Iedereen makkelijke postgiro? Dan ik óók! da's makkelijk BISCHOT niet machtig lekker licht AUSTIN Praat 's gratis! Zend uw advertentiecopij vroegtijdig in Drie dingen hebben bij mij de doorslag gegeven toen ook ik Postgiro nam: makkelijk betalen en ontvangen (m'n loon b.v.). En daarnaast het feit dat èfles gratis Is - het hele servicepakket van kaarten tot en met de gratis enveloppen die je zonder meer kunt posten. M'n vrouw, die allang blij was dat ze geen gezeur meer aan de deur zou hebben, vroeg: 'Wat is voordeel nummer drie?' Ik zei: 'Dat is 2%°/o rentelDaar mag jij een mode-potje van maken.' Dat zijn nog maar een paar voorbeelden... 479,- de nieuwe blanke koffiemelk Hj i een héle liter tijdelijk van 189" voor „Medewerker 18) gevraagd voor licht administratief werk". Zo ongeveer stond het in de krant. Ik heb erop geschreven, hoewel ik iets ouder ben: zevenenzestig. Ik ben bejaard, ja. Maar nog gezond en niks hulpbehoevend» Ik wil gewoon werken. Onder de mensen zijn. Contact houden met het échte leven. Velen van myn collega-ouden-van-dagen zijn net zo eigenwijs als ik. Ze willen óók werken. Babysitten. Inpakken. Sorteren. Controleren. Telefoon aannemen. Administreren. Corrigeren. Boekhouden. Het geeft eigenlijk niet wat. Wellicht kunt u één van hen gebruiken. Voor een uurtje of een paór uurtjes. Voor hele of halve dagen. Incidenteel of regelmatig. Ja? Plaats dan een annonce m de krant. Met onderstaand vignet. (Het blad waarin u gaat adverteren heeft het in zijn bezit). Men weet dan dat het om oudere werkkrachten gaat. 1.342.567 Nederlanders zijn bejaard. Niet verjaard. PubUkatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting ideèie Reclame BI Een Austin Maxi geeft je de ruimte. Op de weg door pure power. Subtiel te dirigeren met vijf versnellingen. In de car door meer kubieke inhoud en een slimmere - binnenhuisarchitectuur. De vernuftige bank- en stoelenkonstruktie geeft u de kans er zowel een hotelslaapkamer als een luxe verhuiswagen van te maken. Konklusie: wie een vijfdeurs schoolbus zoekt met voorwielaandrijving en Hydrolastic? vering melde zich onverwijld bij de dichtstbijzijnde Austin-dealer. P.S. en dan de prijs 9189.60 (incl. BTW). DINSDAG 29 SEPTEMBER 19/0 De grote voordelen van de Postgiro: snel: steeds precies op tijd uw salaris, loon, pensioen of ander Inkomen ruim 2300 postkantoren om contant geld op te nemen, ook na 3 uur 's middags 2'/2% rente op particuliere rekeningen geen onnodig geloop en geen incasso, of stortingskosten meer geen omkijken meer naar periodieke betalingen (abonnementen, huur, gas, electra, enz.) gratis verzending van uw gratis girokaarten: geen kosten voor enveloppen en postzegels duidelijke overzichten van uw betalingen en ontvangsten gegarandeerde girobetaalkaarten in plaats van contant geld 4-7% rente op girospaarrekeningen bij de Rijkspostspaarbank of de 3 Vakbonds spaarbanken het grootste gironet van Nederland: meer dan 2 miljoen rekeninghouders, nu al bijna de helft van alle gezinnen de Postgiro is van en voor ons allemaal Bel even 0017 (kost u niets) en vraag alles wat u weten wilt over de Postgiro. Wij sturen u graag het aanmeldings formulier en de handige folder "de Postgiro.da's makkelijk" thuis. Overigens: ook de girokantoren Arnhem (085) 430811. Den Haag (070) 814281 en de postkantoren geven u graag alle nodige inlichtingen. de postgiro hen rijke oogst aan bewondering. A'iet verwonderlijk. De sublieme lijn van deze mantel weerspiegelt het meesterschap van de couturier. Hyper modisch en toch ingetogen, een waarachtig droombeeld van verfijnde chic. Zie de opvallende sluiting gecombineerd met een slank silhouet. Extra geaccentu eerd met een rijke garnering van de mooiste persianer. Kleuren: bruin met bruin persi aner en grijs met grijs persianer. Dit is maar één voorbeeld van mantels met bont. Bij Bischotuw Modehuis, vindt u er vele. De prijzen beginnen bij 3d0 - VOOR DE VROUW Vrcdenburg 6, Utrecht, tel 6123 21 Deventerfctraat Apeldoorn, tel. 175 74* mato EEN FRIESCHE VLAG PRODUKT Ze vroegen een jongen van 18. ze namen mij. Het verschil met een Maxi is ruimte. Speelruimte. 6f »RITI»H LBVIANP British Leyland Nederland C.V., Nieuwe Gouwe O.Z. 40, Gouda. Tel. 01828 - 4844.

De Vallei | 1970 | | pagina 6