Enka-Ede flinke Jongens Miele elektro-monteurs cv.-ie monteurs c.v.-monteurs ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS i GELDLENINGEN' I BON van 16-20 jaar er is geen betere! de rijksoverheid vraagt ADVERTEERT IN DIT BLAD VAKANTIE IN OKTOBER Watertransport - Rotterdam-2 een man zoekt een vrouw, een vrouw een man nbm lal SS nv aannemingsbedrijf nbm I I I I I I Van der Vleuten Van der Werff Bij Enka-Ede werken zo'n 1500 mensen. Ze hebben allemaal te maken met de produktie van rayon-garens en de bekende „Enka-Spons" produkten. Omdat onze afnemers in de hele wereld hoge eisen stellen aan de kwaliteit van onze produkten, vinden wij het belangrijk om onze medewerkers in eigen bedrijf een goede opleiding te geven. Binnenkort start Enka-Ede met een speciale jeugd-afdeling, waar jonge mensen opgeleid worden voor een vak met toekomst. Voor deze nieuwe afdeling zoeken wij Mensen, die van het leven iets weten te maken, hebben Miele in huis. Meer tijd voor het gezin, voor hobbies, voor zichzelf. Alleen het beste is goed genoeg. (assistent) leerkracht beroepsvorming (vrl.) vac. nr. 0-5768/0110 Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. X WOLTER DROS N.V. 9 ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1970 behorende tot de NV Verenigde NBM-Bedrijven, den Haag Voor ons internationaal werkend wegenbouwbedrijf zoeken wij voor de werkenadministratie op enige grote projecten in het midden en oosten van ons land. Een Ulo/Mavo-opleiding en praktijkdiploma boekhouden strek ken tot aanbeveling. Geboden wordt afwisselend werk in een prettige omgeving, goed salaris en goede sociale voorzieningen. Reiskosten worden vergoed. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitatie te richten aan de N.V. Aannemingsbedrijf NBM, Zonweg 23-35, Den Haag. U kunt ook even bellen onder nummer 070-814331 en vragen naar de heer G. van den Bovenkamp. Vele ongehuwden, of niet meer gehuwden die een huwelijkspartner zoeken, ondervinden hoe beperkt de mogelijkheden zijn om tot een persoonlijke ontmoeting te komen. Wellicht ook U. Tot nu toe hebben het hervormde, humanistische, gereformeerde en katholieke contactbureau op betrouw bare en deskundige wijze contacten tussen ongehuwden verzorgd 6100 geslaagden). Deze vier instellingen hebben zich verenigd in één stichting: Het Landelijk Centrum voor Huwelijkscontacten. Het centrum biedt dienstverlening aan alle ongehuwden, ongeacht kerkelijke gezindte of t levensbeschouwing, waarbij vanzelfsprekend met ieders wensen rekening wordt gehouden. De werkwijze berust op: eigen keuze eigen verantwoordelijkheid betrouwbaarheid volledige geheimhouding contact-mogelijkheden met alle ingeschrevenen (thans ±3200). Vraagt U eens het inlichtin genboekje, dat wij U zonder kosten en in blanco, gesloten envelop toezenden. In dit boekje zijn de werkwijze en de mogelijkheden vermeld. LANDELIJK CENTRUM VOOR HUWELIJKSCONTACTEN Prinsenlaanl (Postbus22), De Bilt, TeL 030-7606 30 voor iedereen en elk doel. Geen informatie bij uw werkgever. Kwijtschelding bij overlijden. Geen rente aftrek vooraf. Eventuele sanering van lopende le ningen. Enige voorbeelden: f 1.000 2.500 5.000 7.500 ,f 10.000 15.000 20.000 36 mnd f - 48 mnd f - 12 mnd f 94 229 450 675 899 1.348 1.798 24 mnd f 51 124 240 360 480 M 720 f. 959 Schrijf of bel 040-22132 of 65387. U kunt ook. onderstaande bon invullea, uitknippen en opsturen. Mecklenburgstraat 21, Eindhoven. Ook 'a zaterdags geopend vao 12.00 tot 14.00 uur. 174 260 „347 521 694 150 224 290 435 580 Stuur mij a.u.b. dokumentati# over geldlenen. Naam Straat: Plaats .- warmt te lenen: Aantal maanden: Samen met jongens van hun eigen leeftijd gaan ze in dagdienst werken in de verschillende produktie- afdelingen, zodat ze in de loop van de jaren vertrouwd raken met het hele produktieproces bij Enka-Ede. Het werk in de produktie- afdelingen wordt afgewisseld met cursussen, o.a. gewijd aan persoonlijkheidsvorming. Jonge mensen met ambitie en verantwoordelijkheidsgevoel krijgen bij Enka-Ede de kans op een béste baan-met o.a.: een goed salaris met jaarlijkse verhogingen elk jaar zes procent vakantietoeslag en twee procent kerstgratificatie een extra uitkering, afhankelijk van de bedrijfsresultaten (in de afgelopen jaren gemiddeld 8%) én 19 tot 20 dagen vakantie per jaar Wil je méér weten over deze interessante opleiding? Kom dan snel even praten bij onze afdeling Personeelszaken. Je bent er elke morgen van 8 tot 10 uur welkom - en bovendien dinsdagsavonds van 7 tot 8 uur. Je kunt ook schrijven of bellen - wij geven je graag schriftelijk of telefonisch alle inlichtingen. Ons adres is: Enka-Ede, afdeling Personeelszaken, Dr. J.C. Hartogsweg 58, Ede. Tel. 08380-19003* Enka N.V. maakt deel uit van de AKZO-grotp, die de activiteiten van een groot aantal ondernemingen in binnen- en buitenland bundelt. Deze jabriceren dtemische vezels en andere chemische produkten, kunst- stoflen. synthetisch leer, farma ceutische produkten, cosmetica, levensmiddelen, verven, lakken, was- en reinigingsmiddelen. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Hoofdafdeling Bijzonder Jeugdwerk in Internaatsverband, voor het Internaat te Nunspeet (internaat met beroepsvorming voor meisjes van 12 tot 16 jaar) Taak: geven van onderricht in de op de huishouding gerichte vakken (zorg voor gezondheid, voeding, woning, kleding; huishoudelijk inzicht). Vereist: akte N XII of N XIX. Salaris volgens Rijksregeling. Voor huisvesting buiten het internaat wordt bemiddeling verleend, voor het Ministerie van Financiën t.b.v. de Dienst automatisering rijksbelastingen te Apeldoorn onderhoudsmonteur voc. nr. 0-5904/01)0 voor nabewerkingsapparatuur. Vereist: diploma LTS-machinebankwerken, instrumentmaken of hiermee vergelijkbare opleiding; praktische ervaring. Kennis van nabewerkingsapparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f922,- per maand. Tel. inlichtingen (05760) - 5 13 15. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermeide vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering en 2,78% nacalculatie. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. het Ga dan eens 8 dagen varen langs de Rijn met moderne Ned. passagiersschip „Mr. Jan Elshout". Matige prijzen voor maximaal genot en comfort: royale hutten met eigen douches en toiletten. Centrale verwar ming. U reist al rustend en u rust al reizend. Nog enkele plaatsen vry voor de reis, aanvangende op 16 oktober. Vraag gratis prospectus no 15. EENDRACHTSWEG 54 - TELEFOON 010-11 86 60 CENTRALE VERWARMING AIRCONDITIONING-REGELTECHNIEK Wij zijn een van de grote installatiebedrijven op warmtetechnisch gebied; wij leveren en monteren volledige installaties, met inbegrip van de regeltechnische en elektrische systemen. In Zwolle en omgeving hebben wij veel grote projekten in uitvoering. Onze medewerkers bieden wij zelfstandig, afwisselend werk - uitstekend loon - aandeel in de winst - vergoeding van reisuren en reiskosten - uitstekende opleidings mogelijkheden (leerlingstelsel) - vele aantrekkelijke voorzieningen. Wanneer u een LT.S.-opleiding heeft en interesse voor een van bovengenoemde funkties, verzend dan de ingevulde inlichtingenbon aan: Wolter Dros N.V. Antwoordnummer 86 (ZP) Warnsveld/Zutphen. (een postzegel hoeft u niet te plakken) i i i i i I I I Ik verzoek u mij In te lichten over de mogelijkheden in uw bedrijf als: mi (voor funktie zie boven) naam ■■■- adres ---------- woonpl. opleiding leeftijd huid. funktie Ingenieursbureau Rijksstraatweg 59, Warnsveld.

De Vallei | 1970 | | pagina 12