BOUW EIGEN HOME VORDERT SKF sloot compromis Valleivogels onbetwist leider in derde klas B Geweldige inzel van Candia M) oetbal in Renswoude V.C.U. willig slachtoffer Het enige merk met zovéél streepjes voor. F or sv derby in Scherpen zeel SKF-TSF 2 .VI SKF 2-GOLTO 1 6-4 Veenendaal won: 8-0 JALOEZIEEN Per slot worden zij bijzónder goed be schermd door'Luxaflex' aluminium jaloezieën, 's Zomers tegen te felle zon. 's Winters tegen vorst of tocht. Niet alleen planten, óók ménsen leven behaaglijker achter 'Luxaflex' jaloezieën. Dan wél de échte 'Luxaflex' aluminium jaloezieën. Die blijven namelijk mooiblijven helder van kleur en blijven feilloos functioneren, jaar in jaar uit. Met échte 'Luxaflex' jaloezieën géén risico van doorhangen, terugkantelen of losschieten. Wél de zekerheid van mm-nauwkeurig opmeten en monteren door een ervaren vakman-dealer met perfecte service. En van liefst vijf jaar garantie. En voor de prijs hoeft u geen genoegen te nemen met namaak. Let dus altijd op het merk 'Luxaflex' op het koordknopje en op de onderlat! MAANDAG* 12 OKTOBER 1970 :v„: ,v mmmmiw*m VEENENDAAL Valleivogels hoeft afgelopen zaterdag duidelijk afstand geno men van zjjn naaste concurrenten door Kulan terug te wijzen. In deze sportief ge speelde streekderby nam Valleivogels na tien minuten de leiding door een doel punt van Gfjs van Eist (0-1). Valleivogels veroverde het midden veld en drong Kulan terug in de verde diging, maar de uitvallen van de Vee- nendalers waren niet van gevaar ont bloot. Een van die aanvallen resulteer de in de gelijkmaker, toen J. .1. Koning een pass van Eibers onhoudbaar voor» de Valleivogels-keeper inschoot (1-1). Na rust ontstond er een gelijkop- gaande strijd die wel forser, maar niet onsportief werd. Roks en Beijer werden vervangen door Beukhof en v. d. Hoef. Een kwartier voor het einde ontketende Kulan een hevig offensief en Valleivo gels werd volkomen overspeeld. Steeds RHENEN Een heel wat beter dan vorige week tegen VVZ spelend Candia *66 kwam zaterdagmiddag in het veld tegen Hulshorst. Met een 62 neder laag moest den gasten genoegen nemen, een bewijs dat de Candianen uit het zaterdagvoetbal beslist tot behoorlijke resultaten kunnen komen. Bij de rust stond Candia met 12 achter, maar dat deprimeerde de ploeg in het geheel niet. Na de thee werd er vijfmaal gescoord. Het eerste succes kwam van Candia, dat met 1—0 de leiding nam. Hulshqrst maakte 11 gelijk, maar nog vóór rust liepen de gasten tot 12 uit, hoofdzake lijk als gevolg van blunders van de Candia-doelman. Na de rust bracht Candia al gauw de stand op 2—2 om de score successie velijk tot 62 óp te voeren. De ploeg vertoonde een uitstekende inzel. weer beukten de Veenendalers op de Scherpenzeelse veste, maar de weg naar het net wisten ze niet te vinden. Twee minuten voor het einde sloeg het noodlot toe en het was Gijs v. Eist die Kulan de eerste nederlaag van dit sei zoen toebracht, toen hij de Veenendaal- se doelverdediger voor de tweede maal passeerde (1-2). Valleivogels is nu de onbetwiste lei der in zijn afdeling met drie punten voorsprong op het verslagen Kulan. RENSWOUDE Omdat Renswoude 1 een vrij weekend had. speelden al leen het tweede en het derde, en met succes. Het derde behaalde een regel matige overwinning op SVH 2. De Pan- terploeg was aanvallend niet opgewas sen tegen de sterke verdediging van Renswoude 3-1 De wedstrijd die Renswoude 2 speel de tegen GVVV 3 werd voornamelijk ontsierd door het vele praten waaraan de spelers zich meenden te moeten be zondigen. De scheidsrechter zag er, toen hij kort voor het einde GVVV een straf schop wilde toekennen, vanaf verder te spelen, toen de gehelé Renswoude-ver- dediging hem ai protesterende beleger de. Na overleg met de aanvoerders be sloot hij toch de wedstrijd af te maken, de penalty werd genomen en tot op luchting van Renswoude naast gescho ten. Renswoude won door twee doel punten van de ijverige v. Buren (2-1). De Kulan-keeper onderschept een aanval van Valleivogels. Idzerda staat ,,in aanbidding" voor de Vee- nendaalse goalie SC HER PENCEEL Het zaterdagelf tal van Scherpenzeel behaalde op het gemeentelijke sportterrein een verdien de 21 zege op het bezoekende Adven do. Dat gebeurde in een zeer forse wedstrijd, waarin Advendo-speler vindt het slachtoffer werd van zijn eigen ruwheid. Hjj kon de derby niet uitspe len en moest zich laten vervangen. Ad ven-do gaf meteen de toon aan en met aardig aanvalsspel legde het Scherpenzeel zijtri wil op. Toch wisten de gasten niet van hun overwicht te profiteren, want verder dan enkele ver re schoten, waarmee de goed spelende doelman Sangers geen moeilijkheden had, kwamen zij niet. Een kwartier- voor rust kwam Scherpenzeel er beter in. en Advendo-doelman Van Hal kreeg nu herhaaldelijk de kans om zijn kun nen te tonen In de 48e minuut liep doelman Van Hal te lang met. de bal en Scherpenzeel kreeg een indirecte vrije trap. Advocaat plaatste met een handig tikje naar N. Vonk en deze schoot Scherpenzeel naar de leiding (10). Scherpenzeel begon nu veel beter te spelen en direct volgde er een fraaie kans voor Mandersloot, uit een fraaie voorzet van Advocaat, maar hij schoot hoog over. Scherpenzeel w*as nu duidelijk het gevaarlijkst en de verdediging van Ad- vendo kwam voortdurend in moeilijk heden. Bij één van de Advendo-uitval- len maakte R. Terburg achter geheel onnodig hands en Advendo kreeg een strafschop toegewezen. Aanvoerder v. Ginkel belastte zich ermee en op zijn goed gerichte schuiver had doelman Sangers geen antwoord (11) Scher penzeel trok echter direct weer ten aanval. In de 64e minuut gaf Advocaat een fraaie voorzet waaruil door H. Mandersloot werd ingekopt (2—1). Scherpenzeel kreeg nog wel kans om de score op te voeren maar het bleef 21. VEENENDAAL Tegen het bezoe kende TSF 2 uit Schiedam moest SKF zaterdagmiddag genoegen nemen met de halve winst. In de hoofdklasse C van de tafeltenniscompetitie zijn voor de 3 beschikbare plaatsen in de promo- tiegroep Phoenix uit Delft en Victorie '53 uit Volendam duidelijk favoriet ter wijl. zoals het zich thans laat aanzien, de strijd om de 3de plaats voornamelijk zal gaan tussen TSF 2 en SKF. De Veenendalers konden de volle winst, die er overigens wel heeft inge zeten, niet behalen. Dit lukte wel aai de 2de uitgave die Golto met lege han den naar Doesburg terug stuurde (6—4) In deze ontmoeting was Vermeer uit stekend op dreef, maar hij laat. zich nop wat te vlug ontmoedigen door kleine tegenslagen. Zo liet hij tegen de jeugdi ge Ling en na 2 uitstekende games in de beslissende 3de game wat te vlug he hoofd hagen toen z'n tegenstander in de beginfase enkele net en rand baller. meekreeg. De volledige uitslag were 22-20. 18-21 en 16-21. Van de Broek har tegen een uitstekend draaiende Ver meer geen enkele kans (21-12 en 21-16; Tegen Vaessen had Vermeer pech toer hij na in de 2de game een 13-18 achter stand te hebben weggewerkt, op set- point. de winst door een onhoudbare randbal aan z'n neus voorbij zag gaan. Vaessen won na veel spanning met 24-26, maar dit had hem zoveel energie gekost dat hij door de SKF-speler in de beslissende game volkomen van de ta fel werd geveegd (22-20. 24-26 en 21-6). Van Wely startte tegen v.d. Braak ui terst zwak. wat hij ook probeerde mis lukte en hij was met 2 maal 13-21 dan ook kansloos. Tegen de beide andere tegenstanders rehabiliteerde v. Wely zich echter volkomen. Hij gaf Vaessen met 21-12 en 21-16 geen enkele kans en speelde tegen de linkshandige Lingen een werkelijk schitterende wedstrijd. Nadat beide spelers een game hadden gewonnen was de Veenendaler in de 3de game ongenaakbaar. De toch lang niet slecht spelende Lingen werd met flitsend spel volkomen overrompeld, (21-18, 16-21 en 21-7). Vos was in deze wedstrijd duidelijk RIJN VAN WELY herstel te zwak voor de Schiedamse spelers. Hij verloor van Lingen met 5-21 en .16-21, moest voor v. oT Broek het hoofd buigen met 12-21 en 17-21 en had ook tegen Vaessen, na een goede 1ste game, verder geen enkele kans meer (21-10, 10-21 en 5-21). Het 5de punt voor SKF kwam uit het dubbel-spel waarin een uitstekend draaiende Vermeer de zwak ke momenten van de in het begin nog niet zo goed op dreef zijnde v. Wely prachtig opving. Toen laatstgenoemde er ook steeds beter in kwam, was er voor het TSF-duo geen eer meer te behalen. (21-17 en 21-10). Deze ontmoeting had een nogal grillig score-verloop. SKF liep uit naar 30 waarna Golto op haar beurt 3 maal scoorde. Het werd 43 en 44, waarna de Veenendalers door de laatste en kel-spelen te winnen de zege grepen. De Kleuver had door ongeslagen te blijven hierin het grootste aandeel. Te gen v. Haaren werd het 21-13 en 21-19, tegen Peddengols 13-21, 2.1-14 en 21-17 VEENENDAAL Zoals te verwach ten was heeft Veenendaal z{jn lusten kunnen botvieren op een gewillig VCU. Het ontbreken van iedere vorm van ge organiseerde tegenstand hij de Utrech tenaren was debet aan deze onterende nederlaag. Veenendaal was oppermach tig en gebruikte de tweede helft, na hl de eerste drie kwartier ruim afstand te hebben genomen, als een voorbereidend Irainingsparlijtje voor de zwaardea» wedstrijd van aanstaande zaterdag. Was Veenendaal na rust doorgegaan, dan had sparring-partner VCU waar schijnlijk met dubbele cijfers verloren, maar de Veenendalers spaarden zich kennelijk. Uit deze matte en eenzijdige wedstrijd zijn eigenlijk alleen de Vee- nendaalse wapenfeiten vermeldens waard. 10e minuut: .J. v. d Pol onderneemt een rush. passeert, vijf man en scoort (10); 20e minuut: J. v. d. Pol schiet in na een voorzet (20); 25e minuut: J. v. d. Pol kopt horizontaal een voorzet van Hofman in en scoort zijn hattrick (30); 31e minuut: Hofman schiet in na een voorzet (40); 39e minuut: Van Wa keren scoort uit een voorzet van H. Budding (50); 52e minuut: Budding voert de score verder op uit een corner van Hofman (60): 70e minuut: Bud ding benut een strafschop (7—0); 89e minuut: Van Wakeren doet hetzelfde (8—0) en contra v. d. Steeg 22-20 en 21-14. Hunterslag was tegen v. d. Steeg met 2 maal 21-15 duidelijk de sterkste. Hij leed S.egen v. Haaren een nogal onfor tuinlijke nederlaag. (17-21, 21-17 en 19-21) maar revancheerde zich in een uitstekende wedstrijd tegen Peddengols (21-15 en, 21-16). Doornkamp bleef met 2 nederlagen wat onder de verwachtin gen. Met Peddengols had hij echter weinig moeite, (21-12 en 21-18). In een van SKF-zijde zwak gespeelde dubbel spel wonnen de gasten met .10-21 en 17-21 In de bouw van het clubhuis begint nu slot te komen. Zaterdag hebben de SKF-leden kans gezien om zelf de wanden van het 30 m. lange en 12 m. brede gebouw te plaatsen en als de fa brikant deze week het resterende mate riaal levert, hoopt men zaterdag a.s. het dak dicht te krijgen zodat binnen af zienbare tijd dit eigen home in gebruik kan worden genomen. Luxaflex-planten zijn bijzondere planten Perslot.... Inlichtingen: (ook voor "Luxaflex' horrenen rolgordijnen) Luxaflex Organisatie Nederland. Postbus 176, Zeist. wettig gedeponeerd handelsmerk 70-1161

De Vallei | 1970 | | pagina 10