Kiezers bleven thuis Geen roulatiesysteem voor raadsleden van D'66/P.P.R. in Rhenen Bedrijfsjeugd huist in aftandse troep „Van top tot teen" Middenstanders-kwartet toonde royale collectie Bejaardentocht Rhenen hangt aan zijden draadje Philadelphia vergadert vanavond Dorpshuis en bibliotheek in Scherpenzeel Verhuizing van C.H.-secretariaat Belt u dan «ven a.u.b. 10550 "O" Ophalen grof vuil Sportteams doen mee aan actie Comité wil geen subsidie vragen Edom. stad van God, in de rotsen oudenbergse dame gewond bij botsing NVVH startte met modeshow Burgerlijke Stand NIEUWBOUW PERSONEEL VARIATIES VOORTVAREND Reisclub geen idee van BejaardenhondT VRIJDAG 2 OKTOBER 1970 w RHENEN Gisteravond hield de werkgroep D*66/PPR in hotel „Sonvilier" de via een advertentie en een persbericht aangekondigde openbare vergadering, waar de kiezers zouden moeten beslissen over het al of niet invoeren van een roulatiesysteem voor raadsleden. De werkgroep heeft in de persoon van me vrouw I. E. Clous-Veen een afgevaardigde in de Rhenense gemeenteraad. De bedoeling van het roulatiesysteem, volgens voorzitter H. H. Janssen afgekeken van de groep Provo-Amsterdam, houdt in, dat periodiek nieuwe kandidaten in de raad de wacht moeten aflossen. Over een periode van vier jaar, de normale zittingsperiode van de gemeenteraad, zou dat kunnen betekenen, dat er na me vrouw Clous nóg drie personen van de kandidatenlijst voor een bepaald tijd vak als raadslid voor de werkgroep zouden moeten gaan fungeren. Het roulatie systeem zal echter niet worden ingevoerd, want het idee werd met 7 stem men voor en 9 stemmen tegen verworpen. Het was volgens de aankondiging van de werkgroep de bedoeling de kiezers, die op D'66/PPR hadden gestemd, te la ten beslissen. Van de werkgroep waren 12 leden aanwezig. Er waren slechts vijf kiezers opgekomen. Een van de aanwezigen onthield zich van stem ming. Vóór dat tot deze beslissing werd ge komen werd er bijzonder lang gedis cussieerd, werd een pauze ingelast en werd de vergadering bovendien nog eenmaal geschorst in de hoop, dat er nog nieuwe gezichtspunten naar voren zouden worden gebracht. RHENEN Vanavond vergadert in gebouw „Irene" te Rhenen „Philadel phia". Op het programma staat ander meer een lezing van dr. G. J. Kuipers, ge neesheer-directeur van de observatie kliniek „De Edelhorst" voor kinderen met ontwikkelingsstoornissen, die het zal hebben over het onderwerp: „Hoe moeten we de ouders hun geestelijk ge handicapt kind aanpakken". Het koor van het Rhenense bejaar dencentrum „De Tollenkamp" zal en kele nummers ten gehore brengen. Tij dens de pauze zal de bestuursverkiezing worden gehouden. Behalve leden zijn ook allen, die belangstelling willen to nen, van harte welkom. SCHERPENZEEL Om tegemoet te komen aan een schreeuwend gebrek aan zaalruimte in Scherpenzeel, willen B. en W. een dorpshuis annex biblio theek gaan bouwen. De gemeenteraad wordt 7 oktober verzocht daarvoor een voorbereidingskrediet van 20.000.- be schikbaar te stellen. De bestaande verenigingsgebouwen in Scherpenzeel - Philaletes van de Her vormde, en het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde kerk, kunnen niet meer aan de vraag naar ruimte vol doen. aldus B. en W. Nieuwe voorzie ningen zijn nodig, vooral nu de grote zaal van hotel Boschzicht niet meer voor uitvoeringen en andere evenemen ten kan worden gebruikt. Over de plaats waar het nieuwe dorpshuis gaat komen, en de architect die voor een ontwerp wordt aangetrok ken, zal binnen het college nog worden gesproken. Het college vindt dat de onderwerpen ■port. recreatie, cultuur en woningbouw in Scherpenzeel speciaal onder de loep moeten worden genomen. Dat is tot ui ting gekomen bij de besprekingen over het uitgavenniveau van Gelderse ge meenten. Toch steekt Scherpenzeel gunstig af bij de overige Gelderse ge meenten. Het uitgavenniveau lag ge middeld op 306.- per inwoner, en In Scherpenzeel op 679.-. VEENENAADL Het secretariaat van de CH-Kiesvereniging Veenendaal Is per oktobler jl. overgedragen aan de heer B. van Hal, G. de Lalressestraat 6 te Veenendaal. Vaak werd zéér ver van het onder werp afgedwaald. In één geval zo ver, dat de persoon van de burgemeester werd gekwalificeerd als een voorzitter van de raad, die de raadsleden belache lijk gaat maken, wanneer hij zijn zin niet kan doordrijven, een uitspraak waarvan voorzitter H. H. Janssen zich onmiddellijk distantieerde. Er werd tweemaal gestemd. In eerste instantie ging het om de vraag van een tweeledige stemming, namelijk in prin cipe al of niet besluiten tot invoering van het roulatie-systeem en het tijdstip van invoering daarvan. De uitslag was 7 stemmen voor en 9 stemmen tegen. Daarna werd het voorstel in z'n ge heel in stemming gebracht, namelijk al of niet invoering van het roulatiesys teem en het zo snel mogelijk invoeren daarvan. De stemming leverde hetzelf de negatieve resultaat op, namelijk 7 stemmen voor en 9 tegen met 1 onthou ding. De heer H. H. Jansse sprak er als voorzitter zijn spijt over uit, dat dit nieuwe initiatief voor Rhenen door de ze uitslag van de stemming niet van de grond zal komen. voor Veenendaal Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenan 3328 Nwe Veenandaalseweg 159 SCHERPENZEEL Geboren: Rika Hendrika. dv T. W. Hazeleger en G. H. van der Meijden (Stationsweg 324). Ondertrouwd: H. A. Bakker en T. Roskam (Stroe). Overleden: T. van Wolfswinkel, 83 jr; G. van den Brink, 76 jr. (Van een onzer verslaggevers) VEENENDAAL De Stichting Vorming Redrijfsjeugd barst uit haar voegen. De situatie is onhoudbaar: er zijn huisvestingsmoeilijkheden, en er is tekort aan personeel. Wat meer dan genoeg is, is het aantal jongeren dat een halve of hele dag in de week een cursus volgt. Wat nog nooit is voorgekomen is nu het geval. Vijftig jongelui van 15 jaar staan op een wachtlijst. SVB-directeur J. C. Visser vindt de toestand onhoudbaar. Al bijna tien jaar wacht de stichting in Veenendaal op een nieuw gebouw, in plaats van het voormalige noodgebouwtje van De In- RHENEN Op dinsdag 6, woensdag 7 en donderdag 8 oktober 1970 is er gelegenheid om grof tuin- en huishoud- afval mee te geven. Hierbij dient het volgende in acht te worden genomen: le. alle vuil dient netjes te worden verpakt en gebundeld; 2e. ieder pak, doos of bundel mag niet zwaarder wegen dan 15 kg: 3e. er wordt geen grotere hoeveelheid dan 1 m3 meegenomen 4e. men dient het grof vuil vroegtijdig langs de weg te zetten. Degene, die meer dan 1 m3 grof vuil heeft mee te geven, dient dit aan ge meentewerken op te geven vóór de le of 3e donderdag van de maand, waarna dit vuil tegen betaling van 2,50 per m3 zal worden meegenomen. Voor zwaar vuil, zoals steenpuin, bo men en dergelijke, is een bedrag van 5.- per m3 verschuldigd. Rhenen, 30 september 1970 Burgemeester en wethouders van Rhe- nen, De secretaris. W. C. Pieters. De burgemeester, L. Bosch v. Rosen thal. SCHERPENZEEL Ook dc Scher- penzeelsc sportverenigingen gaan een steentje by dragen aan de financiële actie voor de aanschaf van een nieuw7 hospitaalschip. Het Rode Kruis afdeling Scherpen zeel heeft de medewerking gevraagd van de Sportadviesraad die op zijn beurt de diverse sportverenigingen heeft benaderd. Deze hebben hun loya le medewerking toegezegd. Er zal op 14 oktober als de actie tijdens een avon- vullend t.v.-programma zal worden be geleid. gecolledteerd worden door de leden van de voetbalvereniging „Scher penzeel" en „Valleivogels", de gymnas tiekvereniging „D.O.T.O.", de sportver eniging ..Badge". „Poseidon '59" en Set Up '69. Op 13 maart zullen huis-aan- huis collectezakjes worden afgegeven die op 14 oktober tussen 20.15 en 21.15 weer zullen worden opgehaald. stuif aan de Industrielaan. De nieuw bouw is een extra urgente zaak gewor den sinds de minister deze zomer een voorwaardelijk arbeidsverbod voor 15-jarigen introduceerde. Dat houdt in dat de jongelui één hele dag per week een vormingscursus moeten bezoeken. „In die leeftijdsklasse hebben we op het ogenblik 150 pupillen", zegt de heer Visser tussen zaag- en timmergeluiden door. Een groep jongelui is noodge dwongen bezig aan een rigoureuze verbouwing, om althans een béétje broodnodige ruimte te scheppen. De donkere kamer is al opgeofferd, en de indeling in het gebouw wordt geheel gewijzigd. ..Dit gebouwtje valt van rottigheid in elkaar", zegt de heer Visser. „Op sommige plaatsen kun je door de wand heen naar buiten kijken. Aan de buitenkant ziet het. er helemaal treurig uit. Ik ben het met het ge meentebestuur eens als dat zegt, het moet zo gauw mogelijk verdwijnen. Het is een aftandse troep". De werving van pupillen is gestag neerd, zeer tegen de zin overigens van de heer Visser, die erom bekend staat de jongelui als 't maar enigszins moge lijk was een halve dag uit de fabrieken te halen. Vijftig .15-jarigen staan op de wachtlijst, terwijl zij volgens de wet inderdaad een hele dag in de week bij de stichting onder dak zouden moeten zijn. Ze mogen officieel in elk geval niet werken, maar in dit speciale geval is met de arbeidsinspectie een regeling getroffen. Het wachten is op de nieuwbouw, maar tot die tijd moet er een nood oplossing worden gevonden. De heer Visser: „Er wordt wel van alles aange boden, maar het is altijd of te duur. of het is zo slecht dat je er nog geen vee in zou willen onderbrengen. Een noodgebouw zou geen probleem zijn. Binnen drie weken kan hel er staan, maar daar beginnen we niet aan. Ik wil volgend jaar in een nieuw eigen gebouw, en dat komt er alleen als het rijk de zaak op de urgentielijst zet. En die urgentieverklaring komt pas in de cember af, mits op dat moment nog een aanwijsbare noodsituatie te constateren is. Als we dan in een noodgebouwtje zouden zitten, zou het die beslissing kunnen beinvloeden. Ik heb geen be zwaar tegen een noodgebouwtje, maar dan pas nadat we zeker weten dat de nieuwbouw kan starten." Intussen geeft de heer Visser zijn ogen in Veenendaal de kost. Voor een maand of drie heeft hij in elk geval extra ruimte nodig, zeker als hij de vijftig wachtende pupillen wil kunnen opvangen. Hij heeft zijn oog laten val len op de kantine in de brandweerka zerne „Die wordt maar weinig gebruikt, en voor ons zou het een ideale oplos sing zijn." Ook personeelsproblemen belagen de SVB. Vier man sterk is de huidige be zetting, em dat moet komen op zeven, ook al als gevolg van de enorme toe loop van cursisten. De heer Visser zoekt daarom mensen met volledige on derwijsbevoegdheid, of met een diplo ma sociale academie, of deskundigen op het gebied van creatieve en ambachte lijke expressie. Desnoods wil hij onder omstandigheden part-timers in dienst nemen. Het moeten in elk geval men sen zijn die zich tot het vormingswerk voelen aangetrokken. Toch houden het personeelstekort, en de krappe huisvesting nog verband met elkaar in negatieve zin: als er meer personeel komt, loopt men elkaar nog voor de voeten omdat er onvoldoende ruimte is. Daarom kunnen de beide problemen eigenlijk alleen maar bevre digend worden opgelost, als dat tegelij kertijd gebeurt. In hef. huidige SVB-gcbowwtjo aan dc Industrielaan wordt druk, getimmerd, aan een noodgedwongen verbouwing. RHENEN Vier zaken uit de Rhenense middenstand presteerden het dezer dagen met gezamenlijke krachtsinspanning een modeshow te bren gen die gezien mocht worden. De initiatiefnemers waren het Modehuis lloksbergen, schoenhandel Hoksbergen, kapsalon Fles en huize „Modern" (P. Winkel). De show vond ditmaal plaats in de grote zaal van hotel „De Stichtse Oever" aan de Rijn. waar geen plaatsje meer vrij was. Honderden dames uit Rhenen en omgeving hadden de moeite genomen de show bij te wonen. Zij behoefden zich geen ogenblik te vervelen, want er was zo'n uitgebreide collectie te zien. van het modehuis Hoksbergen aan het Fred v.d. Paltshof alleen al zo'n slordige 150 modellen, dat voor de talrijke dj' mes de avond moet zijn omgevlogen. Er verschenen allemaal amateur >p de planken. Drie meisjes, Jongen, twee heren en zeven dame: allemaal inwoners van de Grebbe stad, hadden zich bereid verklaard hun medewerking te verlenen bij her showen. Zij deden het allemaal als geboren mannequins. Werd er eens een klein foutje gemaakt dan kon iedereen dat vergeven en er begrip voor hebben. Dat was één van de factoren waardoor deze show van de genoemde vier Rhenense zaken wel licht so sfeervol en charmant was. De organisatoren hadden zich bij zonder veel moeite getroost om het geheel te doen slagen. De kleding die getoond werd was afgestemd op de naderende herfst en winter. Er kwam niet alleen kinderconfectie aan de orde maar ook dames en he renkleding in alle mogelijke model len en in alle mogelijke soorten stoffen en variaties. Tassen, schoe nen, kapsels en pruiken completeer den het geheel. Wat de prijzen be treft. er was er voor iedereen wel ies bij, dat paste bij de portemon nee. Het modehuis Hoksbergen met kinder-, dames- en herenkleding kwam voor de dag als gold het een grotestadszaak. Schoenhandel Hoksbergen kwam met de meest uiteenlopende soorten en modellen van schoeisel, in alle kwaliteiten en alle soorten prijzen. Huize Modem muntte uit in eigen ontwerpen en toonde in de pauze moderne stoffen, die de komende winter ongetwijfeld in het middel punt van de belangstelling zullen staan. Men besloot deze show met een in eigen atelier gemaakte droom van een bruidsjapon. Opvallend mooi en niet duur wa ren ook de tassen van de firma Hoksbergen, die ook al had gezorgd voor de nieuwste mode op het ge bied van sportkleding voor meisjes, jongens, dames en heren. Een legertje kapsters van de heer Fles zorgde ervoor, dat de ama teur-mannequins feilloos gekapt volgens de nieuwste coupe ten tonele verschenen. In de pauze demon streerde kapsalon Fles nog een col lectie syntetische pruiken, die va rieerden in prijs van 55,- tot 100,-. Doze show, goed opgezet en getui gend van voortvarendheid van deze vier Rhenense middenstanders, heeft opnieuw aangetoond dat de tijd vooreoed voorbij is dat men naar elders moét gaan om op allerlei ge bied te slagen. RHENEN Slechts acht bejaarden hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt het comité, dat jaarlijks in Rhenen de tocht voor bejaarden or ganiseert. te laten weten, dat zij be reid waren aan de tocht te blijven deelnemen, óók ais zij die zelf moe ten betalen cn wel .1 30.- per persoon per jaar. Meer dan tweehonderd deelnemers lieten verstek gaan. Een zeer pover resultaat, waaruit het be stuur de conclusie heeft getrokken, dat het oprichten van een reisclub voor de bejaarden in Rhenen geen haalbare kaart blijkt te zijn. Het co mité zal zich beraden over de nu te nemen stappen. Tijdens de vergadering van de bejaar denbond in het Eigen Gebouw gingen er toch weer stemmen op om via col- lectelijsten het nodige geld op te ha len. In de afgelopen jaren is geble ken. dat een lijstcollecte in Rhenen nooit meer dan ongeveer tweeduizend gulden opbrengt. Er blijft dan nog een tekort van ongeveer vierduizend gulden. Het. grote probleem voor de organisatoren is waar die vandaan moeten komen. Er zijn ook stemmen opgegaan om de gemeente subsidie te vragen. Het co mité voelt er echter niets voor om voor dit geval een beroep te doen op overheidsgelden, die dan waarschijn- RENSVfOUDE - |)e Ncd. Christen Vrouwen Bond afdeling Renswoude kwam w«ensdagavond voor het eerst in dit seizoen b(jeen in Rehoboth. Voor rte/.e avond was als spreker uit genodigd ds. Mietes uit Zeist. Zijn on derwerp was ..Edom stad van God in de rotsen". Ds. Mietes las een hoofdstuk uit O Badja waarin de profeet een voorspelling geeft van de toekomst van de Edomieten die van het standpunt uit gingen dat hun niets zou kunnen over komen omdat hun stad Petra gebouwd was in de rotsen en daardoor onver woestbaar was. „Wie weieens in het Heilige land is geweest, aldus de predikant „bemerkt dat de streek, momenteel Idumea gehe ten alleen maar een toeristisch evene ment is maar dat er van die sterk ge bouwde stad niets is overgebleven". „Ook andere profetische uitspraken zijn uitgekomen en op grond van Gods Woerd mag men aannemen dat ook dat wat nog niet voltrokken is, maar wel weri voorspeld in de bijbel, beslist zal uitlonien, omdat Gods Woord de waar- heir inhoudt" aldus de predikant. J{ de pauze was er een bespreking vai =!t onderwerp- De volgende verga- dcir.t werd vastgesteld op woensdag 2 okto *er. lijk door verhoging van de gemeente lijke belastingen zullen moeten te rugvloeien in de gemeentekas. Het comité voelt zich altijd geruggesteund door de burgemeester, die het zeker bij een verantwoord tekort na afloop van de reis niet in de steek zal laten, maar vooraf financiering bij de ge meente vragen, wil dat comité beslist niet. Men dient goed te begrijpen, dat de bejaardenbond en het comité auto tocht bejaarden twee geheel los van elkaar werkende organisaties zijn. Wel heeft de bejaardenbond inspraak in het comité, doordat voorzitter A. van Thuyl als afgevaardigde van de bejaardenbond in het comité zitting heeft. F idens de vergadering van de bond heeft de heer B. Both als vertegen woordiger van het comité autotocht bejaarden de aanwezigen toegespro ken en de zaak nog eens duidelijk gesteld. Daarbij legde hij de nadruk RENSWOUDE De 56-jarige mevr. J. uit Woudenberg moest woensdag avond per ambulance naar het Amers- foortse ziekenhuis „De Lichtenberg" worden overgebracht nadat z(j op de Dorpsstraat te Renswoude uit de auto van haar man was geslingerd. De wagen waarin zij zat kwam in bot sing met een andere personenauto be stuurd door mevr. Van B. die vanuit een uitrit pardoes de weg op reed. De Woudenbergse dame kreeg een been breuk en diverse schaafwonden. op het feit, dat het plan om een reis club te gaan vormen niet van de be jaardenbond afkomstig was, maar van het comité autotocht bejaarden. ..Mocht u het niet met dit plan eens zijn", aldus de heer Both, „dan mag u nooit de bejaardenbond daarover aanvallen". De heer Both zette daarna uitvoerig uiteen, waarom andere wegen moeten worden ingeslagen om de jaarlijkse bejaardentocht in stand te kunnen houden. Het bedrag van zevenduizend gulden dat: nodig is, kan niet meer door middel van collecten en loterijen bijeen worden gebracht. Dat was vo rig jaar opnieuw gebleken. De heer Both constateerde, dat de vrijgevig heid van het publiek steeds minder wordt. Hij noemde het spijtig, dat de bejaarden die zelf streven naar een steeds grotere mate van zelfstandig- hield, meer pensioen eisen en andere voorzieningen, de aanvullende bij standsverlening kwijt willen, blijk baar aan de andere kant toch nog aangewezen willen blijven op de goedgevigheid van de burgerij om hun jaarlijks een uitgaansdag te be zorgen. Ons comité had zeer zeker de nodige tegenkanting verwacht van de zijde van de deelnemers, doch dat er geen enkele positieve reactie zou binnen komen, heeft ons wel onaangenaam getroffen. Wij zijn ons er als comité goed van bewust dat het voor velen moeilijk zal zijn om voor een dag 30 te reserveren. Moeilijk kunnen wij ons voorstellen dat NIEMAND onder de deelnemers dit kan betalen". De heer Both betreurde het, dat de kri tiek op de jaarlijkse tochten via der den bij het comité waren binnen ge komen. Hij somde er enkele van op, namelijk: er wordt te overdadig ge geten. we hebben geen reisleiders no dig die toch niets anders doen dan in de bus als voorzangers optreden over ..hoepeldepoep", we kunnen zelf we! brood meenemen, er worden te veel consumptiebonnen uitgegeven, het aantrekken van een gezelschap arties ten is helemaal niet nodig, want we zien al zoveel op de TV. laten ze ons meer van de natuur of de monumen ten in ons land laten zien, het inhalen van oudjes door de muziekkorpsen van Rhenen wordt alleen maar ge daan uit een oogpunt van reclame voor de ingezetenen, maar de inzit tenden van de autobussen hebben er niets aan. „Veel bejaarden hebben zich nogal op gewonden over het ontvangen schrij ven. Dat was natuurlijk niet nodig geweest. De bedoeling van het comité was de meningen te peilen. Het meent hierin wel geslaagd te zijn en is er inmiddels van overtuigd, dat het vormen van een reisclub geen haal bare kaart zal zijn", aldus de heer Both, die verklaarde dat het bestuur zich nog nader zal beraden, maar dat hij wel de mening is toegedaan, dat de jaarlijkse autotocht voor de Rhe nense bejaarden aan een zijden draadje is komen te hangen. RENSWOUDE De onlangs opge- richtte Ned. Ver. van Huisvrouwen af deling Renswoude hield woensdagavond haar eerste bijeenkomst in Hotel „De Dennen". In een goed gevulde zaal zowel leden als introducés kon men op deze eerste vergadering kennis maken met de nieuwe mode voor de komende winter. De presidente mevr. Lohmeyer sprak aan het begin van de avond een wel komstwoord, waarin zij zich vooral richtte tot de Scherpenzeelse firma's Methorst (kleding), Geitenbeek (schoei sel) en kapsalon Remmerde. De show werd gepresenteerd door mevrouw Van Coljon die haar taak voortreffelijk ver stond. Voor de oudere dames waren de meeste kledingstukken dusdanig gehou den dat alles wat reeds was, nog gedra gen kan worden. De rok meestal ne-t even onder de knie. Voor de moderne vrouw de maxi- en midimode. Maxi met de voetvrije rok en midi met de passende rijglaars of gladde laars. Men waande zich met de lange rok en pruik, schoenen met band jes en riempjes terug in de Victoriaanse tijd. Voor de meer sportieve vrouw was er he; veel gedragen broekpak. Bijzonder mooi waren de Elvi-modellen die nog steeds in zijn. Ook voor de tienerleeftijd waren er bijzonder aardige snufjes en vooral de jongste mannequin moet alle eer wor den toegezwaaid voor de manier waarop zij haar hippe jurkje en haar ijstrui met lange broek aan de dames toonde. Er waren enkele fijne, (van normale lengte), japonnetjes die toch ook nog goed bij de dames in de smaak vielen. Als sluitstuk kwam de bruid ten tonele met haar gevolg. De bruidsjapon was afkomstig van de Veenendaalse firma in bruidskleding „La Mode". Alle mannequins kregen na afloop bloemen. Weinig interesse voor lampionoptoeht SCHERPENZEEL Wil men In Scherpenzeel de jaarlykse lampionnen- optocht georganiseerd door de winke liersvereniging E.M.M. behouden, dan zal er meer belangstelling van de kant van het publiek en verenigingen moeten komen. De deelneming donderdag was bij zonder klein. Er waren twee grote groepen, 3 kleine en 5 individuelen. Na dat de jury bestaande uit mevr. Eisink, mevr. Baars en de heer Laansma de keuring had verricht werd vanaf de ga rage van Auto Rijk een korte rondgang gemaakt door het dorp. De voorzitter van de winkeliersvereniging, de heer G. Hoevelaken, reikte tenslotte de prijzen uit. Het treinverkeer tussen Leeuwar den en Zwolle heeft donderdagavond vertragingen opgelopen, doordat een motorpostrijtuig met geblokkeerde remmen het spoor bij Peperga van 20.15 tot 21.30 uur versperde. De reizi gers hebben tussen Steen wijk en Wol- vega van de busdienst gebruik moeten maken.

De Vallei | 1970 | | pagina 5