Kans op tv-programma's voor opsporing m isdadig ers ALS HET EVEN KAN: 5 MIE JOENOP TAFEL Veel artiesten ondersteunen Rode-Kruisactie Vaas geveild voor ruim acht ton SAMENWERKING P.v.AA. EN K.V.P. ZIE IK NOG NIET Russen gaan dansen in Ver. Staten Computer is beter dan directeuren Heer Bommel en de Slijtmijt Presser-film bekroond Werkgroep brengt minister van justitie eind 1970 verslag uit v. d. Louw mogelijk opvolger Vondeling: Onbetrouwbaar Democratisering Logisch De grote storm Vanavond op radio en televisie programmaos MORGEN Medewerking Heksenjacht MAARTEN TOONDER STRIP UIT DE KERKEN TELEVISIE TELEVISIE RADIO WOENSDAG 14 OKTOBER 1970 LONDEN Bij Christies in Londen Is vandaag een 700 jaar oude Chinese vaas, stammend uit de Zuidelijke Soeng Dynastie, geveild voor 94.500 pond sterling, (ruim 800.000 gulden). Nog nooit eerder is zo'n bedrag op een vei ling betaald voor een vaas. Het kunstwerk in kwestie is achthoe kig en groen-blauw van kleur, met een witte voet. De vaas kwam in 1896 uit China en werd in 1953 door Christies geveild voor 2.400 pond. Hierop afgaan de, is de vaas per dag met zo'n 14 pond ln waarde gestegen. De vaas is gekocht door Edward Chow, een in Genève gevestigde hande laar in Chinees antiek. Tegen het einde van het jaar wordt bekend of Nederland een televisieprogram ma voor het opsporen van misdadigers krijgt of niet. De werkgroep, die minis ter Polak (Justitie) m februari installeerde, zal dan advies uitbrengen aan de minister. Onder voorzitterschap van mr. W. A. baron van der Feltz, procureur-ge neraal in Leeuwarden gaan de dertien leden van de werkgroep na of de pri vacy van de verdachte in een opspo ringsuitzending van de televisie wel ge waarborgd blijft. In de werkgroep heb ben zitting: wetenschapsmensen, die de psychologisch-sociale aspecten van het probleem voor hun rekening nemen, vertegenwoordigers uit de omroepwe reld en afgevaardigden van het minis terie van justitie. Tot nu toe kwam het regelmatig voor dat een verzoek tot opsporing van een verdachte door de politie in het NOS- journaal verscheen. Een keer heeft de AVRO een uitzending van A. Zimrner- mann van de Westduitse televisie over genomen. De heer Zimmermann dramatiseert in zijn „Aktenzeichen XY...ungelöst" (Dos sier XY...onopgelost) een of meer mis drijven. Kijkers worden in de gelegen heid gesteld tijdens en na de uitzendin gen tips telefonisch aan de politie door te geven. Zo zijn met hulp van het publiek verdachten van de overval op een munitiedepot in het Westduitse Le- bach aangehouden. Ook kon de politie in Oostenrijk een vrouw verdacht van oplichting arreste ren, en in Hannover een man, verdacht van een inbraak. Voor de eerste evername van „Dos sier XY onopgehelderd" in het na jaar van 1969 had de AVRO de mede werking gekregen van de politie in En schede. Van het uitzenden van een tweede programma moest verleden jaar worden afgezien. Wanneer het advies van de werk groep positief uitvalt, wordt nagegaan welke vorm het opsporingsprogramma via de televisie moet hebben. In Enge land past men een geheel andere me thode toe dan in West-Duitsland. De Engelse opsporingsprogramma's geven „pen regermg met KVP en PvdA zie ik nog niet zitten. Een gemeen schappelijk programma met D'66, PSP en PPR vind ik veel belangrijker dan het cpntact met de KVP. Ik zal alles doen om aan zo'n programma, inclusief een alternatief kabinet mee te wer ken". „U kunt trouwens nauwelijks nog van de KVP spreken omdat de koppe ling aan AR-CHU rond lijkt. Dat maakt voor de PvdA de onmoge lijkheden groter, want daarmee haal je mensen als Udink en Haex binnen, met hun opvattingen over gezag en orde", aldus de eerste vice-voorzitter van de PvdA, André van der Leeuw, de man die kandidaat is voor de op volging van partijvoorzitter Anne Von deling. In zijn korte politieke loopbaan is hij duidelijk zelfbewuster ert evenwichtiger geworden, zonder markante uitspraken te schuwen. „Als Van Riel spreekt over het inzet ten van mariniers om de orde te hand haven, getuigt dat van een afgrijselijke denktrant. De acties van Udink, Geert- ■erna, Van Riel en Haex zijn politieke zwendel' „Met de verkiezingen in zicht, doen ze alsof links Nederland er een chaos van wil maken. Ze verwijzen naar klei ne minderheden en ze suggereren dat het voor heel links geldt". „Trouwens Geertsema heeft de socia listen zelfs genoemd als onbetrouwbare bondgenoten bij de handhaving van wet en orde. In werkelijkheid zijn het de regeringspartijen die verantwoorde lijk zijn voor de chaos, omdat zij niets doen om de oorzaken van de conflicten weg te nemen". „Neem de prijsstijgingen, de loon- tpanningen, de wet-Veringa, het con flict met de vakbonden. Hieruit komt een geweldig stuk onbehagen voort. In tussen doen de regeringspartijen of versterking van orde en gezag de op lossing kan bieden". Van der Louw blijft voor handihavmg van de anti-KVP-resolutie tot het con gres. Daar kunnen dan voorwaarden geformuleerd worden waaraan de KVP moet voldoen om partner te kunnen zijn voor de socialisten. Een eerste stap naar duidelijkheid moet absoluut zijn dat de partijen voor de verkiezingen verklaren met welke partijen en welke personen zij willen regeren. Van der Louw: „Daar sta ik op. Wij moeten keihard vasthouden aan een bindende uitspraak vóór de verkiezin gen. Voor geen enkele prijs mogen we terug naar het systeem waarbij pas na de verkiezingen de partijen onderling regelen met wie ze gaan regeren, zon der enige inspraak van de kiezer". - Over de democratisering binnen zijn eigen partij is hij niet ontevreden? „Nieuw-Links heeft een aantal doel stellingen bereikt, zoals de interne de mocratisering. Er is een spreiding in verantwoordelijkheden gekomen en veel meer mensen zijn actief betrokken bij de besluitvorming". „De congressen en partijraden zijn zelfstandiger en kritischer geworden. Je moet de mensen weten te winnen voor je standpunt en dat is een gezonde si tuatie. Er is ook een sterke vernieu wing van mensen gekomen". De resultaten van het optreden van Nieuw-Links zijn volgens Van der Louw zeker ook in het partijprogram ma te vinden. - Heeft Nieuw-Links geen concessies gedaan? Van der Louw: „Bepaalde zaken heb ben we eenvoudig niet gehaald, zoals de eis: Griekenland en Portugal uit de NATO, of Nederland". „Zo is er anderhalf jaar geleden be sloten dat we minder aan algemene Iheorie moesten doen en meer aan di recte acties. De partij zou een instru ment moeten zijn bij het voeren van die sociale acties, maar het is nooit ge beurd". „Hoewel de politieke visie niet ver anderd is. hebben we in de praktijk wel eens wat laten zitten. Ik vind dat je bereid moet zijn toch verantwoorde- enkel de feiten van het misdrijf waar men de dader van zoekt weer. ln Dene marken wordt weer een andere vorm toegepast. Het gedramatiseerde „Dossier XY onopgehelderd" van de heer Zimmer mann wordt door sommige mensen af gekeurd. Deze methode zou veel op heksenjacht lijken. Een Münchener ad vocaat H. Messmer is een proces tegen de Westduitse televisie begonnen. Hij noemde de televisie-uitzendin genamusementsprogramma's met bijkomstige justitiële uitwerking". PITTSBURGH (Ver. Staten) Alexander Filipow, een balletdanser uit de Sowjet-Unie, die tijdens een tournee door de V.S. asiel had aangevraagd heeft in de V.S. een contract getekend van een jaar met het Ballettheater van Pittsburgh. Natalia Marakowa, de ballerina van het Kirow-ballet uit Leningrad, die in m september besloot in Londen achter te blijven, gaa t ook optreden in he? Ballettheater van Pittsburgh. Filipow, die 24 september in New York was aangekomen, verklaarde, dat hij in Amerika asiel had aangevraagd, „omdat hij volkomen tegenstander was van de voortdurende onderdrukking van de menselijke waarden zoals die bestaat in de Sowjet-Unie". Hij was verliefd geworden op de Braziliaanse ballerina, Lucia Tristao, die hij in juni tijdens een tournee had ontmoet. Twee maanden later volgde zij hem naar Mexico en hielp hem toen via de Amerikaanse ambassade te Mexico-stad asiel te verkrijgen. NOTTINGHAM (Engeland) Twee directieleden van een firma, die pons kaarten voor computers maakt, hebben hun baantjes verloren aan een com puter. Robert Walkert, de 31 jaar oude pre sident-directeur van Datsonic, zei dat de directeuren Leslie Tarry (49) dienstverlening en William Dartford (52) produktie ontslagen zullen worden uit hun functies van 3.500 pond per jaar (30.000 gulden) omdat de ma chine het „sneller, goedkoper en beter doet". 0 André van der Louw (37 jaar) is sinds zijn achttiende lid van de Partij van de Arbeid. Voordal hij in 1957 in dienst kwam bij de redactie van de Vara-gids, werkte hij bij het instituut voor Volksontwikkeling en bij de Sociale Dienst in Den Haag, waar hij voor maatschappelijk werker stu deerde. Hij was onder meer redacteur van Twen en Hitweek. Zes jaar geleden werd hij benoemd in zijn huidige junctie: perschef van de Vara. Zijn politieke carrière begon in '66 met de opkomst van Nieuw-Links. In '67 werd hij gekozen tot vice-voorzitter en in '69 tot eonste vice-voorzitter. lijkheid te dragen en volledig samen te werken, ook als bepaalde zaken nog niet haalbaar zijn gebleken". - Nieuw-Links heeft zich op die punten niet laten inkapselen? Van der Louw: „Bij iedere democra tisering wordt de nieuw gekozene wel verweten dat hij zich laat inkapselen, maar dat ia onzin. Als je hebt geijverd voor een zaak moet je ook bereid zijn verantwoordelijkheid te dragen, want iedereen die politiek bedrijft moet dat zo weinig mogelijk vrijblijvend doen". „Met handhaving van standpunten zijn enige geschillen uitgesteld. Wel kun je zeggen dat de wil tot samenwer king terrein heeft gewonnen op het po litieke conflict. Met de verkiezingen in zicht is het logisch dat er meer nadruk op de eenheid dan op de verdeeldheid wordt gelegd, te meer daar de PvdA op hoofdpunten niet langer verdeeld is". - Nieuw-Links discussieert over de vraag of de beweging nog wel zin heeft. Van der Louw: „Dat is een logische ontwikkeling, want ook voor de naaste toekomst zie ik geen belangrijke ge schilpunten binnen de PvdA. Alleen die sociale acties, met name voor bedrijfs- democratisering zou zo'n punt kunnen vormen, maar ik ben ervan overtuigd, dat het partijbestuur die acties zal gaan steunen". „Nieuw-Links heeft voor ontzettend veel mensen in de partij veel betekend. Nu is het moment aangebroken zich af te vragen of een afzonderlijke opstel ling nog resultaat kan hebben of alleen schade kan aanbrengen. Op 7 november wordt daarover beslist". „Ik geloof dat Nieuw-Links zijn nut tige rol heeft gespeeld. Als het nodig is, als de partij weer in de versukkeling raakt, is het beter dat er weer een nieuwe groep met een duidelijke stel- lingname komt". Ruim 600 pagina's telt de door Pieter Grashof vertaalde roman van Beatrice Coogan: De Grote Storm. Het is het aangrijpende en soms adembenemende verhaal van een meisje, dat op een Iers kasteel wordt geboren in een nacht, dat het land wordt geteisterd door een ver schrikkelijke storm. De tijd, die eróp volgt is woelig. Hoe woelig beschrijft Beatrice Coogan. met gevoel voor het detail en altijd boeiend. Haar hoofdfiguur maakt mee, hoe veel van haar landgenoten gedwongen wor den naar Amerika te emigreren, ze ziet het lijden en het onrecht om zich heen en ze sluit zich aan bij een ondergrond se verzetsbeweging. De schrijfster is erin geslaagd de tijd waarin het verhaal speelt, de negen tiende eeuw, zo suggestief uit te beel den, dat de lezer later het gevoel heeft die tijd zelf te hebben meegemaakt. In ieder geval krijgt men waar voor zijn f 14,50, want het boek verschaft ver scheidene dagen leesgenot. (Uitg. De Boekerij, Baarn). I De N.O.S.-radio en televisie zullen vanavond de gehele avond van ongeveer acht uur tot midder nacht de grote landelijke actie begeleiden, die het Rode Kruis voert voor een nieuwe Henri Du- nant, het hospitaalschip waarmee jaarlijks vele duizenden zieken door Nederland trekken. Er moet vanavond als het even kan vjjf miljoen gulden bjj elkaar gebracht worden. Want dat gaat een nieuw schip kosten. Natuurlijk zal een deel van dat bedrag kunnen komen uit de collectes die overal worden gehouden, maar de radio- £n de televisieuitzending zullen toch voor een grote onder steuning moeten zorgen. Nu heeft Nederland al wat ervaring met lande lijke acties (Open het dorp, Mgr. Bekkersstichting en daarom zal het ook wel weer lopen. Er is in ieder geval wel alles voor gedaan. De televisie begint om 20.20 uur op Nederland 1 met een documentaire van twintig minuten, onder de titel „Schip Ahoy". Daarin wordt een antwoord gegeven op de vraag waarom het oude hospitaal- schip vervangen moet worden. Om 20.40 uur begint dan een gigantische recht streekse uitzending vanuit de Rotterdamse Ahoy- hal, waar de actie is geconcentreerd. Vanuit deze hal zal een showpro gramma worden uitgezonden waar aan veel artiesten en sportlieden zul len meewerken. Zij zamelen geen geld in, maar treden alleen op. Tus sen hun optreden door zullen giften kunnen worden aangeboden en zal de stand van zaken worden gevolgd. Enkele van de artiesten die hun me dewerking hebben toegezegd zijn: Henk Elsink. Gerard Cox, The Cats. Ekseption, Mieke Bos, Gert en Her- mien, en de Marinierskapel. Tijdens het programma wordt van tijd tot tijd overgeschakeld naar de oude Henri Dunant waar de Zange res zonder Naam optreedt. Gert en Hermien NED. HERV. KERK Beroepen te Zaandam: M. J. J. Bon tin te Zutphen. Bedankt voor Zwolle: (vac. dr. W. L. Tukker): J. den Hoed te Meer kerk; voor Sleeuwijk: B. van der Lelie te Hansweert. GEREF. KERKEN Beroepbaar: kand. F. J. van de Ree te Utrecht. Beroepen te Zaltbommel: kand. F. J. van de Ree te Utrecht, die dit be roep heeft aangenomen. Bedankt voor Hoogeveen: J. van Da len te Rotterdam-Overschie. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen té Barendrecht: M. Vliet- stra te Werkendam. In de Rotterdamse Ahoy-hal zal tijdens de uitzending een van de zalen worden gebruikt als telefoon centrale. Daar zullen driehonderd telefonistes alle telefonische aanbie dingen registreren. Vanuit deze tele fooncentrale zullen bekende artiesten ook proberen het Nederlandse volk aan te moedigen geld te storten. Dat zijn o.a. Tom Manders, Rijk de Gooyer, Ted de Braak, Joost de Draayer, Frans van Dusschoten, Ri- nus Ferdinandusse en Barend Ba- rendse. Het televisieprogramma wordt gepresenteerd door Henk van Sti- priaan. Karei Prior heeft de produk tie. De radio begint om 20.00 uur via Hilversum I. Tot middernacht zal een soort drive-in show worden ge houden die gepresenteerd wordt door Eddy Becker. Herman Stok en Theo Koomen. De show komt rechtstreeks uit een geïmproviseerde studio bij de ingang van de Ahoy Hal. De drie presentatoren zullen gesprekken hebben met artiesten, sportlieden en andere medewerkers aan de actie. Zij zullen zich tussen de mensen in de hal begeven en met draagbare zendertjes directe verslagen verzor gen. De mogelijkheid bestaat natuurlijk dat de actie om twaalf uur niet afge lopen is. Radio en televisie zullen dan doorgaan tot na middernacht. De regeringscommissaris bij de om roep heeft daar al toestemming voor gegeven. NEDERLAND 1 11.00-18.45 Kamerdebatten. 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La maars. 18.55 (K) Journaal. 19.04 NOS: Den Haag vandaag 19.09 Première, programma over filmkijken en filmmaken. 19.30 CVK/ IKOR/RKK: Kenmerk wekelijkse informatierubrk over kerk en samenleving. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 Alle hens uit bed, film. 20.45 Schip Ahoy: showprogramm? t.b.v. een nieuw hospitaalschip van het Nederlandsche Roode Kruis. (23.00 (K) Journaal), plm. 24.00 Einde. NEDERLAND 3 18.45 NOS: De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal. 19.04 VARA: Midweek: jongerenpro gramma. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.20 VARA: (K) Koos Postema op woensdag 2: gesprekken en amusement. 21.45 Achter het Nieuws. 22.05 NOS: (K) Journaal. 22.10-22.40 TELE AC: Dammen voor beginners - les 4 (herh.). DUITSLAND 1 (Regionaal programma: NDR: 18.00 Discussie. 18.30 (K) Actualitei ten. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 Nordschau-magazine. 19.26 (K) Der Fall von nebenan, TV-film. 19.59 Programmaoverzicht, WDR 8.20-8.45. 10.20-10.45 en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Informatief programma. 18.30 (K) Voor de kleu- ters. 18.40 (K) Actualiteiten en nieuws. 19.25 (K) Immer die alte Leier, TV-film). 20.00 (K) Journaal en weeroverzicht. 20.15 (K) Docu mentair programma. 21.45 (K) Amu- sementsprogr. 22.50 (K) Journaal, commentaar en weeroverzicht, DUITSLAND 2 18.05 (K) Actualiteiten en muziek. 18.40 WestHch von Santa Fé, Was- tern-serie. 19.10 (K) Percy Stuart, TV-serie. 19.45 (K) Nieuws, actuali teiten en weerbericht. 20.15 (k) Ac tueel informatief programma Aansl.: nieuws in het kort. 21.00 (K) Die blinden Ameisen, TV-film. 22.25 (K) Nieuws en weerbericht. 7003 „Er zijn veel klachten over de nieuwbouw", zei de journalist Argus, terwijl hij achter de weglopende burge meester aan draafde. „Scheuren en verzakkingen en instortende gevels: u kent dat. Wat denkt u daarvan? Wat doet de overheid?" „De overheid heeft de zaak in studie", sprak de magistraat. „Een daartoe be noemde commissie heeft de slijtage be- bereids in onderhoek, en zal te bestem der tijd rapport uitbrengen. Maatregelen worden in overweging genomen, wanneer de commissie een daartoe strekkend ad vies in overweging zou geven. Vooropge steld natuurlijk, dal er een meerderheid in de raad te vinden is, die maatregelen als voornoemd kan steunen. „Wat zijn dat voor maatregelen?" vroeg de reporter schrijvend. „,Er wordt in sommige kringen met de gedachte gespeeld om op houtbouw over te gaan", hernam de heer Dicker- dack, terwijl hij lusteloos de pas ver traagde. „Maar oh... we doen niets overhaast, zet dat er vooral bij". „Dat hoeft niet", riep Argus, „dat we ten de lezers wel. U moet me niet kwa lijk nemen, burgemeester, maar dit wordt misschien niet zo'n prettig artikeltje. Ik waarschuw maar vast. Die aanpak doet wat slap aan". Op dat ogenblik liepen ze bijna tegen heer Bommel aan. die hen tegemoet kwam, en zodoende iets van het gespro kene had opgevangen. „Het is een schande!" riep heer Oliie stilstaande uit, „Houtbouw! Bossen kap pen! Welja! Als dat krachtige maatrege len zijn weet ik wel iets beters. Ik bedoel; isoleren door groenstroken en zo, met bloemen tegen besmetting. Ik weet er alles van!" Henk. Elsink De Volkshochschuljury, een van de jury's van de 19de Internationale Filmwoche van Mannheim, heeft de film van Phiio Bregstein over prof. dr. J. Presaer, „Dingen, die niet voorbijgaan", tot de belangrijkste van de Filmweek uitgeroepen. Voorts gaf de „katholisehe Fllmar- beit für Deutsehland" de film een lovende vermelding. NEDERLAND 1 10.45, 12.00 «n 14.25-14.50 NOS/NOT: Schooltelevisie. NEDERLAND II 18.00-18.45 Kamerdebatten. DUITSLAND 1 10.00 Nieuws, 10.05 Journaal van gisteravond. 10.30 Der Kommissar, detective-serie. 11.30 Actueel infor matief programma. 12.20 Abenteuer- liche Geschichten, TV-serie. 12.50 Internationaal persoverzicht. 13.00-13.30 Journaal. 16.35 (K) Nieuws. 16.40 Voor de kinderen. 17 00 (K) Idem. 17.20 (K) Filmrepor tage. 17.55-18.00 (K) Nieuws. DUITSLAND 2 17.30 (K) Nieuws en weerbericht. 17.35 Skaat en muziek. HILVERSUM 1 KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het leven de woord. 7.16 (S)Badinerie: klas sieke en semi-klassieke muziek (gr.) (7.30 Nieuws; 7.32-7.40 Actualiteiten; 8.00-8.10 Nieuws). 8.25 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de huis vrouw; 9.35-9.40 Waterstanden). NOS: 10.00 Wat heeft dat kind?, pe dagogische kroniek. 10.20 (S) Muziek uit. de Barok (opn). KRO: 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelingen. NCRV: 12.00 Los- Vast: gevarieerd programma. (12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuin bouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Hier en Nu: actualiteiten). 14.00 Bij de tijd: radiopakket met actuele informatie over ontwikkelingen inde samenle ving, 14.20(S) Lichte gramm.muziek, 14.30 Country en Westernrubriek, 15.00 Hervormde middagdienst. NOS: 15.30 Meer over minder: De stem van de sprekende minderheid, informatief programma. (16.00-16.02 Nieuws). NCRV: 17.30 NCRV en Bloc: actuele kroniek. (18.30-18.41 Nieuws). 19.00 Zingen met Cecilia: volksmuziek. 19.15 Kerkorgelconcert: klassieke en moderne muziek. 19.45 Muziek van Het Leger des Heils. 20.00 Radio Actief; gevarieerd pro gramma, (22.20 Avondoverdenking; 22,30 Nieuws; 22.38 Den Haag van daag; 22.50 Mededelingen), 23,55- 24.00 Nieuws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nieuw». 7.11 Ochtend gymnastiek 7.20 Stereo: Lichte grammofoonmuz iek8.00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte gramm.muziek (8.30-8.33 De groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Klassieke kamermuziek (opn). 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair verzoekplatenprogr. (11.00-11.02 Nieuws). 11.30 Rondom 12: programma voor de vrouw, (11.55 Beursberichten). 12.30 Modern plat teland, 12.35 Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 Stereo: Scala - ontmoetingen met jonge Nederlandse kunstenaars: I. Sopraan en piano: oude en moderne liederen; II. Hobo en piano: moder ne muziek. 14.00 Stereo: De Note- dop: Radioprogrmma in een Note- dop. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nieuws. 16.03 Land der Muzen: kunstkroniek. 17.00 Toppop: licht platenprogramma. 17.30 O: jonge renprogramma. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.20 Uitzending van D'66. 18.30 Zing met ons mee: liedjesprogramma. 18.55 Stereo: Jazz Spectrum. 19.25 De gesproken brief. 19.30 Nieuws. IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij; 19.40 Mens en Bijbel: radiocatechese. 19.50 Zint het gezin U?, documentai re over de functie van het gezin. AVRO: 20.05 Stereo: Residentie Or kest met solist: klassieke en moder ne muziek. 22.00 Hilversum tien: in terviews en lichte muziek. 22.30 Nieuws. 22.38 Radiojournaal. 22.55 'n Avondje uit: lichte orkestmuziek. 23.20 Ik hoor, ik hoor wat U niet hoort, muzikale lezing. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Flits - een instrumentaal programma. 9.30 Muziek bij de koffie. (10.00 en 11.00 Nieuws). NOS: 12.00 Nieuws. 12.03 Pop-Slick. KRO: 13.00-18.00 KRO- op-drie: pop-mixture. (13.00, 14.00, 15.00, 16.00en 17.00 Nieuws). A

De Vallei | 1970 | | pagina 5