Ook voor niet agrariër boeiend Televisiecursus over toekomst landbouw Leeuwebeeld na 300 jaar gevonden Zeg, sound-lover, Nou, gebruik dan óók Agfa Magneton band Kunstkoe Nieuwe quiz „Zo vader, Heer Bommel en de Slijtmijt zo zoon BOEKENNIEUWS Arabische wereld Poppenboek Goede staat Blood, Sweat O N O t i t i e s and Tears op tv programmaos MORGEN Spoorwegen in V.S. MAARTEN TOONDER STRIP UIT DE KERKEN DONDERDAG 15 OKTOBER 1970 Salah al Munadschid, een 50-jarige Libanese intelectueel, heeft met „Waar gaat de Arabische wereld naar toe" een opmerkelijk boekje geschreven. Deze Arabische professor in de Oriëntalistiek o.m. in Princeton probeert in zijn boek een verklaring te geven van de oorzkaken van het Arabische falen, die het sterkst tot uiting komt in het roem loze conflict met Israël. Volgens de uitgever is zijn boek door de Arabische pers doodgezwegen en in sommige landen zelfs verboden, en dat is bij lezing wel te begrijpen. Als een van de oorzaken van de grote neder laag, die de Arabische wereld steeds weer tegen Israël lijdt, noemt hij bij voorbeeld het z.g. revolutionair socialis me van Egypte, Syrië en Irak. Hij stelt, dat voor Arabieren dit sys teem volkomen verkeerd is, dat het een ▼erkapte vcrm van communisme is, en nooit werkelijk in het Arabische volk kan wortelen, omdat het communisme volkomen in strijd is met de Arabische cultuur en de leer van de Islam. Maar behalve dit ziet hij als oorzaak van het Arabische debacle het zich af keren van het geloof en het falen van de Arabische diplomatie, die vroeger befaamd was om haar subtiliteit, maar volgens al Munaschid en hij toont dit met enkele voorbeelden aan de laatste jaren voornamelijk uitblinkt door een totaal verkeerde tactiek en grove blunders. In kort bestek geeft hij ook de weg aan, waarlangs de Arabische staten zijns inziens weer een bloeitijd tege moet zouden kunnen gaan. Daartoe be horen dan volgens hem meer zelfkennis bij de Arabieren en hun leiders, af schaffing van de „revoltionair socialis tische" ideologie, het inhalen van de achterstand op wetenschappelijk ge bied, meer samenwerking niet alleen tussen de Arabische staten, maar van alle Moslim-staten een terugkeer tot het geloof en een diplomatieke dienst, die werkelijk de kunst verstaat vrien den te maken in plaats van vijanden. Deze analyse van het Arabisch falen ia goed vertaald door drs. I. M. Tijmes en in ons land uitgegeven door Het Boekencentrum NV te Den Haag. De prijs is ƒ6,90. Voor handige poppenmoedertjes en voor de handige moeders van onhandi ge poppenmoeders is bij Uitgeverij Zo mer en Keuning te Wageningen een handig boekje verschenen: Het Poppen- boek. Het is een voorleesboek, al staan er wel kleine verhaaltjes over poppen in, maar een handwerkboek. Het beschrijft, hoe men zelf poppekle- ren kan maken. Het boekje bevat ra derpatronen, werkbeschrijvingen en aan de hand van kleurenfoto's kan men zien, hoe Lis Paludan zich het resultaat voorstelt. Voor 5,90 is men begonnen aan de poppengarderobe. Uitgeverij Hollandia N.V. te Baarn heeft twee boeken van Leon Uris her drukt. Het zijn „Armageddon", dat handelt over het na-oorlogse Duitsland en „Topez", een politiek verhaal, wel gefantaseerd, maar zo geschreven, dat men zich zou kunnen voorstellen, dat het nog niet zo lang geleden werkelijk li gebeurd. Beide herdrukken kosten t 6,50. Onder de velen, die menen iets t moeten publiceren over de intieme re laties tussen mensen, heeft W.A.C. Whitlau zich geschaard. De NRC-tijd- schriften- en Boekenuitgeverij heeft het boekje het licht doen zien onder de titel „Wij en Sex". Het onderwerp wordt van de filosofische kant bena derd. LONDEN Een Londense chemi- j sche ingenieur, de heer Hung Frank- 5 lin, heeft een kunstkoe gebouwd die ongeveer per dag een ton niet zo beste kool verorbert en een dikke I 800 liter melk geeft, beter gezegd maakt. j De kunstkoe is vier meter hoog en 5 5 meter lang en bestaat van buiten gezien uit een verzameling roestvrij- J stalen onderdelen en plastic buizen. j Franklin heeft negen jaar van zijn leven besteed aan het nagaan hoe een koe van gras of iets an- J ders melk maakt en tenslotte aan l het bouwen van zijn melkmachine. En nu is hij zover. Hij voedt de machine met dingen die een boer als s regel weggooit. De vloeistof die hij eruit tovert I heeft een hoog gehalte aan proteïne, lijkt op melk en smaakt vrijwel pre- cies zo als de melk die men in de winkel koopt. „Onze landbouw nu en motto, waaronder de stichting Teleac in samenwerking met het Landbouwschap eind oktober start met een televisie-cursus van zestien lessen die tot eind februari 1971 loopt. De cursus, die bedoeld is voor boeren en tuinders en vooral ook voor hen die rond de landbouw een beroep uitoefe nen of in daarmee verbonden bedrij ven, wordt iedere maandagmiddag tus sen 12.00 en 12.30 na Nederland I op de televisie gebracht. Op donderdagavond, na het laatste journaal, wordt de les op de zender Nederland II van 22.30 tot 23.00 uur herhaald. Reeds eerder zond Teleac cursussen met een agrarisch karakter uit. Vier jaar geleden presenteerde Teleac „De boerderij als onderneming" en niet zo lang geleden kregen de in de landbouw geïnteresseerden de cursus „Groente teelt onder glas" op het beeldscherm voorgeschoteld. Beide cursussen bleven een succes. De cursusleiders hopen ech ter ook dat niet-agrariërs de nodige in teresse zullen tonen. Dat kan gemakke lijk, omdat de Teleaccursussen niet Ir. A. J. Louwes, een der docen ten van de Teleac-cursus „Onze landbouw" tijdens een opname met twee Groningse boeren. Inzet is A. Vercouteren, de presentator, die voor vele reportages „de boer" is opge gaan. Senaat en het Huis van Afgevaardigden hebben een wetsontwerp aanvaard be treffende de oprichting van een door de regering gesteunde maatschappij die het passagiersvervoer zal overnemen van „U.S. Railways". Als president Nixon de wet zal hebben getekend, zal de nieuwe maatschappij in mei van het volgend jaar beginnen ADVERTENTIE PIRAEUS Een bijna drie meter hoge marmeren leeuw waarvan archeo logen geloven dat hij de vermiste helft is van een paar waarvan de andere helft driehonderd jaar geleden door de Venetianen als oorlogsbuit is meegeno men is opgegraven in een buitenwijk van Piraeus de haven van Athene. De andere leeuw, die eens de ingang van de haven van Piraeus sierde, staat nu op een oude scheepswerf in Venetië. De beide leeuwen, die op him achter poten zitten, lijken op een sfinx, met hun bijna menselijk gelaat. Zij vorm den in de zesde eeuw de versiering van een graftombe. De Venetiaanse leeuw werd als oor logsbuit meegesleept door de Vene tiaanse graaf Francesco Morosoni na *ijn campagne van 1687 tegen de Turk se heersers in Piraeus en Athene. Deze nieuwe vondst, die door archeo logen wordt beschreven als uniek en identiek aan de leeuw in Venetië, werd gedaan door arbeiders die de fun deringen aan het graven waren van een huis in de buitenwijk Moschaton in Pi raeus. De leeuw waarvan alleen de voorpo ten gebroken waren, maar die verder in goede staat verkeert, is al overgebracht naar het museum van Piraeus voor en kele herstelwerkzaamheden. Sinds graaf Moriondi de leeuw uit Piraeus heeft weggeroofd hebben Griekse geleerden herhaalde malen ge vraagd om teruggave ervan. Het meest recente verzoek om terugkeer van de Leeuw werd in maart 1967 gedaan door de gemeenteraed van Piraeus. Maar Venetië deelde mee dat het beeld „staatseigendom" was en alleen een bi lateraal verdrag tussen Griekenland en Italië ervoor zou kunnen zorgen dat de leeuw zou worden teruggegeven. De kolossale beelden zouden hebben gestaan op een voorgebergte bij de ha- vak-technisch gespecialiseerd zijn met staatssteun maar geschikt zijn gemaakt voor bui- 1 tenstaanders. Men wil daarmee bij de WASHINGTON De Amerikaanse f stedeling meer begrip kweken voor de typische problemen van de agrarische wereld. De cursus heeft mede daarom een echt „menselijke" aanpak gekregen. Boeren en tuinders komen vaak zelf aan het woord. De cursussen krijgen bovendien een schriftelijke begeleiding, zodat men het gepresenteerde nog eens over kan lezen. In de cursus „onze landbouw nu en straks" worden o.m. behandeld het ontstaan van de land bouwpolitiek, de schaalvergroting door lichting van de bedrijven op econo misch gebied, de akkerbouw, tuinbouw en de veredelingsbedrijven. Samenwer king, bedrijfsovername en afvloeing, marktpositie van de agrarische produ cent, de EEG en de gang van produkten van boer tot consument. De nieuwe cursus is sterk georiën teerd op het plan - Mansholt en wil ook daarover de nodige voorlichting ge ven. Sterk komt in de cursus tot uiting dat de landbouw na de oorlog een ge weldige evolutie heeft doorgemaakt en nog doormaakt. Vooral ook het sociale aspect van die veranderingen krijgen grote aandacht. De cursus heeft niet al leen een voorlichtend karakter maar is ook bedoeld als discussiestof. Presentator is ir. A. Vercauteren, in specteur van het landbouwonderwijs. De serie wordt geregisseerd door de heer H. Knap. Met de opnamen van de televisiecur sus „Onze landbouw nu en straks" is in het najaar begonnen. Medewerking aan dit totstandkomen van de cursus en aan de vorm waarin die werd gegoten door functionarissen van het Landbouw schap en de KNBTB, alsmede door het rijkslandbouwconsulentschap voor be- drijfsvraagstukken. De cursus is door vele landbouwdeskundigen die enige proefuitzendingen meemaakten, goed ontvangen. venmonding en gaven tijdens de middel eeuwen Piraeus de naam „Porto Leo ne" of „Porto Draco" (haven van het monster). Sommige historici zeggen dat de beelden Grieks zijn, anderen beweren dat ze van Romeinse origine zijn, maar hun oorsprong is nooit definitief vast gesteld. President De Valera viert vandaag zijn 88ste verjaardag. De Valera, die in New York werd geboren en in Ierland door zijn grootouders werd opgevoed, werd door de Britten gevangen gezet voor zijn rol in de opstand van 1916 welke Ierland onafhankelijkheid bracht. Hij is vele jaren minister-presi dent geweest voordat hij in 1959 de ce remoniële functie van president kreeg. ADVERTENTIE is uw kamer minder dan de studio's van Hilversum I Hilversum H Hilversum DT Radio Luxemburg Radio Veronica R.T.B. B.R.T.? AG FA-G EVAERT V TELEVISIE NEDERLAND I 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal. 19.04 TROS: (K) Blood Sweat and Tears, Popconcert. 19.30 (K) Wat een familie, TV-serie. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.30 TROS: (K) De dief van Was hington, TV-film. 20.30 TROS: (K) De dief van Wa shington, TV-film. 21.20 (K) Wereld op wielen: auto nieuws van de salon in Parijs. 21.50 (K) De Jos Brink Show. 22.40-22.45 NOS: (K) Journaal. 22.45-23.05 TELEAC: The seventh key- les 4. NEDERLAND II 18.45 NOS: (K) De Woefs en de La- maars. 18.55 (K) Journaal 19.04 Den Haag vandaag. 19.09 Van gewest tot gewest. 19.49 Tips van het Nationaal bureau voor Toerisme. 20.00 (K) Journaal. 20.20 VPRO: „Het ABC in de kinder schoenen. 20.30 The hoosegow, film met Laurel en Hardy. 20.50 (K) India, if the village dies.... filmimpressie. 21.30 (K) Filmrubrubriek. 22.20-22.25 NOS: (K) Journaal. 22.25 CVK/IKOR: De test van de zoon des mensen (1). 7004 Toen heer Bommel de volgen de morgen achter zijn ochtendpap zat, kwam Joost opgewonden binnen met de krant. „U staat er in, met uw welnemen!" sprak de bediende. „Krachtige Maatrege len" aldus onze verdienstelijke stadge noot O.B.B. Dat bent u, heer Olivier, als ik zo vrij mag zijn. Compleet met uw portret". Heer Bommel greep het dagblad, en liet zijn ogen snel over de kolommen glijden. „Slijtage door insectenplaag", las hij bewogen. „Betonluis, ijzerworm en plas ticneet tasten de grondslagen van onze beschaving aan. Verpakkingswezen, huizenbouw, auto- en asbakkenindus- trie in gevaar door besmetting. „Krachtige Maatregelen", aldus heer Bommel. „Groenstroken moeten slijt- mijthaarden isoleren. Kappen van bossen is een schande!" „Het kappen van bossen is een schan de", sprak ook de burgemeester op dat moment. Hij zwaaide nerveus met het ochtendblad naar de ambtenaar Dorkno- per, die hij ontboden had, en fronste dreigend de wenkbrauwen. „Hier staat nu precies, wat ik dacht!" hernam hij. „Dat overschakelen op hout is waanzin. De plasticneet is thuis al in mijn bloemen geslagen! Er moet geïso leerd worden, anders krijg ik moeilijk heden met mevrouw Dickerdack. Krach tige maatregelen, Dorknoper! Ik zal Bom mel de nodige volmachten geven, want die weet er alles van. Het staat hier zwart op wit. Maak de nodige papieren klaar". Vrijdag brengt de NCRV via Ne derland 2 voor de eerste maal de quiz „Zo vader, zo zoon" op het scherm. Hierin gaat een panel dat uit vier personen bestaat, uitmaken bij welke vader (in ieder program ma zijn er vier) de ene zoon hoort die aan het programma meewerkt. Het spel verloopt als volgt. Om de panelleden de gelegenheid te geven uit te maken welke zoon bij de vader hoort, wordt aan de vaders en de zoon een aantal vragen gesteld. Vervolgens stelt elk panellid een vraag aan de zoon en aan een van de vaders. Het spel bestaat uit vijf ronden. Na iedere ronde kunnen de leden van het panel proberen de goede vader-zoon-combinatie te ra den. Er wordt nog niet direct be kend gemaakt of ze goed hebben ge raden, maar er worden wel punten toegekend voor goede antwoorden. Na de eerste ronde vier punten, na de tweede drie, na de derde twee en na de vierde een punt. De vijfde ronde is beslissend. Wie dan goed raadt, krijgt tien punten. Na die vijfde ronde wordt ook de score be kend gemaakt. De leden van het pa nel kunnen met die punten prijzen verdienen. Het panellid dat het eerst vijfentwintig punten scoort, ver werft een kleurentelevisit voor een door de NCRV aan te wijzen bejaar dentehuis. In de meeste gevallen zullen ook de vaders niet met lege handen naar huis gaan. Alleen als alle panelleden na de vijfde ronde weten bij welke vader de zoon hoort, verdienen de vaders niets. Weten drie panelleden het juiste antwoord, dan delen de vaders 100,-, als twee panelleden het ant woord weten delen ze 200,-, raadt maar één lid van het panel de goede combinatie, dan is het bedrag 300,- en blijven alle panelleden het ant woord schuldig, dan ligt er 400,- op de vaders te wachten. Aan deze quiz, die tot het eind van het jaar eenmaal per veertien dagen op het scherm komt, ligt het Duitse spel „Der Apfel fallt nicht weit vom Stamm" ten grondslag. Gerard van den Berg is de presen tator. Het panel wisselt per uitzen ding, dat wil zeggen: er zijn twee groepen van drie vaste panelleden, die om beurten meedoen. Iedere uitzending is er ook een gast. De eerste uitzending vindt men in het panel: Gerrit den Braber, Ca roline van Hemert, Harry van der Steeg en als gast Eddy Pieters Graafland. In de tweede uitzending bestaat het panel uit Jaap Molenaar. Aart Staartjes, Marion Broekhuizen en als gast Jaap ter H^ar. Vanavond begint het TROS-tv- programma om 19.04 uur met een optreden van Blood, Sweat and Tears. Deze geweldige, intrigerende Amerikaanse groep gaf op zaterdag 19 september jl. in het Concertge bouw te Amsterdam een nachtcon cert, waarvan de TROS opnamen maakte. Het orkest telt negen man, waarvan elk van de negen leden uit een ander muziekmilieu komt, en is ook van alle muzikale markten thuis. Bovendien zijn deze musici stuk voor stuk grote vaklui op hun instrument en geweldig op elkaar ingespeeld, hetgeen resulteert in een formidabele menging van rock, soul, jazz en klassieke muziek. Blood, Sweat and Tears heeft drie LPs op haar naam staan, waar o.a. op voorkomen de zeer bekende nummers „Spinning Wheel", „You've made me so very happy" en de nieuwste hit „Hi-de-ho". In het Gelders programma van d« RONO wordt vrijdag in de rubriek „Hart tegen hart" gewijd aan d« Gelderse literatuur en Gelderse au teurs, een vraaggesprek uitgezonden met de streektaalschrijver Hermen Bomhof uit Apeldoorn. De heer Bomhof is als journalist van on« blad werkzaam en bekend door zijn gedichten en verhalen in de streek taal. De rubriek „Hart tegen hart" wordt samengesteld door Henk Kro- senbrink. In hetzelfde programma wordt eer aflevering uitgezonden van het vrouwenprogramma „Van huis en hof". Deze keer is het programma gewijd aan een onderzoek, dat het NITHO te Wageningen instelt naar de inrichting van keukens. Het pro gramma wordt samengesteld door Ria Sprenkel ink. Het Gelders programma kan wor den beluisterd op golflengte FM 96.2 MHz of kanaal 31 en wel op maan dagavond tussen 19.00 en 19.30 uur; op woensdagavond tussen 18.30 en 19.00 uur en op vrijdagavond tussen 19.00 en 19.30 uur. KIEV (USSER) Als een gigantische paraplu verrijst een kolossale steunpilaar met spanten boven de bouwplaats voor een nieuwe busgara- ge. De pilaar zal later tevens dienen als ontluchtingskanaal voor de uit laatgassen van de 400 bussen, die in de garage een plaats zullen vinden. 22.55-23.25 TELEAC: Biovisie - les 3 (herh.). DUITSLAND I (Regionaal programma: NDR: 18.00 (K) Documentair programma. 18.30 (K) Act. 18.45 (K) Zandmanne tje. 18.55 Nordschau-magazine. 19.26 (K) Graf Yoster gibt sich die Ehre, TV-serie. 19.59 Programmaoverzicht. WDR: 8.20-8.45, 10.20-10.45 (K) en 12.10-12.35 Schooltelevisie. 18.00 (K) Pater Brown, TV-film. 18.30 (K) Voor de kleuters. 18.40 (K) Actuali teiten en nws. 19.25 (K) Treff- punktTV-serie). 20.00 (K) Journ. en weeroverz. 20.15 (K) Recht oder Unrecht Prozess Mariotti (1), do cumentair TV-spel. 21.45 (K) Filmre portage. 22.30 (K) Journaal, com mentaar en wee ro verzicht. 22.50 Popmuziek. 23.35 (K) Journaal. DUITSLAND II 18.05 (K) Act. en muz. 18.40 (K) Gekrönte Haupter, TV-serie. 19.10 Murmelei, kort TV-spel. 19.45 (K) Nws. act. en weerber. 20.15 (K) Car men Jones, Amerikaanse muziek film. Aansl. Nws. in het kort. 22.00 Discussie 22.45 (K) Nws. en weerber. TELEVISIE NEDERLAND I 10.45-12.00 NOS/NOT: Schooltele visie. DUITSLAND I 10.00 Nws. 10.05 Journ. van gister avond. 10.30 Die Kameliendame, Amerikaanse speelfilm. 12.15 Liede- renrecital. 12.50 Internationaal pers overzicht. 13.00-13.30 Journ. 16.35 (K) Nws. 16.40 (K) Voor de kinderen. 16.40 Idem. 17.25 (K) Filmreporatage, 17.55-18.00 (K) Nws. DUITSLAND II 17.00 „Die Sozialwissenschaffen (tv-serie)". 17.30 (K) Nws. en weer ber. 17.35 Sport. RADIO HILVERSUM I KRO: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) Badinerie: klas. muz. (gr.). (7.30 Nws.; 7.32-7.40 Act.; 8.00-8.10 Nws). 8.25 Overw. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymn. voor de huisvrouw). 9.35 Wa ters! 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Au bade: mod.muz. (gr.). 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Med. 12.00 (S) aVn twaalf tot twee: gev. progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12.41 Act. 13.00 Raden maar...., quiz). 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Musiësta: 1. gev. muz. progr. TROS: 14.55 Concert la Carte: verz. pl. progr. 16.00 Nws. 16.03 (S) Disco- Drive-In: de showbusiness op de korrel genomen. 17.00 Aktua/Sport- kompas: (Sport)nieuws, rep.; com- mantaren en muz. NCRV: 18.00 NCRV en Bloc: act. kron. (Politieke Partij: 18.19 Uitz. van de Boeren Partij; 18.30-18.41 (Nws.). 19.30 Kerk orgelconcert: Klas. en mod. muz. 20.00 (S) Promenade Ork. en sol.: Amusementsmuziek. 21.00 Kunst- en vliegwerk: informatie over act. ten toonstellingen. 21.05 Met oneindige liefde, hoorspel. 21.30 (S) Pianoreci tal: moderne muz. met toelichting. TROS: 22.00 Aktua-Magazine: rep. commentaren en muz. 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.45 Huilen op de trap: muz. radio-feuilleton. 23.05 Apoll» XXI: een fantastisch ruimte vaart-mysterie (dl. 2). 23.30 (S) Toontje later: licht muziekprogr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nieuws; 7.11 Ochtend- gymn. 7.20 Dag met een gaatje: 1. grammofoonmuziek en rep. (8.00 Nws; 8.11 Radio journ; 8.30 Ds groenteman). NOS: 9.00 Internatio naal spectrum: mod. en klas. muz. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair verz. pl. progr. (11.00-11.02 Nws). 11.30 Horle piep: volksmuz. uit Ceylon. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de we reld: informatief progr. over proble men van Europese integratie. 12.30 Overh. voorl.: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Stereo: L. gram. muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws VARA 13.11 Act. 13.20 Voor de middenstand. 13.25 Stereo: Cello en piano med. muz. EO: 14.00 Ruimte: Radiomagazine met gew. muz., lez. en een korte over denking. NOS: 15.00 Stereo: Aspec ten van de kamermuz. oude en klas. kamermuz. (opn). 15.40 Toerismo: toeristische informatie uit binnen- en buitenland. VPRO: 16.00 uur VPRO-Vrijdag: muz., commentaren, rep., interviews, ber. en telefonische reacties. (16.00 Nws; 17.55 Med 18.00 Nws. 18.20 De Vrije Gedachte). NOS: 20.15 Stereo: Grand Gala du Disque Classique 1970: Concertge bouworkest en sol.; klas. en mod. muz. 22.30 Nws. 22.40 Med. VARA: 22.45 Act. 22.55 Stereo: Prettig Weekend: 1. pl. progr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show (10.00 Nws). NOS: 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. VPRO: 12.00 Nws. 12.03 Top-30. (13.00 Nws). TROS: 14.00 Nws. 14.03 Suzie Cream Cheese: 1. pl. progr. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boe tiek (16.00 Nws). 17.00 Nws. 17.02 Ra dio journ. 17.05-18.00 Zingende Bou gie: gev. pl. progr. voor automobil ia- ten. NED. HERV. KERK Beroepen te Weesp: J. C. Kool schijn te Zevenhuizen. Bedankt voor Vrouwenparochie J. L. Ravesloot te Veen (N.Br.); voor Zetten-Andelst. en voor Kampen: J. den Hoed te Meerkerk. GEREF. KERKEN Beroepen te Maassluis: W. deVriea te Bedum. Bedankt voor Oldekerk: W. van de Kolk te Coevorden; voor Zwa gerveen: R. der Nederlanden te Mid- denmeer. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te Brouwershaven M Heemskerk te Meppel. Bedankt voor E^e-Wageningen J. F. Heij te Amersfoort-centrum. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Deventer: J. Dol te Drachten. GEREF. GEMEENTEN Bedankt voor ZoetermeerJ. C Weststrate te Meliskerke; voor Apel doorn: W. Suyker te Lisse.

De Vallei | 1970 | | pagina 9