Liever naakt dan namaak Gecreëerd volgens de richtlijnen van wereldbekende couturiers. Gewetensvol gemaakt door een klein aantal voor aanstaande fabrikanten. Gelanceerd tegen betaal bare prijzen. Is dat niet geweldig? Temeer als u bedenkt dat het allemaal produkten van zuiver scheerwol zijn - gegarandeerd door het Internationaal Wolmerk. Wol, wol, zuiver scheerwol met die heerlijke eigenschappen! Wolmerk-jersey japonnen vallen zo prettig, zijn kreukvrij en vorm behoudend. Wolmerk- mantels zijn extra duurzaam. En voor alles geldt: prachtige kleuren.Let op het Wolmerk! En als u óók zeker wilt weten dat u een Wool Trends International model hebt: let op het speciale W.T.I.-hangkaartje! Sjieke japon in geraffineerd gekozen kontrasttinten. Geheel gevoerd. Zuiver scheerwol in ecru/bruin en ecru/aubergine. 119,- s 3 O» I z lekker-slank japonnetje met onvervaard grote veter garnering. En kijk 's naar die kraag? Apart! Zuiver scheerwol, o.a. in mooie pastel-wintertinten. Kost maar 49,75 Haute Ligne! Razendknappe coupe, geaccentueerd door markante sierstiksels. Geheel gevoerd, deze japon. Zuiver scheerwol in lila, rood en zwart. 89,75 Toute a la mode" in dit swingende jurkje met pittig geplooide rok. Fijne, nieuwe tinten! En natuurlijk: zuiver scheerwol. Glimlachend prijsje: 59,75 Sportief fors-doorgetikte mantel met leuk nonchalante ceintuur. Kan ook zónder ceintuur. Zuiver scheerwol in nègre, nougat en marine. 168,- Jong-elegante mantel met verhoogde taillelijn en uitlopende rok. De mooiste kwaliteit zuiver scheerwol. En? Nertskraag! Bruin en marine. 258,- Heel apart! Deze "snelle" ruitmantel staat ook enig bij een broekpak. Zuiver scheerwol in bruin/beige en zwart/bruin. 129,- Dit is iets nieuws: Wool Trends International modellen' O O 3) Hoofdstraat 92, Apeldoorn Roggestraat - Vetperplein, Arnhem Utrechtsestraat 40, Amersfoort IAIwiëringa mmode

De Vallei | 1970 | | pagina 14