwingende noodzaak zal zijn de verenigingen wellicht geleidelijk verder daarbij te betrekken. B. en W. laten op dit mo ment nog in het midden of dit zou moeten geschieden in financieel opzicht of in mankracht, dan wel in een combi natie van die twee. VEENENDAAL Vanavond kunnen de kaartliefhebbers weer gaan prijskla- verjassen in „De Ouwe Grens". Organi sator is de scheidsrechtersvereniging „Veenendaal en Omstreken", die dit evenement vrijwel wekelijks op poten zet. Behalve voor de verschillende dag prijzen kan ook nog worden gekaart om een extra prijs die te beurt valt aan het koppel dat de beste seizoenprestatie levert. De scheidsrechtersvereniging geeft het beginsignaal om acht uur. ADVERTENTIE TE KOOP TUINCENTRUM Nieuwe weg 13 VEENENDAAL Geboren: (te Rhenen): Peter, z.v. O. J. P. Meijer en H. M. Huisman; Astrid Antonia, d.v. W. H. van Dijk en J. A. Cardol; Herman Joseph, z.v. R. Vloot man en H. W. Lieven; Gijsbertus, z.v. D. Dorrestijn en L. W. de Jong; Peter, z.v. P. Looijen en H. W. van Zetten; Arie Ignatius, z.v. D. Hartmans en A. van Soest. Ondertrouwd: L. K. van Ooijen, jaar en J. H. van Mourik, 23 jaar. 23 Getrouwd: T. van der Veer (Rijswijk (ZH)) en P. M. Mostert; F. W. Gor- temöller en W. G. Brouwer. Overleden: Renetta Petronella van Loo, 44 jaar; Koenraad Mater, 78 jaar. Ingekomen personen: S. J. Blondeel Timmerman-Jacob van Driebergen in de Del 21; M. Crevar, K. Erenda, N. Popovic en G. Ramadan! van Kesteren in Majoorsweg 9; C. E. Weggeman van de Haag in J. van Zutphenweg 4; H. P. de Vries van Putten in J. van Zutphen weg 4. Vertrokken: M. H. Lit van Elster- straatweg 28b naar Emmen; D. D. Bou- man van Jan van Zutphenweg 4 naar Rotterdam; T. Kruit van Jan van Zut phenweg 4 naar Renkum; W. E. Hen- drikse van Holleweg 28 naar Rotter dam; R. van der Veer van Overstr. 59 naar Utrecht; W. S. H. Swaghoven van Kon. Julianalaan 41 naar de Neder landse Antillen en J. M. Westplate van Oranjelaan 16 naar Leersum; Mw. J. M. Waardenburg, Hoflaan 56 naar Alphen aan de Rijn; mevr. P. M. van der Veer-Mostert, Meester Bosweg 9 naar Rijswijk (ZH); fam. J. N. Koernap, Maarsbergseweg 67 naar Putten; mw. A. van Laar, Traaiweg 4 naar Ameron- gen; Mej. K. H. Dekker, Hoogstraat 8 naar Amsterdam; Mej. C. J. van de Geer, Boerenbuurt 12 naar Zeist; Mej. M. A. Brand, Bovenpad 54 naar Tiel; Mej. C. A. van de Haar, Kwartellaan 7 naar Driebergen-Rijsenburg; Mw. A. J- Bijman, Burg. van den Boschlaan 59 naar Amersfoort; Mej. E. Visser, Hoog straat 8 naar Huizen; Mej. W. de Kruijf, Hoogstraat 8 naar Nijkerk; Mej. J. L. A. van der Sterren, Hoogstraat 8 naar Woerden; fam. H. W. van Brenk, Broekweg 2 naar Amerongen; dhr. J. A. van Dongen, Majoorsweg 1 naar Rhe nen; Mej. P. A. Geluk, Hoogstraat 8 naar Utrecht

De Vallei | 1970 | | pagina 3