Morgen start bouw Openbare leeszaal - bibliotheek neemt intrek in noodgebouw Kerkconcert van „de Lofstem" Ambonees bekent dodelijk schot op politieman Zwem-trimmers onderscheiden PRESTATIES PRESTATIES PRESTATIES Nog dit jaar 1100 leden Jeugd genoot van folksongs In Herv. kerk SCHILDERS ADVERTEERT IN DE VALLEI uw noodweer legen het noodweer Inwoners van Rhenen offerden ook rovaal Motor rijd er uit de bocht Zangavond met Kees Deen ik in Herv. kerk S.K.F. moet winnen Bedankbrief van Prins Claus Mist Belt u dan even a.u.b. 10550 11079 EHBO Lienden start weer met cursussen alleirenners organiseert jeugdwedstrijden W V-kantoor maand dicht Instuif-films in herfstvakantie Eerste school in P.W.A.-park Bijna zes mille in Scherpenzeel r PRESÏÜTEES BED GESPREID LEVERANTIE Laimböck handschoenende mooiste VAN DEN BOSCH Kostenstijging door slechte onderlaag van sportcomplex BURGERLIJKE STAND RHENEN BURGERLIJKE STAND AMERONGEN Na marathon-actie Kleuterleidster negeert zebra Israël onthult spionagetunnel JAC0BA VAN DEN BRINK-BOS vakbekwame en halfwas TOTAAL 30 DONDERDAG 15 OKTOBER RHENEN „Wanneer de mensen er voor vrij kunnen worden gemaakt, zal morgen aan de Groeneweg een begin worden gemaakt met de bouw van de nieuwe leeszaal-bibliotheek". Dit zei gisteravond de penningmeester, de heer G. T. de Jong. Het noodgebouw wordt geplaatst in het verlengde van de daar al aanwezige noodschoot en krijgt een oppervlakte van 20 x 10 meter. De fir ma Verlaat uit Hardinxveld, zeer bekend op het gebied van systeembouw, be last zich met de uitvoering van het project. Omdat hier systeembouw wordt toegepast zal er zeer snel kunnen worden gewerkt, hetgeen van groot belang is voor de Rhenense bibliotheek, die in de Wilhelminaschool finaal uit haar jas je is gegroeid, terwijl bovendien de openbare Mavo dringend de ruimte nodig heeft die de bibliotheek daar nu in beslag neemt. Op deze wijze worden twee belangen gediend. ject dat we nu voor minstens vijf jaar zullen plaatsen. Houden we er rekening mee, dat bin nen de komende tien jaar het bestem mingsplan „Donderberg" nog niet tot uitvoering zal komen, dan zitten we op deze plaats de eerstkomende vijf jaar beslist nog niet met moeilijkheden. Het gaat hier niet alleen om een noodge bouw. Ook de plaats daar aan de Groe neweg is een noodsituatie. In de loop van de periode van de komende vijf jaar hebben we ruimte om een geschikte definitieve plaats van vestiging voor de leeszaal-bibliotheek uit te zoeken. Dat brengt met zioh mee, dat we het in die vijf jaar financieel gemakkelijker krijgen om over wat meer positiefs te kunnen gaan denken." Op de plaats waar met de bouw van de nieuwe noodbibliotheek vrijdag wordt begonnen ligt de grond al volle dig opgehoogd klaar. Voor de firma Verlaat is als het ware het bedje ge spreid en behoeft het leggen van de fundering beslist niet te stagneren. „Vanaf het begin hebben we gedacht aan nieuwbouw," vertelde gisteravond de heer A. Jager, secretaris van de bi bliotheek, „maar dat is zo op het eerste gezicht niet eenvoudig met het oog op de nodige grond en wat betreft de vraag waar gebouwd zal worden. Daarom hebben we besloten in eerste instantie een noodgebouw te stichten, dat vergelijkbaar is met het noodpost- kantoor op de Markt. Dat zal er heel riant uit gaan zien en prachtig afge werkt worden, terwijl er voor de eerst komende jaren voldoende ruimte zal zijn." „Als de voortekenen niet bedriegen," zei penningmeester De Jong, „dan zal men zeer waarschijnlijk volgende week kunnen beginnen met het optrekken van de bouwelementen. Dat „waar schijnlijk" moet ik erbij zeggen, omdat we afhankelijk zijn van de leverantie van datgene waarop nu al een paar maanden is gewacht om tot plaatsing te kunnen overgaan. Als de mensen ervoor beschikbaar aijn worden in elk geval vrijdag de fundamenten gelegd. De lengte van het noodgebouw be draagt 20 meter en komt in deze volle lengte langs de Groeneweg te staan. We hebt/en voor dit object met houten bouw elementen gekozen, waardoor het ge bouw wanneer daartoe in de toe komst de noodzaak voor aanwezig zou zijn óf in de lengte óf in de breedte kan worden uitgebreid. Het is een ob- O RHENEN Voor het schoolconcert, dat in gebouw „Irene" werd gegeven voor leerlingen van de scholen voor voortgezet onderwijs in de gemeente Rhenen, bestond niet alleen veel be langstelling van de kant van de scho lieren, maar ook van de zijde van het gemeentebestuur. Voorzitter H. L. Veenstra kon namelijk en burgemeester Bosch van Rosenthal en wethouder T. van Lienden begroeten. Maria en Roberto van Lint traden ditmaal op. Roberto luidde dit volks muziekprogramma in met een praatje over dit onderwerp. „Het volk", aldus Roberto, „legt zijn gevoelens in deze liedjes, die zij daarom eerlijk en op recht zingen en dansen en zich daarbij begeleiden met snaar-, slag- en blaas instrumenten. Na het ontlokken van een angstaan jagend geluid uit een ossenhoorn ver scheen Maria ten tonele met een met geitenvel overtrokken trom. waarna zij samen met Roberto het Israëlische lied „Shalom" zong. Hoe mooi het is op en in de bergen van Korea, maar ook in ons eigen Bra bantse land, bezong dit duo in „Sriram" en in het folkloristische lied „M'n wiel- ke". Zowel de verschillende snaarinstru menten, zoals de Spaanse-, Egyptische en de indiaanse gitaar het gordel- diergitaartje alsook de bamboe inca fluit, de lokvogelfluit en de Egyptische pansfluit (mini-maxi-fluit) werden niet alleen getoond, maar ook bespeeld waarbij enkele leerlingen wel ontdek ten, dat het niet eenvoudig is uit deze instrumenten geluiden te halen. Een door Maria en Roberto gevormde Mavo-combo, voorzien van Surinaamse rithme-instrumenten zoals de „wiri- wiri", „takki-takki" en de „Sambabal len" en gestoken in grote fleurige hoe den, bracht de leerlingen in de ritmiek van de Surinaamse volksmuziek waar na een massaal gezongen canon „Ara- messa" dit concert op plezierige wijze besloot. RHENEN Met vijfentachtig man heeft men in Rhenen gisteravond ge werkt aan de actie „Schip-Ahoy" ten bate van de nieuwe „Henri Dunant" van het Nederlandsche Roode Kruis. In het postkantoor op de Markt was zeven man druk bezig om de ingezamelde gel den te tellen. Het eindresultaat was 6.621,66. Hiervan kwam uit het dorp Eist 1619,41 en uit de buurtschap Achterberg 275,81. De sportverenigingen in Rhenen, Eist en Achterberg verleenden fantastische medewerking bij deze actie. De firma Van Luyck, bloemenkweker aan de Buitenomme, had in de ochten duren maar liefst 120 bossen dahlia's ten geschenke gegeven voor het goede doel. Verkenners van de Jhr. Schim- melpenninckgroep Rhenen hadden zich in de loop van de dag met de verkoop van de dahlia's belast. Die brachten maar liefst 270,- op. RHENEN Een 23-jarige inwoner van Heteren is met zijn motor met zij span pal voor hotel „De Grebbe" uit de bocht gevlogen en tegen een uit de te genovergestelde richting komende per sonenauto gebotst. De motorrijder liep ernstig hoofdletsel op en moest worden overgebracht naar het ziekenhuis in Wageningen. De personenauto verloor het linker portier en liep verder schade op aan voor- en achterspatscherm. Het drukke verkeer over de Grebbeberg ondervond enige vertraging, daar de weg bezaaid lag met glasscherven. De motorrijder was ter plaatse onbekend, kreeg op de helling zo'n grote snelheid, dat hij zijn motor niet meer onder controle kon houden, over de streep vloog en de te genligger in de flank raakte. De inzit tenden van de personenwagen kwamen met de schrik vrij. „We kunnen al meteen gaan denken aan het overbrengen van de bibliotheek uit de school naar het nieuwe gebouw", aldus de heer De Jong, die schatte, dat per eind van dit jaar de bibliotheek toch zeker wel 1100 leden zal gaan tel len. ADVERTENTIE Speciaalzaak in lederwaren HOOGSTRAAT 4 - 6 VEENENDAAL TELEFOON 11529 EDERVEEN Onder het thema „Komt laat ons vrolijk zingen" wordt op zaterdagavond 31 oktober in de Her vormde kerk van Ederveen een zang avond georganiseerd door de Bijbel Kiosk Vereniging uit Driebergen. De bekende zanger van het geestelijke lied Kees Deenik zal optreden en de sa menzang leiden. Verder wordt meege werkt door de chr. gemengde zangver eniging „De Lofstem" onder leiding van de heer Henny Pomp, de organist E. van Ginkel, de trompettist G. van Herwijnen en ds. P. Bouw uit Ede. EDERVEEN Zaterdagavond 17 ok tober wordt in de Ned. Hervormde kerk een kerkconcert gegeven door het Eder- veens chr. gem. zangkoor „De Lofstem" onder leiding van de nieuwe dirigent Henny Pomp. Aan dit concert werken verder mee organist Leo van Stempvoort uit Vee- nendaal die ook orgelsolo's zal geven waaronder de Aria op de G-snaar van J. S. Bach en het menuet uit Berenice van G. T. Handel. Het zangkoor heeft o.m. op het pro gramma „Neem Heer mijn beide han den", Van U wil ik zingen" een Engelse melodie bewerkt door P. v. Slageren „Ambrosianischer Lobgesang" van E Gebhardt, het Russische Vesperkoor ei verschillende andere liederen. Dit is de eerste maal dat het koor eer concert geeft sinds Henny Pomp de diri geerstok bij „De Lofstem" hanteert Deze avond die georganiseerd wordi door de zangvereniging wordt geopend en gesloten door de heer Meijer uit Veenendaal. De toegang is vrij. VEENENDAAL Het eerste team van SKF gaat een moeilijke wedstrijd tegemoet tegen MIK. Deze ploeg slaagde er namelijk in DSV het eerste verlies- punt toe te brengen en won afgelopen zaterdag met niet minder dan 14-6 van ODIK. SKF kan zich echter niet permitteren meer punten te verliezen en het zal dan ook zijn uiterste best moeten doen de wedstrijd van a.s. zaterdag in winst om te zetten, wil het niet helemaal afzak ken. Als SKF het kleine beetje geluk heeft, dat het in de laatste wedstrijd miste, en als de conditie op peil is, zit er wel een kans op winst in. DEN HAAG De 34-jarige H. J. H., een van de 33 Zuidmolukkers, die deel namen aan de bezetting van de resi dentie van de Indonesische ambassa deur in Wassenaar, heeft bekend op de politieman J. Moolenaar te hebben ge schoten, die bij de overval op de resi dentie door een kogel door zijn hart werd gedood. Dit heeft de officier van justitie en hoofd van het arrondissementsparket in Den Haag, mr. A. W. Rosingh meege deeld. H. J. H.. die gehuwd is en in het Ambonezenkamp „IJsseloord" in Capel- le a/d IJssel woont, heeft al enige we- RENSWOUDE Tijdens de aanleg van het sportveldencomplex „De Hok- horst" is bij een onderzoek door het laboratorium van de Nederlandse Sport Federatie geconstateerd, dat het zand in de ondergrond teveel leem bevat en daardoor ongeschikt is voor verschraling van de toplaag. Door het afvoeren van de ongeschikte grond en de aanvoer van zand van el ders, dat door de NSF op zijn geschikt heid zal worden onderzocht, zullen de meerkosten van het complex ongeveer 17.000 gulden bedragen. VEENENDAAL De particulier se cretaris van Prins Claus heeft de voor zitter van de Vereniging Oranjedag de heer Ant. de Ruiter in een persoonlijk briefje bedankt voor de gelukwensen die invaliden en minder-validen de prins op 5 september lieten toekomen ter gelegenheid van zijn verjaardag. Het gelukstelegram werd verzonden toen de minder-validen en invaliden op die dag hun jaarlijkse uitgaansdag be leefden. ken geleden z'n betekenis afgelegd te genover inspecteur A. G. L. Rijken van de Wassenaarse politie in tegenwoordig heid van d eofficier van justitie mr. dr. H. van 't Veer. Hij bekende in de richting van de op wacht staande poli tieman te hebben geschoten en te heb ben gezien, dat deze daarna in de tuin van de ambassadeurswoning op de grond viel. Tussen H. J. H. en de 20-jarige mej. L. 't H. uit Tiel bestaat geen relatie. Dit meisje werd medio september aan gehouden. Zij is de verloofde van de Zuidmolukker A. T., die ook deelnam aan de bezetting in Wassenaar. Bij dit meisje werd een revolver gevonden, waarvan aanvankelijk werd aangeno men, dat dit wapen een rol heeft ge speeld bij de bezetting van de ambassa deurswoning. voor Voenendaal Zaterd. v. 16.30-17.30 u. Voor Rhenon 3328 Nwo Vaanondaalseweg 159 HENNY POMP eerste maal LIENDEN Het actieve bestuur van de Liendense afdeling van het Rode Kruis organiseert opnieuw indien er althans voldoende deelname is een cursus EHBO. Ook bestaat het plan een jeugdopleiding EHBO in het leven te roepen. Als cursusleider zal dr. J. T. van der Veen in Lienden fungeren. Het bestuur hoopt, dat velen zich zullen melden op de volgende adressen in Lienden: dr. Van der Veen, G. van Zetten, De Nagraaf 14, D. Bergacker Baron van Tillweg 2, mej. E. Vonk, Ba ron van Tillweg 4, voor het dorp Om meren bij mevrouw De Haas, Hoofd straat 2 en voor Ingen bij mevrouw Honk Dorpsstraat 42. mevrouw De Koek, Rijnstraat 70. Zij, die aan de jeugdopleiding willen deelnemen kun nen zich opgeven bij mej. H. van Kal keren, Marktplein 4a en bij G. van Wa- versveld, Thijssenstraat 19. De cursus zal worden gegeven in de kantine van LSC aan de Molenstraat in Lienden en begint op donderdag 29 ok tober 's avonds om 8 uur. SCHERPENZEEL De wielerver eniging „De Valleirenners" organiseert zaterdag 17 oktober a.s. wielerwedstrij den voor de jeugd in de leeftijd van 8 tot 13 jaar. Er zal een scheiding worden aange bracht tussen rennertjes op een gewone fiets en zij, die in het bezit zijn van een racefiets. Voor een valhelm zal door de organisatie worden gezorgd. Belangstel lenden kunnen zich voor de start, die op 14.00 uur is bepaald, opgeven op het parcours te Overberg om 13.30 uur. Voor de winnaars zijn prachtige prijzen beschikbaar. Na afloop van de jeugd wedstrijden zullen de adspiranten en de nieuwelingen van „De Valleirenners" strijden om het langeafstands kam pioenschap. De adspiranten rijden 40 kilometer de de nieuwelingen zullen 80 kilometer rijden. RHENEN Geboren: Jannetje, d.v. T. de Gooijer, en D. Muller, (Veenen daal); Adriaan, z.v. C. van de Loos- drecht, en A. H. W. Ursinus, (Veenen daal); Gijsbertus Adrian us, z.v. J. Brinkman, en G. Blankestijn, (Veenen daal); Willemina, d.v. D. H. Kosters, en A. C. Drost (Veenendaal); Klazina Cor nelia Jantina, d.v. H. G. H. Raats, en D. de Jong. Ondertrouwd: G. W. Borsboom, 25 j., (Wageningen) en Y. Middelweerdt, 25 j. Gehuwd: H. van Roekei, en J. Hoves- tad; W. J. Otte, en C. van de Haar; R. Boer, (Wageningen) en A. T. van der Molen; E. van Dam, en W. de Jong. Overleden: Elizabeth van de Woerd, 74 j., echtg. van R. Roor (Veenendaal); Willem Cornelia van de Weerdhof, 67 j., echtg. G. van der Poel (Veenendaal); Marian Edith Mentgeert, 82 j., geh. gew. met J. Franke, (Veenendaal); Cor nells van Leeuwen, 74 j., echtg. van H. Vink (Veenendaal). VEENENDAAL Het VVV-kantoor zal van 15 oktober tot en met 15 no vember gesloten zijn. De VW-informatrice mevrouw Van de Kuinder is zelf met vakantie, nadat zij in de afgelopen maanden honderden vakantiegangers met raad en daad ter zijde heeft gestaan. VEENENDAAL Het jeugdwerk „de Instuif" gaat volgende week weer helpen om de verveling te verdrijven van de schooljeugd in de herfstvakan tie. Op maandag, 19, dinsdag 20 en woensdag 21 oktober worden er in het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan weer een aantal films vertoond. Maandagmiddag en dinsdagmiddag draait de lachfilm ,,'t Is zo in de lucht", dinsdagmorgen is er een speciaal kleu terprogramma met de film „Assepoes ter", woensdagmorgen en woensdag middag wordt de Rintintin-film „Kazan overwint" vertoond. De toegangsprijzen voor alle voor stellingen bedraagt twee kwartjes. VEENENDAAL De Stichting Sa menwerkende Chr. scholen in Veenen daal gaat 28 okt. de eerste school die in 't PWA-park officieel in gebruik nemen. De plechtigheid vindt plaats in het nieuwe Hervormde wijkcentrum „de Ontmoeting". Geboren: Wilhelmina Hendri'ka, d.v. van J. W. van Zetten en H. H. Spies (O verstra at 36); Remko Willem, z.v. W. Helms en J. M. den Hertog, (Heuvelse Steeg 4)> Frank, z.v. J. ter Maaten en K. van de Vlierd (Parallelweg 11). Ondertrouwd: A. G. W. Berendsen, 26 jaar en B. H. Wolters, 22 jaar. Ingekomen: H. B. Peel van Ned. An tillen naar Koenestraat 45. Vertrokken: A. de Rooij van Dwars weg 45 naar 's Gravenhage; W. H. Remmel van Oranjelaan 22 naar Aruba. AMERONGEN Naar aanleiding van een circulaire van de Nederlandse Sport Federatie besloot de leiding van het zwembad De Blauwe Schuur mee te doen aan een trim-actie, die door deze instantie werd gepropageerd. Dit was echter niet 'n actie te land maar te water. Men kon nl. daar zowel in het voor- als in het na seizoen baantjes zwemmen in het zwembad. Van de dagelijkse afstand werd aan tekening gehouden en er was een gouden, zilveren of bronzen speld te verdienen op respectievelijk de 10, 5 en 3 kilometer zwemmen. In Amerongen waren een veertigtal gegadigden voor deze actie. In café „De Tram" te Amerongen vond op uitnodiging van het badpersoneel een bijeenkomst plaats om de behaalde speldjes uit te reiken. Het grootste deel van de trimmers en trimsters had aan de uitnodiging ge hoor gegeven en het was dan ook ge zellig druk. Door de chef-badmeester van het zwembad De Blauwe Schuur, de heer K. van Wijk werden de aanwe zigen van harte welkom geheten. Hij sprak er zijn vreugde over uit, dat er zo'n opkomst was. Gaarne gaf hij het woord aan de lo co-burgemeester de heer G. J. van Bar- neveld die namens de gemeente aanwe zig was. De heer Van Barneveld vergeleek de aanwezigen aanwezige en heren met Judith de Nijs en Herman Willemse, de bekende lange afstandzwemmers. „U zult zich wellicht afvragen, waarom er iemand van de gemeente aanwezig is op deze bijeenkomst. Het is echter een gemeentelijk bad en daarom heeft het gemeentebestuur gemeend dat het be slist wel de moeite waard was om toch een officiële uitreiking van de speldjes te houden. De gemeente is dankbaar, dat op deze manier van het bad ge bruik is gemaakt." Spreker hoopte, dat het in de toe komst nog eens zal mogen komen tot een overdekt zwembad welke woorden door de aanwezigen met applaus wer den gesteund. Mevr. De Geus was de eerste die de wethouder ontbood om de speld in ontvangst te nemen. Met haar SCHERPENZEEL Niet het minst dank zij de loyale medewerking van de Scherpenzeelse sportlieden werd gister avond voor de J. Henry Dunant een bedrag van 5900,- gecollecteerd. VEENENDAAL De kleuterleidster C. E. v. M. reed woensdagmiddag met haar bromfiets in op een groepje kin deren die het zebrapad op de Kerke- wijk overstaken. Zij raakte het zesjarig zoontje van de familie B. Het ventje moest zich onder doktersbehandeling stellen. 77 jaar was zij de oudste deelneemster aan deze actie. Om haar prestatie nog eens extra te accentueren werd haar tevens een bloemetje aangeboden. De gouden speld werd behaald door de da mes Sparreboom, Smulders, Hulsebos uit Eist, de heer Smulders uit Eist, d dames Pos uit Leersum, Robijn, Van Doornspeek, Heutink, Brevé, mej. Brevé, Van Harten, Meijer, Van Boord, Verburg, Van Bergeijk, uit Amerongen en de heren van Geijtenbeek, Sauer uit Amerongen. Goosman uit Leersum, mevr. Kranen burg uit Leersum, mevr. Meijer-Risman uit Leersum, mej. Van Rhenen uit Amerongen, mevr. Helmink-Evers uit Leersum, mevr. Lagerwey uit Leersum, mej. Van Verseveld uit Amerongen, mej. Doornebal Amerongen, de heer van Zwieten uit Amerongen, L. van der Heijden uit Amerongen, mevr. Hofs mer uit Eist, mevr. Eimers uit Eist, ter wijl de bronzen spelden werden be haald door A. van der Heijden Ame rongen, mevr. Braad uit Leersum, mevr. Kruyer uit Amerongen en mevr. de Geus uit Amerongen. TEL AVIV Het Israëlische blad „Maariv" heeft melding gemaakt van een poging tot spionage bij de toenma lige Israëlische ambassade in Moskou. Blijkens het boek „Het Spionnenpo- kerspel de gehieme oorlog in het Midden-Oosten", waarvan een hoofd stuk in „Maariv" is vergenomen, had den Israëlische diplomaten in 1965 ont dekt, dat er zich een tunnel bevond on der een nieuw gedeelte van de ambassa de van Israël in Moskou. Deze tunnel zou uitmonden in een aangrenzende woning. Het zou de bedoeling van de Russische geheime dienst zijn geweest, in de gang afluisterapparaten op te stellen, zoals er enige tijd tevoren ook in de Amerikaanse ambassade in Mos kou waren ontdekt. Toen de Russen hadden gemerkt dat hun opzet ontdekt was, hadden zij de tunnel laten onder lopen, aldus de schrijvers van het boek, twee Israëlische journalisten die het pseudoniem Ben Dan gebruiken. De Sovjet-Unie en Israël onderhou den sinds de „zesdaagse oorlog" van 1967 geen diplomatieke betrekkingen. Na een kortstondige ziekte heeft de Heere nog on verwacht van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd- en groot moeder op de leeftijd van 74 jaar. Wij treuren, doch niet als degenen die geen hope hebben. B. van den BRINK Kinderen en kleinkinderen Veenendaal, 14 oktober 1970. Mulderslaan 27. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 19 oktober a.s. om 3.00 uur op de Alg. Begraafplaats te Veenendaal. Vertrek van het sterfhuis 2.30 uur.. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond en zater dagavond na 7.30 uur aan het sterfhuis. Voor direct gevraagd voor onze werken in Ede en Utrecht. Aanmelden by J. W. VAN MANEN Emmalaan 92 - Veenendaal 's Avonds van 6.00 - 8.00 uur. is het hcrfstschocisel dat de Ge laarsde Kat voor u heeft uigezocht. Uit alle najaarekollcktics van de bekendste Europese huizen. Echte "herfstschoencn", schoenen die te gen natte bladeren kunnen, tegen modder en plassen op straat. Maar die óók modieus zijn, gemaakt naar de laatste ontwerpen. VROONS Schoenhandel Hoofdstraat 105 - Tel. 10170 VEENENDAAL Ach él ttktn herken! u dt zaak, waar u geruit uw ichornm kun! kapen. PRESTATIES PRE Dagra-Ditou ÜTIES Moderne ouders - Moderne kinderen - Moderne vitamines - Dagravit Totaal 30. Modern innemen. Geen gemors, geen probleem met lepels en onhandige flessen! Dagravit Totaal 30:100 dragees in een hygiënische, verzegelde flacon. Morgen beginnen! Dagravit Totaal 30: noodzakelijk voor een goede gezondheid en meer weerstand in de winter. Dagravit Totaal 30: niet vergeten! DAGRAVIT MODERN L MVIJ1-VITAMINE IN DRAGEE VORM Voor peuters, kleuters cn jonge kinderen: Dagravit Totaal 8 druppcifc In handige doseerflacon! Bij apotheker en drogist.

De Vallei | 1970 | | pagina 5